Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013 cz.4 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł 5 części naszego wątku ??
W Nowy Rok wkraczamy, prawie wszystkie półmetek ciąży już mamy. V-VI 2013 cz.5 5 11,11%
Zima leci, Święta przed nami; a na wiosnę będziemy z maluszkami. Mamy V-VI 2013 cz.5 7 15,56%
Święta idą, my gadamy; na wiosnę i porody czekamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Święta się zbliżają, a mamusie wciąż o ciąży rozmawiają. Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Brzuszki rosną, dzieci też a nasz wątek jest the best! Mamy V-VI 2013 cz.V 5 11,11%
Szalone mamuśki plotkują, a maluszki płeć prezentują. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Rosną brzuchy, w nich maluchy; mamy się cieszą, milczeniem nie grzeszą. V-VI 2013 c.5 7 15,56%
Zimę już mamy, na wizyty biegamy i dzieciątka podziwiamy. Mamy V-VI 2013 cz.5 1 2,22%
Płeć maleństw poznajemy i pierwsze kopniaki czujemy, Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 8 17,78%
Niektóre mamy ruchy dzieci już czują, inne pilnie ich wyczekują - Mamy V-VI 2013 cz.5 0 0%
Powoli rosną nam brzuchy, zaczynamy czuć już ruchy - Mamy V-VI 2013 cz.V 4 8,89%
My tu sobie gadu, gadu, a Maleństwa dają czadu - Mamy V-VI 2013 cz.V 3 6,67%
Kolejne wizyty za nami, powoli snujemy macierzyńskie plany - Mamy V-VI 2013 cz.V 0 0%
O płci się dowiadujemy, kopniaczków wyczekujemy - Mamy V-VI 2013 cz.V 1 2,22%
Swą płeć dzieci objawiają i brykanie zaczynają. Mamy Maj-Czerwiec 2013 cz.V 1 2,22%
Głosujący: 45. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 20:17   #1441
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Muszę Wam coś opowiedzieć...
Dzisiaj u Teściów rozmawialiśmy o imieniu...
I wiecie z jakim imieniem wypalił mój Teściu....
Krzesimir myślałam, że wybuchnę śmiechem ale jakoś się powstrzymałam... nic się nie odzywałam.. aż po czasie stwierdził, ż troszkę ciężko się wymawia i pisze więc może jednak nie :roftl:

Za to mój Tż, który ciągle przebąkiwał żeby Synek miał na imię Dominik też rzucał niezłymi pomysłami, na szczęście teścia nie przebił
Proponował: Tymon, Franciszek, Beniamin, Borys.. a na koniec walnął: Wiktor- i był bardzo z tego zadowolony. Strasznie przypadło mu do gustu, stwierdził że to takie łądne męskie imię
Osobiście mam zupełnie inne typy i te jakoś nie przypadły mi do gustu..

Aaaa.... teść jeszcze proponował Matej (nawet nie wiem jak to napisać )

ooooo uwielbiam jak wszyscy mają w rodzinie patent i pomysł na imię, zaczyna się niewinnie, a potem zaczynają się domagać respektowania ich pomysłów zobaczysz
Dla pierwszego syna wybrałam imię Oskar, i teściowa wprost zacytowała słowa swojej siostry "czemu takie brzydkie imię wybraliśmy jak jest tyle ładniejszych" :conf used:


Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
a czemu tak bardzo nie chcesz mówić ?
pomysł z ramką fajny
też o takim myślałam ale jakoś szybciej spontaniczniej wyszło, nie umiem nie pokazywać szczęscia
Bo pierwsze dziecko urodziłam chore i była sensacja we wsi. Teraz chcę troche spokoju od spojrzeń i pytań w stylu czy będzie zdrowe.
Moi bliscy niestety nie potrafią trzymać języka za zębami a mojej kreatywnej mamie zajęłoby pewnie 3 minuty i cała rodzina i nie rodzina będzie widzieć, łącznie z panią w sklepie, organistą kościelnym, listonoszem etc
__________________
16.05.2013
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:23   #1442
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Padam na nos, dobrej nocki.
Vil ja się tak zastanawiam z nospą ile można żeby nie przedawkować, no i co jak się przedawkuje ...
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:23   #1443
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

