Kosmetyki M.A.C. cz.6 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-08, 14:09   #1441
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja stosuję oba z podobnym rezultatem.. bardzo szybko się wchłaniają i każdy podkład dobrze się na nie nakłada.. no i dobrze nawilżają

moim zdaniem one niewiele różnią się między sobą.. może jedynie CCC jest minimalnie treściwszy.. ale to naprawdę minimalnie..
Dziękuję
Chyba SMC w przyszłości wezmę, ale potestować muszę oba
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:10   #1442
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość

A tak w ogóle dzisiaj przypadkiem mnie do MAC zniosło jak byłam w ZT i popełniłam zakup 4 cieni... I tak oto moje paletki wzbogaciły się w Trax, White Frost, Mystery, i obłedny Smut Smut od razu został dzisiaj na sesji wykorzystany... i wyszedł szaro-zielony Ten cień mnie zadziwia, dała bym głowę, że to brąz a potem taka niespodzianka Wrzucam zdjęcia na swatchowy.
a jak Ci smut taki szary wyszedł bez brązu - kładłaś coś pod niego, bazę, inny cień itp? Ja właśnie taki efekt chciałabym uzyskać, bo zawsze mi się wydaje za bardzo brązowy . a makijaż super
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 14:29   #1443
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Niestety, osób żerujących na renomie marki i ludzkiej naiwności nie brakuje

Kolciag - makijaż cudny
Więcej takich perełek prosimy
No niestety, a że niestety ogromne ilości tego są sprzedawane a wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że kupiło podróbę... to nie uznaję takich rzeczy jak KWC - bo duża część opinii to opinie na temat podrób może przesadzam, ale nigdy nie kierowałam się KWC przy wyborze czegokolwiek

Dziękuję pięknie Wiele zależy od fotografa, czy wybłagam odpowiednie zdjęcia, z których mogę oczka wyciąć i wkleić tym razem fotograf był tak miły, że wysłał mi zdjęcia surowe, jeszcze przed obróbką

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
a jak Ci smut taki szary wyszedł bez brązu - kładłaś coś pod niego, bazę, inny cień itp? Ja właśnie taki efekt chciałabym uzyskać, bo zawsze mi się wydaje za bardzo brązowy . a makijaż super
nakładałam go na kamuflaż Kryolanowski
Dziękuję pięknie
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 19:57   #1444
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Od jakiegoś czasu myślę o zakupie palety na cienie.
Mam kilka czwórek i jedynek , chcę to jakoś ogarnąc. Nie wiem na jaką się zdecydowac Mac czy GlamBox
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:08   #1445
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

MAC w tym momencie kosztuje już pewnie 60zł, albo ponad (czwórkę dziś kupowałam i płaciłam 23zł czyli 4zł drożej niż jeszcze 2 tygodnie temu). GlamBox z tego co wiem jest tańszy, ale nie widziałam go i trudno mi porównać.
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:13   #1446
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

A ja mam jeszcze inne pytanie odnośnie palet - jakiego one są koloru? Jak zykle przeglądałam zdjęcia czy filmiki w necie to zdawały się czarne, a ja mam... szarą, z takimi małymi drobinkami w tej szarości. Coś się zmieniło w ich paletach czy po prostu na zdjęciach ten szary wygląda jak czarny?
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:24   #1447
dosiaq
Raczkowanie
 
Avatar dosiaq
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze inne pytanie odnośnie palet - jakiego one są koloru? Jak zykle przeglądałam zdjęcia czy filmiki w necie to zdawały się czarne, a ja mam... szarą, z takimi małymi drobinkami w tej szarości. Coś się zmieniło w ich paletach czy po prostu na zdjęciach ten szary wygląda jak czarny?

Ja też mam taką jak opisujesz i wydaje mi się, że one wychodzą na zdjęciach jak czarne, ale mogę się oczywiście mylić
dosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 20:26   #1448
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

ę za
Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
MAC w tym momencie kosztuje już pewnie 60zł, albo ponad (czwórkę dziś kupowałam i płaciłam 23zł czyli 4zł drożej niż jeszcze 2 tygodnie temu). GlamBox z tego co wiem jest tańszy, ale nie widziałam go i trudno mi porównać.
dosiaq
cenowo GlamBox wypada pewnie lepiej ale czy warto w porównaniu z MAC. Z tego co wyczytałam w GlamBox' ie zmieści się 35 cieni. Czy MAC ma takie duże palety?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:28   #1449
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
ę za

dosiaq
cenowo GlamBox wypada pewnie lepiej ale czy warto w porównaniu z MAC. Z tego co wyczytałam w GlamBox' ie zmieści się 35 cieni. Czy MAC ma takie duże palety?
Największa paleta w MAC to 15 cieni (tyle ma przegródek). Mnie się jeszcze wydaje, że Glambox jest trochę grubszy od palety MACowej dodatkowo.

