Sierpniowe Panny Młode - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-15, 07:22   #121
Formichiere
Raczkowanie
 
Avatar Formichiere
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków/Dębica
Wiadomości: 112
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dzięki Dziewczyny za zainteresowanie moimi stokrotkami Hehe, jakby w kwiaciarni mieli braki to się nie omieszkam Gosiu do Ciebie zglosic
Co do ślubu to paznokcie chyba sobie zrobię sama - nie mam w tym wprawy bo dopiero co nauczyłam sie skórki wycinać, ale płytkę mam mocną i białą więc frenczy nie muszę robić Może jakaś odżywka na połysk wystarczy Ale co do makijażu to chyba rzeczywiście się przejdę bo myślę, że jednak warto troszkę wydać, ale potem być spokojnym o jego jakość i wykonanie
Oki, smykam na zajęcia....Buuu, dzisiaj pierwszy dzień po Świętach - boli i serce mi pęka z niechęci:P Bye
__________________
Jesteśmy razem od: 02.07.2005
Zaręczeni od: 17.12.2008
Ślub: 14.08.2010
Formichiere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 08:03   #122
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez stokrotka24 Pokaż wiadomość
A co do twarzy to jakie zabiegi robicie same w domu? Jakieś maseczki czy coś? Doradźcie bo ja nie mam pojęcia czym można poprawić sobie wygląd twarzy.
Ja już wspomniałam wyżej, jakie zabiegi u kosmetyczki.
A w domku - nic.
Wolę raz na 2 - 3 tygodnie iść do kosmetyczki na porządny zabieg niż w domu katować cerę pseudo maseczkami. Poza tym widzę poprawę, jak kiedyś robiłam sobie w domu peelingi, maseczki, to jak przestałam i chodzę tylko do kosmetyczki to jest różnica, cera mi się bardzo poprawiła.
W domku tylko żel do twarzy, tonik i krem.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:16   #123
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Też chciałam się umalować sama, ale stwierdziłam że nie dam rady w dniu ślubu jeszcze pięknego makijażu sobie zrobić...Nerwy, stres źle wpływa na moje zdolności namulane
Więc umówiłam się do makijażystki. Cena 60zł próbny i 90zł ślubny.
A paznokietki dzień wcześniej i na pewno przedłużę sobie żelem (na szablonie lub tipsie). W pracy na co dzień muszę mieć krótkie paznokcie wiec na pewno nie zapuszczę swoich.

A wczoraj zamówiliśmy obrączki
Kolejną rzecz można wykreślić z listy.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 09:50   #124
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja bym nie dała rady się samej uczesać, pomalować i zająć paznokciami, masakra by wyszła. Kosmetyczka mojej cerze nie pomoże, jutro rano mam wizytę u dermatologa a po południu do fryzjera.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 11:19   #125
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Też chciałam się umalować sama, ale stwierdziłam że nie dam rady w dniu ślubu jeszcze pięknego makijażu sobie zrobić...Nerwy, stres źle wpływa na moje zdolności namulane
Więc umówiłam się do makijażystki. Cena 60zł próbny i 90zł ślubny.
A paznokietki dzień wcześniej i na pewno przedłużę sobie żelem (na szablonie lub tipsie). W pracy na co dzień muszę mieć krótkie paznokcie wiec na pewno nie zapuszczę swoich.

A wczoraj zamówiliśmy obrączki
Kolejną rzecz można wykreślić z listy.
No no makijaż 90zł.. to ja jednak sama się umaluję, a bez makijażu próbnego na pewno nie dałabym pomalować się obcej osobie tylko w dniu ślubu.. czyli ze 150zł co najmniej.

Tak sobie więc pomyślałam że kupię podkład revlona i makijaż będzie trzymał mi się całą noc i to bez makijażystki w zeszłym roku sprawdziłam ten podkład na kilku weselach i zawsze makijaż przetrwał do rana, a nawet cienie na nim lepiej się trzymają niż na zwykłym podkładzie

A w sobotę idę na próbne czesanie... no zobaczymy co mi na głowie zrobi...

A paznokcie.. nigdy tipsów nie miałam ale na ślub zrobię je sobie, choć raz .. to będzie moje jedyne szaleństwo bo mam i tak długie paznokcie ale boję się że w szale przygotowań połamię je.

