Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 16 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-12, 15:41   #1471
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Witajcie..
Miałam nie pisać ale kątem oka przeczytałam w subskrypcji w mailu- Robotku przytulam Cię mocno! Tak mi przykro dlaczego to wszystko musi być takie trudne.. czasem tak sobie myślę że pewne rzeczy dzieją się po coś.. eh

Jak już tu jestem to powiem Wam że jestem zapisana do doc Paśnika pod koniec lipca. Po zrobieniu dziesiątek badań wychodzi na to że jestem zdrowa.. hormony, krzepliwosc krwi, homocysteina AMH mam jak 20latka ;D wszystko elegancko.. jedna rzecz w sumie wyszła źle (KIRy) dlatego podejrzewam że jest u nas problem immunologiczno-genetyczny. I być może sama heparyna, acard i encorton nie wystarczy.. zobaczymy co powie Paśnik jestem bardzo ciekawa. Bez względu na to czy się zdecydujemy podjąć jeszcze próbę czy nie chce po prostu wyjaśnić co się stało , dlaczego naszego syneczka nie ma z nami. Jestem mu to winna..
Paulina dobrze, że idziesz do Paśnika. Będziesz przynajmniej wiedziała, czy jest jeszcze szansa na to, żeby kiedyś się starać. Ja 1 lipca też byłam w Łodzi na badaniach immunologicznych, na razie czekam jeszcze na wyniki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 07:58   #1472
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Jakie robiłaś badania i ile to kosztowało?
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 08:02   #1473
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Klamerka gratulacje widziałam już jakiś czas temu na styczniówkach.

Paulina, my się nie znamy, ale znam Twoją, Waszą historię i bardzo współczuję. Życzę powodzenia, niezależnie czy to w szukaniu przyczyny, czy kolejnych staraniach. Obyś tylko się nie zatraciła w tym, bo niestety badania nie muszą wcale nic wykazać

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 09:10   #1474
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Paulina jakie badania immuno zrobiłaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 00:21   #1475
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Hej dziewczyny. Wpadłam poczytać co tam u was. Oczywiście wszystkie odnośniki mi się straciły

Robotku, bardzo mi przykro.

U nas, oczywiście, bez zmian. Kilka miesięcy wyjęte z życia najpierw przez torbiele, później moja diagnostyka. Teraz już sama nie wiem co mam robić, czy odłożyć starania, czy próbować. Niestety, to, co wydawało mi się małym problemem przy wynikach morfologii, okazało się o wiele bardziej skomplikowane. :/

Z dobrych spraw, mój mąż w końcu umówił się na badania i zobaczymy czy jest w ogóle sens się starać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 07:34   #1476
dorotka1066
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez cichazabka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Wpadłam poczytać co tam u was. Oczywiście wszystkie odnośniki mi się straciły

Robotku, bardzo mi przykro.

U nas, oczywiście, bez zmian. Kilka miesięcy wyjęte z życia najpierw przez torbiele, później moja diagnostyka. Teraz już sama nie wiem co mam robić, czy odłożyć starania, czy próbować. Niestety, to, co wydawało mi się małym problemem przy wynikach morfologii, okazało się o wiele bardziej skomplikowane. :/

Z dobrych spraw, mój mąż w końcu umówił się na badania i zobaczymy czy jest w ogóle sens się starać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Robiliście jakieś bardziej szczegółowe badania typu fragmentacja, msome, test wiazania z hialuronianem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dorotka1066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 12:45   #1477
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez dorotka1066 Pokaż wiadomość
Robiliście jakieś bardziej szczegółowe badania typu fragmentacja, msome, test wiazania z hialuronianem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, dopiero udało mi się zmusić męża, żeby zrobił przynajmniej podstawowe badanie nasienia.

Teraz głównie to ja robię badania, co 2 tygodnie pobranie krwi. A za każdym razem siedzę pół godziny, bo nie mam żył.
Chyba teraz starania będą zależały od tego, na kiedy dostanę termin do szpitala. Dzisiaj wysyłam im wyniki i w czwartek mam zadzwonić po decyzję. Trzymajcie kciuki, żebym nie czekała dwa lata.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 13:15   #1478
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cichazabka a czy mogę spytać jakie parametry krwi były nie ok?
Dużo zdrowia życzę i trzymam kciuki, żeby termin był szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 13:30   #1479
Robotek9
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2 410
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

10 dpt i ta beta mi urosła do 2.78...niech to sie skończy

Nowe nadzieje
Robotek9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 14:25   #1480
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Cichazabka a czy mogę spytać jakie parametry krwi były nie ok?
Dużo zdrowia życzę i trzymam kciuki, żeby termin był szybko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leukocyty i płytki powyżej normy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 22:37   #1481
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Robiłam z badań 3 tyg po porodzie w kierunku zespołu antyfosfolipidowego antykoagulant tocznia, p/C p. beta 2 glikoproteinie IgM oraz IgG, p/c p. Kardiolipinie IgG i IgM, anty tpo, anty tg, antyCCP, AFP, wszystko wyszło ok.- ujemne

