Wesele Toruń i okolice. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-03-26, 19:01   #1441
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dzięki wazka1990, już wcześniej trafiłam na tą stronę, ale ceny mi się tam nie podobają Tymbardziej, że koszt sukni wyjdzie wyższy niż zakładałam, więc na czymś muszę oszczędzić ;P
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 20:59   #1442
100procentbawelna
Raczkowanie
 
Avatar 100procentbawelna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 289
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Lee_a Pokaż wiadomość
A znacie może i polecacie kogoś do oprawy muzycznej ślubu ? )
Jakaś organistka, zespół ? Ile takie coś kosztuje ?
Bo chyba zapomniałam to ująć w swoim kosztorysie :P
Też się nad tym ostatnio zastanawiam. Domyślam się, że najłatwiej wziąć organistę/tkę z parafii i tak pewnie będą proponować. Mi się właśnie średnio podoba głos osoby śpiewającej na parafii, ale niestety domyślam się, że cena kogoś z zewnątrz może okazać się zbyt wysoka i pewnie będę musiała przeboleć parafialnego organistę:/ Ale jakbyś się coś dowiedziała jaka cena jest kogoś z zewnątrz to napisz proszę, będę wdzięczna!

A dziewczyny jak z makijażem? Znacie kogoś kto przyjeżdża i robi ładny makijaż za jakąś względną cenę? Ja mam na większość kosmetyków alergię, mam po nich straszną wysypkę, ale bardzo bym chciała mieć w ten dzień delikatny makijaż. Makijaż to będzie u mnie trudny temat...
__________________

Edytowane przez 100procentbawelna
Czas edycji: 2015-03-26 o 21:08
100procentbawelna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 13:49   #1443
missfiancee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witajcie!

Staram się być na bieżąco z tym co się dzieje na forum.

Dużo rzeczy już mam załatwionych do ślubu, ale w dalszym ciągu poszukuję wizażystki do makijażu ślubnego. Wiem, że dużo osób poleca Anię Czapnik, ale co w przypadku gdy już nie ma wolnego terminu? :P Czy są jeszcze znane Wam osoby, które jesteście w stanie polecić? Gdzie Wy robicie swoje makijaże?

Ja tak naprawdę nie wymagam cudów, mój makijaż będzie bardzo prosty, ale potrzebuję, aby był trwały i dobrze prezentował się na zdjęciach. Zrobiłam całą listę salonów, ale jak wybrać odpowiedni?
missfiancee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 17:52   #1444
wiosenka84
Zadomowienie
 
Avatar wiosenka84
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 716
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

aniaqwertys my nie mamy świadków, obrączek, auta do ślubu, napojów, alkoholi, całego stroju pana młodego, kwiatów, dekoracji kościoła, zaproszeń, prezentów na podziękowanie dla rodziców, no i nie wiem gdzie iść na paznokcie bo w weekend się zawiodłam i muszę szukać kogoś nowego, no i pewnie jeszcze wielu rzeczy nie mamy o których w tym momencie zapomniałam
wiosenka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-29, 23:59   #1445
Judyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

cześć dziewczyny! znalazlam ten wątekcdopiero dziś a szkoda .
Ja mam ślub 9 maja 2015r. więc za miesiąc. co prawda robimy tylko cywilny z obiadem dla najbliższych i imprezą dla znajomych wieczorem.

SUKIENKA
mierzyłam we wszystkich salonach w Toruniu i ja np, byłam bardzo niezadowolona z obslugi w Angel na Broniewskiego. Pani miała mnie totalnie gdzieś a póxniej marudziła jak prosilam, żeby mi pokazała jeszcze kilka sukienek nie wspomnę o komentarzach na temat mojej figury!!!!!

bardzo zadowolona byłam tym salonie coś tam HOOWARD na szewskiej. Tam wybrałam sobie sukienkę idealną, Obsługa dla mnie rewelacyjna - najlepsza w mieście. sukienka sliczna i bylam mierzyć sukienki pod koniec lutego dopiero!! Ostatecznie jednak zdecyodwałam sie na krawcową ale szyję w grudziądzu. Zamiast 2500 płacę 1000zł ale za krótką z przodu długa z tyłu z tiulem.

