Wszystko o Oriflame część VIII - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-04, 21:49   #121
akaja_2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 118
GG do akaja_2004
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

a ja nadal swoje ... czy tusze do powiek Very Me są z brokatem , przynajmniej jakieś kolory ?
akaja_2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:06   #122
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
dziewczyny a doradzcie mi w sprawie podkladow very me bo w katalogu tylko porcelanowy sie wyroznia a te trzy pozostale to wygladaja tak samo mam podklady z gg to jakby ktoras wiedziala jak by je mozna kolorystycznie przystawic do tych z gg to bylabym wdzieczna
pomoze ktos????? czy te kolory very me np ivory jest taki jak np z podkladu gg
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 08:41   #123
annula22
Raczkowanie
 
Avatar annula22
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 176
GG do annula22
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez akaja_2004 Pokaż wiadomość
a ja nadal swoje ... czy tusze do powiek Very Me są z brokatem , przynajmniej jakieś kolory ?
Widziałam na żywo tylko zielony i niebieski i miały takie drobinki świecące
Po zdjeciu w katalogu widze ze i szary i brazowy tez ma ale na 100% trudno to stwierdzic
__________________
"Na zakręcie jestem życia
Taki przyszedł czas
Jutro też jest dzień
Tak pociesza każdy mnie
Mówią- nie daj się, trzeba dzielnie trzymać się
Trzeba zacząć od początku, trzeba zamknąć drzwi"


[ori_bas]478720[/ori_bas]

[ori_ivo]478720[/ori_ivo]
annula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 09:38   #124
akaja_2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 118
GG do akaja_2004
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez annula22 Pokaż wiadomość
Widziałam na żywo tylko zielony i niebieski i miały takie drobinki świecące
Po zdjeciu w katalogu widze ze i szary i brazowy tez ma ale na 100% trudno to stwierdzic
dzięki bardzo ....
akaja_2004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 11:08   #125
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez akaja_2004 Pokaż wiadomość
a ja nadal swoje ... czy tusze do powiek Very Me są z brokatem , przynajmniej jakieś kolory ?
Czarny na pewno nic nie ma, bo osobiście posiadam i używam. Natomiast widziałam również szary. Lekko wpada w srebro, ale brokatu w nim nie dostrzegłam

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez in bloom Pokaż wiadomość
pomoze ktos????? czy te kolory very me np ivory jest taki jak np z podkladu gg
Nie wiem czy ktoś będzie miał taką wiedzę, bo do Very Me nie ma nawet próbek Z moich PRZYPUSZCZEŃ te kolory są pomiędzy tymi GG. Tzn.:
Porcelain odpowiada Porcelain (to oczywiste) lub ewentualnie ociupinkę może być ciemniejszy
Ivory jest między Light Ivory a Natural Beige
Sand jest między Natural Beige a Natural Rose
Cocoa jest między Natural Rose a Golden Beige
Oczywiście nie miałam żadnego z tych podkładów Very Me, więc strzelam, ale tak mi się wydaje, bo kiedyś funkcjonowały już te nazwy Sand i Cocoa przy innych podkładach.
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:27   #126
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Czarny na pewno nic nie ma, bo osobiście posiadam i używam. Natomiast widziałam również szary. Lekko wpada w srebro, ale brokatu w nim nie dostrzegłam

