Rzucić palenie, część II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-25, 13:20   #121
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Wpadam na szybko, zeby zameldowac, ze dalej ciagne rzucanie. Nie wiem, czy to po Champixie, czy przez powstrzymywanie sie od jarania czy moze po prostu mialam w zyciu problemy i nie stanelam im twarza w twarz, ale psychicznie mam niezla hustawke nastrojow. Mam nadzieje, ze moj zwiazek przetrwa rzucenie . Wpadne wieczorem zeznac czy i dzis poszlo bez smierdzieli.
A, i popolicjantuje mel: jak tam wypalilas tyle ile bylo w planach, czy skusilas sie na wiecej? Pilnujesz sie dzis?
Kasia, a propos tego porownania z niepijacym alkoholikiem, jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy - w pewnym sensie alkoholikowi latwiej jest rozpoznac, ze jego/jej uzaleznienie nie jest cool, bo istnieje masowa dezaprobata spoleczna pijanstwa jako zjawiska. Z palaczmi wiadomo, toleruje sie ich, najwyzej doda ze smrodza, ale nikt nie odbiera palacych przez pryzmat narkomanii, patrz palenie w pracy jest ok, stwarzana sa wrecz palarnie, jak ktos Cie poprosi o papierosa, odstapisz nie myslac o tym dwa razy. Jakby zaczeli otwierac pijalnie gdzie mozna w pracy wyskoczyc na kielicha w przerwie na lunch, a na przystanku ktos by Cie poprosil o "gula" wodki to bys sie jednak bardziej zdziwila. Nie ma kobiet placzacych, ze ich malzonek przepala pol wyplaty i dla fajek jest w stanie zrobic wszystko. I wbrew pozorom przez to trudniej zerwac z nalogiem- skoro spolecznie jest on akceptowany, to i palaczowi samemu latwo sie zaakceptowac ze swoim nalogiem.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:05   #122
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Wpadam na szybko, zeby zameldowac, ze dalej ciagne rzucanie. Nie wiem, czy to po Champixie, czy przez powstrzymywanie sie od jarania czy moze po prostu mialam w zyciu problemy i nie stanelam im twarza w twarz, ale psychicznie mam niezla hustawke nastrojow. Mam nadzieje, ze moj zwiazek przetrwa rzucenie . Wpadne wieczorem zeznac czy i dzis poszlo bez smierdzieli.
A, i popolicjantuje mel: jak tam wypalilas tyle ile bylo w planach, czy skusilas sie na wiecej? Pilnujesz sie dzis?
Kasia, a propos tego porownania z niepijacym alkoholikiem, jeszcze jedna rzecz przyszla mi do glowy - w pewnym sensie alkoholikowi latwiej jest rozpoznac, ze jego/jej uzaleznienie nie jest cool, bo istnieje masowa dezaprobata spoleczna pijanstwa jako zjawiska. Z palaczmi wiadomo, toleruje sie ich, najwyzej doda ze smrodza, ale nikt nie odbiera palacych przez pryzmat narkomanii, patrz palenie w pracy jest ok, stwarzana sa wrecz palarnie, jak ktos Cie poprosi o papierosa, odstapisz nie myslac o tym dwa razy. Jakby zaczeli otwierac pijalnie gdzie mozna w pracy wyskoczyc na kielicha w przerwie na lunch, a na przystanku ktos by Cie poprosil o "gula" wodki to bys sie jednak bardziej zdziwila. Nie ma kobiet placzacych, ze ich malzonek przepala pol wyplaty i dla fajek jest w stanie zrobic wszystko. I wbrew pozorom przez to trudniej zerwac z nalogiem- skoro spolecznie jest on akceptowany, to i palaczowi samemu latwo sie zaakceptowac ze swoim nalogiem.
Tak, TLU, wczoraj wypaliłam 3 tak jak miało być, ale o 1 w nocy kiedy miałam się kłaść spać strasznie mi się chciało zapalić, i zaczęłam się strasznie denerwować, jakiś niepokój we mnie wstąpił, zimny pot mnie oblał, nie wiem co się działo, ale przestraszyłam się tym stanem bardzo

Dziś na razie jeden.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:34   #123
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

