Dąbrowa Górnicza - sala na wesele - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 08:25   #121
Crazy0Angel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Thumbs up Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ufff.... ja już po maratonie wyboru sali. Z narzeczonym braliśmy pod uwagę Shume, Catamaran, Bea, Impresja, Zacisze..... Decyzję podjeliśmy jednogłośnie IMPRESJA!!!

Shuma ma piękną sale, ale z wywiadu moich znajomych dowiedziałam się samych niemiłych rzeczy dot. jedzenia i pieniędzy wpłacanych za sale.... koszt od 240-280/os. Poza tym że mamy tylko 80 os. to byłoby w piątek. Catamaran- jedzenie dobre; niezły; jednak biorąc pod uwagę sale z Zacisza i Impresji to odpada... cena 220-265/os.
Bea- jedzenie wyśmienite, sala śliczna, cena extra bez alko%%% 170/os. ale nie podoba mi sie to że całe przywitanie i obiad jest na dolnej sali a reszta imprezy na górnej...odpada.
Zacisze- bardzo ubogie menu, cena uzależniona od sezonu?! pierwsze słysze.... sala przepiękna, jedzenie dobre, ale mało do wyboru. No i cena w sezonie kształtuje się tak: 260/os. jeżeli jest mniej niż 100 os. to za każde 10 os mniej jest dodatkowo 10 zł więcej, czyli mając 80 os. plus 20 zł czyli 280/os !!! odpada....
Impresja- sala śliczna, wielkościowo idealna Menu bardzo bogate, cena od 200/os. Można mieć swój alko%%%. Nam Pan powiedział że 240 max wyjdzie za nasze wybory w menu a mamy tego naprawde dużo, gdyż moja rodzina lubi jeść Zaliczka 1000 zł przy podpisaniu umowy, w piątek jedziemy już podpisać. W końcu! bo powiem szczerze to dopiero początek, a ja mam już dość...

Crazy0Angel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 10:45   #122
Crazy0Angel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny musze do was dołączyc Planuje wesele w kwietniu lub czerwcu 2013 Będzie to małe wesele na max. 60 osób. Czy któras z was robiła podobnie małe wesele? Jesli tak to gdzie ? Piszcie dziewczyny coś nowego jesli wiecie o tych wszystkich restauracjach w DG,bo ja naprawde czuje,ze cięzko będzie wybrac cos fajnego Czy ktoś robił wesele w ŁĘKNICKIEJ SADYBIE ?
Ja byłam w Sadybie na Komunii, szczerze mogę polecić obsługa bardzo kompetenta i miła, jedzenia bardzo dużo i bardzo dobre... wystrój też niezły także z czystym sumieniem mogę polecić, jako gość komunijny, nie wiem jak z organizacja wesel...ale moje wrażenia są pozytywne.
Crazy0Angel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 09:52   #123
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Crazy0Angel89 jak Ci zazdroszczę,ze masz to juz za sobą My do konca marca juz musimy się wybrac i pojezdzic,bo tesciowie nam nie dają spokoju Kurcze mi się wydaje,ze będzie mi się Bea podobała. Chcemy tez pojechac do Maxima, Sadyby, Origami,Impresji i kilku innych
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:28   #124
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Crazy0Angel89 cieszę się, że do nas dołaczyłaś.

A kiedy macie termin wesela? Wpadłaś tutaj do nas i juz masz salę- hihi czyli to co w sumie najważniejsze. Nie narzekaj bo i tak masz już załatwione najwięcej z nas- Smakowita i ja dalej jesteśmy w lesie. Oj mamy chyba dużo wspólnego z tym szukaniem i organizowaniem wesela. Jedyne co wiem na pewno to , ze chcę w kolorach fioletowych mieć wszystko..może z dodatkiem zieleni.
Ciągle odkładam sprawę bo zawsze jest coś ważniejszego.

qrde a ja słyszałam znowu o Bea , że maja bardzo słabo z jedzeniem ...i nie wiadomo komu wierzyć. Byłam tam kiedyś na stypie ale nie zwróciłam wtedy uwagi na jedzenie ani obsługe bo nie patrzyłam na nią jak na salę weselną. Gubię się troche już w tych salach.
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-22, 20:50   #125
Crazy0Angel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez primavery Pokaż wiadomość
Crazy0Angel89 cieszę się, że do nas dołaczyłaś.

