Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-01, 17:05   #121
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Kupiłaś te spodnie? Możesz je opisać? Też chciałam po nie jechać ale w poniedziałek nie mogłam a we wtorek oczywiście śladu nie było a chciałam chociaż dotknąć jaki materiał.
Też kupiłam te spodnie. Byłam od razu po 8 i przy koszach szalał dziki tłum. Dorwałam te, nad którymi chciałam się zastanowić i odeszłam na bok Skład to 68% bawełna, 24% poliester, 8% elastan (mam czarne), w dotyku fajne, potrzebowałam spodni na aerobik, a te się bardzo nadadzą. Są ściągane na gumce i tasiemce.
Eh, a czekolady Ritter są boskie
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 21:12   #122
BioIvO
Zakorzenienie
 
Avatar BioIvO
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 533
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Też kupiłam te spodnie. Byłam od razu po 8 i przy koszach szalał dziki tłum. Dorwałam te, nad którymi chciałam się zastanowić i odeszłam na bok Skład to 68% bawełna, 24% poliester, 8% elastan (mam czarne), w dotyku fajne, potrzebowałam spodni na aerobik, a te się bardzo nadadzą. Są ściągane na gumce i tasiemce.
Eh, a czekolady Ritter są boskie
Kupiłam spodnie, kupiłam i są naprawdę bardzo dobrej jakości. Idealne na fitnes. Mam spodnie ze sportowego za 80 zł i nie sa takie fajne w dotyku jak te z Lidla.
Jedyne co się wkurzyłam, to ludzka zachłanność- byłam przy otwarciu, jedna babeczka mnie wyprzedziła dorwała się do spodni i naładowała sobie całe naręcze czarnych i szarych spodni na oślep i poszła. No masakra, z 6 sztuk sobie wzięła do oglądania. Kupiłam czarne L ale są nieco za duże, M byłaby idealna ale niestety babsztyl gdzieś zabrał cała rozmiarówkę. Rozumiem zastanawiać sie między dwoma ale to przesada.
W domu naszła mnie refleksja że za tą cene mogłam sobie kupić białe spodnie na lato bo bardzo wygodne i ładnie leżą, ale to po fakcie.
__________________

Nikt nie śledzi tak bacznie postępowania innych jak ten, komu nic do tego. (V.Hugo)


Kobieta nigdy nie wie czego chce, ale nie spocznie, dopóki nie osiągnie celu.
BioIvO jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-01, 23:07   #123
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
(najlepszy serial z dzieciństwa, Lynch- jeden z ulubionych reżyserów) i Kyle MacLachlan - mój Tż jest do niego b. podobny a ja trochę do Sherylin Fenn na tym zdjęciu

Na stronie zapowiedź " tygodnia luksusu"
Te lody świąteczne kuszą
W zeszłym tygodniu powtarzali BlueVelvet, niezłe ciacho ten MacLachlan..Fenn podobała mi się też w Trzech Sercach. Sorki za OT

A w moim lidku dzisiaj nie było żadnego chleba, a taką miałam ochotę na słonecznikowy. Za to brokuły za grosze i bakłażany w zaskakujaco niskiej cenie ok 4,5 no i zapomniałam, że czekoladki ritter w promocji..a może to i dobrze
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-02, 21:11   #124
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez BioIvO Pokaż wiadomość
Kupiłam spodnie, kupiłam i są naprawdę bardzo dobrej jakości. Idealne na fitnes. Mam spodnie ze sportowego za 80 zł i nie sa takie fajne w dotyku jak te z Lidla.
Jedyne co się wkurzyłam, to ludzka zachłanność- byłam przy otwarciu, jedna babeczka mnie wyprzedziła dorwała się do spodni i naładowała sobie całe naręcze czarnych i szarych spodni na oślep i poszła. No masakra, z 6 sztuk sobie wzięła do oglądania. Kupiłam czarne L ale są nieco za duże, M byłaby idealna ale niestety babsztyl gdzieś zabrał cała rozmiarówkę. Rozumiem zastanawiać sie między dwoma ale to przesada.
W domu naszła mnie refleksja że za tą cene mogłam sobie kupić białe spodnie na lato bo bardzo wygodne i ładnie leżą, ale to po fakcie.
Ta, widziałam takie osoby, u mnie też się rzucili. Ja tylko grzecznie po 1 szarych M i czarnych L. Choć chyba na te męskie koszule i kalesony bardziej I tylko cały czas ludzie chodzili z telefonami i słychać było rozmowy: "...tak, białe...brać?", "a ile par mam kupić?", "nie ma już niebieskich... " :P
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:34   #125
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

ma ktoś może ju blender z lidla? był może już kiedyś?
w ofercie od 6 grudnia. myśle, że chyba warto zaryzkować bo ma dużą moc.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 12:38   #126
khirali
Raczkowanie
 
