Listopad- Grudzień 2014- część IV :) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-23, 07:58   #1411
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez fiorella22 Pokaż wiadomość
Ja mam dlugie wlosy (do pasa). Na dodatek jest ich duzo i sa geste i nie lubie zbytnio ich nosic rozpuszczonych.
Poogladalam stylizacje fryzur na yt to moze cos uda mi sie wykombinowac
o to bardzo długie, muszą być piękne
może upięcie z jakimś warkoczem ?

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość

Mam dola od wczoraj bo sie dowiedzialam, ze kolezanka z pracy ktora jest tez w ciazy i ma termin miesiac po mnie, robila badania prenatalne i wyszly jej u dziecka nerki echogeniczne w zwiazku z czym grozi jej malowodzie (w ciagu 3 tygodni zmiejszyla jej sie ilosc wod plodowych z 14 cm do 9cm ) (miala juz to w pierwszej ciazy) i aminioinfuzja, obie nerki sa echogeniczne i nie wiadomo jak to wszystko sie skonczy w pierwszej ciazy syn tez mial problem z nerka ale tylko jedna i po aminioinfuzji odkleilo jej sie lozysko i urodzila w 8 miesiacu
Trzymam kciuki za koleżankę, by wszystko było ok
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 07:58   #1412
Kostka09
Zakorzenienie
 
Avatar Kostka09
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 044
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Kasia - racja czlowiek zaczyna sie cieszyc, ze ma "tylko" takie problemy...

Czekoladka fajny ten polar, ale mysle czy cos wogole kupowac...tp mam na 2 listopada to nawet do 15 jakbym miala czekac to moze oblece w tym co mam...najwyzej nie bede zapinac jeszcze mam nadzieje zimy nie bedzie

Brzuch mi twardnieje od kilku dni chyba za duzo chodze, albo wczesniej za malo chodzilam a po plazy tocze sie jak ciezarowka

Edytowane przez Kostka09
Czas edycji: 2014-08-23 o 09:23
Kostka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:01   #1413
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Rosalie, trzymam też i za Was kciuki i za wyniki rezonansu, wierzę, że będzie dobrze

Eclariss, mam nadzieję i u Ciebie będzie lepiej

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez manieczka1 Pokaż wiadomość

Czekoladka w poniedziałek chcemy tu widzieć zdjęcie wózka
Dokładnie mam nadzieję będziesz zadowolona. Ty chyba zamawiałaś na allegro u wozki-dzieciece ? też zastanawiam się nad zakupem u nich na razie wysłałam im maila z pytaniami i czekam na odpowiedź
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:01   #1414
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Kasia - racja czlowiek zaczyna sie cieszyc, ze ma "tylko" takie problemy...

Czekoladka fajny ten polar, ale mysle czy cos wogole kupowac...tp mam na 2 listopada to nawet do 15 jakbym miala czekac to moze oblece w tym co mam...najwyzej nie bede zapinac jeszcze mam nadzieje zimy nie bedzie

Brzuch mi twardnieje od kilku dni chyba za duzo chodze, albi wczesniej za malo chodzilam a po plazy tocze sie jak ciezarowka
No ja mam termin pod końcówkę...a już mi sie kończą ciuchy...A co do brzusia to tez tak mam jak za duzo połaze zwłaszcza z psiurami...ale jak poleże od razu lepiej no i magnez biorę!!!
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:05   #1415
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Kasiu współczuję bezsenności :/ ja od czasu do czasu tez tak mam :/ciężka sprawa

A ja dzisiaj z rańca buszuje po necie i szukam pomysłu na jakąś kurtkę czy płaszcz na jesień...kurcze tylko szkoda mi kupywać coś typowo ciążowego na jeden sezon tym bardziej że są one bardzo drogie zazwyczaj...a wy jakie macie rozwiązania???
ja też muszę coś pomyśleć, choć moja mama już mi komunikuje że pożyczy mi swoją sportową ocieplaną....pomyślę....

może jakiś płaszczyk a'la grzybek ? nie są typowo ciążowe, a są szersze

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
czekoladka też sie zastanawiałam nad czymś w ten deseń...kurcze ciężko będzie tak sobie pomyślałam ze najwyżej z domu nie będę wychodzić hahahaha...nie mam pojęcia bo to i sweter i jakieś spodnie trzeba a to jednak zanosi się na jakieś 2 i pół miesiąca chłodów kurcze...a może jakieś dresy...to jest fajne ale ta cena!!!!