A kiedy macie termin wesela? Wpadłaś tutaj do nas i juz masz salę- hihi czyli to co w sumie najważniejsze. Nie narzekaj bo i tak masz już załatwione najwięcej z nas- Smakowita i ja dalej jesteśmy w lesie. Oj mamy chyba dużo wspólnego z tym szukaniem i organizowaniem wesela. Jedyne co wiem na pewno to , ze chcę w kolorach fioletowych mieć wszystko..może z dodatkiem zieleni.
Ciągle odkładam sprawę bo zawsze jest coś ważniejszego.

qrde a ja słyszałam znowu o Bea , że maja bardzo słabo z jedzeniem ...i nie wiadomo komu wierzyć. Byłam tam kiedyś na stypie ale nie zwróciłam wtedy uwagi na jedzenie ani obsługe bo nie patrzyłam na nią jak na salę weselną. Gubię się troche już w tych salach.
Nasz termin 17.08.2013 Też nas właśnie wszyscy przyciskają żeby załatwiać no i po sprawie... :P Też podobnie jak ty wszystko w fioletach hihi ... A co do sali to właśnie tu wcześniej szukałam opinii; zalogowałam się po to żeby się podzielić z wami wiedzą No i dzięki temu wątkowi wiedziałam gdzie się wybrać, więc szczerze dziekuję Moje "zboczenie zawodowe" (byłam kilka lat kelnerka właśnie na weselach) i na głupie szczegóły własnie zwracałam uwagę. Origami polecam szczerze , nie wiem jak z ceną ale jestem pewna ze obsługa jest na najwyższym poziomie no i jedzenie hmmm jedzenie jest cudowne. Myślę że nie bedzie problemu z dogadaniem sie bo P. Manager jest naprawde bardzo miła i nie robi problemów z byle czego jak miałam okazję sie przekonać w innych lokalach...No i sala przepiękna, rzekłabym kryształowa, schody do nieba:PPP( pójdź wieczzorkiem oglądać salę to zrozumiesz) Cieszę się że mogłam do was dołączyć
Crazy0Angel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-23, 08:50   #126
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Primavery:

To właśnie ta sala co pisalam, Pod Jesionem, w środku jest z fioletowym. Ładnie tam

Edytowane przez addda
Czas edycji: 2012-02-23 o 08:51
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 20:51   #127
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny ja też chcę wystrój w kolorze fioletowym to mój ulubiony kolor My do marca musimy się wybrac i pojezdzic,bo nie chcę zrobic wesela byle gdzie A planujemy slub na czerwiec 2013
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 22:35   #128
Crazy0Angel89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No i sala na sto procent zaklepana Dziś nasi rodzice podpisali umowę bardzo im się wszystko podobało termin zaklepany ale.... przyjechaliśmy do domu i właściciel do mnie dzwoni że nastąpiła pomyłka... jednak nasz termin jest zarezerwowany już że umowa była wpięta ale nie wpisany termin w grafik i nie zauważył że jest zajęty.... i czy byśmy nie mogli wybrać innego w sierpniu a on w ramach przeprosin się jakoś odwdzięczy... na początku byłam wściekła, ale później stwierdziłam ok niech mu będzie i razem zdecydowaliśmy że będzie to 10.08.2013 . Tylko jestem ciekawa co w zamian oferuje heh. Ale cieszę się że mam to z głowy, mimo tego incydentu mogę już spać spokojnie Czego i Wam życzę

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też chcę wystrój w kolorze fioletowym to mój ulubiony kolor My do marca musimy się wybrac i pojezdzic,bo nie chcę zrobic wesela byle gdzie A planujemy slub na czerwiec 2013
Pani Smakowita radzę się zebrać i jechać bo kiepsko z terminami szczególnie jeśli się chce wesele w sobotę... moi rodzice też mówią "takk to jeszcze 1,5 roku to terminy będą" no i dziś się przekonali że kto pierwszy ten lepszy . Im wcześniej tym lepiej, zdecydowanie lepiej jest teraz sie ruszyć i poszukać, znaleźć i mieć to z głowy niż później brać co dają a właściwie termin który zostanie:/
Crazy0Angel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:45   #129
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

