Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 18:49   #121
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ja ogólnie lubię zaspokajac oralnie Tż-ta, mi jest przyjemnie że mu jest przyjemnie, ale często mu odmawiam (i potem mam wielkie wyrzuty sumienia), bo po pewnej chwili bolą mnie policzki, język i mam dosyc Ogólnie Tż potrzebuje z co najmniej pół godziny. Po wszystkim jestem szczęśliwa że sprawiłam Tż-towi przyjemnosc, ale zarazem dosłownie wyczerpana Mówi, że wszystko robię dobrze, ale mu to po prostu tyle zajmuje To jest jedyny taki 'zgrzyt' między nami w tych sprawach
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 18:56   #122
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Mój to jest tak uzależniony, że wiecznie mnie tylko prosi. Gdybym wiedziała, że to się tak skończy, nie rozpieszczałabym go tak.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:02   #123
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
WickedVirgo, poczytaj na necie, jest mnóstwo wskazówek. Nawet techniki oralne są różne.
jakieś linki ? z miłą chęcią ja też poczytam i się doszkolę
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:02   #124
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cześć dziewczyny. Jest szansa że się zejdziemy... pożyjemy, zobaczymy.

Wczoraj, nie wiem jak to zrobiłam, ale zapomniałam wziąć tabsa Ale na szczęście dziś wstałam wcześniej, coś mnie tknęło że nie brałam, zajrzałam do opakowania i wzięłam - niecałe 11 godzin, uff

A jeśli chodzi o anal... mój eks mnie namawiał, ale ja nie jestem gotowa. Nie mówię 'nie', ale po prostu nie chcę, boję się, nie jestem gotowa. Dla mnie jest to po prostu... pchanie ptaka w jelito grube

Ale na Mazurach, jak się kochaliśmy to zaczął mi pieścić delikatnie palcem odbyt... i to było przyjemne!

Edytowane przez mrofka
Czas edycji: 2012-08-16 o 19:19
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:03   #125
asqua92
Zakorzenienie
 
Avatar asqua92
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 547
GG do asqua92
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Jest szansa że się zejdziemy... pożyjemy, zobaczymy.
no to dobrze, że jest szansa dociera do niego, co zrobił źle?
__________________
Razem 22.01.2010
Zaręczyny 12.02.2014
Ślub 09.09.2017

"Ponieważ jeśli wyleczy się pan,to znaczy,że nie było to warte zachodu.
Zamurowało mnie. Patrząc na mnie badawczo,zadeklarowała wzniosłym tonem:
Z wielkiej miłości nie da się wyleczyć."
Éric-Emmanuel Schmitt
asqua92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:08   #126
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Gabryska_85 Pokaż wiadomość
jakieś linki ? z miłą chęcią ja też poczytam i się doszkolę
Wejdź sobie na forum beztabu, tam jest dużo informacji.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:14   #127
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez asqua92 Pokaż wiadomość
no to dobrze, że jest szansa dociera do niego, co zrobił źle?
Rozmawialiśmy. On jest winny, ale ja też. On brzydko się zachował, a ja naciskałam na spotkanie z rodzicami, nie uwględniając tego jaki on na to ma pogląd. I możliwe, że tym też go zniechęciłam
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 19:25   #128
jotti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Wejdź sobie na forum beztabu, tam jest dużo informacji.

O, dzięki, też się dokształcę
jotti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 19:47   #129
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

nadrobiłam po 5h z tż czuje się WYKOŃCZONA
tylko coś mnie niepokoi, jak tż dotykał moich piersi, później czułam dziwne kłucie w jednej z nich. ale za chwile przeszło i ok. po jakimś czasie znów się nimi zajął i właśnie od jakiś 2h cały czas mnie kłuje. taki dziwny ból. jakby od sutka do wewnątrz
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:06   #130
qwerty_01
Raczkowanie
 
