przetłuszczające się włosy - wątek zbiorczy cz. II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 20:05   #121
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Cytat:
Napisane przez Beti040191 Pokaż wiadomość
Polecam szampon ......
Rewelacja!
Taaak, spamerze. Pewnie mi ten Twój cudowny zestaw wyleczy hyperandrogenizm Po tego typu nachalnej reklamie na pewno nie sięgnę po nic tej marki.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-12-15 o 09:46 Powód: treść w cytacie
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 11:20   #122
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Cześć dziewczyny . Chciałam się poradzić, bo już po prostu nie daje rady :banghead:. Na początku liceum włosy zaczęły mi się trochę bardziej przetluszczac. Mylam włosy przez całe liceum co dwa dni i było ok. Teraz od niedawna jest jakaś tragedia dalej myje co 2 dni (zawsze rano, bo jak umyje wieczorem to na drugi dzień rano juz tragedia byla). Przykładowo wczoraj rano umylam włosy, a dzisiaj rano juz tluste, nie tylko przy skórze głowy, ale trochę też na długości. Pielęgnacja moich włosów się nie zmieniła. Myje często jakąś barwa albo jakimś rosyjskim szamponem, nakładam odżywkę od ucha w dół ( musze, bo inaczej włosów nie rozczesze). Czasem też olejuje włosy, czasem nałóże maskę i tyle.
Poradźcie czego powinnam spróbować, aby zmniejszyć to przetluszczanie?

Napisze tez, ze próbowałam tez szamponów dla dzieci typu babydream. Może jakieś tabletki by pomogły trochę? Albo picie jakichś ziolek typu pokrzywa?

Edytowane przez lioele
Czas edycji: 2015-12-27 o 11:22
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 18:06   #123
Vaanessaa
Zadomowienie
 
Avatar Vaanessaa
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1 005
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny . Chciałam się poradzić, bo już po prostu nie daje rady :banghead:. Na początku liceum włosy zaczęły mi się trochę bardziej przetluszczac. Mylam włosy przez całe liceum co dwa dni i było ok. Teraz od niedawna jest jakaś tragedia dalej myje co 2 dni (zawsze rano, bo jak umyje wieczorem to na drugi dzień rano juz tragedia byla). Przykładowo wczoraj rano umylam włosy, a dzisiaj rano juz tluste, nie tylko przy skórze głowy, ale trochę też na długości. Pielęgnacja moich włosów się nie zmieniła. Myje często jakąś barwa albo jakimś rosyjskim szamponem, nakładam odżywkę od ucha w dół ( musze, bo inaczej włosów nie rozczesze). Czasem też olejuje włosy, czasem nałóże maskę i tyle.
Poradźcie czego powinnam spróbować, aby zmniejszyć to przetluszczanie?

Napisze tez, ze próbowałam tez szamponów dla dzieci typu babydream. Może jakieś tabletki by pomogły trochę? Albo picie jakichś ziolek typu pokrzywa?

Aj ja mam tak samo.. Kiedyś mogłam myć włosy raz na parę dni i nie było widać przetłuszczających się. A teraz nawet sobie nie mogę tego wyobrazić. Muszę myć włosy codziennie, tak się przetłuszczają u skóry głowy.. najbardziej na przodzie, przy grzywce, po bokach itp, reszta nie jest tak źle. A mam długie włosy, puszące się i muszę je za każdym razem suszyć i prostować, a to też moim włosom nie pomaga. Moja pielęgnacja włosów także się nie zmieniła. Używam odżywek, jakiś olejków na wzmocnienie ich. Próbuje też je zmieniać bo myślałam że to może przez jakiś kosmetyk, ale nic z tego, dalej to samo. Więc dołączam się do pytania, co robić?!
Vaanessaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:17   #124
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Ja mogę tylko poradzić ze jak masz puszace włosy to polecam keratynowe prostowanie. Mi się też przetluszczaja włosy i myje je codziennie ale dzięki prostowaniu nie tracę tyle czasu rano na układanie włosów
candeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-01, 20:52   #125
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Cytat:
Napisane przez Vaanessaa Pokaż wiadomość
Aj ja mam tak samo.. Kiedyś mogłam myć włosy raz na parę dni i nie było widać przetłuszczających się. A teraz nawet sobie nie mogę tego wyobrazić. Muszę myć włosy codziennie, tak się przetłuszczają u skóry głowy.. najbardziej na przodzie, przy grzywce, po bokach itp, reszta nie jest tak źle. A mam długie włosy, puszące się i muszę je za każdym razem suszyć i prostować, a to też moim włosom nie pomaga. Moja pielęgnacja włosów także się nie zmieniła. Używam odżywek, jakiś olejków na wzmocnienie ich. Próbuje też je zmieniać bo myślałam że to może przez jakiś kosmetyk, ale nic z tego, dalej to samo. Więc dołączam się do pytania, co robić?!
Przetłuszczanie - zrobić badania, żeby wykluczyć przyczynę wewnętrzną, dopiero potem wspomagać się kosmetykami czyli szamponami do włosów tłustych lub przeciwłupieżowymi, peelingami, wcierkami, suchym szamponem. Warto obejrzeć głowę pod kamerką np u trychologa, żeby zobaczyć, jak to dokładnie wygląda, czy sebum się odkłada na skórze, czy nie ma tłustego łupieżu itd.