ale ciężko was nadrobić
więc tylko was "przelatuję"
miałam kiepską jazdę z weekendu, zasypało nas tak śniegiem na całej bawarii, że pługi nie nadążały. ciekawe, jak jutro rano będzie... jakoś muszę do pracy!
Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
swoją drogą, zaczęłam szukać informacji i trafiłam na taki artykuł http://www.bhclub.pl/Artykuly/Zdrowo...ladek-nie-lubi , z którego wynika, że tak naprawdę żyjemy w jakiejś matni, gdzie wydaje nam się, że zdrowo się odżywiamy (rybki bez paniereczki tylko delikatnie podsmażone, jak mój wczorajszy dorsz, twarożek z pomidorkiem, razowe otręby z mlekiem niskotłuszczowym) a tu WAŁEK. ja już się gubię w tych całych zasadach żywienia- na śniadanie dziś mam kakao i chleb z masłem :p
o wielu połączeniach niekorzystnych z tej listy słyszałam. tylko są połączenia szkodliwe (typu herbata+cytryna) i po prostu niekorzystne (jak np. ryba na słonecznikowym usmażona). dla lubiących rybkę z patelni polecam oliwę z oliwek (omega-9, nie "gryzie" się z omega-3, bo tylko omega-3 i omega-6 są przerabiane przez ten sam enzym i dlatego nie powinno się ich razem, jeśli zależy nam na omega-3... bo omega-6 się zawsze wepchnie pierwszy i potem enzymu na 3 brak )
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość

Wczoraj odkryłam, że moje dziecię nie toleruję buraków We wtorek po barszczu, a wczoraj bo buraczkach do obiadu. Też tak macie, że po jakimś konkretnym jedzeniu wymiotujecie ?
taaaaak, po jajkach
Cytat:
Napisane przez maarchewka Pokaż wiadomość
a ja nie mam pomysłu na imię dla dziewczynki, Łucja nie ma sensownych zdrobnień, Ida się mężowi nie podoba bo niemieckie...

jakiś czas temu chciałam Lena, ale jak widzę jak jest popularne to mi się odechciewa..
Ida niemieckie??? jeszcze tu nie słyszałam... za to Lena jest w niemczech baaaaaaardzo popularne
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:27   #1444
banka26
Zakorzenienie
 
Avatar banka26
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 218
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Dobra dziołchy ja lece do wyra , zjadlam grejfruta sweet mniamm i lece odpoczywac a Wy nie rozgadajcie sie za mocno....
a jutro z tz i synkiem robimy wagary , tz nie idzie do pracy a maly do szkoly , mamy takie zaspy w sz-n ze trzeba dac szane drogowcom na poradzenie sobie z nimi nie ma co ryzykowac na drodze ....
kolorowyychh
__________________
testowanie było 4x II słabe kreseczki Michaś
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64773.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-64774.png
banka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:27   #1445
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Jezu dziewczyny przez przypadek znalazłam dzisiejszą wypowiedź na innym wątku
adunia89
Jest w szpitalu, ma poronienie zagrażające i pielęgniarka na KTG nie znalazła serduszka...

Czizas...



Łooo doczytałam, że jednak serduszko bije
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was





Edytowane przez MoTyleKsw
Czas edycji: 2012-12-09 o 20:29
MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:34   #1446
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość


A co masz do Tymka? U nas jak będzie chłopak to właśnie chyba Tymoteusz-Tymuś
Ale nic pewnego...[COLOR="Silver"]
Nie no Tymek mi się podoba, Wiktor też. Po prostu myślałam o jakimś zwykłym polskim imieniu z patronem...

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
juz widze malego "ksesia"
moja tesciowa zaproponowala Denisa...

a Wiktorek jest ladnym imieniem! moj bratanek obecnie 11letni tak sie zwie i uwielbialam malego wiktosia
"Krzeeeeesiuuuu... Krzesiurku - chodź do Dziadzia "
Wiktor nawet mi się podoba, tylko musiałabym się przyzwyczaić pewnie...

