DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-20, 09:13   #121
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A miał już wcześniej badany mocz? (możliwe że wcześniej o tym pisałaś ale jestem nowa na wątku i mogłam nie czytać)
Znajoma wizażanka ma podobne problemy ze swoim kotowatym Jak chcesz to dam Ci do niej kontakt, na pewno coś doradzi bo zna się na kotach Przerobiła już wielu weterynarzy i problemów z kocimi nerkami i nie tylko
Nie nie miał badanego bo nie mogłam go złapać. Teraz jak popuszcza sprawa "ułatwiona "
Daj namiar z chęcią zasięgnę porady
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:22   #122
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Oni już tak chyba mają Dziewczyna, dziewczyną, ale jak jakaś inna wykaże nimi zainteresowanie to zaczyna im trochę odbijać
W sumie rozumiem to, chyba każdy lubi wzbudzać zainteresowanie u płci przeciwnej nawet jeśli nic ma z tego nie być bo jest się w szczęśliwym związku
Mimo wszystko jest to strasznie irytujące

Koleżanki z roku, koleżankami z roku Mój co roku ma do czynienia z kilkudziesięcioma nowymi studentkami ale staram się o tym nie myśleć
ojjj,jest wykładowcą? mój też stwierdził, że może zrobi doktorat:P ale jakoś pewnie bym tego nie przeżyła z moją zazdrością:P

czasem mam takie myśli, jak jestem zła, że jakby mnie zdradził to bym została business woman, która wykorzystuje facetów, haha w końcu będę laską juz niedługo to dałoby radę:P :P
Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie nie miał badanego bo nie mogłam go złapać. Teraz jak popuszcza sprawa "ułatwiona "
Daj namiar z chęcią zasięgnę porady
idź z nim do weta i miejmy nadzieję, że wsystko będzie ok
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:26   #123
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
Nie nie miał badanego bo nie mogłam go złapać. Teraz jak popuszcza sprawa "ułatwiona "
Daj namiar z chęcią zasięgnę porady
Napisałam jej pw, powinna się do Ciebie odezwać

Jej walka o zdrowie kota trwa już ze 2 lata w międzyczasie doszły kocie problemy z płucami i sercem Na leczenie wydała już majątek Na dodatek ma zasikane niemal całe mieszkanie (wynajmowane...)
Kot to znajda, dla której miała być tylko domem tymczasowym, ale zakochała się w nim i został na stałe. Od początku miał problemy zdrowotne, możliwe że geny ma kiepskie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:27   #124
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość

idź z nim do weta i miejmy nadzieję, że wsystko będzie ok
chodziłam przez cały poprzedni tydzień... codziennie
Codziennie dostawał po 3 zastrzyki
Teraz jak przyjeżdzam do mamy ucieka na mój widok... tak sobie świetnie mnie teraz kojarzy
Po tym wszystkim to miało mu ponóc, nawet w domu dostaje nadal antybiotyk i ten proszek dodatkowo... zmieniłam mu karmę na specjalistyczną która miała porozpuszczać te kryształki i co.. było 2 dni dobrze kot odzyskał wigor, nie posiusiwał po domu. Teraz wróciło ze zdwojoną siłą
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:27   #125
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Pati, A może zmień weta ? Może inny powie coś innego, doradzi inaczej. Różnie to jest, nie jestem jeszcze na tyle wykształcona w tym kierunku żeby Ci jakoś inaczej pomóc niestety ;((

Edytowane przez izuulkaa
Czas edycji: 2011-03-20 o 09:29
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:33   #126
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
no, ja też tak myślę, ma znajome na studiach, jedna dziewczyna (mega ładna niestety) często do niego pisze, no kumplują się po prostu, ale zaczęłam pytać i zaczął się z tym kryć, np. dostał smsa i go nie odczytał przy mnie, to pytam kto pisał, to się przyznał, że ona, a ja od razu w głowie alarm, czemu nie przeczytał i się nie przyznał, skoro nic między nimi nie ma?! ostatnio kazał mi wysłać smsa do swojej siostry z jego tel, no i chciałam wybrać numer siostry z ostatnio wybieranych numerów, to na początku listy była też ta dziewczyna... boję się, bo to ten jedyny i nie chciałabym go stracić

chociaż z drugiej strony, ja nie mam koleżanek, cały czas trzymam się z dwoma facetami (teraz jednego przenieśli do innej grupy na studiach i rzadziej się z nim widzę), no i TŻ musiał się przyzwyczaić - mimo, że w jednym z nich byłam zauroczona przez kilka dni, a TŻ o tym wie. jednak znają się, spotykamy się w 4 przy wspólnym hobby, więc widzi jaki mamy do siebie stosunek a kiedyś poszłam z TŻtem na jego uczelnię po wyniki z egzaminu i ta dziewczyna przyszła, to pogadał z nią, a ja stałam z boku, nawet nas sobie nie przedstawił i kłócimy się o to często, że np. jak z nią gada na gg to potrafi grać w swoją ukochaną grę i przerywać gdy ona odpisze, a jak ja go proszę to "zaraz"...