Zobaczymy co z tych planów wyjdzie
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 11:39   #126
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Przy takich wydatkach jakie ponosi się przy organizacji ślubu to 150zł wydane na makijaż nie robi żadnej różnicy. Tym bardziej że są to pieniądze zaintestowane na jedną z najważniejszych rzeczy: piękny wygląd i dobre samopoczucie.
I jakbym miała zaopatrzyć się w dobre kosmetyki żeby umalować się sama to by na pewno wyszło więcej niż 150zł.
Być może miałabym inne zdanie gdybym miała bezproblemową cerą i podkłady ze średniej półki cenowej by sobie z nią radziły.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Ja bym nie dała rady się samej uczesać, pomalować i zająć paznokciami, masakra by wyszła. Kosmetyczka mojej cerze nie pomoże, jutro rano mam wizytę u dermatologa a po południu do fryzjera.
A co się ze skórą dzieje jeśli można wiedzieć?
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 11:47   #127
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

no niestety muszę ciąć wydatki z każdej możliwej strony tipsy zrobi mi kuzynka więc nie zapłacę za nie. jedynie fryzjer jest koniecznością muszę sama za wszystko płacić i nie mogę przekroczyć sumy którą na to przeznaczyłam
gdyby mi te 150zł nie robiły różnicy to z miłą chęcią bym poddała się malowaniom próbnym i ślubnemu ale jak zaczynam zliczać każde 150zł, których nagle z każdej strony przybywa to jestem zmuszona do cięć...
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 11:51   #128
anuulaa
Wtajemniczenie
 
Avatar anuulaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 636
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Witacie,
nie było mnie 5 dni i widzę, że wątek się rozkręcił Na razie nie mam czasu niestety, żeby aktywnie się udzielać, muszę pisać pracę licencjacką.

My już rozdaliśmy 12 zaproszeń. Reszta w maju
anuulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:00   #129
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Ja na poczatku też chciałam się malować sama. Ale kurcze, jak raz wydam 150 zł na makijaż i to w taki dzien to się chyba nic nie stanie? Przeciwnie. Będę spokojna. I niech mną się zajmują
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:09   #130
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Też chciałam się umalować sama, ale stwierdziłam że nie dam rady w dniu ślubu jeszcze pięknego makijażu sobie zrobić...Nerwy, stres źle wpływa na moje zdolności namulane
Więc umówiłam się do makijażystki. Cena 60zł próbny i 90zł ślubny.
A paznokietki dzień wcześniej i na pewno przedłużę sobie żelem (na szablonie lub tipsie). W pracy na co dzień muszę mieć krótkie paznokcie wiec na pewno nie zapuszczę swoich.

A wczoraj zamówiliśmy obrączki
Kolejną rzecz można wykreślić z listy.
A jakie to jest przedluzanie na szablonie?i jak to wyglada? czy naturalnie? kompletnie nie znam sie na tym bo zazwyczaj robie tylko maniciur na swoich... nie chcialabym miec tipsow ale troszkę chcialabym "podrasować" swoje... co do makijażu również, jak wiekszośc dziewczyn maluje sie sama, ale na Ten dzień postanowiłam zamówić makijaż. A próbnym będzie makijaż na wesele kuzunki 2 maja tak samo zorganizowałam fryzjera - próbne upięcie na wesele koleżanki i takie samo na swoim slubie coby odzielnie nie płacic za te wszystkie próby...
__________________
Zosia
26.06.2010

Edytowane przez kasiaaX
Czas edycji: 2009-04-15 o 12:19
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 12:31   #131
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez kasiaaX Pokaż wiadomość
A jakie to jest przedluzanie na szablonie?i jak to wyglada? czy naturalnie? kompletnie nie znam sie na tym bo zazwyczaj robie tylko maniciur na swoich... nie chcialabym miec tipsow ale troszkę chcialabym "podrasować" swoje... co do makijażu również, jak wiekszośc dziewczyn maluje sie sama, ale na Ten dzień postanowiłam zamówić makijaż. A próbnym będzie makijaż na wesele kuzunki 2 maja tak samo zorganizowałam fryzjera - próbne upięcie na wesele koleżanki i takie samo na swoim slubie coby odzielnie nie płacic za te wszystkie próby...
Hm...czy wygląda naturalniej od tipsów to nie wiem. Zależy kto jak je zrobi Przedłużanie na szablonie polega na tym że zamiast przedłużać paznokieć poprzez naklejenie tipsa ( i nałożenie potem na to żelu lub akrylu) nakłada się sam żel. A żeby móc zrobić długie pazurki z samego żelu mając swojego krótkie podkłada się pod paznokieć taki specjalny szablon (to taka papierowa forma) a jak już żel się utwardzi pod lampą UV to się go wyjmuje.Więc paznokieć jest zbudowany tylko z żelu Jest to o wiele trudniejsze od przedłużania tipsami+żel/akryl więc nie kazda stylista umie dobrze i ładnie przedłużać tą metodą pazurki.

