podniusł na mnie ręke - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 13:13   #121
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ale ojciec to robił bardzo często matka czasmi też,od ojca dostałam w twarz gdy miałam już skończone 18 lat,i powiedział że puki mieszkam pod jego dachem może zrobić ze mną co bedzie tylko chiał ... wykrzyczałam mu nie raz że podam go na policje,to chciał mi spakować rzeczy i wyrzucić z domu,matka go powstrzymała,ale co ja mam zrobić boje się wracać tam boje się również siedziec tutaj,tam rodziców bede miała ciągle wypominane że to moja wina że mnie chłopak uderzył,że najwidoczniej zasłużyłam,sam brat mi wczoraj napisał że pewnie TŻ sprowokowałam i na mnie ręke podniusł ... że miał prawo to zrobić,mama gada że moge do domu przyjechać,ale mam się zastanowić czy robie dobrze zostawiając TŻ
RANY BOSKIE!! NO JA ZARAZ NA TAMTEN ŚWIAT ZEJDE!!!! CO ZA IDIOCI!!!! ANITKA UWIERZ NAM BO NAM UWIRZEC MOŻESZ, CHCEMY TWEGO DOBRA - ONI NIE MAJĄ RACJI, NIKT NIE MA PRAWA CIĘ TAK TRAKTOWAĆ, NIE JESTEŚ RZECZĄ, OJCIEC ANI TŻ NIE MAJĄ CIĘ TAK PRAWA TRAKTOWAĆ A BRAT GÓWNO WIE!! JESTEŚMY KU TWEJ POMOCY!!!
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:13   #122
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: podniusł na mnie ręke

Uf.

Anitko, czy chcesz żeby Twoje całe życie tak wyglądało?
Widzisz siebie obok niego za 5, 10, 15 lat?
Widzisz przyszłość dla Waszych ewentualnych dzieci?
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:14   #123
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: podniusł na mnie ręke

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;10601507]Przestaje mi być żal Anitki.[/quote]

Cytat:
Napisane przez the_sania Pokaż wiadomość
z Anitką nie ma sensu rozmawiać.
Przeczytałam kochana Twoje inne wątki i stwierdzam, że chyba nic Ci już nie pomoże.
Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Czytałam kilka twoich wątków Anitko i widzę, że czeka cię smutne życie pełne upokorzeń - na to twoje własne życzenie. Pamiętam, że nie masz pracy ani w Polsce, ani za granicą. W Polsce - bo nie masz żadnego wykształcenia, za granicą - bo nie znasz języka i nie chcesz się go nauczyć, wynajdując tysiąc przeszkód i problemów. Gdziekolwiek się pojawisz jesteś zdana na opiekę innych, brak ci samodzielności finansowej, zresztą ogólnie brak ci samodzielności. Chłopak źle cię potraktował - ty musisz zakładać wątek na wizażu... Dlaczego? Bo nie masz pojęcia co zrobić.

Nie masz swojego zdania, a nawet jak masz to nie potrafisz go bronić i szybko zmieniasz na zdanie inne - najczęściej zdanie twojego faceta i rodziców. Robisz najgłupszą rzecz pod słońcem - zamiast wrócić do Polski i się uczyć, lub żyć za granicą i się usamodzielniać ty stajesz się coraz bardziej poddana facetowi. A gdy on cię rzuci to wrócisz do Polski i będziesz całkowicie poddana rodzicom. To chyba stąd się bierze twoja akceptacja dla poczynań twojego chłopaka - bo boisz się, że on już nie będzie cię chciał, w tym także utrzymywać. Pozwalasz się nie szanować, zdradzać a teraz uważasz, że zasłużyłaś na szarpanie za włosy. Za rok, dwa stwierdzisz, że o te podbite oczy sama się prosiłaś, za 10 lat uznasz, że właściwie to jesteś nic nie warta i on może traktować cię jak tylko chce, bić, wyzywać itp. ... Im dalej w to brniesz, tym gorzej dla ciebie. Ktoś powinien tobą mocno potrząsnąć żebyś zrozumiała jaką wielką krzywdę sama sobie robisz.
Cytat:
Napisane przez Nikogo Słoneczko Pokaż wiadomość
smutne, ale niestety Klarissa ma rację..
Jak wyżej.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:15   #124
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: podniusł na mnie ręke