eh, też się wyżaliłam...
Czasami wydaje mi się, że nasi Tż to po prostu z innej planety pochodzą. Nie ma chyba idealnego związku w którym nigdy, ale to przenigdy by nie zgrzytało, ale wiecie co??? Może to banalne, ale trzeba rozmawiać i mówić co się nam nie podoba, przez co czujemy się źle i nazywać nasze uczucia wprost, bez obwijania w bawełnę. Może do nich coś wreszcie trafi. U mnie też nie zawsze jest kolorowo, ale widzę, że po każdej takiej rozmowie (gdy jest nam potrzebna) jest trochę lepiej i Tż się stara, po pewnym czasie pojawia się znów coś nowego i na nowo wszystko się rozpoczyna, ale chyba tak już świat jest urządzony i racja NIE MOŻEMY DAWAĆ WCHODZIĆ SOBIE NA GŁOWY!!!
Dziewczyneczki poratujcie- wyciągnęłam piersi z kuraka na obiadek, ale nie mam kompletnie pomysłu co z nimi zrobić. Podzielcie się jakąś myślą... Mam PW i w lodówce jeszcze brokułka, papryczkę, sałatę, serki wiejskie. Co mogę wykombinować?
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:36   #127
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ojjj,jest wykładowcą? mój też stwierdził, że może zrobi doktorat:P ale jakoś pewnie bym tego nie przeżyła z moją zazdrością:P

czasem mam takie myśli, jak jestem zła, że jakby mnie zdradził to bym została business woman, która wykorzystuje facetów, haha w końcu będę laską juz niedługo to dałoby radę:P :P
No niestety ale poznaliśmy się w zupełnie innych okolicznościach nie wiem czemu ale wiele osób od razu zakłada że musiał mnie uczyć dlatego od razu zaznaczam że było inaczej

Kiedyś też pewnie nie dałabym rady Przede wszystkim z kim innym nie dałabym rady i zwariowałabym chyba z zazdrości, ale jemu w głębi serca ufam to nie jest typ człowieka który zdradza (ech... chyba nauczyłam się już takich rozpoznawać ) tylko czasem trochę mi odbija i osądzam go po tym jak zachowuje się większość facetów (a przynajmniej Ci z którymi miałam do czynienia )
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 09:43   #128
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Czasami wydaje mi się, że nasi Tż to po prostu z innej planety pochodzą. Nie ma chyba idealnego związku w którym nigdy, ale to przenigdy by nie zgrzytało, ale wiecie co??? Może to banalne, ale trzeba rozmawiać i mówić co się nam nie podoba, przez co czujemy się źle i nazywać nasze uczucia wprost, bez obwijania w bawełnę. Może do nich coś wreszcie trafi. U mnie też nie zawsze jest kolorowo, ale widzę, że po każdej takiej rozmowie (gdy jest nam potrzebna) jest trochę lepiej i Tż się stara, po pewnym czasie pojawia się znów coś nowego i na nowo wszystko się rozpoczyna, ale chyba tak już świat jest urządzony i racja NIE MOŻEMY DAWAĆ WCHODZIĆ SOBIE NA GŁOWY!!!
Dziewczyneczki poratujcie- wyciągnęłam piersi z kuraka na obiadek, ale nie mam kompletnie pomysłu co z nimi zrobić. Podzielcie się jakąś myślą... Mam PW i w lodówce jeszcze brokułka, papryczkę, sałatę, serki wiejskie. Co mogę wykombinować?
moj,poza tym faktem, że jest niesamowity, przystojny i seksowny, a przez to jestem zazdrosna, jest wspaniały sama sobie zazdroszczę

możesz zrobić szaszłyki a sałatę z sosem vinegret do tego ale po prostu kotleciki z kurczaka i do tego sałatkę z wszystkiego co masz:P
Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No niestety ale poznaliśmy się w zupełnie innych okolicznościach nie wiem czemu ale wiele osób od razu zakłada że musiał mnie uczyć dlatego od razu zaznaczam że było inaczej

