Mamy sierpniowe 2020 cz. 2 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-13, 17:00   #1441
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dreaming dzięki, mam nadzieję, że jednak ta zgaga nie będzie taka codziennie.



Ciekawe czy dotrwasz do tp, czy jednak akcja zacznie się wcześniej.



Lekarz tak stwierdził na podstawie szyjki i wymiarów?

---------- Dopisano o 17:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:31 ----------

Czy któraś z was wie, co oznacza skrót cz.p.?
Mam coś takiego w karcie ciąży i tak się zastanawiam co to takiego.
na ostatniej wizycie nic nie zapowiadało na wcześniejszy poród- szyjka długa i zamknięta. Ja nadal niespakowana

w którym miejscu masz ten skrót?
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 17:06   #1442
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
na ostatniej wizycie nic nie zapowiadało na wcześniejszy poród- szyjka długa i zamknięta. Ja nadal niespakowana



w którym miejscu masz ten skrót?
Jeszcze nie spakowana? Odważnie!

Tu, gdzie są podstawowe badania, jak waga, ciśnienie, wyniki krwi i moczu.
Jest rubryczka inne i tam lekarz właśnie wpisał te cz.p. i wcześniej wpisywał 2/0, później 1/0 teraz 1/0 p.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-07-13 o 17:10
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 17:40   #1443
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

U mnie coś podobnego do skrótu cz.p to jest "cz.pochwowa skrocona, k-1palec ciasno" może u Ciebie też chodzi o część pochwową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 17:45   #1444
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
A co u nas taka cisza?
Ja dziś byłam na badaniach, zadyszalam się jak zwykle i takie mam pytanie do was czy robicie grupę krwi żeby mieć do szpitala? Bo ja w tamtych ciążach nie robiłam ponieważ mam czerwona kartę w portfelu i było ok, ale widzialam się z koleżanką dziś właśnie na badaniach i mowila że taka karta jest ważna 10 lat i jej lekarka kazała zrobić badania bo ma nieważna karte. Okazało się że moja karta też już ma 10 lat i zrobiłam ta grupę krwi jak już byłam na badaniach ale czy faktycznie tak jest orientujecie się?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam jeden wynik z poprzedniej ciąży i teraz raz robiłam. Muszę zrobić porządek w mojej teczce z wynikami, może mi lekarka w poniedziałek sprawdzi czy wszystko mam bo to może być moja ostatnia wizyta, pobierze wymaz i mogę rodzic na początku sierpnia

Cytat:
Napisane przez gr8ania Pokaż wiadomość
na ostatniej wizycie nic nie zapowiadało na wcześniejszy poród- szyjka długa i zamknięta. Ja nadal niespakowana

w którym miejscu masz ten skrót?
Też nie spakowana ale w tym tygodniu już się chyba ogarnę ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 17:56   #1445
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
U mnie coś podobnego do skrótu cz.p to jest "cz.pochwowa skrocona, k-1palec ciasno" może u Ciebie też chodzi o część pochwową?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A no być może o to chodzi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 17:57   #1446
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dooorra Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj na wizycie bo dostałam w zeszłym tygodniu wysypki. Najpierw na brzuchu a teraz jest już na udach i ramionach. Okazało się, że mam puppp i dopiero po porodzie to zniknie. To tego czasu może się pogarszać i coraz bardziej swędzieć. Dostałam maść i mam się zgłaszać jakby bardzo się pogorszyło. Ogólnie myślałam, że ostatnie tygodnie obejdą się bez niespodzianek a tutaj takie coś.