Eh... tak to napisałam ze nie wiem czy cokolwiek z tego zrozumiesz

Edytowane przez Kucyk_Truskawkowy
Czas edycji: 2009-04-15 o 12:33
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 12:56   #132
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Mam 22 lata i dalej męczę się z trądzikiem i przebarwieniami po nim. Nie wyjdę jak nie da mi czegoś silnie złuszczającego. Na własnym ślubie chce wyglądać dobrze i żeby narzeczony się zachwycił.
Meczę sie z zaproszeniami a kolokwium mam we wtorek i powinnam się uczyć.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 13:41   #133
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Dobrze, ze powstał taki wątek. Dołączam do sierpniowych Panien Młodych.
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:05   #134
00aneczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 894
GG do 00aneczka
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

witam ponownie,
widze ze wądziała - fajnie
nadal prosze o dopisanie mnie do listy panien młodych na 15 sierpnia 2009
Pozdrawiam i życzę milusiego popoludnia
00aneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:18   #135
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Kucyk_Truskawkowy Pokaż wiadomość
Przy takich wydatkach jakie ponosi się przy organizacji ślubu to 150zł wydane na makijaż nie robi żadnej różnicy. Tym bardziej że są to pieniądze zaintestowane na jedną z najważniejszych rzeczy: piękny wygląd i dobre samopoczucie.
I jakbym miała zaopatrzyć się w dobre kosmetyki żeby umalować się sama to by na pewno wyszło więcej niż 150zł.
Być może miałabym inne zdanie gdybym miała bezproblemową cerą i podkłady ze średniej półki cenowej by sobie z nią radziły.
No dokładnie.
Też mam problemową cerę i raczej muszę miec kosmetyki z wyższej półki, żeby zdały egzamin.

A widzę, ze tylko ja najwięcej wydaję na makijaż. 120zł + próbny 50zł + dojazd do mnie około 80zł.
No ale jak nie chcę żeby makijażystka przyjechała do mnei 80km to trzeba zapłacić. Poza tym na dobrą wizażystkę jestem w stanie tyle dać.
W tym dniu mamy być najpiękniejsze, mamy błyszczeć i mamy być księżniczkami, koło których ktoś nadskakuje.

Samemu można się pomalować (ja już pisałam o swoich doświadczeniach). Poza tym wydałabym więcej, niż wymieniona przeze mnei kwota.
Dobry podkład od 100 zł, dobre cienie od 50zł, dobry tusz 0d 50zł, baza około 30-40zł, utrwalacz około 50zł, bibułki matujące około 20zł. Do tego jeszcze dojdą korektory, rozświetlacze, szminka, błyszczyk itd.
Niby kosmetyki starczą na dłżej niż 1 makijaż, ale z drugiej strony ile razy będę się tymi kosmetykami potem malowac. Podkład, bazy, utrwalacze tego się nei zużyje nawet za 2 lata. Pamiętam jak było po cywilnym.
Wykorzystałam tylko cienie, bibułki, tusz, błyszczyk. Reszty nie zdołałm zużyc i ostatecznie musiałam wywalic, bo już sie skończył termin.
Mam już sprawdzone kosmetyki, ale w tak wielkim dniu to chcę wyglądac wyjątkowo, a nie tak jak zazwyczaj.
No ale wtedy, na cywilnym byłam w sytuacji awaryjnej i nie miałam wyjścia.
Tzn byłam umówiona na próbny 3 dni przed slubem, babka mnei tak pomalowała, że wyglądałam tragicznie. Uznałam więc, że już lepiej sama się pomaluję, tum bardziej, że skończyłam swego czasu szkołę kosmetyczną. Mnie i gościom się podobało, ale... wolę w takich ważnych dniach, żeby ktoś mnie pomalował, bo nerwy, stres robią swoje.
Z drugiej strony
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 14:34   #136
81gosia
Zadomowienie
 
Avatar 81gosia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 1 304
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez jeanne8 Pokaż wiadomość
Dobrze, ze powstał taki wątek. Dołączam do sierpniowych Panien Młodych.
Też ślubujesz w sierpniu? Napisz kiedy, to dopisze cię do listy.