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------


Nie wiem czy ktoś będzie miał taką wiedzę, bo do Very Me nie ma nawet próbek Z moich PRZYPUSZCZEŃ te kolory są pomiędzy tymi GG. Tzn.:
Porcelain odpowiada Porcelain (to oczywiste) lub ewentualnie ociupinkę może być ciemniejszy
Ivory jest między Light Ivory a Natural Beige
Sand jest między Natural Beige a Natural Rose
Cocoa jest między Natural Rose a Golden Beige
Oczywiście nie miałam żadnego z tych podkładów Very Me, więc strzelam, ale tak mi się wydaje, bo kiedyś funkcjonowały już te nazwy Sand i Cocoa przy innych podkładach.
dziekuje ci za podpowiedz wlasnie dlatego ze nie ma probek to prosilam o pomoc moze ktos widzial
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 12:36   #127
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Li O Pokaż wiadomość
Porcelain odpowiada Porcelain (to oczywiste) lub ewentualnie ociupinkę może być ciemniejszy
a mi sie wlasnie wydaje, ze Porcelain z Very Me jest duzo jasniejszy niz Porcelain z dotleniajacego czy matujacego
kupilam sobie Very Me jak skonczylam Urban Shield ale byla masakra i poszedl do zwrotu - bialy jak jakas farba dla clowna...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 14:04   #128
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
a mi sie wlasnie wydaje, ze Porcelain z Very Me jest duzo jasniejszy niz Porcelain z dotleniajacego czy matujacego
kupilam sobie Very Me jak skonczylam Urban Shield ale byla masakra i poszedl do zwrotu - bialy jak jakas farba dla clowna...
O to coś dla mnie, bo GG porcelain jest dla mnie odrobinę za ciemny A jak z jakością tego podkładu? Bo cena 12,90 powiem szczerze nie wzbudza mojego zaufania
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:11   #129
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Kto mi pomoże dobrać odcień Giordani Gold Mineral Therapy?

Szukam odcienia średniego, nie dla bladziochów ani też nie za ciemnego i nie za pomarańczowego, i absolutnie nie różowego.

najlepiej taki średni beż - kawka z mlekiem
Waham się między Natural Beige a Golden Beige, ale boję się że Golden może być za pomarańczowy (jeżli nawet jest ciemny i nie idzie w pomarańcz a w beż to go chcę chyba że jest naprawdę tylko dla opalonych )
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:43   #130
blumchen25
Raczkowanie
 
Avatar blumchen25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 191
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

A ja mam takie pytanie, czy nie uważacie że zakupy za 250zł z oriflame aby mieć za darmo dostawe do domu to nie przesada? Jestem też w Avonie i tam wystarczy 150zł. Z oriflame nie mam żadnej klientki, zamawiam tylko dla siebie i zrobic samej te 100pp czyli to wychodzi 250zł to naprawde duzo :/ na biuro nie biore bo za bardzo nie mam opcji to potem odebrac wiec najwygodniej jest mi z dostawa do domu ale gdy nie mam tych 100pp a przewaznie nie mam to trzeba płacic za kuriera 10zł przy uniknieciu opłaty detalicznej:/ nie mogłaby cos z tym firma zrobic? mnie to np. zniecheca tyle płacic za dostawe. Pozatym jak raz juz z katalogu zamowie i nie mam tych 100pp i za kilka dni chcialabym jeszcze cos zamowic z tego samego katalogu to znow bede musiala płacic te 10zł za kuriera? czy idzie tego jakos uniknac? Dla tych co maja wieksze zamowienia to nie problem ale np. dla tych co zamawiaja tylko dla siebie to nie jest wesoło, przynajmniej dla mnie czy moze macie jakies pomysły jakby to rozwiazac aby tyle co chwile nie płacic? myslałam juz aby jakos razem z kumpela zamawiac ale zadna nie chce byc w ori :/
blumchen25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 15:54   #131
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez blumchen25 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, czy nie uważacie że zakupy za 250zł z oriflame aby mieć za darmo dostawe do domu to nie przesada? Jestem też w Avonie i tam wystarczy 150zł. Z oriflame nie mam żadnej klientki, zamawiam tylko dla siebie i zrobic samej te 100pp czyli to wychodzi 250zł to naprawde duzo :/ na biuro nie biore bo za bardzo nie mam opcji to potem odebrac wiec najwygodniej jest mi z dostawa do domu ale gdy nie mam tych 100pp a przewaznie nie mam to trzeba płacic za kuriera 10zł przy uniknieciu opłaty detalicznej:/ nie mogłaby cos z tym firma zrobic? mnie to np. zniecheca tyle płacic za dostawe. Pozatym jak raz juz z katalogu zamowie i nie mam tych 100pp i za kilka dni chcialabym jeszcze cos zamowic z tego samego katalogu to znow bede musiala płacic te 10zł za kuriera? czy idzie tego jakos uniknac? Dla tych co maja wieksze zamowienia to nie problem ale np. dla tych co zamawiaja tylko dla siebie to nie jest wesoło, przynajmniej dla mnie czy moze macie jakies pomysły jakby to rozwiazac aby tyle co chwile nie płacic? myslałam juz aby jakos razem z kumpela zamawiac ale zadna nie chce byc w ori :/
A w Avonie zamawiałabyś dla siebie w każdym katalogu za 150 zł, gdybyś nie miała klientek? I tu i tu jest to dużo . Uniknąć się nie da, jeśli coś domówisz, to płacisz drugi raz 10 zł.
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 16:19   #132
cukierecek27
Rozeznanie
 