Kiedyś też pewnie nie dałabym rady Przede wszystkim z kim innym nie dałabym rady i zwariowałabym chyba z zazdrości, ale jemu w głębi serca ufam to nie jest typ człowieka który zdradza (ech... chyba nauczyłam się już takich rozpoznawać ) tylko czasem trochę mi odbija i osądzam go po tym jak zachowuje się większość facetów (a przynajmniej Ci z którymi miałam do czynienia )
to dobrze, że ufasz zaufanie najważniejsze! mnie wiele osób, jakby to określić, zdradziło - ale nie dosłownie:P tzn kilka "przyjaciółek" w różny sposób. i ciężko mi zaufać. wystarczy naprawdę niewiele, a moja ufność umiera i ciężko ją odbudować. tak więc, jak TŻ zrobi naprawdę niewielką rzecz, np ukryje smsa albo małe kłamstwo, ja od razu w nic nie wierzę i baaardzo długo musi to odbudowywać...

lecę na zajęcia
miłego dzionka,odezwę się pod wieczór
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:50   #129
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
chodziłam przez cały poprzedni tydzień... codziennie
Codziennie dostawał po 3 zastrzyki
Teraz jak przyjeżdzam do mamy ucieka na mój widok... tak sobie świetnie mnie teraz kojarzy
Po tym wszystkim to miało mu ponóc, nawet w domu dostaje nadal antybiotyk i ten proszek dodatkowo... zmieniłam mu karmę na specjalistyczną która miała porozpuszczać te kryształki i co.. było 2 dni dobrze kot odzyskał wigor, nie posiusiwał po domu. Teraz wróciło ze zdwojoną siłą
Na pewno przejdzie mu i przestanie uciekać
Gorzej z jego zdrowiem, u tej mojej koleżanki chyba też się zaczęło od kryształków w moczu (już nie za bardzo pamiętam)

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Czasami wydaje mi się, że nasi Tż to po prostu z innej planety pochodzą. Nie ma chyba idealnego związku w którym nigdy, ale to przenigdy by nie zgrzytało, ale wiecie co??? Może to banalne, ale trzeba rozmawiać i mówić co się nam nie podoba, przez co czujemy się źle i nazywać nasze uczucia wprost, bez obwijania w bawełnę. Może do nich coś wreszcie trafi. U mnie też nie zawsze jest kolorowo, ale widzę, że po każdej takiej rozmowie (gdy jest nam potrzebna) jest trochę lepiej i Tż się stara, po pewnym czasie pojawia się znów coś nowego i na nowo wszystko się rozpoczyna, ale chyba tak już świat jest urządzony i racja NIE MOŻEMY DAWAĆ WCHODZIĆ SOBIE NA GŁOWY!!!
U mojego to niestety nie zdaje egzaminu Cały czas powtarzam że najważniejsza jest rozmowa, ale u niego w domu nigdy nie rozmawiało się o uczuciach ani problemach i teraz on nie umie i nie chce o tym mówić W jego rodzinie zawsze dusi się wszystko w sobie, nawet jeśli coś nie do końca im się podoba Od 3 lat póbuję go tego nauczyć Może kiedyś mi się to uda
W moim domu zawsze było odwrotnie i do czego innego jestem przyzwyczajona. Jak mi się coś nie podoba to mówię o tym. On natomiast woli milczeć żeby przypadkiem kogoś nie urazić

---------- Dopisano o 10:50 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
to dobrze, że ufasz zaufanie najważniejsze! mnie wiele osób, jakby to określić, zdradziło - ale nie dosłownie:P tzn kilka "przyjaciółek" w różny sposób. i ciężko mi zaufać. wystarczy naprawdę niewiele, a moja ufność umiera i ciężko ją odbudować. tak więc, jak TŻ zrobi naprawdę niewielką rzecz, np ukryje smsa albo małe kłamstwo, ja od razu w nic nie wierzę i baaardzo długo musi to odbudowywać...
U mnie jest dokładnie tak samo Wiele osób mnie w życiu zawiodło i dlatego teraz jestem czujna Ale nie można przecież całe życie zakładać że każdy nas kiedyś zawiedzie W ten sposób będziemy się tylko zadręczać i unieszczęśliwiać

Ja wyznaję zasadę ograniczonego zaufania Mimo wszystko wolę dmuchać na zimne
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 09:55   #130
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Witam

U mnie dziś spadek 0,4 kg chyba po tych szaleśntwach basenowych I tym sposobem mniej mnie o 9 kg od początku diety, spodnie które nie przechodziły mi przez biodra, teraz wiszą mi na tyłku, cudowne uczucie

Na wypadające włosy używam tej wcierki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 przy okazji przyspiesza porost włosów.


Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Kiedyś miałaś w opisie o ksiązkach i filmach - domyślam się, że były to przeczytane/obejrzane Czy możesz mi polecić jakąś książkę, którą ostatnio wchłonęłaś ? Mam ochotę na coś naprawdę dobrego a kończę czytać "Marinę" Zafona.
Ja?

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
cholerka jasna już ta godzina wrocilam z uczelni:P
i zrec mi sie chce zjadlabym konia z kopytami :P a raczej jak coś To kurczaka ewentualnie mogłabym hehehe
cos ciagle za mna lazi i nie wiem co zjesc w dodatku mam P!

ale jestem gloooooodna ! normalnie nic dzis chyba nie zabije mojego glodomorkowania :P ostatnio moja waga cos skacze :P nie wiem czemu juz dawno powinnam zejsc do wymarzonej wagi ale cos nie idzie
ale ja sie do jasnej ciasnej nie dam phi co to dla mnie
zanim sie obejrze bede miala wymarzona wage musi byc tak innej opcyji nie ma !

a tak apropo moje ANiolaski! zrobilam TIRAMISU ostatnio i sie Wam pochwale jak wyszlo jest niesamowicie pyszne tzn mozna powiedziec ze bylo bo niewiele co zostalo

U mnie też im bliżej celu tym trudniej, dlatego zaciągnełam koleżanke na siłke chociaż wyrzeźbimy sobie co nieco ciało
Jakie ciachooo:sl ina:
Ja dzisiaj zrobie jakieś ciacho, chyba sernik ten mi zawsze wychodzi
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:06   #131
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Witajcie z rana znad kawusi i placuszków cynamonowych

Drugi dzień PW czas zacząć waga jak wczoraj więc nie jest źle.

Nadiia24, to teraz jak jesteś na P to znów będą zabójcze spadki a każda będzie Ci zazdrościć

mroziq, głowa do góry! Musisz pogadać z facetem bo jego zachowanie naprawdę nie jest fair. Przecież on Cię obraża. I nie możesz pisać, że to ten jedyny i już. Ja mojego jedynego poznałam na początku 5 roku w sposób zupełnie przypadkowy (nikt nas nie poznawał - po prostu spotkaliśmy się w nocy na przystanku i zagadał do mnie). Jesteś młoda i znajdziesz kogoś innego (lub masz czas na zmianę zachowania aktualnego TŻ). Przecież tak być nie może żeby zarzucał Ci kłamstwo w kwestii tak dla Ciebie ważnej jak dziewictwo. Pogadaj z nim bo Ty na prawdę nie zasługujesz na takie traktowanie!

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------



na upartego jakby zjeść 5.8 kg piersi z kurczaka dostarczyłybyśmy ok 7000 tys kcal...
Już z nim porozmawiałam. Z samego rana-uparłam się
Ale nie przeprosił mnie,powiedział,że to "męska logika" ,ale obiecał ,że więcej się już coś takiego nie powtórzy,że postara się mi uwierzyć.
Zobaczymy jak to będzie.

A co do diety,to przestraszył mnie dzisiaj. Opowiedział mi,że w Rzeczpospolitej był artykuł o Dukanie i podobno może wywoływać raka jelit. Nie wiem w ilu % to prawda,ale badania były robione na samych mężczyznach ... I TŻ taki smutny mówi : "Więcej węglowodanków jedz,dobrze...?"

A ja chyba odkryłam,co robić zamiast ćwiczeń Mój tata jest "gadżeciarzem" i lubi gry. Kupił kiedyś Xboxa i mam taką grę w domu:
http://www.youtube.com/watch?v=iK_UlfO42sc

Gra trochę dziecinna i monotonna,ale męcząca Chyba zgarnę z niej kurz i będę "ćwiczyć"

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Na wypadające włosy używam tej wcierki https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ja.html&next=1 przy okazji przyspiesza porost włosów.
A stosowałaś ? Wygląda fajnie...Tylko musiałabym z czegoś zrezygnować,bo za dużo chemii na głowie to też nie dobrze

I gratuluję 9 kg
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 10:21   #132
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Już z nim porozmawiałam. Z samego rana-uparłam się
Ale nie przeprosił mnie,powiedział,że to "męska logika" ,ale obiecał ,że więcej się już coś takiego nie powtórzy,że postara się mi uwierzyć.
Zobaczymy jak to będzie.

