30,40 plus od A do Z - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-09-23, 18:51   #121
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
SzatAnka,
wszelki duch
Czy jak to się mówi
No jakoś tak się mówi
Ja jestem, podczytuję
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:17   #122
irenkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar irenkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 11 433
Dot.: 30,40 plus od A do Z

ja niemam wolnych weekendow wiec pewnie to tlumaczy moje umilowanie do poniedzialku
irenkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:27   #123
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Beata, doskonale Cię rozumiem, zarówno w temacie chodzenia do lekarza, jak i jęczenia

Bejdi, rozumiem, że chodzi o nadzór nad budową Twojego domu,
jeśli tak - to super, zwłaszcza, gdy masz za co budować
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:40   #124
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

SzatankaW itaj kobieto,matuc hno jak dawno Cię nie było.....ILANA co to za podkład IcebergaDaj linka pliss..Zauważyłam,że mamy podobne gusta w podkladowych upiększaczachAnyżku jestes czerwona ?czy etap zrucania skóry?czym nawilżasz?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:41   #125
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez LAPIEL Pokaż wiadomość
hmm to nieco zdziwiona jestem bo wmawiano mi ,że korundową można używać jedynie w gab.med.estet. ....oczywiście robi mi ją kosmetyczka , która pracuje w tym gabinecie a nie doktorka

korundowa delikatniejsza jest ...kiedyś jak mi diamentową kosmetyczka zajechała przy nosie to miałam bliznę długo ( dopiero po zabiegu cosmelan zeszła )
A wiesz że można kupić sam korund? ja miałam ale trzeba uważnie bo można sobie kuku zrobić nieźle
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 19:55   #126
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

JUKA73
Lapi, to chyba zależy od interesu, mój TŻ zazwyczaj nie może jechać na urlop, a jak jedzie to dosłownie tylko na chwilę.
......................... ......................... ......................... ......................... .........

pewnie tak ...my już mamy ten komfort ,że możemy zostawić ludzi samych na 2 nawet 3 tyg , mamy kierownika na jednej firmie a na drugiej (gdzie urzęduję ja) pracują odpowiedzialni ludzie , do których też mamy zaufanie ,także dobra załoga to skarb ...ale to zostało wypracowane ...
zawsze i tak jesteśmy na telefonach, e-maile ...płatności robimy osobiście ,także net musimy mieć na urlopie ...wszystko pod kontrolą być musi co się dzieje w obu firmach , nie wyłączamy się całkowicie , tak się nie da ale nam to zbytnio nie przeszkada , grunt ,że możemy zmienić klimat ...

---------- Dopisano o 20:55 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

SzatAnka71
A wiesz że można kupić sam korund? ja miałam ale trzeba uważnie bo można sobie kuku zrobić nieźle
......................... ......................... ......................... ..

a wiem ale ja nie z tych co to same eksperymentują ...

miło ,że wpadłaś
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-23, 20:53   #127
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez JUKA73 Pokaż wiadomość
Beata, doskonale Cię rozumiem, zarówno w temacie chodzenia do lekarza, jak i jęczenia

Bejdi, rozumiem, że chodzi o nadzór nad budową Twojego domu,
jeśli tak - to super, zwłaszcza, gdy masz za co budować
Ano,tak Pisałam przecie,że mam w zanadrzu "pocieszacze"