My też bierzemy pod uwagę Impresję lub Astrę, czy ktoś ma jakieś rozeznanie praktyczne co do tej drugiej sali? Ceny podobne.
Bardzo podobało mi się też w Origami, ale tam są 3 manu po 200, 250 i 300 zł, to najtańsze baaardzo ubogie, więc ceny jak z księżyca trochę w porównaniu do innych lokali w Dąbrowie.
Co do Impresji i Astry menu i wystrój zachecające, choc w tej pierwszej nie wiem czy scena dla orkiestry nie za malutka no i znajduje sie ona tuż obok wejścia, wiec nie wiem też czy częste otwieranie i zamykanie drzwi nie będzie przeszkodą.
Braliśmy jeszcze pod uwagę Kotwicę nad pogorią, ceny też zbliżone, ale tą opcję mam tak w dalszej kolejności, a objeździliśmy na prawdę mnóstwo dąbrowskich restauracji.
Oby już wybrać... i być pewnym
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 10:19   #130
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Ciocco nigdy nie byłam w Astrze ale szwagier mówił,ze jedzenie jest tam niedobre więc u nas Astra odpadła juz w przedbiegach,bo jedzenie jest dla nas bardzo wazne jak nie najwazniejsze A ja cos czuje,ze Origami będzie moim faworytem Wolę zapłacic więcej o te 50 zł za osobę ale byc spokojna,ze jedzenie będzie dobre Poza tym mamy miec nieduze wesele na max. 60 osob więc to nie to samo co 150
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-29, 18:53   #131
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Więc tak Byliśmy dzisiaj w trzech miejscach BEA - bardzo mi sie spodobała sala, jest śliczna, wielkosciowo idealna, bardzo miła pani z nami rozmawiała Jedyny minusik jak juz ktoś wczesniej wspomniał jest taki,ze obiad je się na parterze a dalsza częśc wesela jest na piętrze. Menu w trzech wersjach: 170,190 i 240. Przy tym ostatnim menu stół wiejski, wszystkie napoje, alkohole i ciasta bez odraniczen. Gratis apartament dla nowożenców, gołąbki na szczęscie ORIGAMI - sala piękna, nowoczesna, z róznymi bajerami typu podswietlany sufit, kula ze swiatłami ogólnie ślicznie I wiele osob jest napewno nią zachwyconych z tym,ze my lubimy ciepłe wnętrza i nie zalezy nam na róznych mega wypasachJestesmy troszke staroswieccy jesli chodzi o wesele hehe I wiem,ze naszym rodzicom ta sala nie będzie sie podobac ŁĘKNICKA SADYBA - sala piękna lecz odpadła,bo bardzo malutka, na moje oko na 40 osob max 50
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 09:34   #132
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Smakowita jak tak piszesz o Bei to jednak sie tam dzisiaj przejedziemy zrobić wywiad.

W sumie jak pisałam kiedyś nie brałam jej pod uwagę...ale skoro piszesz ze obsługa miła i sala ładna.
Ciekawa jestem co oni oferują w tym najdroższym menu czy mają tam nielimitowany alkohol w cenie?
i taki droższy jak dżin i whisky czy też w tym jest bo ja mam 2 wujków którzy pija tylko takie wykwintne
Za co trzeba dopłacać? Bo ja chciałabym znać cenę końcową już a nie że za napoje tyle dodatkowo za stół wiejski dodatkowo , za wódki dodatkowo, za tort dodatkowo i w sumie z 200 za osobę robi sie 340

Jak dam rade to pojadę ale napisz jak znajdziesz chwilkę.

Mam taki pomysł żebyśmy powrzucały na forum co sale oferują w swoich cenach naprawdę a co przed nami ukrywają

