Guzek na piersi - wątek zbiorczy! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-01, 10:07   #121
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Guzek na piersi

Dokładnie tak może być Jaosiu ze po biopsji okaze sie ze operacja nie jest konieczna. Wiem co czujesz,ja tez bylam przerazona.
Nika dzisiaj piatek,jestes juz po USG??
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 13:46   #122
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Guzek na piersi

Tak zrobiłam
Teraz musze czekac na mamę i jechac do Opola
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-01, 22:36   #123
Joasia S.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Guzek na piersi

Do onkologa poszłam prywatnie, bo nie chciałam czekać... Czy ktoś orientuje się, jakie są koszta związane z biopsją (wyniki są w godzinę po badaniu!) i samym zabiegiem...? Będę wdzięczna za odpowiedź
Joasia S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-02, 06:35   #124
varda
Raczkowanie
 
Avatar varda
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Rybnik/Kraków
Wiadomości: 477
Dot.: Guzek na piersi

od jakiegoś czasu boli mnie z boku prawa pierś. Początkowo nic tam nie wyczułam, myślałam, że może się uderzyłam, w każdym razie poboli i przestanie. Ale ostatnio wyczułam tam takiego małego guzka...kurcze wystraszyłyście mnie tym wątkiem zaczynam poszukiwania jakiegoś prywatnego ginekologa-kobiety, do mężczyzn się strasznie zraziłam. Jak znajdę to pewnie we wtorek sie wybiorę i zrobi mi od razu USG. Jejku, oby to nie było nic groźnego...mam naście lat!
__________________
وراء كل رجل عظيم امرأة



Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 19:18   #125
mae84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Guzek na piersi

witam,
wlasnie przejrzalam cale forum i mam pare pytan. Ale zaczne od poczatku. W czerwcu wyczulam w piersi malego guzka, ale go calkowicie zignorowalam tlumaczac sobie, ze przed mieisaczka to normalne. W koncu we wrzesniu moj chlopak zmusil mnie do pojsca do lekarza. Zrobilam USG i lekarz wykonujacy to badanie stwierdzil, ze to pewnie gruczolakowlokniak. Poszlam wiec do onkologa we Wroclawiu i lekarz przebadal mnie tylko palcami, potwierdzil diagnoze i stwierdzil, ze by mi to wycial. Wyznaczyl mi termin na 6 grudnia, czyli juz za 3 dni... I tu sie zaczynaja moje pytania: czemu nie musialam robic biopsji? Czy lekarz moze byc az tak pewny diagnozy? A po drugie: doriss napisala, ze nie mogla miec zabiegu w czasie miesiaczki, a mi wlasnie sie ona spoznia i pewnie bede miala okres w czasie zabiegu. Czy to jest przeciskazanie? Dlaczego nie mozna miec okresu? Ze wzgledu na twardosc gruczolow? I co mam wiec zrobic? Pojsc tam i przelozyc zabieg czy co? Pomozcie, prosze :/
mae84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-03, 19:30   #126
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Guzek na piersi

Wydaje mi się ,że przed skierowaniem na wycięcie - powinna być biopsja.Nie każdy guzek wymaga usunięcia.
Zrób sobie prywatnie USG - na ul.Oławskiej w spółdzielni Vita są szybkie terminy (sama tam robię,gdy jestem we Wrocławiu).
A miesiączka jest przeciwskazaniem do wszystkich zabiegów operacyjnych.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo

Edytowane przez Momo
Czas edycji: 2006-12-04 o 08:39 Powód: dopisek
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 10:27   #127
Joasia S.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Guzek na piersi

MOMO, kochanie, proszę, powiedz, ile kosztuje prywatna biopsja... o moim guzku wiem zaledwie od tygodnia, nie jestem przygotowana na jakiekolwiek wydatki, i tak już byłam prywatnie u ginekologa, onkologa, teraz biopsja, potem zabieg... Boje się tych kosztów, i to w dodatku przed świętami... Może chociaż przybliżone sumy...? Pozdrawiam gorąco wszystkie dziewczyny!!!
Joasia S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-04, 14:21   #128
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Guzek na piersi