http://www.happymum.pl/sklep3/j401,p...ket_sale!.html
ooo to jest super, ale cena rzeczywiście poraża
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:06   #1416
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

też o tym myślałam tym bardziej że takie ocieplane sportówki są wygodne no i można je nosić później...nie przeszkadza że są luźniejsze

Żanet a to promocja!!!!!!inne kurtki są od300 w górę ładne ale a tak mnie nie pogibało :/
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:08   #1417
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Ja się witam w.... 30 tc , no to teraz poleci
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 08:10   #1418
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

zanetGratuluje ja się w 27 witam heh

A co do kutrek to o czym takim właśnie myslałam
http://allegro.pl/nowa-modna-kurtka-...487285018.html
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:12   #1419
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Hej dziewczyny

Witam się w 3 semestrze

Wczoraj Was tylko podczytywałam bo miałam gości i cały dzień byliśmy na zakupach, wróciłam taka padnięta że szok... CHyba już czas ograniczyć takie latanie... Przyszły mi z Allegro 2 pary spodni ciążowych - z TopShop i H&M i obie są bardzo fajne jakościowo, mogłam wziąć rozmiar mniejsze bo trochę przyduże ale przynajmniej będą wygodne

Ja w ogóle strasznie wagowo do przodu ruszułam, w ciągu 3 tygodni mam 2 kg na plusie, a w ciągu całej ciąży niecałe 6, boję się że jak się rozpędzę to nie zmieszczę się w tych 10-12 kg co mi diabetolog powiedział... A ciągle jestem na diecie i głodna oczywiście!

begie, jaka śliczna kruszynka!!! Nie mogę się doczekać aż zobaczę swoją, dzisiaj śniło mi się badanie

Cytat:
Napisane przez esti87 Pokaż wiadomość

Sweet a Ty masz moze jeszcze link z tego kompletu co kiedys pokazywalas z poduchami
Mam, i nawet kupiłam tą pościel, i od razu ostrzegam NIE KUPUJCIE stąd: http://allegro.pl/12-czesciowy-kompl...470747003.html
Zamówiłam ją 2 tygodnie temu i do tej pory babka nawet mi nie odpisała kiedy mogę się spodziewać wysyłki, nie potwierdziła zamówienia, no nic, całe szczęście że kasy nie wpłaciłam z góry.

To samo mają tu, trochę inne wzory, ale sprzedawca jest wiarygodny:
http://allegro.pl/11cz-posciel-dla-d...515380606.html


Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość
Mam dola od wczoraj bo sie dowiedzialam, ze kolezanka z pracy ktora jest tez w ciazy i ma termin miesiac po mnie, robila badania prenatalne i wyszly jej u dziecka nerki echogeniczne w zwiazku z czym grozi jej malowodzie (w ciagu 3 tygodni zmiejszyla jej sie ilosc wod plodowych z 14 cm do 9cm ) (miala juz to w pierwszej ciazy) i aminioinfuzja, obie nerki sa echogeniczne i nie wiadomo jak to wszystko sie skonczy w pierwszej ciazy syn tez mial problem z nerka ale tylko jedna i po aminioinfuzji odkleilo jej sie lozysko i urodzila w 8 miesiacu

U nas dzisiaj troche chmur i chyba pojedziemy do Wladka polazic.

Milej soboty
Kurczę, mam nadzieję, że wszystko dobrze się skończy
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:13   #1420
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
zanetGratuluje ja się w 27 witam heh

A co do kutrek to o czym takim właśnie myslałam
http://allegro.pl/nowa-modna-kurtka-...487285018.html
to również gratuluję też Ci poleci mi z każdym tygodniem leci, dopiero co mówiłam 25 a tu już 3-ka z przodu

Ta kurteczka też fajna, tylko jak tu wyliczyć ile brzuszka jeszcze będzie bo ja mam płaszczyk taki lekko sportowy i myślałam, że sobie w nim pośmigam....a tu ledwo teraz się dopinam heh
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:15   #1421
justynaw1982
Zadomowienie
 
Avatar justynaw1982
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 034
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

hihihi..to tak jak ja wczoraj założyłam kurtke dżinsową heh no i się zapięłam!!!!NA JEDEN GUZIK NAD BRZUCHEM hahaha ale apasz i na spacer heh
__________________
moje najbardziej lubiane miejsce na ziemi jest między twoim lewym a prawym ramieniem


