Trądzik - cz. 2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-25, 13:46   #121
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
W drogerii widzialam.

ja dodam, że w Rossmannnie
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:09   #122
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

podziomka,od dawna mieszkasz w irlandii? fajnie tam? planujesz wrocic kiedys do polski?
nie ma to jak otworzyc drzwi z syfami i blyszczaca sie cera (minute po nalozeniu kremu nawilzajacego) mlodemu kurierowi :/
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 14:17   #123
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Ola na mazidlach jest na witamina i mozna z nia np ukrecic serum
http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27
A w życiu! Bałabym się, że mieszkanie mi wybuchnie. Z moim doświadczeniem w produkcji wszystkiegokolwiek wolę nie zaczynać. Już wolałabym pojechać do Anglii i kupić.

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Trzmam kciuki za poprawe U mnie właśnie 4ty miesiąc był tym, w którym zaczęło wszystko się poprawiać (być może także dzięki wzmocnieniu Spironolem). W końcu pół roku to okres, kiedy leki zaczynają działać, więc jak coś - mamy jeszcze hmm.. Ty 3, ja ponad 2 miesiące BĘDZIE DOBRZE!
Rany, rany, rany! Dziś znowu nic nowego. Mam nadzieję, że rzeczywiście nastąpi przełom (fajnie te buźki się kiwają).
Mam też nadzieję, że nic nie popsuje mi dobrego humoru. Za chwilkę wychodzę do apteki.
Tak w ogóle to przygotowałam sobie grafik - co i jak stosować, bo tak to stosowałam jak leciało. Myślę, że jest w porządku.
Szok po prostu, ale teraz to nie mam żadnego ropnego pryszcza! Serio. "Tylko" pokiereszowaną twarz... Postanowiłam, że jeśli dermogal będzie nawilżał to sięgnę po atrederm - kiedyś stosowałam, ale on jest raczej na blizny i skóra mi złaziła, bo była przesuszona.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Chciałam się zapisać do dermatologa, ale najbliższy termin do "mojej" lekarki był za miesiąc, więc znów musiałam prywatnie... już tyle kasy wydałam na te wszystkie mazidła, że szok... I chyba się zdecyduję na peeling kwasem glikolowym, żeby rozjaśnic blizny/przebarwienia, bo w tym momencie właśnie z tym mam największy problem, pryszczy powoli coraz mniej się pojawia

Poza tym mam dobry humor, bo nauczyłam się wygładzać cerę w Photoshopie i przerobiłam sobie większość zdjęć i wybieram się do fotografa
Ja też muszę pomyśleć o peelingach kwasowych albo coś. Wcześniej nie mogłam, bo miałam do 20 wielkich wulkanów, a teraz... chyba mogę.
Żeby tylko nic się nie pogorszyło, żeby tylko nic się nie pogorszyło.

A co do zdjęć - mam bardzo malutko, ale świetnie je przerobiłam. Żałuję teraz, że nie chciałam kiedyś robić ich sobie więcej - po przerobieniu były by w porządku. Teraz to jakoś nie ma okazji, a nie lubię jakoś tak "strzelać" bez sensu. Zresztą jestem uprzedzona. I wyglądam gorzej niż kiedyś, więc byłoby trudniej.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:38   #124
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie dosyć dobrze z twarzą, ale w życiu osobistym gorzej Dzisiajeszy dzień jest zwiastunem końca związku, który trwa 3 i pół roku
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:42   #125
reeef
Raczkowanie
 
Avatar reeef
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 272
GG do reeef
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
U mnie dosyć dobrze z twarzą, ale w życiu osobistym gorzej Dzisiajeszy dzień jest zwiastunem końca związku, który trwa 3 i pół roku

głowa do góry miłość, która się łatwo kończy nie jest prawdziwą miłością
__________________
reeef jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:51   #126
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Właśnie nie kończy się zbyt łatwo. Ale z drugiej strony to sama nie wiem czy to rzeczywiście prawdziwa miłość.
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 16:55   #127
-onna-
Raczkowanie
 
Avatar -onna-
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 121
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
U mnie dosyć dobrze z twarzą, ale w życiu osobistym gorzej Dzisiajeszy dzień jest zwiastunem końca związku, który trwa 3 i pół roku
Marika moze to tylko gorszy dzien? Trzymaj sie, a ja trzymam mocno kciuki za was!