Avatar qwerty_01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 36
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

stawiam się my z Tż jestesmy sami caly tydzien ;> dziś przerwała nam jego sąsiadka, która zadzwonila do drzwi i poszła, i atmosfera poszła w d* :/
qwerty_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:10   #131
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Kurcze, zastanawiam się, jak długi czeka nas celibat z Tż przez tę grzybicę
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 00:03   #132
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ile lekarz kazał Ci brać leki? Jak ja się leczyłam na zwykłą, to dwa tygodnie kuracja trwała. Jako dziecko lecząc grzybicę pochwy, dostałam maść też na 2 tygodnie. Myślę, że to minimalny czas celibatu.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 00:20   #133
Niqsiaaa
Zadomowienie
 
Avatar Niqsiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Sarbinowo
Wiadomości: 1 384
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ale naprodukowałyście

Co do higieny intymnej, chyba nie kupiłabym nic za 30 zł. Najdroższe co miałam, to Tołpa za 15, bardzo przyjemny. Ale lubię też Lactacyd, w komplecie z husteczkami nawilżonymi. Ziają jakoś mi nie pasuje.

W kwestii zwierzaków, oboje z TŻ bralibyśmy co się da Ja mam dwa koty i psa, on ma kota i psa. Mamy też wspólnego kota i dwa szczury Uwielbiam szczury. Są prze-inteligentne. Przy omawianiu wspólnego mieszkania nie omawiamy mebli ani kolorów ścian, tylko jakie zwierzaki chcemy tam mieć.

Co do seksu analnego to...kieedyśtam spróbowałam, z byłym. Ale bardzo mi się nie podobało a nawet czułam się z tym źle. Więc już nigdy tego nie powtórzę, choćby nie wiem co.
Niqsiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 07:47   #134
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Niqsiaaa Pokaż wiadomość
Co do seksu analnego to...kieedyśtam spróbowałam, z byłym. Ale bardzo mi się nie podobało a nawet czułam się z tym źle. Więc już nigdy tego nie powtórzę, choćby nie wiem co.
Do mnie też to jakoś nie przemawia. Może kiedyś spróbujemy, ale raczej neee

Dzień dobry tak w ogóle !
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:29   #135
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

ja jadę na zakupy, a potem na wieś do rodziny, także aż się boję ile będę miała do nadrabiania, bo wracam w niedzielę miłego weekendu dziewczyny
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:31   #136
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

pozazdrościć! ja właśnie w pracy siedze...
udanego weekendu także życzę
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:47   #137
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Lia, u mnie tydzeń. Wczoraj wzięłam tabletkę do połknięcia i następna za tydzień. Dodatkowo wczoraj użyłam globulkę dopochwową, następna za trzy dni i ewentualnie kolejna za kolejne trzy dni.

Więc jak przejdą mi objawy już mogę uprawiac seks, czy lepiej jeszcze odczekac z tydzień?

Ale powiem wam, że jak wczoraj wsadziłam tę globulkę dopochwową to dziś już lepiej się czuję Tylko majtki do wyrzucenia i tak mokro było pomimo wkładki, jakbym okres dostała
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 09:49   #138
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

a mi się zapowiada weekend w pracy ale du.pa. :/
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:17   #139
qwerty_01
Raczkowanie
 
Avatar qwerty_01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 36
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Klada, ja też miałam zapalenie grzybicze i infekcje i nadżerke, po prostu wszystko w jednym ;d
stwierdziłam ze lepiej pojsc do prywatnego dobrego gina a nie do tych z nfz bo moja poprzednia gin do ktorej chodzilam stwierdziła ze jestem zdrowa, choć sama wiedzialam ze tak nie jest.
na grzybicę jezeli chodzi o tabletki doustne to najlepszy Mycosyst, lecz jest on na recepte. Te tabletki bralam w systemie pierwszy dzien cyklu, czwarty i czternasty, zeby sie nie nawracalo. Dostałam jeszcze dopochwowo Lactovaginal z pałęczkami kwasu mlekowego i Gyno-femidazol, u gina wtedy bylam pod koniec czwerwca cały lipiec masakra, białe upławy były dużej ilości i bolało podczas stosunku, ale w sierpniu bajka więc jego kuracja pomogła więc życze ci tego samego i szybkiego powrotu do nie bolącego sexu ;D