Crazy0Angel89 napisz jeżeli możesz ile Wy zapłacicie i co dokładnie w tym macie.
Myślę że w ten sposób pomożemy sobie i nowym dziewczynom które tutaj wejdą
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:07   #133
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Więc juz Ci mowie czego ja się dowiedziałam Jesli bierzesz najdrozsze menu czyli to za 240zł za osobę to Pani nam powiedziala,ze załatwiasz sobie tylko tort we własnym zakresie. W cenie oprocz oczywiscie jedzenia masz stół wiejski, ciasta, wszystkie napoje czyli soki, woda mineralna, kawa, herbata, napoje gazowane oraz alkohol. I to wszystko niby bez orgraniczen.Co do alkoholu pani nam powiedziala,ze jest to wódka i wino z tym,ze dokładnie nie pytałam jakie. Bo jesli to jest jakas starogardzka to mam gdzies ten ich alkohol bez organiczen Dodatkowo gratis masz apartament dla siebie i męza,gołąbki na szczęście i wystrój za darmo. A gdy bierzesz tansze menu to za wystrój chcą 800zł Sala jest dostępna do 4 rano a kazda kolejna godzina to 200zł więc niewiele. I zaliczka 2tys My jeszcze chcemy jutro albo w poniedzialek jechac do Impresji,bo tam tez mi się wydaje ciekawieI pewnie pomiędzy tymi dwiema salami zdecydujemy,chociaz moze jeszcze wstąpimy na pogorie
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:16   #134
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

ooo dziewczyny fajnie , ze nadal ten wątek kontynuujecie.

Ja miałam chwilowe perturbacje z moim narzeczonym i cała nasza wspólna przyszłość stanęła pod znakiem zapytania.
Na szczęście jesteśmy nadal razem ale data ślubu jednak się oddaliła. Jesteśmy więc na etapie ponownego szukania sali i pilnie rozeznam ceny i wystroje.

Crazy0Angel89 piszesz , że jest tak żle z terminami? Ojej a ja tego jakos nie przewidziałam bo jak zaczęliśmy poszukiwania to było wszedzie masę wolnych terminów.

primavery ja sądzę , że mnie też by to bardzo pomogło jakbyście powrzucały ceny i co za to dają.

Wybieramy tez do tej Bei bo jak tak dobrze o niej piszecie to coś na rzeczy musi być.
To do napisania
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 14:19   #135
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny nie chcę zebyscie tam pojechaly i się rozczarowałyBo nam akurat ta sala się spodobała a np. nie przypadła nam do gustu Origami choc jest przepiękna i napewno wszystkim wam się podoba Takze to tylko moja subiektywna ocena A kiedy planujecie slub uwikłana i primavery ?
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:02   #136
ciocco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 97
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Mnie Bea nie podobała się wcale, szczególnie chodzi o dwie rzeczy: inne sale do zjedzenia obiadu i dalszego przyjęcia - uważam, ze jest to niewygodne po prostu, firanki na sali - wyglądają jakby były poszarzałe w porównaniu do białych obrusów szczególnie.

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Pani Smakowita, czy Twój szwagier był w Astrze na weselu, czy tak po prostu na obiedzie? Zastanawiam sie nad tym jedzeniem, dla nas to też bardzo ważna sprawa, nie chciałabym żeby było niedobre lub mało, ale jeśli chodzi o wystrój i inne rzeczy sala ta należy do naszych faworytów.
I jeszcze jedno - właścicielka (chyba) powiedziała nam, ze wszytskie ciepłe rzeczy z obiadu i kolacji zabierane potem na kuchnie, rano możemy sobie wziąć, a zimnej płyty - wędlin, śledzi, jajek itd nie dają, bo jest na sali całą noc. Wiecie coś na ten temat?
ciocco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:21   #137
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

No jak widzicie kazdy ma inny gust: Więc nie nastawiajcie sie na jakąs mega piękną sale,bo mi sie podoba a wam juz nie musiJak macie w miare duzo kasy i lubicie nowoczesne sale to origami będzie dla was idealna

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Szwagier napewno nie był na weselu tylko na jakiejs imprezie Ciekawi mnie jeszcze ta Impresja...musimy w poniedziałek tam podjechac
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:21   #138
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Pokażę wam jak wygląda Maxim jeśli chodzi o salę, i serwowane jedzenie