00aneczka - dopisana

W najbliższy weekend wybieramy się do Kielc na targi budownictwa - to coś z mojego fachu. Ponieważ w drodze powrotnej mamy odwiedzić moją chrzestną i jeszcze kilka osób z zaproszeniami, postanowiłam że będzie to wypad 2 dniowy. Mój miś oficjalnie wie, że w sobotę wracamy. Załatwiłam nam kwaterę w Kazimierzu Dolnym, prawie w samym centrum - ja lubię to miejsce a on nigdy tam nie był. Mam nadzieję, ze sie ucieszy z niespodzianki, i że potajemnie w pracy nie podczytuje forum
__________________
Mam na imię Dominisia ale mama mówi na mnie "Paszczak" bo ciągle bym coś jadła: mleczko, śpioszki. Tatę też czasem podgryzam, ale on mleka nie daje 17.10.2011 ważyłam 3600gr - teraz trochę schudłam. No wiecie kobieta od samego początku musi dbać o linię Mierzyłam 54 cm.
81gosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 15:07   #137
Formichiere
Raczkowanie
 
Avatar Formichiere
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków/Dębica
Wiadomości: 112
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Mam 22 lata i dalej męczę się z trądzikiem i przebarwieniami po nim. Nie wyjdę jak nie da mi czegoś silnie złuszczającego. Na własnym ślubie chce wyglądać dobrze i żeby narzeczony się zachwycił.
Meczę sie z zaproszeniami a kolokwium mam we wtorek i powinnam się uczyć.
Ninquelote, ja tez mam podobny problem Może nie ma dramatu, ale denerwuje mnie ciągłe użeranie się z syfkami Ostatnio stwierdziłam, że dosyć tego i że trza zainwestować w siebie Szarpnęłam się na żel do mycia twarzy z peelingiem i krem do cery z niedoskonałościami Vichy. W prawdzie będę jeść przez resztę miesiąca tynk ze ściay ale na prawdę warto!! Nie żebym pracowała dla Vichy albo coś, polecam tak od serca. U mnie po 2 dniach stosowania widać znaczną różnicę
Powodzenia z zaproszeniami i na kolosie
__________________
Jesteśmy razem od: 02.07.2005
Zaręczeni od: 17.12.2008
Ślub: 14.08.2010
Formichiere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:39   #138
di_86
Raczkowanie
 
Avatar di_86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 217
GG do di_86
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Mam 22 lata i dalej męczę się z trądzikiem i przebarwieniami po nim. Nie wyjdę jak nie da mi czegoś silnie złuszczającego. Na własnym ślubie chce wyglądać dobrze i żeby narzeczony się zachwycił.
Ja mam podobny problem, ale miesiąc temu byłam u dermatologa, dostałam maść i antybiotyk i jakoś powoli "dochodzę" do siebie. Mam nadzieję, że do sierpnia będzie cud miód
__________________



- I love you Honey-Bunny...
- I love you Pumpkin...
di_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 16:46   #139
metamo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 79
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Hej, ja również (tak jak niektóre z Was) biorę ślub 29.08.2009r. Jeszcze nie zamówiliśmy zaproszeń i nie mamy obrączek, no i brakuje nam 3 wizyt w poradni , no ale mam nadzieję, że jakoś się uporamy z tym wszystkim. Suknia zamówiona, zespół, kamerzysta, fotograf, kościół mamy.
Piszecie o problemach z cerą, ja również je mam,ale od Nowego Roku chodzę na zabiegi mikrodermabrazji i muszę przyznac, że są rewelacyjne. Cera jest oczyszczona, więc krost jest duuuużo mniej, naprawdę w moim przypadku mikrodermabrazja zdziałała cuda, mam nadzieję, że na ślub mnie nie wysyfi a to możliwe niestety. No ale narazie jest ok.
Gorzej z moją wagą,bo zamiast schudnąc to jem słodkości i chyba przybieram na wadze, wrr.
metamo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-15, 16:58   #140
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez di_86 Pokaż wiadomość
Ja mam podobny problem, ale miesiąc temu byłam u dermatologa, dostałam maść i antybiotyk i jakoś powoli "dochodzę" do siebie. Mam nadzieję, że do sierpnia będzie cud miód
Życzę Ci tego, chociaż ja mam kilka lat więcej i do dziś skórę trądzikowo - naczynkową ze wszystkimi możliwymi mankamentami. A co Ci lekarz przepisał??