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

a, no i lepiej podczas leczenia globułkowego nie uprawiać seksu bo jest wieksza możliwosc zarażenia partnera a u nich nie ma objawów, więc ty sie wyleczysz a on potem cie zarazi i tak w kółko, my mieliśmy podczas mojego leczenia prawie miesiąc.. nie do zniesienia ;x
qwerty_01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 10:25   #140
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Lepiej odczekać te parę dni po zakończeniu kuracji, chyba lepsze to niż ryzykować nawrotem? Do tego chłopak musi mieć pewność, że się nie zaraził.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:30   #141
jotti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 79
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Yeah, dziewczyny - sukces Dziś rano (dzień 5.) przyszło krwawienie Nie powiem, trochę mi ulżyło, a wiara w te małe białe cuda wzrosła do 200%
jotti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:36   #142
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Ja wiem, że podczas leczenia całkowicie odpada seks, pytałam się tylko ile po skończeniu leczenia jeszcze odczekac, aż taka nieodpowiedzialna nie jestem

Lia,
a twój partner czym się leczył? Mogę dac swojemu Tż-towi masc Clotrimazolum, którą się smarowałam dopóki nie poszłam do lekarza? Czy będzie za słaba? Bo mi nie pomogła
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:48   #143
Gabryska_85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 128
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jotti Pokaż wiadomość
Yeah, dziewczyny - sukces Dziś rano (dzień 5.) przyszło krwawienie Nie powiem, trochę mi ulżyło, a wiara w te małe białe cuda wzrosła do 200%
no to gratuluje ja mam aktualnie 3 dzień krwawienia i jest małe, o wiele mniejsze i w ogóle nie bolące jak bez tabletek. Takze jestem mega zadowolona bez tabletek to umierałam z bólu i co godzina do wc ;/

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Lepiej odczekać te parę dni po zakończeniu kuracji, chyba lepsze to niż ryzykować nawrotem? Do tego chłopak musi mieć pewność, że się nie zaraził.
Dokładnie, a jeśli nie wytrzymacie to prezerwatywa też dobre rozwiązanie na jakiś czas, żeby chłopak miał pewność, że się nie zarazi. Nie ma co go narażać
Gabryska_85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:54   #144
Lia89
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 017
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez klada Pokaż wiadomość
Ja wiem, że podczas leczenia całkowicie odpada seks, pytałam się tylko ile po skończeniu leczenia jeszcze odczekac, aż taka nieodpowiedzialna nie jestem

Lia,
a twój partner czym się leczył? Mogę dac swojemu Tż-towi masc Clotrimazolum, którą się smarowałam dopóki nie poszłam do lekarza? Czy będzie za słaba? Bo mi nie pomogła
Czytałaś moje posty ze zrozumieniem? Ja miałam grzybicę pochwy jako dziecko. Ostatnie grzybice tyczyły się gardła. Ulgę czułam dopiero po 5-6 dniach, a i tak musiałam brać do końca (czyli 14 dni), bo to że nie czuć, wcale nie znaczy, że grzyb zniknął. Clotrimazolum jest doraźne, ale nie wyleczy, przynajmniej ja tak sądzę.

Gabryska dobrze mówi, prezerwatywa jest dobrym rozwiązaniem w tej kwestii.
Lia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 10:56   #145
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez Lia89 Pokaż wiadomość
Czytałaś moje posty ze zrozumieniem? Ja miałam grzybicę pochwy jako dziecko. Ostatnie grzybice tyczyły się gardła. Ulgę czułam dopiero po 5-6 dniach, a i tak musiałam brać do końca (czyli 14 dni), bo to że nie czuć, wcale nie znaczy, że grzyb zniknął. Clotrimazolum jest doraźne, ale nie wyleczy, przynajmniej ja tak sądzę.