Dziewczyny,zdaje się,że niektóre z Was zamawiały próbki tego perfumu SI.Możecie zdradzić gdzie?
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 07:13   #128
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bejdi, z nail teka używam nieustannie intensive therapy tylko - hydratation mi do gustu nie przypadło. Maluję przez kilka dni, zmywam, maluję - bez lakieru. albo jako bazę pod lakier. albo jeszcze na wierzch
Jesień - z przyjemnością wczoraj i dziś zrobiłam makijaż. Lato i upał mnie skutecznie zniechęcają do tapety Tylko chciałabym, by katar się wreszcie skończył
Jesiennych ciuchów mam dużo, więc z lata w jesien przechodzę...bez problemu
Beti ma racje, Lapi - ciesz się tym, co masz Pewnie - kolejna impreza, kolejny stres, ale raz sobie super poradziłaś i tak samo będzie za tydzień. Jako zagorzała optymistka uważam zawsze, że będzie dobrze Jestem zadowolona ze swego zycia...i na ogół z siebie No, nie wtedy, jak waga idzie w górę, a ja nie ćwiczę Nie znosze się martwic na zapas, jest to wbrew mojej naturze. tak samo zresztą nie robie dalekosiężnych planów, jak tz - co będzie, jak już będzie...Ja się stanie - to zobaczymy. Zycie jest za krótkie, by się wszystkim martwic. O świat nie martwię się na pewno.
Ale, jak Anyzek - mam pogoń za rzeczami - jedna kupie, ciągnie mnie do następnej, braknie czasu, by się cieszyc tym, co mam. Błąd, ta pogoń nieustajaca...
Poniedziałki w zachwyt mnie nie wprawiają, zwłaszcza po urlopie. Wkurza mnie nie praca, a ciągłe telefony, czuję się, jak na telelinii Kończę jedna sprawę, pacjent na fotelu czeka, drugi telefon...Przy 5-10 mam dość.
Wczoraj sobie z przyjemnoscią oglądałam kolejne odcinki Grimma 2. Owszem, nie jest to serial wysokich lotów. Owszem, powinnam sięgnąć po cos ambitniejszego Nie zmienia to faktu, ze spędziłam miło czas i poważnie się zastanawiałam nad zarwaniem nocy na 3 kolejne odcinki...Ale wytłumaczyłam samej sobie, ze dziś tez jest dzień
Bejdi, tu kupowałam, pewnie wystawi znowu. szybko, sprawnie.
http://allegro.pl/giorgio-armani-si-...565109546.html

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-24 o 07:19
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 08:00   #129
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Wczoraj sobie z przyjemnoscią oglądałam kolejne odcinki Grimma 2. Owszem, nie jest to serial wysokich lotów. Owszem, powinnam sięgnąć po cos ambitniejszego l
E, tam, co chcesz od Grimma, fajny serial, durnowate zakończenie sezonu..W sensie-przewidywalne totalnie...
Gdzies w programie mignął mi uroczy serial - Gdzie pachną stokrotki - nadawany jest o skandalicznej późnej porze. Ale serial uroczo kolorowy, klimatyczny
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 08:15   #130
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kawka słońce świeci, liście na drzewach robią się żółte. Jesień moje panie Miłego dnia i miłej jesieni życzę

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Kamlisa, Beata - Grimm 2 już obejrzany nawet jak nie jest to serial ambitny Teraz kolejny "ambitny" oglądamy- Revolution
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 09:42   #131
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka jestem czerwona, naskórek się łuszczy. W dzień oczywiście mam makijaż i jest dobrze. Tyle tylko, że mam taką jakby cieniutką skorupkę na buzi i jak się śmieję to się marszczę.
Czym nawilżam... tu sie robi problem bo twarz jest tak wrażliwa, że delikatny żel do mycia piecze. Na noc używam:
http://www.ceneo.pl/23970727 i przy nim buzia pieczeeeeee
i też Lumene tylko wersja z nordycką maliną i przy nim buzia również pieczeeee
wybrałam te kremy ze wzgl na skład, w sumie mało chemii.

Na dzień stosuje: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra-wersja.html jest to mega tanioch, łagodzący, nawilżający, doskonale nadaje się pod makijaż. i co najważniejsze po nim buzia nie piecze.

Aussi dziękuję bardzo za tę udaną jesień , dalej nie mogę się pogodzić, że już ranki takie chłodne

Dziś szłam do pracy na pieszo, lubię takie poranki, spokojny spacer między kasztanami, ogrodami, przekwitniętymi hortensjami. Lekko zmarzłam mimo, że miałam skórę i koszulę.

