Galeria :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-11, 21:13   #121
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez ma.ko
Dzieki Dziewczyny, ale i tak nie jestem z niego zadodolona. W sumie to juz sie nie odchudzam, tylko racjolanie odzywiam a po moich wybrykach zywieniowych racjonalne odzywianie brzmi jak dieta
I tak trzymac
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:13   #122
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Galeria :)

Annannann teraz widzę różnicę. Dobra robota. Spodnie luźne na pupie, widać, że dużo wolnego miejsca.

Ma.ko fotki troszku rozmazane, ale na niektórych naprawde nie poznałabym, że Ty to Ty. Jakie metamorfozy! Najbardziej podoba mi się to zdjęcie, kiedy pozujesz w lekkim negliżu

Suzana. Tu właściwie brakuje mi słów. Ale nie dlatego, że widzę tą wielką różnicę. Właściwie nie widzę jej . Zadziwia mnie natomiast to, jak wysoko mierzysz. I internet też mnie zadziwia.Ciagle. Bo znając Ciebie z wizażu, z Twoich opowiadań o 'przerażającej wersji' w mojej głowie powstał obraz o wiele bardziej przerażający. Przez net wszystko jest względne, co?
Po drugie, to ciacho, które siedzi koło Ciebie to Twój TŻ? Wyborny
Po trzecie, zazdroszcze, naprawde zazdroszcze tak pięknych terenów. Że też nie mieszkam na północy Tylko czekaj, aż ja cos wkleje, to sama sie przekonasz o względnosci sieci
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:15   #123
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Akane
ma.ko: naprawdę ładna sylwetka Wyglądasz ładnie i smukło (moje marzenie ściętej głowy ).
Akane, ale bredzisz
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:17   #124
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez inch
Akane, ale bredzisz
podpisuje sie dwoma lapkami
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:25   #125
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Okrutne Poczekajcie, aż jutro wrzucę fotki całej sylwetki. Wiele można o niej rzec, ale na pewno nie to, że jest smukła. Nie wyglądam już co prawda jak perełka (co to jest mała i okrągła) ale do szczęścia duuuuużo mi brakuje. Bo co innego zobaczyć fragment brzucha, a co innego całą postać. A ja w pełnej okazałości wyglądam nadal, mówiąc krótko i treściwie, źle
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:50   #126
inch
Zakorzenienie
 
Avatar inch
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 287
Dot.: Galeria :)

Znalazłam narazie fotki z zeszłego roku. Zdjęć mam ogólnie bardzo dużo, bo u mnie w rodzinie robienie zdjęć jest manią Do konca nie wiem,jak traktowac te fotki, bo od tego czasu dosc sie 'zmienilam' Ćwiczę od dobrych paru lat, ale teraz wyglądam jeszcze inaczej.
Mam jeszcze fotki 'sprzed-sprzed', ale te chyba sie nie nadają

Edytowane przez inch
Czas edycji: 2006-09-26 o 08:03
inch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 21:50   #127
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Nurthena: raz jeszcze gratuluję, bo cały czas nie mogę wyjść z podziwu... Naprawdę wyglądasz prześlicznie
Akane dziekuje ci jeszcze raz ale nie rozumiem twojego zachwytu. Roznica jest duza wiem o tym ...ale do super efektu duzo pracy :P Sama to o sobie mowisz czego skolei ja nie rozumiem :p Bo wedlug mnie ty juz wygladasz idealnie I jakos nie wierze w gadnie ze reszta cialka wyglada gorzej :P:P

Cytat:
i dzeiki waszej pomocz juz troszke udalo mi sie zrzucic ale jeszcze duzo brakuje mi do wymarzonj wylwetki
no cos ty wygladasz swietnie i wczesniej tez super wygladalas Na tym zdjeciu z wakacji 2004 gdzie jak powiedziala inch pozujeszz w lekkim neglizu wygladasz bosko
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 21:54   #128
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez inch
Znalazłam narazie fotki z zeszłego roku. Zdjęć mam ogólnie bardzo dużo, bo u mnie w rodzinie robienie zdjęć jest manią Do konca nie wiem,jak traktowac te fotki, bo od tego czasu dosc sie 'zmienilam' Ćwiczę od dobrych paru lat, ale teraz wyglądam jeszcze inaczej.
Mam jeszcze fotki 'sprzed-sprzed', ale te chyba sie nie nadają
tzn ze teraz wygladasz jeszcze lepiej No to podziwiam
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 22:31   #129
SandraBullock
Wtajemniczenie
 
