Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-10, 08:12   #1411
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze jedne, zafoliowane Iris Noir 50 ml
Ja mam 4 i jedno 30ml zaniosłam do piwnicy, bo tam ciemno i chłodno. A zapach mi się chyba przestał podobać...

Dostałam paczkę, tak jak myślałam, to ta mniej korzystna. Prezentem z kodu rose nadal jest balsam hammam. W paczce były 2 próbki - SE biis sensuel i kremu odzywczego
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:14   #1412
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez AniaKW Pokaż wiadomość
Nie nie wiem, co było na potwierdzeniu tylko, bo nie kliknęłam, ale na pewno nie usuwało
Mi usuwało (na samym końcu, po wybraniu dostawy i zatwierdzeniu zamówienia), ale niespodzianka się dodała. Nie musiałam robić zamówienia za 999999 zł . Kliknąłem z kodem KROK3, bo jeszcze nie miałam tuszu Volume Vertige, a chciałam go wypróbować. Jednak jeszcze nie oplaciłam zamówienia.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:32   #1413
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 303
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Mam jeszcze inne pytanie. Nigdy nie robiłam zakupów w YR online, baaardzo sporadycznie kupuję coś stacjonarnie. Widzę że na allegro spora przebitka jeśli chodzi o perfumy, zwykle mniej więcej o 30-50% taniej. Czym to jest spowodowane? Czy to podróbki? Czemu bardziej opłaca się kupować na stronie?
Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Zapachy często można dostać gratis, więc nawet jak ktoś sprzeda za 30 zł, to i tak ma zysk. Po drugie - likwidacja sklepu i bardziej opłaca wystawić towar na allegro niż oddać do producenta.
Nie, to nie są podróbki, tylko jak napisała empress, to są gratisy do zakupów
reniferrudolf odp na Twoje ost pytanie... wydając np. ok. 50zł na all kupisz po prostu od kogoś perfumy, a w yr masz za tą kwotę kosmetyki, a do nich w prezencie perfumy.

Jeśli nigdy nie robiłaś zakupów online, to przyjrzyj się ofertom wysyłkowym „dla przyjaciółki” - info na 1 stronie.
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 08:32   #1414
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Zamiast Rose Absolute mamy Rose Oud. Też róża, ale w innym wydaniu.
Teraz Accord Chic ma w sobie nuty irysa. To zapach zamiast Iris Noir?
Mam nadzieję, że nie będą nic kombinować z Neroli...
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 09:21   #1415
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będą nic kombinować z Neroli...
A jak Twoja paczka? Dotarła bez problemu?
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 09:22   #1416
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Dzięki za wyjaśnienia
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 09:43   #1417
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez aniaprze Pokaż wiadomość
A jak Twoja paczka? Dotarła bez problemu?
Jeszcze nie. Dzisiaj ma być w paczkomacie
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 09:46   #1418
BlackSanctum
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warmia. :)
Wiadomości: 6 752
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Czy ktoś może napisać jak z trwałością MOMENT DE BONHEUR L'EAU? Miałam kupić Neroli, ale nie wiem czy to nie będzie lepsza propozycja na lato Przeczytałam jednak że są dość ulotne
Wg mnie nie są ulotne, na mnie się bardzo fajnie trzymają. Zapach jest naprawdę ładny, na tyle, że moja mama zażyczyła sobie takie same, gdy je ode mnie poczuła.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
BlackSanctum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 09:56   #1419
eudoxia
Raczkowanie
 
Avatar eudoxia
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 273
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gosus Pokaż wiadomość
Accord Chic marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Accord Chic został wydany w 2016 roku. Accord Chic stworzyli Olivier Cresp i Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, elemi, irys, kadzidło i benzoes. Ciekawe
Ale super! ostatnio co tylko YR wydaje nowe perfumy to dla mnie nowa miłosć ten również się dobrze zapowiada.
Też bardzo lubiłam Iris Noir.
__________________
🙈 🙉 🙊
eudoxia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:08   #1420
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

kod: KDOSUP
Rabat 40 zł na zakupy od 149 zł, darmowa dostawa od 109 zł + dwa prezenty do zamówienia.
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 11:10   #1421
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez krasulka7399 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie będą nic kombinować z Neroli...
Neroli jest stosunkowo nowym zapachem, więc powinni mu dać spokoj narazie
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-10, 11:22   #1422
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Neroli jest stosunkowo nowym zapachem, więc powinni mu dać spokoj narazie
To dobrze, w razie informacji o wycofaniu musiałabym zrobić spore zapasy bo jestem wielką fanką tego zapachu. Piękny zapach neroli ma w ofercie Tom Ford ale cena zaporowa...
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 13:02   #1423
lwiapaszcza
Raczkowanie
 
