Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe wyliczanki

Notka

Wizażowe wyliczanki Wizażowe wyliczanki, to miejsce gdzie porozmawiasz o pogodzie, jedzeniu, twoim samopoczuciu lub o tym co ostatnio dostałaś od swojego ukochanego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 11:49   #121
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Wróżyłam dwa razy-za pierwszym z lekkim przymrużeniem oka, wiadomo-nie wierzę w takie zabobony i wróżby.Pierścionek mi wystukał,że wyjdę za mąż w wieku 23 lat, a wielką miłość poznam w wieku 19 lat.I stwierdziłam-taa, jasne.Dalej już nie wróżyłam.
Całą zabawę powtórzyłam po kilku dniach, używając innego pierścionka
I wyszło dokładnie to samo.Wystukało mi imię i nazwisko faceta, którego właśnie ostatnio poznałam, nawet datę jego urodzenia(pomyliło się tylko o dwa dni) i kiedy się poznaliśmy.Z każdą kolejną literką coraz szerzej otwierałam oczy z przerażenia i zdziwienia.W sumie dziwne uczucie, ale wolałam się upewnić.Powróżyłam mamie i wyszło wszystko zgodnie z prawdą( w dacie ślubu się pomyliło znowu o dwa dni).
I już nie wiem, co o tym myśleć.Partnerów mi wystukało 6, jak na razie było 4 i zanosi się na 5(imię 5 chłopaka też mi dobrze wystukało).Może to działa na zasadzie autosugestii.Chociaż w sumie wolałabym innego męża:/
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:01   #122
nat09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

mi wyszedł wiek zamążpójścia 27
dzieci: dziewczynka, chłopiec, dziewczynka
imię męża: Marcin
ale to niemożliwe, bo on zerwal ze mną 3 tygodnie temu mówiąc ze mnie nie kocha, że tego nie czuje.
Pół roku temu wróżyłam mu dzieci i wyszło tak samo, ale myślę ze przez to ze to ja mu wróżyłam, siła autosugestii po prostu
nat09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 12:47   #123
smerfaskr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 12
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

nie wiem czy to siła autosugestii, bo mi wyszło jedno dziecko a mojemu męzowi czworo!!! raz wrózyłam mu ja raz sobie sam..... zreszta wykorzystuje obrączke do odpwoiedzi na rózne pytania a ostatno nawet sprawdza mi się na studiach co do ocen!!!!
smerfaskr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 11:33   #124
nat09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

to jak mam inaczej to wyjaśnić skoro nie jesteśmy razem, choć nie przeczę że bardzo bym chciala żeby wrócił. Wyszło mu dokładnie tak samo i jak wróże mu oraz sobie wiek zamążpójścia to też wychodzi tak jakbyśmy to my mieli się pobrać
nat09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 14:57   #125
Aniasek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Dziewczyny, naprawdę jest to fajna zabawa ale ogólnie... raczej z dystansem - mi wyszedł za męża facet, i to za każdym razem, imię i nazwisko dokładnie, za którego oczywiście bardzo bym chciała wyjść, ale jak on się ze mną ożeni to ja prędzej prezydentem zostanę..
Oczywiście zaciekawiła mnie jednak ta wróżba i poczytałam trochę o wróżeniu wahadełkiem - jest ono niestety bardzo podatne na własne życzenia- dlatego trzeba być wprawionym - pozbyć się wszelkich myśli przed przystąpieniem do wróżenia, no chyba, ze po prostu się nie ma żadnych życzeń w temacie..
Hmm..no nie wiem.. chyba, że ktoś inny nam wróży, najlepiej ktoś z "darem"..
Aniasek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 12:39   #126
KKOLOROWA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

To moze teraz ja^^
znam to wrozbe od baaaaaaardzo dawna;P
wrozyłam mojemy 1 chłopakowi i wyszło to samo co i mi wszytsko fajnie tylko juz z nim nie jestem:d
wrózyłam mojemy 2 chłopakowi i tez wyszło mu to samo znow fajnie ale z nim nie jestem xD
wrózyłam 3 chlopakowi i na poczatku zwiaku wychodzilo mu cos inneg wiec juz mysle to po NAS po czasie znow mu powrózylam i wyszło mu to samo^^hehe
a co lepsze kolezance wywrózono chłopca i dziewczynke i chlopiec jest a gdzy przysło do dziewczynki to sie znow chłopiec urodzi

autosugestia;>???? co ma byc to bedzie a ja w to i tak nie wieze)
KKOLOROWA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 14:50   #127
Karolina2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