Mam swoją działalność i słabo mi wychodzi branie wolnego. Jestem cały czas zajęta, w biegu, mam masę spraw zaległych.

Bejdi a w jaką część Polski się przeprowadzasz ?
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 09:58   #132
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kocham takie rześkie ,jesienne ,słoneczne poranki!!! Widok , gdzie drzewa przybierają barwy palety kolorów..Grimm???Hm muszę zapisać..Pułapki Umysłu oglądam...Kama żakiet dziś wysyłam
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 12:29   #133
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Cytat:
Napisane przez aussiewoman Pokaż wiadomość
Kamlisa, Beata - Grimm 2 już obejrzany nawet jak nie jest to serial ambitny Teraz kolejny "ambitny" oglądamy- Revolution
Revolution taki se, ale i tak obejrzałam, bo widzialam gorsze Jutro rusza drugi sezon.
Wkurza mnie ta blondyna z miną jakby cierpiala na nieustające zatwardzenie albo miala kij w pewnej częsci ciala..Albo jedno, i drugie

Miszka, poszedł przelew...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 14:51   #134
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Grimm - czekam, aż przyjaciółka nagra mi z Canal plus, potem prześle...Zatem jeszcze nie mam całości. chyba, ze się uprę i poszukam w sieci Nie mam nastroju na rzeczy poważniejsze...
Jak mi się dziś strasznie ciagnał czas - cos strasznego...O 10 byłam pewna, że to już 11...A teraz czekam, by pójść za jednym zamachem na masaż i zakupy, a jak wrócę upieke placek z brzoskwiniami...
Anyzkowa, niezły jest łagodzący neocica sos filorgi, właśnie po kwasach, zabiegach...ja używałam po derma penie
Miszka, Pułapki umysłu fajne, zabawne A Grimm bardziej dla wielbicieli fantasy Czekam na żakiet
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:09   #135
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

A ja podejrzałam ostatni odcinek ostatniego sezonu Dextera..Stawia łam na trochę inne zakonczenie

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2013-09-24 o 15:12
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:17   #136
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kama już zerkam co mi polecasz, jednocześnie przypomniałaś mi, że gdzieś w odchłani lodówkowej mam:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...enerujacy.html
Kupiłam to cudo raz dla siebie, potem dla bratanicy lecz bratanica oddała.

Kawy, pragnę kawy bo zasypiam.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Uświadomcie mi, kiedy Wy oglądacie te seriale?
Ja w dzień jak mam moment to nie mam klimatu na oglądanie, wieczorem to w sumie w sobotę obejrzę jakiś film. Wy tymi serialami żonglujecie a ja nie wiem o czym mowa
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 15:25   #137
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Wieczorami, łikendami...
Chyba ze czytam. Skończyłam ten ponad 800-stronicowy LEGION Cherezinskiej. Teraz mam na tapecie W pogoni za torebką, rzecz o tym, jak zdobywa się kultowe torebki Hermesa

