Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zabawa > Uśmiechnij się

Notka

Uśmiechnij się Uśmiechnij się to miejsce dla wszystkich, którzy chcą poprawić sobie nastrój. Tutaj obejrzysz śmieszne zdjęcia i komiksy. Możesz podzielić się swoim zdjęciem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-18, 12:08   #121
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez Żiżka Pokaż wiadomość
często jak siedzę w łazience i ktoś puka to zamiast zajęte mówię kto tam? lub proszę

Kiedyś przyciełam sobie głowę lodówką...
boli mnie brzuch ze smiechu

Moja kolezanka biegnac po schodach nadepnela sobie na reke
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:10   #122
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
boli mnie brzuch ze smiechu

Moja kolezanka biegnac po schodach nadepnela sobie na reke
jak to???
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 12:42   #123
kasia1201
Rozeznanie
 
Avatar kasia1201
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 513
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Kiedyś odwiedzałam kogoś w szpitalu i trzeba było założyć tam te ochraniacze na buty,niestety zapomniałam ich zdjąć i chodziłam w nich potem po mieście i na zakupy-ludzie dziwnie się patrzyli a ja zauwarzyłam to jak ściągałam obuwie w domu
kasia1201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 13:38   #124
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez kasia1201 Pokaż wiadomość
Kiedyś odwiedzałam kogoś w szpitalu i trzeba było założyć tam te ochraniacze na buty,niestety zapomniałam ich zdjąć i chodziłam w nich potem po mieście i na zakupy-ludzie dziwnie się patrzyli a ja zauwarzyłam to jak ściągałam obuwie w domu

no to musial byc niezly widok biedactwo
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 14:07   #125
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez pearpearl Pokaż wiadomość
Moja kolezanka biegnac po schodach nadepnela sobie na reke
Świetne!!!
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 17:17   #126
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez natina2 Pokaż wiadomość
jak to???
Hehe...u niej wszystko jest mozliwe. Sama niestety sytuacji nie widzialam. Jednak kiedy zadzwonil dzwonek i otworzylam drzwi zauwazylam,ze macha reka i ma twarz wykrzywiona z bolu. Na moje pytanie,co sie stalo,odpowiedziala,ze tak sie spieszyla,ze z tego wszytskiego nadepnela sobie na reke.
Poplakalam sie ze smiechu
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 17:30   #127
Darus
Rozeznanie
 
Avatar Darus
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 626
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

dobre ...
__________________
nieuleczalnie przenikam przez sciany, wybieram te ladne, wytapetowane, by z toba pic herbate z cytryna.
Darus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 06:44   #128
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Fenomenalny wątek!

Pewnego ranka, kiedy niechętnie zwlokłam się się z łóżka i na ślepo dotarłam do łazienki. Postanowiłam dla orzeźwienia spryskać piekące oczy wodą termalną. Dopiero PO rozpyleniu specyfiku zorientowałam się, że to pianka do depilacji...
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 08:09   #129
małaMAŁAmi
Raczkowanie
 
Avatar małaMAŁAmi
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 54
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

ja kiedyś chciałam wejść do Terranowy przez zamknite drzwi, odbiłam się lekko od szyby i speszyłam...koleżanka potem z ochroniarzem piali jak potrzaskani...mi do śmiechu nie było, bo miałam cały czas w głowie teledysk Pink "stiupid girl"

podobnie jak jdnen z tych delikwentów z ankiety zamyśliłam sie i wsiadłam do innego autobusu, było tam pełno znajomych więc musiałam udawać że celowo chciałam jechać gdzie indziej (a wracałam do domu) potem z drugiego konca miasta musiałam wrócić na ten perwszy przystanek i poczekać chwile na łaściwy autobus...eh gapa
małaMAŁAmi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 09:43   #130
nifto =]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 69
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

