Agent TVN - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-16, 16:14   #121
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Agent TVN

Wg mnie to Hubert idealnie pasuje na agenta: wszystkie konkurencje wysokościowe - on twierdzi, że ma fobię - 3 konkurencje nie podchodzi, a ostatnia - nagle się przełamuje? W pierwszym odcinku też kulawo kierował ich na te pieniądze. Tak gadał, że ja nic z tego nie rozumiałam! Biegnij na 12, a teraz na 15, jakoś to gmatwał Z dyktandem poszło mu dobrze, ale to było do przewidzenia, dobrze ocenili, ale nie może wszystkiego przegrywać
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 12:11   #122
Olenka_1990
Raczkowanie
 
Avatar Olenka_1990
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: lubuskie - warte zachodu
Wiadomości: 311
Dot.: Agent TVN

Chodzi o to że wiadome było, że Tomek skoczy ale jest dużym mężczyzną a więc z koordynacją może być kiepsko i może nie złapać kasy. Postawiła na niego duzo więc to ryzyko. (Chociaz nie wiem czy ta bogata jest na tyle inteligentna zeby analizowac takie rzeczy). Ja gdybym chciała, żeby zarobili duzo to najwięcej postawiłabym na Szpaka.
Nie twierdze, że ona jest agentem, ale każdy może byc i każdy ma swoją strategię (i swój scenariusz od producentów).

Postawienie na Sylwie, Huberta czy Maćka nie wchodziło w gre czy jestes agentem czy nie, bo to by była po prostu kpina. Agent mógł sie wykazac jedynie w grupie skaczącej w tym zadaniu. Chociażby potknąć o liny, zaplatać, pośliznąć.
__________________


Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć. Paulo Coelho
___________________

Moja Hiszpania Moi Piłkarze Moja Barcelona
Olenka_1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 10:01   #123
Ania_P
Rozeznanie
 
Avatar Ania_P
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 560
Dot.: Agent TVN

Według mnie był to najlepszy odcinek jak do tej pory...
Coś się w końcu zaczęło dziać. Powiem Wam, że Maciek swoimi komentarzami w stylu "chciałbym coś zrobić, ale jakoś głupio by to wyglądało" rozwalił mnie kompletnie

Aśka i Sylwia denerwują mnie strasznie. Aśka sama sobie pstrykała zdjęcia bez opamiętania, czym zepsuła szansę na dopłynięcie do następnych punktów. Sylwia też nie wykonywała zadań wysokościowych "bo ma lęk" a tutaj bez problemu skoczyła i jeszcze nie złapała worka- a Hubert już był podejrzewany o ściemnianie z lękiem a ona zrobiła dokładnie to samo

Przy typowaniu najbardziej zaufanej osoby myślałam, że będzie to zadanie w stylu przypisania cech pozytywnych i negatywnych do danej osoby jak np. w 1 edycji, czym mogłaby jeszcze bardziej skłócić i namieszać

A propos... Obejrzałam całą pierwszą edycję i powiem, że zadania były naprawdę zróżnicowane- zapamiętywanie długiego ciągu liczb, sztafeta, zadania wytrzymałościowe (jazda pod górę na rowerze), zorganizowanie polskiej imprezy, rozbijanie namiotu czy zabicie królika.
Zresztą patrząc na taką Tamarę (choć nic do niej nie mam) mam wrażenie, że przyjechała na wczasy a nie obóz przetrwania...
__________________
['][']['] 1o.11.11


Podróże mają magiczną moc uzdrawiania duszy i zdecydowanie pomagają zdystansować się do problemów dnia codziennego. Nie rozwiązują ich bezpośrednio, jednak pomagają przewartościować i spojrzeć na nie jakby z drugiego brzegu rzeki
Martyna Wojciechowska
Ania_P jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 10:14   #124
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Ania_P Pokaż wiadomość
Według mnie był to najlepszy odcinek jak do tej pory...
Coś się w końcu zaczęło dziać. Powiem Wam, że Maciek swoimi komentarzami w stylu "chciałbym coś zrobić, ale jakoś głupio by to wyglądało" rozwalił mnie kompletnie

Aśka i Sylwia denerwują mnie strasznie. Aśka sama sobie pstrykała zdjęcia bez opamiętania, czym zepsuła szansę na dopłynięcie do następnych punktów. Sylwia też nie wykonywała zadań wysokościowych "bo ma lęk" a tutaj bez problemu skoczyła i jeszcze nie złapała worka- a Hubert już był podejrzewany o ściemnianie z lękiem a ona zrobiła dokładnie to samo

