Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 13:13   #1411
tennyo4
Zadomowienie
 
Avatar tennyo4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 571
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez molasses disaster Pokaż wiadomość
"WYSŁANNIK KONKURENCJI -OSZUST PSUJĄCY OPINIE !!!! DŁUGO WACHAŁA BO ZREZYGNOWAŁA Z ZAKUPU TO NALEŻY ODDAĆ PIENIĄŻKI - DO TRASAKCJI NIE DOSZŁO WYSŁANNIK KONKURENCJI LECZ MNIE TAKIE COŚ NIE RUSZA !!! POZDRAWIAM !!!"
Mistrzowski bełkot
__________________
Jeśli ludzie koniecznie chcą pouczać innych ludzi, to powinni pamiętać, że inni ludzie też wiedzą to i owo o ludziach.

Terry Pratchett
Maskarada
tennyo4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:34   #1412
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Ja dziś miałam dziwny przypadek... 25 maja kobita na all kupiła ode mnie przedmiot, w opisie była inf., że mnie nie będzie ok. 10 dni i wysyłka dopiero po przyjeździe. Ale ponieważ wyjazd o tydzień przełożyłam a nie dostałam żadej wiadomości ani wpłaty (no ale oczywiście miało mnie nie być, więc OK) wysłałam maila, żeby potwierdzić wysyłkę po moim powrocie. Dostałam zaraz powiadomienie o wybraniu przez kupującego opcji PzA. Wczoraj wróciłam, pieniądze nie wpłacone. Piszę więc dziś do kobity, że wybrała taką opcję a pieniędzy jeszcze nie ma, ja już jestem i na kiedy mam szykować przesyłkę, dostałam odpowiedź, że czekała aż wrócę (no nadal wszystko OK, nie ma sprawy), dostałam ponownie powiadomienie o wybraniu opcji PzA i drugie powiadomienie o wpłacie pieniędzy przez kupującego . Odpisałam, że jutro w takim razie do niej wysyłam przesyłkę, po czym dostałam za kilka minut powiadomienie o ... anulowaniu wpłaty przez kupującego , na maila kolejnego o co kaman, nie odpisała . Miałyście kiedyś taką sytuację?
Nie jest osoba nowa na all , ma prawie 500 komantarzy .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 11:57   #1413
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

rozchwiana jakaś kobita,ale tak sie zdarza że ludzie nie doczytują informacji o urlopie a potem foch.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:02   #1414
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
rozchwiana jakaś kobita,ale tak sie zdarza że ludzie nie doczytują informacji o urlopie a potem foch.

"foch" dobre

może jakaś zakręcona kobita? Mozna tak anulowac swoją wplate?
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:04   #1415
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

można.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:29   #1416
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
rozchwiana jakaś kobita,ale tak sie zdarza że ludzie nie doczytują informacji o urlopie a potem foch.
Ale ona w sumie nie strzeliła focha, rozumiem, że czekała z wpłatą aż ja wrócę, wpłaciła ale po moim mailu, że jutro w takim razie jej wysyłam przesyłkę anulowała wpłatę (a ja już zdążyłam uruchomić wypłatę środków na moje konto) . Rozumiem, że te pieniądze do mnie nie wpłyną nawet jak zleciłam wypłatę?
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:33   #1417
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

no nie foch,nagła zmiana decyzji ,po diabła klikała? to raz,a dwa nie było Cię miała czas na przemyślenia,a Ona po tylu dniach "myślenia" zleca płatność a chwilę potem ją anuluje...rozchwiana i już.
o fochach pisałam na przykładzie innych
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 12:34   #1418
HisHoney
Zakorzenienie
 
Avatar HisHoney
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 690
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

^ Dziwne zachowanie, faktycznie. Czy jest jakiś kontakT w ogóle z tą osobA?
__________________

'It's about how that one person makes you feel that you can't get enough, you want it, need it, can't imagine a day without it... Taking the bad with the good, because you know that's where you want to be.'