Nie chciałam tej sali, byłam załamana że w niej bedzie wesele ale jak oszukano nas z salą którą mieliśmy zarezerwowaną 2 lata przed ślubem i która przepadła, to nie mielismy innego wyboru
Koniec końców nie było najgorzej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wesele (4) copy.jpg (90,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (8) copy.jpg (57,1 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (14) copy.jpg (91,9 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (15) copy.jpg (83,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (17) copy.jpg (74,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (18) copy.jpg (77,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (26) copy.jpg (86,8 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wesele (28) copy.jpg (59,6 KB, 42 załadowań)
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:25   #139
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

the rock napisz cos więcej Na ile osob jest ta sala mniej więcej? I jakie koszty?
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-01, 20:29   #140
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Smakowita... niestety nie mam dużo kasy.. a w każdym razie nie na to, żeby wydać na jedną noc oszczędności moich rodziców i TŻ i jeszcze nasze

Dlatego ja chciałam zrobić to wesele na ogrodzie [ pisałam o tym wcześniej dużo] ale okazało się , że to wychodzi tak samo jak sala.

nie chcę robić wesela w jakiejś remizie ale tez majątku nie wydam .
my mieszkamy już razem i w zasadzie to wesele jest ukoronowaniem naszej miłości taka kropka nad i.

Ale tez dla mnie wystrój jest baaardzo ważny. Bo to ja mam się dobrze czuć a nie moja cioteczna babcia

planujemy nasze wesele już od 2 lat i tak nam schodzi bo zawsze jest coś ważniejszego.
jeżeli uda mi sie którejś sali negocjować mocno cenę to zdecydujemy się jeszcze w sierpniu, wrześniu , październiku.
Wiem, ze w piątki wesela są tańsze spróbujemy chyba w ten sposób.

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

the rock sala wygląda przepieknie:l ove: i do tego te fioletowe dodatki... moje wymarzone.

powiedz czy rzeczywiście tam jest tak ładnie czy fotograf taki dobry?

jakie ceny...no napisz...prosimyyyyy:cmok :
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:29   #141
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

primavery rozumiem my tez nie chcemy wydac duzo,bo pozniej czeka nas wspolne zycie i pieniądze będa nam potrzebne Więc ja się nie napalam na jakies wypasione wesele, chce cos malutkiego i skromnego Wyszło nam 60 osob z tym,ze to sa te osoby najblizsze,ktore musimy zaprosic
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:35   #142
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Sala jest duża (spokojnie na 100 osób) ale my mieliśmy wesele na ok 50 osób. Ja chciałam okrągłe stoliki i szwedzki stół dlatego sala nie wydawała się pusta. To na co zwracałam uwagę, to możliwość ustalenia sobie menu pod siebie - część dań mozna było dogadać z kucharzem (ja np chciałam jedzenie dobrze doprawione aromatyczne). Reszte jedzenia bez problemu wzieliśmy do domu. Sale mogłam udekorowac jak chciałam. U mnie dominował fiolet i soczysta zieleń a że własciciele nie mieli takich dodatków, to kupiłam organze we własnym zakresie (no i zostawiłam ją na sali). Stoliki ustawiano według moich widzimisie. Jedzenia było mnóstwo... porcje duże, smaczne. Kawa, herbata i napoje (woda, soki, cola) bez ograniczeń. W cenie nie było tortu - bo sama chciałam go zamówić, alkoholu, ciast i owoców. Płaciliśmy 180 zł/ osoby.
Alkohol można było mieć swój, był chłodzony w chłodni, podawała go obsługa. Nie było korkowego.
Toalety bardzo ładne, przestronne, czyste z dużymi lustrami. Pokoik dla Młodych do dyspozycji.
Oczywiście klimatyzacja, świetne nagłośnienie.

Cóż jeszcze...
Poszukam menu bo gdzieś je wklejałam
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:41   #143
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Kurcze ja odrzucilam Maxima,bo myslałam,ze to jest sala na jakies większe wesela a my będziemy mieli 60 osob I powiedz czy nie była ta sala za wielka?
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 20:46   #144
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Kurcze ja odrzucilam Maxima,bo myslałam,ze to jest sala na jakies większe wesela a my będziemy mieli 60 osob I powiedz czy nie była ta sala za wielka?
Znalazłam nasze menu z sierpnia 2011

