moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-14, 17:14   #121
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ja jeszcze staram sie unikac tego tematu na samą myśl że wydam mnóstwo kasy na prezenty które doprowadzaja mnie do szału<nigdy nie wiem co kupic>utyje ze 3kg i nad choinką ktrórej nie potrafie ubierac ...dostaje szału
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 18:56   #122
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Pwoli zaczyna się przedswiąteczna gorączka, w telewizji i prasie już to wiać.
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 19:05   #123
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez ewelinka15 Pokaż wiadomość
Kiedyś, ba! Rok temu jeszcze uwielbiałam Boże Narodzenie.
Ale odkąd zabrakło mojej Mamy, Bożego Narodzenia mogłoby nie być dla mnie .
Ale mi się smutno zrobiło, jak to przeczytałam...
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.

Edytowane przez Arethaf
Czas edycji: 2008-11-14 o 19:07
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 19:39   #124
201707171013
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 053
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja bardzo lubię tę świąteczną atmosferę i dostawanie prezentów, ale kolacja wigilijna jest taka smutna i wieje pustką. Odkąd zabrakło babci i wujka jest to zwykła kolacja jak co dzień.
201707171013 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 10:44   #125
IngridR
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 284
GG do IngridR
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

to u mnie Obi i Practiker były już ubrane 2 listopada....Muszę stwierdzić, że na widok ozdób w Obi zaświeciły mi się oczy
Lubię święta (ale kiedyś chyba bardziej) - chociaż bardziej od samych świąt lubię oczekiwanie na nie - cała ta bajkowa atmosfera itp. Same święta to nuuuda
__________________
Kasia
IngridR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 16:01   #126
Sysunia1994
Raczkowanie
 
Avatar Sysunia1994
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 438
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Mam nadzieję że moja Mama do świąt zregeneruje się po operacji i będzie miała siły do organizacji, bo bez niej świeta to nie świeta. I smutno mi jak cholera bo moja siostra starsza do ktorej jestem bvardzo przywiązana, wyjechała z mężem do Anglii i to będą pierwsze święta w które nie bede jej widzieć, nie podziele sie z nią opłatkiem, nie przytule... Nie bede zazdrosna ze dostała lepszy prezent. I tak świeta spędizmy w 3 osoby. Mimo wszystko uwielbiam święta, reklamę coca coli której narazie nigdzie nie widze i trochę mnie to niepokoji... Tylko zawsze jest ten problem z prezentami, zawsze mama kupowała a w tym roku to niewiedomo jak bedzie, na dodatek pewnie ebdzie krucho z kasa, i jak tu wszystko organizować... Ale damy radę, jeszcze muszę kupić nowe lampki itd na choinkę bo sie wszytsko poniszcyzło, zresztą choinka eldwo sie trzyma, ale nie ma jak kupic nowej. Ja mam taki zwyczaj zę ubieram maksymalnie tydzien przed choinkę i trzymam do marca ;P uwielbiam ten jej blask.
Sysunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 12:24   #127
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

W rossmmanie jest już papier toaletowy z reniferami
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 12:35   #128
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
W rossmmanie jest już papier toaletowy z reniferami
Trzeba zrobić zapas zawczasu.
Mi jeszcze świąteczny nastrój się nie udziela jednakże powolutku planuję co komu sprezentować
Jednakże mój luby oszalał już na punkcie świąt w kółko słucha kolęd i świątecznych piosenek w wykonaniu Elvisa, mówi o tym, że w tym roku będziemy ambitnie sami robić retro bombki
kto tam wie co mu jeszcze strzeli do głowy.
O tak on ma świąteczną manię
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 16:56   #129
zakochananaamen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 47
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

ehh.. mi też się udzieliło uwielbiam święta też czekam na reklamę coca-coli tak jak mój chłopak, ale on ma też inny powód :O był trochę uzależniony od coca coli i rzucił ją jakieś 2 miesiące temu, tak dla odwyku :P powiedział, że będzie ją pił dopiero jak puszczą jej reklamę w telewizji. hehe. A teraz codziennie marudzenie, ze reklamy nie ma i nie ma. I ze co będzie jak jej nie puszczą?! :O się chłopak przeraził, ze już nigdy się coli nie napije :P heh


EDIT:

15 minut po napisaniu tego postu reklama coca-coli pojawiła się w TV!! A mój chłopak napisał, ze już mrozi 2l. :P