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
nie ma to jak otworzyc drzwi z syfami i blyszczaca sie cera (minute po nalozeniu kremu nawilzajacego) mlodemu kurierowi :/
Podziomka mi sie tez to zdaza Wysmaruje sie mazidlami i po chwili ktos dzwoni do dzwi
-onna- jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 17:19   #128
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mam dzisiaj świetny humor
Wstałam rano zdązyłam ze wszystkim,mam tylko 1 czy 2 gule i same przebarwienia,poszłam na spacer do szkoły
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 17:38   #129
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Hmm, ja cos widze, ze polepszenia i pogorszenia wystepuja u nas wspolnie... :P U mnie tez obecnie troszke lepiej Zamowilam sobie ten Dermogal, boje sie go uzyc no ale sprobuje...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:06   #130
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Talking Dot.: Trądzik - cz. 2

haa nie moge bo u mnie też lepiej!nie wyciskam od tygodnia i chyba takie są rezulataty,poza tym staram sie mniej stresować. a peeling kwasowy będę mieć,ale dopiero w marcu.cóż, żyję myslą,że będzie lepiej.
jak widać u nas wystapiło masowe polepszenie i tak tez ma być już zawsze!!!:coo l:
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 18:15   #131
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Hmm, ja cos widze, ze polepszenia i pogorszenia wystepuja u nas wspolnie... :P U mnie tez obecnie troszke lepiej Zamowilam sobie ten Dermogal, boje sie go uzyc no ale sprobuje...
A ja mam dermogal i nie zawaham się go użyć! Tylko... tak jakoś mi głupio urwać tej rybce ogonek. Po filmiku Zuziku (ale częstochowski rym). Jutro zdam relację.

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
haa nie moge bo u mnie też lepiej!nie wyciskam od tygodnia i chyba takie są rezulataty,poza tym staram sie mniej stresować. a peeling kwasowy będę mieć,ale dopiero w marcu.cóż, żyję myslą,że będzie lepiej.
jak widać u nas wystapiło masowe polepszenie i tak tez ma być już zawsze!!!:coo l:
Też się staram nie stresować chociaż mam czym! DO CH***RY!!! Idę się powiesić normalnie... Już widzę kres polepszenia...
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 18:48   #132
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

ojojojojoj a takie dobre humory opanowały wątek! Olu, nie martw się i głowa do góry - nie wieszaj się plisssss....
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 21:11   #133
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
podziomka,od dawna mieszkasz w irlandii? fajnie tam? planujesz wrocic kiedys do polski?
nie ma to jak otworzyc drzwi z syfami i blyszczaca sie cera (minute po nalozeniu kremu nawilzajacego) mlodemu kurierowi :/
Mieszkam ponad 2 lata i narazie nie planuje wracac ,bo musze skonczyc studia.Mi sie bardzo podoba...mam swietna uczelnie ,moj TZ tez jest w Irlandii.Oczywiscie bardzo tesknie za domem ,ale tak wybralam i musze sie tego trzymac.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-25, 22:49   #134
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
Olu, nie martw się i głowa do góry - nie wieszaj się plisssss....
Spokojnie - dziś jeszcze postanowiłam tego nie czynić. Ale musze zapisać się do psychologa, bo czasem jestem temu bliska.

Zaraz kładę się spać - posmarowałam się dermogalem... Dziwne. Mam wrażenie, że to tran. Jakiś tłusty. Mam nadzieję, że mi nie zrobi krzywdy - w końcu kolejny raz wierzę, że skoro napisano "dla trądzikowej cery także", to nie jest to kłamstwo (ludzka naiwność, a moja na pewno, nie zna granic). Jeden pryszcz mi wyskoczył (rejestruję, aby wiedzieć, że nie po dermogalu) i nie mam zamiaru go wycisnąć (na razie). Zbaczymy co będzie jutro.
Wspierajcie mnie duchem - może dam radę pociągnąć dalej mój marny żywot.

W ogóle to zaczynam od jutra odchudzanie (który to raz?! - aż żal bierze...). Ważę 63 kg (bez bicia się przyznaję...). Muszę w 2 miesiące schudnąć do 55... Majowy weekend ma być ciepły i ja nie będę miała wtedy tej opony na brzuchu!!! A jak tam Dagna u Ciebie? Udało się?
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 07:02   #135
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

podziomka, fajnie,ze jestes zadowolona chcialabym wyjechac z polski,chociaz na jakis czas. nie jestem przywiazana do naszego kraju . marze o takim paryzu np
Oluś, z tym odchudzaniem poleglam po ok 3 miesiacach :/ z 65 do 56 zjechalam.. ale w dwa miesiace to wszystko nadrobilam tez planuje znowu powrocic na diete,ale jakos nie mam sily na nia

ide na uczelnie i dzisiaj wyniki z poprawkowego egzaminu :/

milego dnia wszystkim!!!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 11:51   #136
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Mi sie dzis 2 wielkie gule na czole zrobily i je wycisnelam.Teraz mam 2 rany...
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 13:45   #137
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

tak mówicie że u was nastąpiło masowe polepszenie ale ja niestety do tej grupy (narazie) się nie mogę zaliczyć. Jak zawsze pod koniec okresu mnie wysypało i nie mogę doprowadzić czoła do porządku. Policzki i broda w miarę ok ale czoło jest w fatalnym stanie.