4 m-ce po porodzie zrobiłam pakiet genetyczny na trombofilie, wyszła jedynie mutacja a1298c hetero i pai hetero.. i robiłam jeszcze ANA wyszły 1:160 czyli granicznie dodatnie, powtórzone po miesiącu już ujemne.. homocysteina 8.6 powtórzone po roku teraz 8.5... norma do 13 bodajże

aha i z immuno to jeszcze Kiry robiłam mam genotyp BX ale brakuje mi 3 ważnych kirów odpowiadających za implantacje czyli mam 16 kirów obecnych i 4 nieobecnych. a wśród tych 4 są 3 super ważne. Niestety..

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Robotek9 Pokaż wiadomość
10 dpt i ta beta mi urosła do 2.78...niech to sie skończy

Nowe nadzieje
Ehh co to za dziwny wynik ;( trzymaj się kochana podejrzewam jak bardzo wyczerpująca psychicznie musi być procedura in vitro.. ;*
Jak nam Paśnik go zaproponuje to już odpuścimy raczej..accofil itd to już zbyt niebezpieczny i za drogi kaliber..
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2020-07-14 o 22:34
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-15, 08:23   #1482
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Paulina, jest jeszcze pare badań immuno, które mogłyby dac odpowiedź, pewnie Paśnik Ci je zleci, niestety koszty są kosmiczne.
Accofilem nie martw się na zapas, bo jeżeli Twój mąż mialby dobre HLA-C (badaliscie?), to jest w stanie uzupełnić brakujące KIRy i Accofil nie będzie potrzebny. Generalnie dużo jest sporów na temat tego, czy on rzeczywiście pomaga czy w ogóle, ciężko to stwierdzić, ale np. ja osobiście go biorę.
Ivf Ci raczej nikt nie zaproponuje, a jeśli - to uciekaj od takiego lekarza, bo u Ciebie nie ma póki co absolutnie zadnych wskazań do tego rozwiązania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 07:10   #1483
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Paulina, jest jeszcze pare badań immuno, które mogłyby dac odpowiedź, pewnie Paśnik Ci je zleci, niestety koszty są kosmiczne.
Accofilem nie martw się na zapas, bo jeżeli Twój mąż mialby dobre HLA-C (badaliscie?), to jest w stanie uzupełnić brakujące KIRy i Accofil nie będzie potrzebny. Generalnie dużo jest sporów na temat tego, czy on rzeczywiście pomaga czy w ogóle, ciężko to stwierdzić, ale np. ja osobiście go biorę.
Ivf Ci raczej nikt nie zaproponuje, a jeśli - to uciekaj od takiego lekarza, bo u Ciebie nie ma póki co absolutnie zadnych wskazań do tego rozwiązania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie badaliśmy hlac tylko kiry. Najbardziej przeraza mnie cena tego allo MLR.. prawie 7 stów.. miałam zamiar zrobić przed wizytą jeszcze cytokiny test CBA Ale u mnie w mieście nie robią bo to trzeba na miejscu w labo . Ważny jest czas od oddania krwi nie można jej wozić między miastami.. więc musiałabym najbliżej na 7 rano do Katowic jechać. Szczerze to mi się nie widzi to A i tak leczenie jest jedno... bezsensu..
Co to znaczy że bierzesz accofil? Codziennie? Czy po transferze czy jak?
Generalnie mnie najbardziej teraz martwi fakt że mam 2 blizny na macicy.. jak sobie pomysle, że mogłam osierocic córke to.. ;(( lekarz mnie straszył wrośniętym łożsykiem i krwotokiem.. i że to loteria gdzie zarodek się zagnieździ.. i jeśli problem nie leży w mojej krzepliwosci krwi to stosowanie heparyny może być niebezpieczne.. odkopalam stare wyniki i sie okazało że w 19tc miałam badane d ddimery i byly w normie - 400 a norma jest do 500 a te kobiety co biora heparyne to im rosna d dimery o wiele wyzej... a co do samej ciąży to wystarczy powtórzyć po 10tc te badania które wyszly źle w ostatniej ciąży i już będzie wszystko wiadomo.. czyli białko Pappa i AFP
__________________
córcia
synuś 26tc ♡