Edytowane przez 201608151053
Czas edycji: 2013-09-24 o 15:26
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 18:57   #138
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Zajadam się sliwkami ,które - smakują jak śliwka..Pycha...Anyżku mnie pomagał Benphanten,Maść nagietkowa,Oeparol natłuszczający..No a teraz mam B12,regeneracyjny i serum Algotherm kojące...BETI powiedz mi tylko czy Hannach zginie?Kama wsadziłam Ci saszetkę serum biotherm
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:11   #139
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Witam się po intensywnym dniu.Jak fajnie mieć taki zabiegany dzionek!Brakowało mi tego i nie mam zamiaru narzekać na zmęczenie Uwielbiam życie w biegu,lubie jak jestem potrzebna,mam ręce pełne roboty i wszystko musi byc na wczoraj
I jesień też zaczynam lubieć...za kolory,za ogromne możliwośći kombinowania w stroju.Od wielu lat żyłam w klimacie sródziemnomorskim,wiosny czy jesienni tam nie ma,a moja szafa pełna sweterków,blezerków,narzu tek- wszystkiego co potrzebne do ubrania się na cebulkę.I te cudowne rudośći,zielenie,fiolety Oby tylko nie padało!
Na temat seriali się nie wypowiem...prawie w ogóle nie oglądam tv.
Byłam,wąchałam i nie kupiłam!Mowa o SI.Owszem ładny,ale się nie skusiłam.I mam wrażenie,ze znam ten zapach...musiałam się kiedyś sztachnąć czymś podobnym.Dostałam za to próbkę innych perfum,znane Hypnose pani pamiętała mnie z ostatnich zakupów i to,ze poprosiłam o jakąś próbkę,której nie miała wiec dzisiaj mi to wynagrodziła
Anyżkowa na podlasie się wybieram.
Michell prowadzisz jakiś sklep?
Kamlisa dziękuje za link i za wyjaśnienie co do nail tek
Beata Gdzie te stokrotki pachną? To znaczy na jakim progranie,bo tytuł mnie zaintrygował
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-24, 19:23   #140
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa
Beti ma racje, Lapi - ciesz się tym, co masz Pewnie - kolejna impreza, kolejny stres, ale raz sobie super poradziłaś i tak samo będzie za tydzień.
......................... ......................... ......................

to już w piątek ...jak ten czac leci ....ale ale tak mi tu ładnie piszesz a sama nie lubisz jak masz sajgon w robocie ....a kto lubi nie ?
jak nuda to źle , jak nawał i stres też nie dobrze ....względny spokój to jest to co lubię

jak się okazało ledwo wręce ze Spa to już muszę jechać do stolicy w sprawach firmowych ...i co najgorsze wygląda na to ,że będę musiała wstać o 4 rano a tego to nie znoszę ....no chyba ,że na samolot , na wakacje , to nie narzekam

no jazde bez trzymanki mam w tym miesiącu ...

koszulę białą nabyłam ...ciężko było , albo za ciasna w biuście a pasowna w pasie , albo odwrotnie , do tego większośc białych koszul jest prześwitujących , u mnie w firmie sami faceci i klienci też faceci , nie chcę świecić stanikiem , nie wypada ....

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Anyzkowa
Uświadomcie mi, kiedy Wy oglądacie te seriale?
Wy tymi serialami żonglujecie a ja nie wiem o czym mowa
......................... ......................... ......................... ..............

Anyżkowa to jest nas dwie ...ja tylko w niedzielę wieczorem oglądam " Przepis na życie " , kompletnie nie wiem jakie są inne seriale w tv ...


Bejdi perfumy Si już pisałam mi przypominają Idole ...i tak jak lubiłam Idole , tak lubię Si...nie żałuję zakupu , do mnie pasują

Beata torebki Hermes Birkin wczoraj można było kupić na fashiondays za jedyne 57 tysi ....przecenione z 67 tyś.... także 10 tysięcy taniej , cóż za przecena !

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-24 o 19:28
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:45   #141
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Co myslicie o takich klapkach masujacych??Ma to sens?sprawdza się w zyciu codziennym?Daje efekt???Chciałabym kupić na prezent i sama nie wiem>>>http://allegro.pl/masaz-stop-obuwie-...538580872.html

