Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Najlepsza blond farba wg. Ciebie, to...?
Koleston - farba profesjonalna 37 11,18%
Londa - farba profesjonalna 4 1,21%
Alfaparf - farba profesjonalna 83 25,08%
Joanna - farba profesjonalna 4 1,21%
Loreal majirel/majiblond- farba profesjonalna 33 9,97%
Palette - farba drogeryjna 24 7,25%
Wellaton - farba drogeryjna 13 3,93%
Garnier - farba drogeryjna 46 13,90%
Loreal - farba drogeryjna 45 13,60%
Joanna - farba drogeryjna 22 6,65%
Syoss - farba drogeryjna 15 4,53%
Londa - farba drogeryjna 5 1,51%
Głosujący: 331. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-09, 16:24   #1411
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość
Agatko pastele stosuje się na "uparte" włosy, czyli takie na których trudno uzyskać czysty blond, bądź taki w chłodnej tonacji, to po prostu neutralizatory Nakłada je się na taki czas jak toner. Farba pastelowa o odpowiednim odcieniu zawiera pigmenty neutralizujące np dla żółci czy pomarańczy.
Pięknie z Luo wychodzi odcień 10.01 mieszany z 10.23, tego pierwszego dajesz 60 a drugiego 40%, lub odwrotnie jeśli lubisz troszkę cieplejszy odcień.
Nic mnie nie piekło po Luo, ale zapach brrrr na początku daje po oczach. Farba jest łagodna dla włosów, kolor jest wielowymiarowy, ale trzeba pamiętać, że to farba dla blondynek, bo rozjaśnia maksymalnie o 3 tony.
Rozumie, czyli pastele kładzie się "same" bez farby?
A masz jakieś zdjęcia jak wychodzi ta mieszanka? :->

A ja dziś spedzilam w pracy cały dzień do teraz. wprawdzie "u siebie" ale nawet nie zjadłam...

BUAHOT ostatnio usta robiłam ultra smile, numerku nie pamiętam.
dziś zrobiłam volbella. Kiedys jeszcze restylane. One się wszystkie roznia usieciowaniem kwasu hialuronowego, w zaleznosci masz usta bardziej nawilżone, twardsze, miększe, na dluzej, na krócej. Lekarz na pewno doradzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg beznazwy.jpg (12,9 KB, 21 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 16:46   #1412
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziekuje Agatko za info zdjecia nie widze, wieczotem odpale laptopa i zobacze

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:21   #1413
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

buahhot, princesska ja chyba z m-c albo coś koło tego temu poruszałam właśnie temat przyciemniania majirelem 8.2 albo 9.22 to wtedy z bunny rozważałyśmy opcje 4,5% albo 6 do przyciemnienia

Tylko ostatecznie zrezygnowałam, bo jak pomyślałam ile musiałabym kupić farby na te moje długie i gęste kłaki to mi się odechciało, poza tym bałabym się, że nawet jak mi się ładnie przyciemni to czym potem robić odrost? też tym samym majirelem? a jeśli tak to czy odrost nie będzie się odcinał?
Za bardzo się cykałam i odpuściłam
Ale nadal rozważam tą opcję tym bardziej teraz kiedy skończyłam zapas majiblonda i kombinuje z krótszą fryzurką


A dziś trafiłam w Naturze (nawet nie wiedziałam, że mają) kosmetyki mariona Kupiłam sobie w końcu ten "zabieg" laminowania i nabłyszczacz w sprayu
Zobaczymy jak się będą spisywać


A no i dla niedowiarków info - niestety zaplanowałam sobie na dzisiaj farbowanie odrostów - niestety bo okres nawiedził mnie wcześniej no ale musiałam robić dzisiaj bo później nie miałabym kiedy iiiii..
Wyszło bardzo ciepło - może do rudego trochę brakuje bo to jednak dosyć silna farba, ale w porównaniu z tym co zwykle wychodzi wyszło bardzo ciepło (szczęśliwie przy związanych włosach tak bardzo się to w oczy nie rzuca)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:53   #1414
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
buahhot, princesska ja chyba z m-c albo coś koło tego temu poruszałam właśnie temat przyciemniania majirelem 8.2 albo 9.22 to wtedy z bunny rozważałyśmy opcje 4,5% albo 6 do przyciemnienia

