Facet wojskowy = zdrada ?? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-15, 12:59   #121
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez jodame Pokaż wiadomość
A możesz mi odpowiedzieć "tak" lub "nie" na moje pytanie, które zadałam Tobie zamiast odsyłać do wypowiedzi innych?

Jeśli chodzi Ci o ten fragment:
to Ty nazwałaś to ironicznie "wychowaniem faceta", a koleżanka "brakiem szacunku" -obie macie rację. Nie wiem o co chodzi.. .


---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------


Tak, właśnie tak.
ONA twierdzi, że ją "zdenerwował" więc "zasłużył". Wg niej wszystko jest ok (nie wiem jak było u niej w domu, ale jak opowiadała o dyscyplinie wprowadzonej przez ojca wojskowego, to dziw mnie bierze, że tak chamsko się odzywa - podczas gdy o swoje w pracy nie potrafi się głośno odezwać)
Do mnie koleżan
ka raz rzekła coś typu: "No weź kur... nie gadaj głupot". Odpowiedziałam jej, że kur.. nie jestem, mam imię
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:09   #122
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Muszka Owocowka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tym co pisała Semia - że w określonych zawodach jest większe ryzyko zdrad bo są większe możliwości ku temu.

Ale niektórzy piszą o wojsku takie pierdoły że nie wierze, że wogóle jakiś znajomych w wojsku mają.

Już pisałam o tym, że szkolenie trwa krótko - kiedyś kumpel mówił mi że mają je skrócić do 3 miesięcy i nie wiem czy już skrócili czy nie. Na tym szkoleniu wysyłają ich daleko od miejsca zamieszkania i chłopaki nają niezły zapieprz tam więc nie wiem czy mają czasu na zdradzanie dziewczyn, bo z tego co się nasłuchałam to padają na twarz i leczą odparzenia od butów lub są tak przemarznięci że myślą tylko żeby się w kołdre zawinąć
Później tam dostajesz jakąś robote w jednostce blisko domu i zależy jakim jesteś stopniem i wogóle (bo chłopaki niektóre to idą do tych wyższych szkół lądowych i innych, a ja takich nie znam tylko zwykłych szarych szeregowców o nie sorry jeden jest jakims podoficerem bo musiał awansować żeby mu wojsko umowe przedłużyło bo to nie jest tak że jesteś szeregowym i dostajesz umowe od razu na 25 lat tylko musisz awansować a awans sie liczy z tym, że musisz sie uczyć )
No i później normalna praca 8 godzin i do domu. U mnie jednostka jest daleko 50 km a chłopaki na jednostce nie śpią bo nie ma tam miejsca tak naprawde podobno trudno dostać, wojsko woli dać kase i sam sobie wynajmuj. Więc u mnie kumple w 2 sobie wynajmują jak studenci, a inny kumpel z dziewczyną bedzie mieszkał.

Więc nie wiem co wy tu piszecie o jakiś orgiach i dzikich imprezach, że 98% zdradza (no od razu 110% napiszcie) tak na dziwki jezdzą itp. Kiedy oni na te dziwki jezdzą prosze ja was??

Większość rzeczy to są wyssane z palca pierdoły, tak naprawde to studenci powinni być jak najbardziej zdziczałą seksualnie grupą bo mają jak najlepsze możliwości ku temu

Kiedyś to było inaczej jak panowie na 9 miesięcy do woja szli i to było ich takie jedyne doświadczenie w życiu i to wiadomo każdy szedł i ta dzicz jak się zebrała to to jeszcze gorzej jak teraz w gimnazjach.
Nie dziwie się że wtedy im dawano środki na obniżenie potencji - te sławne herbatki
Zgadzam się

Jeśli rzeczywiście żołnierze po całych nocach wart i tygodniach poligonu w pełnym umundurowaniu i z ostrą bronią (ok.40kg razem) są jeszcze w stanie bzykać na lewo i prawo to jestem pełna podziwu ;]

Aha... Piszecie, że panienki przychodzą do żołnierzy?

Czy któraś z Was była kiedyś pod jednostką? Chyba nie, bo nie można robić zdjęć nawet przez płot, o wejściu 'kiedy się chce' na teren jednostki można zapomnieć. Jest to teren wojskowy - prywatny. Więc wizyty dziewczynek, które w kusych spódniczkach śmigają po koszarach i wchodzą do żołnierskich sal "ot tak" by spełnić swe pragnienia jest co najmniej dziwne Ba, nierealne? Nikt, poza wojskowymi nie ma prawa przebywać w koszarach.