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
jak nie zauważyłam, jak siedzę na trzecim Waszym wątku jak na wenezuelskiej telenoweli.
Ale teraz zmykam, milo było się przywitać dobrej nocki
łeeee.. to z Ciebie niezła podglądywaczka ojjj...wyobrażam sobie jak się nasłuchałaś
Ale podziwiam za wytrwałość, że się nie odezwałaś tak długo... mnie by korciło

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ooooo uwielbiam jak wszyscy mają w rodzinie patent i pomysł na imię, zaczyna się niewinnie, a potem zaczynają się domagać respektowania ich pomysłów zobaczysz
Dla pierwszego syna wybrałam imię Oskar, i teściowa wprost zacytowała słowa swojej siostry "czemu takie brzydkie imię wybraliśmy jak jest tyle ładniejszych" :conf used: :
masakra...
Tu było tak, że ja siedziałam cicho Tż rzucał imię (mojej propozycji) i pytał rodzicow, a co myślicie o ....
A teściowa na każdą z tych moich opcji odpowiedziała- nooo ładne, takie... takie staropolskie
A teść (amator oryginalnych imion) siedział cicho :roftl:
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:40   #1447
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny przez przypadek znalazłam dzisiejszą wypowiedź na innym wątku
adunia89
Jest w szpitalu, ma poronienie zagrażające i pielęgniarka na KTG nie znalazła serduszka...

Czizas...



Łooo doczytałam, że jednak serduszko bije
O nieeee kolejna???
Trzymam mocno kciuki za nią i maleństwo!!!!!!!!!

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Nie no Tymek mi się podoba, Wiktor też. Po prostu myślałam o jakimś zwykłym polskim imieniu z patronem...


"Krzeeeeesiuuuu... Krzesiurku - chodź do Dziadzia "
Wiktor nawet mi się podoba, tylko musiałabym się przyzwyczaić pewnie...


łeeee.. to z Ciebie niezła podglądywaczka ojjj...wyobrażam sobie jak się nasłuchałaś
Ale podziwiam za wytrwałość, że się nie odezwałaś tak długo... mnie by korciło


masakra...
Tu było tak, że ja siedziałam cicho Tż rzucał imię (mojej propozycji) i pytał rodzicow, a co myślicie o ....
A teściowa na każdą z tych moich opcji odpowiedziała- nooo ładne, takie... takie staropolskie
A teść (amator oryginalnych imion) siedział cicho :roftl:

Teściowie Twoi wymiatają









Dobranoc!
Jutro wizyta więc zamelduję się dopiero po
Buzial
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 20:50   #1448
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny przez przypadek znalazłam dzisiejszą wypowiedź na innym wątku
adunia89
Jest w szpitalu, ma poronienie zagrażające i pielęgniarka na KTG nie znalazła serduszka...

Czizas...



Łooo doczytałam, że jednak serduszko bije
kurde... nie strasz
a co to za wątek i skąd mają tam takie info ?
Oby wszystko tam bylo dobrze

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Dobranoc!
Jutro wizyta więc zamelduję się dopiero po
Buzial
dobranoc, trzymam jutro daj znać po
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:52   #1449
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

nadrobiłam was po łebkach, już nic nie pamiętam i powieki mi opadają...
aaa, witam nową mamuśkę Yolę!
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny przez przypadek znalazłam dzisiejszą wypowiedź na innym wątku
adunia89
Jest w szpitalu, ma poronienie zagrażające i pielęgniarka na KTG nie znalazła serduszka...

Czizas...



Łooo doczytałam, że jednak serduszko bije
no i oby biło całe długie życie! już naprawdę wystarczy...
idę lulu, dobranoc
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:54   #1450
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny przez przypadek znalazłam dzisiejszą wypowiedź na innym wątku
adunia89
Jest w szpitalu, ma poronienie zagrażające i pielęgniarka na KTG nie znalazła serduszka...

Czizas...



Łooo doczytałam, że jednak serduszko bije
Uff to dobrze, bo jak znowu przeczytałam o szpitalu to... Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze !!!


Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
kurde... nie strasz
a co to za wątek i skąd mają tam takie info ?
Oby wszystko tam bylo dobrze
Wątek Aniołkowych Mam, na którym adunia się udziela.

Pozwolę sobie podać linka do jej postów, w których pisze co się stało. Mam nadzieję, że nie będzie zła.