Avatar khirali
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 48
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Witam jestem tutaj nowa, ale zakupy w Lidlu robię odkąd się u nas pojawił czyli już długo , w nowej gazetce będzie ekspres ciśnieniowy do kawy i zastanawiam się czy warto go kupić może ma któraś z was taki ekspres? Co o nim sądzicie?
__________________

szczęśliwa żonka
13.06.2009

szczęśliwa mamuśka
24.07.2010
khirali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 13:13   #127
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ma ktoś może ju blender z lidla? był może już kiedyś?
w ofercie od 6 grudnia. myśle, że chyba warto zaryzkować bo ma dużą moc.
ja mam i sobie chwalę, moc ok no i szklany dzban polecam

a jak tam nikt nie ma grila elektrycznego??
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 18:47   #128
LadySith
Zakorzenienie
 
Avatar LadySith
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Miasteczko Śląskie
Wiadomości: 6 692
GG do LadySith
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja mam i sobie chwalę, moc ok no i szklany dzban polecam

a jak tam nikt nie ma grila elektrycznego??
jeśli chodzi o ten raclette, to ja też dołączam się do zapytania
__________________

LadySith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 19:49   #129
summertime
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 488
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Jednak najlepsze co ma lidl to wina... tanie, a mozna trafic na calkiem niezłe. Własnie mam w domu wino pinotage, wytrwane, a pomimo niskiej ceny da sie z przyjemnoscia wypić. a dzis znow mnie kusiłka babka serowa, ale sie nie dalam
summertime jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:48   #130
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

polecam w5 linie eko z octem
smierdzi, ale dziala
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 22:59   #131
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Nie pamiętam ale może Wy pamiętacie czy w Lidku znajdę coś na zamarzające zamki oraz uszczelki w drzwiach samochodu? Coś było niedawno do auta, ale to chyba limitka?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-03, 23:08   #132
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

laisla - kup sobie odmrażasz do szyb i zamków z Autolandu, polecam
A uszczelki trzeba przesmarować wazeliną techniczną i nie będą zamarzać
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 23:18   #133
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Dzięki Tylko teraz nie posmaruję, nie zdążyłam, już przymarzły i od poniedziałku ładuję się do auta od strony pasażera jak temperatura wzrośnie i wreszcie się otworzą to będzie wazelina..ale raz wystarczy, czy trzeba powtarzać?
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 23:25   #134
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Powinna raz wystarczyć
Na przyszłość nie zapomnij PRZED zimą zakonserwować sobie uszczelek
A jak jeździsz i włączysz ogrzewanie, to nie da się drzwi otworzyć? Mi też czasem przymarzają, ale otwieram je powolutku i dają radę, poza tym pod wpływem ogrzewania powinny się otworzyć. Ew. można polać ciepłą wodą, też uszczelka puści wtedy.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-03, 23:36   #135
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

No właśnie nie chcą puścić mimo ogrzewania..Dzisiaj na chwilę udało się otworzyć, wsiąść, ale po trzech dosłownie minutach jazdy ponownie były nie do ruszenia. Najlepiej byłoby do garażu wstawić na kilka godzin..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 10:49   #136
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Po ile ten blender ma być? Ja w sumie zbieram sobie punkty w tesco żeby za kupony z kasą blender kupić, ale jak w lidlu będzie fajny to najwyżej w tesco mikser kupię

Z wazeliną to dobry pomysł, gdzie taką można kupić?
Ja mam gorszy problem bo zamarza mi płyn do spryskiwaczy W teorii jest do -20 stopni, a jak było -10 to już mi nie chciało psikać

Z ostatnich odkryć polecam chleb drwali (u mnie dopiero niedawno zrobili piec), bagietki i ciastka z czekoladą - jak się dorwie ciepłe, to pyszności, ale w mikrofali można podgrzać

Oprócz tego to draże - odpowiednik mnmsów - dużo tańsze, a w smaku identyczne
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 13:22   #137
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

blender za 69,90 z mocą 600.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 15:33   #138
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Z wazeliną to dobry pomysł, gdzie taką można kupić?
Ja mam gorszy problem bo zamarza mi płyn do spryskiwaczy W teorii jest do -20 stopni, a jak było -10 to już mi nie chciało psikać

