Sposoby na podobanie się/poderwanie płci przeciwnej - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-06, 13:40   #121
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Avialle tak poprostu na ulicy czy w jakims miejscu Ja np tak poprostu na ulicy nie potrafie chyba Owle miejsca siedzace:P
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:29   #122
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Podryw

wymowne spojrzenia-to jest to zawsze dziala
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:34   #123
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Podryw

a jak poderwać znajomego dobrego kolegę
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-06, 15:44   #124
malena18
Rozeznanie
 
Avatar malena18
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 647
Dot.: Podryw

gdzies slyszalam ze jezeli w ciagu pierwszych paru minut od poznania sie sobie nie spodobamy, nie zapamietamy czegos, nie zainteresujemy sie soba choc troche- to juz nigdy ze soba nie bedziemy...ale ja mysle ze to bezsens, teoria milosci od pierwszego wejrzenia rzadko kiedy naprawde ma miejsce
malena18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:52   #125
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Kochane a znacie sposoby na taka sytuacje: Wiecie ze chlopak Was lubi, ale jest przekonany ze na 100% nie ma u Was szans dlatego boi sie umowic. Jak osmielisc kogos takiego? Dyskretne aluzje sa bezskuteczne
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 21:48   #126
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez Asik_
Kochane a znacie sposoby na taka sytuacje: Wiecie ze chlopak Was lubi, ale jest przekonany ze na 100% nie ma u Was szans dlatego boi sie umowic. Jak osmielisc kogos takiego? Dyskretne aluzje sa bezskuteczne
hehe przypomniao mi sie pewna smieszna sytuacja bylem ze swoja byla TZ na jakiejs zabawie juz nie pamietam co to bylo ale cos ze szkoly jeszcze z jakas inna klasa gdy tzetka poszla sie bawic przysiadla sie dziewczyna dolewala mi co chwile alkocholu i jak juz zauwazyla ze troszke mnie wzielo i juz nie chcialem powiedziala "pij pij bedziesz latwiejszy" rozesmialem sie jak nigdy do tej pory sie czasem ztego smieje wiec moja rada tak nie mow do niego
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 21:49   #127
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Podryw

a ja nie zaluje,ze 5 lat temu zagadalam fajnego chlopaka na imprezie, bo dzis jestesmy razem i jest moja wielka miloscia ;-) jak skoncze studia, to sie pobierzemy ;-)
dlatego zachecam was do zrobienia pierwszego kroku, bo przez nadmierna wstydliwosc wasza druga polowka moze wam przejsc kolo nosa! gdybym ja nie zagadala mojego TŻ, to nie bylibysy dzis razem, czego nawet nie potrafie sobie wyobrazic.
po prostu nie mozna byc nachalnym. ja najpierw patrzylam mu dlugo w oczy, zeby sie mna zainteresowal. pomoglo,ale TZ jest wstydliwy, wiec nie zagadal. no to podeszlam do niego,jak widzialam,ze juz sie zbiera do wyjscia i spytalam,czy bedzie w tym klubie za tydzien. on stwierdzil,ze chcial mnie zapytac o to samo i rozmowa potoczyla sie dalej sama.

wczesniej nie bylam zbyt odwazna,ale w tym przypadku COS mi kazalo tak postapic.natura wie, jak pokierowac czlowiekeim ;-)
dzis nie mialabym juz wiekszych problemow z podrywem. faceci, ktorych znam lubia wyluzowane isympatyczne dziewczyny, wiec jak ich zagadacie, to nie bedzie zbrodnia.
to moze byc jakis zabawny komentarz do jakiejs sytuacji. na ulicy mozna zagadac chlopaka, czy nie wie,, gzdie jest np jakis sportowy lub komputerowy sklep, bo cos tamm potrzebujemy. potem mozna poprosic o pomoc, bo w sumie to nie znamy sie na komputerach,a cos tam sie popsulo.

