Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-01, 09:57   #121
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Hi.u nas ok,czekamy na wizytę pediatryczna wtedy sie okaże czy wychodzimy.ze mną ok,śmigam,siedzę itd..karmimy sie,mała ładnie je tylko ofkors poranione mam piersi,ale jakoś dajemy radę.w nocy co 3hpobudka i od 3-5 coś marudziła.pozniej spała do 10prawie.na imię nadal nie macie co liczyć,nie mieliśmy czasu pogadać,tz ma teraz dużo pracy,takze w weekend coś wymyślimy
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:44   #122
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

czyli nasz bezimienna Marysia juz sie przyzwyczaiła do tego gorszego świata 2 dni za nią, brawo. A nakładki masz na brodawki?
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 10:45   #123
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

wróciłam
nabyłam sikonową podkładę (przetestujemy ją dziś na paluszkach rybnych i łódeczkach ziemniaczanych ) oraz formę na babkę z dziurką , zawsze to fajniej wygląda ciasto w takim stylu
ale widać że ludziska najbardziej nastawieni na muffinkowe blachy
już nawet pieczenie chleba chyba przeszło, bo automatów sporo

Verona no, zlituj sie w końcu z tym imieniem , bo ciekawość nas strawi
dziwne tak mieć bobasa bezimiennego przy sobie znaczy cycu

wczoraj ciachałam włosy Mikiemu, dziś widzę jakie zęby na uszami porobiłam ale tak to jest jak mały marudzi, ciągle tylko krzyczy,koniec, koniec, i się kręci

czas i u nas zakasać rękawy i wziąć sie za odkurzanie, bo jutro może do meblowego wybędziemy z tymi sadzonkami czosnku się zobaczy jeszcze czy bedzie wena

ps. Miki mi kąsał na początku brodawki, ale bez ran się na szczęście obyło
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:46   #124
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

No więc wychodzimy.czekamy na papiery i po 3będziemy w domu.mam nakladki ale karmię z nimi i bez bo to zależy jak przystawie,w nocy nie chce mi sie kombinować i dobrze dostawic i pozniej trochę boli.byly u mnie nawet panie z poradni laktacyjnej i pokazywaly co i jak
__________________
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:49   #125
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

no to super Veronka

ja dopiero skończyłam sprzątać, zmęczyłam się

wcześniej prawie 40min. składałam aplikację jedna z firm na swojej stronie miała cały swój arkusz do wypełnienia, uff

zjem, spiję kawę i lecę po zdjęcia. a potem po Igę.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 11:52   #126
Bafi@Home
Zakorzenienie
 
Avatar Bafi@Home
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 206
GG do Bafi@Home
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Witajcie dzieweczyny Veronce gratuluje slicznej coreczki.

Zauwazylam, ze jestescie w temacie kremow dla dzieci z filtrami. Poradzcie mi, bo ja caly czas szukam takiego z naturalnymi filtrami bez tych wszystkich PEGow, parabenow i innych cudownych ulepszaczy?

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ver_ona Pokaż wiadomość
No więc wychodzimy.czekamy na papiery i po 3będziemy w domu.mam nakladki ale karmię z nimi i bez bo to zależy jak przystawie,w nocy nie chce mi sie kombinować i dobrze dostawic i pozniej trochę boli.byly u mnie nawet panie z poradni laktacyjnej i pokazywaly co i jak

Veronko niezle sie wyrobilas czyli łapiesz sie na niedzielny grill
__________________
Klaudia - 27.10.2006 i Sonia - 29.08.2012 - moje dwa promyczki

"Nie wierzysz, mówiła miłość - jak cię rąbnę to we wszystko uwierzysz"
ks. Jan Twardowski
Bafi@Home jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:07   #127
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Witajcie

u nas słoneczko i chmury //wywiesiłam pranie na dworze i muszą być w pogotowiu bo zapowiadali na dziś deszcz //oby nie było//

veronko super że już do domku idziecie
nie wiem czy pamiętasz na brodawki bephanten jest bardzo dobry //powinno się nim smarować od samego początku //

co do imienia - to może zostanie ta Marysia
Jak Borysek się do niej zwraca //będzie zawiedziony jak mu każecie inaczej się do niej zwracać


jowiszku - nasuwa mi się pytanie skąd ty się urwałaś
ale tylko się nasuwa oczywiście nie zadaję go bo wiem że nie każdy z domu wynosi takie zwyczaje religijne
a więc
do koszyczka ja zawsze daję : po trochu chlebka, masła, soli,szyneczki -najlepiej swojska wędzona, jajo-pisankę, pieczonego baranka,jakieś słodycze, jakiś owoc,banan,pomarańcz,//choć owoce są zbędne i nie musi ich być /