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Ja też mam taką jak opisujesz i wydaje mi się, że one wychodzą na zdjęciach jak czarne, ale mogę się oczywiście mylić
Ok, to już jestem trochę uspokojona
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:29   #1450
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
Na opakowaniu mi jakoś specjalnie nie zależy. A jak je wyciągałaś? Zdradź proszę
wg filmiku na youtubie, chyba oolong mi go podawala. w kazdym badz razie pilniczkiem do paznokci albo malym nozykiem nawilzonym spirytusem podwazasz wklady ale wczesniej pudelko trzeba podwazyc. ono ma taki zatrzask.. no najlepiej chyba zobaczyc to na youtubie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 20:31   #1451
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Chciałabym paletę bez separatorów, może kiedyś wezmę się za depotowanie cieni z 6-tek
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-08, 21:41   #1452
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Chciałabym paletę bez separatorów, może kiedyś wezmę się za depotowanie cieni z 6-tek
te z MACowych palet łatwo się usuwa
sama sobie tak jedną powiększyłam
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 21:47   #1453
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez dosiaq Pokaż wiadomość
MAC w tym momencie kosztuje już pewnie 60zł, albo ponad (czwórkę dziś kupowałam i płaciłam 23zł czyli 4zł drożej niż jeszcze 2 tygodnie temu). GlamBox z tego co wiem jest tańszy, ale nie widziałam go i trudno mi porównać.
to sporo procentowo w górę poszla...


może któraś z was ma na zbyciu podkład Pro Longwear w kolorze NC25? bo mój już łapie powietrze przy wyciskaniu, więc niedługo go pożegnam
może Rodzynek ma jakiś zbędny?
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:38   #1454
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
te z MACowych palet łatwo się usuwa
sama sobie tak jedną powiększyłam
o, powiedz coś o tym, mnie tak coś właśnie męczy czy wyciągnąć separatory czy nie. dobrze trzymają się cienie? nie wypadają?
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 22:47   #1455
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu myślę o zakupie palety na cienie.
Mam kilka czwórek i jedynek , chcę to jakoś ogarnąc. Nie wiem na jaką się zdecydowac Mac czy GlamBox
Ja preferuję macowy design

Cytat:
Napisane przez panna mrau Pokaż wiadomość
A ja mam jeszcze inne pytanie odnośnie palet - jakiego one są koloru? Jak zykle przeglądałam zdjęcia czy filmiki w necie to zdawały się czarne, a ja mam... szarą, z takimi małymi drobinkami w tej szarości. Coś się zmieniło w ich paletach czy po prostu na zdjęciach ten szary wygląda jak czarny?
Moja też jest bardziej szara niż czarna
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 23:06   #1456
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
o, powiedz coś o tym, mnie tak coś właśnie męczy czy wyciągnąć separatory czy nie. dobrze trzymają się cienie? nie wypadają?
ja akurat trzymam w niej róże (15 jeszcze cieniami nie zapełniłam nie chce mi się depotować limitowanek) ale trzymają się bardzo dobrze, no i zmieszczę ich 8, a nie 6. Nie wypadają, ale jak paleta nie jest do maksimum zapełniona to "jeżdżą" po dnie jak mocno dociśniesz pędzlem - no w końcu nic ich nie ogranicza.
Oczywiście usunięcie separatora jest nieodwracalne - chyba, że będziesz się bawić w doklejanie potem
Jedyny minus to że nie jest to jednak bardzo estetyczne - pedantom nie polecam no bo te "pany" to nie układają się równo i wygląda to bardziej bałaganiarsko
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 23:19   #1457
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

