makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-09, 14:41   #1411
pannawtrampkach11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Middle of nowhere
Wiadomości: 682
GG do pannawtrampkach11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczęta, mam pytanie.
Mam ciemne i dość grube brwi. Nie jestm tylko zadowolona z kształtu. Są z natury okrągłe a mi tak strasznie zależy na takim wyraźnym "załamaniu" i w ogóle na kształcie którego nie mogę uzyskać u żadnej kosmetyczki. Wiem, że to z powodu naturalnego kształtu brwi. Czy można by to skorygować makijażem permanentnym? Czy może bez sensu się łudzę?
pannawtrampkach11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 15:42   #1412
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: makijaż permanentny brwi

Do p. Moniki na Oławską idzie moja koleżanka z pracy, była już na „wstępnym obchodzie”, narysowała jej oczy, brwi i usta, jest miła, doradza i jest przede wszystki profesjonalistką. Terminy są wolne od 3-4 tygodni, mojej koleżance się udało, bo wypadł jakis wolny termin, ktor zrezygnował i idzie już w ten piątek.

Ja za to ide w niedzielę do instytutu Clarins, kiedyś wypełniłam ankietę, że chciałabym mieć zrobione usta i brwi, dzisiaj dostałam telefon, że w sobotę i niedzielę mogę podejść i w ramach szkolenia/egzaminów (po rocznej nauce) za 20 zł poddać się takiemu „zabiegowi” Jestem odważna i idę, ale tylko na brwi Zdjęcia wrzucę od razu jak będę coś wiedziała i widziała

Nie boję się, bo po pierwsze to pod okiem specjalistów, po drugie to renomowany instytut, po trzecie mam już doświadczenie, że osoby uczące się (w tym wypadku szycie po porodzie) wykonują naprawdę perfekcyjnie czynności, bardzo się starają, sa precyzyjne. Liczę na to, że wszystko będzie dobrze

Optymistą trzeba być
__________________
Insta: holistraw

Edytowane przez slomka
Czas edycji: 2010-02-09 o 15:44
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 16:19   #1413
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

ojjj ja po swojej porażce napewno juz nie bede takaąoptymistką dziewczyna która mi wykonywałam makijaż twierdziła zebyła w najlepszej szkole się uczyc makijażu i że jaka ona nie jest wspaniała, juz miała rok doświadczenia heh nie każdy ma do tego ręke!a najgorsze sa osoby które są świezo po kursie=0% doświadczenia. Naprawde nikomu nie życze takich doznań jak ja miałam, przepraszam jeszce mam jutro ide na pierwsze rozjaśnanie brwi, tak wiec jutro npisze jakie miałam odczucia boje sie ale gorzej spieprzyc sie chyba juz nie da heh

Axie 22 byłamdzis na konsultacj iestem pod wrażeniem, pani monika konkretna babebczka powiedziała ze jest w stanie mi pomóc powiedziała co i jak-była przekonująca, i juz jutro ide na pierwsze rozjaśnianie. babeczka robi metoda long time liner to ta nowa, koszt brwi 700 jest promocja normalnie kosztują 800,00
Dezycja juz do ciebie należypozdrawiam
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 18:03   #1414
Neofelis
Przyczajenie
 
Avatar Neofelis
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez pannawtrampkach11 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, mam pytanie.
Mam ciemne i dość grube brwi. Nie jestm tylko zadowolona z kształtu. Są z natury okrągłe a mi tak strasznie zależy na takim wyraźnym "załamaniu" i w ogóle na kształcie którego nie mogę uzyskać u żadnej kosmetyczki. Wiem, że to z powodu naturalnego kształtu brwi. Czy można by to skorygować makijażem permanentnym? Czy może bez sensu się łudzę?
Witam!
Kształt brwi można zmienić makijażem permanentnym. W takiej sytuacji podkreślamy je subtelnie pod spodem delikatną kreską, przez co brwi mogą zupełnie zmienić wygląd.
Neofelis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 22:58   #1415
pannawtrampkach11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Middle of nowhere
Wiadomości: 682
GG do pannawtrampkach11
Dot.: makijaż permanentny brwi

podziękowała(;
pannawtrampkach11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:20   #1416
slomka
in the dark of night
 
Avatar slomka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 908
Dot.: makijaż permanentny brwi

Wiesz, nawet makijażysta z „n” lat doświadczeń może popełnić błąd, wątpię, choć nie mówię, że to niemożliwe, żeby pod okiem specjalistów, w jednym z najlepszych instytutów we Wrocławiu zostane oszukana, tudzież oszpecona. Zostanę o wszystkim poinformowana, zostanie misz wszystko wyjaśnione. Dla mnie jest różnicą pójście do nieznajomej, nie mającej opinii dziewczyny, która twierdzi że ma miliard lat doświadczenia a nie ma opinii na sieci itp.