A co do diety,to przestraszył mnie dzisiaj. Opowiedział mi,że w Rzeczpospolitej był artykuł o Dukanie i podobno może wywoływać raka jelit. Nie wiem w ilu % to prawda,ale badania były robione na samych mężczyznach ... I TŻ taki smutny mówi : "Więcej węglowodanków jedz,dobrze...?"

A ja chyba odkryłam,co robić zamiast ćwiczeń Mój tata jest "gadżeciarzem" i lubi gry. Kupił kiedyś Xboxa i mam taką grę w domu:
http://www.youtube.com/watch?v=iK_UlfO42sc

Gra trochę dziecinna i monotonna,ale męcząca Chyba zgarnę z niej kurz i będę "ćwiczyć"

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



A stosowałaś ? Wygląda fajnie...Tylko musiałabym z czegoś zrezygnować,bo za dużo chemii na głowie to też nie dobrze

I gratuluję 9 kg
Na kinecta do ćwiczeń polecam your shape http://www.youtube.com/watch?v=iH-cC...feature=fvwrel


Stosuje już ze 3 lata, miałam go jeszcze w tej starej wersji, teraz już zużyłam 2 butelki nowej. Jedynym minusem może być to, że ma ziołowy zapach Ale znajduje mniej włosów na szczotce, mam dużo baby hair i porost jest szybszy

Dzięki
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:24   #133
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Paati89 Pokaż wiadomość
chodziłam przez cały poprzedni tydzień... codziennie
Codziennie dostawał po 3 zastrzyki
Teraz jak przyjeżdzam do mamy ucieka na mój widok... tak sobie świetnie mnie teraz kojarzy
Po tym wszystkim to miało mu ponóc, nawet w domu dostaje nadal antybiotyk i ten proszek dodatkowo... zmieniłam mu karmę na specjalistyczną która miała porozpuszczać te kryształki i co.. było 2 dni dobrze kot odzyskał wigor, nie posiusiwał po domu. Teraz wróciło ze zdwojoną siłą
może wydala te kryształki nie do końca rozpuszczone i stąd krew? albo się jeszcze drogi moczowe nie zagoiły? albo taka reakcja na antybiotyk? nie wiem ale jedno pewne - idź nim znowu do weta, może do innego...

Cytat:
Napisane przez Agus140188 Pokaż wiadomość
Dziewczyneczki poratujcie- wyciągnęłam piersi z kuraka na obiadek, ale nie mam kompletnie pomysłu co z nimi zrobić. Podzielcie się jakąś myślą... Mam PW i w lodówce jeszcze brokułka, papryczkę, sałatę, serki wiejskie. Co mogę wykombinować?
ja bym zrobiła zapiekankę: kurak w kawałkach, brokuł, papryka i cebula jak masz a na to odsączony serek
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:30   #134
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

hej babeczki
mam takie dość krępujące pytanie.. gdy się wypróżniam to czuję ból.. i później na papierze jest troszkę krwi.. tak mam od początku diety.. ma któraś to samo?
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:33   #135
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
A co do diety,to przestraszył mnie dzisiaj. Opowiedział mi,że w Rzeczpospolitej był artykuł o Dukanie i podobno może wywoływać raka jelit. Nie wiem w ilu % to prawda,ale badania były robione na samych mężczyznach ... I TŻ taki smutny mówi : "Więcej węglowodanków jedz,dobrze...?"
no to jak tylko na mężczyznach robili badania to nie do końca wiarygodne - oni jednak częściej na to chorują... raczej powiedziałabym nie "więcej węglowodanów" a więcej błonnika, czyli warzyw dużo wcinać na PW! wzrost częstości zachorowań na ten nowotwór powoduje dieta uboga w błonnik jak to teraz dużo ludzi jada. sprzyjają jej zaparcia, niestety częste na dukanie, więc trzeba je zwalczać nie tylko dla dobrego samopoczucia i spadków ale i z poważniejszych powodów
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:37   #136
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczyny siedzę i płaczę. Oglądam skoki narciarskie i jak zobaczyłam Małysza... różnych skoczków z wąsikiem, ekipę polską w strojach góralskich - nie wytrzymałam i płakałam jak bóbr...
Ależ ja wrażliwa jestem
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:55   #137
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Sorceresss Pokaż wiadomość
Dziewczyny siedzę i płaczę. Oglądam skoki narciarskie i jak zobaczyłam Małysza... różnych skoczków z wąsikiem, ekipę polską w strojach góralskich - nie wytrzymałam i płakałam jak bóbr...
Ależ ja wrażliwa jestem
Moja mama też jest miłośniczką skoków i gdy je ogląda świat dla niej nie istnieje A Małysz chyba jakoś kończy karierę więc też pewnie łzy tam lecą przed TV aż chyba muszę do niej zadzwonić... więc nie martw się takich wrażliwców jak Ty jest zapewne dużo więcej
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:55   #138
Guniella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 113
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Tak was czytam o tych TŻtach i stwierdzam, że ja jakaś dziwna jestem. Ja wręcz uwielbiam, kiedy koło mojego kręcą się inne, bo to mnie utwierdza w przekonaniu, że jest cudowny Jestem wtedy taka jakaś dumna, że mam takiego rozchwytywanego faceta i że jest tylko mój Z tym, że ja mam 100% zaufania.