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4364
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4368
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4384
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4397
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2012-12-09 o 20:56
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 20:58   #1451
Katate
Raczkowanie
 
Avatar Katate
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 479
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
Nie no Tymek mi się podoba, Wiktor też. Po prostu myślałam o jakimś zwykłym polskim imieniu z patronem...
Tymon ma patrona Św. Tymona
Jest to postać biblijna i nawet na czytaniu w niedzielę można usłyszeć to imię
Ja osobiście nie lubię zdrobnienia Tymek i nie używam takiego.
Mi się Tymon podoba
Katate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 21:01   #1452
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez Ag_nes Pokaż wiadomość
ooooo uwielbiam jak wszyscy mają w rodzinie patent i pomysł na imię, zaczyna się niewinnie, a potem zaczynają się domagać respektowania ich pomysłów zobaczysz
Dla pierwszego syna wybrałam imię Oskar, i teściowa wprost zacytowała słowa swojej siostry "czemu takie brzydkie imię wybraliśmy jak jest tyle ładniejszych" :conf used:




Bo pierwsze dziecko urodziłam chore i była sensacja we wsi. Teraz chcę troche spokoju od spojrzeń i pytań w stylu czy będzie zdrowe.
Moi bliscy niestety nie potrafią trzymać języka za zębami a mojej kreatywnej mamie zajęłoby pewnie 3 minuty i cała rodzina i nie rodzina będzie widzieć, łącznie z panią w sklepie, organistą kościelnym, listonoszem etc

ło matko,to faktycznie-miej spokój jak najfłużej
powodzonka
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:04   #1453
maarchewka
Zakorzenienie
 
Avatar maarchewka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 120
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Ida niemieckie??? jeszcze tu nie słyszałam... za to Lena jest w niemczech baaaaaaardzo popularne
mojemu tżtowi połowa imion które proponuje się kojarzy, że niemieckie, on jakis uraz do niemców ma tylko nie wiem dlaczego??

ja nie chce iść jutro do pracy!! Chyba zaczynam chorować na syndrom toksycznej pracy. Przychodzę tam, myśle kiedy wybije godzina wyjscia. probuje coś zrobić, ale czuje, że nie mam dnia na pisanie tego, ze moze jutro mnie najdzie wena na robotę.. A na drugi dzień jest tak samo. Trochę spycham robotę na innych, co się da, (znaczy deleguje) sama probuje coś zrobic, ale mnie ogarnia totalna niemoc.. już tam trwa to z 4-5 miesiecy...

A jakbym jutro się nieodzywała to się niemartwcie, bo skończyło mi sie L4 i może być ciężko się odezwać...
__________________
/// tralalala///

Wojtek
maarchewka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:10   #1454
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Axella tutaj miałaś dziś być ?
http://epoznan.pl/news-news-37088-Po...Rzezby_Lodowej
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:12   #1455
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Uciekam spać, dobranoc
Jenny dzięki za info o Aduni
Katate ooo nawet nie wiedziałam, że jest św. Tymon choć teraz jak wytężam mózg to coś mi się kojarzy z Kościoła

Mykam lulu, dobrej nocki Wszystkim
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:16   #1456
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
nooooooooooo
ale nie stopnieje bo mróz trzyma i może się uda zobaczyć we wtorek
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:20   #1457
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
nooooooooooo
ale nie stopnieje bo mróz trzyma i może się uda zobaczyć we wtorek
Moja koleżanka jest z okolic Poznania i wkleiła tego linka, więc zaraz pomyślałam o Tobie

No to mam nadzieję, że uda Wam się zobaczyć
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:26   #1458
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
empatia?
mój tż wiadomość o Meli skomentował "aha"

i koniec.

mam wrażenie,że jak okaże się,że będzie girl to już nigdy przenigdy w ogóle się nie zainteresuje
Mój zrobił zmartwioną minę ale za bardzo też się nie przejął ale i dobrze, niech chociaż on jeden ma trochę trosk mniej na głowie

eee, jeszcze oszaleje z radości

Cytat:
Napisane przez sharpnowaja Pokaż wiadomość
Justi, colorblue trzymam za jutrzejsze wizyty
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Katate Pokaż wiadomość
A co do córek, to mój znajomy ma takie powiedzenie
"U faceta zucha pierwsza dziewucha"
To ja się go pytam, a co jak pierwszy jest syn??
A on na to: " Ci nie muszą się pocieszać"


Cytat:
Napisane przez zeloth Pokaż wiadomość
Hej
niestety wykasujcie moją datę. W czwartek (06.12) dostałam plamienia, a w piątek dowiedziałam się, że serce przestało bić. Od razu dostałam tabletki na wywołanie skurczy i po paru godzinach poroniłam. Potem mnie wyczyścilii. Już jesteśmy w domu. Niestety nie w trojke.