Każdy ma prawo do własnego zdania
__________________
Insta: holistraw
slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-10, 15:19   #1417
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

HAJJJJJ wkońcu jestem szczęśliwa, byłam dzisiaj na rozjaśnianiu brwi-rewelacja w porównaniu do tego co miałam, a co wogóle bede miała. Superrr

Pani MOnika z oławskiej gabinetu kosmetycznego WERSALIK jest bardzo dobra linergistką, naprawde wszystkim dziewczyna polecam które zastanawiają się nad zrobieniem brwi w dobrym miejscu i u dobrej osoby. Miła, konkretna, bardzo dobrze doradza i jest profesjonalistką.
Jest w stanie nawet poprawic po kims brwi(źle zrobione) Sprawi że bedziesz mogła sie pokazac na światło dzienne a przyokazisprawi ze można znowu na siebie patrzec hehe-dokładnie jak ze mna, jestem żywym dowodem. Tak więc POLECAM pozdrawiam
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 12:34   #1418
ankatroj88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

[QUOTE=amoniaczka;17054326]Brwi w ogóle nie WOLNO smarować niczym. Pani Ci nie powiedziała? nie wolno kremu nakładać , myc wodą NIC a tym bardziej wazeliną. Oj Oj ... nic nie wolno nakładać samo Ci się złuszczy. Nie ruszaj, nie dotykaj, nie drap strupków. Żaden barwnik nie ma prawa zostać Ci na poduszce !

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ---------




---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------




Mi wlasnie kazala smarowac wazelina ! mam jeszcze jedno pytanie bo ona kazala mi przyjsc na poprawke dopiero za 4 tyg jak sie rozjasnia czemu tak dlugo ? mi juz sie rozjasnily a robilam w sobote. to normalne czy poprawki wczesniej sie robi? a pozatym na poczatku brwi byly ciemne , wiem to normalne teraz juz rozjasnialy czy po poprawce beda troche ciemniejsze czy takie jak sa teraz juz zagoione ? bo szczerze powiezdiawszy to chcialam miec ciut ciemniejsze i teraz sa mi troche za jasne...
ankatroj88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 16:03   #1419
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

To powiedz linergistce żeby do uzupełnienia użyła ciemniejszego pigmentu i będziesz miała ciemniejsze brwi.

Ps
....a propo brwi zobaczcie sobie na tego linka :
http://oferia.pl/usluga/item43527-ma...owsza-metoda-g

Ta kosmetyczka chwali się swoimi osiągnięciami, a mi żal tych oszpeconych kobiet. Gdyby te daremne kosmetyczki-amatorki wiedziały że są biegli sądowi od kosmetologi i że można zapłacić porządne odszkodowanie za zniszczony łuk brwiowy, to by nie porywały się do robienia makijażu trwałego bez pojęcia...
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 21:21   #1420
ankatroj88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

mozna po tym makijazu brwi chodzic na solarium ? jesli nie to przez ile mniejwiecej ?
ankatroj88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-11, 23:02   #1421
milka894
Rozeznanie
 
Avatar milka894
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 566
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Danuska1979 Pokaż wiadomość
To powiedz linergistce żeby do uzupełnienia użyła ciemniejszego pigmentu i będziesz miała ciemniejsze brwi.

