Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty 2016:) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-15, 19:11   #121
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Paula to zapiekanki?
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 19:18   #122
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

No to ja też Widzę, że dziś dzień ujawniania, to może i mnie przygarniecie
Na początku trochę z wami popisałam, później jakoś nie wiem dlaczego, przestałam. Trochę podczytywałam.

Mój synuś Przemek urodził się 11.02., dzień przed terminem
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 19:23   #123
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Lusia mi też zaczyna smoka odrzucać :/ a pcha piastki więc muszę walczyć.... A ta pluje i łapka...
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 19:25   #124
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
Paula to zapiekanki?

Tak jest

Juz po zarlam

Joann

Witaj

Co to się dzisiaj dzieje tyle nowych dziewczyn
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 19:39   #125
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Paula, możemy sobie piątkę przybić niestety bo mój Przemulek też nosi szelki ortopedyczne co to za cholerstwo jest
Jakie nosi twoja córa? Pavlika?Jak sobie radzicie?
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 19:45   #126
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
No to ja też Widzę, że dziś dzień ujawniania, to może i mnie przygarniecie
Na początku trochę z wami popisałam, później jakoś nie wiem dlaczego, przestałam. Trochę podczytywałam.

Mój synuś Przemek urodził się 11.02., dzień przed terminem
O hej :-D dzien nowych twarzy:-D
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 19:48   #127
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
O hej :-D dzien nowych twarzy:-D
Już kilka dni temu chciałam się odezwać, ale nie wyszło. Dzisiaj ośmieliły mnie pozostałe dziewczyny
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 19:56   #128
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
Paula, możemy sobie piątkę przybić niestety bo mój Przemulek też nosi szelki ortopedyczne co to za cholerstwo jest
Jakie nosi twoja córa? Pavlika?Jak sobie radzicie?

serio ???

nie to ze sie ciesze bo wiem co to za tragedia ale ciesze sie ze bede miala kogos kto mnie zrozumie

tak szelki pavlika, a twoj synek? długo nosi ? wg to lepiej na priv o tym pisac zeby watku nie zasmiecac napisz mi priva jak u ciebie z tym jest od poczatku to Ci odpisze
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:11   #129
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
No to ja też Widzę, że dziś dzień ujawniania, to może i mnie przygarniecie
Na początku trochę z wami popisałam, później jakoś nie wiem dlaczego, przestałam. Trochę podczytywałam.

Mój synuś Przemek urodził się 11.02., dzień przed terminem
Witam ☺

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Lusia mi też zaczyna smoka odrzucać :/ a pcha piastki więc muszę walczyć.... A ta pluje i łapka...
Moja tez pluje smokiem i pcha łapska do buzi :/

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:09 ----------

Dziewczyny czy po szczepionce kupa może być rzadka? Taka brązowa woda 😳
I pytanko przy jakiej temperaturze dac jej czopka? Teraz ma 37.9 😞

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:16   #130
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Ha, a ja w głowę zachodzilam kto nas podczytuje.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Aninis to musimy walczyć, bo piastki to masakra :/
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:21   #131
NanaR
Zadomowienie
 
Avatar NanaR
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 699
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Witam wszystkie nowe mamusie
Aninis mi kiedyś lekarz mówił że przy temp powyżej 37.5 się już podaję ale ja się nie znam może bardziej doświadczone mamusie się wypowiedza.
A myślałam że tylko ja walczę z wypluwaniem smoczka i pchaniem lapek.
Coś ten mój maluch nie może wejść w głęboki sen dzisiaj.
Lamia współczuję może to skok? U nas też ostatnio było 5 ciężkich dni tzn nie tak jak Twoich ale jak na małego ciężkie były.
__________________
03.2014
02.2015

Dumna mama Dominika
07.02.2016
NanaR jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 20:21   #132
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Aninis mozesz dac czopek..
Ta nie mówcie nic o smoczku..
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:22   #133
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Aninis a jest niespokojna? Jak tak to bym nie czekała.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:30   #134
Wiedzma132
Raczkowanie
 
Avatar Wiedzma132
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 105
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

