Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-14, 17:45   #121
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
napisz maila z reklamacją, powinni przysłać Ci nowe albo zrobić korektę, jeśli opakowanie wygląda niechlujnie to przecież wstyd dać takie klientce i muszą się jakoś do tego odnieść..
już raz mi się zdarzyło że przysłali mi pusty dezodorant a potem przysłali drugi, innym razem pudełko kremu było pogniecione i też napisalam do nich skargę ale jakoś bez reklamacji się odbyło bo klientka stwierdziła że kartonik i tak wyrzuci w przypadku tej maski to myślę że z zawartością nic się nie stało ale z zewnątrz wygląda bardzo nieestetycznie ta maska jest dla mojej znajomej, uprzedziłam ją że wygląda nie zbyt ale ona powiedziala że ją weźmie choć jeszcze jej nie widziała...może faktycznie napiszę do nich o jakiś rabat i odliczę jej go bo to nie fair w końcu płaci za całość....
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 19:23   #122
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
już raz mi się zdarzyło że przysłali mi pusty dezodorant a potem przysłali drugi, innym razem pudełko kremu było pogniecione i też napisalam do nich skargę ale jakoś bez reklamacji się odbyło bo klientka stwierdziła że kartonik i tak wyrzuci w przypadku tej maski to myślę że z zawartością nic się nie stało ale z zewnątrz wygląda bardzo nieestetycznie ta maska jest dla mojej znajomej, uprzedziłam ją że wygląda nie zbyt ale ona powiedziala że ją weźmie choć jeszcze jej nie widziała...może faktycznie napiszę do nich o jakiś rabat i odliczę jej go bo to nie fair w końcu płaci za całość....
no właśnie w końcu to nie jest krem, który jest w słoiczku a kartonik się wyrzuci więc jego wygląd nie ma specjalnego znaczenia, ale już taka maska, która no przez jakiś czas będzie stała gdzieś na półce i straszyła okropnym opakowaniem to już trochę co innego, pokaż klientce jak wygląda i jeśli będzie bardzo zawiedziona to próbuj załatwić korektę bo w końcu dobry klient powinien być zadowoony
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 20:14   #123
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez carrola Pokaż wiadomość
A ja czekam na paczkę z k4, wzięłam dla siebie lakier Perflectly Flesh (dawno nie malowałam paznokci, chyba już czas to zmienić
Też go kupiłam i jestem bardzo zadowolona bardzo ładnie wyglądają pazurki, są takie świeżutki i delikatne Wzięłam też Romance, jak wypróbuję to dam znać

Wzięłam jeszcze dla siebie 3 kremy anew modelujące sylwetkę, jak na razie mogę powiedzieć że szybko się wchłaniają :P jak zobaczę rezultaty to się pochwalę

Torebeczka którą dają do kremów nie jest zła, wręcz jestem z niej bardzo zadowolona, na zamek (w ogóle wprowadzają zamki do torebek - wysłuchali NAS !! ), dość porządna się wydaje, no i chciałam srebrną torebkę to już mam :P

Widziałam torebkę organizatorkę, w rzeczywistości jak dla mnie wygląda znacznie lepiej niż w katalogu co się rzadko zdarza ale to kwestia gustu więc wiadomo

Czekam na skany 7... i już jajko znoszę... eh :P
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:09   #124
avonkasia
Raczkowanie
 
Avatar avonkasia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

A ta torebeczka to jest srebrna
czy grafitowa (bardziej szara, ciemniejsza) jak nazwano ją w katalogu?
avonkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:10   #125
nutka85
Wtajemniczenie
 
Avatar nutka85
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 243
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

jak to jest? mam taki kupon, z którego mozna wyslac kosmetyki, ktores ze SPA. jest napisane, ze zgłoszenia są do 16 marca... ja dziś wysyłam smska i mi odpowiadają, że juz zakonczyli przyjmowanie zgłoszen :/ co to ma byc?
Nie wierzyłam, ze cos dostane, ale wkurzyłam sie, bo kasa poleciala z konta :/

(sorry jesli była juz o tym mowa, ale ostatnio nie mam czasu nawet pobieżnie czytac wiadomosci tutaj )
__________________
Miłość to nagroda otrzymana bez zasługi ...
nutka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:33   #126
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

czy któraś z LIDEREK SPRZEDAŻY ma może "Teczkę biznesową dla LS"????