Anita i jeszcze jedno: zastanów się czy chcesz by Twoje dziecko w przyszłości widziało jak tata bije mamę??? albo jak tata bije mamę będącą w ciąży?? ja widziałam i to jest trauma na całe życie!!!!
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:16   #125
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ale ojciec to robił bardzo często matka czasmi też,od ojca dostałam w twarz gdy miałam już skończone 18 lat,i powiedział że puki mieszkam pod jego dachem może zrobić ze mną co bedzie tylko chiał ... wykrzyczałam mu nie raz że podam go na policje,to chciał mi spakować rzeczy i wyrzucić z domu,matka go powstrzymała,ale co ja mam zrobić boje się wracać tam boje się również siedziec tutaj,tam rodziców bede miała ciągle wypominane że to moja wina że mnie chłopak uderzył,że najwidoczniej zasłużyłam,sam brat mi wczoraj napisał że pewnie TŻ sprowokowałam i na mnie ręke podniusł ... że miał prawo to zrobić,mama gada że moge do domu przyjechać,ale mam się zastanowić czy robie dobrze zostawiając TŻ



odizolowanie sie od pseudo "rodziny"i pseudo "Tz".To nie są ludzie tylko podludzie.

Godziłas się i nadal godzisz na takie traktownie,ale ja pytam po jaka cholereJestes bardzo młoda,jest masa osrodkow i fundacji które,są wstanie udzielic pomocy jest tylko jedno ale...trzeba tego chciec i przestac sie bac.
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:28   #126
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Czytałam kilka twoich wątków Anitko i widzę, że czeka cię smutne życie pełne upokorzeń - na to twoje własne życzenie. Pamiętam, że nie masz pracy ani w Polsce, ani za granicą. W Polsce - bo nie masz żadnego wykształcenia, za granicą - bo nie znasz języka i nie chcesz się go nauczyć, wynajdując tysiąc przeszkód i problemów. Gdziekolwiek się pojawisz jesteś zdana na opiekę innych, brak ci samodzielności finansowej, zresztą ogólnie brak ci samodzielności. Chłopak źle cię potraktował - ty musisz zakładać wątek na wizażu... Dlaczego? Bo nie masz pojęcia co zrobić.

Nie masz swojego zdania, a nawet jak masz to nie potrafisz go bronić i szybko zmieniasz na zdanie inne - najczęściej zdanie twojego faceta i rodziców. Robisz najgłupszą rzecz pod słońcem - zamiast wrócić do Polski i się uczyć, lub żyć za granicą i się usamodzielniać ty stajesz się coraz bardziej poddana facetowi. A gdy on cię rzuci to wrócisz do Polski i będziesz całkowicie poddana rodzicom. To chyba stąd się bierze twoja akceptacja dla poczynań twojego chłopaka - bo boisz się, że on już nie będzie cię chciał, w tym także utrzymywać. Pozwalasz się nie szanować, zdradzać a teraz uważasz, że zasłużyłaś na szarpanie za włosy. Za rok, dwa stwierdzisz, że o te podbite oczy sama się prosiłaś, za 10 lat uznasz, że właściwie to jesteś nic nie warta i on może traktować cię jak tylko chce, bić, wyzywać itp. ... Im dalej w to brniesz, tym gorzej dla ciebie. Ktoś powinien tobą mocno potrząsnąć żebyś zrozumiała jaką wielką krzywdę sama sobie robisz.
ale na razie tylko sobie robi. a potem będzie robić krzywdę własnym dzieciom. jak ojciec będzie bił matkę na ich oczach!!tak patologiczna rodzina będzie..