Tylko ostatecznie zrezygnowałam, bo jak pomyślałam ile musiałabym kupić farby na te moje długie i gęste kłaki to mi się odechciało, poza tym bałabym się, że nawet jak mi się ładnie przyciemni to czym potem robić odrost? też tym samym majirelem? a jeśli tak to czy odrost nie będzie się odcinał?
Za bardzo się cykałam i odpuściłam
Ale nadal rozważam tą opcję tym bardziej teraz kiedy skończyłam zapas majiblonda i kombinuje z krótszą fryzurką


A dziś trafiłam w Naturze (nawet nie wiedziałam, że mają) kosmetyki mariona Kupiłam sobie w końcu ten "zabieg" laminowania i nabłyszczacz w sprayu
Zobaczymy jak się będą spisywać


A no i dla niedowiarków info - niestety zaplanowałam sobie na dzisiaj farbowanie odrostów - niestety bo okres nawiedził mnie wcześniej no ale musiałam robić dzisiaj bo później nie miałabym kiedy iiiii..
Wyszło bardzo ciepło - może do rudego trochę brakuje bo to jednak dosyć silna farba, ale w porównaniu z tym co zwykle wychodzi wyszło bardzo ciepło (szczęśliwie przy związanych włosach tak bardzo się to w oczy nie rzuca)
Yata tylko, że ja właśnie nie chcę przyciemniać, a wyrównać więc skłaniam się najbardziej ku 6 %. Szkoda, że Bunny nie ma
Bo tak mam u góry odrost, a potem te pasemka więc włosy są i jasne i ciemne, fajnie by było jasne przyciemnić, a ciemne rozjaśnić jednocześnie wiadomo, że przy pierwszym farbowaniu to się nie wyrówna, ale przy kolejnych już pewnie bardziej . A ten 9,22 mnie kusi, bo widziałam zdjęcia Buah i wyszedł jej przepiękny kolor
A ja właśnie bym chciała taki kolor nie za ciemny, nie z jasny, a jakby mi nawet przebijały te jaśniejsze pasemka to byłabym zadowolona
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 22:36   #1415
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
A ten 9,22 mnie kusi, bo widziałam zdjęcia Buah i wyszedł jej przepiękny kolor
\
tak kolor jej wyszedł zjawiskowy - sama się śliniłam do monitora
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 07:41   #1416
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

2 dni spedzone w sloncu nad jezioren i wlosy pojasnialy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2014-08-10 08.36.52.jpg (57,9 KB, 49 załadowań)
Skarb90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-10, 21:01   #1417
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Weekend i cisza jak makiem zasiał
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-10, 22:37   #1418
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Obiecana aktualizacja wlosowa Do zrobienia zdjecia uzyty byl flesz i kolor wyszedl niestety nierowno- na zywo mam na calej dlugosci taki jak ten na srodkowej czesci wlosow.
uploadfromtaptalk1407706400401.jpg
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 04:57   #1419
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Obiecana aktualizacja wlosowa Do zrobienia zdjecia uzyty byl flesz i kolor wyszedl niestety nierowno- na zywo mam na calej dlugosci taki jak ten na srodkowej czesci wlosow.
Załącznik 5758777
długie już Ty masz włosy warstwowo obcięte
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 09:48   #1420
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
długie już Ty masz włosy warstwowo obcięte
Taak, troche wkurza mnie ta roznica dlugosci ale wolalam obciac popalone konce i miec wycieniowane wlosy niz zapuszczac taka gume na koncach Chce stopniowo zrownywac dlugosc.
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 13:38   #1421
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex długie! ja tez miałam tak obcięte i mnie starsznie wkurzałoale da się z tym zyc
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-11, 15:27   #1422
lubie slodycze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 65
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

czesc Blondaski kochane

od dawna przegladam wizaz ale malo sie udzielam. teraz potrzebuje porady i zwracam sie do Was.