Ale jem właśnie pyszne niedzielne lody Dukana do kawy. Fajna ta dieta
__________________
62kg
cel: 58kg
Guniella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 10:56   #139
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
może wydala te kryształki nie do końca rozpuszczone i stąd krew? albo się jeszcze drogi moczowe nie zagoiły? albo taka reakcja na antybiotyk? nie wiem ale jedno pewne - idź nim znowu do weta, może do innego...



ja bym zrobiła zapiekankę: kurak w kawałkach, brokuł, papryka i cebula jak masz a na to odsączony serek
Hmmmmm skuszę się to mój ostatni dzień na PW i później 3 dni P więc muszę się pozbyć wszystkich warzyw z lodóweczki
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-20, 11:05   #140
Nadiia24
Rozeznanie
 
Avatar Nadiia24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 960
GG do Nadiia24
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

ehh a ja myslalam ze tylko ja mam takiego dziwnego chopa a tu niespodzianka i nie jestem sama!
Niestety na takich tarfilysmy coz...ja mam typowego synusia mamusi wiec pewnych nawykow nie da sie wytepic za chiny
ale postanowilam ze bede z tym walczyc...bo nie ma co, ja sie tylko nie potrzebnie doluje a On ma to i tak w dupie to teraz ja pokaże jak ja mam pewne kwestie w dupie heheh od dziś Jędza Natalka !!!! haha

Maluch mi zasnał maz razem z nia a ja mam przynajmniej chwile dla siebie, wstawilam rosołek i czekam z niecierpliwoscia bo mam ochote go spałaszować...mmmmniam!
__________________
05.01.2011 r. - Start z Dukanem


Faza II - trwa...

BYŁO: 97,2 KG
JEST: 73,8KG
BĘDZIE: 65 KG
Nadiia24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:12   #141
akinom666
Przyczajenie
 
Avatar akinom666
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Smile Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Dzięki za przepis
W przyszłą sobotę wypróbuję
Co do aromatów to ja sie obkupiłam w tym sklepie http://www.yerbamatestore.pl/cat-pol...spozywcze.html
Posiadam brzoskwiniowy moim zdaniej najlepszy
tiramisu
czekoladowy, nugatowy raj, ajerkoniak, malina, gruszka, poziomka, chery i coś tam jeszcze

Ja mam okres w połowie listka tabletek do tego brak posiedzenia na porcelanie i czuje się jak piłka az boję się stanąć na wadze.
Witam dziewczyny pozwoliłam sobie napisać kilka słów. Czytam was już jakiś czas... Jestem drugi raz na dukanie, pierwszy odpuściłam po świętach bożego narodzenia i już jakoś się nie mogłam zmobilizować,ale od 8 marca jestem znów na dukanie, narazie spadło 2 kg, od tygodnia nic ale nie poddaje się startowalam z 74kg, mam wzrostu 165cm. A chciałabym zejść do 62kg.To tak trochę o sobie ,ale nie z tego powodu piszę otóż ZOCHAWKS piszesz że masz okres w "połowie listka" tabletek, wiesz ze ja tez tak miałam jak poprzednio byłam na dukanie i to ze 3 miesiace jakoś ,dostawałam w połowie a potem jak byla przerwa 7dniowa to znowu-tak , że prawie non stop okres Doszłam do wniosku ze to przez diete,bo jak po świetach przytyłam (o zgrozo ile? w dzien wigilii miałam na wadze 63,9kg, a doszlam do 76kg- masakra wiem!) to cykl mi się unormowal i już jest wszystko normalnie.Zobaczymy jak bedzie tym razem...Bo juz sama nie wiem czy wole miec okresy normalnie czy byc szczupłą???
akinom666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:15   #142
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Guniella Pokaż wiadomość
Ale jem właśnie pyszne niedzielne lody Dukana do kawy. Fajna ta dieta
jak robisz lody - podziel sie przepisem bo ja lodożerca jestem teraz sobie mrożę serki homo ale może jakiś lepszy masz pomysł to chętnie skorzystam...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:18   #143
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez wykrasana Pokaż wiadomość
Na kinecta do ćwiczeń polecam your shape http://www.youtube.com/watch?v=iH-cC...feature=fvwrel