Może dodam, że do sali swojego członka rodziny nie ma wstępu nawet rodzina - jeśli są odwiedziny u żołnierza to tylko i wyłącznie w żołnierskiej świetlicy. A tam orgii nie ma, uwierzcie mi

Co innego jak żołnierz ma przepustkę, jedni dostają małpiego rozumu i tu się zgodzę ale co z resztą? Jak pisałam we wcześniejszym poście - nie każdy bzyka gdy ma warunki.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:14   #123
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Shanaya, ale Ty piszesz raczej o czymś innym
Dziewczyny piszą raczej o żołnierzu, który pracuje w swojej jednostce max 8 godzin od rana a potem od wolnego czasu palma mu odbija - i nie śpią oni na terenie koszar tylko w internatach... Gdzie wstęp ma niemal każdy kto chce i kiedy chce (w sensie, że nie pracują w swoim mieście z różnych powodów etc.).
Raczej o to chodzi.

Poza tym nigdy nie zapomnę widoku, gdzie jednostka wojskowa zamiast biura przepustek (tak jak było dawno dawno) było... pomieszczenie dla pana z ochrony, z grupą inwalidzką, małego, wątłego...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:24   #124
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Shanaya, ale Ty piszesz raczej o czymś innym
Dziewczyny piszą raczej o żołnierzu, który pracuje w swojej jednostce max 8 godzin od rana a potem od wolnego czasu palma mu odbija - i nie śpią oni na terenie koszar tylko w internatach... Gdzie wstęp ma niemal każdy kto chce i kiedy chce (w sensie, że nie pracują w swoim mieście z różnych powodów etc.).
Raczej o to chodzi.

Ok, skoro pracuje 8h i wraca grzecznie do domu/internatu/gdziekolwiek gdzie mieszka to czym różni się od zwykłego pracownika myjni samochodowej albo piekarza? Tam też przyjeżdżają dziewczyny myć samochód albo do piekarni po chleb i bułki. W takim razie, każdy zawód daje warunki do zdrady, wszędzie tam gdzie pojawia się płeć przeciwna Czy wojsko w tym naprawdę przoduje? Jeśli odpowiesz tak, to aż strach pomyśleć o chodzeniu do faceta ginekologa. Może specjalnie siedzi i czyha na dziewczynę, z którą zdradzi żonę?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:25   #125
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941743 5]
Jeśli rzeczywiście żołnierze po całych nocach wart i tygodniach poligonu w pełnym umundurowaniu i z ostrą bronią (ok.40kg razem) są jeszcze w stanie bzykać na lewo i prawo to jestem pełna podziwu ;][/QUOTE]

Aktualnie nie ma wart.
Poligonów w ciągu roku jest kilka a nie 365 dni w roku.
Każda broń używana w wojsku jest bronią ostrą, chyba miałaś na mysli ostrą amunicję.
[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941743 5]
Aha... Piszecie, że panienki przychodzą do żołnierzy?
Czy któraś z Was była kiedyś pod jednostką? Chyba nie, bo nie można robić zdjęć nawet przez płot, o wejściu 'kiedy się chce' na teren jednostki można zapomnieć. Jest to teren wojskowy - prywatny. Więc wizyty dziewczynek, które w kusych spódniczkach śmigają po koszarach i wchodzą do żołnierskich sal "ot tak" by spełnić swe pragnienia jest co najmniej dziwne Ba, nierealne? Nikt, poza wojskowymi nie ma prawa przebywać w koszarach. [/QUOTE]