'
If a book is well written, I always find it too short.'


HisHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:38   #1419
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
^ Dziwne zachowanie, faktycznie. Czy jest jakiś kontakT w ogóle z tą osobA?
pewnie się odezwie dopiero jak wymyśli jakieś wiarygodne wytłumaczenie
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 12:42   #1420
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
no nie foch,nagła zmiana decyzji ,po diabła klikała? to raz,a dwa nie było Cię miała czas na przemyślenia,a Ona po tylu dniach "myślenia" zleca płatność a chwilę potem ją anuluje...rozchwiana i już.
o fochach pisałam na przykładzie innych
A no tak, niezdecydowana jakaś .

Cytat:
Napisane przez HisHoney Pokaż wiadomość
^ Dziwne zachowanie, faktycznie. Czy jest jakiś kontakT w ogóle z tą osobA?
Kontakt jako taki był, na maila czemu anulowała wpłatę nie odpisała. Napisałam, że w takim przypadku oczywiście nie wyślę jej jutro przesyłki i jak do końca tego tyg. nie będę miała pieniędzy na koncie to występuję o zwrot prowizji a ona dostaje ostrzeżenia, na to też nie odpisała...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 18:08   #1421
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Może kobieta nie miała wcale złych zamiarów. Też ostatnio wybrałam opcję PzA, nawet przekierowało mnie na stronę logowania, zalogowałam się, już miałam wysyłać przelew, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że zrobię przelew "normalnie" (czyli bez PzA) z innego mojego konta bankowego. Wiem, że Sprzedająca najprawdopodobniej dostała maila o anulowaniu wpłaty przeze mnie (bo ja też taką informację dostałam). Może ona też w ostatniej chwili się rozmyśliła i zrobi przelew tradycyjnie?
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 18:13   #1422
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez molasses disaster Pokaż wiadomość
Może kobieta nie miała wcale złych zamiarów. Też ostatnio wybrałam opcję PzA, nawet przekierowało mnie na stronę logowania, zalogowałam się, już miałam wysyłać przelew, ale w ostatniej chwili zrezygnowałam, bo stwierdziłam, że zrobię przelew "normalnie" (czyli bez PzA) z innego mojego konta bankowego. Wiem, że Sprzedająca najprawdopodobniej dostała maila o anulowaniu wpłaty przeze mnie (bo ja też taką informację dostałam). Może ona też w ostatniej chwili się rozmyśliła i zrobi przelew tradycyjnie?
Też nie podejrzewam jej od razu o złe zamiary tylko po tym mogłaby coś odpisać... szczególnie, że wcześniej już też wybrała taką opcję bo dostałam powiadomienie . Drugi raz się zamotała .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 22:55   #1423
molasses disaster
Raczkowanie
 
Avatar molasses disaster
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 207
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Też nie podejrzewam jej od razu o złe zamiary tylko po tym mogłaby coś odpisać... szczególnie, że wcześniej już też wybrała taką opcję bo dostałam powiadomienie . Drugi raz się zamotała .
Może ona sprawdza przez PzA stan konta?
molasses disaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 23:17   #1424
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez molasses disaster Pokaż wiadomość
może ona sprawdza przez pza stan konta?
:d
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 11:38   #1425
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dzisiaj kobieta odpisała, że zanim napiszę to niech sprawdzę konto .
Oczywiście na koncie nic nie ma, tzn. jeżeli w końcu wybrała tradycyjny przelew to pewnie po południu będą u mnie ale tak ciężko napisać kilka słów, że się pomyliła, namotała i że jednak wpłaciła na konto.... tylko jeszcze się oburza ...
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 14:50   #1426
lenka07661
Zadomowienie
 