Edytowane przez zakochananaamen
Czas edycji: 2008-11-18 o 17:11 Powód: dopisek
zakochananaamen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 17:29   #130
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Exclamation Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

jakby co, przed chwilą puścili na TVN reklamę coca-coli,ale jakaś zmieniona. tzn jest ciężarówka,ale są też inne świateczna rekwizyty, wg mnie gorsza.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 17:38   #131
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
jakby co, przed chwilą puścili na TVN reklamę coca-coli,ale jakaś zmieniona. tzn jest ciężarówka,ale są też inne świateczna rekwizyty, wg mnie gorsza.
Ja jeszcze taj reklamy coca-coli nie zauwazyłam. Poza tym nie pamiętam jak wyglądała ta reklama w zeszłym roku
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-18, 18:16   #132
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Jak byłam mała, zawsze z niecierpliwością czekałam na święta Choinka, Mikołaj itd
Ale od paru lat jest inaczej... Denerwuje mnie że tak wcześnie puszczają reklamy, dekorują sklepy itd...To już powoli traci swój urok niestety...
Przestaje mnie cieszyć...
Idę do Kościoła, ubieram choinkę i to własciwie wszystko Brakuje mi takich prawdziwych, dużych rodzinnych świąt...tego dawnego nastroju...Ale to juz chyba nie wróci...A może dlatego, że male dzieci patrzą na świat inaczej?
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:29   #133
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez włoczykijka Pokaż wiadomość
jakby co, przed chwilą puścili na TVN reklamę coca-coli,ale jakaś zmieniona. tzn jest ciężarówka,ale są też inne świateczna rekwizyty, wg mnie gorsza.
Dziś też ją widziałam i aż mi sie weselej robi, gdy słyszę tę piosenkę
Ale też uważam, że z zeszłym roku była lepsza.
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:37   #134
pastelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z
Wiadomości: 321
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie już się budzi powoli atmosfera świąt. Jak wczoraj zobaczyłam reklamę Coca-Coli, to aż mi się ciepło na serduszku zrobiło
Myślę, że takie prawdziwe przygotowanie zacznę za 2tyg. Powoli będę nakładała dekoracje (skarpety na przykład itp.) za 4tyg choinka.

Ale nie lubię, naprawdę nie lubię, kiedy ten przedświąteczny szał, tak wcześnie się zaczyna. Bo czekam cały miesiąc, czekam a potem te dwa dni mijają mi bardzo szybko, już w 1 dzień świat sobie myślę, "i to wszystko?" i jest jakiś taki niedosyt. Bo wiecie, czekam na coś 1/12 roku, a to tak szybko przemija/
__________________
mnie ta gonitwa nie bardzo bawi, więc wolę ją innym zostawić.
pastelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:41   #135
mądrala
Zakorzenienie
 
Avatar mądrala
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: świat
Wiadomości: 8 165
GG do mądrala
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Ja jeszcze nie czuję nadchodzących swiat. U mnie ta "obsesja" włancza się gdy spadnie pierwszy śnieg...czyli (podobno) właczy się w ten weekend
__________________
61-60
SB, dam rade


mądrala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:10   #136
Aviiieee
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 8 604
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie czuję nadchodzących swiat. U mnie ta "obsesja" włancza się gdy spadnie pierwszy śnieg...czyli (podobno) właczy się w ten weekend
Rzeczywiście ten nastrój jest odczuwalny dopiero jak spadnie śnieg, swoją drogą - u mnie rano troszkę padał śnieżek
__________________
Kontynuuję przygodę z Wizażem pod innym nickiem.
Aviiieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:19   #137
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez IngridR Pokaż wiadomość
to u mnie Obi i Practiker były już ubrane 2 listopada....Muszę stwierdzić, że na widok ozdób w Obi zaświeciły mi się oczy
Lubię święta (ale kiedyś chyba bardziej) - chociaż bardziej od samych świąt lubię oczekiwanie na nie - cała ta bajkowa atmosfera itp. Same święta to nuuuda
Powiem Ci, że masz rację.
Mnie też "rajcuje" ta cała świąteczna atmosfera, lampki, renifery, itp. itd. Ale święta są po prostu nieciekawe
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:26   #138
ewanka1989
Zakorzenienie
 