Owszem, była, nawet nie tylko pod jednostką ale nawet na jej terenie.
Takowe wizyty są jak najbardziej realne bo aktualnie mamy służbę zawodową i po godzinach pracy żołnierz ma prawo przyprowadzić niemalże kogo chce na teren jednostki w sensie na teren internatu który najczęściej znajduje się właśnie na terenie jednostki.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:30   #126
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941778 3]Ok, skoro pracuje 8h i wraca grzecznie do domu/internatu/gdziekolwiek gdzie mieszka to czym różni się od zwykłego pracownika myjni samochodowej albo piekarza? Tam też przyjeżdżają dziewczyny myć samochód albo do piekarni po chleb i bułki. W takim razie, każdy zawód daje warunki do zdrady, wszędzie tam gdzie pojawia się płeć przeciwna Czy wojsko w tym naprawdę przoduje? Jeśli odpowiesz tak, to aż strach pomyśleć o chodzeniu do faceta ginekologa. Może specjalnie siedzi i czyha na dziewczynę, z którą zdradzi żonę?[/QUOTE]
Ja w to nie wnikam, słyszałam z ust "kolegi" wojskowego czego to on nie robi, więc po pierwsze nie wystawia dobrej wizytówki sobie, po drugie nie sprawia, że na wojskowych patrzę lepszym okiem. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo to czy zdradza, pije na umór czy skleja modele to jego sprawa. Nikomu do łóżka nie zaglądam, nikogo nie rozliczam. Póki nie robi krzywdy mi moim najbliższym.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:40   #127
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Aktualnie nie ma wart.
Poligonów w ciągu roku jest kilka a nie 365 dni w roku.
Każda broń używana w wojsku jest bronią ostrą, chyba miałaś na mysli ostrą amunicję.


Owszem, była, nawet nie tylko pod jednostką ale nawet na jej terenie.
Takowe wizyty są jak najbardziej realne bo aktualnie mamy służbę zawodową i po godzinach pracy żołnierz ma prawo przyprowadzić niemalże kogo chce na teren jednostki w sensie na teren internatu który najczęściej znajduje się właśnie na terenie jednostki.
Tak tak, oczywiście miałam napisać ostrą amunicję, masz rację pomyłka


Widzisz, ktoś tam pisał w tym wątku, że panienki do jednostki przychodzą kiedy chcą i chciałam się właśnie do tego ustosunkować. Internat co innego - jednostka sama w sobie co innego. Są miejsca, gdzie cywil nie ma prawa postawić nogi, ale i miejsca, gdzie może spokojnie się udać. Na przykład internat przy szkole. Mówisz, że ktoś ma przyjść, ta osoba zostawia legitymację w portierni (przynajmniej u mojej koleżanki tak było) i idziesz w odwiedziny. Gorzej już ze wstępem do szkoły, w której są identyfikatory, a Ty z jego braku i nie będąc uczniem nie masz prawa wejść (chyba, że uzasadniony powód - pójście do dyrekcji).
Sytuacja bardzo podobna do jednostki, nie sądzisz? To właśnie komentowałam, bo aż się zaśmiałam jak ktoś pisał, że jednostka to co tam, wchodzisz i jesteś.

Co do zdrad, jak pisałam, jeśli ktoś chce zdradzić, to żaden zawód mu nie przeszkodzi. Jeśli nie chce, to żeby mu się panna na kolanach wiła to oleje i wróci do obowiązków.

A to, że wojskowy zdradza, to raczej jest wynikiem jego zapędów a nie zawodu. Sytuacja ma się podobnie do innych zawodów, gdzie facet wkręca żonie, że ma nadgodziny a sobie w tym czasie używa. Rzeczywiście, może wojskowy zdradza częściej ale nie zapominajmy, żeby nie generalizować.

Tłukę motyw ginekologa i nikt mi nie odpowiada. Jakiś czas temu była afera o lekarzu tej profesji, który wmawiał pacjentkom, że przez stosunek z nim zostaną wyleczone. Z tego co pamiętam, 3 z jego pacjentek się przyznało do tego procederu i na koniec pozywały lekarza (celowo pomijam głupotę pacjentek - skupmy się na lekarzu). Czy naprawdę uważacie, że MĘŻCZYZNA GINEKOLOG zdradza częściej niż zwykły Kowalski? I wybrał swą profesję by pooglądać i pomacać (tak jak żołnierz wybrał wojsko, bo poniekąd 'za mundurem panny sznurem')?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 13:44   #128
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941816 3]
Tłukę motyw ginekologa i nikt mi nie odpowiada. Jakiś czas temu była afera o lekarzu tej profesji, który wmawiał pacjentkom, że przez stosunek z nim zostaną wyleczone. Z tego co pamiętam, 3 z jego pacjentek się przyznało do tego procederu i na koniec pozywały lekarza (celowo pomijam głupotę pacjentek - skupmy się na lekarzu). Czy naprawdę uważacie, że MĘŻCZYZNA GINEKOLOG zdradza częściej niż zwykły Kowalski? I wybrał swą profesję by pooglądać i pomacać (tak jak żołnierz wybrał wojsko, bo poniekąd 'za mundurem panny sznurem')?[/QUOTE]
Ale on nie był ginekologiem
Poza tym nie wiem na jak głupie kobiety musiał trafiać, że wierzyły w takie brednie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:47   #129
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ja w to nie wnikam, słyszałam z ust "kolegi" wojskowego czego to on nie robi, więc po pierwsze nie wystawia dobrej wizytówki sobie, po drugie nie sprawia, że na wojskowych patrzę lepszym okiem. Nie wrzucam wszystkich do jednego worka, bo to czy zdradza, pije na umór czy skleja modele to jego sprawa. Nikomu do łóżka nie zaglądam, nikogo nie rozliczam. Póki nie robi krzywdy mi moim najbliższym.
Zgadzam się z każdym słowem Twój znajomy się przechwala, ale właśnie, ile w tym prawdy wie on sam. Co nie zmienia faktu, że w niezbyt dobrym świetle stawia wojsko i siebie.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ale on nie był ginekologiem
Poza tym nie wiem na jak głupie kobiety musiał trafiać, że wierzyły w takie brednie
Zdaję sobie sprawę, że motywem faceta ginekologa robię off top ale robię to w celu, byście wypowiedziały się też na ten temat. Bo wyżej padło stwierdzenie, że ludzie wybierają zawód zgodnie ze swoim charakterem i że tak powiem, skłonnościami.