Joasiu nie robiłam prywatnie biopsji,ale wydaje mi się,że kosztuje ponad 100zł.
Wszystko zależy od gabinetu.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 16:40   #129
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Guzek na piersi

sledze to forum od jakiegos czasu, raz juz sie wypowiedzialam. mam za soba usuniecie guza- to byl włokniak. nierozumiem dlaczego piszecie ze konieczna jest biopsja, ja gdybym mogla cofnac czas to bym jej nie robila bo to kosztowalo mnie mase bolu, lekarz kul mnie 3razy i łzy leciały po mojej twarzy jak groch. wiadomym jest to ze w tam mlodym wieku nie jest to guz zlosliwy,a jesli on boli, twardnieje i powieksza sie nie ma co czekac z zabiegiem usuniecia go. po kilku latach ta zmiana moze byc złośliwa. włokniak jest zmiana nigrozna w poczatkowym stadium, to nic innego jak zatkany kanal mleczny. kiedys czekajc u lekarza w poczekalni rozmawialam z kobieta, miala ona ok 30lat, niestety zbagatelizowala 1 guzek i nic z nim nie robila a teraz ma ich kilka na obu piersiach i nie moze ich usunac bo ttrzeba by bylo usuwac cale piersi. chodzi systematycznie do lekarza i sciaga płyn z guzkow, ma biopsje i tak w kolko dlatego apeluje zebyscie odrazu zrobily porzadek z takimi sprawami, to nie jest nic strasznego. ja wieksze meki przechodzilam po biopsji (chociaz to pewnie zalezy od lekarza jak delikatnie to robi) niz po zabiegu
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-04, 17:22   #130
Joasia S.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Guzek na piersi

Już kompletnie nic nie rozumiem.. Jedni twierdzą, że po biopsji może sie okazać, że nie będzie potrzebny zabieg, a teraz czytam, że biopsja generalnie jest zbędna i należy zaraz wycinać guzka. Jestem już całkiem zdezorientowana. Mam jechać pojutrze na biopsję, jestem wkurzona i wystraszona. Zaczynam w ogóle żałować, że poszłam prywatnie do onkologa, ale pewnie w ramach NFZ czeka sie długo, co? Zresztą nie chce mi sie od nowa rejestrować itd. Może jakiś specjalista mógłby się tutaj wypowiedzieć? Przeciez jest jakiś lekarz opiekujący się poszczególnymi wątkami, prawda? Halo! Panie doktorze, proszę odpowiadać na pytania - wmiarę możliwości rzecz jasna... Interesuja mnie wszelkie informacje dotyczące włókniaka, przebieg jego sprawdzenia, leczenia i ... cennik tychże usług w prywatnych gabinetach. Pozdrowki
Joasia S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 12:29   #131
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Guzek na piersi

Cytat:
Napisane przez strazaczka Pokaż wiadomość
sledze to forum od jakiegos czasu, raz juz sie wypowiedzialam. mam za soba usuniecie guza- to byl włokniak. nierozumiem dlaczego piszecie ze konieczna jest biopsja, ja gdybym mogla cofnac czas to bym jej nie robila bo to kosztowalo mnie mase bolu, lekarz kul mnie 3razy i łzy leciały po mojej twarzy jak groch. wiadomym jest to ze w tam mlodym wieku nie jest to guz zlosliwy,a jesli on boli, twardnieje i powieksza sie nie ma co czekac z zabiegiem usuniecia go. po kilku latach ta zmiana moze byc złośliwa. włokniak jest zmiana nigrozna w poczatkowym stadium, to nic innego jak zatkany kanal mleczny. kiedys czekajc u lekarza w poczekalni rozmawialam z kobieta, miala ona ok 30lat, niestety zbagatelizowala 1 guzek i nic z nim nie robila a teraz ma ich kilka na obu piersiach i nie moze ich usunac bo ttrzeba by bylo usuwac cale piersi. chodzi systematycznie do lekarza i sciaga płyn z guzkow, ma biopsje i tak w kolko dlatego apeluje zebyscie odrazu zrobily porzadek z takimi sprawami, to nie jest nic strasznego. ja wieksze meki przechodzilam po biopsji (chociaz to pewnie zalezy od lekarza jak delikatnie to robi) niz po zabiegu
Ja nikogo do biopsji nie namawiam,ale wiem,że są lekarze ,którzy bardzo chętnie "tną" pacjentki.Biopsja jest zabiegiem oszczędzającym.
Też miałam tak ,nieumiejętnie jak u Ciebie, przeprowadzoną biopsję,którą można raczej nazwać rzeżnią(nie będę jej opisywać).
Dlatego trzeba się domagać znieczulenia i kłucia cienkoigłowego pod kontrolą USG.
A z guzkami bywa różnie- niektóre zanikają same (po ostatniej wizycie u onkologa okazało się,że nie mam ani jednego,a nie były wycinane).
Są oczywiście i takie,które wymagają natychmiastowego usunięcia.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 13:28   #132
Joasia S.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Guzek na piersi