My do święcenia mamy 3 koszyczki - bo każdy chce nieś //oczywiście 1 taki normalny a 2 malutkie i w nim raczej słodycze, pisanki, baran czy zając z czekolady


oczywiście jak co roku bedę piekła sama baranki i zające
a w tym roku muszę zacząć wcześniej bo na 8 robimy w szkole kiermasz wielkanocny i kilka chcę upiec na ten kiermasz,
tak się zastanawiam czy by mi z piekarni nie pożyczyli jakieś większej formy na baranka.
Oczywiście na święta zrobię sobie świeże
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 12:10   #128
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez kristi75 Pokaż wiadomość


jowiszku - nasuwa mi się pytanie skąd ty się urwałaś
ale tylko się nasuwa oczywiście nie zadaję go bo wiem że nie każdy z domu wynosi takie zwyczaje religijne
a więc
do koszyczka ja zawsze daję : po trochu chlebka, masła, soli,szyneczki -najlepiej swojska wędzona, jajo-pisankę, pieczonego baranka,jakieś
Oczywiście na święta zrobię sobie świeże
i to wszystko luzem ? głównie pytam o tę wędlinę np.

ano urwałam się u mnie nigdy nikt w rodzinie do kościoła nie chodził.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:18   #129
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez jowisz Pokaż wiadomość
i to wszystko luzem ? głównie pytam o tę wędlinę np.

ano urwałam się u mnie nigdy nikt w rodzinie do kościoła nie chodził.

No szyneczkę raczej mam w jakimś woreczku lub we foli by nie pobrudzić serwetki
No bo koszyczek trzeba jakoś przyozdobić //nie wiem czy o tym wiesz
na dół jakaś świąteczna serwetka, i albo tą samą trochę przykrywam z góry, albo inną mniejszą przykrywam.
Bok koszyczka też jakoś ozdabiam
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:26   #130
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

mam czas do piątku, kupię co trzeba

ale się cieszę na jutrzejszy przyjazd rodziców już 3 mce u nich nie byłam.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:39   #131
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Ej Jowiszowa, a te koszyczki to na pewno takie full wypas mają przynieść? Może chodzi o koszyczek wiklinowy który będą przyozdabiać albo coś? Przecież nie będą tego w przedszkolu święcić ani jeść... chyba
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 12:43   #132
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Ej Jowiszowa, a te koszyczki to na pewno takie full wypas mają przynieść? Może chodzi o koszyczek wiklinowy który będą przyozdabiać albo coś? Przecież nie będą tego w przedszkolu święcić ani jeść... chyba
tyyyyyyyy na to nie wpadłam
użyły sformułowania koszyczek wielkanocny, muszę się dopytać

lecę. wejdę do pepco, może jakiś ładny obrus będzie szukamost. namiętnie ale nic łądnego nie ma u mnie

u was też tak wieje? tu łeb urywa, znowu będę musiała do domu szybko wracać i ze spaceru nici
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:49   #133
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

U nas też wieje, a w nocy lało i zalało mi pranie

Jeszcze poczta mnie dziś czeka i sklep dziecięcy bo panienka ma swoje pieniążki (uwielbia monety ) i zażyczyła sobie wyprawy po zakup baniek mydlanych z Kubusiem Puchatkiem

Może wstąpię do jakiegoś lumpka bo mi dziwnie ochota przyszła po Waszych wcześniejszych rozmowach. A byłam w sklepie tego typu może z 2/3 razy w życiu
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:49   #134
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Ver_Onka super że już do domciu wybywasz, ale się cieszę. Ciekawe jak Borysek zareaguje na siostrzyczkę w końcu zmaterializowaną

Kristi, tak, tak ja potrzebowałam papilotek, żeby wkładać do foremek bo wiem, że same papilotki to za mało. Kurde, szkoda że lidla mam tak daleko, tzn. musiałabym małża molestować żeby mnie zawiózł
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:49   #135
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez Cestia Pokaż wiadomość
Ej Jowiszowa, a te koszyczki to na pewno takie full wypas mają przynieść? Może chodzi o koszyczek wiklinowy który będą przyozdabiać albo coś? Przecież nie będą tego w przedszkolu święcić ani jeść... chyba

No też o tym samym myślałam

jowiszku dopytaj się lepiej


U nas dopiero co zaczęło tak wiać no i oczywiście musiałam pranie pościągać bo zaczęło padać //zdążyłam przed deszczem ale nie wyschło mi wszystko
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 12:51   #136
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Moje dziecko dziś korzystało z płaszcza przeciwdeszczowego i gumiaków, wyszłyśmy w całkiem niezły deszcz. Gumiaki ma tak zabłocone jakby z ciężkich okopów wyszła, czeka mnie mega czyszczenie butów i wózka
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:21   #137
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

hej
ja u mamy, dzisiaj mam urlopik więc weekend już zaczęłam nie ma nic przyjemniejszego niż piątkowy wieczór w domciu