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0a5t8o6jka.png
justynaw1982 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 08:19   #1422
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Sweet gratki za 3 semestr

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
hihihi..to tak jak ja wczoraj założyłam kurtke dżinsową heh no i się zapięłam!!!!NA JEDEN GUZIK NAD BRZUCHEM hahaha ale apasz i na spacer heh
ja myślałam też może nad jakimś takim fasonem, podaję tylko jako przykład, bo to jest akurat letnia chyba nieocieplana i może niekoniecznie taka kolorystyka http://allegro.pl/50-fresh-made-neon...510497156.html

myślę, że takie wiązane w pasie to dobre rozwiązanie, teraz bez wiązania, a potem normalnie sama nie wiem już..... muszę obczaić najpierw tą mamy kurtkę i ile ona ma zapasu w pasie
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:30   #1423
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
Kasiu współczuję bezsenności :/ ja od czasu do czasu tez tak mam :/ciężka sprawa

A ja dzisiaj z rańca buszuje po necie i szukam pomysłu na jakąś kurtkę czy płaszcz na jesień...kurcze tylko szkoda mi kupywać coś typowo ciążowego na jeden sezon tym bardziej że są one bardzo drogie zazwyczaj...a wy jakie macie rozwiązania???
ja mam taka kurtke płaszczyk z biedronki ( w ubiegłym roku kupiłam za chyba 29 lub 39 zl) w kolorze fuksji z kapturem. ta kurtka jest bardzo szeroka i w pasie od srodka ma troczki, które można dowolnie sciagnac i tworzy się talia brzuszek się zmieści. i jest odpowiednio dluga. niczym nie ocieplana, bez podszewki, ale jest tez przeciwwiatrowa, wiec pod nia jakiś sweterek nawet jak się nie dopne w nim i apaszka! i jestem gotowa! jak będę miała okazje to zrobie zdjecie
większy problem stwarzają mi buty bo w moje balerinki ledwo wchodzę, sa skórkowe, nie chce ich rozciagnac, bo będę miała po ciąży... i co w klapkach wyjde?
szukam rozwiązania



Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
ja też muszę coś pomyśleć, choć moja mama już mi komunikuje że pożyczy mi swoją sportową ocieplaną....pomyślę....

może jakiś płaszczyk a'la grzybek ? nie są typowo ciążowe, a są szersze

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:04 ----------



ooo to jest super, ale cena rzeczywiście poraża
mam jedna tez kurteczke grzybka, ale krotka i jak ja zaloze, to brzuszek podnosi mi ja i od spodu mi wieje na brzuch, wiec musiałoby być cos dłuższego.



Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
Ja się witam w.... 30 tc , no to teraz poleci
super! gratulacje!

Sweet brawo za III trymestr wreszcie!

i po mierzeniu cukru po godzinie posiłku - 144 grrrr, 24 ponad norme, a nie zjadłam nic zabronionego może czekac trzeba na efekty diety a nie po pierwszym razie...

co dziś gotujecie? może podsuniecie mi pomysl? dużo warzyw, dietetyczne i nie może być zapiekane w piekarniku, bo nie działa mi?
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:34   #1424
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Witam sie!
Martha anemia anemia powoli... popatrzylam w karte i okazalo sie ze mialam jednak 2 morfo do tej pory i najpierw 13,2 hb potem 12.6 a teraz 11.9.... takze systematycznie spada. Teraz jest na granicy wiec bo od 12 norma ale widac co sie dzieje....
Poprzednim razem dopadlo mnie po ciazy dopiero a to i tak zelazo mialam niskie ale w morfo sie nie odbilo a teraz juz w ciąży. ...

A poza tym dopiero wstalam... poszlam spac 'wczesnie' i wiecie 'gdy pan spi zlodziej sie zakrada'... obudzilam sie o 4 i Johny zasikany... ale przynajmniej wiem ze ochraniacz dziala bez zarzutu. Tylko nie zasnal przez 2h i ja z nim na tym jego lozeczku... przyszlam do siebie o 6 i wstslam teraz. Na szczescie u malego sucho.

Wstaje ogarniac i gotowac. Moze uda mi sie wyrwać na godzinke do galerii...