W poczekalni u lekarza zaczęłam się zastanawiać kiedy mała się urodzi. Ja mam urodziny 4 sierpnia ale nie wiem czy by było to takie super żeby dzieliła ze mną urodziny. Ja już je dziele z bratem i chyba wolałabym aby ona miała swój własny dzień. Ogólnie miałam trochę na ten temat rozkminke w poczekalni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Cię rozumiem ja mam dużo osób z rodziny z sierpnia i też jestem ciekawa na jaki dzień trafi, w moje na pewno nie bo mam pod koniec sierpnia też bym chciała żeby miał swój dzień. Powiem Wam że ogólnie jestem spokojna ale czasem mnie dopada taka myśl że to może być już w każdej chwili, dzisiaj podjechalismy pod szpital zobaczyć gdzie jest wejście bo nigdy w nim nie byliśmy żeby później nie szukać i tak mnie to przerazilo troszkę że to już niedługo, ale z drugiej strony nie mogę się już doczekać aż synek będzie z nami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 18:14   #1447
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Doorra współczuję tej pokrzywki ja na początku ciąży miałam łupież różowy gilberta myślałam, że się zadrapię, ale na to maści szybko mi pomogły, a u Ciebie jak mówisz może już zostać do porodu. Oby mocno nie dokuczało.
Znam kilka dziewczyn, które urodziły w swoje urodziny. Dla mnie też tak średnio by było fajnie, bo wiadomo, że człowiek bardziej skupia się na dziecku wtedy, a nam przecież też coś się należy ja w pierwszej miałam takie ryzyko, że mogę urodzić w dniu swoich ur, ale jest różnica 9dni między nami

Panna Felicjanna, nie zazdroszcze zgagi ja mam czasami, ale dość lekką i pomaga mi Gaviscon, ale w pierwszej ciąży miałam tak jak Ty - aż mi się ulewało Trzymam kciuki za wyleczenie infekcji.

Gr8ania może szybciej coś się zacznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ma zostać do porodu i może nawet się pogarszać. Mam nadzieję, że nie będzie gorzej. Po porodzie ma to zniknąć i na to czekam.

No właśnie nie wydaje mi się to zbyt fajne. To też są moje urodziny. Też chce mieć swój dzień . Wystarczy, że mam bliźniaka. Mam nadzieję, że będzie chociaż różnica jednego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-13, 18:26   #1448
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna
Lekarz tak stwierdził na podstawie szyjki i wymiarów?
On od pierwszej wizyty (z miesiąc temu) był dość uparty na termin z om, zwłaszcza że tak mu USG pokazywało. Rozumiem, że skoro szyjka się zdecydowanie skróciła ale czop jeszcze nie odszedł, to są szanse, że jeszcze potrwa. W każdym razie ja zyskałam znowu parę dni spokoju, pewnie dopiero koło weekendu zacznę się znowu denerwować. Jeszcze musimy zdecydować się na imię a to nie idzie łatwo.

Jasne, że się nie da przewidzieć, więc lekarz też mi mówił, że poród może się zacząć po prostu krwawieniem i/lub odejściem czopa, nie tylko skurczami lub wodami. Podejrzewam, że w weekend już będziemy mocno zestresowani, ale może jeszcze się trochę wyśpię. Ostatnio młody się obniżył i zaczął kopać w inne rejony, to boli bardziej i jeszcze w nocy mi się od razu wydaje, że to jakieś skurcze. Chyba nie, raczej miejsca, gdzie kopie muszą się do tego przyzwyczaić i przestaną tak bardzo boleć, ale na razie średnio co drugi dzień śpię źle.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 18:31   #1449
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Moja teściowa ma urodziny 04.08, nie chce trafić w ten termin

Panna_felicjanna, ja mam taką zgagę jak opisujesz przez cała ciążę z małymi przerwami..

Jutro idę na pobranie krwi na 09:45, nie wiem jak dotrwam do tej pory bez jedzenia... Zazwyczaj śniadanie jem o 7...🤨 Nie wiem czy skoro nie mam badania glukozy to tak naprawdę muszę być na czczo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 18:39   #1450
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Moja teściowa ma urodziny 04.08, nie chce trafić w ten termin

Panna_felicjanna, ja mam taką zgagę jak opisujesz przez cała ciążę z małymi przerwami..

Jutro idę na pobranie krwi na 09:45, nie wiem jak dotrwam do tej pory bez jedzenia... Zazwyczaj śniadanie jem o 7... Nie wiem czy skoro nie mam badania glukozy to tak naprawdę muszę być na czczo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Morfologię też powinno się robić na czczo...
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 19:13   #1451
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
A jaki masz lek?
U mnie ostatnio sie sprawdził Gyno Femidazol i teraz też mi to samo przepisał. Tylko kuracja trwa strasznie długo, 15 dni.
Pimafucin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-13, 19:18   #1452
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja dziś na wizycie usłyszałam że jak dotrwam to mam przyjść za tydzień aż mnie zmroziło że tak szybko mogę się zobaczyć z Mała martwię się tylko waga (2550g) choć lekarka mówi że mam się nie przejmować bo się łapie w normy.