Avatar cukierecek27
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Wiadomości: 946
GG do cukierecek27
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

mam takie pytanie, bo nabrałam wątpliwości przez to że zawsze sama robiłam 200pp. Jeżeli z grupą mam 200PP a sama ich nie uzbierałam promocje z BK obowiązują?? produt 40% taniej, probki za 50gr katalogi 10 za 6zł...??
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."
— Phil Bosmans
cukierecek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:39   #133
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez blumchen25 Pokaż wiadomość
A ja mam takie pytanie, czy nie uważacie że zakupy za 250zł z oriflame aby mieć za darmo dostawe do domu to nie przesada? Jestem też w Avonie i tam wystarczy 150zł. Z oriflame nie mam żadnej klientki, zamawiam tylko dla siebie i zrobic samej te 100pp czyli to wychodzi 250zł to naprawde duzo :/ na biuro nie biore bo za bardzo nie mam opcji to potem odebrac wiec najwygodniej jest mi z dostawa do domu ale gdy nie mam tych 100pp a przewaznie nie mam to trzeba płacic za kuriera 10zł przy uniknieciu opłaty detalicznej:/ nie mogłaby cos z tym firma zrobic? mnie to np. zniecheca tyle płacic za dostawe. Pozatym jak raz juz z katalogu zamowie i nie mam tych 100pp i za kilka dni chcialabym jeszcze cos zamowic z tego samego katalogu to znow bede musiala płacic te 10zł za kuriera? czy idzie tego jakos uniknac? Dla tych co maja wieksze zamowienia to nie problem ale np. dla tych co zamawiaja tylko dla siebie to nie jest wesoło, przynajmniej dla mnie czy moze macie jakies pomysły jakby to rozwiazac aby tyle co chwile nie płacic? myslałam juz aby jakos razem z kumpela zamawiac ale zadna nie chce byc w ori :/
Jeśli masz z tym problem to napisz do ori
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 16:51   #134
malinaklb
Raczkowanie
 
Avatar malinaklb
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 196
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Planuje dla siebie zakup tego pudru, który jest w zestawie razem z podkładem dotleniającym w k2. I czy ktoś z Was ma jakieś porównanie jesli chodzi o odcienie. używam obecnie pudru OB Silk Touch- jedwabisty, kolor MEDIUM. Podkład dotleniający planuje zamówić Natural Ivory (mam Natural beige, ale teraz zimą jest minimalnie za ciemny). jak myślicie, czy ten miękki puder pyłkowy wziąć Clear czy Light? Wiem, że tak na oko to ciężko, ale może macie jakieś porównanie? POMÓŻCIE
__________________
Konsultantka
Studentka
Malina


Jesteśmy razem...


malinaklb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:01   #135
in bloom
Zadomowienie
 
Avatar in bloom
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 358
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez coco_kiciusia Pokaż wiadomość
Kto mi pomoże dobrać odcień Giordani Gold Mineral Therapy?

Szukam odcienia średniego, nie dla bladziochów ani też nie za ciemnego i nie za pomarańczowego, i absolutnie nie różowego.

najlepiej taki średni beż - kawka z mlekiem
Waham się między Natural Beige a Golden Beige, ale boję się że Golden może być za pomarańczowy (jeżli nawet jest ciemny i nie idzie w pomarańcz a w beż to go chcę chyba że jest naprawdę tylko dla opalonych )
wez natural beige on jest idealny nie za ciemny nie za jasny super jest dokladnie taki jak piszesz ze chcesz
__________________
in bloom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:06   #136
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