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Hypnose o ładne...Ale to stary zapach prawda?Czy zrobili nowszą wersję?Bejdi 3 sklepy..Dwa w realujeden w necie. Na allegro,ale już się szykuje witryna do sklepu internetowego tysz...Tu masz linka do aukcji u mnie http://allegro.pl/sukienka-wloska-ro...550983592.html Lapi który to podkład tego I..cos tam?!
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:46   #142
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Anyzku, nie mam czasu na OGLĄDANIE TV Namietnie nagrywam różne seriale, lubie mieć wszystkie odcinki wszystkim sezonów - i dopiero wtedy, w sprzyjającym klimacie weekendu - zasiadam i oglądam. Chyba, ze coś mi się spodoba nagle - i wtedy oglądam, jak nie mam całości. Z zasady tylko z tv, filmy w sieci - pewnie odwrotnie, niż Beti - doprowadzają mnie do pasji i plucia. Jak chce obejrzeć np. brakujący odcinek jakiegoś serialu - to oczywiście nie jest już dostępny, a z 5 tysięcy linków wszystkie prowadza w nicośc. albo do stron podejrzanej konduity To nie jest tak, ze ja chce ogladac na krzywy ryj Proszę bardzo - niech będzie, że sms za iles tam zł, oglądam, albo sciagam, - i czysta, jasna sprawa. Ale nie, ze mi obiecują przesyłać 3 razy w tygodniu sms po 6 PLN, a przerwanie tej usługi oznacza kolejny sms...Nie chce wdepnąć w bagno, skoro chce JEDEN film, jeden odcinek. Tak na przykład nie nagrał mi się odcinek 10 Secret circle. tzn nagrałam, tłumok jeden, bez głosu I teraz a) oglądam dalej, pomijając 10. b) znajdę 10 w sieci c) czekam, az powtórzą, co w tempie 1 odcinka na tydzień potrwa wieki Dziś próbowałam go znaleźć w sieci - i było, jak wyżej, albo pliki już usunięte, albo podejrzane strony...Dlatego wolę tv. I płyty. Wole zapłaciś za oryginale wydanie, niż [polować na odcinki nowościw sieci - i wkurzac się Nie mam na to czasu...Dlatego poczekam na Dextera czy Supernatural. ale grimma staram się przypilnować
zamierzam kupic to
http://allegro.pl/queen-helene-migda...508700252.html
dziś mnie pani masowała - boski, migdałowy zapach W sklepie stacjonarnym znalazłam, zobaczymy, jak cena będzie...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-24 o 19:51
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:50   #143
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Mam orginalne sukienki Simple jak któraś chętna i Morgan odjazdową..W cenach rzecz jasna dużo nizszych niżeli w Galerii..Simple http://allegro.pl/sukienka-wloska-si...573874309.html oraz czarna http://allegro.pl/sukienka-wloska-si...573874285.html i Morgan http://allegro.pl/sukienka-wloska-mo...573874272.html

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Kama Supernatural?????a Homeland kiedy wznowią??Pułapki umysłu fajne(no i główny bohater tysz faaajny),ale- bardziej mi się Magia Kłamstwa podobała..
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 19:55   #144
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

tak jeszcze w kwestii nie lubianych poniedziałków to doszłam do wniosku ,że w sumie nie lubię poniedziałków tylko dlatego ,że muszę wstawać o 7 ...rozleniwiam się w weekend -w sobotę nie musze się spieszyć do pracy ,w niedzielę laba , potem w poniedziałek jak budzik zadzwoni to mnie szlag trafia.....o i tyle ...

oglądam "Dziecko Rosemary" Polańskiego ....no i jak widać aż tak interesujący nie jest skoro tu piszę

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-24 o 19:57
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:07   #145
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Michelle
"Hypnose o ładne...Ale to stary zapach prawda?Czy zrobili nowszą wersję?Bejdi 3 sklepy..Dwa w realujeden w necie. Na allegro,ale już się szykuje witryna do sklepu internetowego tysz...Tu masz linka do aukcji u mnie http://allegro.pl/sukienka-wloska-ro...550983592.html Lapi który to podkład tego I..cos tam?!"

Stare,stare.Ale jare Aż się boje na te twoje aukcje patrzeć...pewnie coś fajnego
Michelle
"Co myslicie o takich klapkach masujacych??Ma to sens?sprawdza się w zyciu codziennym?Daje efekt???Chciałabym kupić na prezent i sama nie wiem>>>http://allegro.pl/masaz-stop-obuwie-...538580872.html"

Pomysl na prezent bardzo ciekawy,ale czy to się sprawdzi w praktyce...Często takimi rzeczy okazują się tylko gadzetami.Chociaż z drugiej strony jak się nie sprawdzą "leczniczo" to będzie mega przyjemność z masażu

Lapiel
"Bejdi perfumy Si już pisałam mi przypominają Idole ...i tak jak lubiłam Idole , tak lubię Si...nie żałuję zakupu , do mnie pasują"