Mnie od wczoraj też trzyma zgaga, lekka bo lekka ale jest. Chyba dlatego że pozwoliliśmy sobie z mężem wczoraj na domowa pizze i kilka innych smakołyków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 19:33   #1453
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Ja dziś na wizycie usłyszałam że jak dotrwam to mam przyjść za tydzień aż mnie zmroziło że tak szybko mogę się zobaczyć z Mała martwię się tylko waga (2550g) choć lekarka mówi że mam się nie przejmować bo się łapie w normy.

Mnie od wczoraj też trzyma zgaga, lekka bo lekka ale jest. Chyba dlatego że pozwoliliśmy sobie z mężem wczoraj na domowa pizze i kilka innych smakołyków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No nie dziwie sie, mnie tez by taka wizja zmrozila (a przeciez to nie jest niemozliwe) .
Ja dzis tez po wizycie. Wage mamy podobna bo 2690 g (36+0).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 20:39   #1454
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Morfologię też powinno się robić na czczo...
Ja ostatnio zapomniałam, że jadę na pobranie krwi i byłam po śniadaniu, dodatkowo wzięłam euthyrox, pielęgniarki powiedziały, że ok. Wyniki były dobre, niektórzy mówią, że tsh lepiej zbadać rano bez leku, ale trudno.
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 20:43   #1455
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Ja ostatnio zapomniałam, że jadę na pobranie krwi i byłam po śniadaniu, dodatkowo wzięłam euthyrox, pielęgniarki powiedziały, że ok. Wyniki były dobre, niektórzy mówią, że tsh lepiej zbadać rano bez leku, ale trudno.
Tsh może być po leku, nie ma różnicy, i tak się utrzymuje w organizmie. Endokrynolog tylko do FT4 zabrania mi brać euthyroxu przed. Do morfologii czasami lekarze pozwalają w ciąży coś zjeść przed, ale tu już nie wiem za dobrze. Zresztą ja już skończyłam pobrania, następne dopiero w szpitalu.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 21:03   #1456
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mnie kazano zawsze być na czczo.
Ja też już skończyłam. Muszę jeszcze tylko jutro albo pojutrze skoczyć po wyniki badań.
Lekarz kazał mi je zrobić od razu teraz po wizycie, razem z oddaniem wymazu gbs, żebym miała już komplet badań w razie gdybym nie doczekała do tp.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 21:27   #1457
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Mnie kazano zawsze być na czczo.
Ja też już skończyłam. Muszę jeszcze tylko jutro albo pojutrze skoczyć po wyniki badań.
Lekarz kazał mi je zrobić od razu teraz po wizycie, razem z oddaniem wymazu gbs, żebym miała już komplet badań w razie gdybym nie doczekała do tp.
Mi też zawsze mówili, żeby nic nie jeść, więc zawsze staralam się być na czczo. Też już mam chyba wszystkie badania do porodu zrobione. A jak dotrwam do planowanej niedzieli to w szpitalu i tak te ogólne mi powtórzą do operacji.

Oczywiście u nas nie może obejść się bez przygód - mąż robił porządki na podwórku i rozwalił kolano o jakaś szybę. Głęboka rana cięta i 8 szwów. Na pogotowiu oczywiście internistka jakaś starej daty, zszyla na okretke i dała skierowanie, żeby rano sie zglosil do chirurga ogólnego. A specjalnie wziął na jutro wolne żeby mnie zawieźć do ginekologa i żebyśmy ogarnęli parę spraw także widzicie jak można na chłopa liczyć, to ja będę musiała go wozić... Mówię jeszcze obym dziś nie zaczęła rodzić, bo pierwsza córkę właśnie urodziłam jak równo wybil 38tc, a teraz to już jutro i wtedy mnie wzięło w nocy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 22:31   #1458
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Mój synek urodził się w Dzień Matki . Tego dnia świętuje więc on, ja, obie babcie i dodatkowo moja siostra, która również urodziła się i obchodzi imieniny tego dnia . Mam nadzieję, że I. nie będzie dzielił z nikim swojego święta, bo w sierpniu sporo najbliższych ma swoje urodziny .