No ten niepokoj to norma przy rzucaniu, trzeba byc twardym i tyle. Jak przestaniesz palic calkowicie i takie stany beda Cie nachodzic wytlumacz sobie, ze z czasem mina, i z kazda godzina niepalenia jestes blizej calkowitego ich braku. No, a jak zapalisz, to tylko przedluzysz ten okres, kiedy takie stany beda Cie nachodzic. Poki co cwicz silna wole, a potem bedzie latwiej jak sobie przypomnisz ta 1sza w nocy kiedy dalas rade.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:37   #124
karagana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam.Chętnie dołonczę się do tej grupy wsparcia.Jak to się mówi w grupie siła.Wcześniej nie paliłam ok 5 lat.Bardzo silny stres spowodował że sięgnełam po jednego papierosa który gdzieś tam sobie w domku leżał.I tak od jednego się zaczęło.Ale od wczoraj od godz 14 postanowiłam że to już ostatni.Mam dość-głowa ciągle boli,kaszel,bul w płucach rano.Niby tylko doba bez, a już czuję się lepiej.Ale czy wytrzymam?Może razem z wami mi się uda?Na razie nie jest źle.Pozdrawiam
karagana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 21:30   #125
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Jak tam rzucanie?
Ja nie palilam
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:06   #126
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

TYDZIEN bez!!!

Odstawiam tabex wczoraj moze ze dwa lyknelam tylko. Malz od piatku wieczorem (?) juz tez nie pali, w sobote mial kacorka, to go nie ciagnelo, ale wczoraj juz mocno - wiec karmie go tym tabeksiem, co mi zostal - trzy blistry po 20 sztuk, no - niecale - teoretycznie moze jeszcze sie zlamac, ale kaski nie ma, wiec nie kupi :P

Wczoraj na spacerku z dzieckiem wyczuwalismy fajke z takiej odleglosci, ze palacza jeszcze nawet widac nie bylo serio, strasznie to wali a jak pieknie park pachnie, trawa, piasek, no wszystko slowem. Na przyklad moje wlosy

Gratuluje wszystkim, ktore weekend przetrwaly.

Dzis mam wazny egzamin w pracy i nic nie powtorzylam jeszcze a w przerwie obiadowej ide na sloneczko kolorku troszke zlapac.

Najgorsze, ze tesciowa sie zaprasza do nas, a ona pali jak smok . Poza tym nie bardzo moze chodzic, jest bardzo schorowana, no wiec nijak jej tego palenia zabronic. Ani sie z przyjazdu wywinac nijak. Bo to kochana kobieta jest. Eeeh. Proba ogniowa, moze uda sie odwlec do czerwca chociaz
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 07:37   #127
Asiunia_D
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wieden
Wiadomości: 8
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam! Ja niestety sie poddalam, widocznie moj czas jeszcze nie nadszedl Sprobuje narazie ograniczyc i poczekac az znajde prace, bo jestem w trakcie szukania. Moze wlasnie dlatego nie rzucilam, siedze cale dnie w domu i nie mam sie czym zajac. Wiem, glupie tlumaczenie, jestem slabeluszem po prostu. Ale trudno. Nie bede sie zadreczac. W kazdym razie dzieki za wszystkie Wasze slowa, fajnie ze mozna tak sobie pogadac, ponarzekac. Trzymam za Was Wszystkie kciuki i bede zagladac i czytac jak Wam idzie. Trzymajcie sie! I powodzenia!
Asiunia_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 07:49   #128
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Asiunia - ogromna szkoda, no nic, mam nadzieje, ze szybko do nas tutaj powrocisz Jestem pewna, ze we wlasciwym czasie dasz rade
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:11   #129
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Oliath a nie za wczesnie na odstawke? Tez bym chetnie rzucila champix, bo mam po nim mdlosci caly dzien, ale boje sie jeszcze.

Asiunia ja tez jestem bez pracy i jakos to ciagne. Pomysl, ze przynajmniej tyle z tego niepracowania wyniesiesz, ze zerwiesz z nalogiem. Probuj przynajmniej.