Menu:
krem ze świeżych pomidorów
2 mięsa do wyboru z 3:
schab po myśliwsku w sosie firmowym
karczek pieczony
piers z kuraka faszerowana mozarella

kluski slaskie
ziemniaki z koperkiem

zestaw surówek (kapusta biała, czerwona i marchewka)

deser: pucharek - galaretka, owoce i bita śmietana z kruszoną bezą
(nie chciałam za chiny lodów)
zimna płyta:
pasztet
galantyna z drobiu
schab nadziewany śliwką i morelą
karczek pieczony w przyprawach
łopatka z zielonym pieprzem
kabanosy suszone

zimne zakąski:
ruloniki szynkowe z masłem chrzanowym i szparagami
tymbaliki drobiowe
indyk w maladze
jaja faszerowane pieczarką
śledz w oleju
ryba po grecku

sałatki:
szefa
grecka

ciepła kolacja:
szaszłyk z polędwiczek wieprzowych
frytki
sałatka z kapusty pekińskiej

2 kolacja (do wyboru):
bulion drobiowy z warzywami julien i pierożkami z wątróbki
paprykarz

dodatki:
sos czosnkowy i mexykański
pieczywo
masło
smalec swojski
śliwki w boczku

napoje:
woda gaz i nie gaz
soki owocowe
cola, sprite itd.
kawa
herbata

owoce i ciasta zamawiałam w cukierni koło Zawiercia polecam (miodownik, sernik, orzechowiec, rafaello i jeszcze jakieś ale nie pamietam)

No i tort zamawiany w Michasiu w Częstochowie - przywieziony za darmo wg mojego pomysłu (ok 300 zł)

Pani Smakowita - gdyby nie szwedzki stół to mogłoby być pustawo a przez niego sala była wypełniona. Nie było pusto ani tez bardzo tłoczno
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 21:10   #145
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Kurcze czyli jednak odpada,bo ja nie chce stołu szwedzkiego A sala jest ciekawa z tego co widzę więc szkoda
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-01, 22:53   #146
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Kurcze czyli jednak odpada,bo ja nie chce stołu szwedzkiego A sala jest ciekawa z tego co widzę więc szkoda
Stół szwedzki był na moja prośbę możesz zawsze jechac i zobaczyć sale, pogadać z właścicielką i zobaczyć jak by to było
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 07:36   #147
robertjab
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

witam. nadal mam do odstąpienia termin sali weselnej w restauracji Catamaran w Dąbrowie Górniczej 10.08.2012r. Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o kontakt. Robert 514733504
robertjab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 20:28   #148
Pani Smakowita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 38
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Dziewczyny jesli ktoras z was jest zainteresowana Origami to Pani manager wysłała mi maila z mowym menu z obnizonymi cenami Menu jest juz od 170zł
Pani Smakowita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-02, 23:57   #149
uwiklana
Przyczajenie
 
Avatar uwiklana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 25
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę zebyscie tam pojechaly i się rozczarowałyBo nam akurat ta sala się spodobała a np. nie przypadła nam do gustu Origami choc jest przepiękna i napewno wszystkim wam się podoba Takze to tylko moja subiektywna ocena A kiedy planujecie slub uwikłana i primavery ?
Ślub miał być w tym roku w sierpniu .... taki miałam plan .... ale po tym co przeżyłam z moim narzeczonym to ... szkoda słów..
Ale wyszlismy na prostą i planujemy może nawet w tym roku
Niestety nie mam za bardzo czasu na jeżdżenie po salach , mega gorący okres mamy oboje w pracy
Ale powysyłałam zapytania do kilku restauracji i zacznę od sprawdzania co i za ile ... miałam już wcześniej swojego faworyta ale stwierdzam ,że warto przejrzeć wszystkie lokale no ta Bea nadal mnie intryguje
uwiklana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-03, 20:43   #150
primavery
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 235
Dot.: Dąbrowa Górnicza - sala na wesele

Cytat:
Napisane przez Pani Smakowita Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli ktoras z was jest zainteresowana Origami to Pani manager wysłała mi maila z mowym menu z obnizonymi cenami Menu jest juz od 170zł

Smakowita pewnie , że jesteśmy zainteresowane. ! Mnie się bardzo podobało Origami ale nie damy rady dać tyle kasy.

Chyba , ze obniżyli ehhh

Wiem ,że tam ponoć jest już chyba wszystko w pakiecie...ale nie wiem jak trzeba płacić zaliczki i potem na ile przed weselem.

Jak jest długie to wyślij mi na priva będę Ci bardzo wdzięczna
primavery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-14 12:49:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.