to ja kiedyś .. pisząc ze swoim Tż A że to było z rana .. to pisze .. czy sie wyspałeś .. ..opamiętałam sie dopiero jak przeczytałam po wysłaniu już do niego .. ze pisanie ze słownikiem nie zawsze jest dobre .. zamiast wyspałeś było wysrałeś ( jedna literka a różnica wielka ) ..... ale śmiałam hihi ..
nifto =] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 11:10   #131
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez nifto =] Pokaż wiadomość
to ja kiedyś .. pisząc ze swoim Tż A że to było z rana .. to pisze .. czy sie wyspałeś .. ..opamiętałam sie dopiero jak przeczytałam po wysłaniu już do niego .. ze pisanie ze słownikiem nie zawsze jest dobre .. zamiast wyspałeś było wysrałeś ( jedna literka a różnica wielka ) ..... ale śmiałam hihi ..

o jaaaaaaaa niezle :P
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 17:16   #132
sloncet
Raczkowanie
 
Avatar sloncet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 218
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

nadepniecie sobie na rękę w trakcie wchodzenia po schodach jest możliwe sama sobie kiedyś na rękę nadepnełam bo wbiegają na górę do domu bardzo mocno i energicznie machałam rękami tak jakoś się ona pod moją stopę dostała ale to strasznie boli więc nie polecam tego próbować

kiedyś tez jak wchodziłam do domu po schodach weszłabym w ścianę bo jej nie zauważyłam :/ ale tak będąc jakieś 2 cm od ściany przypomniałam sobie że ona tam jest i od razu skręciłam i poszłam dalej i na piętrze pomyślałam sobie "jak to dobrze że mieszkam tu już prawie 20 lat i pamiętam co gdzie jest" po czym weszłam w szafkę która stoi tam od ponad 10 lat
__________________

Don't blink!
sloncet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:08   #133
Sheril
Zadomowienie
 
Avatar Sheril
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 096
GG do Sheril
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

> - Koleżanka na imprezie włożyła podpaskę do góry klejem. Podobno bolało jak ją odrywała. W każdym razie krzyk było słychać mimo głośnej muzyki.



Ja kiedyś wyszłam z domu z zamiarem pójścia do szkoły w kapciach, a raz nawet bez plecaka, na szczęście koleżanka mi to uświadomiła.
__________________
Starannie obieram ze skórki warianty życia.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 19:47   #134
aaniaa_aa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 472
GG do aaniaa_aa
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

przypomniala mi sie moja historia..

jak bylam mlodsza(ok8lat) wybralysmy sie z kolezanka na rowery(modne skladaki )..postanowilysmy ze pozjezdzamy sobie z gorki.. ja jechalam pierwsza z dosc szybka predkoscia nagle kolezanka mnie zawolala ..ja sie odwrocilam a po chwili ocknelam sie poobijana w rowie..dziecko sie rozryczalo a kolezanka miala swietny ubaw i do tej pory czasami to wspomina...

albo druga tez z rowerewm tez jak mialam 7/8 na skladaku :P

wybralam sie na rower jezdzilam sobie po osiedlu i chcialam sie glupia nauczyc jezdzic bez trzymanki ... jade jade i madra nie pomyslalam zeby sie chwycic kierownicy na zakrecie... a ze na ulicy bylo toche zwiru to wiadomo co sie stalo.. pamietam to do dzis wielka dziura na kolanie w nowych rajtkachi placz.. i balam sie do domu wrocic

teraz jak sie to wspomina to jest zabawnie
aaniaa_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 07:23   #135
pearpearl
Wtajemniczenie
 