Stosuje już ze 3 lata, miałam go jeszcze w tej starej wersji, teraz już zużyłam 2 butelki nowej. Jedynym minusem może być to, że ma ziołowy zapach Ale znajduje mniej włosów na szczotce, mam dużo baby hair i porost jest szybszy

Dzięki
Taaak...widziałam tą grę! Ale niestety są drogie... Może do wakacji uzbieram kasę to sprezentuję sobie Teraz właśnie skaczę sobie trochę,a zaraz przychodzi TŻ to zrobimy sobie zawody
A ziołowy zapach to nie problem,wszystkie wcierki jakie miałam śmierdziały CZYMŚ,nawet nie potrafię określić tego zapachu więc ziółka to akurat plus

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
hej babeczki
mam takie dość krępujące pytanie.. gdy się wypróżniam to czuję ból.. i później na papierze jest troszkę krwi.. tak mam od początku diety.. ma któraś to samo?
Ja tak miałam,nawet przed dietą i teraz też czasami występuje. Byłam kiedyś noc w szpitalu by zbadali co to,ale lekarz nic nie wykrył i powiedział że to świeża krew więc to pewnie wynik podrażnienia. Wiadomo,jak mamy problemy z porcelanką,to jak się tego nazbiera w kichach to kupka jest zbita i może troszkę podrażnić odbyt. Więc nie ma powodów do obaw. Lepiej też kupować lepszy papier toaletowy (miękki),by dodatkowo nie drapać pupki
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:19   #144
Sorceresss
Wtajemniczenie
 
Avatar Sorceresss
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 937
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Pozbierałam się po Małyszu

Cytat:
Napisane przez Guniella Pokaż wiadomość
Tak was czytam o tych TŻtach i stwierdzam, że ja jakaś dziwna jestem. Ja wręcz uwielbiam, kiedy koło mojego kręcą się inne, bo to mnie utwierdza w przekonaniu, że jest cudowny Jestem wtedy taka jakaś dumna, że mam takiego rozchwytywanego faceta i że jest tylko mój Z tym, że ja mam 100% zaufania.

Ale jem właśnie pyszne niedzielne lody Dukana do kawy. Fajna ta dieta
Mój jest bardzo ładny (nawet nie przystojny ale ładny ) i oglądają się za nim dziewczyny. Miałam nawet bardzo przykrą sytuację w związku z tym, że podoba się kobietom... Ja mu ufam w 100%. Wiem, że prędzej spakuje się i wyniesie ode mnie bo go wkurzę niż mnie zdradzi. Zazdrosna jestem w granicach zdrowego rozsądku Hihi... nawet razem się śmiejemy kiedy chodzi do swojej pani fryzjerki. Daje jej wtedy prawie na zero się ściąć.
Kurcze, przecież mi też podobają się inni faceci. To normalne. Sprawia mi frajdę kiedy ktoś się za mną obejrzy, zagada. Ale ufamy sobie tak bardzo, że czerpiemy oboje satysfakcję z takiego zainteresowania "pciom" przeciwną.

A propos fajnych facetów... wczoraj oglądałam szwedzki film "ZŁO". Świetny dramat. Oglądałam w napięciu przez cały czas. Polecem! Do obejrzenia jest na iplex za free.
__________________
Filipek http://www.suwaczki.com/tickers/atdci09kzgx6wyof.png
Pchełka http://www.suwaczki.com/tickers/gg64zbmh53p3ubj5.png