Wiecie co, dziwne to bo wszystkie dziewczyny narzekają że cera im sie pogarsza tuż przed okresem a u mnie to następuje zawsze pod koniec okresu..
Wy też tak macie może?
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:

Edytowane przez beata_1988
Czas edycji: 2008-02-26 o 15:43
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 14:53   #138
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

U mnie ogólnie polepszenie,ale przy dziurce od nosa (!!!) wyskoczył mi podskórny pryszczol!! Takie miejsca mnie zawsze zaskakuja - gdzie te pryszcze mogą się jeszcze usadowić no a przy okazji boli...
podziomka ja też jestem emigrantką, tyle że w Norwegii
--Olka-- fajnie że masz postanowienie związane z wagą, ale czy to troszkę nie za dużo w dwa miesiące??
dagna1 dzięki i Tobie też życzę miłego dnia, a właściwie popołudnia No i trzymam kciuki za zdany (mam nadzieję,że dobrze) egzamin
beata_1988 mi się pogarsza przed okresem, ale po okresie z tydzień jeszcze męczę się z tym co wyszło, a niktóre zostają do następnego okresu - wiesz... taka walka z wiatrakami przez ten okres !! Czekam jednak cierpliwie na efekty po hormonach. Zaczęłam trzecie opakowanie.
Idę na norweski - ufff - trudne to jak nie wiem co!!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 16:13   #139
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
Oluś, z tym odchudzaniem poleglam po ok 3 miesiacach :/ z 65 do 56 zjechalam.. ale w dwa miesiace to wszystko nadrobilam tez planuje znowu powrocic na diete,ale jakos nie mam sily na nia

ide na uczelnie i dzisiaj wyniki z poprawkowego egzaminu :/
Szkoda... Efekt jojo. Mam nadzieję, że egzamin ok.

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
Wiecie co, dziwne to bo wszystkie dziewczyny narzekają że cera im sie pogarsza tuż przed okresem a u mnie to następuje zawsze pod koniec okresu..
Wy też tak macie może?
Ja tak mam jak "wszystkie dziewczyny".

Cytat:
Napisane przez marika22 Pokaż wiadomość
U mnie ogólnie polepszenie,ale przy dziurce od nosa (!!!) wyskoczył mi podskórny pryszczol!! Takie miejsca mnie zawsze zaskakuja - gdzie te pryszcze mogą się jeszcze usadowić no a przy okazji boli...

--Olka-- fajnie że masz postanowienie związane z wagą, ale czy to troszkę nie za dużo w dwa miesiące??

beata_1988 mi się pogarsza przed okresem, ale po okresie z tydzień jeszcze męczę się z tym co wyszło, a niktóre zostają do następnego okresu - wiesz... taka walka z wiatrakami przez ten okres !! Czekam jednak cierpliwie na efekty po hormonach. Zaczęłam trzecie opakowanie.
Idę na norweski - ufff - trudne to jak nie wiem co!!
Ja nienawidzę jak mam COŚ przy nosie! Mam teraz jednego podskórnego, ale na żuchwie, więc jakoś żyję.

Podobno można bezpiecznie chudnąć kilogram na tydzień. Ja mam 8 kg i 9 tygodni. A tak serio to i tak nie dam rady - święta i te sprawy. TO ZNACZY DAM!!! Muszę i już.

Ja mam właśnie dokładnie tak jak Marika z pogorszeniami.