He he he widze że rozwiązałam worek Jak miło że nie jestem sama
Paula: fajnie że macie takie plany Ja pomimo tego że robie za psie grosze nie umiałabym stąd uciec. Ja z tych co rodzina jest im potrzebna do oddychania I tak męczymy się tu w PL ale jakoś leci.
Marciar: widzisz? udało sie aż tyle grunt że Zosieńka załapuje. Moja nawet smoka sporadycznie ssie, a głównie jak jej sie wkłada do buzi to wkur.w i ryk. No i co z taka delikwentką zrobić?
Lucy: padłam xD normalnie patologia prawie u nas by cała wieś gadała jak to sie narąbałam z dzieckiem, co tam że bezalkoholowym
Paumyd: Sarcia zasypia zazwyczaj po jakichś 5, góra 10 min a jak sie ją wozi to śpi do oporu. Jakoś do tej pory błogosławie dwór i nie mamy większych problemów ze spaniem . Ale tylko na dworze
NanaR: my też byliśmy w galerii, ale tatuś spacerował z malutką po mieście a my z młodą biegiem na zakupy, bo już wszystkim pokazywała rowek w ... wszystkie spodnie za małe. A tatuś wracał ze spacerku na sygnale
Lamia: ja tak miewam co któryś dzień. Odpukac w niemalowane po szczepieniu coś jakby lepiej ale wcale tego nie mówiłam po waszych radach dokupiłam delikol, daje bobotic forte i probiotyk i jest jakby lepiej. Tylko to moje dziecko to nerwus jest i jak nie może zasnąć to zaczyna wyć, a jak się rozkręci to potrafi tak ze 2h. Ręce opadaja... Tak że tule mocno powolutku uczymy sie naszych maluszków, ale zanim...beczka soli to mało.
Aninis: o mleko walczyłam jak lwica, raz poprosiłam w szpitalu o dokarmienie, bo myślałam, że mi cycki pourywa, tak rzucała głową i wyła na cały szpital. Podobno zjadła z 10ml i tyle, więc raczej głodna nie była. Ale ona jadła co chwila dosłownie i w domu już też tak było. Myślałam że mi kręgosłup pęknie i odparzeń na doopie sie dorobie. A trwało to dobre ze 3 tyg. Teraz jest lepiej
Sara też wcina piąstki, swoje, moje palce jak dopadnie, żadna jej różnica, ale smoczek to zło wcielone
Ło jezzzu ale epopeje napisałam wybaczcie, już spadam
Wiedzma132 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:33   #135
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Aninis a jest niespokojna? Jak tak to bym nie czekała.
Troche sie rzuca i wierci przy cycku i steka. Ale ona tak czasem ma.
Kurde sama nie wiem co robic. Ale moze lepiej podac niz nie podac. 1 czopkiem jej nie zaszkodze chyba?
A moze poł jej dać?

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:32 ----------

Cytat:
Napisane przez NanaR Pokaż wiadomość
Witam wszystkie nowe mamusie
Aninis mi kiedyś lekarz mówił że przy temp powyżej 37.5 się już podaję ale ja się nie znam może bardziej doświadczone mamusie się wypowiedza.
A myślałam że tylko ja walczę z wypluwaniem smoczka i pchaniem lapek.
Coś ten mój maluch nie może wejść w głęboki sen dzisiaj.
Lamia współczuję może to skok? U nas też ostatnio było 5 ciężkich dni tzn nie tak jak Twoich ale jak na małego ciężkie były.
Ale 37.5 mierzone w pupie czy na skroni?
Ona na skroni ma 37.9

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:38   #136
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Popatrz na jaką wagę masz. Mi pediatra powiedziała, że jakby była niespokojna to też mogę dac.

U mnie to samo się zaczyna robić, wszystko poza smokiem jest ok :p a niby już umiała. Jutro damy znowu butlę jak się uda coś ściągnąć :p Póki co robi wielkie oczy ale ciągnie.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:38   #137
joann_
Raczkowanie
 
Avatar joann_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 370
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
serio ???

nie to ze sie ciesze bo wiem co to za tragedia ale ciesze sie ze bede miala kogos kto mnie zrozumie

tak szelki pavlika, a twoj synek? długo nosi ? wg to lepiej na priv o tym pisac zeby watku nie zasmiecac napisz mi priva jak u ciebie z tym jest od poczatku to Ci odpisze
ok, napisze pm.
wiem, co czujesz, bo mi tez jakoś lżej się zrobiło, jak przeczytałam, że nie my sami się z tym męczymy, że inni też dają radę. ale serce pęka, jak widzę to unieruchomione ciałko ostatnio dopiero się zorientowałam, jak mi synuś tak urósł, bo w tych szelkach wciąż taki sam się wydawał.
joann_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:43   #138
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez joann_ Pokaż wiadomość
ok, napisze pm.
wiem, co czujesz, bo mi tez jakoś lżej się zrobiło, jak przeczytałam, że nie my sami się z tym męczymy, że inni też dają radę. ale serce pęka, jak widzę to unieruchomione ciałko ostatnio dopiero się zorientowałam, jak mi synuś tak urósł, bo w tych szelkach wciąż taki sam się wydawał.
ja przez to cholerstwo mam juz na karku rehabilitacje

ale ok, ja tez napisze priva zaraz

dziewczyny otworzyłam wino

pije poł kielonka juz pół godziny i odrabiam niemiecki
jutro bedzie wesolo na zajeciach
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:46   #139
Aninis
Zakorzenienie
 
Avatar Aninis
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 519
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Popatrz na jaką wagę masz. Mi pediatra powiedziała, że jakby była niespokojna to też mogę dac.