Ps
....a propo brwi zobaczcie sobie na tego linka :
http://oferia.pl/usluga/item43527-ma...owsza-metoda-g

Ta kosmetyczka chwali się swoimi osiągnięciami, a mi żal tych oszpeconych kobiet. Gdyby te daremne kosmetyczki-amatorki wiedziały że są biegli sądowi od kosmetologi i że można zapłacić porządne odszkodowanie za zniszczony łuk brwiowy, to by nie porywały się do robienia makijażu trwałego bez pojęcia...
Ożesz...Skandal, jak można tyle kobiet tak oszpecić
milka894 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 08:24   #1422
amoniaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9
Dot.: makijaż permanentny brwi






Mi wlasnie kazala smarowac wazelina ! mam jeszcze jedno pytanie bo ona kazala mi przyjsc na poprawke dopiero za 4 tyg jak sie rozjasnia czemu tak dlugo ? mi juz sie rozjasnily a robilam w sobote. to normalne czy poprawki wczesniej sie robi? a pozatym na poczatku brwi byly ciemne , wiem to normalne teraz juz rozjasnialy czy po poprawce beda troche ciemniejsze czy takie jak sa teraz juz zagoione ? bo szczerze powiezdiawszy to chcialam miec ciut ciemniejsze i teraz sa mi troche za jasne...[/QUOTE]

Ja też byłąm dopiero po 4 tyg, dlatego,że zeszły po takim czasie strupki i się rozjaśniły DOPIERO! a dlaczego Tobie tak szybko zrobiły się jasne ?? Po to jest między innymi korekta abys wiedziała czy chcesz je zostawić takie jakie masz czy przyciemnić np. Ja sobie o ton przyciemniłam ! Nie ma problemu z przyciemnieniem. Mówisz, i Pani Ci zrobi

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Ps
....a propo brwi zobaczcie sobie na tego linka :
http://oferia.pl/usluga/item43527-ma...owsza-metoda-g

Ta kosmetyczka chwali się swoimi osiągnięciami, a mi żal tych oszpeconych kobiet. Gdyby te daremne kosmetyczki-amatorki wiedziały że są biegli sądowi od kosmetologi i że można zapłacić porządne odszkodowanie za zniszczony łuk brwiowy, to by nie porywały się do robienia makijażu trwałego bez pojęcia...[/QUOTE]


Raaany Booga ! a Ta Babka co ma takie GRUBE krechy yyyy obrzydliwe! jak można z takimi brwiami chodzić. Popatrzcie, ale One chyba się cieszą czy cooo ????
amoniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 10:12   #1423
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

http://oferia.pl/usluga/item43527-ma...owsza-metoda-g

Brwi tych kobiet są wręcz okropne, ja również przymierzam się do zrobienia makijażu permanentn. brwi, ale za cos takiego nie zapłaciłabym nawet złotówki, to wygląda jak sztucznie naklejone ciemne krechy nad oczami.
Zapisałam się do p. Moniki na Oławską... Pocieszcie mnie dziewczyny, że jak zrobie makjaż tą metodą piórkową to moje nie bedą tak wyglądały....
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 10:27   #1424
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

axie22
Nie bedzie zle zobaczysz w koncu brwi bedzie Ci robic sprawdzona osoba o ktorej juz duzo dziewczyn bylo a to badrzo wazne z reszta metoda piorkowa daje naturalny wyglad wiec w sumie watpie zeby Cie oszpecila bardzo jestem ciekawa jak Ci wyjda bo tez chce sobie ta metoda zrobic
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-12, 10:45   #1425
ankatroj88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8
Dot.: makijaż permanentny brwi

a to nie jest normalne ze tak szybko rozjasnialy wszedziue jak czytam to jasnieja juz po tygodniu i strupki odchosza ?? dlatego wydawalo mi sie ze poprawka powinna byc szybciej ?? !! i napiszce prosze po jakim czasie mozna ich na solarium bo mowila mi ta co mi robila zeby niehcodzic ale niewiem ile ??!!
ankatroj88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-13, 22:25   #1426
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kochane dziewczyny jak tylko zrobie brwi to napewno wkleje zdjęcia. Tyle że pewnie nie bedzie to szybko, w marcu jestem umówiona na konsultację, na makijaż zdołam się zapisac pewnie na kwiecień, więc troche to potrwa... Ale bede cierpliwa pozdrawiam
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-14, 10:32   #1427
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

axie22 cos u Ciebie to dlugo potrwa jak ja sie orientowalam u jednej Pani linergistki to mi powiedziala ze 2 tyg przed sie moge umowic tzn 2 tyg jak do polski pojade dodam ze to jest ponoc dobra linergistka chwalona tutaj na wizazu hmm ty pewnie tez musisz isc do bardzo dobrej skoro tak ma napiete terminy
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 08:12   #1428
Danuska1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 38
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez axie22 Pokaż wiadomość
http://oferia.pl/usluga/item43527-ma...owsza-metoda-g