Przy typowaniu najbardziej zaufanej osoby myślałam, że będzie to zadanie w stylu przypisania cech pozytywnych i negatywnych do danej osoby jak np. w 1 edycji, czym mogłaby jeszcze bardziej skłócić i namieszać

A propos... Obejrzałam całą pierwszą edycję i powiem, że zadania były naprawdę zróżnicowane- zapamiętywanie długiego ciągu liczb, sztafeta, zadania wytrzymałościowe (jazda pod górę na rowerze), zorganizowanie polskiej imprezy, rozbijanie namiotu czy zabicie królika.
Zresztą patrząc na taką Tamarę (choć nic do niej nie mam) mam wrażenie, że przyjechała na wczasy a nie obóz przetrwania...
No to bylo fascynujace jak zostalo klatek na styk a jablczynska 3 strzaly jeden za drugim
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:00   #125
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 310
Dot.: Agent TVN

Ja już mało pamiętam pierwszą edycję, aż sobie chyba obejrzę, tak o niej wspominacie

W tej edycji rozwala mnie Tomek, jestem jego fanką Akcja z kluczami najlepsza ever
Zaczynałam lubić Szpaka, o dziwo, to wział i odpadł

Nigdy nie lubiłam Jabłczyńskiej i ten program to potwierdził a nawet umocnił
Charakterem tez nie podpasował mi Urbański, no albo tylko tak gra.

Generalnie to oglądam, ale nie wczuwam się w typowanie kto jest agentem, w sumie to nawet bym nie wiedziała na kogo postawić

A Żona Hollywood odnosze wrażenie to baaaaardzo bardzo inteligentna kobieta
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 17:04   #126
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Ja już mało pamiętam pierwszą edycję, aż sobie chyba obejrzę, tak o niej wspominacie

W tej edycji rozwala mnie Tomek, jestem jego fanką Akcja z kluczami najlepsza ever
Zaczynałam lubić Szpaka, o dziwo, to wział i odpadł

Nigdy nie lubiłam Jabłczyńskiej i ten program to potwierdził a nawet umocnił
Charakterem tez nie podpasował mi Urbański, no albo tylko tak gra.

Generalnie to oglądam, ale nie wczuwam się w typowanie kto jest agentem, w sumie to nawet bym nie wiedziała na kogo postawić

A Żona Hollywood odnosze wrażenie to baaaaardzo bardzo inteligentna kobieta
Tez jestem fanką
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 14:06   #127
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Agent TVN

gdzie oglądacie poprzednie sezony agenta? na YT nie znalazłam ;/
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 14:11   #128
kate_rossi
Zadomowienie
 
Avatar kate_rossi
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 490
GG do kate_rossi
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
gdzie oglądacie poprzednie sezony agenta? na YT nie znalazłam ;/
1-szy sezon na cda
__________________
kate_rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-20, 08:34   #129
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

Cześć, dołanczam ☺
Nie pamietam innych edycji Agenta, ale strasznie mi się ten program podoba, bo w końcu w tej TV można zobaczyć program o innej tematyce niż gotowanie i wszelkiej maści talenty!

Nie mam pojęcia kto może być agentem Aśka mi pasuje, ale to byłoby chyba zbyt oczywiste haha Monika też ☺

Wczoraj się śmiałam z mężem (bo dopiero obejrzałam ostani odcinek), że jaja to by były jakby Sieradzky był agentem Tak strasznie mnie bawi jego styl bycia, zawsze poprawia mi humor jak już coś powie.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 12:44   #130
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Agent TVN

Hej, też oglądam agenta. Pamiętam poprzednie edycje. I pomimo, że udział tu biorą gwiazdy, a nie zwykli ludzie to i tak mnie to cieszy, bo po iks latach programów: gwiazdy tańczą, gwiazdy skaczą itp. oraz programów o gotowaniu jest to miłą odskocznią. Mam nadzieję, że znowu tego typu programy jak agent wrócą i wreszcie tamte odejdą do lamusa.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 18:38   #131
loveemptypeople
Raczkowanie
 