Avatar SandraBullock
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Katowice/Graz(Österreich)
Wiadomości: 2 174
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez inch
Znalazłam narazie fotki z zeszłego roku. Zdjęć mam ogólnie bardzo dużo, bo u mnie w rodzinie robienie zdjęć jest manią Do konca nie wiem,jak traktowac te fotki, bo od tego czasu dosc sie 'zmienilam' Ćwiczę od dobrych paru lat, ale teraz wyglądam jeszcze inaczej.
Mam jeszcze fotki 'sprzed-sprzed', ale te chyba sie nie nadają
Inch prezentujesz fajną szczupłą sylwetkę,czego chcieć więcej?Też bym taką chciała
SandraBullock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 23:31   #130
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: Galeria :)

Dzieki Akane, to rozumiem,wiem, ze pewnych uwarunkowan sie nie da przeskoczyc

Ciagle mnie jednak nurtuje to co Suzana napisala, ze ma taki typ budowy brzuszka jak Ty - czyli sa rozne typy budowy tego fragmentu ciala, roznice nie polegaja tylko na ilosci tkanki tluszczowej i wycwiczeniu miesni. To by znaczylo, ze nawet robiac wszystko co w ludzkiej mocy (cwiczenia, dieta), czasem po prostu nie da sie doprowadzic do rezultatow, jakie osiaga osoba, ktora ma lepsze wrodzone "warunki"?

Gdyby to bylo mozliwe chcialabym obejrzec przyklady - z takim rodzajem brzucha da sie zrobic to i to, a z takim tego sie nie da. Sorry, ze tak sie uczepilam, ale mnie zaintrygowalo
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-11, 23:34   #131
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: Galeria :)

Przepraszam, wyslalam odpowiedz zanim zauwazylam, ze juz mi odpisalas Suzana, tak to jest jak sie pisze przed przeczytaniem calego watku.

Poszukam tych fotek i sobie porownam
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-11, 23:46   #132
Drzazga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Naas k/Dublina (chwilowo)
Wiadomości: 42
GG do Drzazga
Dot.: Galeria :)

Nurthena, masz taki brzuszek jaki mi sie podoba, tzn. delikatnie zaznaczone miesnie.
Za to stanik mi sie nie podoba, bo ma za male miseczki - widzisz, gdzie znajduje sie zewnetrzny koniec fiszbinu? Powinien wskazywac dokladnie srodek pachy.
Nie obraz sie prosze, ja po prostu mam lekkiego fiola na ten temat, chyba ze wzgledu na trudnosci jakich sama doswiadczam przy probie zakupu nowej bielizny
__________________
....spotkamy sie w dziewiatym zyciu....
Drzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 07:50   #133
Cartil
Raczkowanie
 
Avatar Cartil
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 111
Dot.: Galeria :)

Inch prześlicznie wyglądasz na pierwszym zdjęciu
Cartil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:44   #134
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez nurthena
Akane dziekuje ci jeszcze raz ale nie rozumiem twojego zachwytu. Roznica jest duza wiem o tym ...ale do super efektu duzo pracy :P Sama to o sobie mowisz czego skolei ja nie rozumiem :p Bo wedlug mnie ty juz wygladasz idealnie I jakos nie wierze w gadnie ze reszta cialka wyglada gorzej :P:P
Pewnie, że popracować nad sobą zawsze warto. Ale w żadne "zrzucanie sadła" nie daj się wciągać, bo sadła to Ty nie masz Moim skromnym zdaniem możesz teraz po prostu skupić się na ujędrnianiu ciała i wzmacnianiu mięśni - zajrzyj do linkowni, tam nasze ekspertki podały odnośniki do wątków z odpowiednimi ćwiczeniami.
Jeśli masz wątpliwości co do właściwej diety to najlepiej zwracaj się z pytaniami do Ryby82 (ma naprawdę dużą wiedzę na temat zdrowego odżywiania - ja jej ufam bezgranicznie). A gdybyś chciała poznać szczegóły lub porady dotyczące ćwiczeń - uderzaj do Suzanki, Inch albo Kalijki. One mają wiedzę i doświaczenie i na pewno doradzą Ci dobrze i mądrze. To dzięki Suzance pozbyłam się tej piłki z brzucha
Co do mojej sylwetki - mogę Ci wysłać fotki na priv, a przekonasz się, że nie jest dobrze Postanowiłam wstrzymać się z upublicznianiem zdjęć "całej siebie" w tym wątku, bo po prostu się wstydzę
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 08:54   #135
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Galeria :)