Milej soboty
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:38   #1425
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez justynaw1982 Pokaż wiadomość
czekoladka też sie zastanawiałam nad czymś w ten deseń...kurcze ciężko będzie tak sobie pomyślałam ze najwyżej z domu nie będę wychodzić hahahaha...nie mam pojęcia bo to i sweter i jakieś spodnie trzeba a to jednak zanosi się na jakieś 2 i pół miesiąca chłodów kurcze...a może jakieś dresy...to jest fajne ale ta cena!!!!

http://www.happymum.pl/sklep3/j401,p...ket_sale!.html
no ja bede musiala po corke do przedszkola zapylac, mam jeden plaszczyk z czasow 1 ciazy -kupowalam go na wiosne byl dobry no ale wtedy bylam w 5 mcu , a teraz brakuje zeby zapiac, chyba ze bede maskowac dlugimi szalami

fajna ale cena

Cytat:
Napisane przez Kostka09 Pokaż wiadomość

Czekoladka fajny ten polar, ale mysle czy cos wogole kupowac...tp mam na 2 listopada to nawet do 15 jakbym miala czekac to moze oblece w tym co mam...najwyzej nie bede zapinac jeszcze mam nadzieje zimy nie bedzie

Brzuch mi twardnieje od kilku dni chyba za duzo chodze, albi wczesniej za malo chodzilam a po plazy tocze sie jak ciezarowka
a na zime jak sie w kurtki nie zmieszcze to napewno kupie jakas bo nie bede cala zime w swetrze samym latac
Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość


Dokładnie mam nadzieję będziesz zadowolona. Ty chyba zamawiałaś na allegro u wozki-dzieciece ? też zastanawiam się nad zakupem u nich na razie wysłałam im maila z pytaniami i czekam na odpowiedź


kontakt mam dobry ze sprzedawca, na kazde pytanie odpisuje, teraz czekam na wozek i ciekawa jestem czy beda wszystkie gratisy jak w aukcji, dam znac

---------- Dopisano o 09:38 ---------- Poprzedni post napisano o 09:35 ----------

Gratuluje nowych tygodni
ja jutro zaczynam 31tc
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:40   #1426
ela_86
Wtajemniczenie
 
Avatar ela_86
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 629
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

A moze poptrzcie na uzywane kurteczki??? cenowo spoko, ja kiedys kupilam zimowke sliczna za 30 zl
__________________
Jaś 17.07.2011
Zuzia 28.11.2014
ela_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:42   #1427
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Musialabym mierzyc bo tyle kg na plusie to cieko z rozmiarem trafic

Wiecie co ten zajad u corki coraz gorzej wyglada, ma ropne krostki juz pod dolna wargą , pod nosem krostek, nie wiem czy nie jakas opryszczka bardziej, bo zajad przewaznie w kaciku ....
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:46   #1428
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Rosalie trzymam za obrót sprawy i rezonans!!!! Musi być Dobrze !

Beige śliczna królewna

Eclariss mam nadzieję, że znacznie lepiej sie czujesz i nadal jesteś w domku !

Kasiu biedulko ja taka bezsenność zaliczyłam kilka tygodni temu więc wiem jak to boli.... a może wieczorny spacer pomoże ??? Takie mega dotlenienie na mnie zawsze działało... albo kubek ciepłego mleka... coś w tym jest bo ja po takim kubasie zawsze jestem ululana

Kostka ale koszmar ! Ludzie mają takie problemy z ciążą że nawet nam sie nie mieści w głowie.... obyśmy wszystkie donosiły nasze maleństwa juz bez problemów !!!
Ty sie kochana oszczędzaj! Chodzenie to duży wysiłek...a po plaży/piachu to tym bardziej ! Więcej staraj się leżeć i wdychać jod niż chodzić

Justynaw ja się zapisuję do klubu tych co nie mają co na siebie włożyć na jesień. Na całe szczęście spodnie mam... tzn póki co mam bo licze na to, że się w nie zmieszczę do końca !!!! Gorzej z kutrką/płaszczem. Nie mam kompletnie nic !!! Wszystko mam w rozmiarze 36/38 a teraz to 40 by się przydał.
Fajny ten płaszczyk happymum w ogóle ich ciuchy sa zarąbiste i baaaardzo dobre jakościowo... ale ceny........... zreszta ten płaszczyk juz jest na przecenie.......... nawet nie chce wiedzieć jaka była jego regularna cena

Czekoladko czekam z niecierpliwością na fotkę wózka

Sweet nadal się nie odezwała ????? a to babsztyl !!!! Zgłoś do allegro !!!!!

dziewczyny gratuluję nowych trymestrów i nowych tygodni !!!!!!!!!!
Lecimy juz górki na pazurki kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!