moze krotko przedstawie Wam moja historie. przez kupe lat farbowalam sie na braz. az w pewnym momencie zapragnelam zmienic kolor na blond. poszlam do fryzjera ( z odrostami ok 3 cm ciemnego blondu) i kazala mi pofarbowac sie jeszcze raz na braz zeby na calej glowie wyrownac kolor i przyjsc do niej z powrotem. zrobila mi wtedy przecudowny balejaz rozjasniaczem. mialam 10 roznych odcieni blondu na glowie bo tak sie wlosy rozjasnily po tym brazie. wszyscy go chwalili.

no i chodzilam na ten balejaz rozjasniaczem ale juz nie bylo tak spektakularnych efektow bo rozjasniala juz tylko moje wlosy co prawda 3 farbami i rozjasniaczem ale nie dalo sie tego samego efektu uzyskac.

pozniej zaczelam sama malowac sie w domu na blond roznego rodzaju farbami czy to drogeryjnymi czy fryzjerskimi. az w pewnym momencie (w maju) zachcialo mi sie koloru brazowego na wlosach... nawet nie po to ze mialam brzydki blond tylko bardzo chcialam wlosy zapuscic. a jak wiadomo na blondzie ciezko wlosy zapuscic.

jak pofarbowalam sie na braz. moje wlosy jakby odzyly. nie byly juz tak suche ani matowe. fajne zregenerowane ale brazowe

i teraz mam na glowie:
3cm swoich wlosow (ciemny blond),
pozniej ok 3 cm brazu,
noi reszta to blond pokryty brazem (czyli takie przeswity blondy spod brazu).

i teraz moje pytanie. jak mam wrocic do blondu jak najmniej niszczac wlosy? czy wyrownac koloryt na calej glowie i isc na balejaz na cala glowe, czy juz od razu robic balejaz? czy jakas dekoloryzacja? juz sama nie wiem.

p.s. musze zmienic na blond koniecznie bo oszaleje!
lubie slodycze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 18:32   #1423
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ex jakie długie włosy już!
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:39   #1424
angela_s85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 70
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

dziewczyny co to za kolor włosów, który ma dziewczyna na reklamie Rossmanna ?(ten w załączniku )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg halfpage.jpg (40,1 KB, 26 załadowań)
angela_s85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-11, 19:53   #1425
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny pomocy moze doradza mi doswiadczone bardziej chcialam blond a wyszedl rudy moje naturalne wlosy sa koloru ciemny blond ale jakies 4 msc temu robilam na nich pasemka bardzo jasne (takie jak fryzjerki robia z wody utlenionej iles tam procent) i mialam takie wlosy z odrostami, chcialam te moje ciemne odrosty rozjasnic takze by nie odroznialy sie od jasnej reszty pomalowalam calosc farba LOREAL prodigy bezowy blond SAHARA 7.31 takie oznaczenie i wlosy sa koloru: odrosty w sloncu rude a reszta taka mysia/bezowa brazowa okropnie sie czuje ile mam teraz czekac zeby kolejny raz je pomalowac? jaka farba zeby ona rozjasnila mi wlosy a nie przyciemnila. Chcialabym taki zloty blond cos jak w zalacznikach jak ma np Marcelina Zawadzka czy rozalia mancewicz, czy jest jakas farba ktora mi rozjasni i da taki efekt bez rozjasniacza? bo i tak mam zniszczone wlosy

kolor moze byc nawet jasniejszy byleby wyszedl blond jestem zalamana prosze o rade jakich farb uzywacie i co byscie na moim miejscu uzyyly i kiedy dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1171045_707649885951737_859286973_n.jpg (43,0 KB, 46 załadowań)
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 08:46   #1426
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Czesc, BUNNY nie ma żeby doradzić. na forum cisza ANIU pytałam czy masz jakies zdjęcia po luo-mieszance która polecilas?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 12:56   #1427
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Farba blond nie rozjasnila wlosow sa rude- prosba o pomoc i rade./wybor farby