ile mam dni na odebranie paczki z filii?
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:23   #137
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez cukierecek27 Pokaż wiadomość
mam takie pytanie, bo nabrałam wątpliwości przez to że zawsze sama robiłam 200pp. Jeżeli z grupą mam 200PP a sama ich nie uzbierałam promocje z BK obowiązują?? produt 40% taniej, probki za 50gr katalogi 10 za 6zł...??
BK jest tylko przy 200PP osobistych, więc jeśli sama tego nie zrobisz, to nie będziesz miała BK.
Cytat:
Napisane przez malinaklb Pokaż wiadomość
Planuje dla siebie zakup tego pudru, który jest w zestawie razem z podkładem dotleniającym w k2. I czy ktoś z Was ma jakieś porównanie jesli chodzi o odcienie. używam obecnie pudru OB Silk Touch- jedwabisty, kolor MEDIUM. Podkład dotleniający planuje zamówić Natural Ivory (mam Natural beige, ale teraz zimą jest minimalnie za ciemny). jak myślicie, czy ten miękki puder pyłkowy wziąć Clear czy Light? Wiem, że tak na oko to ciężko, ale może macie jakieś porównanie? POMÓŻCIE
Do podkładów od Porcelain do Natural Beige polecam Clear. Od Sand i Natural Rose po ciemniejsze polecam Light. Ten puder ładnie dopasowuje się do koloru cery i nigdy nie jest za jasny
Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
ile mam dni na odebranie paczki z filii?
Standardowo 7 dni roboczych od daty wystawienia faktury (od zamówienia) wliczając w to soboty. Czyli w normalnym tygodniu (bez świąt) jak zamawiasz np. w środę, to spokojnie w następną środę możesz jeszcze odebrać. Jakbyś chciała odebrać w następny czwartek dopiero, to trzeba ich powiadomić, żeby przetrzymali paczkę Teraz to nie wiem, bo jutro święto, a nie wiem czy w piątek i sobotę w takim razie pracują. Trzeba zobaczyć do harmonogramu...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:28   #138
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

kurcze, czyli jak zamowilam 30.12 to do 10.01 musze odebrac? troche mi nie po drodze a nie chcialam brac produktu na biuro...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 19:53   #139
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

no właśnie a gdzie sprawdzić czy 7 .01 (w piątek) filia jest czynna?
dokładnie chodzi mi o tą w krakowie..
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-05, 19:59   #140
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
kurcze, czyli jak zamowilam 30.12 to do 10.01 musze odebrac? troche mi nie po drodze a nie chcialam brac produktu na biuro...
Nie wiem czy w piątek teraz pracują. Sprawdziłaś w harmonogramie? Jeśli tak, to faktycznie do 10. Ale najlepiej napisz/zadzwoń do nich i ewentualnie poproś o przedłużenie terminu do czasu kiedy będziesz mogła odebrać.

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez WeWlasnejOsobie Pokaż wiadomość
no właśnie a gdzie sprawdzić czy 7 .01 (w piątek) filia jest czynna?
dokładnie chodzi mi o tą w krakowie..
Filie: http://pl.oriflame.com/consultants/s...monogram_pracy
Biura: http://pl.oriflame.com/consultants/s...=HarmonogramBR
Jeśli nie masz pewności, to napisz/zadzwoń do placówki
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 20:07   #141
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 553
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

8.01.2011 (sobota) - inwentaryzacja

Z powodu inwentaryzacji nie będzie możliwe składanie zamówień na stronie www.oriflame.pl w godz. 7:00 – 15:00

czyli paczke moge odebrac? bo nie czaje...
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-05, 21:48   #142
Li O
Wtajemniczenie
 
Avatar Li O
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 812
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
8.01.2011 (sobota) - inwentaryzacja

Z powodu inwentaryzacji nie będzie możliwe składanie zamówień na stronie www.oriflame.pl w godz. 7:00 – 15:00

czyli paczke moge odebrac? bo nie czaje...
Najlepiej zadzwoń do nich w piątek, albo jutro napisz maila i zapytaj czy przetrzymają ci paczkę do jakiejś konkretnej daty, która będzie ci pasowała. Raczej nie ma z tym żadnych problemów. A 8 jest w sobotę. Nie wiem czy 8 będą pracować...
__________________
Jesteś tu pierwszy raz?
Zanim o cokolwiek zapytasz przeczytaj pierwszy post lub skorzystaj z wyszukiwarki
Li O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 07:42   #143
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Oriflame_Rybnik Pokaż wiadomość
Jeśli masz z tym problem to napisz do ori

mi się wydaję, że to i tak się nie zmieni
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:15   #144
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