zrozum dziewczyno nie masz życia z damskim bokserem.powinnaś go zostawić. i pomyśleć raz o sobie. nie przejmuj sie co inni powiedzą. usamodzielnij sie. a własnej matki to sie spytaj: czy mam być bita? bo jak myśli co ludzie powiedzą. jak tak własna matka moze powiedziec o własnej córce. CZy zależy jej na twoim szczęściu? bo jak widać nie zakeży jej!!!
ale pomyśl anitko raz o sobie. i nie przejmuj sie innymi. bo ludzi nie warto słuchać.

i zresztą klaps od rodziców to co innego niż klaps od damskiego boksera, uderzył raz to będzie cię bił całe życie.a jak zacznie bić własne dzieci? pomyśl chcesz tego? odpowiedz sobie szczerze na to pytanie. bo jak na razie dążysz do własnego samozniszczenia.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:30   #127
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
jakie?ile to kosztuje?czy nfz to refunduje?
Poradnia Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy przy ul. Sulkowskiego
Poradnia Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy przy ul. Stawowej
Centrum Gizinskich ( oddzial dzienny ) przy ul. Kosciuszki w Bydgoszczy

To sa poradnie w Bydgoszczy, w ktorych uslugi sa refundowane przez NFZ. ( spojrzalam na to, co masz napisane pod awatarem ).
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:43   #128
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: podniusł na mnie ręke

ale anitko musisz sobie pomóc. i musisz kogoś poprosić o pomoc. jak dziewczyny piszą wyżej.dasz rade musisz dla własnego szczęścia. i spokoju ducha do końca życia.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:48   #129
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez Hvid Pokaż wiadomość
Poradnia Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy przy ul. Sulkowskiego
Poradnia Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy przy ul. Stawowej
Centrum Gizinskich ( oddzial dzienny ) przy ul. Kosciuszki w Bydgoszczy

To sa poradnie w Bydgoszczy, w ktorych uslugi sa refundowane przez NFZ. ( spojrzalam na to, co masz napisane pod awatarem ).

wiem gdzie sa te ulice,nie wiem czy bede miała odwage tam kiedykolwiek iść
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:49   #130
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
wiem gdzie sa te ulice,nie wiem czy bede miała odwage tam kiedykolwiek iść
Masz do wyboru:
A) Pojdziesz tam
B) Wyladujesz w koncu 2 metry pod ziemia bo on Cie skatuje albo wykonczy nerwowo...
Chcesz odpowiedzi B?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:50   #131
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Post Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
ale ojciec to robił bardzo często matka czasmi też,od ojca dostałam w twarz gdy miałam już skończone 18 lat,i powiedział że puki mieszkam pod jego dachem może zrobić ze mną co bedzie tylko chiał ... wykrzyczałam mu nie raz że podam go na policje,to chciał mi spakować rzeczy i wyrzucić z domu,matka go powstrzymała,ale co ja mam zrobić boje się wracać tam boje się również siedziec tutaj,tam rodziców bede miała ciągle wypominane że to moja wina że mnie chłopak uderzył,że najwidoczniej zasłużyłam,sam brat mi wczoraj napisał że pewnie TŻ sprowokowałam i na mnie ręke podniusł ... że miał prawo to zrobić,mama gada że moge do domu przyjechać,ale mam się zastanowić czy robie dobrze zostawiając TŻ
Ty powinnaś się trzymać z daleka od twojej rodziny bo to, że jesteś taka nieporadna, zahukana i nie życiowa nie jest tylko twoją winą, jest też winą rodziców, którzy wg mnie są patologią. Trudno, i z patologii można wyjść, jeśli się tylko postarasz.

Musisz w końcu się usamodzielnić. Znaleźć pracę i być w stanie utrzymywać się samodzielnie. Nie wisieć ciągle na kimś - a to na rodzicach, a to na facecie. Jeśli zawsze będziesz od kogoś zależna, zawsze ktoś tobą będzie pomiatał ta zależność jest prosta.