Dziewczyny pomocy moze doradza mi doswiadczone bardziej chcialam blond a wyszedl rudy moje naturalne wlosy sa koloru ciemny blond ale jakies 4 msc temu robilam na nich pasemka bardzo jasne (takie jak fryzjerki robia z wody utlenionej iles tam procent) i mialam takie wlosy z odrostami, chcialam te moje ciemne odrosty rozjasnic takze by nie odroznialy sie od jasnej reszty pomalowalam calosc farba LOREAL prodigy bezowy blond SAHARA 7.31 takie oznaczenie i wlosy sa koloru: odrosty w sloncu rude a reszta taka mysia/bezowa brazowa (tutaj gdzie mialam pasemka sa przeswity) okropnie sie czuje ile mam teraz czekac zeby kolejny raz je pomalowac? jaka farba zeby ona rozjasnila mi wlosy a nie przyciemnila. Chcialabym taki zloty blond cos jak w zalacznikach jak ma np Marcelina Zawadzka czy rozalia mancewicz, czy jest jakas farba ktora mi rozjasni i da taki efekt bez rozjasniacza? bo i tak mam zniszczone wlosy

kolor moze byc nawet jasniejszy byleby wyszedl blond jestem zalamana prosze o rade jakich farb uzywacie i co byscie na moim miejscu uzyyly i kiedy dziekuje


doradzcie jakas farbe ktora mi rozjasni wlosy w takim przypadku plus moje naturalne ciemny blond odrosty czy lepiej odczekac? jakas dobra farbe blond najlepiej zeby byla bez amoniaku.

(moze byc kolor jak w zalaczniku taki zloty miodowy blond ale moze tez byc jasniejszy byleby rozjasnily mi sie a nie przyciemnily jak teraz )


jestem zalamana juz mam dosc robienia sobie pasemek bo jednak odrosty i jeden kolor lepiej wyglada prosze o pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1171045_707649885951737_859286973_n.jpg (43,3 KB, 15 załadowań)
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 16:25   #1428
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Hej dziewuchy mam takie pytanie, bo kupilam cv12 i a10 i chce je zmieszac.. moge je podzielic na trzy razy? Czy jak juz otworze,to musze calosc uzyc a reszte wyrzucic, albo max na dwa podzielic? Jakbym teraz wziela 1/3 to trzecia czesc zuzylabym za jakies dwa miesiace. Jest taka opcja, nie zniszczy mi sie to?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 17:30   #1429
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
Hej dziewuchy mam takie pytanie, bo kupilam cv12 i a10 i chce je zmieszac.. moge je podzielic na trzy razy? Czy jak juz otworze,to musze calosc uzyc a reszte wyrzucic, albo max na dwa podzielic? Jakbym teraz wziela 1/3 to trzecia czesc zuzylabym za jakies dwa miesiace. Jest taka opcja, nie zniszczy mi sie to?
farba chyba może stać ale utleniacz to nie wiem ile-jak dobrze zakręcisz pewnie może
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-12, 17:44   #1430
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Beatusia, spokojnie możesz sobie rozdzielić, ja kiedyś swoją farbę 150 ml rozdzielałam na 3 części i przez 3 miesiące nic się nie działo, dopóki mieszanka ( utleniacz plus farba ) są oddzielnie mogą sobie leżeć spokojnie w szafce. Testowałam to na wielu farbach, Luo też rozdzielam na 2 porcje.

Agatko nie odpisywałam bo mieliśmy w rodzinie pogrzeb, umarła babcia mojego męża, dziś ją pochowaliśmy
Możesz zobaczyć efekty u tej dziewczyny, której zdjęcie znalazłam w internecie. Tak jak pisałam blondy Luo, pięknie wychodzą u naturalnych blondynek, są super do ,,podbijania" koloru.