Brwi tych kobiet są wręcz okropne, ja również przymierzam się do zrobienia makijażu permanentn. brwi, ale za cos takiego nie zapłaciłabym nawet złotówki, to wygląda jak sztucznie naklejone ciemne krechy nad oczami.
Zapisałam się do p. Moniki na Oławską... Pocieszcie mnie dziewczyny, że jak zrobie makjaż tą metodą piórkową to moje nie bedą tak wyglądały....

Cześć. Słuchaj brwi robione metoda piórkową będziesz miała najwyżej 1 - 1,5 roku, poza tym często wyglądają jak "niedorobione" i pasują głównie laskom o jasnej karnacji i jasnych włosach.
Ja natomiast preferuję mocne, wyraziste brwi, które odzwierciedlają mój charakter. Zobacz sobie na stronę www.makijaztrwaly.com i powiedz co myślisz a tych brwiach - ale tych młodszych kobiet... - ja też zgodziłam się tam być...))

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:03 ----------

Hejjjj bzdura ...... .Musisz smarować witaminą E w maści lub Alantanem i to jak najczęściej po zabiegu i jak najdłużej. Jak nie będziesz smarować to się naskórek mocno złuszczy i będą jasne plamy na brwiach.
Każdy makijaż lub tatuaż musi być mocna natłuszczany. Miejsce tatuażu smaruje się Alantanem i dodatkowo zawija się folią, żeby za szybko nie wysychało i nie łuszczyło się. MUSISZ SMAROWAĆ !!!
Danuska1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-15, 17:59   #1429
axie22
Raczkowanie
 
Avatar axie22
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 236
Dot.: makijaż permanentny brwi

Agnieszka100 ta Pani Monika z ul. Oławskiej , jest w gabinecie tylko 3 lub 4 dni w tygodniu, więc chyba stąd te dalekie terminy, no i fakt że jest poznoc bardzo dobra.
Danuska1979, wiesz że brwi na tych zdjeciach wyglądaja całkiem fajnie... Podoba mi się dosyć. Z tego co mi tłumaczono jak się zapisywałam na konsultację, to makijaż brwi może być wykonany pół na pół, czyli w tych miejscach gdzie chcem bedzie metoda piórkowa, (czyli pojedyncze włoski) a reszta metodą standardową. Myśle ze jest to bardzo fajne wyjscie, by brwi nie wyglądały sztucznie. Zreszta wyspecjalizowana linergistka będzie wiedziała jak zrobić by wyglądały ładnie i naturalnie. A o tym że brwi metodą piórkową utrzymuja sie do 1,5 roku pierwsze słyszę. Musze się dowiedziec w gabinecie. pozdrawiam
axie22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-20, 15:12   #1430
masmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 20
GG do masmas
Dot.: makijaż permanentny brwi

dziewczyny a mozecie mi kogos polecic z Bielska lub okolic? Czechowice Dziedzice ?? te rejony...potrzebuje zrobic sobie brwi....permanentne oczywiscie ...buziaki
__________________
Tylko one, tylko one są wiecznie przy mnie,
dzięki nim wiem co chcę !!
My dreams , my life !!!
I believe !
masmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 15:54   #1431
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

czesc masmas milo mi Cie tu goscic ja takze szukalam juz wczesniej kogos dobrego z bielska i okolic (bo sama pochodze z bielska) i niestety nikogo nie znalazlam z tego co mi wiadomo to dobrze makijaz robi Pani wioletta Drozdz i chyba do niej pojde zrobic ten makijaz slyszalam takze same zachwaly o zywcu tam jest ponoc studio long time liner hmm ale ja jakos nie jestem do nich przekonana nie wiem dlaczego a moge wiedziec jaka metoda chcesz sobie zrobic?? jesli ta stara to mysle ze znalesc na terenie bielska nie bedzie Ci trudno kogos znalesc ponoc studio la perla robi dobrze makijaze tez o nich myslalam tylko ze nie wiem jeszcze czy oni robia ta nowa metoda hmmm
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-20, 19:42   #1432
masmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 20
GG do masmas
Dot.: makijaż permanentny brwi

la perla owszem słyszałam, że ladnie. Ale to juz odrzucilam na wstepie. Metamorfoze tez odrzucam. A ta Pani Wioletta Drozdz, to gdzie ona dokladnie sie znajduje?? slyszalam ze jakas kosmetyczka obok pasazu pod orlem a dokladnie z tylu niedaleko ksiegarni jest co robi super....