Avatar loveemptypeople
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 495
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lily marlene Pokaż wiadomość
Ale to w takim razie co przemawia za tym, że jest Agentem to jest kolejna decyzja, gdzie decyduje korzystnie dla grupy (w poprzednim odcinku słusznie odmówiła podniesienia stawki przy zejściu z budynku bo była przekonana, że nie wszyscy zejdą), to już chyba zaufanie mogła zdobyć. W sumie tylko szybko dała się złapać przy tym safari gdzie Antka znaleźli, ale to według mnie za mało.
Żona Hollywood moze byc przez to agentem, wlasnie przez to typowanie. zauwazyliscie, ze dala na tomka najwieksza sume pieniedzy, a przeciez tomek ciagle mowil ze ma lek wysokosci, wiec mogla myslec ze nie skoczy, po drugie nawet jakby skoczyl to jednak bylo prawdopodobienstwo, ze nie zlapie worka. ja obstawiam zone hollywood, kreci, miesza, a uwage od tomka odciagnela tym, ze tamarze nie dala wcale pieniedzy do worka. wiec robi wszystko zeby po pierwsze sklocic grupe (teraz beda klotnie, tamara+antek+tomek przeciwko zonie hollywood a za zona hollywood stanie reszta) a po drugie, zeby grupa stracila najwiecej pieniedzy, bo jakby tomek nie zlapal worka/nie skoczyl straciliby najwiecej pieniedzy...
loveemptypeople jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 21:46   #132
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Agent TVN

Moim zdaniem agentem jest Dominika Tajner
Dlaczego? Jest cicha, zdystansowana, nie angażuje się w konflikty, jak coś się dzieje to siedzi cicho. Zdobyła zaufanie grupy, jest lubiana przez wszystkich, ale nie wchodzi w żadne sojusze. No i po cichu psuje zadania i nikt się o to nie rzuca
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 07:31   #133
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Moim zdaniem agentem jest Dominika Tajner
Dlaczego? Jest cicha, zdystansowana, nie angażuje się w konflikty, jak coś się dzieje to siedzi cicho. Zdobyła zaufanie grupy, jest lubiana przez wszystkich, ale nie wchodzi w żadne sojusze. No i po cichu psuje zadania i nikt się o to nie rzuca
dokładnie tak!
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 10:11   #134
malgosia0601
Raczkowanie
 
Avatar malgosia0601
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 140
Dot.: Agent TVN

Wczoraj tak się wkrecilam ze obejrzalam 5 odcinków pierwszego agenta na. Cda. Tam to dopiero były emocje. W nowym Agencie tylko skaczą z wysokości i zdjęcia pstrykaja. Najbardziej wkurza mnie Aska Jablczynska przemadrzala wszystko robi po swojemu.

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:10 ----------

Ale chyba jest zbyt oczywista na agenta
malgosia0601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 17:55   #135
lexi221
Zadomowienie
 
Avatar lexi221
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 090
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
dokładnie tak!
Podobno to ona jest Agentem czytałam tak na różnych forach tylko nie wiem na ile to pewne.
Zauważyliście, że Tamara, Tomek i Antek zawarli jakiś sojusz dzięki któremu mają wyeliminować jeszcze 2 osoby. Pewnie wczoraj dał się w to wkręcić Sieradzky.
lexi221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 18:20   #136
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez lexi221 Pokaż wiadomość
Podobno to ona jest Agentem czytałam tak na różnych forach tylko nie wiem na ile to pewne.
Zauważyliście, że Tamara, Tomek i Antek zawarli jakiś sojusz dzięki któremu mają wyeliminować jeszcze 2 osoby. Pewnie wczoraj dał się w to wkręcić Sieradzky.
Tragiczne to jest... W oryginalnych edycjach, z "normalnymi" uczestnikami nie robiono takich szopek, wszystkim (nie wliczając agenta ) zależało na współpracy i wygrywaniu, a tutaj to jakaś parodia.

Tak jak powiedziała żona Hollywood, na Antka nie mogę patrzeć
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 18:38   #137
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Agent TVN

Czy są gdzieś zagraniczne edycje Agenta z polskimi albo przynajmniej angielskimi napisami? Bez napisów raczej nie zrozumiem
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:24   #138
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Uwielbiałam za dzieciaka pierwsze edycje tego programu (nawet sobie niedawno podczas L4 odświeżyłam pierwszą na youtube), dlatego bardzo się ucieszyłam, jak się dowiedziałam, że powstanie nowa.
Zapał opadł, gdy pojawiły się informacje, że w nowej edycji wezmą udział celebryci

Fajnie po tylu latach oglądało się pierwszą edycję- w przeciwieństwie do dzisiejszych programów absolutnie nikt nie opowiadał swojej tragicznej historii (rozwód rodziców, choroba bliskiej osoby itd.).