Mel dostalas prochy od doktorka?
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:55   #130
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Czego sie nie robi z milosci, TLU a tak serio - nie wiem, najchetniej do konca zycia ladowalabym tabex na wszelki zas dzis bez prochow, a w ochocie/ braku ochoty na fajke nie widze wiekszych zmian. Weekend byl dosc ciezki, bo to byl moj pierwszy weekend odkad rzucilam - ale znosnie. W sumie - zobacze. Chyba juz nie zapale, a jesli beda mna targac emocje, pojde po drugie opakowanie zeznajac pod przysiega, ze pierwszym podzielilam sie z mezem :p
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:59   #131
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Z reszta 1 paczka to chyba i tak nie wystarczajaca dawka na przewidziany czas pelnej kuracji . Ja dzisiaj tez probuje bez procha, jak mnie przycisnie to wezme, ale wole jednak uniknac mdlosci (zaznaczam nie pale a i tak je mam po prochu).
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 12:09   #132
karagana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam.Za godzinę minie druga doba bez dymku .Na razie nie jest najgorzej.Jedyne wspomagacze to zielona i biała herbata......Ale przyznam się,że jakiś wstrętny diablik podpowiada mi w moim umyśle"jedź,jedź kup sobie paczuszkę,to będzie już ostatnia"Normalnie jak wąż kusiciel co skusił Ewę która była w raju haha.Jak ja nienawidze tych fajek.Jak chce mi się palić to przypominam sobie jak mi czasami było niedobrze z nimi.Najbardziej czego się obawiam to stres.Wtedy albo wybuchnę ze zdwojoną siłą,albo zapalę.Pozdrawiam
karagana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 12:46   #133
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Karagana, no 2 doby to juz jest cos !!! Tak trzymaj. Nie nastawiaj sie zle, bo zapewne zareagujesz zupelnie normalnie i po swojemu jakby co - a nastawianie sie na ryzyko zapalenia w nerwach to nic innego, jak zawczasu usprawiedliwianie slabosci jesli zapalisz, kochana, to nie z nerwow, tylko dlatego, ze nie dalas rady ale ja trzymam za Ciebie kciuki, zebys jednak nie zapalila.
A przed ta przerwa 5 lat, jak dlugo wczesniej w ogole palilas? Bo rozumiem, ze palilas (ile?), rzucilas na 5 lat, zapalilas, palilas (ile?) i znow rzucasz, tak ?
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 17:50   #134
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

hej tak jak już było mówione - Tabex! w ogóle nie chce mi się palić! dzisiaj już 9. dzień bez papierosa [niestety metoda 'silnej woli' nie pomogła we wcześniejszych próbach].

życzę powodzenia

edit:
dodam jeszcze, że w sumie ostatnio byłam ciekawa, czy papierosy nadal mi podchodzą po Tabexie i wiecie co się okazało? przepłaciłam to rozchorowaniem się na cały dzień .teraz już wiem, że w najbliższej przyszłości na pewno nie zapalę i w ogóle zapomniałam, że istnieje coś takiego jak papieros właśnie nadszedł czas na kolejnego Tabexa
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .

Edytowane przez cocaine_kate
Czas edycji: 2010-04-26 o 17:56 Powód: przypomniało mi się coś :P
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:43   #135
Temperance30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 268
Dot.: Rzucić palenie, część II

8 dzień bez fajki (8 dzień z aparatem)... wszystko mi śmierdzi
Temperance30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 18:45   #136
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez Temperance30 Pokaż wiadomość
8 dzień bez fajki (8 dzień z aparatem)... wszystko mi śmierdzi
czemu śmierdzi?
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:08   #137
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Witam nowe dziewczyny - good luck!

Udalo mi sie nie wziac procha i nie palic i sprobuje tak dalej pociagnac.

Ciekawa jestem co u Kasi i elunki - mam nadzieje, ze nie poplynelyscie
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:17   #138
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny - good luck!
hej, hej ile już dokładnie jestes bez fajek?

dziewczyny, rewelacja książka - autor: Allen Carr, tytuł: Prosta Metoda Jak Skutecznie Rzucić Palenie. czytałyście może? mi pomogła zrozumieć PRZYCZYNĘ mojego palenia i skutecznie zamienić 'miłość do papierosa' w coś zupełnie odwrotnego naprawdę polecam


tak btw. - najgorsze jest to, że moój tż pali i ciężko mi z tym teraz wytrzymać miałyście coś podobnego?
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .

Edytowane przez cocaine_kate
Czas edycji: 2010-04-26 o 19:20
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:23   #139
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

6 dni, ale ostatnio tez tak bylo i zapalilam i zas musialam zaczynac od nowa. Ksiazki nie czytalam, bo mnie irytowala , widzialam film instruktazowy. Na mnie Carr nie dziala. Btw zmarl na raka pluc.

Moj mezczyzna palil, ale teraz rowniez nie pali. Metode nazywam dominatrix

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-04-26 o 19:24
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-26, 20:05   #140
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

6 dni i się wyłamałaś? czemu, jeśli można spytać? a 'smakowały' ci fajki po takim czasie w ogóle ?
na mnie Carr wpłynął niesamowicie, to chyba rola podświadomości o proszę, nie wiedziałam, że zmarł !

ja narazie podsunęłam swojemu książkę, obiecał, że przeczyta, ale ostatnio zapowiedział mi, że do naszego wyjazdu do Norwegii [na początku czerwca] rzuci - trzymam go za słowo, a jak nie to kupie mu Tabex i koniec
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .

Edytowane przez cocaine_kate
Czas edycji: 2010-04-26 o 20:08
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 20:57   #141
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Rzucić palenie, część II

Hello. Dziś byłam w przychodzi studenckiej po receptę. Kobita kazała mi się zapisać na wizytę do internisty - jutro o 11:15 Mam nadzieję, że pójdzie mi na rękę i przepisze mi tabex bez zbędnego dziamdziolenia. Dzisiaj zapaliłam 4 papierochy. Jeden przed wejściem do miejskiego autobusu - i to był błąd. Duchota, słonce na całego, aż pobladłam i znów ten zimny pot.. Eh!

TLU - co to za metoda dominatrix? Jak pali to potem seksu nie ma?

Tak cholernie się cieszę że jest duża szansa na to, że już jutro łyknę tabex
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:05   #142
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
TLU - co to za metoda dominatrix? Jak pali to potem seksu nie ma?

Tak cholernie się cieszę że jest duża szansa na to, że już jutro łyknę tabex
też podejrzewam, że to właśnie taka metoda
mnie ciągnęło przez 6 pierwszych dni tabexu do fajek ,ale później już luz radzę zapalić papierosa po jakimś tygodniu - odrzuca skutecznie
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:25   #143
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Rzucić palenie, część II

Hej kochane, bylam w pracy na 11h nie, nie poplynelam 12 dni bez fajki!!! bez wspomagaczy!!! TYLKO SILNA WOLA. moj chlop se pali ale wisi mi to, ostatnio mnie wkurza to mi nie zalezy...najwazniejsze by to robil na balkonie pozdrawiam, ide spiochac
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 21:29   #144
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez 24kasia86 Pokaż wiadomość
nie, nie poplynelam 12 dni bez fajki!!! bez wspomagaczy!!! TYLKO SILNA WOLA.
tak trzymaj, podziwiam cię z silną wolą
co ja w ogóle napisałam wcześniej! ja też jednak 12sty dzień bez! źle policzyłam w kalendarzu wybaczcie
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 22:27   #145
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Rzucić palenie, część II

Mel no wierzyc mi sie nie chce, ze Cie do internisty pognala, po co? Zakladam, ze w przychodni studenckiej to lekarz ogolny byl i niby dlaczego nie mogla dac recepty od reki?

co to za metoda dominatrix?
Jak pali to nie tylko seksu nie ma, ale ma mnie palaca - chwytam sie wszelakich metod dominacji (biedaczek nawet nie jest tego swiadomy, tzn prawidlowosc zauwaza, ale nie wie, ze to podejscie metodyczne). Ta druga metoda dziala tylko w wypadku zdeterminowanego i oddanego chopa. Pierwsza chyba w wypadku kazdego.

cocaine_kate - poplynelam bo wyszlam do pubu. Dlatego teraz planuje sobie odpuscic na dosc dlugi okres czasu. A fajki po tym czasie owszem - smakowaly, a w glowie sie zakrecilo, ze az milo. No, ale nie bylam wtedy na zadnych wspomagaczach.