Avatar lenka07661
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 420
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Dziewczyny, doradźcie mi, co mam robić, bo normalnie jestem wściekła. Kupiłam jakieś dwa tygodnie temu kosmetyki. Zapłaciłam od razu, ale do tej pory nie mam ani przesyłki, ani pieniędzy. Oczywiście na maile kobieta nie odpowiada, telefonu nie odbiera. A widzę, że loguje się na allegro, dodaje nowe aukcje, ma nowe komentarze od sprzedających. Negatyw ma tylko jeden. Czy ma to gdzieś zgłosić i jak?? Bo pierwszy raz mam taką sytuację
__________________



** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 15:47   #1427
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, doradźcie mi, co mam robić, bo normalnie jestem wściekła. Kupiłam jakieś dwa tygodnie temu kosmetyki. Zapłaciłam od razu, ale do tej pory nie mam ani przesyłki, ani pieniędzy. Oczywiście na maile kobieta nie odpowiada, telefonu nie odbiera. A widzę, że loguje się na allegro, dodaje nowe aukcje, ma nowe komentarze od sprzedających. Negatyw ma tylko jeden. Czy ma to gdzieś zgłosić i jak?? Bo pierwszy raz mam taką sytuację
Mozesz czekac albo zgłosić tu:

http://www.allegro.pl/myaccount/debate_new.php

Czasem nagle po mailu od Allegro ludzie cudownie sobie o aukcjach przypominają


a najlepiej poczytaj tu:
http://allegro.pl/phorum/read.php?f=...42#href1065545
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)

Edytowane przez pin3ska
Czas edycji: 2010-06-16 o 15:50
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:21   #1428
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

a ja mam takie pytanie czy jeżeli coś sprzedałam (nie były to perfumy, ale proszę o radę) i mam w "O mnie" zaznaczone że nie przyjmuję zwrotów i proszę o zadawanie pytań na które chętnie odpowiadam i ktoś coś kupił przez kup teraz i teraz mi pisze, że nie chce tego bo nie pasuje to tej osobie (tylko tyle w uzasadnieniu, że nie pasuje to jej), to mam prawo odmówić? Czy muszę przyjąć zwrot? Nie jest to podróba gdzie się łamie prawo, tylko zwykły nowy przedmiot.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:25   #1429
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie czy jeżeli coś sprzedałam (nie były to perfumy, ale proszę o radę) i mam w "O mnie" zaznaczone że nie przyjmuję zwrotów i proszę o zadawanie pytań na które chętnie odpowiadam i ktoś coś kupił przez kup teraz i teraz mi pisze, że nie chce tego bo nie pasuje to tej osobie (tylko tyle w uzasadnieniu, że nie pasuje to jej), to mam prawo odmówić? Czy muszę przyjąć zwrot? Nie jest to podróba gdzie się łamie prawo, tylko zwykły przedmiot.
jeśli pisze Ci że nie chce tego bo mu nie pasuje to chyba nie musisz się zgodzić,co innego gdyby produkt ten był wadliwy albo gdyby był tak jak piszesz nieoryginalny.



Swoją drogą dziwi mnie to że ludzie kupują nie przemyślą a potem zawracają zadek ze zwrotem,sama odsyłałam dwa razy raz tunikę,która okazała sie tanim bublem nie mającym nic wspólnego z wklejnymi na aukcji zdjęciami a drugim razem buty-ta sama historia-folia prawie, a nie eko- skóra.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 19:28   #1430
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanie czy jeżeli coś sprzedałam (nie były to perfumy, ale proszę o radę) i mam w "O mnie" zaznaczone że nie przyjmuję zwrotów i proszę o zadawanie pytań na które chętnie odpowiadam i ktoś coś kupił przez kup teraz i teraz mi pisze, że nie chce tego bo nie pasuje to tej osobie (tylko tyle w uzasadnieniu, że nie pasuje to jej), to mam prawo odmówić? Czy muszę przyjąć zwrot? Nie jest to podróba gdzie się łamie prawo, tylko zwykły nowy przedmiot.
Moim zdaniem absolutnie nie musisz przyjmować zwrotu jeżeli sprzedawałaś jako osoba prywatna a nie firma, firma musiałaby przyjąć . Nie musisz nawet mieć takiego zapisu na stronie OM .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:33   #1431
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
jeśli pisze Ci że nie chce tego bo mu nie pasuje to chyba nie musisz się zgodzić,co innego gdyby produkt ten był wadliwy albo gdyby był tak jak piszesz nieoryginalny.