A ja mam takie pytanie, mianowicie czy zamiast obrączki w charakterze wahadełka może posłużyć GUZIK? Taki nie mały i bardzo wygodny Powiem że wróżyłam już nim i powychodziło mi co nie co, choć nie wiem czy do końca można wierzyć temu, bo za każdym razem wychodzi wszystko to samo i na moją korzyść..
Karolina2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-15, 19:33   #128
Nitek 03
Przyczajenie
 
Avatar Nitek 03
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 16
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

wiek gdy wezme slub: 28
dzieci : dziewczynka i chlopiec
imie meza: Marcin

poźniej sprawdzilam w jakim wieku sie poznaliśmy, moja date urodzenia, jego date urodzenia... a nawet nazwisko i sie zaczynam obawiac, bo znam tego kolesia..

guzik??.. a nie masz zadnego pierscionka
__________________
_________________________ _____________
Yeah!! Welcome to UP.AK
Nitek 03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 22:23   #129
Karolina2627
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

pierścionek mam, ale z oczkiem a taki nie może być niestety, w formie obrączki nie mam.. ale spróbuje znaleźć obrączkę i porównać z 'guzikiem'
Karolina2627 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-17, 11:27   #130
edek92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

ja dwa lata temu robiłam wróżbę z dziećmi i dziś wyszło mi tak samo.. pięcioro dzieci. najpierw synowie a ostatnia córka, w wieku 19 lat wyjdę za mąż a 19 kończę 25 kwietnia (dla potwierdzenia robilam tą wróżbę 5 razy) i do tego moim mężem będzie Łukasz, a aktualnie mam chłopaka Łukasza z którym mieszkam Ciekawa jestem czy ślub będzie z chęci czy z powodu ciąży. Mam nadzieję, że z chęci :P
edek92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 11:03   #131
Claritine
Raczkowanie
 
Avatar Claritine
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 39
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
A mi nic nie wychodzi w tej szklance nie uderza o ścianki buuu nie wyjdę za mąż ja się tak nie bawię

Wyszło mi identycznie

Edytowane przez Claritine
Czas edycji: 2013-06-18 o 04:20
Claritine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-23, 17:11   #132
devilry
Raczkowanie
 
Avatar devilry
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: drugie pudełko w ciapki od lewej.
Wiadomości: 293
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

mi wychodzą dzieciaki różnie, ale 3 synów i 2 córki najczęściej
partnenrów 5, miałam już 4 xD
imię męża Sebastian i właśnie teraz z takim jednym mamy się ku sobie...
awr, ciekawe ciekawe;-)
__________________
and those who were seen dancing
were thought to be insane
by those who could not hear
THE MUSIC <3

devilry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 23:34   #133
nat09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Cytat:
Napisane przez nat09 Pokaż wiadomość
mi wyszedł wiek zamążpójścia 27
dzieci: dziewczynka, chłopiec, dziewczynka
imię męża: Marcin
ale to niemożliwe, bo on zerwal ze mną 3 tygodnie temu mówiąc ze mnie nie kocha, że tego nie czuje.
Pół roku temu wróżyłam mu dzieci i wyszło tak samo, ale myślę ze przez to ze to ja mu wróżyłam, siła autosugestii po prostu
A jednak wszystko jest możliwe odnowiliśmy kontakt i wszystko wskazuje na to ze do siebie wrócimy. W końcu 5 lat razem do czegos zobowiązuje.
nat09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 14:17   #134
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