mam pytanie do tych co mają starą i nową Circe, czy tylko mi sie wydaje że nowa jest bardziej błyszcząca i filetowa, stara była dla mnie bardziej brudasek i satyna a nie taki połysk jak teraz, ale moze mi sie wydaje bo starej już nie mam, jak myślicie ???
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 23:33   #1458
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Mogę porównać, bo mam odsypkę starej i nową, ale to rano obadam, jak będzie światło sensowne.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 01:13   #1459
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
mam pytanie do tych co mają starą i nową Circe, czy tylko mi sie wydaje że nowa jest bardziej błyszcząca i filetowa, stara była dla mnie bardziej brudasek i satyna a nie taki połysk jak teraz, ale moze mi sie wydaje bo starej już nie mam, jak myślicie ???
Mam odsypke starej i nową - rzeczywiście ta z Daphne jest ciut bardziej fioletowa - to znaczy chłodniejsza, stara była zdecydowanie ''śliwkowo - brudna z cieniem fioletu", a teraz to "lawenda skrzyżowana ze śliwką plus galaktyka srebrnych drobinek".
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 08:17   #1460
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
o, powiedz coś o tym, mnie tak coś właśnie męczy czy wyciągnąć separatory czy nie. dobrze trzymają się cienie? nie wypadają?
Ja mam trzy paletki, a separator ostał sie tylko w jednej - na razie, bo chyba wkrótce i z tej trzeciej go usunę .
Może faktycznie bardziej estetycznie wyglądaja cienie powsadzane "na swoje miejsce", ale za to ile miejsca się zyskuje po wyciągnięciu separatora . Poza tym wkłady trzymają się w paletce pozbawionej separatora całkiem dobrze - zwłaszcza, jak jeden przywiera blisko do drugiego - czyli im więcej cieni, tym lepiej .
Ja po prostu nie lubię mieć zbyt wiele zbędnych opakowań, a tak, to póki co prawie wszystkie jasne cienie zajmują miejsce w "piętnastce" z separatorem, a wszystkie ciemne - w paletce bez separatora. Trzecia paletka to wkłady Sculpt, Strady i zdepotowanych róży, plus jakieś mniej używane wkłady cieni.

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Moja też jest bardziej szara niż czarna
Ja swoje paletki nazwałabym grafitowymi .

Poza tym donoszę, że wczoraj kupiłam quad Interior Life - dziś już się nim pomalowałam. Kolorystyka mi się podoba (taka raczej jesienna i bura), ale fakt, że najłatwiejsze w obsłudze nie są. Zobaczymy, jak będzie dalej, na razie, po jednokrotnym użyciu, oceniam paletkę na trójkę .
Niestety błyszczyka Narcissus już nie było , a faktycznie jest piękny. Azalea Blossom i szminki Seasoned Plum i Red Dwarf też już wyprzedane - reszty nie pamiętam .
Na pocieszenie kupiłam Strobe Cream w wersji mini, kolejną szminkę Snob (a Pervette dostałam w ramach B2M), no i jeszcze pędzelek 222, który ponoć ma być wycofywany, choć MACówkom nic w tym względzie wiadome nie było .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:20   #1461
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Ja preferuję macowy design
Ja też bardzo lubię macowy design tylko zastanawiam się czy warto upierac się przy Macu jeśli przeważałyby względy ekonomiczne i praktyczne na korzyśc GlamBoxa

może ktoś ma obydwie obydwie palety i mógłby porównac



Cytat:
Napisane przez Kajol Pokaż wiadomość
ja akurat trzymam w niej róże (15 jeszcze cieniami nie zapełniłam nie chce mi się depotować limitowanek) ale trzymają się bardzo dobrze, no i zmieszczę ich 8, a nie 6. Nie wypadają, ale jak paleta nie jest do maksimum zapełniona to "jeżdżą" po dnie jak mocno dociśniesz pędzlem - no w końcu nic ich nie ogranicza.
Oczywiście usunięcie separatora jest nieodwracalne - chyba, że będziesz się bawić w doklejanie potem
Jedyny minus to że nie jest to jednak bardzo estetyczne - pedantom nie polecam no bo te "pany" to nie układają się równo i wygląda to bardziej bałaganiarsko
po wyjęciu separatorów ile cieni pomieści ta paletka ?
__________________

targowisko:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=211273

Edytowane przez lola23
Czas edycji: 2012-01-09 o 08:22
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 08:39   #1462
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
to sporo procentowo w górę poszla...