Puszenie - jeśli pielęgnacja nie działa, to działać stylizacją, jeśli i to nie działa, to keratynowe prostowanie. Innych opcji nie ma, a przynajmniej ja ich nie znalazłam.

Przetłuszczanie i puszenie jednocześnie potrafi naprawdę uprzykrzyć życie. Ja po encanto mam chociaż z tym drugim spokój.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 11:17   #126
Kornelia160
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Angry Włosy przetłuszczające się od razu po myciu

Hej!
Wczoraj wieczorem umyłam włosy, a dzisiaj rano były już one przetłuszczone od skóry głowy. Nie wiem co robić, kiedyś nie miałam takiego problemu. Teraz dzieje się tak któryś raz z rzędu. Używam 4-5 razy w miesiącu suchego szamponu, czy to on może być powodem problemu? Co robić, aby ograniczyć przetłuszczanie włosów?
Kornelia160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:15   #127
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy przetłuszczające się od razu po myciu

Cytat:
Napisane przez Kornelia160 Pokaż wiadomość
Hej!
Wczoraj wieczorem umyłam włosy, a dzisiaj rano były już one przetłuszczone od skóry głowy. Nie wiem co robić, kiedyś nie miałam takiego problemu. Teraz dzieje się tak któryś raz z rzędu. Używam 4-5 razy w miesiącu suchego szamponu, czy to on może być powodem problemu? Co robić, aby ograniczyć przetłuszczanie włosów?
Jakiego używasz szamponu, czy używasz odżywki, czy zmieniałaś coś w pielęgnacji ostatnio?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-22, 12:21   #128
Kornelia160
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Włosy przetłuszczające się od razu po myciu

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jakiego używasz szamponu, czy używasz odżywki, czy zmieniałaś coś w pielęgnacji ostatnio?
Nie nic nie zmieniłam. Używam Sajoss i odżywki z joanny, zawsze byłam z nich zadowolona, ale teraz nie wiem co się dzieje...
Kornelia160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 13:48   #129
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Włosy przetłuszczające się od razu po myciu

Cytat:
Napisane przez Kornelia160 Pokaż wiadomość
Nie nic nie zmieniłam. Używam Sajoss i odżywki z joanny, zawsze byłam z nich zadowolona, ale teraz nie wiem co się dzieje...
Syoss i Joanna niesteety nie nie mówią, te marki maja całe serie różnych produktów z różnymi składami. Konkretnie, które to są szampon i odżywka. Jak nakładasz odżywkę?
Jeśli problem nie leży w pielęgnacji, to powód musi być natury zdrowotnej i tutaj bez badań nikt Ci nic skutecznego nie poradzi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 16:47   #130
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

postaram sie przejrzec co polecacie

ja niestety dopiero musze znalezc jakis sposob na przetluszczanie. prawdopodobnie z powodu tarczycy skalp zaczal mi szalec mocniej wypadaja i zaczely sie tluscic.
poki co postanowilam je skrocic, bo w obecnej dlugosci schna mi wiecznosc... na skalp stosuje Cerkogel 10% i zakupilam balsam Ecolab dla wlosow przetluszczajacych a szampon Revitax i zmiennie z jakims zdzierakiem.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 17:02   #131
QueenFire
Przyczajenie
 
Avatar QueenFire
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 4
Przetłuszczające się włosy