Avatar pearpearl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 294
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez sloncet Pokaż wiadomość

kiedyś tez jak wchodziłam do domu po schodach weszłabym w ścianę bo jej nie zauważyłam :/ ale tak będąc jakieś 2 cm od ściany przypomniałam sobie że ona tam jest i od razu skręciłam i poszłam dalej i na piętrze pomyślałam sobie "jak to dobrze że mieszkam tu już prawie 20 lat i pamiętam co gdzie jest" po czym weszłam w szafkę która stoi tam od ponad 10 lat
Hehe, nielze ))
pearpearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 08:15   #136
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez sloncet Pokaż wiadomość
kiedyś tez jak wchodziłam do domu po schodach weszłabym w ścianę bo jej nie zauważyłam :/ ale tak będąc jakieś 2 cm od ściany przypomniałam sobie że ona tam jest i od razu skręciłam i poszłam dalej i na piętrze pomyślałam sobie "jak to dobrze że mieszkam tu już prawie 20 lat i pamiętam co gdzie jest" po czym weszłam w szafkę która stoi tam od ponad 10 lat
Świetne!!!
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 09:58   #137
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hahaha, niezłe te historyjki
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 19:39   #138
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

To bylo jakis czas temu (zima) siedzialam w poczekalni i czekalam za lekarzem. Bylam ktoras tam w kolejce i stwierdzilam ze mam suche usta. Wiec wyjelam sobie pomadke ochronna (przynajmniej tak myslalam) - i posmarowalam sie tamponem

Poszlam na poczte wyslac 3 paczki i zapomnialm portfela zeby zaplacic

W gimnazjum wyszlam na przerwe na boisko (tez zima) i rzucalam sie kulkami z kumplami..trafilam w nauczyciele hehe centralnie w szyje :p

Jak sobie cos przypomne to dopisze
cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 20:34   #139
aaneczka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 721
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ale się uśmiałam aż się popłakałam, a moj TŻ co chwila mnie pyta, co mi jest
aaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-15, 11:29   #140
sloncet
Raczkowanie
 
Avatar sloncet
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 218
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

kiedyś mieliśmy ognisko w lesie i jeden kumpel powiedział coś na zaczepke do drugiego i na tego drugiego to podziałało i chwycił szyszke i z całej siły rzucił nią w strone zaczepnego kolegi niestety nie trafił w kolege za to trafił prosto w twarz wychowawczyni
__________________

Don't blink!
sloncet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 12:34   #141
-anja-
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 149
GG do -anja-
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
Napisane przez sloncet Pokaż wiadomość
kiedyś mieliśmy ognisko w lesie i jeden kumpel powiedział coś na zaczepke do drugiego i na tego drugiego to podziałało i chwycił szyszke i z całej siły rzucił nią w strone zaczepnego kolegi niestety nie trafił w kolege za to trafił prosto w twarz wychowawczyni
U mnie w liceum było podobnie ksiądz dostał kasztanem w sam środek okazałej łysinki
-anja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 13:17   #142
Kika_22
Raczkowanie
 
Avatar Kika_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: JG
Wiadomości: 208
GG do Kika_22
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Cytat:
> - Moja koleżanka jak była mała to chciała mieć kręcone włosy. To bracia jej zakręcili - mikserem.

> - Rozbierając się pod prysznic zdjąłem skarpetki, po czym wrzuciłem je do kibla i spuściłem wodę. Lubiłem te skarpetki

> - Ja włożyłem wtyczkę myszki do portu drukarki i nawet dwukrotne przeinstalowanie windowsa nie pomogło.
Cytat:
Moja kolezanka biegnac po schodach nadepnela sobie na reke

Ależ sie uśmiałam - aż sie popłakałam!!
Ja jak na razie nic sobie takiego nie przypominam, aczkolwiek zapewne było kilka podobnych wpadek.