Edytowane przez Paulina 87
Czas edycji: 2020-07-16 o 08:19
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 07:38   #1484
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Paulina 87 Pokaż wiadomość
Co to znaczy że bierzesz accofil? Codziennie? Czy po transferze czy jak?
Biorę go od owulacji do bety, 1 ampułkę co 3 dni. Generalnie mój doktor był za tym, żebym brała dopiero po pozytywnej becie, ale ja się uparłam - bo skoro nie mam odpowiednich kirow, to jak zarodek ma się zaimplantowac bez Accofilu? Bez sensu.
Ale też to nie jest w każdy cykl, jedynie wtedy, gdy owulacja wypada po drożnej stronie i gdy faktycznie pęcherzyki pękną. Inaczej nie biorę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Niestety cena badań immuno zabija, ja za pierwszym razem zostawiłam ponad 2000 zł, a jeszcze trochę przede mną :/ pewnie drugie tyle pójdzie...
Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy jest sens, żebyś robiła Allo-MLR
Bardzo ubolewam nad tym, że takie są ceny, bo uważam, że gdyby to były bardziej dostępne badania, jak i wyspecjalizowani w tym lekarze, możnaby uniknąć dzięki temu naprawdę wielu tragedii...
Niestety, żyjemy w kraju w jakim żyjemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 08:36   #1485
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Biorę go od owulacji do bety, 1 ampułkę co 3 dni. Generalnie mój doktor był za tym, żebym brała dopiero po pozytywnej becie, ale ja się uparłam - bo skoro nie mam odpowiednich kirow, to jak zarodek ma się zaimplantowac bez Accofilu? Bez sensu.
Ale też to nie jest w każdy cykl, jedynie wtedy, gdy owulacja wypada po drożnej stronie i gdy faktycznie pęcherzyki pękną. Inaczej nie biorę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Niestety cena badań immuno zabija, ja za pierwszym razem zostawiłam ponad 2000 zł, a jeszcze trochę przede mną :/ pewnie drugie tyle pójdzie...
Szczerze powiedziawszy nie wiem, czy jest sens, żebyś robiła Allo-MLR
Bardzo ubolewam nad tym, że takie są ceny, bo uważam, że gdyby to były bardziej dostępne badania, jak i wyspecjalizowani w tym lekarze, możnaby uniknąć dzięki temu naprawdę wielu tragedii...
Niestety, żyjemy w kraju w jakim żyjemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo. A kto zalecił accofil Paśnik? Jakich kirów Ci brakuje? Spróbuje wstawić moje wyniki w zdjęciu..
Myślałam że accofil to raczej jedynie przy in vitro bo można tylko max 3 razy taka kurację zrobić bo się można białaczki nabawić?
A czemu myślisz że Allo MLR u nas nic nie wykaże?
Ja w sumie też nie wiem czy np prawa stronę mam drożną bo obie ciąże były z lewego jajnika
Co do badań zgadzam się z Tobą.. bezsensu jest to że na wcześniaki na oddziałach neonatologicznych wydawane jest tyle kasy (na mojego w te 12 dni to poszło chyba z kilkadziesiąt tysięcy jak nie więcej) A nie ma pieniędzy na profilaktyke choćby darmowe testy na zespół antyfosfolipidpwy w ciąży czy Pappa oraz darmową heparyne.. ile to by dzieciaków uratowało od kalectwa i śmierci...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200708_193527.jpg (69,5 KB, 100 załadowań)
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 11:44   #1486
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Paulina, mi Accofil zleca mój lekarz od niepłodności. Do Paśnika jestem umówiona dopiero na koniec sierpnia. Z tą białaczka to bym aż tak nie panikowała, wyniki krwi bardzo szybko wracają do normy po odstawieniu leku Z resztą u mnie jest wyjątkowa sytuacja, bo ja go biorę co 2-3 cykl tylko od owulacji, więc to też trzeba brać pod uwagę. Dotychczas brałam aż raz mi brakuje wszystkich KIRow implantacyjnych, mam tylko te hamujące...
Co do Allo-MLR, to jest ochrona zarodka, ale spotkalam się z informacjami, że powinno się to badać przy wczesnych stratach (powiedzmy do 12-14 tyg.), bo jeśli allo nie rośnie to poronienie nastąpi dość szybko. Wasz synek był już duzy... Ponadto ten parametr po ciąży naturalnie spada, więc badanie go teraz może być niemiarodajne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 13:48   #1487
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Paulina, mi Accofil zleca mój lekarz od niepłodności. Do Paśnika jestem umówiona dopiero na koniec sierpnia. Z tą białaczka to bym aż tak nie panikowała, wyniki krwi bardzo szybko wracają do normy po odstawieniu leku Z resztą u mnie jest wyjątkowa sytuacja, bo ja go biorę co 2-3 cykl tylko od owulacji, więc to też trzeba brać pod uwagę. Dotychczas brałam aż raz mi brakuje wszystkich KIRow implantacyjnych, mam tylko te hamujące...
Co do Allo-MLR, to jest ochrona zarodka, ale spotkalam się z informacjami, że powinno się to badać przy wczesnych stratach (powiedzmy do 12-14 tyg.), bo jeśli allo nie rośnie to poronienie nastąpi dość szybko. Wasz synek był już duzy... Ponadto ten parametr po ciąży naturalnie spada, więc badanie go teraz może być niemiarodajne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesteś w dobrych rękach w takim razie to ile już tych cykli z accofilem ? Czemu się nie udało?
Ja mam 4 Kiry aktywujące, 3 hamujące, plus 4 Kiry o nieznanym działaniu raczej neutralne A te 5 brakujących to są niestety aktywujące: 3DS1, 2DS5, 2DS1, 2DS3 i 2DL5
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 15:29   #1488
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Na razie miałam jeden cykl z Accofilem, a czemu się nie udalo do tej pory to niestety historia długa i szeroka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 22:20   #1489
Paulina 87
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulina 87
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 814
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 16