I tak też zrobię, MOMO jadę jutro na biopsję i najpierw zapytam, czy będe miała znieczulenie i jaką igłą... Jeśli nie - wychodzę stamtąd... Serio... Jestem na tyle mocno i nieźle wystraszona, że jestem w stanie zadbać o to, żeby przejść przez to w miarę łagodnie. Na ogół nie ufam lekarzom, zostałam poszkodowana przez jednego z nich i teraz stąd te moje obawy i ... stres, jak cholera... Wprawdzie przez lata udowodniłam winę lekarza i szpitala, ale strach nie odszedł - jest jeszcze większy... PANICZNIE BOJĘ SIĘ LEKARZY!!!! Wszystkich!!!! Trzymajcie za mnie kciuki. Pomogłyście mi szkoda tylko, że nadal nie wiem, jak to będzie z kasą, bo - jak już pisałam - nie jestem przygotowana na jakiekolwiek dodatkowe wydatki. Wiem, wiem, najważniejsze jest zdrowie Buziole dla wszystkich
Joasia S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 14:48   #133
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Guzek na piersi

Joasia, trzymam kciuki! Odezwij sie po i napisz jak bylo!
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 15:25   #134
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Guzek na piersi

Cytat:
Napisane przez Momo Pokaż wiadomość
Ja nikogo do biopsji nie namawiam,ale wiem,że są lekarze ,którzy bardzo chętnie "tną" pacjentki.Biopsja jest zabiegiem oszczędzającym.
Też miałam tak ,nieumiejętnie jak u Ciebie, przeprowadzoną biopsję,którą można raczej nazwać rzeżnią(nie będę jej opisywać).
Dlatego trzeba się domagać znieczulenia i kłucia cienkoigłowego pod kontrolą USG.
A z guzkami bywa różnie- niektóre zanikają same (po ostatniej wizycie u onkologa okazało się,że nie mam ani jednego,a nie były wycinane).
Są oczywiście i takie,które wymagają natychmiastowego usunięcia.
moja mama pracuje w szpitalu i dobrze wiem ze tam jest spychologia, taka jak napisalas ze chetnie je "tną", ale w moim przypadku trafilam na świetnego lekarza z kopernika w Łodzi (biopsje robił mi inny) i moj guz bardzo mnie bolal, powiekszał sie i robil coraz twardszy, wiec zabieg usuniecia był koniecznoscią. na 2dzien po zabiegu nic mnie nie bolalo ani nie mialam nawet temperatury ->36.6st.Celsjusza
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 15:28   #135
strazaczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 26
Dot.: Guzek na piersi

ja chodzilam do lekarza prywatnie, ale za zabieg nic nie placilam pielegniarki byly bardzo mile to mama upiekla im ciasto i jeszcze cos prawda jest ze wyniki biopsji zna sie po 1 godzinie ale w moim przypadku bylo inaczej...jestem z kutna i moje probki pojechaly z lekarzem do Łodzi i przyjechaly za 2 tygodnie, bo on przyjmuje w moim miescie tez co 2 tygodnie.
strazaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 15:36   #136
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Guzek na piersi

Witajcie
Jutro jadę do lekarza I powinnam wszystko wiedzieć
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 15:40   #137
miila
Przyczajenie
 
Avatar miila
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 15
GG do miila
Dot.: Guzek na piersi