moja kolezanka poznala faceta, kupujac w sklepie perfumy dla brata. nie mogla sie zdecydowac, wiec poprosila jakiegos chlopaka o pomoc. on jej pomogl wybrac,a potem zaprosil ja na kawe;-)

dziewczyny nie czekajcie na ruch ze strony faceta tylko same dzialajcie. nic przeciez nie tracicie,a mozecie duzo zyskac
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 22:01   #128
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Podryw

podryw ze strony kobiety...ciekawie zjawisko ! nie ukrywam mile to bardzo ale jakos nie dzialaja na mnie rozne sztuczki
__________________
zapraszam http://picasaweb.google.com/ukrytypodnickiem
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 22:23   #129
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez UkrytyPodNickiem
podryw ze strony kobiety...ciekawie zjawisko ! nie ukrywam mile to bardzo ale jakos nie dzialaja na mnie rozne sztuczki
i teraz przynajmniej wiemy jakie sztuczki jescze stosuja i bedziemy umieli sie przed nimi obronić
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 22:36   #130
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Podryw

nie znam faceta, ktory by sie bronil przed podrywem ;-) przeciez chyba dla kazdego czlowieka jest to mile? mozna sie dowartosciowac ;-)
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 22:38   #131
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez Asik_
Ja cos zauwazylam u siebie To chyba daje mi odpowiedz na pytanie dlaczego zawsze pociagaja nas osoby ktore na nas nie zwracaja uwagi, i odwrotnie uganaja sie za nami Ci ktorych nie chcemy
o jak czesto teraz zaluje ze nie zwracalem uwagi na tych ktorzy sie jak piszesz uganiali

Cytat:
Jest tak ze jeśli poznaję chlopaka, który jest mi obojetny potrafię z nim flirtować, mówic wiele rzeczy, podrywac Potem okazuje sie ze te motody sa skuteczne, bo ten chce sie umawiac Gdy natomiast jest ktos kto mi sie podoba, wtedy uważam na każde słowo jakie wypowiadam, nie flirtuje tak "oficjalnie" żeby cosbie nie pomyslał ze mi sie bardzo podoba itp Byc moze dlatego nic z tego pozniej nie wychodzi Tzn z tymi osobami z ktorymy chcemy zeby wyszło Tylko jak traftowac tych na ktorych nam zalezy jak osoby obojetne?
bo wykrył sztuczność przede wszytskim trzeba być sobą nie dasz rady udawac całe zycie
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-07, 22:41   #132
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez noana
nie znam faceta, ktory by sie bronil przed podrywem ;-) przeciez chyba dla kazdego czlowieka jest to mile? mozna sie dowartosciowac ;-)
uzyłem złego słowa no cóz jest to mile czasem zabawne a czasem uporczywe roznie to bywa
a czy mozna sie dowartosciowac bardzo mozliwe
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 22:42   #133
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez noana
nie znam faceta, ktory by sie bronil przed podrywem ;-) przeciez chyba dla kazdego czlowieka jest to mile? mozna sie dowartosciowac ;-)
ja sie nie bronie...przyjmuje to z mila checia
__________________
zapraszam http://picasaweb.google.com/ukrytypodnickiem
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 23:04   #134
Papryczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Papryczkaa
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: z dużego pokoju
Wiadomości: 6 420
Dot.: Podryw

Ja kiedys poderwalam faceta Poprostu podeszlam do niego i wprost powiedzialam ze mi sie spodobal i czy zechcialby ze mna wyjsc na kawe w weekend...i ..poszedl

ale juz bym tego nie powtorzyla ..ogolnie to zauwazlam ,ze nie umiem flirtowac ...w takich sytuacjach najczesciej chce mi sie smiac i nic na to nie poradze ..
Papryczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 09:48   #135
Mała Kulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dziura pod Poznaniem
Wiadomości: 114
Dot.: Podryw

Ja poderwałam M. w internecie...Właściwie to nie wiem, kto kogo poderwał ale wczoraj mieliśmy pierwsza rocznice naszego związku
Mała Kulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 12:37   #136
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez fistaszek20
o jak czesto teraz zaluje ze nie zwracalem uwagi na tych ktorzy sie jak piszesz uganiali



bo wykrył sztuczność przede wszytskim trzeba być sobą nie dasz rady udawac całe zycie
Wlasnie musze sie jakos tej sztucznosci pozbyc Ale wiecie jak to jest jak ktos nam sie podoba Inaczej:P

Hmm z tego co tu pisza panowie, to chyba nie uwielbiacie jak dziewczyna robi ten 1 krok..?
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 13:42   #137
noana
Raczkowanie
 