Efekty po hormonach wkótce będą. U mnie nawet chyba wreeeszcie są - po pół roku.
__________________
Dbam o siebie

Edytowane przez --Olka--
Czas edycji: 2008-02-26 o 19:37
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 17:26   #140
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez podziomka Pokaż wiadomość
Mi sie dzis 2 wielkie gule na czole zrobily i je wycisnelam.Teraz mam 2 rany...
kurna mi tez!!!!!!!! znaczy dwa wyszly,ale chamuje sie,aby ich nie wycisnac...... na uczelni mi te dwa gowna wyszly :/
(egzamin zdalam,cale szczescie)
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 18:01   #141
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
kurna mi tez!!!!!!!! znaczy dwa wyszly,ale chamuje sie,aby ich nie wycisnac...... na uczelni mi te dwa gowna wyszly :/
(egzamin zdalam,cale szczescie)
Dagna gratulujeA ja caly dzien na uczelni siedzialam z taka masakra na czole....Juz sie tyle chamowalam i nic nie wyciskalam a tu dzis cos mnie podkusilo.

Mi zawsze wyskakuje po okresie nigdy przed.Tez biore anty.Ostanio mysle zeby odstawic tylko ,nie chce zeby mnie jeszcze gorzej wysypalo.

Marika22 jak jest w Norwegii?Bylam w Szwecji i Finlandii ,ale tam pewnie jest zupelnie inaczej.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:10   #142
mdz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 661
Dot.: Trądzik - cz. 2

Aaaaa mam mega gule podskorna, na wlasne zyczenie! Wycisnac probowalam jakiegos maluszka, noi mam... eh
Czym to najlepiej posmarowac zeby zlazlo? Bo mam mnostwo tych specyfikow ale zawsze tak probuje wszystkiego naraz i nie pomaga...
__________________
[CENTER][COLOR=Black][COLOR=Black]Pauliś pozdrawia
mdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 20:44   #143
DIVINA87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 52
Dot.: Trądzik - cz. 2

u mnie zaczyna sie cos zawsze psuc dokladnie 1-,5tyg po skonczonej miesiaczce a tydzien przed okresem i w trakcie cera super;] wiiem ze jak tradzik nasila sie przed okresem to lekarze wlasnie czesto przepisuja anty < jak tak kiedys mialam to lekarz od razu,ze anty na to pomogą!, of kors nie wzielam". , podobno pomaga w takich przypadkach. u mnie jak zwykle wszystko jest nie typowe ;]
DIVINA87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:01   #144
beata_1988
Zakorzenienie
 
Avatar beata_1988
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 5 373
GG do beata_1988
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez DIVINA87 Pokaż wiadomość
u mnie zaczyna sie cos zawsze psuc dokladnie 1-,5tyg po skonczonej miesiaczce a tydzien przed okresem i w trakcie cera super;] wiiem ze jak tradzik nasila sie przed okresem to lekarze wlasnie czesto przepisuja anty < jak tak kiedys mialam to lekarz od razu,ze anty na to pomogą!, of kors nie wzielam". , podobno pomaga w takich przypadkach. u mnie jak zwykle wszystko jest nie typowe ;]
no ja właśnie mam tak samo i nie wiem z czego to się bierze... masakra..
__________________

Dwa serca po raz drugi :heart:
beata_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 21:30   #145
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez beata_1988 Pokaż wiadomość
no ja właśnie mam tak samo i nie wiem z czego to się bierze... masakra..

ja tez tak mam
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-26, 22:04   #146
--Olka--
Zakorzenienie
 
Avatar --Olka--
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 516
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Aaaaa mam mega gule podskorna, na wlasne zyczenie! Wycisnac probowalam jakiegos maluszka, noi mam... eh
Czym to najlepiej posmarowac zeby zlazlo? Bo mam mnostwo tych specyfikow ale zawsze tak probuje wszystkiego naraz i nie pomaga...
Oj tak tak! Niby taka kropeczka, się naciśnie i nic, a za chwilę rośnie potworny podskórny guz! Niestety nie umiem nic doradzić. Ja tak samo stosuję wtedy wszystko czym dysponuję.

Cytat:
Napisane przez DIVINA87 Pokaż wiadomość
u mnie zaczyna sie cos zawsze psuc dokladnie 1-,5tyg po skonczonej miesiaczce a tydzien przed okresem i w trakcie cera super;] wiiem ze jak tradzik nasila sie przed okresem to lekarze wlasnie czesto przepisuja anty < jak tak kiedys mialam to lekarz od razu,ze anty na to pomogą!, of kors nie wzielam". , podobno pomaga w takich przypadkach. u mnie jak zwykle wszystko jest nie typowe ;]
Mam nadzieję, że te przepisywane w takim przypadku (pogorszenie trądziku przed okresem) tabletki działają cuda! - mam tak i oczekuję cudów. A tak serio to już można powiedzieć, że nastąpił cud! Nie mam nic nowego! Nic a nic. Podniecam się i może być klapa... Ojej... Nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać...