Cytat:
Napisane przez mae84 Pokaż wiadomość
witam,
wlasnie przejrzalam cale forum i mam pare pytan. Ale zaczne od poczatku. W czerwcu wyczulam w piersi malego guzka, ale go calkowicie zignorowalam tlumaczac sobie, ze przed mieisaczka to normalne. W koncu we wrzesniu moj chlopak zmusil mnie do pojsca do lekarza. Zrobilam USG i lekarz wykonujacy to badanie stwierdzil, ze to pewnie gruczolakowlokniak. Poszlam wiec do onkologa we Wroclawiu i lekarz przebadal mnie tylko palcami, potwierdzil diagnoze i stwierdzil, ze by mi to wycial. Wyznaczyl mi termin na 6 grudnia, czyli juz za 3 dni... I tu sie zaczynaja moje pytania: czemu nie musialam robic biopsji? Czy lekarz moze byc az tak pewny diagnozy? A po drugie: doriss napisala, ze nie mogla miec zabiegu w czasie miesiaczki, a mi wlasnie sie ona spoznia i pewnie bede miala okres w czasie zabiegu. Czy to jest przeciskazanie? Dlaczego nie mozna miec okresu? Ze wzgledu na twardosc gruczolow? I co mam wiec zrobic? Pojsc tam i przelozyc zabieg czy co? Pomozcie, prosze :/
Co do pierwszego pytania nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć, czy lekarz może być tak pewny diagnozy. Mój ginekolog po wyczuciu guzka skierował mnie na usg, a potem na biopsje. Co do miesiaczki to faktycznie nie możesz jej mieć w czasie zabiegu, gdyż pod Twoją pupą na operacji będzie tzw. uziemnienie (czy coś podobnego) dla lasera- którym będą usuwać ci guzek. Wygląda to po prostu jak kawałek metalu, na którym leżysz. Ja miałam robiony zabieg w szpitalu onkologicznym w Gliwicach za darmo, ale czekałam miesiąc na termin. Powodzenia
__________________
A ja ciągle raczkuje na wizażu
miila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 16:59   #138
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Guzek na piersi

O rany Nie straszcie mnie Bo już się boję
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 18:45   #139
mae84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Guzek na piersi

Ja juz nic nie wiem Nie bede robic tej biopsji, bo juz nie mam sily na latanie po lekarzach i czekanie na wizyty. Chce miec to jak najszybciej za soba. Poza tym boje sie igly. Cokolwiek bym w piersi nie miala, jest to niepoządane, wiec przydaloby sie wyciac. Chociaz wszystko wskazuje na włókniaka. Ide wiec jutro na ten zabieg, ale mam okres, wiec pewnie nic z tego nie wyjdzie i bede musiala czekac kolejne 2 miechy na termin... Ale moze nie bedzie tak zle :/
Pozdrawiam!
mae84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-05, 19:16   #140
miila
Przyczajenie
 
Avatar miila
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 15
GG do miila
Dot.: Guzek na piersi

Nie będzie na pewno źle . Nie wiem, co tam zrobią jeśli masz okres, ale może wykorzystują inne metody. Ja musiałam zdjąć biżuterie wdrapać się sama na stół operacyjny, potem dają ci znieczulenie miejscowe i całość szybko trwa- zobaczysz. Najlepiej na drugi dzień iść po zmiane opatrunku na specjany plaster ściagający, ktróry pomoże utrzymac skórę w ryzach żeby blizy nie było dużej + trochę mniejszy biustonosz dla amortyzacji . I po wszystkim a problem z głowy
__________________
A ja ciągle raczkuje na wizażu
miila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-05, 20:23   #141
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Guzek na piersi

Dziewczyny trzymam za Was kciuki
My baby to się mamy...
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 13:27   #142
Klara02
Zadomowienie
 
Avatar Klara02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 726
Dot.: Guzek na piersi

A ja z Momo trzymam
Ja za miesiac do kontroli wlukniaka. Nikt mi nie kazal wycinac. Na wyniku USG napisali, ze taka mam budowe tkanki. Jak by chcieli wycinac to by mieli duzo roboty. Bo mam duzo malych guzkow i jednego duzego (tego co go wymacalam kiedys).
__________________
Klara02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 15:42   #143
mae84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 15
Dot.: Guzek na piersi