Czekoladko to bardziej wygląda jak opryszczka skoro podchodzi płynem....
__________________
:P

Edytowane przez paulina119a
Czas edycji: 2014-08-23 o 08:49
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:50   #1429
happywoman
Rozeznanie
 
Avatar happywoman
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 646
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość

i po mierzeniu cukru po godzinie posiłku - 144 grrrr, 24 ponad norme, a nie zjadłam nic zabronionego może czekac trzeba na efekty diety a nie po pierwszym razie...

co dziś gotujecie? może podsuniecie mi pomysl? dużo warzyw, dietetyczne i nie może być zapiekane w piekarniku, bo nie działa mi?
Mogła być za duża porcja trochę. Niestety tak to działa. Też mnie to wkurza, bo cały czas półgłodna chodzę na tej diecie cukrzycowej.
__________________
Pozdrawiam,

happywoman





happywoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-23, 08:54   #1430
Justana1984
Rozeznanie
 
Avatar Justana1984
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 600
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

cześć dziewczynki, przepraszam że nie zacytuję wszystkich ale wizaż coś świruje nam tu ostatnio;p
za wszystkie trudne sytuacje (prawie napisałam sprawy) trzymam kciukasy, gratuluję nowych tygodni i kolejnych semestrów
Co do kurtałki wczoraj tez załozyłam moja letnio zimowa na takie chłodniejsze dni i ledwo się zapięłam;( Musze też zacząć coś myśleć, chyba że będę śmigać w mojej narciarskiej, nie wygląda jak zimowa więc to chyba jedyne rozwiązanie
Żaneta Ty pokazywałaś taką kurtałkę fajną, mówisz nie Twoje kolory a ja sobie pomyślałam wręcz odwrotnie hihi widać jak ludzie są różni od siebie hehe
Dzisiaj siedzę 3 h w pracy, może w końcu zrobię tą wyprawkę i pozamawiam co nieco
Mój tż w końcu zaakceptował łóżeczko Namarudził się przy tym, bo to nie jest olcha tylko pomalowane na kolor olchy i bla bla bla STOLARZ Mi to rybka czy to będzie buk, czy sosna ale żeby mi kolor pasował do pozostałych mebli i weź tu gadaj z takim
Z Matizem już mu przeszło ale teraz myśli nad autem typu (bmw, audi, volvo, skoda) niby fajne ale kurde blaszka drogie jak ja pitole;/ boję się że potem możemy za bardzo popłynąć z kasą;/ Niby pracujemy oboje ale kto wie co będzie za rok;/ dobra zabieram się za zamawianie
__________________
20 lipiec 2004 r.
17.08.2013 r.
II kreseczki: 15.03.2014 r.
Lilianna 27.11.2014 r.
Mój fotoblog http://koch-ana.blogspot.com/
Justana1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:57   #1431
czekoladka21
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka21
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 12 861
GG do czekoladka21
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość





Czekoladko to bardziej wygląda jak opryszczka skoro podchodzi płynem....
no wlasnie, zajad przewaznie sie nie rozprzestrzenia, a ona ma juz te krostki pod wargą, a to w kaciu wyglada jak zajad-peka i ropieje
moze przejde sie jeszcze do apteki
__________________
Weronika 30.07.2009



Dominika 04.11.2014
czekoladka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 08:57   #1432
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Musialabym mierzyc bo tyle kg na plusie to cieko z rozmiarem trafic

Wiecie co ten zajad u corki coraz gorzej wyglada, ma ropne krostki juz pod dolna wargą , pod nosem krostek, nie wiem czy nie jakas opryszczka bardziej, bo zajad przewaznie w kaciku ....
No jak pod noskiem i pęcherzyki sie zrobiły to raczej oprycha może zoviraxem posmaruj, a swędzialo i bolało ja troszkę wczesniej? Ja niestety mam spore problemy z ta opryszczką i zazwyczaj robi mi sie pod nosem ale w kąciku tez sie zdarzyło, na poczatku ciazy to nawet 4 pod rząd mi sie robiły :-/ szkoda dziecka tylko bo to męczące