Ja tam lubię się rozpieszczać, regularnie chodzę do kosmetyczki i fryzjera i w dniu ślubu na pewno nie odpuszczę makijażu czy fryzurki Tylko muszę wyszukać kogoś kto spełni moje oczekiwania
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 17:26   #141
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

A u mnie oryginalnie bo w niedzielę; 23 sierpień .
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 19:34   #142
Kucyk_Truskawkowy
Zakorzenienie
 
Avatar Kucyk_Truskawkowy
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 566
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez Ninquelote Pokaż wiadomość
Mam 22 lata i dalej męczę się z trądzikiem i przebarwieniami po nim. Nie wyjdę jak nie da mi czegoś silnie złuszczającego. Na własnym ślubie chce wyglądać dobrze i żeby narzeczony się zachwycił.
Meczę sie z zaproszeniami a kolokwium mam we wtorek i powinnam się uczyć.
Ja meczę się już 14 lat... Przed ślubem przede wszystkim kwasy domowej roboty i mikrodermabrazja. Ale to nam zapewni "tylko" wygładzenie skóry, rozjaśnienie itp ale nie da nam gwarancji że nie wysypie pryszczami dzień przed ślubem...Na to mi tylko może pomóc antybiotyk wewnętrzny. Biorę od lutego Tetralysal (poraz enty). I jest lepiej. Moje plecy wyglądały koszmarnie...Powoli wracają do normalności.
Kucyk_Truskawkowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:03   #143
di_86
Raczkowanie
 
Avatar di_86
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 217
GG do di_86
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

molka: Babka przepisała mi Unidox, wodę jakąś robioną do przemywania i maść tez robioną w aptece. Na razie pomaga, muszę ją poprosić o powtórzenie tego leku, bo mi się kończy. Mozna go brać do 3 miesięcy.
__________________



- I love you Honey-Bunny...
- I love you Pumpkin...
di_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:04   #144
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Hmm nigdy nie byłam i nie słyszałam o ślubie w niedzielę, ale też fajnie, oryginalnie Chyba poszukam dobrej makijażystki, mam jeszcze sporo czasu, a jak raz wybiorę się do "specjalisty" i poczuję, jak księżniczka, to chyba świat się nie zawali
Noo zobaczymy...
__________________

Edytowane przez chilanes
Czas edycji: 2009-04-15 o 20:05
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 20:44   #145
kocurazab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 214
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Myślałam, że tylko ja w takim wieku mam problemy ze skórą... Zaskoczyły mnie wasze wiadomości.

Ja zaczełam chodzić do dermatologa rok temu w sierpniu - z myślą o ślubie, ale zrezygnowałam, bo nie widziałam porażającej różnicy. Na dodatek pani zaproponowała mi bardzo silny antybiotyk, który musiałabym brać rok czasu w połączeniu z tabletkami anty, bo w czasie stosowania tego antybiotyku oraz parę miesięcy po zakończeniu brania go, nie można zajść w ciążę, gdyż dziecko na 99,9 % nie urodziłoby się zdrowe Stwierdziłam, że wolę już mieć krosty, niż zatruwać swój organizm i nie daj Boże wtedy zajść w ciążę, by nie skazywać dziecka na całe życie bycia chorym.

Dlatego też będzie mnie malowała kosmetyczka, która ma większe doświadczenie w zakrywaniu niedoskonałości skóry niż ja No, a poza tym tego dnia będzie moje święto - i kilku z Was i mam zamiar nic tego dnia nie robić, prócz poddawania się zabiegom upiększającym