Moje dziecko zmarło w 9 tyg. ciąży.

Od jakichś dwoch tyg. przestałam mieć mdłości a kilka dni temu piersi przestały być drażliwe.

Teraz pozostaje mi czekać na następną miesiączke i wizytę u ginekologa, kiedy mogę znów zacząć się starać. Chce znów zajść w ciążę jak najszybciej. Mam nadzieję, że szybko się zapiszę do któregoś wątku z zaciążonymi...
Przykro mi bardzo, trzymaj się

Cytat:
Napisane przez becik_4 Pokaż wiadomość

dziewczyny a którym tygodniu poczułyście pierwsze kopniaki?
ja w piątek a to była połowa 17tc
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
to jak to jest z tymi wedzonymi rybami? i tymi w puszce. mozna czy nie? bo ja myslalam, ze makrela odpada...i rybki kupujemy swieze.
ponoć zależy czy wędzone na zimno czy na ciepło... w każdym razie ja uwielbiam ale jeszcze nie jadłam choć nie wykluczam, że kupię sobie

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Justyna ma chyba numer do nuny, niech może przyatakuje sms o ile czyta to
Jeśli o mnie mowa to ja nie mam

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Podczytuję Was CODZIENNIE od października
I chyba czas się przywitać zamiast zaznaczać subskrypcje kolejnego wątku. Mój termin to 18.06
Czas, czas najwyższy Witamy

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość

dziecko zjadło mi już 70% mózgu..

czerwiec maj, co za różnica

źle piszę,źle czytam.. matko..
mam nadzieję, że zostawi Ci choć odrobinę
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Jezu dziewczyny przez przypadek znalazłam dzisiejszą wypowiedź na innym wątku
adunia89
Jest w szpitalu, ma poronienie zagrażające i pielęgniarka na KTG nie znalazła serduszka...

Czizas...



Łooo doczytałam, że jednak serduszko bije
O niieee!! Oby wszystko skończyło się dobrze
Cieszę się, że serduszko bije


Wiem, że jeszcze zacytowałam Karolinę i chciałam powiedzieć, że ja nie wymiotuję po niczym ale po niektórych produktach jest mi źle. I coś jeszcze chciałam napisać ale zapomniałam


----

Dopiero miałam czas nadrobić i zjeść obiad ale dzień zaliczam do bardzo udanych

A jutro zobaczę mojego akrobatę małego a może akrobatkę? Kto wieee
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:30   #1459
axella
Zakorzenienie
 
Avatar axella
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Swarzędz koło Poznania
Wiadomości: 5 254
GG do axella
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Mój zrobił zmartwioną minę ale za bardzo też się nie przejął ale i dobrze, niech chociaż on jeden ma trochę trosk mniej na głowie

eee, jeszcze oszaleje z radości

Dziękuję



Przykro mi bardzo, trzymaj się


ja w piątek a to była połowa 17tc
ponoć zależy czy wędzone na zimno czy na ciepło... w każdym razie ja uwielbiam ale jeszcze nie jadłam choć nie wykluczam, że kupię sobie

Jeśli o mnie mowa to ja nie mam

Czas, czas najwyższy Witamy


mam nadzieję, że zostawi Ci choć odrobinę

O niieee!! Oby wszystko skończyło się dobrze
Cieszę się, że serduszko bije


Wiem, że jeszcze zacytowałam Karolinę i chciałam powiedzieć, że ja nie wymiotuję po niczym ale po niektórych produktach jest mi źle. I coś jeszcze chciałam napisać ale zapomniałam