Ja dzis tez coś spać nie mogłam :-/, zaraz sie zbieramy i jedziemy do Ustronia , teściowa jest tam w sanatorium i zaprasza nas na obiad i deser, z teściowa raczej za sobą nie przepadamy raczej tolerujemy sie ale przynajmniej sie smacznie najem

Edytowane przez LolaMontez
Czas edycji: 2014-08-23 o 08:59
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:00   #1433
Kasia427
Wtajemniczenie
 
Avatar Kasia427
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 023
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

paulinka ja codziennie wieczorem chodzę z chłopakami na spacer, właśnie, żeby się dotlenić przed snem... no i kurka jakoś nie pomaga... za to chłopaki śpią cudownie no ale oni to praktycznie cały dzień na dworze..

sweet
za 3 trymestr!

Idę się ogarnąć i jadę na miasto, chcę sobie jeansy ciążowe kupić... A co do butów, to ja sobie upatrzyłam takie jak mi się podobają, za kostkę, czarne, z suwaczkiem złotym na boku, ale kurde 299,99 zł kosztują no i się waham
__________________
Sara
9.11.14
Kasia427 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:06   #1434
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

begie super, że z małą ok i ta informacja o serduszku to chyba jedna z najlepszych w ciąży

esti zdrówka dla męża, kciuki za krótką rekonwalescencje

Gratuluje nowych tygodni i rozpoczęych trymestrów leci to niewiarygodnie szybko.

Co do ciuszków to ja mam jakiś grubszy sweter j kurtki sportowe większe pewnie się nie dopne, ale tyle co samochodem do sklepu to dam radę. teraz kupie sobie spodnie dresowe, a tak to leginsy. Do porodu zostało mi niecałe 9 tyg więc nie chce inwestować, a przez szyjkę to do porodu spacery mam raczej zakazane.
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:08   #1435
paulina119a
Zadomowienie
 
Avatar paulina119a
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 271
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Czekoladko nie masz chyba wyjścia. Idź do apteki boszkoda małej. Ja na szczęście nie wiem co to opryszczka (tfu... tfu...) ale mój mąz nadrabia za mnie i to z nawiązka.... bez względu na porę roku co i rusz ma to dziadostwo. U mniego sprawdza się zovirax pod warunkiem że posmaruje jak tylko poczuje pierwsze symptomy... Ale nie wiem jak to est z dziećmi. czy Zovirax można stosowac u dzieci ???? W aptece Ci na pewno podpowiedzą

Kasiu to już nie wiem... a lubisz ciepłe mleko? Może spróbuj bo i tak nie masz nic do stracenia
Udanych zakupów

ooooo Justana przypomniałas mi o kurtce narciarskiej !!!! Ja też taka mam przeciez. Nie jest taka typowo zimowa, z odpinana podpinką. Muszę ją ściągnąć ze strychu i przymierzyć !
Jedyny ból to buty !
Muszę coś kupić i właśnie myślałam o takich jak Kasia... do kostki z suwaczkiem... Tylko do tek kurtki to nie bardzo.... ehhhhhhhh i weź tu człowieku w miarę wygladaj !!!

Na pewno przydałby mi się sweter ciepły. Musze poszperać na all.


aa i najważniejsza informacja dnia :

mój maż właśnie pojechał do chirurga na usunięcie zęba Niestety innego wyjścia już nie było. Ratowaliśmy ten ząb od kilku lat ale ostatnio tak juz sie złamał że tylko usuniecie wchodziło w grę...
Więc już widzę co dziś będzie w domu - Szpital !!!! Bo chłop chory to gorszy niz dziecko !!!! Boże daj mi cierpliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
:P

Edytowane przez paulina119a
Czas edycji: 2014-08-23 o 09:12
paulina119a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:14   #1436
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez czekoladka21 Pokaż wiadomość
Musialabym mierzyc bo tyle kg na plusie to cieko z rozmiarem trafic

Wiecie co ten zajad u corki coraz gorzej wyglada, ma ropne krostki juz pod dolna wargą , pod nosem krostek, nie wiem czy nie jakas opryszczka bardziej, bo zajad przewaznie w kaciku ....
mnie to bardziej na opryszczkę wygląda, jak opisujesz