__________________
Serce to zegar, który o każdej porze każe mi śnić i myśleć tylko o tobie


Mój Modelinowy Ogródek
Kika_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 13:22   #143
panna_cynamon
Raczkowanie
 
Avatar panna_cynamon
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 43
GG do panna_cynamon
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Js keidyś wybrałam sięna autobus (meiszkam na wsi) wiec do glownego rpzystabku mam jakeis 3 km. psotanowilam sie przespacerowac. wyszlam z domu, doszlam juz prawie do przystanku i ze 100m wczesniej psotrzegalm ze jestem owszem ubrana, ale w goralskich kapciach z napisem "zakopane" i bez skarpet <lol2>. - Rozbierając się pod prysznic zdjąłem skarpetki, po czym wrzuciłem je do kibla i spuściłem wodę. Lubiłem te skarpetki. to jest najlepsze moim zdaniem lubiłem te skarpetki
panna_cynamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 14:33   #144
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

dodam coś od siebie

kiedyś była w markecie i weszłam do jakiegoś pasażu z ciuchami. w pewnym momencie zadzwonił mi telefon, więc chciałam wyjść. Jakie było moje zdziwienie gdy okazało się że chciałam przejść przez szklaną ścianę (bliskie spotkanie 3 stopnia ) obsługa konała ze śmiachu a ja błagałam żeby ziemia sie rozstąpiła.
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 08:58   #145
lir391
Zakorzenienie
 
Avatar lir391
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 811
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

__________________
Зачем мы давим на тормоз, не на газ?


'I'll be more enthusiastic about encouraging thinking outside the box when there's evidence of any thinking going on inside it.'
/Terry Pratchett/



lir391 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 12:38   #146
Dragon girl
Przyczajenie
 
Avatar Dragon girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Ja raz chciałam się umówić na wizyte u lekarza, więc dzwonie w najlepsze i mówie: chciałam się zapisać do doktor Kurnik.....
pielęgniarka: do kogo? ( zapomniałam że ona ma na nazwisko Kurek) i jej plete no Kurnik....
ona:do kogo?
ja: no ku.. ku... kurnik?...
pielęgniarka: a może do innego lekarza?bo z tego co wiem to tu Kurnik nie pracuje... ... ale przypał...


Albo raz wstałam o 7 i lece do pokoju brata budzić go do pracy, dre sie ile wlezie żeby wstał a ten patrzy sie na mnie ze wściekłością w oczach i mówi: dziś jest sobota!

A co do jazdy na rowerach:
Jechałam sobie rowerkiem ( też składakiem) i znaku nie zauważyłam, guza miałam jak pomarańcza..

Edytowane przez Dragon girl
Czas edycji: 2007-07-16 o 12:50 Powód: ortografia
Dragon girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 15:52   #147
spray
KWC
 
Avatar spray
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 990
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

a mnie siostra opowiadała jak jej znajoma z pracy tak się zagapiła, że nie zdązyła wyskoczyć z autobusu przed zamknięciem drzwi. Przycięło jej głowę na wysokości szyi zima była, miała gruby szal więc nic jej się nie stało, ale nie mogla się wydostać. Kierowca tego nie zauważył i normalnie przejechał przystanek za jej głową wystawioną zza drzwi jak jakieś trofeum myśliwskie na ścianie.
spray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 10:31   #148
@$!oR
Raczkowanie
 
Avatar @$!oR
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 164
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!



*Jak byłam mała umyłam się w "acze" nie wiem czy tak się to piszę, w każdym razie był to płyn to czyszczenia. Później mama z ciotką zastanawiały się co tak śmierdzi siarką
*Poszłam wyrzucić śmieci, i gdy wracałam ( a miałam na sobie krótkie dość obcisłe spodenki) dziwnie spoglądał na mnie starszy pan siedzący na ławce(sąsiad) ja mu mówię dzień dobry, a ten nic. Dopiero w domu zorientowałam się, że miałam rozsunięty rozporek
*W drodze do sklepu kapnęłam się, że wzięłam śmieci
*Często mówię, przez sen i już kilka razy mi się zdarzało krzyczeć ehem : Ku..., Wypie..., Ratunku! itp. Gdy się budzę rano wszyscy się na mnie dziwnie patrzą, a ja nie wiem o co chodzi...
*Mój brat napił się przypadkiem płynu do mycia szyb
*Tato umył głowę żelem pod prysznic i zachwycał się później, że tak pięknie pachnie Jednak minę miał inną gdy dowiedział się, że to nie był szampon
*Bylam spóźniona na trening, więc gdy już wpadłam pędem poszłam się przebrać..i się przebrałam spodenki zawsze sobie "podwijam", lecz tym razem chyba za bardzo bo cała metka mi wystawała z tyłu, a kołnierzyk od koszulki polo mi stał wyglądałam jak Presley
* Na rozpoczęciu roku w szkole moja kl. przectawiała apel i ja : wychodze na środek, biore mikrofon , już mam mówić, gdy nagle kicham prosto w ten mikrofon Dodam że bardzo głośno i bez śmiechu całej sali się nie obeszło
@$!oR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 17:46   #149
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