Avatar lwiapaszcza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 197
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Echh - moje zamówienie, które składałam w ten wtorek (taaak - skusiła mnie wyprzedaż ) właśnie przybyło. Znowu DPD zamiast Poczty Polskiej
lwiapaszcza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:33   #1424
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

KiLaNeCzKa gdybyś miała kiedyś ochotę pozbyć się jednej sztuki to daj znać, będę zainteresowana
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 15:47   #1425
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez BlackSanctum Pokaż wiadomość
Wg mnie nie są ulotne, na mnie się bardzo fajnie trzymają. Zapach jest naprawdę ładny, na tyle, że moja mama zażyczyła sobie takie same, gdy je ode mnie poczuła.

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
O dzięki, za opinię. Też chcę właśnie dla mamy i dla siebie
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 16:17   #1426
afrodyta77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Tatry są piękne
Wiadomości: 340
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Dziewczyny, a jak pachnie Naturelle Osmanthus?
__________________
Nasz dzień - 18,09,2010






afrodyta77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 17:00   #1427
krasulka7399
Zakorzenienie
 
Avatar krasulka7399
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 920
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak pachnie Naturelle Osmanthus?

Bardzo kwiatowo, dla mnie nazbyt. Trochę boli mnie od niego głowa , dlatego wolę wersję podstawową.

Zamowienie w końcu doszło )
krasulka7399 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-10, 17:48   #1428
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gosus Pokaż wiadomość
Accord Chic marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Accord Chic został wydany w 2016 roku. Accord Chic stworzyli Olivier Cresp i Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, elemi, irys, kadzidło i benzoes. Ciekawe
zapowiada się ciekawie


moje dzisiejsze zakupy w stacjo - płyn micelarny i żel pod prysznic ze zniżką z ulotki, kremik SV gratis, peeling wzięłam za drugi poziom pieczątek. Była też promocja 3 produkt bez zielonego punktu za pół ceny, skusiłam się na mleczko aloesowe. Wykończyłam owsiane, było świetne, zobaczymy jak to się sprawdzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160610_183006.jpg (68,7 KB, 70 załadowań)
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 12:45   #1429
Fabia123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 17
Talking Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Dziewczyny Przedwczoraj po wielu wielu latach pierwszy raz dotarłam do stacjonarki u mnie w mieści. Wyrobiłam sobie kartę klienta, dostałam książeczkę czekową. Dostałam dwa rabaty plus kupon na tusz na powitanie. Proszę olśnijcie mnie - na kuponach sa rabaty od "ceny maksymalnej sugerowane" - czyli od ten czarnej najwyzszej? czyli jak produkt w stacjonarce będzie już w promocji, to ja pokazując kupon np. 40% na 1 kosmetyk do pielęgnacji twarzy, otrzymam zniżkę od ceny "czarnej", czy od tej promocyjnej? Troszkę sobie kalkulowałam ceny przy takim zakupie i przy zakupach z książeczki czekowej, porównywałam z cenami na www (dotąd 2 razy zamawiałam online) i w sumie dochodzi do tych cen, które znajduje "po promocji" na www. hmm na www są dodatkowo kody - ok. ale czy dobrze mi sie wydaje, gdy mam kupon np minus 40 zł przy zakupach od 149 złotych, to te 149 zł to wartość koszyka przed obniżką kodem, czy po obniżce kodem - defacto trzeba zrobic zam na 189? :P wiem, troszkę poplątane ale gnębi mnie to :P wydaje mi sie poza tym, ze skoro nie zawsze bede robic duze zakupu za hmmm 150-200 zł to opłaca mi się iśc po 2-3 kosmetyki do stacjonarki i nie płacić za wysyłkę, plus dostać jakis prezent? dobrym tropem ide? wy juz takie doświadczone, ja świeżynka
Fabia123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-11, 12:52   #1430
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Fabia123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Przedwczoraj po wielu wielu latach pierwszy raz dotarłam do stacjonarki u mnie w mieści. Wyrobiłam sobie kartę klienta, dostałam książeczkę czekową. Dostałam dwa rabaty plus kupon na tusz na powitanie. Proszę olśnijcie mnie - na kuponach sa rabaty od "ceny maksymalnej sugerowane" - czyli od ten czarnej najwyzszej? czyli jak produkt w stacjonarce będzie już w promocji, to ja pokazując kupon np. 40% na 1 kosmetyk do pielęgnacji twarzy, otrzymam zniżkę od ceny "czarnej", czy od tej promocyjnej? Troszkę sobie kalkulowałam ceny przy takim zakupie i przy zakupach z książeczki czekowej, porównywałam z cenami na www (dotąd 2 razy zamawiałam online) i w sumie dochodzi do tych cen, które znajduje "po promocji" na www. hmm na www są dodatkowo kody - ok. ale czy dobrze mi sie wydaje, gdy mam kupon np minus 40 zł przy zakupach od 149 złotych, to te 149 zł to wartość koszyka przed obniżką kodem, czy po obniżce kodem - defacto trzeba zrobic zam na 189? :P wiem, troszkę poplątane ale gnębi mnie to :P wydaje mi sie poza tym, ze skoro nie zawsze bede robic duze zakupu za hmmm 150-200 zł to opłaca mi się iśc po 2-3 kosmetyki do stacjonarki i nie płacić za wysyłkę, plus dostać jakis prezent? dobrym tropem ide? wy juz takie doświadczone, ja świeżynka
1. Zniżki dotyczącą cen regularnych ("czarnych").
2. Rabat 40 zł jest od kwoty 149 zł, więc po rabacie do zapłacenia jest 109 zł. Bardziej opłacalny jest kod -100 zł. Trzeba załadować koszyk na 199zł, wtedy odejmuje się 100 zł i za zakupy placi się 99 zł. Warto wtedy dobić do darmowej wysyłki, czylo do 109 zł.