Wyłudziłam dziś w sephorze próbki colorstaya - i cóż... Prawdę pisano. Jest ok, ale na większe wyjścia - w miarę kryje (mojej gęby się nie da dobrze, bo jest wyjątkowo wstrętna), matuje, kolorek najjaśniejszy mi pasuje, ale... Bardzo podkreśla suche skórki (bardzo!) - pod innymi nie widać ich było. Wysusza... Postanowiłam więc nie kupować - nie mam za często "dużych wyjść", a na razie jak coś to próbek mi wystarczy.
__________________
Dbam o siebie
--Olka-- jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 06:36   #147
marika22
Rozeznanie
 
Avatar marika22
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 531
Dot.: Trądzik - cz. 2

Niedawno odkryłam nowy sposób na ropne pryszcze (bo ten przy dziurce od nosa dzisiaj wyglądał baaardzo nieestetycznie więc musiałm coś z nim zrobić). Mój sposób: w gorącej wodzie (taką,że nawet trochę parzy w palce) zamaczam palec/palce i szybko tym gorącym palcem przytykam do pryszcza i tak kilka razy. A jak jest możliwość to w ogóle robię tak żeby jak najwięcej gorącej wody dostało się na pryszczola. Pod wpływem gorąca pryszcz jakby znikał!! Tak samo robię jak już mi pryszcz pęknie sam i leje się krew. Gorącą wodą tamuję krwawienie. Spróbujcie!

podziomka w Norwegii jest bardzo fajnie, ludzie mili, nie ma tak wielkich stresów w pracy jak w Polsce. Jestem zadowolona!!
marika22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 09:44   #148
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Trądzik - cz. 2

Ja mam z kolei wrażenie, że cera pogarsza mi się w połowie cyklu Ostatnio z moją cerą jest nawet nawet, chociaż jeszcze wczoraj byłam załamana, gdyż piję herbatkę oczyszczającą Vitaxu "Sekret piękna" no i trochę powyłaziło na skórze Zakupiłam sobie też nowy krem Acnefan i jestem pod wrażeniem- dotychczas używałam Benzacne i przez niego moja skóra stała się wrażliwa, łuszcząca się, mimo że nakładałam punktowo a ten nowy kremik działa bardzo dobrze i ma mało inwazyjny skład- wyciąg z nagietka i rumianku, witaminę A, olejek herbaciany. Benzacne był dobry a Acnefan też zapowiada się nieźle a jest bardziej delikatny
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:11   #149
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Trądzik - cz. 2

nie wiem co mam z tym zrobic :/ od dwoch tygodni na policzku mam duze,czerwone wypukle COS. przed pojawieniem sie tego CZEGOS mialam krostke,ktora nie ruszalam i znikla w ciagu 2 dni i wlasnie po paru dniach pojawilo sie to COS. na pewno nie bede tego wyciskac,bo nic nie wyjdzie. okropnie to wylada i nie da rady niczym zatuszowac,bo bardzo wystaje.. nie wiem co na to nakladac,bo od 2 tygodni nie znika,nie goi sie itp
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 10:38   #150
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Trądzik - cz. 2

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
nie ma to jak otworzyc drzwi z syfami i blyszczaca sie cera (minute po nalozeniu kremu nawilzajacego) mlodemu kurierowi :/
Ja też tak miałam kilka dni temu Zadzwonił do mnie kurier z mBanku, że lada chwila będzie, musiałam się ubrać, więc nawet przypudrować nosa czasu nie miałam. A za chwilę zadzwonił żebym wyszła przed blok, bo nie ma gdzie zaparkować. I - tadam!- po raz pierwszy od wielu lat wyszłam bez makijażu Traumatyczne przeżycie

Cytat:
Napisane przez --Olka-- Pokaż wiadomość
Wyłudziłam dziś w sephorze próbki colorstaya - i cóż... Prawdę pisano. Jest ok, ale na większe wyjścia - w miarę kryje (mojej gęby się nie da dobrze, bo jest wyjątkowo wstrętna), matuje, kolorek najjaśniejszy mi pasuje, ale... Bardzo podkreśla suche skórki (bardzo!) - pod innymi nie widać ich było. Wysusza... Postanowiłam więc nie kupować - nie mam za często "dużych wyjść", a na razie jak coś to próbek mi wystarczy.
Bo pod Colorstaya koniecznie trzeba krem nawilżający
Spróbuj tak, powinno być o wiele lepiej. Ja tak robię . Tylko trzeba wtedy częściej sięgać po absorbentki.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2008-02-27 o 11:02
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.