Od 2 miesięcy mam problem z przetłuszczaniem się włosów. Włosy myję od kilku lat co dwa dni i zawsze 1 dnia były świeże, a 2 już trochę mniej ale nie było tego aż tak widać. Tak jak wspomniałam od 2 miesięcy nie mogę sobie z nimi poradzić, ponieważ już 2 dnia nawet w związanych włosach widać mocno, że są przetłuszczone i nie mogę z nimi nic zrobić. Szampony zmieniam bardzo często (co oznacza, że włosy nie przyzwyczaiły się do szamponu). Zmieniam te szampony tak często, że już prawie każdą firmę wypróbowałam jak i różne rodzaje szamponów. Odżywki stosuję na końcówki włosów 2 razy w tygodniu (te odżywki nie obciążają włosów). Nie wiem już co mam robić staram się tych włosów nie obciążać i nie niszczyć, a przetłuszczają się bardzo mocno. Może któraś z was zna sposób na przetłuszczające się włosy? Słyszałam, że dobry jest peeling na skórę głowy (oczywiście nie taki zwykły peeling jak do skóry ) ale nie wiem czy to uda się. Może któraś z was próbowała ?
QueenFire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-11, 16:50   #132
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 879
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Ja zauważyłam mniejsze przetluszczanie włosów już po tygodniu zażywania witaminy C 1000 mg dziennie
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 20:55   #133
Puderek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Mega delikatny szampon do włosów!!!

Witajcie poszukuję szamponu jakiegoś super delikatnego mam włosy ze skłonnością do przetłuszczania się i są one dość delikatne i wrażliwe . Mogły byście mi coś polecić ? najlepiej żeby można było go kupić w drogerii typu rossman i możliwie nie drogi z góry dziękuje .
Puderek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 08:04   #134
nika5037
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Problem przetuszczającymi się włosami...

Cześć!
Tak jak w temacie mam problem z włosami. Jest to pewnie spowodowane, że jestem w okresie dojrzewania i mam chorobę Hashimoto. Więc tak.. włosy myję co dwa dni, ale zastanawiam się czy nie być ich codziennie, ponieważ gdy umyję włosy pierwszego dnia są okej, ale drugiego są już tłuste. Używałam dużo szamponów przetłuszczających ale żaden mi nie pomaga. Oczywiście rozcieńczam szampon z wodą i dobrze spłukuję włosy. Nie używam żadnych lakierów, spryskiwaczy do rozczesywania włosów czy innych tego typu rzeczy. Gdy myję włosy nie szuszę ich szuszarką, z wyjątkiem jednego dnia w tygodniu kiedy idę z klasą na basen (wf). Nie noszę też rozpuszczonych włosów, bo wtedy jeszcze szybciej mi się tłuszczą. Chcę w wakacje myć włosy co kilka dni, aby je przyzwyczaić bo gdzieś czytałam że to pomaga. Ale co zrobić gdy jeszcze trwa rok szkolny.. Mam już dość jak klasa patrzy się na mnie dziwnym wzrokiem, a gdy że mną rozmawiają patrzą się na moje włosy. A gdy do tego dojdzie trądzik to patrzą się tylko na moje pryszcze i na włosy. Chcę spróbować robić domowe maseczki na włosy, ale obawiam się czy to tylko nie pogorszy. Dodam jeszcze że jak na razie nie stać mnie na wizytę u specjalisty, ale zbieram pieniążki.
Więc co mam robić?
nika5037 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 07:59   #135
Mirabellak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 17
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Też miałam podobny problem. Zaczęłam stosować szampon seboradin z czarną rzodkiewką i tak już stosuje go od 7 miesięcy. Wypróbuj, fajny produkt.
Mirabellak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 18:12   #136
izabelkax33
Przyczajenie
 
Avatar izabelkax33
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Problem z przetłuszczającymi się włosami ;/

Problem pojawił się kilka dni temu do tego czasu normalnie myłam włosy co dziennie albo co dwa dni. jednakże kiedy umyłam włosy w czwartek wieczorem w piątek rano wyglądały tak jak bym wcale ich nie myła -.- dzisiaj natomiast myślałam że jakiejś nerwicy dostanę. koło 9 umyłam włosy tak jak zwykle i je wysuszyłam a 10 minut później mi się już przetłuściły, więc umyłam jeszcze raz i zrobiłam płukankę z pokrzywy i było całkiem dobrze do niedawna znowu mi się przetłuściły, ogólnie nie są jakoś całe przetłuszczone najbardziej w miejscu gdzie mam przedziałek i w stronę grzywiki i to wygląda okropnie :c a ja nie lubię nosić związanych włosów...
co do tej płukanki to jestem blondynką i czytałam że to nie nadaje sie dla blondynek czy to prawda ? ....
więc co mam zrobić aby te włosy mi się tak szybko nie przetłuszczały. :c jakieś specjane szampony, odżywki cokolwiek?