U mnie to samo się zaczyna robić, wszystko poza smokiem jest oka niby już umiała. Jutro damy znowu butlę jak się uda coś ściągnąćPóki co robi wielkie oczy ale ciągnie.
50mg wiec moge dać całego bo Lilka wazy 4300 a jest 10-15mg na kg masy ciala.

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
Aninis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-15, 20:46   #140
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Wiedzma132 Pokaż wiadomość
He he he widze że rozwiązałam worek Jak miło że nie jestem sama
Paula: fajnie że macie takie plany Ja pomimo tego że robie za psie grosze nie umiałabym stąd uciec. Ja z tych co rodzina jest im potrzebna do oddychania I tak męczymy się tu w PL ale jakoś leci.
Marciar: widzisz? udało sie aż tyle grunt że Zosieńka załapuje. Moja nawet smoka sporadycznie ssie, a głównie jak jej sie wkłada do buzi to wkur.w i ryk. No i co z taka delikwentką zrobić?
Lucy: padłam xD normalnie patologia prawie u nas by cała wieś gadała jak to sie narąbałam z dzieckiem, co tam że bezalkoholowym
Paumyd: Sarcia zasypia zazwyczaj po jakichś 5, góra 10 min a jak sie ją wozi to śpi do oporu. Jakoś do tej pory błogosławie dwór i nie mamy większych problemów ze spaniem . Ale tylko na dworze
NanaR: my też byliśmy w galerii, ale tatuś spacerował z malutką po mieście a my z młodą biegiem na zakupy, bo już wszystkim pokazywała rowek w ... wszystkie spodnie za małe. A tatuś wracał ze spacerku na sygnale
Lamia: ja tak miewam co któryś dzień. Odpukac w niemalowane po szczepieniu coś jakby lepiej ale wcale tego nie mówiłam po waszych radach dokupiłam delikol, daje bobotic forte i probiotyk i jest jakby lepiej. Tylko to moje dziecko to nerwus jest i jak nie może zasnąć to zaczyna wyć, a jak się rozkręci to potrafi tak ze 2h. Ręce opadaja... Tak że tule mocno powolutku uczymy sie naszych maluszków, ale zanim...beczka soli to mało.
Aninis: o mleko walczyłam jak lwica, raz poprosiłam w szpitalu o dokarmienie, bo myślałam, że mi cycki pourywa, tak rzucała głową i wyła na cały szpital. Podobno zjadła z 10ml i tyle, więc raczej głodna nie była. Ale ona jadła co chwila dosłownie i w domu już też tak było. Myślałam że mi kręgosłup pęknie i odparzeń na doopie sie dorobie. A trwało to dobre ze 3 tyg. Teraz jest lepiej
Sara też wcina piąstki, swoje, moje palce jak dopadnie, żadna jej różnica, ale smoczek to zło wcielone
Ło jezzzu ale epopeje napisałam wybaczcie, już spadam
Ona raz zalapala wiecej nie ;-) smoka też nie chce





Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
ja przez to cholerstwo mam juz na karku rehabilitacje

ale ok, ja tez napisze priva zaraz

dziewczyny otworzyłam wino

pije poł kielonka juz pół godziny i odrabiam niemiecki
jutro bedzie wesolo na zajeciach
Smacznego :-*
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:59   #141
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez marciar7 Pokaż wiadomość
Ona raz zalapala wiecej nie ;-) smoka też nie chce

Smacznego :-*
dziekuje )
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 20:59   #142
NanaR
Zadomowienie
 
Avatar NanaR
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 699
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
dziekuje )
Lyknij nasze zdrowie i smacznego
__________________
03.2014
02.2015

Dumna mama Dominika
07.02.2016
NanaR jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:04   #143
Lucy31
Zakorzenienie
 
Avatar Lucy31
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 6 617
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

O ludu co za końcówka dnia Od godziny 16 jadł mi co 40 minut O 19 walnał taka kupę, że o ludzie. Ja mu zdejmuje pieluche a tam leci ciurkiem. Finał był taki ze kupa była na podkładzie na którym leżał mały, na kocyku który leżał pod podkładem, na kocu, którym było okryte łóżko l: Przes..ał się przez 3 warstwy za przeproszeniem Do tego upaćkał sobie całe ręce w tym, więc finalnie kupa była tez na włosach, czole i brzusiu malego I na dywanie. Mąż podszedł pilnowac, żeby piąstek wtedy nie jadł I w finale obsrany był równiez mąż. Pół pokoju do prania Ja w tym czasie szykowałam kąpiel.