Właśnie odebrałam kolejny wynik na koncie Białko s no i w normie wysokie to dobrze. Norma do 113 a ja mam 106. Eh chyba wmawiam sobie jakieś choroby A wszystko wychodzi ok.. tylko dlaczego ta ciąża się tak źle rozwijała.. ;(
__________________
córcia
synuś 26tc ♡
Paulina 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-20, 20:07   #1490
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cześć ) Wpadłam tylko zameldować, ze z terminem na 2 lipca urodziłam 19 czerwca w 38+2 Hanię. Zjawiłam się dzień wcześniej w szpitalu z podejrzeniem cholestazy a od północy zaczęły mi się sączyć wody. O 7 byłam na porodówce, 8:30 przebicie wód (cukrzyca z insuliną i wielowodzie, wiec i tak byłabym w szpitalu od 39tc z wywołaniem) a 3h później Hania była już na świecie. W masakrycznych bólach krzyżowych pomógł Tens a rozwarcie poleciało migiem z 4 do 10 w wannie. Polecam! Obyło się bez cięcia, choć mała była dość duża na moją posturę i wagę. Urodziła się 2840g, 52cm ) W niedziele mielismy miesiąc razem ) Pozdrawiamy wszystkie ciocie, które wspierały w tworzeniu Hani oraz wszystkie inne, które aktualnie walczą. Trzymamy za Was kciuki Nie żegnamy sie. Będziemy wpadać i podczytywać a i wrócimy kiedyś na rodzeństwo Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:09   #1491
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Ślemy uśmiechy

Adjustments.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:09   #1492
Lusiija
Zadomowienie
 
Avatar Lusiija
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 920
Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2019r. - cz. 16

.
__________________
Razem od: 23 listopada 2010
Oświadczył się: 9 sierpnia 2013
Wyszłam za mąż: 9 sierpnia 2014
Planowana data porodu: 1 lipca 2020
Lusiija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:20   #1493
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Lusija jaka słodycz

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:21   #1494
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

No sam cukier

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 20:28   #1495
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Cześć ) Wpadłam tylko zameldować, ze z terminem na 2 lipca urodziłam 19 czerwca w 38+2 Hanię. Zjawiłam się dzień wcześniej w szpitalu z podejrzeniem cholestazy a od północy zaczęły mi się sączyć wody. O 7 byłam na porodówce, 8:30 przebicie wód (cukrzyca z insuliną i wielowodzie, wiec i tak byłabym w szpitalu od 39tc z wywołaniem) a 3h później Hania była już na świecie. W masakrycznych bólach krzyżowych pomógł Tens a rozwarcie poleciało migiem z 4 do 10 w wannie. Polecam! Obyło się bez cięcia, choć mała była dość duża na moją posturę i wagę. Urodziła się 2840g, 52cm ) W niedziele mielismy miesiąc razem ) Pozdrawiamy wszystkie ciocie, które wspierały w tworzeniu Hani oraz wszystkie inne, które aktualnie walczą. Trzymamy za Was kciuki Nie żegnamy sie. Będziemy wpadać i podczytywać a i wrócimy kiedyś na rodzeństwo Załącznik 7722706


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cudna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 21:06   #1496
Nurek1119
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 5 298
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Cytat:
Napisane przez Lusiija Pokaż wiadomość
Ślemy uśmiechy

Załącznik 7722709


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Cudna gratuluje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nurek1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 21:13   #1497
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Gratuluję urocza dziewczynka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 21:39   #1498
cichazabka
...
 
Avatar cichazabka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: SBI/SK
Wiadomości: 4 320
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Jaki słodziak gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Insta

13.10
27.11
cichazabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 07:02   #1499
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Lusiija gratulacje
Cudowne malenstwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 07:06   #1500
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Staraczki ze starej paczki i zaczynające starania w 2020r. - cz. 16

Gratulacje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-09 22:35:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:22.