Nowa edycja wydaje się bardzo sztuczna i wyreżyserowana, w ogóle nie trzyma w napięciu.
Możesz napisać tytuł pierwszej edycji?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 21:36   #139
KeshiaSaintMartin
Rozeznanie
 
Avatar KeshiaSaintMartin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 998
Dot.: Agent TVN

Na pewno Jabłczyńska nie jest agentem Bo ten projektant co odpadł cały czas typował Antka, a jak w tym jednym odcinku się przerzucił na Aśke to odpadł
__________________
Did you say it?
'I you.
I don't ever want to live without you.
You changed my life.

-?-
KeshiaSaintMartin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 21:41   #140
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Agent TVN

A kto pamięta program co była grupka ludzi ma morzu w długim jakimś budynku? Też robili różne zadania, oglądałam za mało lata.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 22:48   #141
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A kto pamięta program co była grupka ludzi ma morzu w długim jakimś budynku? Też robili różne zadania, oglądałam za mało lata.
Może chodzi Ci o Fort Boyard?
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-23, 23:17   #142
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez venir Pokaż wiadomość
Tragiczne to jest... W oryginalnych edycjach, z "normalnymi" uczestnikami nie robiono takich szopek, wszystkim (nie wliczając agenta ) zależało na współpracy i wygrywaniu, a tutaj to jakaś parodia.

Tak jak powiedziała żona Hollywood, na Antka nie mogę patrzeć
No dokładnie!!!
Wtedy nie było takich szopek. To przecież totalna żenada :/
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 07:15   #143
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Agent TVN

A mnie tam się podoba. Pewnie dlatego że w końcu coś innego. Tematyka gotowania i talentów przejadła mi się tak mocno, że nie mogę już na te programy patrzeć ☺☺
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:40   #144
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez KeshiaSaintMartin Pokaż wiadomość
Na pewno Jabłczyńska nie jest agentem Bo ten projektant co odpadł cały czas typował Antka, a jak w tym jednym odcinku się przerzucił na Aśke to odpadł
A on nie typował czasem Sylwii?

Ja myślę, że agentem jest Hubert

Objerzałam trzy odcinki tej edycji i dopiero w ostatnim zorientowałam się, że udział bierze Dominika Tajner Faktycznie jest "niewidoczna"

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-03-24 o 11:52
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 11:58   #145
201611240917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1 375
Dot.: Agent TVN

E tam, mi się podoba to "mamy pakt!" :P

Tylko zadania mogłyby trzymać w napięciu, a są za proste.

Edytowane przez 201611240917
Czas edycji: 2016-03-24 o 12:03
201611240917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 16:58   #146
dreadie
Raczkowanie
 
Avatar dreadie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 40
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Może chodzi Ci o Fort Boyard?

Pewnie o to chodzi ja osobiście za tym nie przepadałam, ale jeszcze kiedyś na TVN Urbański prowadził wyprawę robinson, to było spoko

Jak na razie tego Agenta oglądam, bo oglądam, ale bez większych emocji, szkoda mi tylko będzie jak odpadnie Tomeczek (jeśli odpadnie)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
dreadie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-24, 17:49   #147
venir
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 586
Dot.: Agent TVN

Smerfetka696969- Po prostu Agent 1 edycja jest dostępna na cda

Edytowane przez venir
Czas edycji: 2016-03-24 o 17:50
venir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 19:31   #148
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
A on nie typował czasem Sylwii?

Ja myślę, że agentem jest Hubert

Objerzałam trzy odcinki tej edycji i dopiero w ostatnim zorientowałam się, że udział bierze Dominika Tajner Faktycznie jest "niewidoczna"
Moim zdaniem Hubert nie jest agentem. Ale jest jedną z osób, która daleko zajdzie w tym programie... Może nawet do finału? W finale widzę Huberta i Jabłczyńską - dwie mocne osobowości No i agenta - Dominikę. Finał bez agenta to nie finał
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-25, 19:53   #149
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez palomama Pokaż wiadomość
Moim zdaniem agentem jest Dominika Tajner
Dlaczego? Jest cicha, zdystansowana, nie angażuje się w konflikty, jak coś się dzieje to siedzi cicho. Zdobyła zaufanie grupy, jest lubiana przez wszystkich, ale nie wchodzi w żadne sojusze. No i po cichu psuje zadania i nikt się o to nie rzuca
Moim zdaniem na pewno nie jest
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-26, 09:22   #150
palomama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 375
Dot.: Agent TVN

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
Moim zdaniem na pewno nie jest
A masz jakieś przecieki, że odpadła przed finałem?
palomama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-30 09:53:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.