Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-27, 16:13   #1441
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

U nas wszyscy wiedzą od dawna, rodzicom powiedzieliśmy od razu po potwierdzeniu przez lekarza, w pracy wiedzieli już przed świętami, znajomi wszyscy wiedzą. Jaki sens ukrywać ciążę i ściemniać, że wszystko po staremu?

A na L4 jestem już trzeci tydzień.
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 16:28   #1442
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
U nas wszyscy wiedzą od dawna, rodzicom powiedzieliśmy od razu po potwierdzeniu przez lekarza, w pracy wiedzieli już przed świętami, znajomi wszyscy wiedzą. Jaki sens ukrywać ciążę i ściemniać, że wszystko po staremu?

A na L4 jestem już trzeci tydzień.
My chcieliśmy najpierw sami się oswoić z nową sytuacją, nacieszyć naszą słodką tajemnicą Przyjdzie jeszcze czas na opowiadanie;-)

W Święta było jeszcze za wcześnie, później nie było okazji. A najpierw chcemy rodzicom powiedzieć, a później w pracy itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2020-01-27 o 16:30
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 16:36   #1443
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

My powiedzielismy rodzinie w swieta najbliszsi przyjaciele wiedza praktycznie od poczatku, tak jak i moj szef bo jestem juz 6 tydzien na L4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:34   #1444
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj mega stres w pracy, myślałam, że zrobiłam przelew na prawie 50 tyś, na niewłaściwe konto Ale na szczęście, wszystko ok. Czy Wy już odczuwacie tzw. "mózg w ciąży"? Bo mi się chyba to pozwoli zaczyna ��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam błędy na samym początku albo pieczątki zapomniałam przystawić albo się nie podpisałam ... teraz albo jest lepiej albo lepiej się pilnuje ;-)

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
U mnie samopoczucie z poniedziałku ok, chociaż rano jeszcze dopadły mnie mdłości. Dziś byłam na prenatalnych, wszystko wyszło dobrze, jestem spokojna. Wychodzi, że to już 13 tydzień, czyli o kilka dni mi się przesunęło, bo według OM dziś 12+6.
Płci niestety nadal nie znam. Mam uparte dziecko i nie chciało nic pokazać.

No i TŻ sam ogarnia większość spraw związanych ze ślubem, ja właściwie muszę tylko znaleźć suknię dla siebie, buty, kwiaty.
Gratuluje dobrych badań
Robicie wesele czy tylko obiad ? Masz już wizje sukienki ?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
.Jak idziecie z mężem to od razu wchodzi do gabinetu czy dopiero później na USG wołacie? Jutro nasz pierwszy raz razem w gabinecie i nie wiem jak się zachować:-P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak zwykle badanie to wołam ja albo lekarka Na prenatalne od razu razem

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Pracujesz w banku? Ja niestety tak, nie lubię tej pracy, jestem zniesmaczona wyścigiem szczurów i naciskiem na realizację targetów. Nie widzieli mnie w pracy od maja 2018 i mam nadzieję, że nie będę musiała tam już wrócić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też bankowiec ;-) prace z klientami lubię, ale wszystkiego dookoła mam dość, wariatkowo .... Pracuje już ponad 10 lat, ciężko zmienić branże

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
My powiedzielismy rodzinie w swieta najbliszsi przyjaciele wiedza praktycznie od poczatku, tak jak i moj szef bo jestem juz 6 tydzien na L4

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też w święta tak jak 3 lata temu bo to taki fajny okres ale wtedy byłam już po prenatalnych i w sumie to też dobry pomysł
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:36   #1445
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Hehe tutaj tyle bankowcow, a ja jestem rekruterem w banku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 17:59   #1446
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Hehe tutaj tyle bankowcow, a ja jestem rekruterem w banku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ups to ja już się nie odzywam ;-) chociaż bardzo mnie korci ;-)
Ogólnie masz co robić ;-) u mnie wieczna rekrutacja i szkolenia nowych haha Czasem współczuje klientom ...
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 18:06   #1447
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Gratuluje dobrych badań
Robicie wesele czy tylko obiad ? Masz już wizje sukienki ?


My też w święta tak jak 3 lata temu bo to taki fajny okres ale wtedy byłam już po prenatalnych i w sumie to też dobry pomysł
Teraz tylko obiad. Wesele zrobimy po kościelnym, jak go weźmiemy za jakiś czas.
Wrzucam przykładowe inspiracje. W tym stylu mi się podobają, choć bardziej z prostym dołem, skromniejsze.