jeśli tak to prosiłabym o zrobienie zdjęcia i napisanie co się w niej mieści (i czy warto ją mieć)

z góry dziękuję
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-14, 21:49   #127
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
jak to jest? mam taki kupon, z którego mozna wyslac kosmetyki, ktores ze SPA. jest napisane, ze zgłoszenia są do 16 marca... ja dziś wysyłam smska i mi odpowiadają, że juz zakonczyli przyjmowanie zgłoszen :/ co to ma byc?
Nie wierzyłam, ze cos dostane, ale wkurzyłam sie, bo kasa poleciala z konta :/

(sorry jesli była juz o tym mowa, ale ostatnio nie mam czasu nawet pobieżnie czytac wiadomosci tutaj )
no właśnie podobno jest jakaś nieścisłość z tymi datami, tzn w regulaminie jest inna niż na kuponach, ale nie mogę znaleźć tego regulaminu w internecie, nie wiem dlaczego
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-14, 22:08   #128
carrola
Zadomowienie
 
Avatar carrola
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Też go kupiłam i jestem bardzo zadowolona bardzo ładnie wyglądają pazurki, są takie świeżutki i delikatne Wzięłam też Romance, jak wypróbuję to dam znać

Czekam na skany 7... i już jajko znoszę... eh :P
Super, to teraz tym bardziej wyczekuję paczki.
A katalog 7 jest w wątku ze zdjęciami tylko w takiej śmiesznej formie.. jest filmik na youtube. Trochę dziwnie się tak ogląda, no ale dobre i to.
carrola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 05:08   #129
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Widziałam torebkę organizatorkę, w rzeczywistości jak dla mnie wygląda znacznie lepiej niż w katalogu co się rzadko zdarza ale to kwestia gustu więc wiadomo
A powiedz czy ona nie wpada w pomarańcz?
bo chciałabym czerwoną, moze nawet lekko wchodzącą w bordo ale na pewno nie w pomarańcz no i czy jest dobrze uszyta?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 09:35   #130
avonkasia
Raczkowanie
 
Avatar avonkasia
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez nutka85 Pokaż wiadomość
jak to jest? mam taki kupon, z którego mozna wyslac kosmetyki, ktores ze SPA. jest napisane, ze zgłoszenia są do 16 marca... ja dziś wysyłam smska i mi odpowiadają, że juz zakonczyli przyjmowanie zgłoszen :/ co to ma byc?
Nie wierzyłam, ze cos dostane, ale wkurzyłam sie, bo kasa poleciala z konta :/

(sorry jesli była juz o tym mowa, ale ostatnio nie mam czasu nawet pobieżnie czytac wiadomosci tutaj )

Tak, ktoś wcześniej wspominał na forum, że w katalogu podano inną datę zakończenia konkursu, a na kuponie jest inna. Ja też wczoraj wysłałam jedynego smsa, właśnie tuż przed godz.12 i dostałam odpowiedź, że konkurs zakończony. Spóźniłam się dosłownie parę sekund
Tak czy inaczej to jest nie fair! Napiszmy do Avonu w tej sprawie!
avonkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:16   #131
myszka1706
Zakorzenienie
 
Avatar myszka1706
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 4 619
GG do myszka1706
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
A powiedz czy ona nie wpada w pomarańcz?
bo chciałabym czerwoną, moze nawet lekko wchodzącą w bordo ale na pewno nie w pomarańcz no i czy jest dobrze uszyta?
mogę się wypowiedzieć na temat torebki organizatorki, gdyż ją posiadam
absolutnie nie wpada w pomarańcz-czysta soczysta czerwień do bordowego też jej daleko ja jestem zadowolona...uszyta dobrze-nie wystają żadne nitki-nic się nie ciągniejak dla mnie udany zakup tak więc polecam
myszka1706 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 10:29   #132
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy ktoś ma konto na tym całym ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i mógłby sciagnać minikatalog i wrzucić na inny serwer? Bardzo mi na tym zależy, z góry dzieki
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:31   #133
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Chiquita 150 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma konto na tym całym ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ i mógłby sciagnać minikatalog i wrzucić na inny serwer? Bardzo mi na tym zależy, z góry dzieki
Jak wejdziesz na stronę Avonu i klikniesz na baner na dole "zostań kimś wyjątkowym" i tam masz też m.in. minikatalog.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 10:54   #134
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez myszka1706 Pokaż wiadomość
mogę się wypowiedzieć na temat torebki organizatorki, gdyż ją posiadam
absolutnie nie wpada w pomarańcz-czysta soczysta czerwień do bordowego też jej daleko ja jestem zadowolona...uszyta dobrze-nie wystają żadne nitki-nic się nie ciągniejak dla mnie udany zakup tak więc polecam
a moglabys zrobic zdjecia i umiescic na katalogowym?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 12:27   #135
opri
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 113
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez martuus1990 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie odnośnie tych nowych lakierow do paznoci z katalogu 4 moja klientka chciałaby zamówic czarny lakier do paznokci. Ja widze tu odcien-"midnight Plim" dla mnie wyglada na czarny, czy on jest faktycznie czarny??
czarny to on nie jest ale jest bardzo ciemny, że wygląda jak czerń można powiedzieć że to taka fioletowa czerń
opri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:02   #136
Sandra1993
Rozeznanie
 