"Szanse jedne na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć"
Terry Pratchett
Sorceresss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:21   #145
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez Nadiia24 Pokaż wiadomość
ehh a ja myslalam ze tylko ja mam takiego dziwnego chopa a tu niespodzianka i nie jestem sama!
Niestety na takich tarfilysmy coz...ja mam typowego synusia mamusi wiec pewnych nawykow nie da sie wytepic za chiny
ale postanowilam ze bede z tym walczyc...bo nie ma co, ja sie tylko nie potrzebnie doluje a On ma to i tak w dupie to teraz ja pokaże jak ja mam pewne kwestie w dupie heheh od dziś Jędza Natalka !!!! haha

Maluch mi zasnał maz razem z nia a ja mam przynajmniej chwile dla siebie, wstawilam rosołek i czekam z niecierpliwoscia bo mam ochote go spałaszować...mmmmniam!
Łączę się z Tobą w bólu Trzeba uświadomić faceta,że nie zastąpimy mu mamusi To oni powinni zajmować się nami i nam dogadzać a nie na odwrót
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:22   #146
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja tak miałam,nawet przed dietą i teraz też czasami występuje. Byłam kiedyś noc w szpitalu by zbadali co to,ale lekarz nic nie wykrył i powiedział że to świeża krew więc to pewnie wynik podrażnienia. Wiadomo,jak mamy problemy z porcelanką,to jak się tego nazbiera w kichach to kupka jest zbita i może troszkę podrażnić odbyt. Więc nie ma powodów do obaw. Lepiej też kupować lepszy papier toaletowy (miękki),by dodatkowo nie drapać pupki
też myślę że taka jest przyczyna... stolec twardy to jest problem żeby się "wydostał" i podrażnia nieco. ja piję czasem łyżeczkę parafiny ciekłej żeby nadała taki "poślizg" lepszy
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:26   #147
marikamb
Raczkowanie
 
Avatar marikamb
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: 71Ww
Wiadomości: 340
GG do marikamb
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewuszki robię krówki.
Mogę prosić o jakieś rady (typu ile żelatyny itp). Będę wdzięczna
marikamb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:26   #148
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Wiecie co ? z tym @ u mnie też było teraz coś nie tak, na anty zawsze dostawałam w piątek kończył się max w poniedziałek, a ostatnio zaczął dopiero w niedziele


mi na szczęście włosy nie wypadają, a po wczorajszym basenie czuję się taka lżejsza
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:30   #149
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Taaak...widziałam tą grę! Ale niestety są drogie... Może do wakacji uzbieram kasę to sprezentuję sobie Teraz właśnie skaczę sobie trochę,a zaraz przychodzi TŻ to zrobimy sobie zawody
A ziołowy zapach to nie problem,wszystkie wcierki jakie miałam śmierdziały CZYMŚ,nawet nie potrafię określić tego zapachu więc ziółka to akurat plus



Ja tak miałam,nawet przed dietą i teraz też czasami występuje. Byłam kiedyś noc w szpitalu by zbadali co to,ale lekarz nic nie wykrył i powiedział że to świeża krew więc to pewnie wynik podrażnienia. Wiadomo,jak mamy problemy z porcelanką,to jak się tego nazbiera w kichach to kupka jest zbita i może troszkę podrażnić odbyt. Więc nie ma powodów do obaw. Lepiej też kupować lepszy papier toaletowy (miękki),by dodatkowo nie drapać pupki
troszkę mnie uspokoiłaś - dziękuję za odpowiedź!
bo już zaczęłam wariować jak poczytałam w necie o jakichś hemoroidach i innych różnych..
martwi mnie tylko, że ja mam tak teraz cały czas. odkąd zaczęłam dietkę, to wypróżniam się zawsze z tym bólem, tak co dwa dni.
może jeszcze ktoś tak ma?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
też myślę że taka jest przyczyna... stolec twardy to jest problem żeby się "wydostał" i podrażnia nieco. ja piję czasem łyżeczkę parafiny ciekłej żeby nadała taki "poślizg" lepszy
pomaga parafina? nie ma tego bólu? bo to jest najgorsze..aż łzy napływają do oczu przez chwilkę..
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-20, 11:33   #150
akinom666
Przyczajenie
 
Avatar akinom666
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 4
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez marikamb Pokaż wiadomość
Dziewuszki robię krówki.
Mogę prosić o jakieś rady (typu ile żelatyny itp). Będę wdzięczna
Czy mogłabym dostać przepis na krówki???? Z chęcią spróbuję
__________________
Dukam po raz drugi

START: 74kg
6.03.2011. Faza I - 74kg
10.03.2011. Faza II- 72,8kg -1,2kg
xx.xx.xxxx. Faza III
xx.xx.xxxx. Faza IV
akinom666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.