Z tą morfologią to kiedyś czytałam, że nie trzeba być na czczo. I w zasadzie jak się np trafi do szpitala to nie ma żadnego problemu, że się jadło. Tak samo maluchy nie są na czczo i jest ok. Ale sama też na wszelki wypadek nigdy nic nie jem.

My dziś pojechaliśmy dokupić gondolę do naszej spacerówki żeby jeden wózek mieć na dole w wiatrołapie a drugi na piętrze, gdzie mieszkamy. Maluch będzie praktycznie jesienny więc koła zawsze będą brudne a teraz przynajmniej nie będę musiała ich myć po każdym wyjściu. No i odpadnie noszenie wózka po schodach i ogarnianie trójki dzieci, a nastawiam się, że Młody będzie sporo czasu spędzał w wózku w domu, tak jak córka.




Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-13, 22:56   #1459
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Ja też jeszcze nie spakowana, mam większość apteczno-higieniczną luzem wrzuconą do walizki ale muszę to porządnie ogarnąć, planuję jutro ale mówię tak sobie już od kilku dni i ciągle coś i czasu brak


My z mężem też sierpniowi, ja z 6-tego, on z 10-tego. Mam nadzieję że mała wyskoczy do końca lipca żeby starszej nie było przykro że jako jedyna jest z innego miesiąca





Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Moja teściowa ma urodziny 04.08, nie chce trafić w ten termin

Panna_felicjanna, ja mam taką zgagę jak opisujesz przez cała ciążę z małymi przerwami..

Jutro idę na pobranie krwi na 09:45, nie wiem jak dotrwam do tej pory bez jedzenia... Zazwyczaj śniadanie jem o 7...🤨 Nie wiem czy skoro nie mam badania glukozy to tak naprawdę muszę być na czczo...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam taką zgagę przez większość ciąży A co do badań to jeśli nie masz glukozy to nie musisz być na czczo



Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Morfologię też powinno się robić na czczo...
Niekoniecznie. Na czczo tylko jak jest glukoza, w innych przypadkach nie ma problemu z jedzeniem W szpitalu jak mnie przyjmowali wieczorem to też nie czekali do rana tylko normalnie pobierali przy przyjęciu.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 03:28   #1460
Pistacja_
Rozeznanie
 
Avatar Pistacja_
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 680
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cześć dziewczyny, melduję że wczoraj się rozpakowałam
Miałam planowane cięcie, więc szoku nie było, ale emocji i tak nie zabrakło
Córka urodziła się waga ponad 2,8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pistacja_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 04:13   #1461
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Miałam wczoraj wizytę🙂 synek się obrócił, jest główką w dół także się cieszę 😍(a przy porodzie pewnie będę płakać z bólu) ale mimo wszystko byłam nastawiona na SN, także zobaczymy jak się to wszystko potoczy, muszę być dobrej myśli i wierzyć, że nie będzie żadnych komplikacji przy porodzie 🙂 synek waży już 2600 gram (dzisiaj 34+7) , następna wizyta za 3 tygodnie, ciekawe czy dotrzymam 😱🤭 pobrano mi też GBS , osobno z pochwy i osobno z pupy. Dzisiaj muszę zawieźć. A i mam więcej pić wody. Pani doktor sama to zauważyła podczas USG po kieszonkach.. Przyznaje się że mało piję czasami tylko litr ( mam na myśli samą wode) ale ja zawsze tak miałam ...
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 04:29   #1462
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduję że wczoraj się rozpakowałam
Miałam planowane cięcie, więc szoku nie było, ale emocji i tak nie zabrakło
Córka urodziła się waga ponad 2,8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje jak się czujecie, kiedy wychodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 05:02   #1463
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Pistacja, jeszcze raz gratulacje. 😚😍 dużo zdrówka dla Was 😊 jak się czujesz po cc?
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 06:39   #1464
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduję że wczoraj się rozpakowałam
Miałam planowane cięcie, więc szoku nie było, ale emocji i tak nie zabrakło
Córka urodziła się waga ponad 2,8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje

Mi położne i w tej i poprzedniej ciąży mówiły, że można coś lekkiego przegryźć przed pobraniem tylko morfologii. No i czasami mi się zdarzyło (szczególnie na początkach jak mdliło mnie niemiłosiernie z głodu)