Idole nie znam.HeHe.Mnie tez się spodobały,ale ja tak mam do perfum i ubrań czesto,ze musze dojrzeć do nich...powąchać raz,dwa i wtedy albo mnie "weźmie" albo nie.Miewam tez spontany i zakochania od pierwszego wejrzenia...no,ale teraz kocham się w myśli budowania domu i tak sobie sama inne miłości blokuje "

Kamlisa
"Namietnie nagrywam różne seriale, lubie mieć wszystkie odcinki wszystkim sezonów - i dopiero wtedy, w sprzyjającym klimacie weekendu - zasiadam i oglądam.

Ja też od weekendu,ale kino albo dvd.Ze ściąganiem z sieci czy też oglądaniem mam podobne doświadczenia i wrażenia...Uch,ile ja się z tym namęczyłam a nigdy efektu nie było.Dopiero niedawno trafiłam na strone z dużym wyborem i nauczyłam sie z tego korzystac,tyle,że to co warte było obejrzenia już widziałam a strona nie jest aktualizowana.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:37   #146
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Miszka, podkład jakiegoś I - to jak na mój gust ( i Lapi chyba też ) - Eisenberga Icenberg w sumie podobny
Miszka, Supernatural mi się podobał, czekam, że wydadzą oryginał sez 8 Dwóch ładnych chłopców poluje na demony ( a czasem odwrotnie). A do Magii kłamstwa jeszcze nie doszłam, jestem w fazie nagrywania
\Idole to Guerlain, tak...? To na mnie Si pachnie zupełnie inaczej i bardzo dobrze
Bejdi, to jaka strone polecasz? polskojezyczna?
Klapki...nie wierze w klapki masujące i świstaki z prezentami
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:43   #147
LAPIEL
Zakorzenienie
 
Avatar LAPIEL
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań- Zielona Góra
Wiadomości: 3 220
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Kamlisa
Miszka, podkład jakiegoś I - to jak na mój gust ( i Lapi chyba też ) - Eisenberga Icenberg w sumie podobny


......................... ......................... ......................... ..........

Iceberg to marka ciuchów , Miszka pomyliła nazwy

pytałam dziś o niego w Sephora ale nie mieli kolorówki Eisenberga akurat , do Douglasa zapomniałam wejść pytać ....
wzięłam za to jeszcze raz próbki nowego Guerlaina i Givenchy , tym razem odpowiednie odcienie dla mnie ...mam też próbkę podkładu Clinique Even Better , także testy będą , to co lubimy czyli

Edytowane przez LAPIEL
Czas edycji: 2013-09-24 o 20:58
LAPIEL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 20:53   #148
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Καmlisα jacy chłopcy i demony? W stylu tych znanych wilkołaków?
Zaraz Ci zapodam na pw tę strone.Tylko,ze potrzebny program do ściągania torrentów,ale pewnie masz.
Lapiel używałam Even Better do pielęgnacji-jak dla mnie dobry,z kolorówką nie miałam do czynienia.Jestem ciekawa wrażeń,bo po cichu myśle o kompakcie.
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-24, 21:07   #149
JUKA73
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 143
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Dobry wieczór

Lapi, Eisenberga można (z tego co pamiętam) kupić tylko w Sephorze, tak że nie było o co pytać w Douglasie. Czytałam o tym podkładzie, kolejna nowość, która kusi
Even Better miałam krem i niestety nie zrobił nic (ale też nie zaszkodził).

Dobrej nocki.
JUKA73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 06:35   #150
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: 30,40 plus od A do Z

Bejdi, zerkne na strone, dzięki Ale ja niezbyt gramotna z takimi rzeczami..
http://www.imdb.com/title/tt0460681/?ref_=sr_1
Tu masz 2 chłopców, no facetów, nie dzieciaki w stylu zmierzchu
Ale mi się nie chce schodzić do pracy...

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2013-09-25 o 07:05
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-03 19:37:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.