----

Dopiero miałam czas nadrobić i zjeść obiad ale dzień zaliczam do bardzo udanych

A jutro zobaczę mojego akrobatę małego a może akrobatkę? Kto wieee
chwal się od razu po
__________________
Ja nawet jak upadnę to wstanę,a wtedy ty masz przechlapane

ZUZIAK 7.05.2013
axella jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-09, 21:31   #1460
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Jak ja zazdroszczę tym Mamuśkom, które nie wymiotują
Mam nadzieję, że wkrótce się to skończy...
Dziecko znęca się nad matką
Śmieję się do męża, że zemszczę się na nim jak się urodzi
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:39   #1461
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez axella Pokaż wiadomość
chwal się od razu po
noo mam jeszcze coś do załatwienia po wizycie ale na pewno jutro się wszystkiego dowiecie
Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
Jak ja zazdroszczę tym Mamuśkom, które nie wymiotują
Mam nadzieję, że wkrótce się to skończy...
Dziecko znęca się nad matką
Śmieję się do męża, że zemszczę się na nim jak się urodzi
aaa wiem co miałam Ci napisać! że Cię nie poznałam

ponoć inteligentne dzieci rosną w mamuśkach haftujących


-------
edit: jeeej, dopiero spojrzałam na zegarek skąd się wzięła ta godzina??? myślałam, że dziś się ogarnę przed ginem ale chyba nie dam rady bo padam na pyszczek
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2012-12-09 o 21:47
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:46   #1462
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
aaa wiem co miałam Ci napisać! że Cię nie poznałam

ponoć inteligentne dzieci rosną w mamuśkach haftujących
A taka mała transformacja

No mam nadzieję, bo jakby było takie wredne i do tego niemądre to by dopiero była tragedia


Kurde ja też miałam iść dzisiaj wcześniej spać
No to spadam !
Dobranoc
__________________
bla bla bla

Edytowane przez karolina2121
Czas edycji: 2012-12-09 o 21:50
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:50   #1463
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
A taka mała transformacja

No mam nadzieję, bo jakby było takie wredne i do tego niemądre to by dopiero była tragedia


Tola?

dobranoc


Ja też codziennie sobie obiecuję, że pójdę spać wcześniej i nic z tego wczoraj położyłam się przed 23 i co? Do 1:00 nie mogłam zasnąć, najpierw spać mi się odechciało a później było mi zimno w stopy a nie chciało mi się wstawać po skarpetki
__________________
Justi







Edytowane przez XxXJuSstiii
Czas edycji: 2012-12-09 o 21:51
XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:50   #1464
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

chyba mi się skóra rozciąga ... odkryłam rozstępy
tzn. wiedziałam że mam stare, już takie białe na biodrach przy miednicy, jeszcze z licealnych czasów, a teraz odkryłam kilka takich siwych świeżych kresek ... i tak oglądałam się dokładnie, i zobaczyłam z boku brzucha rozstępy, też stare, o których nie miałam pojęcia, że są... muszę się zacząć smarować regularnie
pieprzyków mi się pojawiło multum, najwięcej na brzuchu i dekolcie, takich malutkich.
no i włosy mi rosną w dziwnych miejscach
ale to nic, wszystko przeżyje byle Maleństwo zdrowe się urodziło ....
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:51   #1465
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość


Tola?
Tak mi ostatnio wpadło do głowy
Dla chłopaka nie mam jeszcze sprecyzowanego imienia.. mąż się śmieję, że jak Tola to chłopak powinien być Bolek albo Lolek

Dobra teraz naprawdę spadam ! Powodzenia na wizycie
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 21:59   #1466
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez lonely_lady Pokaż wiadomość
kurde... nie strasz
a co to za wątek i skąd mają tam takie info ?
Oby wszystko tam bylo dobrze