Mogę ja, mogę?!
Ok nie będę czekać na odpowiedź, bo... hmm.. nie chce mi się...
Więc zaczynam chwalić się swoją głupotą

-> Dawno, dawno temu (dwa miesiące temu) dostałam za zadanie iść do sklepu i kupić mały chleb krojony i mleko w woreczku. No to idę pewna, że wiem co mam kupić wchodzę do sklepiku koło bloku i hasło: Poproszę mleko małe krojone i chleb w woreczku. Ekspedientka w śmiech i mówi mi, że chleb może mi zapakować do woreczka ale nie wie jak to mleko pokroić żeby się nie wylało...

-> Jednego razu idę sobie z koleżanką i nagle gołąb przeleciał mi przed oczami. Tak się wystraszyłam, że wrzasnęłam na całe gardło: "Zabić gołębie!". Nie minęło pięć minut jak usłyszałam huk, patrzę się a to gołąb wleciał w drzwi od sklepu, zleciał na ziemię wstał otrzepał się i poszedł w drugą stronę...

-> Jedziemy sobie do Cieszyna po książki (mama, siostra no i ja). I tak sobie jedziemy i tabliczka z nazwą ulicy. Moja siostra zaczyna czytać: Ulica Majtejki. Ja z mamą w śmiech a ona czytała to tak długo póki nie doczytała się, że to ulica Matejki...

-> Gdy byliśmy nad morzem, pojechaliśmy do cioci do Trzebiatowa. Na pewno wiecie jak wyglądają te tablice- strzałki, które pokazują którą stroną można dojechać tam a tam. No wiec jak już wiecie to piszę dalej. Idziemy do cioci już na obiad. I nagle BUM patrzę się a siostra stoi z głową przyklejoną do tej tablicy. Ja idę i duszę się ze śmiechu i za chwilę znów BUM ale tym razem to ja "weszłam" jedną nogą do kosza na śmieci...

-> Podobno jak byłam mała poszłam spać. Położyłam się i zasnęłam. A w środku nocy siadłam sobie po turecku i zaczęłam śpiewać "Rolnik sam w dolinie".

-> Przez pewien okres czasu miałam w zwyczaju klęczenie podczas spania. Spałam sobie spałam, spadłam z łóżka, a że miałam za nisko i ziemia gniotła mnie w ręce opierałam je na łóżku klęcząc przy nim...

-> Raz szłam do sklepu po majonez kielecki. Przychodzę i mówię: "Poproszę majonez kielecki." A facet ze sklepu idzie do lodówki, wyciąga majonez i ogląda. Czyta:" Majonez kielecki, hmm... majonez... hmm... Kielecki... To miał być kielecki prawda? Taa kielecki. No więc nie mamy. " Pięć minut ciszy i nagle takie olśnienie:"Aaa Kielecki to miał być... cały czas wiedziałem, że gdzieś widziałem tą nazwę." Dał mi majonez, ja zapłaciłam i wybiegłam ze sklepiku zwijając się ze śmiechu...

No i to chyba tyle...
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:03   #150
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Autentyczne!!!! ;)))))))))))) Buahahahahah!

hahaha, przeczytalam wszystko i smieje sie jak glupia.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Uśmiechnij się


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-15 21:24:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.