Czy macie już zamówiony bukiet ślubny? Dzisaj się przeraziłam, bo usłyszałam od jednej osoby, że zamawia się go pół roku przed ślubem... Ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć... No, ale dla pewności zapytam w tym tygodniu w kwiaciarni, żebym się nie obudziła z ręką w nocniku...
kocurazab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-15, 21:09   #146
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

zamówienie butkietu, a raczej termin jest róny w różnych kwiaciarniach. Mnie np zaskoczyła babka, która mi powiedziała, że wogole się u niej ślubnych nei zamawia, po prostud zień przed przychodzisz i mówisz, co ma być na jutro zrobione (nie chce mis ię wierzyć, bo można przecież wymyślić coś czego mieć nie będzie lub będzie już miala zajęty cały dzień i zostanie się z ręką w nocniku), także trzeba popytać w kwiaciarniach. Przeważnie na 3 miesiace przed
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:17   #147
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Pierwszy raz słyszę o tak odległych datach zamawiania bukietów. Może to kolejna nagonka i wymysł przemysłu ślubnego, aby zabrać zaliczkę i zagwarantować sobie jak największą liczbę klientów. Kiedyś zamawiałam bukiet dla koleżanki na ślub w bardzo popularnej kwiaciarni - poszłam kilka dni wcześniej pooglądać ich ofertę, następnego dnia zamówiłam już konkretny model i dyle było rezerwacji

Myślę, że jeśli planuje się np. tulipany w sierpniu to wtedy warto wcześniej podpytywać się w kwiaciarniach o dostępność, ale nie wcześnie niż 1-2 tyg przed ślubem.
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:28   #148
stokrotka24
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka24
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 367
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez molka11 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz słyszę o tak odległych datach zamawiania bukietów. Może to kolejna nagonka i wymysł przemysłu ślubnego, aby zabrać zaliczkę i zagwarantować sobie jak największą liczbę klientów. Kiedyś zamawiałam bukiet dla koleżanki na ślub w bardzo popularnej kwiaciarni - poszłam kilka dni wcześniej pooglądać ich ofertę, następnego dnia zamówiłam już konkretny model i dyle było rezerwacji

Myślę, że jeśli planuje się np. tulipany w sierpniu to wtedy warto wcześniej podpytywać się w kwiaciarniach o dostępność, ale nie wcześnie niż 1-2 tyg przed ślubem.
ja byłam się pytać w marcu o bukiet ale tylko z tego powodu, że 15 sierpnia jest święto i nie wiedziałam, czy kwiaciarnie będą otwarte. Pani kazała przyjść 2 tygodnie wcześniej i zamówić kwiatki. Tak się zastanawiam, kiedy odbiera się kwiaty dla rodziców? razem z bukietem? bo one przeważnie są zamknięte w aucie i nie chcę, żeby zwiędły.

Im bliżej ślubu tym się fajniej robi między mną a tz. U teściów (będziemy mieszkać u nich po ślubie) tez tak jakoś inaczej jest, powoli przestaje być gościem, a członkiem rodziny.
A jak tam u was nastroje?
__________________
15.08.2009 nasz wielki dzień

"dwa serca jedno bicie, tylko Ty i Ja na całe życie"

Łukaszek
stokrotka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 07:31   #149
Pysiowata
Raczkowanie
 
Avatar Pysiowata
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 147
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

w każdej kwiaciarni jest inaczej, tam gdzie ja będę zamawiała bukiet muszę miesiąc wcześniej się zgłosić żeby mnie sobie zapisała. No i wcześniej muszę się zgłosić żeby wybrać jaki chcę bukiet.

w kwiaciarni co na dzień wcześniej wystarczy przyjść to raczej nie zrobią tego czego oczekujemy tylko to co akurat będzie miała w kwiaciarni, a przecież nie każdy wymarzony przez nas kwiat będzie miała. Jakoś nie ufałabym takiej kwiaciarni, bo tak z dnia na dzień to można bukiet dla pary młodej zamówić ale nie bukiet ślubny...
__________________
08.08.2009 godz.16.00
Pysiowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 09:43   #150
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Sierpniowe Panny Młode

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
zamówienie butkietu, a raczej termin jest róny w różnych kwiaciarniach. Mnie np zaskoczyła babka, która mi powiedziała, że wogole się u niej ślubnych nei zamawia, po prostud zień przed przychodzisz i mówisz, co ma być na jutro zrobione (nie chce mis ię wierzyć, bo można przecież wymyślić coś czego mieć nie będzie lub będzie już miala zajęty cały dzień i zostanie się z ręką w nocniku), także trzeba popytać w kwiaciarniach. Przeważnie na 3 miesiace przed
Ja już mam termin u florystki zamówiony na bukiet. Ale szczegóły będziemy omawiać tydzień przed.
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.