może któraś z was ma na zbyciu podkład Pro Longwear w kolorze NC25? bo mój już łapie powietrze przy wyciskaniu, więc niedługo go pożegnam
może Rodzynek ma jakiś zbędny?
ja mam
alew onjest w berlinie, a ja w polsce i dopiero pod koniec stycznia bede tam
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 11:22   #1463
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Poza tym donoszę, że wczoraj kupiłam quad Interior Life - dziś już się nim pomalowałam. Kolorystyka mi się podoba (taka raczej jesienna i bura), ale fakt, że najłatwiejsze w obsłudze nie są. Zobaczymy, jak będzie dalej, na razie, po jednokrotnym użyciu, oceniam paletkę na trójkę .
Oleńko, a może wstawisz makijaz tym quadem?
A powiedz, żałujesz ze go kupiłas?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 11:33   #1464
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez lola23 Pokaż wiadomość
po wyjęciu separatorów ile cieni pomieści ta paletka ?
mieści się 26 cieni

Cytat:
Napisane przez villete Pokaż wiadomość
o, powiedz coś o tym, mnie tak coś właśnie męczy czy wyciągnąć separatory czy nie. dobrze trzymają się cienie? nie wypadają?
Przy wyjmowaniu separatora z pierwszej kupionej palety, nie miałam żadnych problemów. Przy drugiej separator popękał na rogach i w ogóle bardzo źle się go wyciągało, w końcu dałam spokój i został na miejscu.
Cienie trzymają się dobrze, ale ja bym ich nie zabierała w daleką podróż.
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 11:50   #1465
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Oleńko, a może wstawisz makijaz tym quadem?
A powiedz, żałujesz ze go kupiłas?
Na razie jestem w pracy, więc nie jestem w stanie zrobić dobrych zdjęć w tym momencie, a wieczorem makijaż może już się nie nadawać do prezentowania go publicznie . Pstryknę najwyżej teraz zdjęcia komórką, a jak wieczorem zrzucę to na kompa, to zobaczę, co tam wyszło i czy zdjęcia będą miarodajne. Najwyżej makijaż zrobię jutro rano i wtedy zdjęcia zamieściłabym jutro wieczorkiem.
Na ten moment trochę żałuję, że go kupiłam, ale wszytko może się jeszcze zmienić .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 12:19   #1466
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

a mógłby ktoś porównać "grubość" glamboxa? bo przy podróżowaniu wszystko się liczy, stąd doceniam własnie macowe paletki za ich "szczupłość"
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 12:29   #1467
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Na razie jestem w pracy, więc nie jestem w stanie zrobić dobrych zdjęć w tym momencie, a wieczorem makijaż może już się nie nadawać do prezentowania go publicznie . Pstryknę najwyżej teraz zdjęcia komórką, a jak wieczorem zrzucę to na kompa, to zobaczę, co tam wyszło i czy zdjęcia będą miarodajne. Najwyżej makijaż zrobię jutro rano i wtedy zdjęcia zamieściłabym jutro wieczorkiem.
Na ten moment trochę żałuję, że go kupiłam, ale wszytko może się jeszcze zmienić .
No to poczekam grzecznie
Tym bardziej, ze mam zamiar sama nabyć ten quad A nie powiem, momentami dopadają mnie wątpliwości
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 13:27   #1468
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Mam odsypke starej i nową - rzeczywiście ta z Daphne jest ciut bardziej fioletowa - to znaczy chłodniejsza, stara była zdecydowanie ''śliwkowo - brudna z cieniem fioletu", a teraz to "lawenda skrzyżowana ze śliwką plus galaktyka srebrnych drobinek".
Sprawdzałam dziś z ciekawości Circa Plum w obu wydaniach, wrzucam zdjęcie. Ciemno trochę było, ale i tak widać, że starsza wersja (po lewej) była ciemniejsza, taka przybrudzona, a nowa jest zdecydowanie jaśniejsza i czystsza w barwie. Obie mi się podobają, tak czy siak, nowa chyba nawet jest łatwiejsza w obsłudze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg circA.jpg (31,4 KB, 22 załadowań)
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 14:41   #1469
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
ja mam
alew onjest w berlinie, a ja w polsce i dopiero pod koniec stycznia bede tam
spoko, poczekam, bo mam jakies resztki innych mazideł no chyba że ktoś się szybciej pojawi
chcesz coś z wątku mojego? jeśli nie, to daj znać, możemy inaczej się umówić
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:12   #1470
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.6

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja swoje paletki nazwałabym grafitowymi .
O tak
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.