Avatar ewanka1989
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: kraków/warszawa
Wiadomości: 5 063
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

mi uciekła gdzieś magia świąt, przez te durne reklamy w tv tuż po święcie zmarłych - a przecież od tego momentu jest ponad półtora miesiąca do świąt dekoracje świąteczne w sklepach też na ponad miesiąc wcześniej... jak byłam mała to nie mogłam się doczekać świąt, ale to było okoła 2 tyg przed świętami a nie miesiąc. nie cieszę się jakoś na święta i nie robię żadnych przygotowań
__________________





ewanka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 13:14   #139
Niki 20
Raczkowanie
 
Avatar Niki 20
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 176
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mądrala Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie czuję nadchodzących swiat. U mnie ta "obsesja" włancza się gdy spadnie pierwszy śnieg...czyli (podobno) właczy się w ten weekend

no to już czas zacząć u mnie (płn) padał śnieg całą noc i rano jak się obudziłam i spojrzałam za okno na ogródek .. taki biały i puszysty hehe

ale z przystrajaniem do poczekam jeszcze troszkę, podobno to przynosi pecha przed grudniem co prawda przesądna nie jestem, ale w listopadzie, to jeszcze nie ten klimat ..
__________________
To ty wywierasz najwiekszy wpływ na swoje życie. Bądź dla siebie mądrą inspiracją.

07-01-10 Tylko ja, moja czarna perła, zielony liść na szybie i niekończąca się asfaltowa droga


03-01-10 rozpoczynamy półroczną kurację izotekiem ..
Niki 20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 15:29   #140
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie się już prawie prawie obudziła, bo dziś mi śnieg spadł, ale się niedługo roztopił, więc do końca tego obudzeniem nazwać nie można
Ale już zaczęłam myśleć przede wszystkim o:
- prezentach - number uno, co to za święta bez prezentów
- choince - wiem, że obrońcy środowiska się zbulwersują, ale ja muszę mieć co roku żywą choinkę, ten zapach, mogłabym siedzieć przy niej, niuchać i patrzeć się na nią non stop, jeszcze włączyć do tego grające światełka
- myślę o tym, ile mi na wadze przybędzie... masakra
- Sylwester, nie zalicza się już do świąt BN ale i tak kocham go obchodzić równie wspaniale co święta
- te wszystkie piosenki świąteczne, We wish you a Merry Christmas albo Pada śnieg, albo i te tradycyjne, kościelne, Cicha noc szczególnie
- i jeszcze bałwana muszę ulepić, bez tego się nie obędzie bo przypomina mi to moje dawne szczęśliwe czasy
Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-21, 15:55   #141
kitsh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 482
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Odkąd zabrakło babci i wujka jest to zwykła kolacja jak co dzień.
U mnie zabrakło wujka.
Specjalnie przyjeżdżał zza granicy na święta, był artystą.
ech.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
W rossmmanie jest już papier toaletowy z reniferami
ten papier jest rewelacyjny!
i pachnie cynamonem!
__________________
fashionfashionfashionfashion
kitsh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 09:19   #142
ygga8
Rozeznanie
 
Avatar ygga8
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 524
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

śnieg juz spadł więc robi sie coraz bardziej bożonarodzeniowo lubię święta i ten okres przed. już się czuje atakowana z witryn sklepowych:P ale mi to nie przeszkadza. jeszcze tylko czekam na świąteczne piosenki w radiu

w tamtym roku na święta miałam doła bo chłopak mnie zostawił na początku grudnia i nie mogłam sie dłuuugo pozbierac. siedzialam i ryczałam przy piosence rihanny-just dont feel like Chritmas without you. ale teraz bedzie już lepiej
__________________

moja wymiana książek!!
ygga8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 12:18   #143
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

śnieeeg nareszcie
jak ja lubię zimę i święta..........
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 13:22   #144
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

A ja w tym roku wyjątkowo czuję niechęć wobec tego przedświątecznego szału. Ledwie minął nastrój 1 listopada i już zewsząd jestem bombardowana reklamami i dekoracjami świątecznymi. No dajcie spokój do 24 grudnia znudzi mi się to zupełnie.
Zdążyłam się już naoglądać w sklepach tych mikołajów, aniołków, reniferów i innych akcesoriów, a to jeszcze listopad jest.
Nie wiem może bliżej świąt mi przejdzie, ale uważam, że te wszystkie sklepy, markety przesadzają. Kiedyś takie dekoracje pojawiały się na mikołaja, 6 grudnia i człowiek nie miał uczucia przesytu, dziś to jest tak przereklamowane, że niszczy całą magię i znaczenie Świąt Bożego Narodzenia.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 13:53   #145
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Dzisiaj pierwszy dzień śniegu
Nie wiem, jak Wam, ale mnie od razu zrobiło się jakoś tak lepiej