Z ostatnich odkryć polecam chleb drwali (u mnie dopiero niedawno zrobili piec),
A ja płyn mam letni czy uniwersalny i nie zamarza
Chleb drwalski jest pycha ale moim faworytem pozostaje słonecznikowy za skórkę napakowaną ziarnami
Dzisiaj wybieram się po ten zachwalany olej rzepakowy bo właśnie oliwa mi się skończyła, zobaczymy co to za cudo no i jakieś kosmetyki dla mojego biednego zamarzniętego autka..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 19:17   #139
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

blair witch - wazelinę kupisz w sklepie motoryzacyjnym na pewno, w hipermarketach na dziale samochodowym też kiedyś widziałam
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-04, 21:30   #140
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Dzięki Dotka Kupię i jak będę u rodziców, to wymuszę pobyt w garażu i wtedy na wszelki bąbelki wysmaruję


Laisla - mi w starym aucie nie zamarzało nic, teraz mam od 2 tygodni nowe i mnie coraz bardziej zaskakuje Nie jestem pewna czy to sam płyn czy jakaś wada przewodów że w przewodach marznie - bo jak odkręcam zbiorniczek to płyn ma normalną konsystencję płynną, ale jak próbuję nacisnąć dźwignię od psikania to nie leci, mimo że słyszę że 'coś' się dzieje, tylko jakby gdzieś blokowało po drodze A same spryskiwacze sprawdzam zawsze czy dobrze odśnieżone i czy lód nie zalega na otworkach

Jeszcze zapytam - miałyście zapachy do auta z Lidla? Bo się waham czy kupić, są po 3 te same w jednym opakowaniu, a niestety przez opakowanie nic nie czuć jak pachną....
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:14   #141
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Laisla - mi w starym aucie nie zamarzało nic, teraz mam od 2 tygodni nowe i mnie coraz bardziej zaskakuje Nie jestem pewna czy to sam płyn czy jakaś wada przewodów że w przewodach marznie - bo jak odkręcam zbiorniczek to płyn ma normalną konsystencję płynną, ale jak próbuję nacisnąć dźwignię od psikania to nie leci, mimo że słyszę że 'coś' się dzieje, tylko jakby gdzieś blokowało po drodze A same spryskiwacze sprawdzam zawsze czy dobrze odśnieżone i czy lód nie zalega na otworkach

Jeszcze zapytam - miałyście zapachy do auta z Lidla? Bo się waham czy kupić, są po 3 te same w jednym opakowaniu, a niestety przez opakowanie nic nie czuć jak pachną....
Oj to nie wiem dlaczego tak się dzieje z tym płynem..moje autko nie jest najnowsze to może w tym przypadku zaleta, że mi ten płyn nie zamarza..
Co do kosmetyków samochodowych to pani kazała mi w koszach promocyjnych szukać i niestety były one jakieś dwa tyg. temu ale w limitce więc nic nie znalazłam tylko w stałej ofercie płyn do spryskiwaczy, sprej do kokpitu i tapicerki no i te zapachy..córcia koniecznie chciała któryś kupić bo takie fajne kwiatki itp..ale ja za takimi nie przepadam bo zazwyczaj duszące takie są..ale może faktycznie ktos miał już i podpowie czy warto
A z jedzenia wzięłam standard dzisiaj czyli szpinak i serek włoski, i ciasteczka Floretki takie korzenne córa sobie wybrała i pudding waniliowy ( ble)
A z tygodnia luksusu czekolada wedla o smaku suszonej sliwki oraz jabłka pieczonego mnie kusi (powiedzmy, że na prezenty) i te lody świąteczne w kształcie jabłek i gwiazdek
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 22:22   #142
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Nowe to pojęcie względne w tym przypadku, dla mnie jest nowe ale rocznikowo to nie jest też młodziak, wręcz powiedziałabym że dojrzały

Ja obecnie z zapachów mam z tesco waniliowo czekoladowy, nie narzekam ale chciałabym jakiegoś cytrusowego spróbować, a w Lidlu fajna cena Jak nie lubisz duszących to cytrusowe, tropikalne są dobre, bo te wszystkie new car itd to mocne i duszące, niby czarna choinka z tej najpopularniejszej firmy jest dość ok, ale po pewnym czasie - męczy.