Avatar noana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 300
Dot.: Podryw

chodzi o to,ze jak jakis facet ci sie podoba, to mozesz zrobic pierwszy krok, tylko bardzo subtelnie,zeby on nie myslal,ze go podrywasz. jednoczesnie sprobuj go zainteresowac swoja osoba,zeby to on pomyslal"calkiem fajna z niej dziewczyna. musze ja blizej poznac" ;-) wtedy on bedzie myslal,ze to on jest zdobywca ;-)
noana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 15:11   #138
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Podryw

Cytat:
Napisane przez Asik_

Hmm z tego co tu pisza panowie, to chyba nie uwielbiacie jak dziewczyna robi ten 1 krok..?
hm zalezy jak kto lubi czasami pewnie warto zrobić ten pierwszy krok jak napisałem załuje czasem ze nie odzywałem sie do dziewczyn ktorym sie podobałem, ktore wyraznie dawały do myślenia no coż czasem miałem zabawne epizody a czasem przykre zalezy jak podejdziesz do sprawy
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-08, 15:35   #139
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Podryw

Jak juz nie ma innego wyjscia chyba lepiej postawic wszytsko na jedna karte niz nie zrobic nic W sumie jesli jest to obcy facet i mamy go wiecej nie zobaczyc to tym bardziej nie bedzie wstyd
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 17:55   #140
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Talking Jak zdobyć chłopaka??

Dziewczyny...zwracam się do was jako do osób starszych i bardziej doświadczonych...Spodobał mi się pewien chłopak...Poznalismy się ok miesiąca temu na koncercie...Muzyka jest dla mnie wszystkim i z tego co zobaczylam na koncercie dla niego też...Czyli moje pasje podziela a to już coś. Oprócz tego jest cholernie przystojny.Troche pogadaliśmy i to wszystko. Nawet nie wymieniliśmy swoich imion. Teraz kiedy poszłam do liceum do nowej szkoły okazało się że chodzimy do jednej szkoły...Dowiedziałam się od kolegi jak ma na imie i jaki jest. Wiem że kupa dziewczyn za nim szaleje a on się w to poprostu nie bawi i raczej jest obojętny na zaloty wszystkich tych dziewczyn. Co ja mogę zrobić zeby go zdobyć(skoro na razie nie jesteśmy nawet na "cześć")...Ja mogę uzbroić się w cierpliwość...Tylko muszę wiedzieć jak zacząć i jak to zrobić...
Co wogóle może robić dziewczyna żeby się podobać??
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:13   #141
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Podobno na kazdego faceta jest sposob Moze mijajac go na korytarzu lub gdy spotkasz go jak bedzie sam powiedz "hej, to chyba Ty byles ta tym koncercie Ale bylo wtedy super co, szkoda ze teraz zaczela sie szkola. Nie wiedzialam ze bedziesz chodzic tu do liceum. Jak Ci sie podobaja pierwsze dni tutaj?"
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:20   #142
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

hehehe zagadaj tak jak napisała Asik- myślę, że to całkiem sensowne.
Z drugiej strony skąd wiesz ze ten koles nie jest jakimś nadętym bubkiem?
Przeciez go w ogole nie znasz i już Ci się podoba? Czy chodzi raczej o jego wygląd? Bo jak o to drugie to ja sie juz nie odzywam- jestem przeciwna "chodzeniu z kimś bo jest ładny" I to nie jest jakiś krytyczny wywód w stosunku do Ciebie- po prostu mój pogląd.
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:23   #143
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Lee
Z drugiej strony skąd wiesz ze ten koles nie jest jakimś nadętym bubkiem?
Przeciez go w ogole nie znasz i już Ci się podoba? Czy chodzi raczej o jego wygląd? Bo jak o to drugie to ja sie juz nie odzywam- jestem przeciwna "chodzeniu z kimś bo jest ładny"
podobno pierwsze sekundy sa najwazniejsze... wtedy ksztaltuje sie wiekszosc opinii na temat drugiego czlowieka, i rzadko kiedy pozniej drsatycznie sie zmieniaja... zreszta czasem dziala za nas "sila wyzsza"
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:32   #144
soulsweeper
Zadomowienie
 
