Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 12:29   #121
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

gosiula jak na moje oko to to jest rotawirus. Straszne cholerstwo, ale podobno samo przechodzi. Trzeba dawać dużo pić.
Doridee u nas jest bardzo podobnie. Wiki usiłuje wymuszać na nas (zwłaszcza na mnie) wiele rzeczy, ale staram się jej nie ulegać. Jak raz zobaczy, że to skutkuje to już koniec. Małe cwaniaczki wszystko rozumieją, tylko udają, że nie
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 12:56   #122
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witajcie Bebeczki!

Jupi niezle te zdjecia

Sniezynka no faktycznie wczoraj poszlas wczesniej spac

Doridee dzieki Ciesze sie ze sie ochamilas troche przy okazji pobytu tesciowej Ja nie bede miala okazji niestety, moze dopiero w Wielkanoc - jak bedzie wszystko dobrze.
A co do Aluty to musisz sie wziasc w garsc i sie nie dawac malej. Jak Zosia zaczyna cos wymyslac to jej mowie zdecydowanym tonem NIE, albo TEGO NIE WOLNO DZIECIOM. Skutkuje. A jak Ala mowi Ci ze kocham koacham kocham - to wez ja przytul, powiedz, ze kochasz, potem odsun i powiedz, ze tak nie wolno, czy cos takiego.

ivvi no wreszcie ktos z poludnia krakow widze?

gosiula moze lepiej tak jak pisza dziewczyny isc jeszcz e do lekarza, sama nie wiem, ale moze to tez przez zeby. Wiem bo Zosi tez wychodzily wszystkie hurtem, to tez miala biegunke.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:08   #123
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

edytcia wprawdzie to obrzeża Krakowa, ale prawie Kraków, a do Wadowic "rzut beretką"
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:08   #124
gosiek1500
Rozeznanie
 
Avatar gosiek1500
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 913
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Cześć Dziewczyny !!
Fajnie, teraz nas będzie więcej, tylko przypuszczam, że czasami będziemy "nie w temacie", bo pewnie nie każda śledziła inne watki.
Sama nie bardzo za Wami nadążam.
Ale jak będziecie tak dużo smarować po nocach to i z czytaniem nie zdążę
Lista dzieciaczków super, ja bym jeszcze poprosiła Aniuafen o uaktualnienie mapki i wklejenie (albo niech Śnieżynka ją wklei na początku wątku), będziemy miały jasność odnośnie lokalizacji.
A oto moja Patrycja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize%20of%20Resize%20of%20DSC_0624.JPG (90,8 KB, 12 załadowań)
__________________
moje dzieciaczki:
PATRYCJA ur.30.06.2006
PIOTRUŚ ur.31.07.2009
gosiek1500 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:13   #125
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiek, ja nie bardzo czaje o jaka mapke Ci chodzi Wkleic naturalnie moge tylko nie wiem co
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:18   #126
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

ivvi e tam, krakow czy obrzeza - chodzi o lokalizacje - a ja wlasnie o tym pomyslalam, ze to rzut beretem

gosiek sliczna dzieczynka z Patrycji, no i widze, ze kolczyki ma Zosia tez ma hihi od dwoch tygodni.
Robilas Patrycji jakas sesje u fotografa czy te zdjecie to dzielo wlasne?
a to ze czasem bedziecie nie w temacie to nic, ja jestem z tego watku, a nie zawsze jarze co sie monce uda napisac T onie wazne, grunt zeby miec gdzie "przyjsc" i sie zrelaksowac

Tez nie wiem o co chodzi z ta mapka?

Juz wiem!!! Super zescie to zrobily
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:28   #127
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A ja dalej nie wiem....
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 13:31   #128
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka dziewczyny zrobily sobie taka mapke
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mapa.jpg (76,7 KB, 17 załadowań)
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:36   #129
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

To bedziemy chyba musieli zrobic swiatowa mapke Bo Monka, ja, Djamelka nie mieszkamy w Polsce Tak czy siak ja tego zrobic nie umiem Moge ewentualnie skopiowac i wkleic, ale ktoras musi to dokonczyc


Edit : albo podopisuje do kazdego nicku skad pochodzi, czy pisze... No nie wiem, jak chcecie
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:39   #130
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Dziewczyny cos na rozweselenie prosze stosowac sie do instrukcji


eee miniatura psuje zabawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif ATT00024.gif (27,8 KB, 14 załadowań)
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 13:39   #131
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A tu nasz Zorro i dziewczynka w kąpieli
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mati-zorro.jpg (120,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wiki-kąpiel.jpg (111,5 KB, 12 załadowań)
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 13:47   #132
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Ivi fajne focie Duza ta Twoja mala jest ( Alicja jak dobrze pamietam ) Sprawdzilam, jednak Wiktoria Nie wiem, ajk to wszystko zapamietam


Edytcia super ! Musze pokazac TZtowi jak wroci z pracy Wkelj lepiej linka, bo juz w miniaturce widac o co chodzi

I jak z ta mapka dziewczyny ????
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 14:45   #133
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Gosiula, Djamelka dużo zdrówka dzieciaczkom

Edycia fajne fajne, też pokażę Andrzejowi

Z mapka fajny pomysł - najbliżej mnie chyba Gosiula?