Akane, wszystkie jesteśmy tutaj po to, by się wspierać i pomagać
Wiele Wizażanek przełamało swoje bariery dotyczące pokazywania swoich zdjęć tutaj. Wyszły przy tym na dobre, bo okazuje się, że nie są tak grube jak im się wydawało, bo najgrubsze jesteśmy we własnych oczach. Z kolei mając wyobrażenie o Twojej sylwetce jesteśmy w stanie bardziej się wczuć w twoją sytuację i lepiej Ci pomóc, mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 09:13   #136
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez grudniowa-szatynka
Akane, wszystkie jesteśmy tutaj po to, by się wspierać i pomagać
Wiele Wizażanek przełamało swoje bariery dotyczące pokazywania swoich zdjęć tutaj. Wyszły przy tym na dobre, bo okazuje się, że nie są tak grube jak im się wydawało, bo najgrubsze jesteśmy we własnych oczach. Z kolei mając wyobrażenie o Twojej sylwetce jesteśmy w stanie bardziej się wczuć w twoją sytuację i lepiej Ci pomóc, mam nadzieję, że rozumiesz o co mi chodzi
Rozumiem. Problem polega na tym, że większość z Was oceniła całą moją sylwetkę na podstawie jej fragmentu. Podejrzewam, że pokazanie całości i taka konfrontacja wyobrażeń z rzezywistością, będzie... Ech, no wstydzę się po prostu. Dziewczynom wydaje się, że jestem szczupła i że przemawia przeze mnie fałszywa skromność albo coś w ten wzorek. A ja po prostu oglądam się na codzień w lustrze i widzę, że poza brzuchem, jestem ciągle okrągła Zresztą wymiary mówią same za siebie, bo przy 152 cm wzrostu 94-67-88 to nie jest zbyt różowo, szczególnie że jestem osobą o mocnej budowie ciała
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:24   #137
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Akane
Rozumiem. Problem polega na tym, że większość z Was oceniła całą moją sylwetkę na podstawie jej fragmentu. Podejrzewam, że pokazanie całości i taka konfrontacja wyobrażeń z rzezywistością, będzie... Ech, no wstydzę się po prostu. Dziewczynom wydaje się, że jestem szczupła i że przemawia przeze mnie fałszywa skromność albo coś w ten wzorek. A ja po prostu oglądam się na codzień w lustrze i widzę, że poza brzuchem, jestem ciągle okrągła Zresztą wymiary mówią same za siebie, bo przy 152 cm wzrostu 94-67-88 to nie jest zbyt różowo, szczególnie że jestem osobą o mocnej budowie ciała
W takim razie czekam na moment kiedy będziesz gotowa pochwalić się rezultatami Ze względu na swoją mocną budowę, jak piszesz, masz nieco utrudnione zadanie ale wszystko jest wykonalne
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:36   #138
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Galeria :)

dziewczyny jestem pod wrazeniem
sama dopiero zaczęłam - i mam zdjecia tylko sprzed
pracuję nad umięśnieniem brzuszka, wyszczupleniem talii i ud. Nie chodzi mi o dokladnie o utratę wagi, tylko o pozbycie się fałdek i tłuszczyku

Edytowane przez martina@
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:14
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:39   #139
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Drzazga
Nurthena, masz taki brzuszek jaki mi sie podoba, tzn. delikatnie zaznaczone miesnie.
Za to stanik mi sie nie podoba, bo ma za male miseczki - widzisz, gdzie znajduje sie zewnetrzny koniec fiszbinu? Powinien wskazywac dokladnie srodek pachy.
Nie obraz sie prosze, ja po prostu mam lekkiego fiola na ten temat, chyba ze wzgledu na trudnosci jakich sama doswiadczam przy probie zakupu nowej bielizny
Mi sie moj brzuszek jeszcze nie podoba chcialabym miec wlasnie troszke bardziej zarysowane miesni (tzn np. miec taki doleczek na brzuchu nie wiem czy wiecie o co chodzi)
A co do stanika hmm nigdy sie nad tym tak nie zastanawialam bo sie na tym nie znam ale dzieki za rade nastepnym razem bede wiedziala co i ak I czoywiescie sie nie obrazam