Swoją drogą dziwi mnie to że ludzie kupują nie przemyślą a potem zawracają zadek ze zwrotem,sama odsyłałam dwa razy raz tunikę,która okazała sie tanim bublem nie mającym nic wspólnego z wklejnymi na aukcji zdjęciami a drugim razem buty-ta sama historia-folia prawie, a nie eko- skóra.
aha, no ja właśnie sprzedałam nowy naszyjnik z new looka ze wspólnych zakupów i dostałam uzasadnienie "nie dam rady tego nosić, przykro mi, przepraszam" i tak się zastanawiam co ja mam z tym fantem począć...
Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Moim zdaniem absolutnie nie musisz przyjmować zwrotu jeżeli sprzedawałaś jako osoba prywatna a nie firma, firma musiałaby przyjąć . Nie musisz nawet mieć takiego zapisu na stronie OM .
dziękuję za odpowiedź, właśnie tak się zastanawiałam jak to jest, wiedziałam że gdybym to sprzedawała hurtowo jako firma to co innego a co innego jeden egzemplarz... dziękuję
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:48   #1432
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
aha, no ja właśnie sprzedałam nowy naszyjnik z new looka ze wspólnych zakupów i dostałam uzasadnienie "nie dam rady tego nosić, przykro mi, przepraszam" i tak się zastanawiam co ja mam z tym fantem począć...

dziękuję za odpowiedź, właśnie tak się zastanawiałam jak to jest, wiedziałam że gdybym to sprzedawała hurtowo jako firma to co innego a co innego jeden egzemplarz... dziękuję
Jak nie da rady tego nosić to niech wystawi, proste .
Często jednak sprzedający przyjmują, żeby nie bawić się w negatywy i jakieś inne rozgrywki, które kupujący wymyślają ale tak naprawdę każdy kupujący chyba powinien znać regulamin, zasady a nie, że nie podoba mu się to zwraca .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:49   #1433
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Jasne,skoro nie da rady to jego problem,nie musisz przyjmować zwrotu.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )

skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 19:58   #1434
Marsiglia
BAN stały
 
Avatar Marsiglia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 444
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
aha, no ja właśnie sprzedałam nowy naszyjnik z new looka ze wspólnych zakupów i dostałam uzasadnienie "nie dam rady tego nosić, przykro mi, przepraszam" i tak się zastanawiam co ja mam z tym fantem począć...

Nie da rady? Tzn. ze co? Może zbyt cięzki?
Ale kobieta ma wytlumaczenie
Napisz, ze tez Ci przykro, ze nie czyta regulaminu.
Marsiglia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:00   #1435
Daffodilka
Zakorzenienie
 