Nooo, teściowa pojechała Ale fajnie było

Co do tego wymuszania to Ala już zorientowała się, ze płaczem u mnie nic nie wskóra więc zaczęła z drugiej strony... Jak jestem zła na nią to faktycznie nie ulegam i nie działają na mnie jej słodkie minki i słowa. Ale mamy jeszcze taki problem, ze Ala jest straaaasznym przytulakiem, mogłaby spędzic cały dzień wtulona we mnie... Rzecz jasna tak sie nie da No i ona zorientowała sie, ze jak mnie całuje i mówi kocham to mięknę i naprawdę tego nadużywa od paru dni a ja nie umiem jej wtedy odsunąć bo przecież nie robi nic złego... Kurcze no, dorosłego ciężko odsunć od siebie jak całuje i szepce słodkie słówka a co dopiero takiego słodkiego potworka... No mam problem

Dzieciaczki słodkie
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 15:45   #134
millaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 745
GG do millaa
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witam wszystkich w nowym wątku
jakims cudem dobrnełam do końca
faktycznie duzo sie tu dzieje narazie sie jeszcze troche gubie musze sie osowic

a to nasza Dominika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC06960.jpg (57,9 KB, 20 załadowań)
millaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 16:07   #135
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Kurcze napisalam takiego dlugiego posta i nie wbilo mi go

Do przedszkola dzwonilam,wszystko bylo oka jak jechalam go odebrac to pani mowila ze swietnie zaklimatyzowal sie wsrod dzieci i z nawiazywaniem znajomosci nie ma zadnych problemowgorzej jest z zajeciami praktycznyminie chcial malowac ani kolorowac i wycinac a to dlatego ze w domu tez nigdy nie chcialkredki mogly lezec a on nicno i niewyraznie mowi wiec czeka go logopediaale pani mowi ze to dopiero poczatek i po paru godzinach nie mozna wyciagac wnioskow i sugerowac ze tak bedzie ciagleja mam nadzieje ze juz po kilku tygodniach bedzie widac roznicepuki co chce chodzic-w piatek maja bal maskowy

Gosiula zdrowka dla malejDaria tez dlugo tak mialato byl wlasnie rotawirus a na to lekarstwa niemamusi samo przejsc,trzeba dawac duzo pic zeby sie dziecko nie odwodnilomala mial;a to ponad tydzien i przeszlo.

Z zdjecia wszystkich maluszkow przesliczne
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 17:44   #136
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Jak juz tak dajecie na rozweselenie to ja daje filmik http://www.smog.pl/wideo/15617/pierw...na_kompilacja/ super

Co do tego wirusa to tutaj tez zxalecaja duzopic i zalecaja paracetamol

Nie wiem co mam pisac

Monika super ze maly sie zaklimatyzowal a co do rysowania tomi sie wydaje ze jak nie lubi to nie lubi i tyle I nie maco go zmuszac jak w domu tez nie ruszalo go to Powinna pani poczekac jakos go zachecic moze zeby anrysowal mame tate albonajlepsza zabawke jak nie dzis to jutro moze zalapie W koncu w szkole tez chyba jest plastyka i juz nie bedzie mogl powiedziec ze nie lubi Trzeba to trzeba Wazne zebygo niezniechecic


Doridee hehe mala spryciula wie jak cie podejsc Moj to nie usiedzi tak jak Aluska Czasem to bym sobie z nim tak posiedzial a tu zonk


Bylismy busa wypozyczyc Lo matko mo wujaszekprowadzil naszego NIGDY WIECEJ z nim nie siade hehe Znosilo go na lewo ze szok Zawalu myslam ze dostane .