Bo z tego co wywnioskowałam (jeśli błędnie - poprawcie ) że facet wybierając wojsko musi lubić militaria ale też łatwe zdobycze. Taki zawód wg Was. A co z ginekologiem? Chęć leczenia i nie oszukujmy się, jeszcze 'łatwiejsze' zdobycze, które same wskakują na fotel?

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2011-09-15 o 13:49
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:51   #130
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941816 3]
Tłukę motyw ginekologa i nikt mi nie odpowiada. Jakiś czas temu była afera o lekarzu tej profesji, który wmawiał pacjentkom, że przez stosunek z nim zostaną wyleczone. Z tego co pamiętam, 3 z jego pacjentek się przyznało do tego procederu i na koniec pozywały lekarza (celowo pomijam głupotę pacjentek - skupmy się na lekarzu). Czy naprawdę uważacie, że MĘŻCZYZNA GINEKOLOG zdradza częściej niż zwykły Kowalski? I wybrał swą profesję by pooglądać i pomacać (tak jak żołnierz wybrał wojsko, bo poniekąd 'za mundurem panny sznurem')?[/QUOTE]

A kto powiedział,że żołnierz wybrał wojsko bo " za mundurem panny sznurem"?

Zawsze mnie zastanawiało jak to jest z meżczyznami ginkologami. Raczej nie posądzałabym ich o to, ze zdradzają. Ja nie miałabym nie przeciwko gdyby mój mąż był ginekologiem.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 13:57   #131
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A kto powiedział,że żołnierz wybrał wojsko bo " za mundurem panny sznurem"?

Zawsze mnie zastanawiało jak to jest z meżczyznami ginkologami. Raczej nie posądzałabym ich o to, ze zdradzają. Ja nie miałabym nie przeciwko gdyby mój mąż był ginekologiem.
Darmowa opieka ginekologiczna

I szczerze to nie wiem jaka pani chodzi do ginekologa pana aby być "łatwą zdobyczą". Ja nawet pomimo ciąży badania ginekologicznego nie lubię, nie lubię się rozbierać, ale wiem, że trzeba i trudno. Jeśli chcę być zdrowa i zależy mi również na donoszeniu ciąży, to muszę dać się zbadać i koniec kropka.
Ale na pewno nie jestem tak głupia jak te panie chodzące do ginekologa-magika
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 14:06   #132
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Ale na pewno nie jestem tak głupia jak te panie chodzące do ginekologa-magika
Taaa... ten to na pewno króliczki stamtąd wyciągał

i monety chował
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:07   #133
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
A kto powiedział,że żołnierz wybrał wojsko bo " za mundurem panny sznurem"?

Zawsze mnie zastanawiało jak to jest z meżczyznami ginkologami. Raczej nie posądzałabym ich o to, ze zdradzają. Ja nie miałabym nie przeciwko gdyby mój mąż był ginekologiem.
Prawda? A nikt mi nie powie, że nie mają warunków Bo szczerze, warunki mają jak mało kto.