Co do faceta. Jeśli raz poważył się na przemoc, zrobi to po raz drugi, potem po raz trzeci itd. A potem będzie to normą. On cię przeprosi, ty mu wybaczysz, a potem on znów coś ci zrobi... tak, byłam w takim związku i głupio wybaczałam naiwnie licząc, że on na prawdę tego żałuje. Jak ktoś ma skłonności do przemocy to nie przestanie ich nagle mieć - tak samo jak ktoś ma skłonność do tycia, to nie przestanie jej mieć. Nie rób sobie nadziei, że w twoim związku będzie dobrze. On nie ma do ciebie ani odrobiny szacunku i dobrze nie będzie nigdy.

Przestań być taką pierdołą Anitka i weź się za siebie zanim skończysz marnie.
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:51   #132
paulina150528
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z paru zakamarków świata;)
Wiadomości: 3 181
GG do paulina150528
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
wiem gdzie sa te ulice,nie wiem czy bede miała odwage tam kiedykolwiek iść


A odpowiedz mi na pytanie czy chcesz życ spokojnie i byc szczęsliwa?
__________________
Kto Ty jesteś?
-Polak stary
Jaki znak Twój?
-Moher szary


Wierna fanka Niedzwiedzia,uzależniona od serdelixa


Jeśli mój opis Cie obraził w ramach protestu zdejmij stanik
paulina150528 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:52   #133
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

nie chce
dostałam kilka wiadomości od osób które to przeżyły,nie wiem dlaczego nie chcą napisać tutaj tylko wolą napisać mi wiadomość prywatną,może się boją?napisały że takie rzeczy można wybaczyć,ale jeżeli jeszcze raz to się przytrafi to mam go zostawić ...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:52   #134
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
A odpowiedz mi na pytanie czy chcesz życ spokojnie i byc szczęsliwa?

tak
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:53   #135
Beatka212
Raczkowanie
 
Avatar Beatka212
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wprost ze słońca :)
Wiadomości: 338
GG do Beatka212
Dot.: podniusł na mnie ręke

ta dyskusja wyglada jak grochem o ściane..

przepraszam Anitko.. ale to nie jest tak ze dla nas to jest satysfakcja to mowić..część osób z tąd juz takie sytuacje nieraz przeżywało i wszystko to jest po to aby ci pomóc, choć widze ze juz niektorzy zrezygnowali..
__________________
Żadna wielka miłość nie umiera do końca. Możemy strzelać do niej z pistoletu lub zamykać w najciemniejszych zakamarkach naszych serc, ale ona jest sprytniejsza - wie, jak przeżyć.

Jonathan Carroll
Beatka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:55   #136
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie chce
dostałam kilka wiadomości od osób które to przeżyły,nie wiem dlaczego nie chcą napisać tutaj tylko wolą napisać mi wiadomość prywatną,może się boją?napisały że takie rzeczy można wybaczyć,ale jeżeli jeszcze raz to się przytrafi to mam go zostawić ...

natepnym razem podbije ci tylko oko - to tez mozna wybaczyc.
zlamie reke - masz przeca dwie - mozna wybaczyc
wybije zeby - mozna wybaczyc.

A gdzie jest ta granica, kiedy nie mozna? wiesz juz?

Cycki mi wlasnie opadly, ze mozna takim byc.