Jowiszowa ja też myślę że chodziło o sam koszyczek... hehe ale dopytaj, aż sama ciekawa jestem

Veronko super że już do domciu i współczuję obolałych brodawek. Nie zapomnę jak wyłam przy karmieniu, ale mi to krew z cyców ciekła takie rany miałam feeeee
Mam taki uraz do karmienia że drugim razem nawet chyba nie będę próbować, tylko od razu butlę dam. mam traumę
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:22   #138
Mała75
Zakorzenienie
 
Avatar Mała75
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 5 086
GG do Mała75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Jowiszkowa - myślę, że dzieciom do przedszkola nie robi się takich tradycyjnych koszyczków chyba bardziej ze słodyczami czy jak...wiesz, popytam siorę, ona teraz jest w temacie. może coś podpowie

Anka - ja już kiedyś się czaiłam na ten kremik z olay, ale cena dość wysoka...aktualnie zaczęłam kolejne słoiczki z perfecty, powiem że mi w miarę służą. zwłaszcza ten na noc

ale jestem dziś zmulona
__________________
Maja
Mała75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 13:30   #139
kristi75
Zakorzenienie
 
Avatar kristi75
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ŚLĄSKIE
Wiadomości: 5 492
GG do kristi75 Send a message via Skype™ to kristi75
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Cytat:
Napisane przez Judi21_84 Pokaż wiadomość
hej
ja u mamy, dzisiaj mam urlopik więc weekend już zaczęłam nie ma nic przyjemniejszego niż piątkowy wieczór w domciu

Jowiszowa ja też myślę że chodziło o sam koszyczek... hehe ale dopytaj, aż sama ciekawa jestem

Veronko super że już do domciu i współczuję obolałych brodawek. Nie zapomnę jak wyłam przy karmieniu, ale mi to krew z cyców ciekła takie rany miałam feeeee
Mam taki uraz do karmienia że drugim razem nawet chyba nie będę próbować, tylko od razu butlę dam. mam traumę

Judi z mojego doświadczenia wiem że obolałe brodawki //poranione brodawki /są wynikiem złego przystawiania,
ała brodawka z częścią otoczki musi być w buzi dziecka \
dopiero przy Karolkowi doszłam do lepszej wprawy i miała tylko takie nabrzmiałe, a nie popękane jak wcześniej i też miałam przy pierwszym dziecku najbardziej poranione
__________________

kristi75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 13:36   #140
taka sobie
Zakorzenienie
 
Avatar taka sobie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zabrze :)
Wiadomości: 5 347
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Veronka super ze juz do domu jak sie ogarniesz to do nas wpadnij, oczywiscie ze swiezymi fotkami

tez mi sie wydaje ze to nie taki typowy koscielny koszyczek ma byc moze rzeczywiscie będą przyozdabiac

u nas tez wieje ale jak siedziałam za domem w takim zacisznym miejscu to myslałam ze sie ugotuje, taki upał jak słońce przygrzeje. W nocy tez padało choc oberwanie chmury było wczoraj, takie 15 minutowe

dzis ide ostatni dzien do pracy ale sie ciesze, wracam dopiero w następny wtorek, ponad tydzien wolnego, ale sie wybycze.
Anisia wymysl cos na tem mój urlop, moze w koncu sie uda spotkac
__________________
Wiktoria 03.07.2008 r
Wikula

skakanka od 01.03....
taka sobie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:44   #141
anka1900
Zakorzenienie
 
Avatar anka1900
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 5 618
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

będziemy niedługo obiadować z Mikim
wstał, ale jest lekko trącony
mieszkanie lekko podsprzątane, jeszcze tylko kurze tż musi przetrzeć, bo to jego działka, mnie wzdryga na tę czynność

Maluśna własnie wykańczam Perfectę na noc, fajny krem i zapach mi odpowiadał jak mnie na mdłości zbierało po Vichy
__________________
i
anka1900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 14:54   #142
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Kristi wiem że to kwestia przystawiania, ale że ja mam płaskie brodawki to prawidłowe przystawienie młodego było nielada wyczynem nawet babka w poradni laktacyjnej miała problem

Dajcie linka do tego kremu z perfecty, mam je w pracy ale jest dużo rodzajów. nawet nie patrzyłam, może jest matujący....
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:03   #143
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)



Małż był w Lidlu i kupił mi nie wiem co, jakąś foremkę na 6 sztuk nie wiem czego chyba się zapłaczę ale ponoć jak mu przetłumaczyłam jakie to miały być foremki to mówił, że nie było
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 15:04   #144
Judi21_84
Zakorzenienie
 
Avatar Judi21_84
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 207
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Polecam ogródkowe sprawy czuć wiosnę....