Edytowane przez izabelkax33
Czas edycji: 2016-05-22 o 18:28
izabelkax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 11:52   #137
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

a ja polecam Selsun blue szampon ... myje nim i wlosy mniej smierdza i sie przetluszczaja poszlam do dermatologa i dostalam masc .. i mam spokoj bo zadne szmapony maski nie pomagaly .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-28, 10:32   #138
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Przyczyna najprawdopodobniej tkwi wewnątrz. Izabelkax33 zmieniałaś coś w diecie ostatnio? Miałaś dużo stresu, jakieś choroby?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 23:51   #139
wisrud0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

Witam, mam taki problem. Otoz moje wlosy odkad pamietam bardzo sie przetluszczaja , myje je w zasadzie codziennie . Są też dosyc dlugie i na koncach jakby troche przesuszone . ( bardzo sie plączą) Obcinam koncowki ale wiadomo dobor szamponu jest wazny. Szukam czegos dobrego ale nie moge znalezc. Jak juz znajde szampon dobry na przetluszczanie to moje wlosy sa suche jak siano i nie daja sie rozczesac , a jak znowu znajde cos co je fajnie nawilza to tragicznie sie przetluszczaja . HELP :/
wisrud0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-27, 09:58   #140
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

Mam ten sam problem i jeśli chodzi o przetłuszczanie się, to jednak najlepsza jest dla mnie zielona Schauma, inne szampony na przetłuszczające się włosy (i te tańsze i dużo droższe) albo zdecydowanie za bardzo wysuszały mi włosy albo nie dawały żadnego efektu. Nie wierz w hasła "idealny dla włosów tłustych u nasady i suchych na końcach"
Na końcówki - kosmetyki do przesuszonych włosów



Powiem Ci jeszcze o moim spostrzeżeniu: duży wpływ na przetłuszczanie się włosów ma jakość wody. Tu gdzie obecnie mieszkam woda jest tragiczna - bardzo twarda. Widzę kolosalną różnicę, gdy jadę do rodzinnego domu
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 14:20   #141
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez wisrud0 Pokaż wiadomość
Witam, mam taki problem. Otoz moje wlosy odkad pamietam bardzo sie przetluszczaja , myje je w zasadzie codziennie . Są też dosyc dlugie i na koncach jakby troche przesuszone . ( bardzo sie plączą) Obcinam koncowki ale wiadomo dobor szamponu jest wazny. Szukam czegos dobrego ale nie moge znalezc. Jak juz znajde szampon dobry na przetluszczanie to moje wlosy sa suche jak siano i nie daja sie rozczesac , a jak znowu znajde cos co je fajnie nawilza to tragicznie sie przetluszczaja . HELP :/
Masz dwa wyjścia:
-używasz jednego szamponu do włosów tłustych, ale nie rozprowadzasz go na długości, tylko na samej skórze, dopiero przy spłukiwaniu piana myje całe włosy. Przy bardzo wysuszającym szamponie możesz też nakładać odżywkę na włosy i dopiero wtedy je myć.
-używasz dwóch szamponów, jednego dopasowanego do potrzeb skóry głowy, drugiego do potrzeb włosów. Nic w tym specjalnie skomplikowanego nie ma.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 19:03   #142
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

witajcie moje drogie
od kilku tygodni przebywam w Uk i tu zaczęły się moje problemy z przetłuszczaniem. Zabrałam ze sobą szampon NIvea ...i żadnego ziołowego ;( strasznie nad tym ubolewam. Nie mogę w mojej mieścinie znaleźć szamponu ziołowego.Ostatnio jak zapytałam w sklepię diewczynę o szampon pokrzywowy lub inny ziołow - popatrzyła na mnie jak na ufoludka. Na pólkach widze jedynie loreal, herbal essence a reszty nawet nie znam. nie wiem czego tu szukac i gdzie. Nie znam jeszcze sklepów, nie mam kogo zapytac. Odiedzam jedynie Tesco i od czasu do czasu jakieś drogerie ( i to nie są chyba sieciówki).
moze cos znajde z dziale dla dzieci, nie wiem po co sięgac a włosy po kilku godzinach od mycia wołają o pomstę do nieba
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 21:00   #143
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
witajcie moje drogie
od kilku tygodni przebywam w Uk i tu zaczęły się moje problemy z przetłuszczaniem. Zabrałam ze sobą szampon NIvea ...i żadnego ziołowego ;( strasznie nad tym ubolewam. Nie mogę w mojej mieścinie znaleźć szamponu ziołowego.Ostatnio jak zapytałam w sklepię diewczynę o szampon pokrzywowy lub inny ziołow - popatrzyła na mnie jak na ufoludka. Na pólkach widze jedynie loreal, herbal essence a reszty nawet nie znam. nie wiem czego tu szukac i gdzie. Nie znam jeszcze sklepów, nie mam kogo zapytac. Odiedzam jedynie Tesco i od czasu do czasu jakieś drogerie ( i to nie są chyba sieciówki).
moze cos znajde z dziale dla dzieci, nie wiem po co sięgac a włosy po kilku godzinach od mycia wołają o pomstę do nieba
Herbal Essence ma dość mocno oczyszczające szampony w linii Clearly Naked, w bootsie jest ona dostępna z tego co widzę KLIK.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 12:22   #144
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

dzięki Chimay, znalazłam w google boots i w mojej miescinie. czy to jest apteka?