Mila witaj witaj my tez musimy sie oswoic zwlaszcza do takiej ilosci postow

Co do mapki to mozna mnie wpisac w miejscowosc NYSA woj . opolskie Tak bujam mieszkam jak w Polsce jeste takze nie ma sprawy .Nie ma co sie rozdrabniac ANGLIA CZUBERLANDIA CZY COS TAM HEE


Ivi zuperasny zorro i niunia slodziutka

Milla haha to sie szukuj jak Dominika urosnie hehe bedziesz musiala szafe butow jej kupic jak od malego zaczya


Edycia czaderka hahaha padlam czekam az moj tz worci haha to mu to pkaze
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 18:16   #137
ivi77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 383
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

monka he he dobry filmik Znam to z doświadczenia. Wiktoria cytrynę wsuwa na okrągło i krzywi się przy tym straszliwie, ale cytryny nie odda
ivi77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 18:55   #138
Doridee
Zakorzenienie
 
Avatar Doridee
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3 297
GG do Doridee
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No ja przyznam, że też muszę się oswoić Niby podczytywałam codziennie majóweczki ale sie zbytnio nie udzielałam

Monika Twój synuś nie lubi rysować a ja wręcz uwielbiam
Tylko nie miałam za bardzo warunków i mój wspaniałomyślny mąż kupił mi na urodziny przepiękną porządna sztalugę Normalnie aż sie wzruszyłam bo kompletnie się nie spodziewałam No i do tego 30 tulipanów, perfumy i ciuszki Ale najbardziej ciesze sie ze sztalugi Chcę narysować jakiś klimatyczny akt do sypialni - szukam natchnienia

Monka jutro odwozicie wujaszka?? Aluta też lubi cytrynkę, krzywi sie ale nie odda tylko wysysa

Millaa z Dominisi mała strojnisia, a jaka ona dorosła - super zdjęcie

Ja niestety nadal nie mogę wklejać fotek
__________________
Alicja
Doridee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:03   #139
Alabama24
Raczkowanie
 
Avatar Alabama24
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 232
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witajcie babeczki, ale nam sie grono powiększyło Ja ostatnio na nic nie mam czasu, starałam się czytać na bieżąco i chyba mi się udawało. W marcu będę miała więcej czasu, bo już nie będę pracować... Mój małżonek musi wyjechać na cały miesiąc, na żłobek nie ma szans a na nianie od 6 rano do 17 nie będzie nas stać, zresztą nawet nie zgodziłaby sie na tyle godzin.

Kurcze chciałabym Wam wszystkim choć po kilka słów napisać, ale mam prasowanie i sprzątanie...może jutro się uda. W każdym razie fotki starszych maluchów są superek
__________________

(...)Im bardziej wzrok natężam, tym widzę mniej,
i woda schylona nad słońcem tym bliższe przynosi odbicie,
im dalszy od słońca oddziela ją cień...
J.P.II

Tymuś = szczęście
Alabama24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 19:26   #140
agusia26
Raczkowanie
 
Avatar agusia26
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 436
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Witam, jeszcze jestem w małym szoku po przeczytaniu 7 stron i TAAAKICH ZMIANACH. Nie było mnie raptem pare dni a tu prosze, adres zmieniony, rodzina powiekszona Super! Tyle tylko, ze teraz to juz na bank nie bede w temacie

Ivi- Janek tez jak widzi cytryne to chce sie posikac ze szczescia.

Nie pamietam kto pisal o tym rotawirusie (jeszcze was nie znam) ale Jancio tez to niedawno przechodzil. Nie chciał patrzec na jedzenie i tylko pił. "Dostawał" Nifuroksazyd (jak sie udalo nie zwrócic) i Enterol. W koncu mu przeszlo, ale kiepsko to wygladalo. Schudl wtedy ok 400g a przy jego wadze to raczej duzo.

Gosiek- nie pamietam czy pisałas kiedy wyjezdzacie? Chyba nic wiecej nie dodalabym do listy rzeczy do zabrania. Moze jeszcze Fride jak uzywasz i kropelki do nosa. Pojecia nie mam.
agusia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:44   #141
djamelka
Rozeznanie
 
Avatar djamelka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 934
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

alabama a co zwolnisz sie czy wezmiesz urlop na ten czas? Doride to maz ladne prezety ci sprawil na urodzinkipowiedz mu ze moje sa niezadlugo ze go zapraszam(niech niezapomni prezetow) Cytryny wasze dzieciaki lubiamoj Kevos to nawet pomaranczy nie zje Monka i jak wyszla sprawa z wujaszkiem? Monika to fajnie ze przyjeli odrazu Bartosza do przedszkoladobrze ze mu sie podoba-a z malowaniem e e e e e e tam do czego mu sie to w zyciu przyda Millaa z tego co widze to twoja Dominika lubuje sie w bucikachwiesz co ? Mam corke 6lat co ma bzika na punkcie butowJednym slowem mam przekopaneTak jak dzisiaj moja mama kupila jej prawdziwe kowbojki to az poszla spac z nimi a tak chciala je mniec ze jak je zobaczyla to az sie poplakalaTak na rok to gdzies okolo 30-35 par butowWiec zycze powodzenia
djamelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 19:47   #142
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee ho ho to prezenciki naprawde superasne Jak juz tam stworzysz cos to pokazac mozesz bo jestem ciekawa jak cholera No wujaszek jutro smiga do domu Dzis sie pytam ile pieniedzy chce to mowi 600 , 650 wiec moj tz dal mu 700 ufff zawsze to 300 stowki w kieszeni

Alabama super ze w koncu cos napisalas . Czyli za miesiac wrocisz do nas w pelni zwarta i gotowa haha


Agusia a ile Janek wazy bo moj w porywach 11 kg tez nie za duzo Jak bede w PL to pojde na kontrole jakies badania krwi itd .