Jeżeli robisz małe zakupy, to zakupy w e-sklepie nie są takie opłacalne.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:17   #1431
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 571
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

I ja dziś odwiedziłam sklep stacjonarny Troszkę zaszalałam... Z zaplanowanych produktów kupiłam dwufazę i duży micel. Chciałam jeszcze nawilżająco-natłuszczające mleczko, ale nie było, więc zadowoliłam się wersją z aloesem. Skusiłam się również na małą wodę mandarynka-cytryna-cedr i wzięłam ukochaną kokosową pomadkę do ust Wykorzystałam zniżki z oferty na czerwiec oraz oferty urodzinowej, a także "kupon" za zakup torby ekologicznej. Łącznie zapłaciłam 71 i zgarnęłam całą masę pieczątek - 7 za zakupy, 5 gratis za realizację zniżek z ulotki czerwcowej oraz 3 pieczątki w ramach oferty urodzinowej
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:18   #1432
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez afrodyta77 Pokaż wiadomość
Szykuje się nowy zapach z serii Secrets D'Essences - Accord Chic. Czy ktoś coś wie?
Cytat:
Napisane przez gosus Pokaż wiadomość
Accord Chic marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Accord Chic został wydany w 2016 roku. Accord Chic stworzyli Olivier Cresp i Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, elemi, irys, kadzidło i benzoes. Ciekawe
Wreszcie jakaś dobra wiadomość od YR! Secrets D'Essences to moja ulubiona seria rośkowych perfum. Poza tym nosy, które ponoć stworzyły Accord Chic, mają na swoim koncie kilka naprawdę kultowych "mainstreemowych" zapachów, m.in. Ange ou Demon by Givenchy, Angel by T. Mugler, czy Aqua Allegoria Mandarine Basilic od Guerlain Zapowiada się naprawdę nieźle.
A wiadomo coś o przewidywanym terminie premiery? Jesień? Zima?
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 13:19   #1433
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez miz_kej Pokaż wiadomość
Wreszcie jakaś dobra wiadomość od YR! Secrets D'Essences to moja ulubiona seria rośkowych perfum. Poza tym nosy, które ponoć stworzyły Accord Chic, mają na swoim koncie kilka naprawdę kultowych "mainstreemowych" zapachów, m.in. Ange ou Demon by Givenchy, Angel by T. Mugler, czy Aqua Allegoria Mandarine Basilic od Guerlain Zapowiada się naprawdę nieźle.
A wiadomo coś o przewidywanym terminie premiery? Jesień? Zima?
Nic nie wiadomo. Na razie espace presse milczy

Edytowane przez 201607121243
Czas edycji: 2016-06-11 o 13:44
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 16:05   #1434
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Jedynie to znalazłam na francuskim YR
http://www.yves-rocher.fr/autres-pro...ml/p/yr.R41891
To może nowy zapach wjedzie już niedługo.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 16:31   #1435
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 627
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez gosus Pokaż wiadomość
Accord Chic marki Yves Rocher to perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Accord Chic został wydany w 2016 roku. Accord Chic stworzyli Olivier Cresp i Marie Salamagne. Perfumy zawierają takie składniki, jak różowy pieprz, elemi, irys, kadzidło i benzoes. Ciekawe
Nie podoba mi się nazwa tego zapachu, ale sam zapach zapowiada się interesująco... Uwielbiam irysa w perfumach Nuty zapachowe od razu skojarzyły mi się z Si Lolita - tam też jest elemi i różowy pieprz