witam! juz jestem po zabiegu. Ale musze powiedziec, ze ciezko to przezylam. Widzialam w odbiciu lampy, jak mi lekarz tnie skore, a potem jak wycina wlokniaka :| Krew leciala, blee... Potem zszywanie-fajna, gruba czarna nitka, ktorą lekarz po namysle usunal i wymienil na inna. Czylam, jak mi naciaga skore. Nieprzyjemne to bylo. Nic nie bolalo, ale sie strasznie czulam psychicznie. Teraz mam opatrunek, jutro ide na jego zmiane. Ale boli troche Lekarz stwierdzil, ze niepotrzebnie operowal, bo mialam naprawde malego guzka (5 mm) i trudno go bylo w ogole znalezc, gdy tkanki napuchly po znieczuleniu. Wiecej juz nic wycinac nie bede, chyba ze naprawde urosnie. Ale mam nadzieje, ze juz nigdy zadego wlokniaka nie bede miala
mae84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 15:49   #144
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Guzek na piersi

O rany Ja dzisiaj jestem tak wkurzona na lekarzy Nie dość że czekałam cały dzień, żeby mnie przyjęli.
Byłam i mam mieć USG dopiero w kwietniu Bo nie ma terminu Tak się wkurzyłam - chyba się zapadnę pod ziemię
Pójdę prywatnie, ale w moim mieście nie ma prywaciarzy.


201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:10   #145
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Guzek na piersi

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Tak zrobiłam
Teraz musze czekac na mamę i jechac do Opola

czegoś tu nie rozumiem, z troski zapytalam cie czy zrobilas USG odpisalas ze tak, a teraz piszesz ze masz dopiero teraz termin na kwiecien? czy jakies inne USG dodatkowe bedziesz miala?
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 17:43   #146
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Guzek na piersi

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
czegoś tu nie rozumiem, z troski zapytalam cie czy zrobilas USG odpisalas ze tak, a teraz piszesz ze masz dopiero teraz termin na kwiecien? czy jakies inne USG dodatkowe bedziesz miala?
bo mam mieć drugie bo oni tego nie uznają bo nie ma opisu na tym pierwszym USG I mówią, że mają dokładniejszy sprzęt może to i prawda

Chyba klinikę zmienię
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-06, 18:14   #147
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Guzek na piersi

zmien Nika, bo niewiem gdzie ty bylas dziewczyno,ale jeszcze nigdy nie zrobiono mi USG bez opisu!
nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 12:26   #148
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Guzek na piersi

Dzięki
Zmieniem na tą drugą klinikę
Tam gdzie byłam to jeszcze tacy lekarze wredni ( jedna pacjenta sie pytała a ona jej pyskuje I do tego były numerki a to oni sobie wybieraja jak chcą, to np.: moge mieć nr 1 a mogę wejść ostatnia Paranoja. nie dość że kolejki strasznie długie to jeszcze się wleczą )

Nika672
A jak tam u ciebie ?
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 16:24   #149
Joasia S.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 32
Dot.: Guzek na piersi

Właśnie dlatego postanowiłam chodzić prywatnie... Zupełnie inna "obsługa" - takie czasy...
DZIEWCZYNY, JESTEM PO BIOPSJI!!! Nie bolało nic a nic, czułam tylko lekkie ukłucie. Lekarz był przemiły, delikatny, rozśmieszał mnie rozładowując w ten sposób ciężkie powietrze z powodu mojego zdenerwowania... Wyniki miałam odebrać dzisiaj, ale do Torunia mam spory kawałek, więc poznam je dopiero jutro. Mam nadzieję, że nie będą moją wyrocznią.
Nika 135, w moim mieście tez nie ma prywaciarzy. jakoś daję radę z dojazdami - mój mąż póki co jest moim szoferem. Tobie też proponuję i radzę solidnie wziąć się za swojego guzka. Jeszcze się odezwę. Jestem taka szczęśliwa, że biopsję mam za sobą chociaż wiem, że najgorsze przede mną... Buziole
Joasia S. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-07, 17:06   #150
ann_so
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 38
Dot.: Guzek na piersi

dziewczyny a jak to jest z tabletami antykoncepcyjnymi po zabiegu usłunięcia włókniaka???można brać??
ja mam zabieg 11.12 i własnie się nad tym zastanawiam. Kiedyś moja pani ginekolog mówiła mi coś w tym stylu że jakiś czas temu lekarze zabraniali brać tabletki przez pewien okres po zabiegu??
któs wie może jak z tym jest??można czy nie można??
ann_so jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-19 19:02:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:47.