A mnie się sprawdziło

Wyszło:
2 synów i córka - jest dwóch synów a najlepsze że córka będzie... nie z mężem :hahaha :
o resztę nie pytałam, obawiam się autosugestii, aczkolwiek starałam się podejsc do tego zupełnie na sucho, bez emocji.
Zapytam zaraz o imię "kochanka" hehehe, ale mnie to smieszy
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 13:17   #135
lolita1919
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

a mnie sie nie sprawdza raz mi lata na dziewczynke raz wcale a innym razem na chlopca pic na wode !! gowno prawda te wrozby !!!!
lolita1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 16:02   #136
kasia.diet
Zakorzenienie
 
Avatar kasia.diet
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 250
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

z ta wrozba na ilosc i plec dzieci to jest cos nie halo, obraczka zawsze obraca sie choc troche wkolo. i niby jak ma sama z siebie poruszac sie w pionie?
po siodmym takim obracaniu dalam sobie spokoj

a wiek w ktorym wezme slub moze sie akurat zgadzac ale to sie okaze za dwa lata
__________________
Mąż i żona
kasia.diet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 16:10   #137
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

o fajnie ,że znalazłam ten wątek

Wiedziałam tylko o tej pierwszej wróżbie na ilość i płeć dzieci.
Zawsze! Wychodzi mi to samo. Nie wiem ile razy już to robiłam ,ale sporo i wynik jest : chłopiec , dziewczynka i za 3 razem już się nie kręci.

Mojej mamie też zawsze wychodzi tak jak jest: dziewczyna , chłopiec. I faktycznie ja jestem starsza a później jest mój brat.
Mojemu tacie to samo , babci też

Może coś w tym jest , okaże się
Dzisiaj zrobię wróżbę ze szklanką.



EDIT:

zrobiłam. I szczerze mówiąc jestem zaskoczona. Nie wiem czy to siła autosugestii ,że zawsze wychodzi to samo . Zobaczymy w przyszłości , chociaż zaintrygowało mnie to


Będę miała 27 lat jak wyjdę za mąż , swoją największą miłość przeżyłam w wieku 17 lat , będę miała 1 partnera ( co mnie w sumie negatywnie zaskoczyło ;P ale za kadym razem kiedy o to pytam obrączka stuka 1 raz) . a imię wybranka zaczyna się na S.
Jak wystukało S to pomyśłam: a co mi szkodzi , dalej stukam , ale to raczej nie możliwe ,że wystuka całe , pełne imię. I co ? Ku mojemu zdziwieniu wystukało.

Gdyby odnieść tą wróżbę do mnie to by się zgadzało , bo w wieku 17 lat zakochałam w chłopaku o tym imieniu co wystukała obrączka. Byliśmy razem ,ale już nie jesteśmy. Przez 7 miesięcy brak jakiegokolwiek kontaktu ,ale teraz się odnowił. Podchodzę do tego wszystkiego z dystansem , ale jestem zaskoczona

a ślub w wieku 27 lat byłby dla mnie idealny. Wcześniej i tak bym nie chciała ;]

Edytowane przez Baby14
Czas edycji: 2011-03-13 o 08:31
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 18:21   #138
magaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 65
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

a jak zrobić to ze szklanką? bo ja coś chyba źle robię, w ogóle mi nie stuka tylko sobie smętnie dynda w bezruchu nad taflą wody w szklance.
magaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-13, 21:31   #139
Sweetdream84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Witam. Ja jakiś czas temu również wróżyłam sobie z obrączki i wszło mi:
- ślub w wieku 29 lat (czyli za dwa lata)
- dzieci: chłopiec + dziewczynka
- imię męża: Krystian J.

Wróżbę powtarzałam już wiele razy i zawsze wychodzi to samo. Jak do tej pory nie poznałam żadnego Pana Krystiana, ale wg obrączki ma się to jeszcze w marcu zmienić... Aczkolwiek podchodzę do tego wszystkiego z dużym dystansem , ale może akurat. Tak czy inaczej czas pokarze
Sweetdream84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 19:04   #140
ewka4556
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3
Question Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

hej, dziś z kumpelą robiłyśmy tę wróżbę i jej wychodziło i dla mnie i dla niej, ale kiedy ja chciałam spróbować to obrączka w ogóle się nie ruszyła, w żadnej z wróżb, po prostu stała w miejscu. Co to może oznaczać, że mam złe fluidy czy jak? :p

I jak to jest możliwe, że moim mężem ma być ktoś z kim już na 100% nie będę ?
ewka4556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 07:38   #141
eweliinek
Raczkowanie
 
Avatar eweliinek
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 43
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Ja jestem w szoku, bo robiłam już kilku osobom i okazywało się że z kręcenia pierścionka wychodzi taka sama liczba dzieci i kolejność jaką mają. Mojemu chłopakowi robiłam już z 5 razy i wychodzi chłopak i dziewczynka.