Więc zdrady jednak wynikają z chęci, nie tylko warunków.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:10   #134
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

wręcz przeciwnie. Takiego ginekologa chyba już nic nie podnieca, bo jak widzi nagą kobietę to dla niego standard.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:11   #135
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941816 3]Tak tak, oczywiście miałam napisać ostrą amunicję, masz rację pomyłka


Widzisz, ktoś tam pisał w tym wątku, że panienki do jednostki przychodzą kiedy chcą i chciałam się właśnie do tego ustosunkować. Internat co innego - jednostka sama w sobie co innego. Są miejsca, gdzie cywil nie ma prawa postawić nogi, ale i miejsca, gdzie może spokojnie się udać. Na przykład internat przy szkole. Mówisz, że ktoś ma przyjść, ta osoba zostawia legitymację w portierni (przynajmniej u mojej koleżanki tak było) i idziesz w odwiedziny. Gorzej już ze wstępem do szkoły, w której są identyfikatory, a Ty z jego braku i nie będąc uczniem nie masz prawa wejść (chyba, że uzasadniony powód - pójście do dyrekcji).
Sytuacja bardzo podobna do jednostki, nie sądzisz? To właśnie komentowałam, bo aż się zaśmiałam jak ktoś pisał, że jednostka to co tam, wchodzisz i jesteś.

Co do zdrad, jak pisałam, jeśli ktoś chce zdradzić, to żaden zawód mu nie przeszkodzi. Jeśli nie chce, to żeby mu się panna na kolanach wiła to oleje i wróci do obowiązków.

A to, że wojskowy zdradza, to raczej jest wynikiem jego zapędów a nie zawodu. Sytuacja ma się podobnie do innych zawodów, gdzie facet wkręca żonie, że ma nadgodziny a sobie w tym czasie używa. Rzeczywiście, może wojskowy zdradza częściej ale nie zapominajmy, żeby nie generalizować.

Tłukę motyw ginekologa i nikt mi nie odpowiada. Jakiś czas temu była afera o lekarzu tej profesji, który wmawiał pacjentkom, że przez stosunek z nim zostaną wyleczone. Z tego co pamiętam, 3 z jego pacjentek się przyznało do tego procederu i na koniec pozywały lekarza (celowo pomijam głupotę pacjentek - skupmy się na lekarzu). Czy naprawdę uważacie, że MĘŻCZYZNA GINEKOLOG zdradza częściej niż zwykły Kowalski? I wybrał swą profesję by pooglądać i pomacać (tak jak żołnierz wybrał wojsko, bo poniekąd 'za mundurem panny sznurem')?[/QUOTE]
Uważam, że porównanie tych dwóch zawodów jest bez sensu.
Ginekolog, który wybiera ten zawód tylko po to by pomacać? A stare, grube, owłosione baby nie przyjmuje w ogóle? Z doświadczenia wiem, że do lekarzy chodzą przeważnie osoby z problemem :P a co za tym idzie nic przyjemnego leczyć jakąś grubą babę z grzybicą np czy opryszczką. Wojskowy jest narażony na zupełnie co innego, na niebezpieczeństwo, dyskomfort związany z odległością, osamotnieniem. Ginekolog nie jest na takie rzeczy narażony, tylko na paskudztwa. Osoba, która chce sobie pomacać wsiada do autobusu i robi sztuczny tłok a nie idzie na studia by potem przy okazji macania ładnych dziewczyn musi też pomacać te brzydkie, śmierdzące, niedbające o siebie.
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:29   #136
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
Uważam, że porównanie tych dwóch zawodów jest bez sensu.
Ginekolog, który wybiera ten zawód tylko po to by pomacać? A stare, grube, owłosione baby nie przyjmuje w ogóle? Z doświadczenia wiem, że do lekarzy chodzą przeważnie osoby z problemem :P a co za tym idzie nic przyjemnego leczyć jakąś grubą babę z grzybicą np czy opryszczką. Wojskowy jest narażony na zupełnie co innego, na niebezpieczeństwo, dyskomfort związany z odległością, osamotnieniem. Ginekolog nie jest na takie rzeczy narażony, tylko na paskudztwa. Osoba, która chce sobie pomacać wsiada do autobusu i robi sztuczny tłok a nie idzie na studia by potem przy okazji macania ładnych dziewczyn musi też pomacać te brzydkie, śmierdzące, niedbające o siebie.
Podeszłam do tematu ginekologa z przymrużeniem oka Kto oglądał "Zróbmy sobie wnuka" wie, co miałam na myśli w związku z tą profesją