O, już nowy wątek

Te kubki z nowego katalogu wyglądają całkiem ładnie i może sobie je wezmę ładowarka to fajny pomysł, ale faktycznie jest za droga, lepiej kupić na allegro... Na pewno w tym katalogu wezmę sobie podkład Urban Shield, może jakąś szminkę w odcieniu Peach, ten nowy tusz mnie ciekawi, ale jakoś nie jestem do końca przekonana. Ogółem katalog nie jest rewelacyjny, może kolejny będzie lepszy
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:26   #145
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Dziewczyny jak to jest z opłatą na filię i oddział?
Tutaj pisze, że opłata ta wynosi 5zł ( i w oddziale i w filii) http://pl.oriflame.com/customer-serv...erytimeandcost

Zrobiłam natomiast symulację zamówienia i żadna opłata mi się nie doliczyła. Jak to w końcu jest?
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 09:56   #146
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Chyba jak masz 100 PP to nie ma żadnej opłaty...
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:05   #147
Oriflame_Rybnik
Zadomowienie
 
Avatar Oriflame_Rybnik
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 619
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez pycia17 Pokaż wiadomość
mi się wydaję, że to i tak się nie zmieni
Może jeśli by więcej osób napisało takie e-maile to coś by to dało.
Jeśli nie spróbujemy to się nie przekonamy...A to nic nie kosztuję taki e-mail.
__________________

14.07.2012

Oriflame_Rybnik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:42   #148
just75
Zadomowienie
 
Avatar just75
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 166
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak to jest z opłatą na filię i oddział?
Tutaj pisze, że opłata ta wynosi 5zł ( i w oddziale i w filii) http://pl.oriflame.com/customer-serv...erytimeandcost

Zrobiłam natomiast symulację zamówienia i żadna opłata mi się nie doliczyła. Jak to w końcu jest?
Jak nie masz 100pp to na filię dolicza się 5 zł, a jak juz masz 100pp to nie ma opłaty. Zobacz sobie na pierwszej stronie wątku, tam jest to dokładnie opisane .
just75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:51   #149
Justyna.kociaczek
Rozeznanie
 
Avatar Justyna.kociaczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 589
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

To, że 100 PP wyłącza wszystkie opłaty to oczywiście wiem. Dziwi mnie jedynie fakt opłaty w wysokości 5 zł na oddział. Jakiś czas temu składałam zamówienie, które nie przekraczało 100 PP na oddział w Katowicach i nie naliczono mi żadnej opłaty. Tym bardziej, że przed chwilą robiłam symulacje zamówienia i w/w opłata się nie naliczyła ( a zamówienie było na 40 PP).

Edit: ok już wszystko jasne, to pewnie opłata detaliczna. szkoda, że na oficjalnej stronie Ori jest to tak niejasno rozpisane ( chociażby nie ma wzmianki o tym, że na biuro prócz 8 zł doliczy się 5 zł tytułem opłaty detal. )
__________________
...When you've got nothing - you've got nothing to lose...

27.09.2014r.

Edytowane przez Justyna.kociaczek
Czas edycji: 2011-01-06 o 11:08
Justyna.kociaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-06, 10:59   #150
kroooliczek89
Zakorzenienie
 
Avatar kroooliczek89
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań PTKWO
Wiadomości: 3 727
GG do kroooliczek89
Dot.: Wszystko o Oriflame część VIII

Cytat:
Napisane przez Justyna.kociaczek Pokaż wiadomość
To, że 100 PP wyłącza wszystkie opłaty to oczywiście wiem. Dziwi mnie jedynie fakt opłaty w wysokości 5 zł na oddział. Jakiś czas temu składałam zamówienie, które nie przekraczało 100 PP na oddział w Katowicach i nie naliczono mi żadnej opłaty. Tym bardziej, że przed chwilą robiłam symulacje zamówienia i w/w opłata się nie naliczyła ( a zamówienie było na 40 PP).
Ale może masz już pp z wcześniejszych zamówień. Czy masz czyste konto? 100 punktów do oplaty detalicznej liczone jest z całego katalogu, nie z konkretnego zamówienia.
__________________
Tak bardzo Go kocham...

Razem od 27.06.2008r
Zaręczeni: 25.05.2012r
Wedding
kroooliczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:53.