Amelka ale zes mi sie wcisla haha sprawa z wujaszkiem jest okey hehe JA tez lubie kowbojki ale takiej szajby to nie mam jak twoja cora haha dobra lala nie ma co.
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:05   #143
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee no noAndrzej sie wykazal z prezentemniema co

Dzis u nas byla ladna pogoda popoludniu wiec tesciowa zaproponowala ze wezmie dzieci na spacersama bylam zdziwiona ale i moglam odpoczac tzn.spokojnie wyprasowac sterte prania i posprzatac bo rano jakos nie zdarzylam

Kurcze laski ja od polowy grudnia przytylam 5kgjestem zalamanamusze to zgubic bo w spodnie sie nie mieszcze...
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:10   #144
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

No ale macie dziewczyny tempo, nie wyrabiam się żeby cokolwiek napisać. Kurcze, a poza tym, czuje się jak nowa osoba w klasie, taka jakaś onieśmielona

Odnośnie jedzenia cytryna, to jedno zdjęcie wklejam właśnie jak Alicja ją je + jedno przed spacerowe

Doridee wszystkiego najlepszego Spóźnione życzenia to spóźnione ale są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na wizaz.JPG (90,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.JPG (47,1 KB, 15 załadowań)
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:12   #145
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monika moim skromnym zdaniem to duzo przytylas A w ciazy nie jestes? A mowilam a mowilam ze ci sie te chrusciki odbija mowilam nie? to masz Nie boj nic ja tez troche przytylam ale w dluzszym okresie czasu ale spada powoli Jak sie bardziej zmobilizuje to polecie Mi tak boczki wychodzily ale juz sie unormowaloi mi z bokow sadlo nie wyplywa haha


Normalnie ukrece jaja mojemu tz-towi eeee co za czubek zero odpowiedzialnosci .

Sniezynka padlas z glodu ? co dzis jedliscie?

Anchela jaka mina no fantastik bombastik hehe
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:17   #146
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Doridee naprawde prezent rewelacyjny Postaral sie Andrzej Czekam z niecierpliwoscia na Twoje zdjecia

Monka jak Ci tyle zostalo, to mozesz troszke kolezance wyslac Ten filmik z cytryna juz widzialam kiedys, moja Olivia cytryne je jak jablko

Monika a ile wazysz ???? Albo jaki nosisz rozmiar ubrania ?? Ja sie odchudzam 2 dzien

Alabamo bedziemy czekac z utesknieniem na Ciebie

Anchela i reszta dziewczyn, zdjecia fajniusienkie

Nie mam sily dzisiaj pisac....
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:19   #147
monka23
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 331
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Sniezynka a co sie stalo ze nie masz sily pisac? zmeczylas sie czyms? a jaka ci tz zelazko do wlosow kupil?
monka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:22   #148
Anchela
Zadomowienie
 
Avatar Anchela
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 146
GG do Anchela
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

A kto się odchudza???? Ja się staram, nawet bardzo ...aż na kolację zjadłam pizzę A to wszystko jak zwykle przez TŻ I tak zaczynam zdrową dietę już od dwóch tygodni, a tu tłusty czwartek na widoku ...
__________________
"Być inteligentnym to bardzo męczące"
Anchela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:24   #149
MONIKA1850
Zakorzenienie
 
Avatar MONIKA1850
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Brusy
Wiadomości: 7 214
GG do MONIKA1850 Send a message via Skype™ to MONIKA1850
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka ja dzis pieklam chrusciki i w czwartek tez upieke bo jest tlusty nie?to zaowocowaly te chrusty jo bo po swietach jak sie wazylam to nic nie przytylam a teraz mam 64kg przy 176cm wzrostu chociaz z tym wzrostem to jak sie mierze to tez raz mi 176 wychodzi a raz 175cm

Dotychczas mialam 59 gora ale to skrajnosc jak dochodzilo do 62!a w ciazy moj rekord to bylo 75kg i schudlam zawsze miesiac po porodziea teraz w ciazy nie jestem wczoraj okres dostalam
MONIKA1850 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-29, 20:24   #150
Sniezynka21
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 373
Dot.: Dzieciaczki Wiosna-Lato 2006 :-)

Monka zmeczylam sie cwiczeniami Wkurzona jestem na ta szelme z tej sesji
masz linka jak chcesz : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...86#post6429786
A prostownica jest boska Rimelton chyba
Sniezynka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.