My powiedzieliśmy rodzinie w święta, bo akurat była ku temu okazja, no i to taki radosny czas.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 18:14   #1448
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Teraz tylko obiad. Wesele zrobimy po kościelnym, jak go weźmiemy za jakiś czas.
Wrzucam przykładowe inspiracje. W tym stylu mi się podobają, choć bardziej z prostym dołem, skromniejsze.


My powiedzieliśmy rodzinie w święta, bo akurat była ku temu okazja, no i to taki radosny czas.
Ładne przypomnij mi kiedy macie ślub ...czy Ty już przypadkiem brzuszka nie będziesz mieć? To takie z odcięciem pod piersiami byłyby najlepsza ja swoją szyłam nic nie mogłam na cywilny znaleźć
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 18:45   #1449
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj mega stres w pracy, myślałam, że zrobiłam przelew na prawie 50 tyś, na niewłaściwe konto Ale na szczęście, wszystko ok. Czy Wy już odczuwacie tzw. "mózg w ciąży"? Bo mi się chyba to pozwoli zaczyna 🤪

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też odczuwam czasami, że mój mózg ma jakieś dziwne momenty. Zapominał czasami czy coś zrobiłam czy nie i wszystko muszę sprawdzać kilka razy.
W ogóle ja się czuję okropnie. Mam duże mdłości i prawie od wszystkiego mnie mdli. Ogólnie czekam aż to minie, ale do 13 tygodnia jeszcze trochę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 19:03   #1450
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Teraz tylko obiad. Wesele zrobimy po kościelnym, jak go weźmiemy za jakiś czas.
Wrzucam przykładowe inspiracje. W tym stylu mi się podobają, choć bardziej z prostym dołem, skromniejsze.


My powiedzieliśmy rodzinie w święta, bo akurat była ku temu okazja, no i to taki radosny czas.
Ładne te sukienki miałam podobny dół, tylko bez rozcięcia;-)

A mnie naszlo na gniazdka i właśnie kończę smażyć.. Musiałam się czymś zająć, żeby nie myśleć tyle o jutrzejszej wizycie. A jeszcze jakoś w pracy muszę cały dzień jutro wysiedzieć...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 19:34   #1451
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Teraz tylko obiad. Wesele zrobimy po kościelnym, jak go weźmiemy za jakiś czas.
Wrzucam przykładowe inspiracje. W tym stylu mi się podobają, choć bardziej z prostym dołem, skromniejsze.


My powiedzieliśmy rodzinie w święta, bo akurat była ku temu okazja, no i to taki radosny czas.
Ładne przypomnij mi kiedy macie ślub ...czy Ty już przypadkiem brzuszka nie będziesz mieć? To takie z odcięciem pod piersiami byłyby najlepsze ja swoją szyłam nic nie mogłam na cywilny znaleźć
akada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-27, 20:03   #1452
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Nie, nie ja nie pracuje w banku Ale w pracy jednym z moich obowiązków jest nadzór nad płatnościami firmy, także stąd te przelewy. Przyznam, że zrobiło mi się gorąco, a później słabo. Całe zamieszanie, wynikło chyba przez ten mechanizm podzielonej płatności, bo wpisałam numer konta z faktury, a na potwierdzeniu był zupełnie inny, po chwilowym szoku, dostałam olśnienia i sprawdziłam ten numer z potwierdzenia, na stronie ministerstwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 20:05   #1453
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Ładne przypomnij mi kiedy macie ślub ...czy Ty już przypadkiem brzuszka nie będziesz mieć? To takie z odcięciem pod piersiami byłyby najlepsza ja swoją szyłam nic nie mogłam na cywilny znaleźć
7 marca. Został jeszcze miesiąc, więc na pewno mały brzuszek będę mieć. Dlatego właśnie patrzę na sukienki w tym stylu, ale z jak najwyższym odcięciem.
Jutro może przejadę się stacjonarnie i popatrzę, poprzymierzam, a może coś innego wpadnie mi w oko.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 20:09   #1454
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

A to zdazysz z suknia ? Czy planujesz od kogos odkupic ?

Cos co mnie osobiscie zdziwilo to nie moglam sobie ot tak pomierzyc sukien, trzeba sie umawiac (ale to w Gdansku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 20:31   #1455
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A to zdazysz z suknia ? Czy planujesz od kogos odkupic ?