dobranoc, trzymam jutro daj znać po
na aniołkowych mamach, są tam 4 nasze mamuśki...
a Ada sama tam napisała ze szpitala.
Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
chyba mi się skóra rozciąga ... odkryłam rozstępy
tzn. wiedziałam że mam stare, już takie białe na biodrach przy miednicy, jeszcze z licealnych czasów, a teraz odkryłam kilka takich siwych świeżych kresek ... i tak oglądałam się dokładnie, i zobaczyłam z boku brzucha rozstępy, też stare, o których nie miałam pojęcia, że są... muszę się zacząć smarować regularnie
pieprzyków mi się pojawiło multum, najwięcej na brzuchu i dekolcie, takich malutkich.
no i włosy mi rosną w dziwnych miejscach
ale to nic, wszystko przeżyje byle Maleństwo zdrowe się urodziło ....
W jakich? Mój się boi, że mi wąsy urosną i powiedział, że jak nie będę się chciała golić to sam mi będzie golił
Ja też wyczekuje rozstępów, ale nowych póki co na szczęście brak
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 22:43   #1467
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Ja rozstępów nie wyczekuję, nie chcę ich

ostatnio leżałam sobie w samych majtkach i jak zobaczyłam te włosy na brzuchu takie sterczące masakra
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 23:18   #1468
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
ponoć inteligentne dzieci rosną w mamuśkach haftujących


-------
edit: jeeej, dopiero spojrzałam na zegarek skąd się wzięła ta godzina??? myślałam, że dziś się ogarnę przed ginem ale chyba nie dam rady bo padam na pyszczek
ooo to bede miala malego geniusza

ostatnio przed wizyta u gina bylam taka jakas wypluta, ale zmotywowalam sie i ogolilam nogi...a pan doktor powiedzial tylko "prosze odslonic brzuszek" na fotel nie wskakiwalam, wiec przygotowania okazaly sie zbedne :P

---------- Dopisano o 00:18 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Ja też codziennie sobie obiecuję, że pójdę spać wcześniej i nic z tego wczoraj położyłam się przed 23 i co? Do 1:00 nie mogłam zasnąć, najpierw spać mi się odechciało a później było mi zimno w stopy a nie chciało mi się wstawać po skarpetki
ja chodze spac coraz pozniej, bo i tak pozniej leze w lozku i sie krece. zanim zasne mijaja wieki. dzisiaj w nocy snilo mi sie, ze baaaardzo chce mi sie siku, ale tak bardzo, ze przez cala noc az do rana snilo mi sie to w kolko szlam do lazienki, a pozniej znow mi sie chcialo...w rzeczywistosci chyba naprawde mi sie chcialo, ale nie mialam sily sie obudzic wstalam rano z bolacym pecherzem i pognalam do kibelka hehe. a dzisiaj faktycznie biegam siku co 5 minut...
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 23:19   #1469
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
ooo to bede miala malego geniusza

ostatnio przed wizyta u gina bylam taka jakas wypluta, ale zmotywowalam sie i ogolilam nogi...a pan doktor powiedzial tylko "prosze odslonic brzuszek" na fotel nie wskakiwalam, wiec przygotowania okazaly sie zbedne :P
ja póki co za każdym razem mam badanie, więc wolę się zabezpieczyć


----------
lecę spać, dobranoc
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-09, 23:32   #1470
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Jesień przegadana, Zima szybko zleci, Wiosną zaczniemy rodzić Dzieci. V-VI 2013

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja rozstępów nie wyczekuję, nie chcę ich

ostatnio leżałam sobie w samych majtkach i jak zobaczyłam te włosy na brzuchu takie sterczące masakra
no wlasnie tez mi sie wydaje, ze mam bardziej owlosiony brzuch ale myslalam, ze to zludzenie i ze jak smaruje oliwka to bardziej je widze/czuje hehehe

---------- Dopisano o 00:26 ---------- Poprzedni post napisano o 00:24 ----------

dobranoc, uciekam sie smarowac i do lozka...seans filmowy uwazam za udany, jeszce niech glowa przestanie bolec i bedzie cudnie. do jutra!

---------- Dopisano o 00:32 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

jeszcze Wam wrzuce cos z facebookowej tablicy superniani :P

Siedmioletni dziś Jach rozmawia z mamą:
- Mamo a to prawda, że byłem u ciebie w brzuszku mały jak ziarenko?
- Prawda i mówiłam do Ciebie codziennie rano "Rośnij zdrowo moja kochana fasolko"
- A wiesz, że jak do mnie mówiłaś to się z ciebie śmiałem?

hehe takze uwazajcie co mowicie, zeby Was dzieciaki nie wysmialy
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.