Jak w każdym zawodzie, są różne opowieści, które często mijają się z prawdą. Wiele takich jest właśnie związanych z wojskiem ale i innymi profesjami. Dużo zależy od człowieka i charakteru, zawód może być ułatwieniem. Jeśli ktoś chce zdradzić a nie ma warunków w pracy, to zdradzi po godzinach Dlatego najpierw stawiałabym zapędy człowieka, dopiero potem pracę.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:42   #137
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Dziewczyny piszą raczej o żołnierzu, który pracuje w swojej jednostce max 8 godzin od rana a potem od wolnego czasu palma mu odbija - i nie śpią oni na terenie koszar tylko w internatach... Gdzie wstęp ma niemal każdy kto chce i kiedy chce (w sensie, że nie pracują w swoim mieście z różnych powodów etc.).
Raczej o to chodzi.
No to w tym momencie cofam moje słowa, bo nie wiem jak jest w takim przypadku- moja wiedza ogranicza się do WATu (studia wojskowe, bo na cywilnych rzeczywiście rozpusta) i Dęblina (liceum i studia).
Jeden z kolegów z Dęblina to rzeczywiście wielki łamacz kobiecych serc, ale mimo wszystko szczery i nie zdradzający swoich kobiet, jeśli już jakąś na stałe ma
Pozostali są normalnym mężczyznami, którym nie w głowie zdradzanie i latanie na panny, bo raz, że zakochani, a dwa- po prostu nie mają na to czasu. Ba, wręcz koledzy mojego faceta dążą do tego, żeby znaleźć sobie kogoś na stałe, a wiele dziewczyn ucieka, bo się boją że bycie z żołnierzem=bycie zdradzaną czy też zostawianą na długie miesiące w samotności
Ale może po prostu mój facet obraca się wśród takich ludzi, być może oni stanowią nieliczną grupę- on twierdzi, że nie.

Edytowane przez klaki
Czas edycji: 2011-09-15 o 14:44
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 14:55   #138
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

klaki, ja nie twierdzę, że wszyscy są źli, be, zdradzają itp. Są też porządni.
Pamiętam jak teściowa opowiadała o teściu - wojskowym. Alkoholu nie ruszył (dopiero na emeryturze zaczął piwkować), za to zajadał się wyłącznie słodyczami i ponad życie cenił sobie wartości rodzinne, dom, żonę i dzieci. Przyciągał do siebie ludzi, jednoczył.
Poza tym ogromne znaczenie ma także to, jakie wartości wynosi się z domu. Jeśli dorasta się w domu, gdzie ponad wszystko ceni się rodzinę, miłość, to można być kimkolwiek z zawodu i nawet złe towarzystwo nie zepsuje tych wartości. Nie twierdzę też, że żyjąc w patologii nie można wyrosnąć na prawego człowieka, bo wszystko jest możliwe!
Jednak te przechwałki dawnego kolegi bardzo zraziły mnie do wojskowych, te ograniczenie w rozmowach. Bo tylko dupy i alkohol. Wszędzie szukał zaczepki.. taki kogucik z niego ledwo opierzony co poza domem może zaszaleć i nikt się nie dowie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 16:32   #139
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

[1=1999a18a2ffdaccef542471 663304a63305f1c5c;2941932 0]Podeszłam do tematu ginekologa z przymrużeniem oka Kto oglądał "Zróbmy sobie wnuka" wie, co miałam na myśli w związku z tą profesją

Jak w każdym zawodzie, są różne opowieści, które często mijają się z prawdą. Wiele takich jest właśnie związanych z wojskiem ale i innymi profesjami. Dużo zależy od człowieka i charakteru, zawód może być ułatwieniem. Jeśli ktoś chce zdradzić a nie ma warunków w pracy, to zdradzi po godzinach Dlatego najpierw stawiałabym zapędy człowieka, dopiero potem pracę. [/QUOTE]
Acha to ja nie oglądałam ale spoko, nie zmienia to faktu, że aby wykonywać jakiś zawód trzeba mieć określone cechy, ja np. nie byłabym w stanie pracować jako ratownik medyczny
Karolca i właśnie nie tylko zawód, ale też to, co z domu się wyniesie, jakieś zdarzenia z przeszłości, mnóstwo czynników jest, które powodują, że człowiek decyduje się na zdradę. O ile odległość jest dla ludzi jakimś bodźcem, który pcha w objęcia innej/innego, o tyle miłość i szacunek do męża/żony powoduje odsunięcie od siebie nawet rozwalonej na łożu nagiej kobiety. Jak facet nie szanuje to zdradzi w małżeńskim łożu gdy żona w szpitalu walczy o życie. Jak facet niby kocha i niby szanuje to będzie to robił chociaż z dala, a nie tak bezczelnie pod nosem "ukochanej"
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 16:41   #140
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Semia Pokaż wiadomość
Acha to ja nie oglądałam ale spoko, nie zmienia to faktu, że aby wykonywać jakiś zawód trzeba mieć określone cechy, ja np. nie byłabym w stanie pracować jako ratownik medyczny
Karolca i właśnie nie tylko zawód, ale też to, co z domu się wyniesie, jakieś zdarzenia z przeszłości, mnóstwo czynników jest, które powodują, że człowiek decyduje się na zdradę. O ile odległość jest dla ludzi jakimś bodźcem, który pcha w objęcia innej/innego, o tyle miłość i szacunek do męża/żony powoduje odsunięcie od siebie nawet rozwalonej na łożu nagiej kobiety. Jak facet nie szanuje to zdradzi w małżeńskim łożu gdy żona w szpitalu walczy o życie. Jak facet niby kocha i niby szanuje to będzie to robił chociaż z dala, a nie tak bezczelnie pod nosem "ukochanej"
Dokładnie tak