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ela_86 Pokaż wiadomość
A moze poptrzcie na uzywane kurteczki??? cenowo spoko, ja kiedys kupilam zimowke sliczna za 30 zl
ja jak coś rozejrzę się w SH, teraz powchodziła kolekcja jesienna, może coś się upoluje

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Justana1984 Pokaż wiadomość
cześć dziewczynki, przepraszam że nie zacytuję wszystkich ale wizaż coś świruje nam tu ostatnio;p
za wszystkie trudne sytuacje (prawie napisałam sprawy) trzymam kciukasy, gratuluję nowych tygodni i kolejnych semestrów
Co do kurtałki wczoraj tez załozyłam moja letnio zimowa na takie chłodniejsze dni i ledwo się zapięłam;( Musze też zacząć coś myśleć, chyba że będę śmigać w mojej narciarskiej, nie wygląda jak zimowa więc to chyba jedyne rozwiązanie
Żaneta Ty pokazywałaś taką kurtałkę fajną, mówisz nie Twoje kolory a ja sobie pomyślałam wręcz odwrotnie hihi widać jak ludzie są różni od siebie hehe
Dzisiaj siedzę 3 h w pracy, może w końcu zrobię tą wyprawkę i pozamawiam co nieco
Mój tż w końcu zaakceptował łóżeczko Namarudził się przy tym, bo to nie jest olcha tylko pomalowane na kolor olchy i bla bla bla STOLARZ Mi to rybka czy to będzie buk, czy sosna ale żeby mi kolor pasował do pozostałych mebli i weź tu gadaj z takim
Z Matizem już mu przeszło ale teraz myśli nad autem typu (bmw, audi, volvo, skoda) niby fajne ale kurde blaszka drogie jak ja pitole;/ boję się że potem możemy za bardzo popłynąć z kasą;/ Niby pracujemy oboje ale kto wie co będzie za rok;/ dobra zabieram się za zamawianie
i dobrze, że się różnimy bo jest o czym pogadać :P
tak to by było nudno, jak by wszyscy byli tacy sami i sobie przytakiwali

ja wreszcie zamówiłam rożek chyba kilka dni myślałam nad kolorem mam już dość swojego niezdecydowania

a w ogóle mogę Wam polecić sprzedawcę z tkaninami, wczoraj przyszły mi bawełenki, no są cudowne, zakochałam się swiat-bawelny
zamówiłam chyba z 8 różnych i tasiemki, aach te kolory

co do auta, mój mąż upiera się przy jednym już upatrzonym, które już oglądał raz, jest umówiony już z gościem drugi raz na początek września.....szkoda tylko że w Poznaniu eeeeh, no ale nie powiem mnie też autko się podoba, więc czekamy jak na drugie dziecko
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:29   #1437
Justana1984
Rozeznanie
 
Avatar Justana1984
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 600
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

super! gratulacje!

Sweet brawo za III trymestr wreszcie!

Cytat:
Napisane przez paulina119a Pokaż wiadomość
ooooo Justana przypomniałas mi o kurtce narciarskiej !!!! Ja też taka mam przeciez. Nie jest taka typowo zimowa, z odpinana podpinką. Muszę ją ściągnąć ze strychu i przymierzyć !
Jedyny ból to buty !
Muszę coś kupić i właśnie myślałam o takich jak Kasia... do kostki z suwaczkiem... Tylko do tek kurtki to nie bardzo.... ehhhhhhhh i weź tu człowieku w miarę wygladaj !!!

Na pewno przydałby mi się sweter ciepły. Musze poszperać na all.

aa i najważniejsza informacja dnia :

mój maż właśnie pojechał do chirurga na usunięcie zęba Niestety innego wyjścia już nie było. Ratowaliśmy ten ząb od kilku lat ale ostatnio tak juz sie złamał że tylko usuniecie wchodziło w grę...
Więc już widzę co dziś będzie w domu - Szpital !!!! Bo chłop chory to gorszy niz dziecko !!!! Boże daj mi cierpliwości !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja tam śmigam w adidaskach Myślę że mooooże się uda jakoś przetrwać, chyba że będzie bardzo zimno to faktycznie jakieś botki by się przydały;p ja mam jeszcze płaszczyk ale muszę przymierzyć jak on teraz leży bo mogę sie nie dopiąć też zobaczymy

chop chory to katorga, oni chyba wszyscy tak mają że wystarczy lekki katarek i sa normalnie umierający
Co by to było gdyby to oni mieli rodzić ???