Avatar Sandra1993
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 618
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy ktoś może napisać coś o tuszu SuperFull Midnight? Zastanawiam się nad nim i nie wiem, który odcień będzie lepszy: Blackest Black czy Black Pearl. Te opalizujące drobinki zachęcają do kupna ale jakoś nic mi nie mówią
Sandra1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 13:51   #137
Chiquita 150
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 222
GG do Chiquita 150
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez taka jedna Pokaż wiadomość
Jak wejdziesz na stronę Avonu i klikniesz na baner na dole "zostań kimś wyjątkowym" i tam masz też m.in. minikatalog.
Dzieki za pomoc

Czy ktoś już ma z DEMO balsam ujędrniający SSS z masażerem i może powiedzieć jak się sprawuje? Czy to ten sam ujedrniajacy balsam tylko dali taka końcówke? Działa to to?

Edytowane przez Chiquita 150
Czas edycji: 2009-03-15 o 13:55
Chiquita 150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 14:20   #138
kate634
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 36
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Ja mam blackest black i jest w sumie normalny czarny, chyba że nałoży się go kilka razy to wtedy jest bardzo czarny. Szczoteczka jest malutka z króciutkimi włoskami, ale fajnie się maluje, chociaż wolałam SuperShock
kate634 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 14:21   #139
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

zastanawiam się nad zakupem neonowego tuszu do rzęs CT, nie wiem jeszcze który kolor wybiorę, sprawdzałam na KWC i jest tylko jedna opinia, może ktoś ma ten tusz i może napisać coś więcej?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-15, 14:28   #140
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem neonowego tuszu do rzęs CT, nie wiem jeszcze który kolor wybiorę, sprawdzałam na KWC i jest tylko jedna opinia, może ktoś ma ten tusz i może napisać coś więcej?
moja siostra ma oba kolory ale ze starej wersji i jakoś niespecjalnie je chwaliła.. kolor to w zasadzie widać tylko na szczoteczce, fioletowy jest na rzęsach niemal niezauważalny tylko czasem można wychwycić leciutko fioletową poświatę, a ten turkusowy to owszem widać ale trzeba go nałozyć dość konkretną ilość a poza tym jest strasznie nienaturaly, ale to też może zależeć od karnacji, nie wiem jak jest z tą odświeżoną wersją może jakieś składniki pozmieniali i jakość jest lepsza ale na moje oko wyglądają tak samo...
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:20   #141
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem neonowego tuszu do rzęs CT, nie wiem jeszcze który kolor wybiorę, sprawdzałam na KWC i jest tylko jedna opinia, może ktoś ma ten tusz i może napisać coś więcej?
odradzam.mam fioletowy i w ogóle nie jest fioletowy a na rzęsach wogóle go nie widać.Nie jest wart nawet 2 zł
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 15:42   #142
gohs
Zakorzenienie
 
Avatar gohs
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 5 710
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem neonowego tuszu do rzęs CT, nie wiem jeszcze który kolor wybiorę, sprawdzałam na KWC i jest tylko jedna opinia, może ktoś ma ten tusz i może napisać coś więcej?
Ja mam fioletowy i szczerze powiem, że go w ogóle nie widać, nakładanie dużej ilości też nic nie daje, jedynie skleja rzęsy...
Za to moja koleżanka jakiś czas temu miała ten turkusowy i u niej bardzo dobrze było widać ten kolor, ale inna sprawa, że ma bardzo jasne rzęsy..
Jeśli Twoje rzęsy są odrobinę ciemniejsze niż jasny brąz to odradzam raczej
__________________
gohs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 18:25   #143
Prince55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 111
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Sandra1993 Pokaż wiadomość
Czy ktoś może napisać coś o tuszu SuperFull Midnight? Zastanawiam się nad nim i nie wiem, który odcień będzie lepszy: Blackest Black czy Black Pearl. Te opalizujące drobinki zachęcają do kupna ale jakoś nic mi nie mówią
ja i moja mama mamy blackest black.. w sumie sporo osob zdarzylo go juz u mnie zamowic jako ze cena byla niezbyt wysoka itd. zobaczymy czy bd ponownie zamawiane ale mi osobiscie srednio podpasowal.. nie jest najgorszy jednak zdecydowanie nastepnym razem zamowie supershock bo to najfantastyczniejszy tusz z jakim do tej pory mialam kontakt