Czego na pewno nie polecam - z zapachów - to w marketach można kupić taki w kształcie gumowych wisienek który ma pachnieć wiśnią - i tylko wygląda ładnie, a ŚMIERDZI plastikiem i zapachu wiśni nie czuć wcale
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-04, 23:04   #143
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Nowe to pojęcie względne w tym przypadku, dla mnie jest nowe ale rocznikowo to nie jest też młodziak, wręcz powiedziałabym że dojrzały

Ja obecnie z zapachów mam z tesco waniliowo czekoladowy, nie narzekam ale chciałabym jakiegoś cytrusowego spróbować, a w Lidlu fajna cena Jak nie lubisz duszących to cytrusowe, tropikalne są dobre, bo te wszystkie new car itd to mocne i duszące, niby czarna choinka z tej najpopularniejszej firmy jest dość ok, ale po pewnym czasie - męczy.

Czego na pewno nie polecam - z zapachów - to w marketach można kupić taki w kształcie gumowych wisienek który ma pachnieć wiśnią - i tylko wygląda ładnie, a ŚMIERDZI plastikiem i zapachu wiśni nie czuć wcale
Właśnie, po pewnym czasie te typu choinek mają to do siebie, że zaczynają męczyć ja mam teraz taki w buteleczce, z wiatraczkiem, reguluję sobie zapach poprzez regulację nawiewu powietrza i pachnie całkiem całkiem
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 17:33   #144
aldi1174
Zadomowienie
 
Avatar aldi1174
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: gdzieś między Krakowem a W-wą
Wiadomości: 1 034
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Suhada- czerwona seria (skóra normalna/sucha)
granat i awokado-kremowy żel pod prysznic
-mydło w kostce
granat i masło shea -balsam do stóp

zapach landrynkowy, brak działania pielęgnacyjnego

Amarylis z Lidla pięknie rozkwita- będą na święta 4 czerwone kwiaty (2 pędy z podwójnymi pąkami)

Zamówiłam pod choinkę blender 600W i kuferek na biżuterię z najbliższej oferty.




aldi1174 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:16   #145
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

myśliscie, że te blendery szybko się jutro rozejdą i lepiej jechać po niego z rana?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:43   #146
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Po ile ten blender ma być? Ja w sumie zbieram sobie punkty w tesco żeby za kupony z kasą blender kupić, ale jak w lidlu będzie fajny to najwyżej w tesco mikser kupię

Z wazeliną to dobry pomysł, gdzie taką można kupić?
Ja mam gorszy problem bo zamarza mi płyn do spryskiwaczy W teorii jest do -20 stopni, a jak było -10 to już mi nie chciało psikać

Z ostatnich odkryć polecam chleb drwali (u mnie dopiero niedawno zrobili piec), bagietki i ciastka z czekoladą - jak się dorwie ciepłe, to pyszności, ale w mikrofali można podgrzać

Oprócz tego to draże - odpowiednik mnmsów - dużo tańsze, a w smaku identyczne

jak sie nazywają te draże? to wersja czekoladowa czy z orzechem?
krem na noc z Suhady, dobrze natłuszcza i nawilża, ale śmierdzi przeokrutnie, tzn. najpierw zapach jest przyjemny, a potem jak rozkwita to ratuj się kto może
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 18:49   #147
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
jak sie nazywają te draże? to wersja czekoladowa czy z orzechem?
krem na noc z Suhady, dobrze natłuszcza i nawilża, ale śmierdzi przeokrutnie, tzn. najpierw zapach jest przyjemny, a potem jak rozkwita to ratuj się kto może
Kurcze nie mam akurat kupionych więc nie napiszę nazwy Próbowałam obu, bardziej nam wchodzą (w tempie błyskawicznym znaczy) te czekoladowe Ale z orzechem też są smaczne
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-05, 19:12   #148
blackrose4u
Wtajemniczenie
 
Avatar blackrose4u
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 553
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

jestem ciekawa co sądzicie o ekspresie ciśnieniowym co ma być od jutra. Czy iść po niego zaraz o 8? Moim zdaniem jest to okazja macie jakieś opinie już o nim? Pytanie czy zrobie w nim cappuccino?
__________________
Natalia

oczekujemy
blackrose4u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:29   #149
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
myśliscie, że te blendery szybko się jutro rozejdą i lepiej jechać po niego z rana?
jak byly ostatnio, na wiosne chyba jakos to stały i stały
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-06, 07:51   #150
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Sprawdzone produkty z Lidla cz. 2

już mam.
poświęciłam się i pojechałam. fakt raczej nikt się nie rzucał.
ludzie raczej wynosili te grile elektryczne i ekspresy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.