cytrynowa0panna, lubie slodycze muszę Wam wyjaśnić, że mamy tu takie zasady, że doradzamy, gdy widzimy aktualny kolor proszącej o pomoc dziewczyny. Opisy nic nie dają a my nie jesteśmy wróżkami, by na podstawie opisu określić Wasz aktualny kolor włosów, więc najlepiej będzie jeśli wrzucicie aktualne zdjęcia swoich włosów, najlepiej w świetle dziennym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P0950[01]_17-07-12.jpg (138,9 KB, 45 załadowań)
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 18:19   #1431
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Cytat:
Napisane przez AnnaMK Pokaż wiadomość

cytrynowa0panna, lubie slodycze muszę Wam wyjaśnić, że mamy tu takie zasady, że doradzamy, gdy widzimy aktualny kolor proszącej o pomoc dziewczyny. Opisy nic nie dają a my nie jesteśmy wróżkami, by na podstawie opisu określić Wasz aktualny kolor włosów, więc najlepiej będzie jeśli wrzucicie aktualne zdjęcia swoich włosów, najlepiej w świetle dziennym.
Jutro lub na dniach postaram sie wrzucic zdjecia jak wygladaja moje wlosy i przed farbowaniem, nie wiedzialam o tej zasadzie bo do tej pory nie zagladalam na to forum. Mam nadzieje ze wtedy cos doradzicie jakiej farby uzyc by mi rozjasnila na blond. Pozdrawiam
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 18:34   #1432
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Zawsze chętnie pomagamy, jeśli tylko potrafimy
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 19:00   #1433
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko i Aniu dziekuje:-*
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 19:03   #1434
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dziewczyny myślicie, że pasowałaby mi taka grzywka? http://styl.fm/item/1496799 ;>
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 20:31   #1435
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ania ojej przykro mi teraz az wstyd ze zdjęcia chciałam
ale kolor piękny...

princeska ja to nie wiem bo ja jak cos robie nie mysle czy będzie pasować a czy chce
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-12, 21:44   #1436
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Agatko, przecież nie wiedziałaś, nie gniewam się

Prinsesska ta grzywka jest tak delikatna, że będzie pasowała prawie każdemu...no dobra, tym które mają bardzo niskie czoła to nie...chociaż, dobry fryzjer potrafi cuda stworzyć a tak na marginesie, to ja podobnie jak Agatka Jeśli coś za mną dłuuugo chodzi to myk i już, a później czasem płacz i zgrzytanie zębów
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 05:13   #1437
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Dzięki dziewczyny wiecie, że ja to już miałam wszystko na głowie i za długo nic nie robiłam z włosami więc korci mnie jakaś zmiana
Jak zdążę jutro przed pracą to skoczę do fryzjera . Poszłabym już dzisiaj, ale znów czeka mnie 11 godzinna zmiana
No i w sobotę TŻ przyjeżdża, chciałam zrobić mu niespodziankę

Aniu przepraszam dopiero teraz doczytałam, bardzo mi przykro z powodu śmierci babci Twojego męża

Edytowane przez BLOND_PRINCESSKA
Czas edycji: 2014-08-13 o 05:14
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:35   #1438
cytrynowa0panna
Raczkowanie
 
Avatar cytrynowa0panna
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 157
Dot.: Farba blond nie rozjasnila wlosow sa rude- prosba o pomoc i rade./wybor farby

Cytat:
Napisane przez cytrynowa0panna Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy moze doradza mi doswiadczone bardziej chcialam blond a wyszedl rudy moje naturalne wlosy sa koloru ciemny blond ale jakies 4 msc temu robilam na nich pasemka bardzo jasne (takie jak fryzjerki robia z wody utlenionej iles tam procent) i mialam takie wlosy z odrostami, chcialam te moje ciemne odrosty rozjasnic takze by nie odroznialy sie od jasnej reszty pomalowalam calosc farba LOREAL prodigy bezowy blond SAHARA 7.31 takie oznaczenie i wlosy sa koloru: odrosty w sloncu rude a reszta taka mysia/bezowa brazowa (tutaj gdzie mialam pasemka sa przeswity) okropnie sie czuje ile mam teraz czekac zeby kolejny raz je pomalowac? jaka farba zeby ona rozjasnila mi wlosy a nie przyciemnila. Chcialabym taki zloty blond cos jak w zalacznikach jak ma np Marcelina Zawadzka czy rozalia mancewicz, czy jest jakas farba ktora mi rozjasni i da taki efekt bez rozjasniacza? bo i tak mam zniszczone wlosy

kolor moze byc nawet jasniejszy byleby wyszedl blond jestem zalamana prosze o rade jakich farb uzywacie i co byscie na moim miejscu uzyyly i kiedy dziekuje


doradzcie jakas farbe ktora mi rozjasni wlosy w takim przypadku plus moje naturalne ciemny blond odrosty czy lepiej odczekac? jakas dobra farbe blond najlepiej zeby byla bez amoniaku.