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

no i chyba chce sobie zrobic metoda kompaktowa brwi

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:43 ----------

no i chyba chce sobie zrobic metoda kompaktowa brwi
__________________
Tylko one, tylko one są wiecznie przy mnie,
dzięki nim wiem co chcę !!
My dreams , my life !!!
I believe !
masmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 11:14   #1433
jodaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam,
a może jakiś namiar na dobrą lingeristkę na Pomorzu??? z tego co wiem, to robią w Faltomie w Sopocie i gdzieś na Półwyspie. Ale absolutnie nie znam opinii... może ktoś wie? będę wdzięczna... też muszę w końcu zrobić brwi, bo już mam dość malowania
__________________
Jest taka cierpienia granica, za którą się uśmiech pogodny zaczyna...
jodaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 14:32   #1434
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

hmmm... kilka stron wczesniej dziewczyna pisala o tym ze permanentny brwi moze uzkodzic cebulki wlosowe i ze naturalne wloski juz nie rosnaze jej kolezanka teraz tak ma...co myslicie o tym???jest mozliwoc uszkodzenia/zniszczenia cebulek??bo chcialabym zrobic sobie takie brewki ale teraz sie zastanawiam...
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 20:50   #1435
olusja
Raczkowanie
 
Avatar olusja
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 102
Dot.: makijaż permanentny brwi

a ja po kolejnej korekcie i w dalszym ciagu dramat, krzywo i źle rozlozony barwnik.. nie wspominajac ze mialy byc brazowe a sa szare......
olusja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:13   #1436
Agnieszka100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 53
Dot.: makijaż permanentny brwi

masmas to storna Pani Wioli luknij sobie tam jest jest adres www.Studio Makeupstyl.pl o tej pani kolo pasazu niestety nie slyszalam
malykrecik w sumie to nie mam pojecia czy takie brwi niszcza cebulki wloskow hmmm ciekawe mysle ze nie do konca bo to jest tak jak tatuaz a przeciesz jak masz tatuaz to na nim ci tez wloski rosna mysle ze moga byc troszke oslabione i wszystko
olusja ty to masz pecha z tymi brwiami na bank wspolczuje Ciglowa do gory napewno znajdzie sie ktos kto Ci naprawi twoje brewki
Agnieszka100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-21, 22:56   #1437
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

zapytam sie o te cebulki jak juz sie zapisze na wizyte,a nie wiem kiedy bedzie wolny termin wszystko okaze sie jutro
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 08:40   #1438
masmas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 20
GG do masmas
Dot.: makijaż permanentny brwi

Agnieszka100 nie ma takiej strony...moze najlepiej to wklej linka
plisss
no jest jaks Pani obok pasazu, założycielka "AMANDY" mi ja poradziła... podobno jest super ciekawe ... chyba pojde sie popytac :P
__________________
Tylko one, tylko one są wiecznie przy mnie,
dzięki nim wiem co chcę !!
My dreams , my life !!!
I believe !
masmas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 11:33   #1439
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

zapisalam sie dzis do der-medu do Pani Anny Staszzabieg dopiero za miesiacbeda brwi i gorna kreska
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-22, 18:06   #1440
myniaczekarolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez olusja Pokaż wiadomość
a ja po kolejnej korekcie i w dalszym ciagu dramat, krzywo i źle rozlozony barwnik.. nie wspominajac ze mialy byc brazowe a sa szare......

Hej, skąd jestes??? może ci jakoś pomoge? czykorekte robiłas u tej samej kobiety?? co wczesniej ci wykonywała makijaż???
Jeszcze klika dni temu miałam taką samą sytuacje, obecnie jestem w trakcie rozjaśniania i korekty po wczesniejszym zle wykonanym makijażu.
Pozdrawiam
myniaczekarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.