SALA
tu się nei wypowiem, my robimy tylko slubny obiad w olbrachcie

FOTOGRAF
nasz znajomy, kóry robi rewelcyjne fotki już kiedyś robił nam sesję

Tortu - brak

Zaproszenia - wybrałam sobie wzór i zrobiła nam Pani w fabryce inspiracji - 2,70za sztukę z kopertą zaproszenia byly gotowe w dwa dni!! i ładnie wykonane także ja polecam!

i tu pytanie do Was potrzebuję makijażystkę i fryzjerkę!! najchętniej takie które dojadą za dopłata!! kogo polecacie??
Judyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:55   #1446
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Fajna makijażystka z dojazdem do domu to Paulina Makowska, jest na fb
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 11:28   #1447
Judyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

a mogłabyś podrzucić linka albo jakiś namiar, bo z Torunia jest kilka Paulin makowskich
Judyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 12:21   #1448
nisia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 36
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Hej dziewczyny! Jestem po dwóch próbnych makijażach. Byłam w Instytucie Dr. Ireny Eris u Pani Kasi - odradzam. Przesadziła z makijażem, wszystkiego na mojej twarzy było za dużo Makijaż bardziej nadawał się na sylwestra niż na ślub. Wykonany nieprofesjonalnie i nierówno. Polecam Anne Wenge. Przyłożyła się do makijażu, słuchała mnie, tego co lubię, ale również doradzała. Makijaż bdb.
__________________
Nasz dzień: 01.05.2015 !!!
nisia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 13:34   #1449
wazka1990
Raczkowanie
 
Avatar wazka1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

mogę polecić Ci paznokcie w studio urody lejdis. Zawsze wychodzę zadowolona. Poniżej przesyłam linka do strony na facebook-u


https://www.facebook.com/pages/Studi...125256?fref=ts


Pozdrawiam
__________________
Nasza magiczna data 29.08.2015
wazka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 14:21   #1450
miimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny!
a gdzie wybieracie się do fryzjera? Przeszukałam forum, miałam też problem z kosmetyczką, ale dzięki Wam mam już kilka typów
Ale teraz jestem w kropce, bo nie mam kompletnie pomysłu gdzie wybrać się na uczesanie ślubne. Wiem, że polecałyście Olę Dubiel, a kogoś jeszcze oprócz Pani Oli?
miimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 20:11   #1451
AngelinaR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 150
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez miimka Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
a gdzie wybieracie się do fryzjera? Przeszukałam forum, miałam też problem z kosmetyczką, ale dzięki Wam mam już kilka typów
Ale teraz jestem w kropce, bo nie mam kompletnie pomysłu gdzie wybrać się na uczesanie ślubne. Wiem, że polecałyście Olę Dubiel, a kogoś jeszcze oprócz Pani Oli?
Właśnie.... podpinam się.
Kogo jeszcze prócz pani Oli, bo u niej ciężko z terminami..
Może chodzicie do fryzjerów którzy przedłużają/ doczepiają włosy i z tego wyczarują jakąś piękną fryzurę
Bardziej byłabym za doczepianiem, bo wiadomo przedłużanie niszczy swoje włoski.

A tak na marginesie.... w końcu i ja znalazłam...jedyną, wymarzoną, przepiękną sukienkę ślubną w której czuję się doskonale! Pierwsza przymierzona suknia ślubna w moim życiu i JEST !
Oczywiście nie obędzie się bez drobnych zmian, bo nie byłabym sobą,ale jest, mam ją!
__________________
15.08.2015 Nasz Dzień



http://s3.suwaczek.com/20150815310114.png

Edytowane przez AngelinaR
Czas edycji: 2015-03-30 o 20:12
AngelinaR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-30, 21:50   #1452
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja polecałam salon Strefa Piękna, będę się tam czesać na ślub, ale na próbną pójdę dopiero w lipcu bo póki co nie mogę się z fryzjerką zgrać jak jestem w Toruniu
Fryzjerka sprawdzona przeze mnie i przez mamę przy czesaniu na wesela
Stronka na fb: https://www.facebook.com/pages/Stref...687034?fref=ts
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 22:08   #1453
Judyta31
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja na póbny idę do https://www.facebook.com/pages/Milen...15133948577450 mam nadzieje, że będzie oki

ale nie mam fryzjera. a szukam kogoś kto przyjedzie do mnie! ratunku polećcie kogoś!!!!

pozostaly mi do kupienia buty ale chyba zamówię z zalando, bo w sklepach nic nie ma, albo ja nie widziałam. a w zalando cąlkiem niezly wybór https://www.zalando.pl/obuwie-damski...=price&dir=asc

aa i zdecydowałam się na prezenty dla rodziców kwiaty + alkohol w grawerowanej butelce i do tego artystyczne duże ciasteczko z podziękowaniami

teraz jeszczeszukam czarnej skórzanej ramoneski bo nie chcę żadnego bolerka tylko tak przekornie biała suknia i czarna skóra i moja córcia 4 letnia tez będzie miała biała sukienkę i czarną ramoneskę
Judyta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 20:26   #1454
paula9013
Raczkowanie
 