Avatar Daffodilka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 14 042
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Asiuuuuula Pokaż wiadomość
Jak nie da rady tego nosić to niech wystawi, proste .
Często jednak sprzedający przyjmują, żeby nie bawić się w negatywy i jakieś inne rozgrywki, które kupujący wymyślają ale tak naprawdę każdy kupujący chyba powinien znać regulamin, zasady a nie, że nie podoba mu się to zwraca .
Trudna sprawa. Ja bardzo zgodna jestem (przynajmniej na Allegro), ale nie przyjęłabym zwrotu. Gdybym chciała zwracać wszystkie perfumy kupione w ciemno i nietrafione, to co rusz latałabym na pocztę i odsyłała. Tak się nie robi - naszyjnik można dać komuś w prezencie, albo rzeczywiście wystawić Tyle, że jak kupująca złośliwa to może przysolić negatywa, albo przynajmniej neutrala. Licho ją wie
Daffodilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 20:03   #1436
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 108
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Cytat:
Napisane przez Daffodilka Pokaż wiadomość
Trudna sprawa. Ja bardzo zgodna jestem (przynajmniej na Allegro), ale nie przyjęłabym zwrotu. Gdybym chciała zwracać wszystkie perfumy kupione w ciemno i nietrafione, to co rusz latałabym na pocztę i odsyłała. Tak się nie robi - naszyjnik można dać komuś w prezencie, albo rzeczywiście wystawić Tyle, że jak kupująca złośliwa to może przysolić negatywa, albo przynajmniej neutrala. Licho ją wie
Odpowie się sensownym, rzeczowym komentarzem i niech spadywuje .
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 11:51   #1437
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Z kategorii - koszty wysylki.
Znalazlam pewna aukcje. Mi to i tak rybka, bo przeciez nic u niego nie kupie. Ale facet za przeproszeniem chyba oci...l
Nie dosc, ze sprzedaje taki szajs to jeszcze zazyczyl sobie za kazda dodatkowa sztuke 7 zl! KLIK
"1 sz. - 9 zl
2 szt. 16z.
Do każdej następnej proszę doliczyć 7zł".

Za 4 szt. wyjdzie 30 zl! Toz to drozej nic slanie za posrednictwem kuriera, np laptopa Jakby nie mogl wszystkiego zapakowac do jednego pudla i zaplacic gora 15 zl.
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 12:10   #1438
Mahora
Zadomowienie
 
Avatar Mahora
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 863
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

Koszty przesylki jak koszty przesylki, ale nazwy tych perfumkuf doprowadzily mnie do lez i oplucia laptopa
__________________
Love is our resistance
Mahora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 19:18   #1439
Mloda_13
Raczkowanie
 
Avatar Mloda_13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

A co powiecie na taką sytuację. Wystawiłam na allegro kilka przedmiotów. Po kilku dniach patrzę jakiś koleś złożył zamówienie i wybrać formę płatności zwykły przelew. No to czekam. Jako, że po 2 dniach nic to dzwonię do kolesia - automatyczna sekretarka. No OK może koleś jest zajęty i wył. telefon. No nic, piszę do niego. Ten mnie przepasza, że się nie odzywał a przelew zrobi za 2 dni. No to czekam. Mijają 2 dni a tu kasy jak nie było tak nie ma. Dzwonie - powtórka z rozrywki. Piszę maila - zero odzewu. Wchodzę jeszcze raz na jego konto- a tu klops; konto zawieszone + kilka negatywów w ciągu 1 dnia mu przybyło. Kontaktuję się ze sprzedającymi i podobno też im koleś kit wciskał, że kasę już wysłał. I tak się zaczęłam zastanawiać - jaki ludzie mają w tym cel? Nudzi się niektórym czy co?
Mloda_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-18, 21:31   #1440
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Allegro - praktyki które bulwersują Was na Allegro.

To chyba zakupomania. Półtora roku temu kupiła u mnie dwa kosmetyki osoba, to chyba było jakieś dziewczę sądząc po mailach, z potworną ilością negatywów. Tu nie było miejsca na złe przeczucia, to była niemal pewność kłopotów. Odpisywała na maile, i owszem - obiecywała wielokrotnie wpłacić jak tylko dostanie jakiś przelew, aż w końcu posunęła się też do propozycji, żeby je wysłać przesyłkę za pobraniem, bo wtedy zapłaci jej wujek, czy też rodzice - jak już nieszczęśnicy zostaną przyparci do muru. Hocki klocki trwały kilka tygodni, az w końcu postawiłam negatywa. Pierwszego w zyciu tak w ogóle.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2010-06-18 o 21:40
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.