Akane wiem ze troche mi brakuje, moze faktycznie postaram sie popracowac bardziej nad ujedrnieniem ciala.... ale mam wtedy za duzoy problem z utrzymaniem racjonalnej diety bo jak pisalam jestem strasznym zarlokiem (to chyba jakies geny przyzwyczajenie z dziecinstwa albo cos). Gdzies czytalam ze to oprzez insuline (tzn to jest ten typ obzerania sie slodyczami ze jak zaczne nie moge przestac). Biore chrom moze bedzie lepiej Dzieki za rady do kogo sie zwrocic napewno mi sie przydadza
A co do twojego cialka nie musisz mi wysylac zalacz jak bedziesz gotowa my poczekamy hihi pozdrawiam serdecznie
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-12, 10:42   #140
nurthena
Raczkowanie
 
Avatar nurthena
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 206
Dot.: Galeria :)

ojejku szkoda ze nie ejstem chlopakiem Masz sliczne cialko , co ja bym oddala za takie nogi a co do brzuszka,...jesli uwaasz ze potrzebuje pracy to pracuj zycze powodzonka ale wedlug mnie i tak dobrze wyglada
__________________
**** Jeżeli chcesz o czymś zapomnieć, to znaczy, że nie możesz przestać o tym myśleć....****
nurthena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:47   #141
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Galeria :)

dzieki z nóg jestem zadowolona mam fajnie zarysowany miesien łydki (nie wiem jak on sie tam fachowo nazywa) niemniej teraz chudnąc, robi mi sie flak na udach - dlatego skaczę na skakance.
moja talia tez wymaga pracy

i powiem wam, ze gdyby nie wizaz, to chyba bym nigdy sie za siebie nie wzieła dzieki wam
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:53   #142
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Galeria :)

Martina gdzie sa te fałdki tłuszczyku?
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 10:56   #143
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Galeria :)

moze ich nie widac na fotkach, ale są
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:08   #144
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez martina@
moze ich nie widac na fotkach, ale są
A świstak siedzi i zawija...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:20   #145
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

Cytat:
Napisane przez Akane
A świstak siedzi i zawija...

Dokladnie tak
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:20   #146
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

O dzieki kochane, ale ja (jak chyba kazda kobitka)nie jestem zadowolona ze swojego ciala. Najbardziej denerwuje mnie brzuch <grrr>

Inch to zdjecie w lekkim neglizu było robione kawal czasu temu. Od tego czasu sporo się zmienilam, nie tylko jeśli chodzi o figure- zmienilam tez fryzurke itp.
Ale niedlugo znow zmienie imagehehe wkleje się wtedy tutaj żeby się wam pokazac

Akane a ty nie przesadzaj:P Wygladasz swietnie, ale pewnie masz tak jak ja jeśli chodzi o samoocene.

nurthena na wakacjach 2003 podobalo mi się moje cialko, ale poznije znow przytylam i na tym zdjeciu z 2004r nie widac sadelka, bo brzuszek był wciagnietyhehe . Ale i tak dzieki
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:24   #147
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

A patrzac na zdjecia to kazda z nas sie zmienila Jedna wiecej inna mniej, ale u kazdej widac rozniice-na lepsze

A ja dzis juz jestem po kolejnym etapie sprzatania w mieszkaniu babci-jescze nie dkonczone ale reszta bedzie dopiero jak ekiipa remontowa wymieni okna, ale mi to nie przeskadza bo jak sprzatam, to przynajmniej sie poruszamhehe

A wlansie zjadlam na obiadek przepyszny bigos i 3 ciasteczka maslane roboty mojego taty(zawsze jak jest chory to wymysla sobie i robi ciastka hehe), a zaraz ide popiore pare rzeczy, odkurze mieszkanie i poskacze na skakance, a poznijej czekja mnie dlugi wieczor z historia XXwiekuehh ta szkola.
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:24   #148
martina@
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 4 365
GG do martina@
Dot.: Galeria :)

chyba mi nie powiecie ze to brzuch marzen

Edytowane przez martina@
Czas edycji: 2011-03-18 o 16:15
martina@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:25   #149
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

martin@ masz ladna fogurke

Inch ty rowniez Ale wklej jescze jakies nowsze zdjecia co??
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-12, 11:27   #150
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Galeria :)

oczywiscie ze tak,ale jesli Tobie sie nie podoba to pocwicz jescze troszke nad nim
Ja np juz wiem, ze nad moim brzuchem bede cwiczyla juz zawsze Ale jakchetniej kupilabym sobie rowerek treningowy zeby pojezdzic w domciu, a poznije brzuchy, ale nrazie na rower nie mam kasy i miejsca w pokoju
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-20 07:19:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.