Avatar paula9013
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny a z jakim wyprzedzeniem należy umawiać się z Panią Ola Dubiel i z tym cukiernikiem z Przysieka, którego tak zachwalacie? Mam wesele w maju za rok i zastanawiał się czy jeszcze jest czas
paula9013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-31, 22:34   #1455
tyna31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Wiadomości: 189
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Jeśli chodzi o cukiernika to ja dzwoniłam na początku roku i zarezerwowałam na sierpień. Na spotkaniu ustalić szczegóły byliśmy na początku marca. Potem wystarczy tydzień przed ślubem do nich zadzwonić i potwierdzić że wszystko bez zmian.
Ale ogólnie z terminami specjalnie nie ma problemu, kilka miesięcy wcześniej tak jak my zamawialiśmy na 100% wystarczy.
__________________
22.08.2015
tyna31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 17:45   #1456
ewazmuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Rozważacie jako atrakcje może fotobudkę? czy coś innego?
ewazmuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:19   #1457
patka126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

U nas fotobudka będzie obowiązkowo I dodatkowo specjalna księga gości, żeby te śmieszne zdjęcia można było od razu wkleić.
Wiem jednak, że na nie na każdym weselu się sprawdza - TŻ jest fotografem i ma w ofercie fotobudkę - na niektórych weselach robi furorę (szczególnie, gdy jest dużo młodych ludzi, choć i dziadkowie sobie śmieszne zdjęcia robią), na innych z kolei zainteresowanie jest niewielkie...
patka126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 08:32   #1458
miimka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 34
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

dokładnie u nas tak samo jak u patki126 fajnie, że zdjątka od razu się drukują i można je wkleić do księgi
miimka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 10:07   #1459
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Nam się fotobudki podobają, zobaczymy jak sie wyrobimy z monetami, bo ceeny jie są niskie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-02, 15:48   #1460
australia87
Zakorzenienie
 
Avatar australia87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 4 207
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Nam się fotobudki podobają, zobaczymy jak sie wyrobimy z monetami, bo ceeny jie są niskie.
O, my tak samo Będziemy na weseleu z fotobudką 2 miesiące przed naszym i zobaczymy czy to warte tych pieniędzy
australia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-02, 19:39   #1461
paula9013
Raczkowanie
 
Avatar paula9013
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 40
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ja tez bym chciała fotobudke ;> A orientujecie się jaka cena takiej atrakcji ;>
paula9013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 08:45   #1462
Karolina3303
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 35
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

U nas też będzie fotobudka i księga gości, gdzie będzie można wklejać zdjęcia.
Nie chcieliśmy, żeby nasze wesele zamieniło się w gry i zabawy świetlicowe (a mam wrażenie, że niektórzy tak robią, wciskając mnóstwo rożnych atrakcji - sztuczne ognie,pokazy tańca, sztuczki iluzjonerskie, lampiony i wiele innych...) a żeby trochę zająć gości i dać im chwilę wytchnienia w trakcie szalonej zabawy.
Cena fotobudki zależy od czasu jej wypożyczenia. Firmy zajmujące się wyposażeniem doradzały, że optymalny czas to 3h, bo w tym czasie wszyscy goście spokojnie zrobią sobie zdjęcia.
Z tego, co się orientuję ceny wahają się od 700 do 1200 zł lub 1500/za ok. 3h wypożyczenia.
Karolina3303 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-03, 23:12   #1463
ludka_s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Witajcie dziewczyny!
Zdecydowałam się założyć tu konto, bo potrzebuję wsparcia. Do ślubu zostało już niewiele ponad miesiąc, a ja nie mam makijażystki
To znaczy wszystko miałam oczywiście zarezerwowane już w styczniu, a tu klapa. Byłam dziś na próbnym i jestem załamana
Chciałam delikatny pastelowy makijaż, bo właściwie nie maluję się na codzień, a dostałam fioletowe cienie i grube czarne krechy. Jak dostałam lusterko to się poryczałam ;(

Poradźcie proszę kogoś sprawdzonego. W internecie wyświetla mi się Anna Wenge, ale podpatrzyłam na fb i widzę, że maluje głównie siebie... Poza tym są to ładne, ake mocne makijaże, a ja chciałabym czegoś delikatnego...
ludka_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 00:05   #1464
patricia_pati
Raczkowanie
 