Avatar soulsweeper
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Nie będzie wiadomo jaki jest dopóki się go nie pozna. Masz już niezłe podstawy do zagadania i lepiej nie czaj się z tym za długo, bo wtedy wyjdzie to już mniej naturalnie. Ale nic na siłę, może on zwyczajnie nie interesuje się za bardzo dziewczynami póki co...
soulsweeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:44   #145
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez Lee
hehehe zagadaj tak jak napisała Asik- myślę, że to całkiem sensowne.
Z drugiej strony skąd wiesz ze ten koles nie jest jakimś nadętym bubkiem?
Przeciez go w ogole nie znasz i już Ci się podoba? Czy chodzi raczej o jego wygląd? Bo jak o to drugie to ja sie juz nie odzywam- jestem przeciwna "chodzeniu z kimś bo jest ładny" I to nie jest jakiś krytyczny wywód w stosunku do Ciebie- po prostu mój pogląd.
Właśnie też się balam nadętego bubka dlatego jeszcze nie mówię że się zakochałam czy coś...Najpierw chcę go poznać. Dodam że koncert trwał ze 2 godz. i my bawiliśmy się właściwie razem...Potem chwilkę pogadaliśmy(i był spoko...świetne poczucie humoru i wogóle). No ale na wszelki wypadek poprosiłam najlepszego kolegę, który jak się okazało trafił z nim do klasy o powiedzenie jaki on jest...i wiem że świetny. To własnie od tego kumpla dowiedziałam się że już dziewczyny maja na niego oko. Myślę że waznym faktem jest to że był na koncercie mojego ulubionego zespolu i razem ze mną darł się całe teksty jego piosenek...Napewno nigdy nie patrzyłam na wygląd i liczyło się dla mnie wnętrze...choć przyznaję, że w tym wypadku zwrócił w ten sposób na siebie moją uwagę
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:53   #146
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

a moze szykuje sie jakis kolejny koncert??
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 19:51   #147
gosi@czek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 312
GG do gosi@czek
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gaga87
a moze szykuje sie jakis kolejny koncert??
Czy ja wiem... Za trzy tyg. podobno występuje niedaleko nas IRA...na razie może to tylko plotki ale jeśli będzie to na 100% się wybieram
gosi@czek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:10   #148
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Czy ja wiem... Za trzy tyg. podobno występuje niedaleko nas IRA...na razie może to tylko plotki ale jeśli będzie to na 100% się wybieram
Noo to mozesz zapytac go czy sie nie wybiera Albo poprostu liczyc, ze on tam rowniez bedzie
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:29   #149
Lee
Wtajemniczenie
 
Avatar Lee
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 121
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

ale fajniście też bym się chciała w kimś zauroczyć, ostatnimi czasy staram się dobrze życ jako wolny strzelec

aha co do tego, że spędziłaś z kolesiem cały koncert (a propos jakiej to był grupy koncert?) a pozniej nawet nie powiedział Ci cześć to chyba normalka.
Właśnie przerabiam coś w tym stylu z innym kolegą
Ja nie wiem czy oni sobie myślą, że my nie pamiętamy czy coś? a takie zwykłe cześć do niczego nie zobowiązuje...

życzę Ci powodzenia całuski
__________________
if i'm not wasted, then the day is.
Lee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:28   #150
fistaszek20
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Jak zdobyć chłopaka??

Cytat:
Napisane przez gosi@czek
Dziewczyny...zwracam się do was jako do osób starszych i bardziej doświadczonych...Spodobał mi się pewien chłopak...Poznalismy się ok miesiąca temu na koncercie...Muzyka jest dla mnie wszystkim i z tego co zobaczylam na koncercie dla niego też...Czyli moje pasje podziela a to już coś. Oprócz tego jest cholernie przystojny.Troche pogadaliśmy i to wszystko. Nawet nie wymieniliśmy swoich imion. Teraz kiedy poszłam do liceum do nowej szkoły okazało się że chodzimy do jednej szkoły...Dowiedziałam się od kolegi jak ma na imie i jaki jest. Wiem że kupa dziewczyn za nim szaleje a on się w to poprostu nie bawi i raczej jest obojętny na zaloty wszystkich tych dziewczyn. Co ja mogę zrobić zeby go zdobyć(skoro na razie nie jesteśmy nawet na "cześć")...Ja mogę uzbroić się w cierpliwość...Tylko muszę wiedzieć jak zacząć i jak to zrobić...
Co wogóle może robić dziewczyna żeby się podobać??

a co my zwierzaki jestesmy zeby takie okreslenie "zdobyć"
piszesz ze chlopak nie reaguje na zaloty dziewczyn moze nie che byc z kims zwiazany jak narazie.
a tak w ogole jak ci sie podoba zajdz i porozmawiaj z nim moze akurat cos wypali
fistaszek20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:00.