Edytowane przez Judi21_84
Czas edycji: 2011-04-01 o 15:05
Judi21_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:07   #145
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

zanim doszłam do przedszkola sama skojarzyłam po co ten koszyczek
trzeba dostarczyć do 8ego do piątku bo w pon. 11ego jadą na tę całodniową wycieczkę,a tam mają śniadanie wielkanocne i w opisie było wspomniane o chowaniu koszyczków w lesie. pod koniec dnia w tych koszyczkach dzieci znajdą niespodzianki

---------- Dopisano o 17:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiulka22 Pokaż wiadomość


Małż był w Lidlu i kupił mi nie wiem co, jakąś foremkę na 6 sztuk nie wiem czego chyba się zapłaczę ale ponoć jak mu przetłumaczyłam jakie to miały być foremki to mówił, że nie było
nie trzeba było mu linka do pracy wysłać ?
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:29   #146
Cestia
Zakorzenienie
 
Avatar Cestia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 052
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Dwa razy dziś wychodziłyśmy na pocztę

Dwa, bo najpierw przegoniła nas burza i deszcz - musiałyśmy się wrócić w połowie drogi Potem obeszłyśmy cały, rozkopany rynek w poszukiwaniu baniek mydlanych i były dopiero w sklepie tuż przy poczcie.

Za to w kiosku ruchu Mati dostała gratis płyn do robienia baniek... "żeby takiej smutnej minki nie miała"
__________________
Nikoniara
...całym sercem
...Wish
Cestia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 17:18   #147
ver_ona
Zakorzenienie
 
Avatar ver_ona
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 5 574
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Hi. Juz w domu, masakra
2 babcie, tz my i ofkors B. B dostal szalu, skakal, krzyczal taaaki podekscytowany byl! teraz mama zabrala go jeszcze na chwile na dwor, odprowadzic babcie, tz pojechal do pracy, a ja zrobilam (z mamy pomoca) troche obiadu dla nas, nakarmilam mala i w koncu mam chwilke dla siebie.
nie moge sie doczekac, az wyciagne moje ciuchy hehe, normalne spodnie itd...
mala grzeczniutka, je i spi, w nocy troche gorzej bylo, bo sie troche krecila i marudzila, ale mam nadzieje, ze w domu juz jakos damy rade. ide na inke, bo na kawy mi sie zachcialo.

co do karmienia, to poranione brodawki to na pewno zle dostawanie, z b tez mialam strupy, teraz sobie lepiej radze i staram sie bez nakladek karmic. dla mnie to karmienie butla to wiekszy wysilek, wstawanie w nocy, robienie, mycie butelek itd... ale co kto lubi przeciez. mi pasuje karmienie, macica mi sie caly czas obkurcza, przy kazdym karmieniu czuje skurcze, do tego przy B nie musialam nic sie dietowac i waga sama leciala, takze jak dla mojego organizmu, to lepsze takie karmienie

tz powiedzial, ze Marysia na pewno nie bedzie, ze mu nie pasi, wiec nie nastawiac sie :P

oczywiscie mam juz nawal pokarmu, a kapusty w domu niet laktator bede chyba musiala odpalic, chyba ze Córcia w nocy nadrobi i wyciagnie wszystko.
B nie leci do mnie do lazienki i krzyczy, mama Marysia placze cycy daj! nie wiedzialam o co kaman, a tatus mu powiedzial, ze jak Corcia placze, to mama musi dac cyca, zeby sie mleka napila. Nie mogl skapowac, dlaczego ona pije z cycka, przeciez mleko przywozi cysterna od krowy i pyta, czy on tez moze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (118,1 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (76,9 KB, 53 załadowań)
__________________

Edytowane przez ver_ona
Czas edycji: 2011-04-01 o 17:30
ver_ona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 18:23   #148
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

jejuś jaka śliczna nasza najmłodsza księżniczka
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:06   #149
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Dokładnie Jowiszkowa to samo pomyślałam, naprawdę Ver_Onka wyjątkowo śliczna jest Twoja córcia bo ja też nie z tych którym się wszystkie dzieci podobają

A pokażę Wam jakie muffiny dziś skręciłam i drugie zdjęcie pokazuje jaką mam blaszkę, ale w sumie jest git. Kupiona za 40 zł w tesco dziś muffinki mi z niej wyślizgiwały się bez najmniejszego problemu mms-y kładła Ola (skąpo bo nie chciałam bardzo słodkich)

Następne będą jabłkowo cynamonowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080686.jpg (62,3 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080675.jpg (70,5 KB, 34 załadowań)
__________________
27.07.2008 r. Olcia
01.02.2015 r. Kamilek

Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 19:09   #150
jowisz
Zakorzenienie
 
Avatar jowisz
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 12 524
Dot.: Lipcowo-Sierpniowe prawie 3-latki!! :)

Kasia jak masz taką to po co ci silikonowe. no chyba,że 12 to za mało.
jowisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.