Ciesze sie, ze kasia dalej z nami. I jak, robi sie latwiej? Wytrzymalam dzis caly dzien bez wspomagaczy (po tym jak bralam je przez 2 dni) i bylo trudniej, ale skoro robi mi sie niedobrze to raczej musze prochy omijac. Zauwazylam, ze zupelnie nie panuje przez to nad nerwami, denerwuje sie o byle co i to z taka sila, ze mnie to przeraza, jak male zepsute do cna dziecko. Normalnie, tj kiedys, nad emocjami panowalam za pomoca peta. I bylam bardzo mila i spokojna
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 23:13   #146
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

Cytat:
Napisane przez TLU Pokaż wiadomość
No, ale nie bylam wtedy na zadnych wspomagaczach.
wow! taaaaaaak, alkohol to morderca przy rzucaniu palenia - trzeba się teraz nauczyć nie jarać na jakichs zakrapianych imprezach ale jak wiadomo to troche trudne przynajmniej dla mnie bo ostatnio sprobowalam i jak mowilam rozchorowalam się aż
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 23:30   #147
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Rzucić palenie, część II

TLU, a bo ja wiem. Nie chciałam zbytnio oporu stawiać, gdyby mi pielęgniarka powiedziała że za 2 tygodnie wolny termin to bym poprosiła o wypisanie recepty od ręki. A bo ja wiem czemu do internisty? Może pierwszy z brzegu wolny, pytała mnie czy chcę do ginekologa iść Pewnie pomyślała że Tabex to bóg wie co Anyway - mam wtedy okienko i bliziutko także bez problemu, jutro zdam relację.


Cytat:
Napisane przez cocaine_kate Pokaż wiadomość
wow! taaaaaaak, alkohol to morderca przy rzucaniu palenia - trzeba się teraz nauczyć nie jarać na jakichs zakrapianych imprezach ale jak wiadomo to troche trudne przynajmniej dla mnie bo ostatnio sprobowalam i jak mowilam rozchorowalam się aż
A ja mam wesele za 2 tygodonie Nie swoje, żeby nie było!

Ale za 2 tyg jak się uda to nawet jak wyjdę sobie w trakcie weselicha zapalić to mnie na bank odrzuci i zmłóci i zemdli
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 07:32   #148
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: Rzucić palenie, część II

Dziewiaty dzien

Kasia, to Ty pisalas, ze po tygodniu bylo Ci ciezej niz po 2-3 dniach?... Normalnie jakas obsesja mnie wczoraj dopadla, prawdopodobnie zbiegly sie dokuczliwosci dnia powszedniego, czarnowidztwo i brak tabeksia - ale dalam rade. Tabeksia jednak bede sobie jeszcze czasem lykac, jako ze juz nie musze dla malza oszczedzac - sie zrazil wczoraj, zle mu bylo po pierwszym dniu lykania, na cisnienie mu wdeplo chyba, rano stanowczo tabeksia odmowil
Wczoraj padal letni deszcz, powietrze bylo tak cudowne, ze zaciagalam sie nim jak durna
Nie chce palic, bleee, chce miec kaske, biale zabki, czuc zapachy i smaki, pachniec, czuc sie wolna... ... nie ma latwo jednak
__________________
Iza
Diablicja
Lilo
Kubulek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 08:16   #149
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Rzucić palenie, część II

Hej
TLU dzięki za pamięć
u mnie OK, jakoś mnie nie ciągnie...może to cisza przed burzą
Nawet nie myślę o fajkach....dla mnie to tak jakby nie istniały...
Pozdrawiam i życze wytrwałości dalej
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 09:03   #150
cocaine_kate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 487
Dot.: Rzucić palenie, część II

hej dziewczyny dzisiaj 13. dzień bez fajki, wlasnie połknęłam tabexa
Cytat:
A ja mam wesele za 2 tygodonie Nie swoje, żeby nie było!

Ale za 2 tyg jak się uda to nawet jak wyjdę sobie w trakcie weselicha zapalić to mnie na bank odrzuci i zmłóci i zemdli
to bedziesz miala pewnie ciężkie chwile, ale nawet jak sprobujesz zapalić, to zobaczysz ,że fajki tak naprawdę są ohydne i wcale tak dobrze nie smakują jak myślimy
__________________
and if i dreamin' ,i dreamin' of you .
cocaine_kate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 08:19:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:49.