Ja mam wizytę dopiero za 2 tyg, wtedy będzie pobranie gbs. A za tydzień idę na USG i zobaczymy czy moja córcia bedzie klockiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez sunshine16
Czas edycji: 2020-07-14 o 06:41
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 06:46   #1465
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduję że wczoraj się rozpakowałam
Miałam planowane cięcie, więc szoku nie było, ale emocji i tak nie zabrakło
Córka urodziła się waga ponad 2,8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekałam na tę wiadomość gratulacje i dużo zdrówka dla Was
Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Miałam wczoraj wizytę synek się obrócił, jest główką w dół także się cieszę (a przy porodzie pewnie będę płakać z bólu) ale mimo wszystko byłam nastawiona na SN, także zobaczymy jak się to wszystko potoczy, muszę być dobrej myśli i wierzyć, że nie będzie żadnych komplikacji przy porodzie synek waży już 2600 gram (dzisiaj 34+7) , następna wizyta za 3 tygodnie, ciekawe czy dotrzymam 🤭 pobrano mi też GBS , osobno z pochwy i osobno z pupy. Dzisiaj muszę zawieźć. A i mam więcej pić wody. Pani doktor sama to zauważyła podczas USG po kieszonkach.. Przyznaje się że mało piję czasami tylko litr ( mam na myśli samą wode) ale ja zawsze tak miałam ...
Na pewno wszystko będzie dobrze duży maluszek już

Hej dziewczyny! Ja miałam kiepską noc. Myślę, że już dziś trafię do szpitala. Nachodzą mnie bóle dość silne na dole brzucha, ale jeszcze nic regularnego, jak wstałam rano z łóżka to całą bielizna mi się zrobiła mokra i przy podcieraniu dużo różowego śluzu. Mała kilka razy niemrawo się zakrecila. Na 9.50 mam wizytę to się okaże czy moje przeczucia są słuszne... Wykąpałam się, zaraz wysusze wlosy jak chwilę odpoczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 07:10   #1466
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduję że wczoraj się rozpakowałam
Miałam planowane cięcie, więc szoku nie było, ale emocji i tak nie zabrakło
Córka urodziła się waga ponad 2,8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję! Ale maleńka Jak się czujecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 07:17   #1467
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 695
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dzień dobry

Pistacja gratulacje

chyba na prawdę się dziś spakuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 07:33   #1468
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

dreaming_9004 dawaj koniecznie znać Byłabyś chyba trzecią rozpakowaną już, nie ma żartów
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 07:55   #1469
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Czekałam na tę wiadomość gratulacje i dużo zdrówka dla Was Na pewno wszystko będzie dobrze duży maluszek już

Hej dziewczyny! Ja miałam kiepską noc. Myślę, że już dziś trafię do szpitala. Nachodzą mnie bóle dość silne na dole brzucha, ale jeszcze nic regularnego, jak wstałam rano z łóżka to całą bielizna mi się zrobiła mokra i przy podcieraniu dużo różowego śluzu. Mała kilka razy niemrawo się zakrecila. Na 9.50 mam wizytę to się okaże czy moje przeczucia są słuszne... Wykąpałam się, zaraz wysusze wlosy jak chwilę odpoczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!

Ale emocje dziewczyny lecimy po kolei już

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-14, 08:25   #1470
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Pistacja_ Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, melduję że wczoraj się rozpakowałam
Miałam planowane cięcie, więc szoku nie było, ale emocji i tak nie zabrakło
Córka urodziła się waga ponad 2,8 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Czekałam na tę wiadomość gratulacje i dużo zdrówka dla Was Na pewno wszystko będzie dobrze duży maluszek już

Hej dziewczyny! Ja miałam kiepską noc. Myślę, że już dziś trafię do szpitala. Nachodzą mnie bóle dość silne na dole brzucha, ale jeszcze nic regularnego, jak wstałam rano z łóżka to całą bielizna mi się zrobiła mokra i przy podcieraniu dużo różowego śluzu. Mała kilka razy niemrawo się zakrecila. Na 9.50 mam wizytę to się okaże czy moje przeczucia są słuszne... Wykąpałam się, zaraz wysusze wlosy jak chwilę odpoczne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kochana, trzymamy kciuki.
Ale napięcie ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-09 13:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.