(moze byc kolor jak w zalaczniku taki zloty miodowy blond ale moze tez byc jasniejszy byleby rozjasnily mi sie a nie przyciemnily jak teraz )


jestem zalamana juz mam dosc robienia sobie pasemek bo jednak odrosty i jeden kolor lepiej wyglada prosze o pomoc

DODAJE w zalącznikach zdjecia moich wlosow tak jak widac tu gdzie pasemka sa przeswity kolor jest taki blond/mysi/jasny braz? a odrosty mam rudawo/miedziane tak mi rozjasnilo swoje naturalne odrosty mam za to ciemny blond.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20140813_132245.jpg (68,0 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodac2.jpg (92,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dodac3.jpg (66,7 KB, 21 załadowań)
cytrynowa0panna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 12:53   #1439
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Ania- przykro mi
Laseczki, mam jeszcze jedną zagwozdkę.. bo w instrukcji na farbie jest napisane,ze odcieni rozjasniających nie można przykrywać folią.. a ja chciałabym powybierać tylko te rude pasemka i je zaciapać, nie męcząc tych,co są już jasne.. macie na to jakiś patent czy może z tą folią to ściema?
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-13, 13:25   #1440
AnnaMK
Rozeznanie
 
Avatar AnnaMK
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 695
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVII

Kolor 7.31 to średni blond złocisto-popielaty i wychodzi dokładnie tak jak na przedstawionym przez Ciebie zdjęciu, ma w sobie złoto, dlatego na naturalnym odroście wyszedł Ci rudawy.
Osobiście myłabym włosy szamponem przeciwłupieżowym oraz intensywnie regenerowała, potem podcięłabym końcówki. Następnie pod koniec sierpnia zrobiłabym kąpiel rozjaśniającą ( przepis masz na blogu Bunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/2...nie-wosow.html ) i nałożyłabym farbę odcień 10.21, polecam Loreal Excellence lub Preference ( ten ostatni mocniej rozjaśnia ), nie uzyskasz spektakularnego blondu, ale zdecydowanie będzie jaśniejszy od tego, który obecnie masz na głowie.
Żadna farba bez amoniaku nie rozjaśni Ci dostatecznie włosów, pamiętaj o zasadzie, która została tu wielokrotnie przypominana: farba farby nie rozjaśni.
Ponadto farby, które nie zawierają amoniaku mają w swoim składzie inne substancje, które pełnią taką samą funkcję jak amoniak. Bardzo często jest to monoetyloamina. Amoniak jest gazem, zastosowany w farbie, spełni swoje zadanie i wyparowuje. Nie pozostaje po nim ślad.
Monoetyloamina jest dodatkiem płynnym. Jeśli niedokładnie się ją wypłucze z włosów, pozostaje w nich dość długo. Zatem amoniak to nie ciotka,,samo zło" umiejętnie zastosowana farba z amoniakiem nie wyrządzi większych szkód
Powodzenia

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Dziewczyny dziękuję Wam za miłe słowa

Beatusia ja zakrywałam, ale bardzo się pilnowałam i kontrolowałam przebieg całego procesu. Pamiętam, że kiedyś, daaawno temu prawie ,,zagotowałam" włosy, ale to były czasy, gdy nic nie wiedziałam o farbowaniu włosów.
Jeśli zamierzasz spróbować, to dobrze przetłuść włosy i co chwilę kontroluj proces rozjaśniania. W sumie fryzjerki często robią pasemka na folię i to rozjaśniaczem, który jest chyba bardziej inwazyjny niż farba rozjaśniająca.
Myślę, że wszystko zależy od obecnego stanu Twoich włosów. Najlepiej zrób próbę na jakimś pasemku od spodu.
__________________
Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Św. Tomasz z Akwinu

http://pomozstasiowi.manifo.com/
AnnaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-11 08:45:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:22.