Avatar patricia_pati
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 102
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Polecam pannę zalotke ma fejsa. Próbny miałam mocniejszy bo był w panieński, ślubny delikatny ale dobrze podkreślał atuty a na sesji miałam wyposrodkowany żeby dobrze się prezentował na zdjęciach
__________________
specyficzna, najszczęśliwsza...

razem od 14.07.2009
zaręczeni od 13.01.2012
ślub 2.08.2014r.
patricia_pati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-04, 20:14   #1465
samtajm
Raczkowanie
 
Avatar samtajm
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To Toruń!
Wiadomości: 141
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Ludka_s, spróbuj zadzwonić do Pani Ani Czapnik. Może Ci się uda "wyhaczyć" wolny termin. Malowała mnie w zeszłym roku na mój ślub- pełna profeska. Przede wszystkim wysłuchała tego co bym chciała (też nie chciałam być przemalowaną lalą), powiedziała jak to widzi i wyszło idealnie. Poza tym u niej siadasz przed lustrem, więc masz kontrole nad tym co się dzieje na Twojej twarzy Poza mną była też moja mama i koleżnaka która ślubowała miesiąc po mnie i wszystkie byłyśmy bardzo zadowolone.
W tym roku wracam do Pani Ani i do Pani Oli Dubiel <3 żeby mnie zrobiły na bóstwo na ślub przyjaciółki- będę świadkiem. I tak apropo tego chciałam podpytać Was dziewczyny czy macie jakieś sprawdzone miejsce gdzie można zamówić szarfy na panieński, ale z własnymi napisami, nie gotowce? help
samtajm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 21:10   #1466
naomi8919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Dziewczyny, przyszły mi zaproszenia! Są meeeeeegaaaa cudowneeee! <3 <3 <3 Mogę Wam podesłać zdjęcia i namiary, ale musicie na privie podać adres mailowy, bo niezbyt ogarniam dodawanie zdjęć na forum haha :P
naomi8919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 23:28   #1467
Lee_a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 45
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez Judyta31 Pokaż wiadomość

aa i zdecydowałam się na prezenty dla rodziców kwiaty + alkohol w grawerowanej butelce i do tego artystyczne duże ciasteczko z podziękowaniami
My właśnie jesteśmy na etapie poszukiwania prezentów dla rodziców
Spodobały mi się twoje pomysły. Gdzie kupowałaś alkohol w grawerowanej butelce ? Masz jakieś przykładowe zdjęcia jak to wygląda. A to ciasteczko z podziękowaniami skąd zamawiacie ?

---------- Dopisano o 00:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Judyta31 Pokaż wiadomość
a mogłabyś podrzucić linka albo jakiś namiar, bo z Torunia jest kilka Paulin makowskich
https://www.facebook.com/paulina.mak...makeup?fref=ts


A ja mam zamiar się malować w Art & Spa. Bardzo dużo osób polecało mi to miejsce, makijaż podobno baaaardzo trwały, a na tym mi mocno zależy

Edytowane przez Lee_a
Czas edycji: 2015-04-06 o 23:29
Lee_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 10:15   #1468
ewazmuda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 7
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez paula9013 Pokaż wiadomość
Ja tez bym chciała fotobudke ;> A orientujecie się jaka cena takiej atrakcji ;>
My korzystaliśmy z OK Fotobudki. To był super pomysł. Bawili się mali goście i ci dorośli Każdy dostał pamiątkę - zdjęcie.
Ceny zapłaciliśmy jakoś ok 740zł. dostaliśmy gratis album do wklejania zdjęć gratis!
Ja polecam
ich stronka www
http://grupa-ok.pl/fotobudka/
są z Poznania, ale dojeżdzaja wszędzie np. Warszawa, Berlin, Szczecin, wiec myślę ze i Toruń rówież
Jak masz pytania to śmiało pisz.
Pozdrawam Ewa
ewazmuda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 20:11   #1469
naomi8919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Moje cudeńka! Sorka za wymazanie danych :P
P4040017.jpg



kolaz1.jpg

Edytowane przez naomi8919
Czas edycji: 2015-04-08 o 21:31
naomi8919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 10:20   #1470
wazka1990
Raczkowanie
 
Avatar wazka1990
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 62
Dot.: Wesele Toruń i okolice.

Cytat:
Napisane przez naomi8919 Pokaż wiadomość
Moje cudeńka! Sorka za wymazanie danych :P
Załącznik 5955767



Załącznik 5955768
śliczne bardzo podobają mi się
__________________
Nasza magiczna data 29.08.2015
wazka1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-17 17:23:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.