Cytat:
Napisane przez Zanet84 Pokaż wiadomość
i dobrze, że się różnimy bo jest o czym pogadać :P
tak to by było nudno, jak by wszyscy byli tacy sami i sobie przytakiwali

ja wreszcie zamówiłam rożek chyba kilka dni myślałam nad kolorem mam już dość swojego niezdecydowania

co do auta, mój mąż upiera się przy jednym już upatrzonym, które już oglądał raz, jest umówiony już z gościem drugi raz na początek września.....szkoda tylko że w Poznaniu eeeeh, no ale nie powiem mnie też autko się podoba, więc czekamy jak na drugie dziecko
no dokładnie, zawsze mozna podyskutować
z niezdecydowaniem to chyba nie tylko Ty tak masz hehe ja dalej nie wiem jaki kolor wózka
a auto ech ,mamy jeszcze chwilę więc się kupi jak juz będę wiedziała ile z odłożonej kasy poszło na wyprawkę

dziewczyny korzystałyście może z chusteczek nawilżanych dady? w biedrze jest promocja 2x68szt za 9 zł. Spróbować?
__________________
20 lipiec 2004 r.
17.08.2013 r.
II kreseczki: 15.03.2014 r.
Lilianna 27.11.2014 r.
Mój fotoblog http://koch-ana.blogspot.com/

Edytowane przez Justana1984
Czas edycji: 2014-08-23 o 09:42
Justana1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:45   #1438
sloneczko_1201
Zadomowienie
 
Avatar sloneczko_1201
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 216
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Współczuj chorego chłopa, niby tacy twardziele, a nawet katarek to już pewna śmierć

Jak ktoś nie ma jeszcze wyprawki to ja polecam sprzedającego otek_76 super ceny, fajny kontakt i przesyłeczka była bardzo szybka.
__________________
Oskarek 24.10.2014

Razem możemy więcej...
sloneczko_1201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:45   #1439
Zanet84
Zakorzenienie
 
Avatar Zanet84
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 3 100
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez Justana1984 Pokaż wiadomość

dziewczyny korzystałyście może z chusteczek nawilżanych dady? w biedrze jest promocja 2x68szt za 9 zł. Spróbować?
słyszałam, że z Dady też są dobre...tylko nie wiem, czy mają jeden rodzaj czy kilka. Wiem, że Sroka poleca Dada Cotton ultra sensitive. A jeśli masz kartę Rossnę to w Rossmanie jest promocja Huggies 3 opak. 64 szt. = coś około 10 zł.
Zanet84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-23, 09:46   #1440
My Sweet Little Precious
Zadomowienie
 
Avatar My Sweet Little Precious
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 435
Dot.: Listopad- Grudzień 2014- część IV :)

Cytat:
Napisane przez martha330 Pokaż wiadomość
Sweet brawo za III trymestr wreszcie!

i po mierzeniu cukru po godzinie posiłku - 144 grrrr, 24 ponad norme, a nie zjadłam nic zabronionego może czekac trzeba na efekty diety a nie po pierwszym razie...

co dziś gotujecie? może podsuniecie mi pomysl? dużo warzyw, dietetyczne i nie może być zapiekane w piekarniku, bo nie działa mi?
martha, daj sobie trochę czasu. Cukry są złośliwe! Ja przez ponad miesiąc kombinowałam co mam jeść żeby mi nie skakały. Rano teraz jem np. 3 kromki chrupkiego pieczywa i 1,5 parówki, i jest ok. Dopiero potem jem normalne pieczywo, na 2 śniadanie. Parówki nie podnoszą mi cukru no i jestem dzięki nim w miarę najedzona, tak mi najbardziej pasuje. Dzisiaj miałam na czczo za wysoko to zjadłam tylko 2 kromeczki i po godzinie cukier poniżej normy, dlatego bez wyrzutów sumienia zjadłam mini porcję płatków z mlekiem i jest fajnie A na obiad często robię jednogarnkowce, podsmażam na małej ilości tłuszczu cebulkę, pierś z kurczaka, paprykę, cukinię, no co sobie chcesz, przyprawiam to dobrze, zalewam pomidorami z puszki albo passatą i tak sobie duszę i jem z makaronem, kaszą albo ryżem. Jak nie mam pomysłu to zawsze robię coś takiego
__________________
http://www.magdam.com.pl
My Sweet Little Precious jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-15 14:33:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.