No i baby wzięły i się dogadały
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 19:48   #141
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
wręcz przeciwnie. Takiego ginekologa chyba już nic nie podnieca, bo jak widzi nagą kobietę to dla niego standard.
No wiesz. Dla ginekologa to co robi jest po prostu jego pracą, raczej nie spełnieniem fantazji, by widzieć na fotelu miejsca intymne wielu kobiet. Podchodzi do tego profesjonalnie, bez podniecenia.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:04   #142
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

spotkałam się na studiach (WAT) z dwiema zupełnie różnymi, skrajnymi postawami wojskowych
pierwsza i częstsza- niesamowicie oddani faceci, którzy ponad wszystko (dosłownie) wynoszą, wręcz gloryfikują wartości rodzinne.Nic sie dla nich tak nie liczy jak żona/dziewczyna i dzieci
druga postawa- to typowi ru...chacze- jesli nie ucieka za szybko to prze...ru...cha każdą, nie wazne czy kogoś ma, czy nie ma, czy ładna czy brzydka...przy czym- taką postawę widziałam dosłownie u kilku facetów i nie wydaje mi się, żeby akurat wybór studiów zdeterminował ich ciągoty do zdrady...raczej po prostu zawód który wybrali ułatwiał im ciągle zdradzanie partnerek
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:16   #143
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez la'Mbria Pokaż wiadomość
spotkałam się na studiach (WAT) z dwiema zupełnie różnymi, skrajnymi postawami wojskowych
pierwsza i częstsza- niesamowicie oddani faceci, którzy ponad wszystko (dosłownie) wynoszą, wręcz gloryfikują wartości rodzinne.Nic sie dla nich tak nie liczy jak żona/dziewczyna i dzieci
druga postawa- to typowi ru...chacze- jesli nie ucieka za szybko to prze...ru...cha każdą, nie wazne czy kogoś ma, czy nie ma, czy ładna czy brzydka...przy czym- taką postawę widziałam dosłownie u kilku facetów i nie wydaje mi się, żeby akurat wybór studiów zdeterminował ich ciągoty do zdrady...raczej po prostu zawód który wybrali ułatwiał im ciągle zdradzanie partnerek
Oj nie, nie.
To tych zlych bylo wiecej po prostu zle ocenilas proporcje. Pamietaj 98 procent zlych, 2 procent dobrych w tym facet autorki (bez obrazy).
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-15, 22:28   #144
Muszka Owocowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 477
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

I wy znowu o internatach i spaniu na jednostce.
Po pierwsze trudno o miejsce czy na jednostce czy w internacie.
Państwo woli dać kase i wynajmuj sobie mieszkanie.
Wojskowi wolą wziąć kase i wynajmować mieszkanie
Muszka Owocowka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 08:04   #145
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Oj nie, nie.
To tych zlych bylo wiecej po prostu zle ocenilas proporcje. Pamietaj 98 procent zlych, 2 procent dobrych w tym facet autorki (bez obrazy).
Tylko, że ona mówi o studiach- Wojskowej Akademii Technicznej.
Facet autorki niekoniecznie musiał być na studiach? Albo ja nie doczytałam? Może na studiach wojskowych proporcje są odwrócone
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 09:09   #146
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Tylko, że ona mówi o studiach- Wojskowej Akademii Technicznej.
Facet autorki niekoniecznie musiał być na studiach? Albo ja nie doczytałam? Może na studiach wojskowych proporcje są odwrócone
Studia to studia, podobno akademiki to domy rozpusty!!
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 09:37   #147
3asiex
Zadomowienie
 