Po kąpieli znowu jadł, tym razem co 30 minut I po 21 wydoił mi już całe cycki i wrzeszczał dalej. Rozmroziłam worek dla świętego spokoju. I teraz leży w łóżeku i wypluwa smoka i zasadza całe pieści. Jak u Was.

Oj, to chyba szykuje się teraz skok u nas

Witam nowe koleżanki :)

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez lamia12344 Pokaż wiadomość
Dziewczyny Zuza od rana wyje. Non stop praktycznie. przy cycu akrobacje i prężenie. W wózku syrena alarmowa, leżaczek be, karuzela be. Na rękach tylko by wisiała. Od rana spała moze z pól godziny Mnie już głowa boli, Michał grymasi bo nie mam dla niego nawet chwili. Samara pełną gębą. Teraz niby zasnęła na rekach ale juz się wierci. I pytanie OCB. Brzuszek, skok, zęby... Co?
Twój opis upewnił mnie, że u nas to skok idzie. Bo przecież rodziłyśmy dzien po dniu. Noo, to witam w klubie koleżanko Aż się boję nocy
__________________
26.01.2016 Witaj synku
04.09.2019 Drugie szczęście

Edytowane przez Lucy31
Czas edycji: 2016-04-15 o 21:03
Lucy31 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:04   #144
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez NanaR Pokaż wiadomość
Lyknij nasze zdrowie i smacznego

a łykam!

za smoczki, butle i pełne cyce! a co
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:05   #145
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Aninis Pokaż wiadomość
I pytanko przy jakiej temperaturze dac jej czopka? Teraz ma 37.9 😞

Wysłane z otchłani przy użyciu Tapatalk.
mi położna mowiła, że 38* to dla dziecka stan podgorączkowy dopiero, ale nie wiem jak to ma się do dawania czopka

Uzyliśmy dzisiaj pierwszy raz windi. Stresu co nie miara, ale jaka ulga na buźce Janka
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:05   #146
re_nata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 419
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Witam nowe mamusie

A my wcale nie uzywamy smoczka .

Mała wykapana chyba pierwszy raz nie zaplakala ani chwilkę A zawsze był płacz przy wycieraniu. I śpi A mama ogląda tv
re_nata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:15   #147
siasia13
Rozeznanie
 
Avatar siasia13
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 751
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Paula juz niedlugo i Mijka uwolni sie od szelek Dobrze ze macie takie plany, zawsze to cos pozytywnego na horyzoncie

Marcia nie poddawaj sie, jak wziela raz butle to wezmie znowu Opornie ale do przodu

Witam nowe mamusie

Nie wiem co jeszcze mialam napisac bo niezle tu naklepalyscie

Moja dama dzisiaj jakos lepiej, pewnie dlatego ze tatus jest w domu. Teraz wychodzi, ze zmyslalam Dziekuje coreczko Znowu byla kapiel z hydromasazem pierdki szly jak z maszyny i nagle .... poszla i kupa jak z maszyny Wiec witam sie w klubie obsranych w kapieli

Bylam w pracy pochwalic sie moja szczypawka. Moj menadzer odchodzi za 3 tygodnie. Ryczec mi sie chce, bo to juz nie bedzie to samo. Taki super szef prawie nigdy sie nie trafia

Teraz ja wcinam ciasteczka a tatus buja bekse
siasia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:17   #148
kaaasi
Zakorzenienie
 
Avatar kaaasi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 052
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
a łykam!

za smoczki, butle i pełne cyce! a co
za kupy i nieprzespane noce

Cytat:
Napisane przez wykalacka Pokaż wiadomość
mi położna mowiła, że 38* to dla dziecka stan podgorączkowy dopiero, ale nie wiem jak to ma się do dawania czopka

Uzyliśmy dzisiaj pierwszy raz windi. Stresu co nie miara, ale jaka ulga na buźce Janka
spodobało mu się ?
__________________

kaaasi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:22   #149
marciar7
Zakorzenienie
 
Avatar marciar7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 6 416
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Lucy to niezle posral za przeproszeniem :-D pewnie skok wam sie szykuje..
To nie ten 12 tygodnia? U nas ostatnio na zmiane. Jeden dzien samary i jeden śpiocha. Dzis samara drze sie jak nie wiem cały dzien ale jakos dzis ze spokojem podchodze do tego
__________________
Zosia 1.02.2016
marciar7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-15, 21:28   #150
wykalacka
Zadomowienie
 
Avatar wykalacka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 616
Dot.: Od cyca do cyca, od kupy do kupy, nareszcie są z nami nasze maluchy! Mamy luty

Cytat:
Napisane przez kaaasi Pokaż wiadomość
za kupy i nieprzespane noce


spodobało mu się ?
aplikacja zdecydowanie nie
wykalacka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 16:21:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:59.