gdybym teraz pakowała się w Polsce zabrałabym zupełnie inne kosmetyki..wcierki ziołowe, szampony, nawet herbaty ziołowe ehh gdzie ja głowe miałam

wracając do moich włosów, mylam je co 2-3 dni a teraz dzien po myciu wglądają masakrycznie - tego się nie da opisc. Idę niedługo do pracy i nie będę mogła sobie pozwolic na codzienne poranne mycie ;/
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 12:27   #145
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
dzięki Chimay, znalazłam w google boots i w mojej miescinie. czy to jest apteka?

gdybym teraz pakowała się w Polsce zabrałabym zupełnie inne kosmetyki..wcierki ziołowe, szampony, nawet herbaty ziołowe ehh gdzie ja głowe miałam

wracając do moich włosów, mylam je co 2-3 dni a teraz dzien po myciu wglądają masakrycznie - tego się nie da opisc. Idę niedługo do pracy i nie będę mogła sobie pozwolic na codzienne poranne mycie ;/
Boots to drogerio - apteka.

To może być kombinacja wielu czynników, ale oby zmiana szamponu pomogła.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 13:37   #146
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

mam nadzieję, ze szampon pomoże chociaż troszkę.
Od samego początku jak myłam tu głowę to włosy byly " ciężkie". nawet jak je rozczesywałam od razu po wyschnięciu były takie jakby hmmm niedomyte, cięzkie i przylizane. Brakuje im tej lekkości, świeżosci. nie wiem z czego to moze wynikać, może woda. Zaczełam nawet suszyc suszarką bo po niej zazwyczaj miałam takie lekkie włosy ...ale niestety.
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 14:34   #147
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Najlepszy szampon do przetłuszczających się włosów?

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
mam nadzieję, ze szampon pomoże chociaż troszkę.
Od samego początku jak myłam tu głowę to włosy byly " ciężkie". nawet jak je rozczesywałam od razu po wyschnięciu były takie jakby hmmm niedomyte, cięzkie i przylizane. Brakuje im tej lekkości, świeżosci. nie wiem z czego to moze wynikać, może woda. Zaczełam nawet suszyc suszarką bo po niej zazwyczaj miałam takie lekkie włosy ...ale niestety.

Dość mocne szampony ma też Dr Organic, to brytyjska marka. To są szampony eko, więc mają sporo wyciągów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 22:56   #148
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Jakei badania i choroby mogą ? stanowić przy przetłuszczaniu sie włosów , ja miałam lekkie zapalenie łojotkowe skóry głowy prywatnie byłam u dermatologa z tym problemem! pomogł szampon Selsun blue drożdze od wewnątrz zmiana diety stres szczególnie nasilil objawy oczyszczanie skóry głowy jest ważną kwestią ja polecam czarne mydło Agafii
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 09:21   #149
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Jakei badania i choroby mogą ? stanowić przy przetłuszczaniu sie włosów , ja miałam lekkie zapalenie łojotkowe skóry głowy prywatnie byłam u dermatologa z tym problemem! pomogł szampon Selsun blue drożdze od wewnątrz zmiana diety stres szczególnie nasilil objawy oczyszczanie skóry głowy jest ważną kwestią ja polecam czarne mydło Agafii
Hormonalne. W takim przypadku tylko leczenie da radę wyregulować łojotok. Kosmetyki mogą trochę pomóc, ale pokładanie w nich całej nadziei jest w w takich sytuacjach błędem. Jeśli skóra jest mocno przetłuszczona, to na bank zwykłe mycie nie usuwa całego łoju i tworzy się gruba warstwa, łuski, czopy - niewidoczne gołym okiem. Przeważnie wtedy potrzebne są profesjonalne peelingi, żeby to usunąć, a potem stosowanie odpowiednich środków w domu: mocznik, oliwka salicylowa, olejki eteryczne, szampony przeciwłupieżowe i przeciwłojotokowe, wcierki.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 10:59   #150
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY cz. II

wy mnie nie straszcie może, ok? mam nadzieję, że to wina wody i z czasem sie przyzwyczaję
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-18 11:54:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.