Cos co mnie osobiscie zdziwilo to nie moglam sobie ot tak pomierzyc sukien, trzeba sie umawiac (ale to w Gdansku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W Toruniu tak samo, trzeba było się umawiać z wyprzedzeniem około 4 tygodni. Odręcznie kupiłam suknię w innym mieście, w pracowni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 20:39   #1456
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
A to zdazysz z suknia ? Czy planujesz od kogos odkupic ?

Cos co mnie osobiscie zdziwilo to nie moglam sobie ot tak pomierzyc sukien, trzeba sie umawiac (ale to w Gdansku).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Planuję odkupić.
Trudno, jak mnie nigdzie ot tak nie wpuszczą, to zapytam czy długo trzeba czekać, ale raczej jestem zdecydowana na ten krój, chciałam tylko się upewnić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 22:57   #1457
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Panna_felicjanna ja miałam coś podobnego i nadal wisi w szafie. Z tym, że ja to z tych niskich i mam problem z odsprzedaniem. Szyłam na miarę. Dół muślinowy więc się fajnie układa a Góra z koronki tył wycięty tak do zapięcia stanika i wiązany.
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-27, 23:27   #1458
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Panna_felicjanna ja miałam coś podobnego i nadal wisi w szafie. Z tym, że ja to z tych niskich i mam problem z odsprzedaniem. Szyłam na miarę. Dół muślinowy więc się fajnie układa a Góra z koronki tył wycięty tak do zapięcia stanika i wiązany.
Ja mam 175 cm, więc często jak przeglądam ogłoszenia, to są za krótkie.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 06:59   #1459
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Panna_felicjanna to ja mam zaledwie 158 cm 😂
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-28, 12:04   #1460
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dziewczyny u mnie w domu nadal szpital, małej nic nie lepiej, tżta też już łapie a ja chyba pójdę jutro do lekarza bo już tyle dni mnie męczy, domowe sposoby nic nie dają, dziś to aż mnie brzuch boli od tego kaszlu i kichania ciągle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 19:49   #1461
Zonkil89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie w domu nadal szpital, małej nic nie lepiej, tżta też już łapie a ja chyba pójdę jutro do lekarza bo już tyle dni mnie męczy, domowe sposoby nic nie dają, dziś to aż mnie brzuch boli od tego kaszlu i kichania ciągle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te wirusy są wstrętne, najgorzej jak choruje cały dom Ja jak kp to kilka razy miałam wirusowe zapalenie gardła, oczywiście nic konkretnego brać też nie mogłam i tak się bujałam z jakimiś roślinnymi syropkami.

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony sposób na mycie zębów dla 2,5 latków? U nas to odwieczny problem, nie lubi myć zębów od początku. Była chwila spokoju kiedy szło to w miarę sprawnie, ale to dosłownie chwila, codziennie mamy małe dramaty z tego powodu. Mąż oczywiście umywa ręce bo twierdzi, że ja to zrobie lepiej, także tylko ja jestem tą zła co zmusza do mycia zębów, tutaj to raczej odpuścić się nie da, no bo takie zaniedbania się później ciągną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zonkil89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 20:59   #1462
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie w domu nadal szpital, małej nic nie lepiej, tżta też już łapie a ja chyba pójdę jutro do lekarza bo już tyle dni mnie męczy, domowe sposoby nic nie dają, dziś to aż mnie brzuch boli od tego kaszlu i kichania ciągle

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zdrówka !

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny macie jakiś sprawdzony sposób na mycie zębów dla 2,5 latków? U nas to odwieczny problem, nie lubi myć zębów od początku. Była chwila spokoju kiedy szło to w miarę sprawnie, ale to dosłownie chwila, codziennie mamy małe dramaty z tego powodu. Mąż oczywiście umywa ręce bo twierdzi, że ja to zrobie lepiej, także tylko ja jestem tą zła co zmusza do mycia zębów, tutaj to raczej odpuścić się nie da, no bo takie zaniedbania się później ciągną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jejku na szczęście to męża działka ;-) może jakaś fajna szczoteczka, niech sobie sama wybierze U nas najpierw Ona myje swoją po swojemu, potem tata soniczną, „smaczna” pasta Czasami jak nie nie chce współpracować tata przypomina wizytę u pani stomatolog i że trzeba myć zęby... może jakaś książeczka np tupcio chrupcio Dbam o zęby ? Tej akurat nie mamy, ale inne Tupcia Agata lubi i są całkiem pouczające Rano często żartujemy, że śmierdzi z buźki a potem sama przychodzi i dmucha i chwale, że pachnie malinką Wieczorem dobrze umyć wcześniej zanim zaczyna być marudna przed snem Więcej pomysłów nie mam ;-) powodzenia