A mi- nic. stoi w miejscu. Ale jak zauważyła moja koleżanka... zawieszając obrączkę(pierścionek) nad dłonią, między nadgarstkiem a łokciem- buja się wzdłuż żył, a jeżeli kciuk lewej ręki prawie złączymy z palcem wskazującym( tworząc literę C) obrączka wewnątrz palców zaczyna kręcić okręgi. Może jest to związane z przepływem krwi? jakąś wewnętrzną energią?

Mi ni cholery nie kręci się ani między palcami ani wzdłuż ręki- i od razu pomyślałam o tym, że mam bardzo słabo wyczuwalny puls na nadgarstku- znikomy. Może dlatego??
eweliinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:26   #142
klejuszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

fajna zabawa z tym wrozeniem Mnie najbardziej interesuje ilosc i plec dzieci - mam juz jedna coreczke, teraz jestem w ciazy wg usg tez bedzie coreczka a wrozba pokazuje 1 dziewczynke i drugie dziecko chlopczyk. Czyli nie do konca sie spr
__________________
nasza Milenka
klejuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-31, 16:45   #143
Ankaklb1113
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

2 dzieci dziewczynka i chłopczyk
1 partner życiowy
Imię: Przemysław
Wyjdę za mąż w wieku 21 lat
Nawet bym tak chciała;DD
Ankaklb1113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 10:11   #144
beti841
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Witam serdeczniehttp://www.cudownedzieci.pl/Images/Smileys/happy.png
Czy mógłby mi ktos powróżyć z obrączki ilość i płeć dzieci, wiek kiedy spotkam tego jedynego i jego imię oraz co tylko można wywróżyć? Poprostu chciałabymm sprawdzić czy wyjdzie tak samo jak mnie.
Może podam swoje imię Beata ur. 30-12-1984
Pozdrawiamhttp://www.cudownedzieci.pl/Images/Smileys/happy.png
beti841 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 09:21   #145
misiaaa07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

zrobiłam sobie tą wróżbe już kiedyś i wyszło mi że będą bliźniaki dziewczynka i chłopiec a teraz jestem w ciąży i mam mieć jedno dziecko. Co o tym mam mysleć czy ktoś był w takiej sytuacji? czy komuś nie sprawdziła się ta wróżba??
misiaaa07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 10:45   #146
viola5885
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 5
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

Ja znam wróżkę która jest rewelacyjna -wszystko się sprawdza . chodzę do niej od wielu lat wróżka Maryla z Koziegłówach ma bardzo dobrą opinię . Chodzą do niej wysoko postawione osoby prosząc o pomoc w problemach życiowych . I wracają czyli coś w tym jest -wiedza poparta doświadczeniem. Spotkania w spokoju ,kulturze ,można zadawac pytania na które chętnie odpowiada . POLECAM - mimo ,że trudno się do niej dostac nie rezygnujcie naprawdę warto ( dla zainteresowanych tel.510180375) -wdzięczna Maryli Viola
Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
Witam kobitki
każda chce znac pewnie swoją przyszłość na temat ślubu i dzieci...
Proponuje zabawe w e wróżenie, choć częste przypadki mowią o sprawdzalności tej wróżby,sama nie wiem czemu tak sie dzieje...Mnie nauczyła wróżyć mama,jej się sprawdziło, zreszta wielu osobą się sprawdza...jest to stara wróżba, mogą ja robic młode niezamęzne ,ale i męzatki, dla sprawdzenia i dla informacji o ilości i płci dzieci.