Gabryska dobrze mówi, prezerwatywa jest dobrym rozwiązaniem w tej kwestii.
A sorry, myślałam że niedawno też przechodziłaś grzybicę pochwy
Cóż, nawet w prezerwatywie wolę nie ryzykować Bez przesady, wytrzymamy, lepiej się porządnie wyleczyć niż ryzykować
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:00   #146
qwerty_01
Raczkowanie
 
Avatar qwerty_01
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 36
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

dla mojego Tż-ta gin przypisał tą maść żeby tak z 2 razy w tygodniu się smarował, i jedna tabletki mycosystu dla niego
qwerty_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:02   #147
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

2 strony nadrabiania.

Do higieny intymnej używam płynu z AA na upławy i powiem, że dla mnie jest rewelacyjny. Bardzo ładnie pachnie i faktycznie zauważyłam poprawę.

U mnie już tydzień przed krwawieniem (gdzie jeszcze biorę tabletki) boli mnie podbrzusze i już piersi zaczynają być obrzmiałe i strasznie wrażliwe na dotyk. Jutro przyjdzie krwawienie, więc już mnie boli brzuch, także czekam.

Co do seksu analnego, to my z chłopakiem o tym rozmawiamy, pewnie kiedyś się zdecydujemy, żeby po prostu zobaczyć jak to jest, na razie jesteśmy na etapie żartowania z tego.
__________________

jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:12   #148
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość

Do higieny intymnej używam płynu z AA na upławy i powiem, że dla mnie jest rewelacyjny. Bardzo ładnie pachnie i faktycznie zauważyłam poprawę.
to jest taki płyn? :O nawet nie wiedziałam, a zdradzisz jaki to konkretnie i ile kosztuje? bo ja mam dość obfite upławy - taka moja natura. i fajnie byłoby żeby troche ich ubyło
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:24   #149
jasne_jasne
Zadomowienie
 
Avatar jasne_jasne
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 353
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez rozsznurowana Pokaż wiadomość
to jest taki płyn? :O nawet nie wiedziałam, a zdradzisz jaki to konkretnie i ile kosztuje? bo ja mam dość obfite upławy - taka moja natura. i fajnie byłoby żeby troche ich ubyło
AA Intymna Pro- specjalistyczny płyn do higieny intymnej
- potrzeba odświeżenia i upławy

Powiem ci, że nie wiem ile kosztuje, bo podebrałam go mamie, która dostała jakiegoś lekkiego swędzenia i pieczenia, kupiła ten płyn i jest bardzo zadowolona. A ja wieczny tester sama spróbowałam i muszę powiedzieć, że dla mnie jest idealny.

Doczytałam nawet teraz z tyłu buteleczki, że jeżeli jest wyjątkowa potrzeba odświeżenia, to bardzo dobrze się sprawdza po seksie.
__________________


Edytowane przez jasne_jasne
Czas edycji: 2012-08-17 o 11:27
jasne_jasne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 11:32   #150
rozsznurowana
Zadomowienie
 
Avatar rozsznurowana
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 1 271
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne, więc NA PEWNO nie będziemy w ciąży :) część

Cytat:
Napisane przez jasne_jasne Pokaż wiadomość
AA Intymna Pro- specjalistyczny płyn do higieny intymnej
- potrzeba odświeżenia i upławy

Powiem ci, że nie wiem ile kosztuje, bo podebrałam go mamie, która dostała jakiegoś lekkiego swędzenia i pieczenia, kupiła ten płyn i jest bardzo zadowolona. A ja wieczny tester sama spróbowałam i muszę powiedzieć, że dla mnie jest idealny.

Doczytałam nawet teraz z tyłu buteleczki, że jeżeli jest wyjątkowa potrzeba odświeżenia, to bardzo dobrze się sprawdza po seksie.
więc chyba się zaopatrze
__________________
People change, memories don't.

włosomaniaczka
kierowca od 25.10.2013
kociara



rozsznurowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.