Edytowane przez akada
Czas edycji: 2020-01-28 o 21:00
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-28, 22:02   #1463
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Zonkil89 Pokaż wiadomość
Te wirusy są wstrętne, najgorzej jak choruje cały dom Ja jak kp to kilka razy miałam wirusowe zapalenie gardła, oczywiście nic konkretnego brać też nie mogłam i tak się bujałam z jakimiś roślinnymi syropkami.

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony sposób na mycie zębów dla 2,5 latków? U nas to odwieczny problem, nie lubi myć zębów od początku. Była chwila spokoju kiedy szło to w miarę sprawnie, ale to dosłownie chwila, codziennie mamy małe dramaty z tego powodu. Mąż oczywiście umywa ręce bo twierdzi, że ja to zrobie lepiej, także tylko ja jestem tą zła co zmusza do mycia zębów, tutaj to raczej odpuścić się nie da, no bo takie zaniedbania się później ciągną

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A te specyfiki, które barwią zęby na niebiesko nie działają? Ja co prawda z własnymi dziećmi nie mam doświadczeń, ale pracowałam kiedyś w gabinecie stomatologicznym i pani dr stosowała u dzieci i działało:-D

Dziewczyny, ja po dzisiejszej wizycie, wszystko ok za tydzień prenatalne, to nam pani dr nie drukowała USG i rodzicom stare pokazaliśmy cieszą się, opiliśmy Piccolo:-D ale padnięta jestem po tej gościnie;-)
Niestety mam też znów infekcje... Tym razem dostałam dwa opakowania Pimafucinu..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 08:37   #1464
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dziewczyny, jak u Was samopoczucie? Ja mam doła, siedzę dziś czwarty już dzień w domu z dzieckiem, a na zewnątrz znów pada deszcz ze śniegiem, oszaleć można. Synek pół nocy nie spał, bo pewnie i on ma już dosyć oglądania ciągle kątów w domu. Do tego z niczym się nie wyrabiam, chęci żeby coś zrobić też brak. Nie ogarniam tej cukrzycy ciążowej. Deprecha mnie dopadła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 09:16   #1465
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Dzien dobry
Boli mnie dzis prawy sutek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 09:52   #1466
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Mnie nic nie boli.
A zamiast mdłości mam teraz napady głodu.
Miałam iść dziś rano przed pracą na morfologię, ale byłam tak głodna od razu po przebudzeniu, że stwierdziłam, że nie wytrzymam na czczo jeszcze godziny. Trudno, pojadę jutro albo w piątek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:12   #1467
sicianek1
Raczkowanie
 
Avatar sicianek1
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 67
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Mnie też nic nie boli, czuję się bardzo dobrze. Pogoda też ładna, świeci słońce ale jest trochę zimno.
sicianek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 10:26   #1468
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja mam jakąś mniejszą tolerancję na smog, więc co chwilę mnie głowa boli. Od tego albo od ciśnienia - też mam sporo wyższe niż normalnie (nadal w normie, ale wyżej niż mam zawsze). No i już mi trochę mniej słabo rano, ale chyba dlatego, że zaczęłam z minutę siedzieć na łóżku zanim wstanę.
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:29   #1469
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Ja dziś się czuję ciut lepiej, kaszel mniej męczy, jeszcze tylko ten katar także lekarza odpuszczę. Córcia też trochę lepiej, ale za oknem śnieg z deszczem więc chyba odpuścimy spacer dziś.

Jedyny plus że przez przeziębienie schudłam 2 kg więc ważę mniej niż przed ciążą bo jeszcze nie zdążyłam nic przytyć. No ale ja startowałam z nadwagą po pierwszej ciąży więc im dłużej utrzymam obecną wagę tym lepiej, bo strach pomyśleć jak znowu bym miała przytyć 20 kg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-29, 11:33   #1470
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020 😍

Mnie bolą piersi cały czas.. Dziś mam wizytę, i jak zwykle stres czy wszystko ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.