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Czy ktoś może napisać jak z trwałością MOMENT DE BONHEUR L'EAU? Miałam kupić Neroli, ale nie wiem czy to nie będzie lepsza propozycja na lato Przeczytałam jednak że są dość ulotne
U mnie bardzo nietrwałe, maksymalnie 2 godziny, pod koniec tylko jakiś cień snuje się przy skórze. Dla mnie to jest bardziej mgiełka zapachowa niż woda toaletowa, taka do odświeżania się w upał Dostałam ten zapach w gratisie, sama na pewno bym go nie kupiła nawet w promocji, a już tym bardziej w cenie regularnej, bo trwałość jest żadna. A sam zapach jest ładny, ale nie oczarował mnie w żadnym stopniu na tyle, żeby pałać chęcią jego posiadania. Bezpośrednio po aplikacji czuć mocno i intensywnie alkohol, po jakimś czasie dopiero jak odparuje, wyczuwam cień zielonego, twardego jabłka, ale dla mnie jest sztuczne i chemiczne, lekko słodkie, następnie zapach się wyraźnie wysładza i pachnie landrynką owocową, a później gaśnie. Generalnie zapach świeży i z kategorii zielonych, orzeźwiający. Jako gratis może być, ale specjalnie kupować

Powiedźcie mi, czy w sklepie internetowym produkty są uzupełniane? Te, które mnie interesują są już niedostępne. Jest szansa, ze uzupełnią, czy dopiero w następnej ofercie na początku lipca? Nie wiem, czy zamawiać coś z kodem -100 czy czekać na następną ofertę, bo prawdę mówiąc oprócz 2 rzeczy to nic nie potrzebuję, więc nie bardzo opłaca się składać zamówienie.

Czy wiadomo, jak długo kod -100 będzie aktywny?
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-11, 23:04   #1436
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 627
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Znowu coś majstrują przy stronie, bo zniknął 1szy próg prezentów i jest tylko jeden od 109 zł z 2 prezentami: mleczko kwiat wiśni i żel 2w1 dla mężczyzn
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 00:18   #1437
201607121243
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 396
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Znowu coś majstrują przy stronie, bo zniknął 1szy próg prezentów i jest tylko jeden od 109 zł z 2 prezentami: mleczko kwiat wiśni i żel 2w1 dla mężczyzn
Są dwa progi prezentów. Wyczyść ciasteczka.

---------- Dopisano o 01:18 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Powiedźcie mi, czy w sklepie internetowym produkty są uzupełniane? Te, które mnie interesują są już niedostępne. Jest szansa, ze uzupełnią, czy dopiero w następnej ofercie na początku lipca? Nie wiem, czy zamawiać coś z kodem -100 czy czekać na następną ofertę, bo prawdę mówiąc oprócz 2 rzeczy to nic nie potrzebuję, więc nie bardzo opłaca się składać zamówienie.

Czy wiadomo, jak długo kod -100 będzie aktywny?
Możesz zapytać na czacie, kiedy będą uzupełnione interesujące Cię produkty.

Nie wiemy, jak długo jest ważny kod -100 zł.
201607121243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 09:53   #1438
miz_kej
Raczkowanie
 
Avatar miz_kej
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Cztery mile za Warszawą
Wiadomości: 256
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się nazwa tego zapachu, ale sam zapach zapowiada się interesująco... Uwielbiam irysa w perfumach Nuty zapachowe od razu skojarzyły mi się z Si Lolita - tam też jest elemi i różowy pieprz
O toto, nazwa dziwna...Seria Secrets d'Essences zawsze miała proste opakowania i proste nazwy bazujące na głównej nucie zapachowej, dla mnie cały urok tkwił właśnie w tej prostocie i spójności serii. To Accord Chic nijak mi tu nie pasuje

Cytat:
Napisane przez empress_ Pokaż wiadomość
Jedynie to znalazłam na francuskim YR
http://www.yves-rocher.fr/autres-pro...ml/p/yr.R41891
To może nowy zapach wjedzie już niedługo.
Łał, szybcy są U nas pewnie najwcześniej jesienią, bo w wakacje raczej nowości nigdy nie wprowadzali.
miz_kej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 12:19   #1439
201712181920
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Ciekawe jaka niespodzianka kryje się pod kodem KDOSUP
201712181920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-12, 15:11   #1440
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 358
Dot.: Kosmetyki i oferty Yves Rocher cz. XIX

Odebrałam torbę w stacjonarce, a przy okazji zrobiłam małe zakupy.

Zastanawia mnie prezent lipcowy, może to będzie ten ręcznik plażowy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8993795702814.jpg (46,5 KB, 51 załadowań)
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-15 18:51:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:18.