Tłumacze zasady:
1. Wróżba na ilośc i płeć dzieci
zawieszasz obrączke na nitce wkładasz ja trzy razy miedzy kciuk a reszte palcó lewej dłoni, obracasz dłoń i nad nią trzymasz nitke z obrączką(nie bujaj nią). Ruch na około symbolizuje dziewczynke, ruch pionowy-chłopiec.
pwtarzamy to samo, czyli obraczka trzy razy między kciuk, znowu obracamy dłoń i patrzymy jak się rusza, robimy tak do momentu gdy obraczka stanie nad nasza dłonią i ani nie drgnie. Tyle razy ile musiałyśmy wykonać te czynnośći tyle będziemy miec dzieci, o wskazanej wcześniej płci
2.Wróżba na wiek wyjścia za mąż
Podnosimy nitke z obrączką pięć razy nad lewą dłonią(dłoń wewnętrzną stroną do góry) następnie wkładamy nitke do szklani i liczymy liczbe stuknięc obrączki o brzegi szklanki, gdy obrączka zatrzyma się w miejscu przestajemy liczyć i mamy wiek wyjścia za mąż.
W momencie gdy obrączka przez dłuższy czas się buja, możemy odczytać wiek w którym spotka na s wielka miłośc
3. Wróżba na ilość partnerów i imie wybranka serca
wkładasz obrączke do wody i zadajesz pytanie : ilu partnerów będę miała w swoim życiu wyjmujesz i liczysz ilość uderzeń obrączi o ścianki szklanki gdy obrączka zatrzyma się już na dobre wkładasz ja spowrotem do szklanki i zadajesz pytanie jak będzie miał na imie ten jedyn hehe i liczysz abc..pyrzypuśćmy że liczysz abc.. i obrączka wystukała k ona na chwilke zatrzyma się
wkładamy znów do wody wyjmujemy i liczymy dalej ABC ... aż wjdzie nam całe imie i obrączka już się nie poruszy

Zapraszam do wróżenia
Piszcie co wam wyszło, moze ktoś już po slubie i sprawdzi czy to działa,albo zróbcie mamie żeby się upewnić hihi

może to głupie,ale w mojej rodzinie się sprawdza zawsze



---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:04 ----------

no to ja pierwsza...

1. syn i córka, dwójka dzieci
2. wyjde za mąż w wieku 24 lat, wielka miłośc w wieku 21 lta
3. 3 partnerów
imię :Bartłomiej

p.s przyznam że jak w dzieciństwe mama mi wróżyła to liczba i płeć dzieci była taka sama, tak samo wiek wyjscia za mąż. wróżbe nr 3 odkryłam sama nie dawno więc nie wiem czy się sprawdza, ale zawsze jak wróże to wychodzi mi to samo
viola5885 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 15:19   #147
eLeN83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 438
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

chyba nigdy nie wyjdę za mąż bo obrączka nie chce stukać
__________________


nie otwieram skarbonki
eLeN83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:00   #148
Hankaa90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

1. Córka
2. 22 lata
3. 7 Partnerów (jeżeli chodzi o to to mój ostatni chłopak był 6 ;p) a imię Paweł.
Hankaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-26, 10:30   #149
harper_1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

A mi wyszło:
1. 4dzieci: 2 chłopców i 2dziewczynki
2. W wieku 31 lat wyjdę za mąż.
3. Będę miała 5 chłopaków. A mój przyszły mąż będzie miał na imię Nichkhun.

Można też wywróżyć sobie zawód w jakim będzie się pracowało.
Mi wyszło: aktorstwo i na razie się spełnia, bo pracuje w teatrze jako aktorka.
harper_1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 18:32   #150
heartofglass
Raczkowanie
 
Avatar heartofglass
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 323
Dot.: Wróżba z obrączki...ostrzegam sprawdza się;)

nie potrafię zrobić tej wróżby;( zwłaszcza moment z wkładaniem obrączki do szklanki z wodą. nie chce sie tak rozchuśtać żeby uderzyć o szklankę, poporstu nie sięga. Trzba ją trzymać na środku szklanki, czy może bliżej krawędzi? ;d

---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

słyszałam też, że jeśli chodzi o tą wróżbę, zwłaszcza o dzieci, że może pokazywać nawet maleństwa, które się nie narodziły, zostały poronione.
__________________

heartofglass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe wyliczanki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:12:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.