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
zastanawiam się nad zakupem neonowego tuszu do rzęs CT, nie wiem jeszcze który kolor wybiorę, sprawdzałam na KWC i jest tylko jedna opinia, może ktoś ma ten tusz i może napisać coś więcej?
..co do kosmetykow CT niestety nie jestem jakos przekonana ;/
w sumie sama nie wem dlaczego.. wydaja mi sie takie jakies
tandetne xD takie.. dziewczece slabo malujace ;P poza tym
kiedy sie zawiodlam kolorem blyszczyka ;/ byl przesadnie piink
Prince55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:01   #144
karola_plm
Rozeznanie
 
Avatar karola_plm
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 908
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Ja ponawiam pytanko które już się kilka razy pojawiło, o tusz z demo i konkretnie o Black Pearl. Trochę się boję że bedzie po prostu szary. Uprzejmie poproszę o opinię na jego temat, bo w sumie chętnie bym sobie go zamówiła ale wolałabym dowiedziec sie co myslicie
__________________
Earned, not given.


Failure is only an option if you make it one.
karola_plm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:33   #145
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez karola_plm Pokaż wiadomość
Ja ponawiam pytanko które już się kilka razy pojawiło, o tusz z demo i konkretnie o Black Pearl. Trochę się boję że bedzie po prostu szary. Uprzejmie poproszę o opinię na jego temat, bo w sumie chętnie bym sobie go zamówiła ale wolałabym dowiedziec sie co myslicie
Chyba w części 5 wątku ktoś pisał o Black Peral
Cytat:
Napisane przez dwi071
tusz do rzęs SUPER FULL BLACK PEARL- ma kolor bynajmnie nie czarny tylko grafitowy, i jakoś mało perłowy, gdzieś na szczoteczce widac pojedyńcze drobinki jakby brokatu, może za dużo po nim oczekiwałam, przyzwyczaiłam się do innego rodzaju perłowości tuszy do rzęs
2009-02-05, 13:43
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 20:34   #146
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

witam

czy mozecie pokrótce opisać kolory cienia satynowego podwójnego z wyprzedaży? widziałam tylko zdjęcia teal apleal i cholocalte cherry - a pozostałe dwa?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 21:05   #147
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
witam

czy mozecie pokrótce opisać kolory cienia satynowego podwójnego z wyprzedaży? widziałam tylko zdjęcia teal apleal i cholocalte cherry - a pozostałe dwa?
w wątku ze zdjęciami jest jeszcze Plum Pair
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 22:21   #148
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

DZiewczyny mam pytanie . Czy da się zamówić próbki kremu "laser" na popękane naczynka na nogach w kat. 4 dotępnego na ostatniej stronie? Jestem konsultantką, ale nie mam tego formularza z próbkami, więc nie wiem.

Aha i jeżeli sie da mógłby ktos wkleić kod tych próbek? Będę bardzo wdzięczna, dziekuję
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-15, 23:11   #149
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez lulina Pokaż wiadomość
DZiewczyny mam pytanie . Czy da się zamówić próbki kremu "laser" na popękane naczynka na nogach w kat. 4 dotępnego na ostatniej stronie? Jestem konsultantką, ale nie mam tego formularza z próbkami, więc nie wiem.

Aha i jeżeli sie da mógłby ktos wkleić kod tych próbek? Będę bardzo wdzięczna, dziekuję
26724 pakiet 5 saszetek w cenie 6,50
tutaj możesz ściągnąć formularz zamówień http://wyslijplik.pl/download.php?sid=9wYqS2Le
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 05:43   #150
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Mam pytanie do osób które zamówiły sam krem modelujący sylwetkę (min. 3 szt) czy na pewno dostały 45 % upustu? Wiem że o tym była juz mowa ale ja wolę się upewnić na 100 % przed zamówieniem
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.