To i tak pewnie prowokacja, ja nie wierze, ze ktos moze byc tak naiwny.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:56   #137
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie chce
dostałam kilka wiadomości od osób które to przeżyły,nie wiem dlaczego nie chcą napisać tutaj tylko wolą napisać mi wiadomość prywatną,może się boją?napisały że takie rzeczy można wybaczyć,ale jeżeli jeszcze raz to się przytrafi to mam go zostawić ...
Nie, ty powinnas juz teraz go zostawic i walczyc o swoje GODNE zycie, jesli tego nie chcesz Twoja sprawa.Nie mozna pomoc ofierze przemocy, czy jakiejkolwiek patologii jesli ona sama nie chce. Na kilometr widac po Twoich postach i innych watkach, ze nasza pomoc masz w glebokim powazaniu, ze szukasz tylko utwierdzenia zeby tkwic dalej w bagnie.
Wiec jezeli nastepnym razem on przywali Ci, a nie tylko zagrozi przywaleniem, nie poszarpie za wlosy, ale cie okaleczy to nieoczekuj ze ktorakolwiek z nas bedzie miala sile mowic ci to samo po raz kolejny.
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:58   #138
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
natepnym razem podbije ci tylko oko - to tez mozna wybaczyc.
zlamie reke - masz przeca dwie - mozna wybaczyc
wybije zeby - mozna wybaczyc.

A gdzie jest ta granica, kiedy nie mozna? wiesz juz?

Cycki mi wlasnie opadly, ze mozna takim byc.

To i tak pewnie prowokacja, ja nie wierze, ze ktos moze byc tak naiwny.
żadna prowokacja,poprostu kocham zbyt mocno...
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 13:58   #139
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
żadna prowokacja,poprostu kocham zbyt mocno...

glupio - nie mocno.

Taka roznica.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 13:59   #140
olla83
Rozeznanie
 
Avatar olla83
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 731
Dot.: podniusł na mnie ręke

a ja myślę, że to strach a nie miłość
olla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:01   #141
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
natepnym razem podbije ci tylko oko - to tez mozna wybaczyc.
zlamie reke - masz przeca dwie - mozna wybaczyc
wybije zeby - mozna wybaczyc.
Będę ironiczna bo już nie wytrzymuję:
jak jedno podbije to jest jeszcze drugie
jak wybije zęby można wstawić szcztuczne
jak posiniaczy twarz to można pwoiedzieć, że ze solarium się zaszalało
jak wyszarpie włosy to jest peruka
: cool::c ool::co ol::coo l::cool :
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:02   #142
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
natepnym razem podbije ci tylko oko - to tez mozna wybaczyc.
zlamie reke - masz przeca dwie - mozna wybaczyc
wybije zeby - mozna wybaczyc.

A gdzie jest ta granica, kiedy nie mozna? wiesz juz?

Cycki mi wlasnie opadly, ze mozna takim byc.

To i tak pewnie prowokacja, ja nie wierze, ze ktos moze byc tak naiwny.
Też bym się nie zdziwiła, zwłaszcza po przeczytaniu 2 sprzecznych wypowiedzi autorki:

Cytat:
Napisane przez paulina150528 Pokaż wiadomość
A odpowiedz mi na pytanie czy chcesz życ spokojnie i byc szczęsliwa?
Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie chce
dostałam kilka wiadomości od osób które to przeżyły,nie wiem dlaczego nie chcą napisać tutaj tylko wolą napisać mi wiadomość prywatną,może się boją?napisały że takie rzeczy można wybaczyć,ale jeżeli jeszcze raz to się przytrafi to mam go zostawić ...
A za chwilę pisze:



Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
tak
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:02   #143
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: podniusł na mnie ręke

jeśli chcesz być bita poniżana i żeby twój damski bokser bił ciebie i twoje dzieci to brnij w tym zwiążku dalej. i to nie mówie do ciebie tylko do wszystkich dziewczyn które chcą takiego życia. uderzył raz uderzy drugi, trzeci raz cie za tłucze albo zabije kit że ciebie ale jak twoje dziecko zabije. a ty może w tedy przejżysz na oczy kiedy będzie za późno na ratunek. albo i nie przejżysz wytłumaczysz sobie tym że tak widocznie musiało być. i przyjdzie z kwiatkami na przeprosiny a ty głupia wybaczysz mu to. że zabił twoje dziecko. i nawet jak pójdzie do więzienia będziesz czekała na niego z otwartymi ramionami.
i rozumiem już dlaczego nie którzy przestali sie udzielać. bo nie warto sobie nerwów tracic. bo jak do ściany1!!
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka

Edytowane przez malgosia1051
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:06
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:03   #144
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

boje się odejść,bo wiem że będe miała sporo do słuchania,od rodziców,wiem że zaczne znów pić alkohol,że się stocze jestem zbyt słaba,nie mam w nikim sparcia,koleżanki jakiś czas bedą się mną interesować a potem oleją mają swoich chłopaków i swoje problemy,zostane sama,nie będe miała gdziekolwiek z kimś wyjść,nie boje się suzkać pracy,boje się że ojciec znów bedzie odemnie wołał całą wypłate,że jak znajdzie mój włos na podłodze to bedzie na mnie wrzeszczał,już tak raz było,a nie stać mnie żeby samej wynająć mieszkanie,to sporo kosztuje,a zarabiając grosze w Polsce nigdy mnie na to stać nie bedzie
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:05   #145
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
boje się odejść,bo wiem że będe miała sporo do słuchania,od rodziców,wiem że zaczne znów pić alkohol,że się stocze jestem zbyt słaba,nie mam w nikim sparcia,koleżanki jakiś czas bedą się mną interesować a potem oleją mają swoich chłopaków i swoje problemy,zostane sama,nie będe miała gdziekolwiek z kimś wyjść,nie boje się suzkać pracy,boje się że ojciec znów bedzie odemnie wołał całą wypłate,że jak znajdzie mój włos na podłodze to bedzie na mnie wrzeszczał,już tak raz było,a nie stać mnie żeby samej wynająć mieszkanie,to sporo kosztuje,a zarabiając grosze w Polsce nigdy mnie na to stać nie bedzie
Dziewczyno, od czego psycholog, psychiatra, pomoc spoleczna, no powiedz mi od czego?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:06   #146
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Dziewczyno, od czego psycholog, psychiatra, pomoc spoleczna, no powiedz mi od czego?
no tak od tego że może mi pomóc
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:09   #147
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: podniusł na mnie ręke

tia, a później, jak matka skatowanego na śmierć dziecka, którą pokazywali w tel. jakis czas temu, będziesz anita mówić - no katował, bił, ale ja myslałam, ze nie za mocno, że nic małemu dziecko się nie stanie


ANITA MASZ SIŁĘ!!!!!!!!!TYLKO MUISZ W SIEBIE UWIERZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Edytowane przez E.J.
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:12
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:10   #148
Scapula
Raczkowanie
 
Avatar Scapula
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 53
Dot.: podniusł na mnie ręke

Anitko, powiedz, czego oczekiwałaś po tym wątku?
Wypowiedzi w stylu "jak się kocha to wybacza się wszystko"?
Myślisz że wszystkie dziewczyny w tym wątku zmówiły się żeby Ci jakieś farmazony wciskać?
__________________
www.pajacyk.pl

www.polskieserce.pl
Scapula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:11   #149
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
no tak od tego że może mi pomóc
i daj sobie pomóc. i nie wracaj do rodziców. znajdziesz pracę mieszkanie. na tyle ci strarczy kasy. na mieszkanie i na cżycie nie wynajduj sobie przeszkud. dasz rade. tylko chciej sobie pomóc
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 14:12   #150
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: podniusł na mnie ręke

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
no tak od tego że może mi pomóc
Ale co musisz zrobic? Musisz przyjsc i powiedziec ze potrzebujesz pomocy. Super, do czegos doszlismy.
Proponowalabym tez jakas 0800 dla ofiar przemocy.
Wiec jak, chcesz byc cale zycie ofiara, i mozliwe ze nawet zakonczyc swoje zycie przedwczesnie? No nie.
Wiec prosze, wlacz swoj instynkt samozachowawczy.
To nie milosc, to toksyczna relacja kat-ofiara.


Rozumiesz?
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?


Edytowane przez SzpiegZKrainyDeszczowców
Czas edycji: 2009-01-22 o 14:17
SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.