Avatar 3asiex
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 169
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez klaki Pokaż wiadomość
Tylko, że ona mówi o studiach- Wojskowej Akademii Technicznej.
Facet autorki niekoniecznie musiał być na studiach? Albo ja nie doczytałam? Może na studiach wojskowych proporcje są odwrócone
Tak i ledwo je skończą i pójdą już na amen do wojska włącza się w nich buchaj co we wszystko wsadza

A to tak na rozluźnienie, i żeby nie było wiem że niektóre panie które mają wojskowych x km od siebie coś o tym wiedzą, no ale według tego co mówicie takim to nigdy nie jest mało


Baca wraca z dwuletniej służby w wojsku. Żona Jagna ciągnie go zaraz do sypialni. On sprzeciwia się i wyprowadza ją na spacer.
- Widzisz Jagna to piękne błękitne niebo?
- No widzę! Chodź do sypialni.
- A widzisz te piękne wzgórza?
- Widzę, no chodź już!
- A widzisz te piękne łąki?
- No widzę, widzę! No chodź do...
- No to patrz i patrz, bo teraz będziesz przez miesiąc ino sufit oglądała.
__________________
Love Is A Losing Game...

Miałem taki piękny sen, że byłem ostatnim ssakiem na ziemi.(Mort: a ja w nim byłem?) Tak ale jako padlina.

3asiex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 10:06   #148
klaki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 310
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Studia to studia, podobno akademiki to domy rozpusty!!
No te cywilne tak..
W wojskowych faceci nie mają na to czasu (poza weekendami, na które i tak większość wyjeżdża..niektórzy właśnie imprezować ) . Chociaż wiadomo- jak się zechce zdradzić to braku czasu wcale nie będzie przeszkodą
klaki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 10:33   #149
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez 3asiex Pokaż wiadomość
Tak i ledwo je skończą i pójdą już na amen do wojska włącza się w nich buchaj co we wszystko wsadza

A to tak na rozluźnienie, i żeby nie było wiem że niektóre panie które mają wojskowych x km od siebie coś o tym wiedzą, no ale według tego co mówicie takim to nigdy nie jest mało
Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale ja nie pisałam o tym co mi się wydaje, tylko jak jest. Czasami sama nie powiedziałabym o tym czy o tamtym żołnierzu, że ma takie skłonności bo jawi się jako przykładny mąż czy ojciec. Niestety tylko do pierwszego wyjazdu czy imprezy - wtedy obserwuje i przecieram oczy ze zdziwienia. Kłamią tym żonom przez telefon, że są zmęczeni i idą spać a drugą ręką wpisują na klawiaturze komputera roksapeel i wybierają z kolegami który gdzie jedzie. Czasami zapominają że ja-kobieta jestem wśród nich i można posłuchać różnych mniej lub bardziej interesujących historii, jak to bzykali opiekunki swoich dzieci czy jak wynajmowali mieszkania laskom młodszym o 10 lat itd.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 11:16   #150
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Facet wojskowy = zdrada ??

Cytat:
Napisane przez MistrzyniSprzecznosci Pokaż wiadomość
Wiem, że ciężko w to uwierzyć ale ja nie pisałam o tym co mi się wydaje, tylko jak jest. Czasami sama nie powiedziałabym o tym czy o tamtym żołnierzu, że ma takie skłonności bo jawi się jako przykładny mąż czy ojciec. Niestety tylko do pierwszego wyjazdu czy imprezy - wtedy obserwuje i przecieram oczy ze zdziwienia. Kłamią tym żonom przez telefon, że są zmęczeni i idą spać a drugą ręką wpisują na klawiaturze komputera roksapeel i wybierają z kolegami który gdzie jedzie. Czasami zapominają że ja-kobieta jestem wśród nich i można posłuchać różnych mniej lub bardziej interesujących historii, jak to bzykali opiekunki swoich dzieci czy jak wynajmowali mieszkania laskom młodszym o 10 lat itd.
Oj tam, na pewno przesadzasz lub byłaś w jakiejś skrajnej jednostce, a tak naprawdę nie masz o tym zielonego pojęcia najwięcej wiedzą kobiety tych facetów
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 19:19:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.