Pomału też zaczynam myśleć o Świętach, o tym, jak spędzę je w tym roku, co, komu kupię pod choinkę To będą pierwsze Święta moje i mojego TŻ w naszym nowym mieszkaniu, pierwsze nie spędzone tylko z rodzicami w rodzinnym domu, którego już nie ma.. Z jednej strony na pewno ciepłe, z drugiej smutniejsze, bo po raz pierwszy od lat 13 nie spędzone w tym samym gronie i tym samym miejscu..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 15:49   #146
Sysunia1994
Raczkowanie
 
Avatar Sysunia1994
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 438
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Chmmm... Ja mysle, że się nie wyrobie do swiat jeśli zaczne dwa tyg. przed z przygotowaniami, wiec z takimi niektórymi dodatkowymi rzeczami chcę sie uporac juz teraz. Np. chcę wyzbierać piosenki świateczne i kolędy polskie i angielskie. Ale nie pamietam wszystkich i mam tylko kilka tytułów do wyszukania. Macie w głowie jakieś tytuły piosenek? Podzielcie sie. Bo nie ebde miała co puszczać w świeta. I co tu jeszcze zrobić... Muszę się zastanowić nad prezetami (Dla mamy taty i koleżanki z klasy na miklołajki... Może tez cos dla siebie.) Muszę sobie cały świateczny plan wymyslić i spisac żeby potem to tylko wykonać ;P
Sysunia1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 16:51   #147
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

U mnie również powoli się budzi okres świąteczny. Ostatnio nakupywalam sobie ozdoby świąteczne. Dzisiaj już kupiłam polowe prezentów. Ja bardzo lubię święta i oczekiwanie. Juz powoli myślę nad menu, kto będzie na wigilii itp. Moze dlatego tak mam, bo odkąd pamiętam to w moim domu te święta były pełne radości, uśmiechu. Oczekiwanie na nie również. Co nie zmienia faktu, ze tez myślę, iż sklepy, TV za wcześnie przypominają nam o BN.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:12   #148
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez kleo14 Pokaż wiadomość
Lubię święta, ale zaczynam je czuć dopiero wtedy, gdy zobaczę reklamę Coca Coli
Teraz jeszcze o nich nie myślę
Też tak mam A że reklama już się pojawiła i dodatkowo spadł śnieg zaczynam intensywnie myśleć o Świetach Bożego Narodzenia, słucham już piosenek świątecznych, kolęd na razie mniej Piosenkę Ani Szarmach Coraz bliżej święta już w tym roku mam na kompie i również namiętnie słucham!
Oj, kocham ten okres oczekiwania
A już za dwa tygodnie będziemy z mężem piec pierniczki, żeby fajnie zmiekły na święta
__________________
I love dance

Edytowane przez Asienka83
Czas edycji: 2008-11-23 o 17:20
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 17:45   #149
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Cytat:
Napisane przez mary_alice_young Pokaż wiadomość
śnieeeg nareszcie
jak ja lubię zimę i święta..........
Zachodniopomorskie też zasypane, mój tata się zastanawia, jak jutro do pracy pojedzie

O boże, a sobie uświadomiłam, że za miesiąc zacznie się świąteczne tycie
Dzisiaj już słuchałam piosenek świątecznych Jeszcze czekam na światełka w wystawach sklepów
Ale na święta nie czekam- może jedynie na wigilię. Sylwestra wprost nie znoszę
__________________
Jeszcze: 4 3 2 1 kg

Przewijam się przez palce czasu,
plączę się w zdradzieckie supły.
Czasami pękam, bo mnie przerywa
niecierpliwość życia.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-23, 18:20   #150
jvlka900
Zakorzenienie
 
Avatar jvlka900
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 686
GG do jvlka900
Dot.: moja obsesja na punkcie świąt Bożego Narodzenia już się obudziła!!!!a u was?

Tak, w Zachodniopomorskim pada od piątku więc śniegu jest duużo nawet teraz jeszcze pruszy ;D
Dzisiaj tak sie zastanawiałam ze za miesiac rowno to bede ubierac choinke ;D haha
Tez powoli zaczynam myslec o prezentach, ale nie mam zbytnio pomysłow.
__________________


Aparatka
góra: 23.03.12
dół : 28.06.12




jvlka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.