Warszawskie Panny Młode II - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-23, 20:48   #1471
Blacky
Zadomowienie
 
Avatar Blacky
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 674
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

tygrysia bardzo bardzo dziękuję.

takaya dzięki, zaraz obejrzę

Chwalenie się pracami to jedno. Ale on może mnie umieścić na reklamie pasztetu albo futer. Ten zapis absolutnie nie przejdzie. Mogę mu dać zgodę na wrzucenie zdjęć bez przeróbek do swojego portfolio lub ostatecznie na ulotkę czy plakat. Ale tak ogólny zapis jest nie do przyjęcia. Napiszę mu meila, zobaczymy co odpowie. A na razie rozglądam się za innymi.
__________________
Save The Earth - it's The Only Planet With Chocolate. ;>
Stowarzyszenie Pomocy Królikom

Pomyślna blog
Pani Mgr
22.09.2012

Edytowane przez Blacky
Czas edycji: 2011-08-23 o 20:53
Blacky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-27, 12:13   #1472
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej dziewczyny jestem tu nowa, podczas szukania różnych informacji na tematy o których tutaj dyskutujecie nie pierwszy raz wylądowałam na tej stronie więc uznałam że po prostu dołączę i zapytam wprost Planuję wesele jak pewnie wiele z was albo już ma to za sobą albo jesteśmy w tej samej rozkmince. Pierwsza rzecz o którą chciałam zapytać to sala weselna Zajazd Bąk w Sękocinie. Czy ktoś coś wie o tym miejscu? Widzę że dziewczyny w miarę możliwości sobie pomagacie, także i ja liczę na wasze wsparcie. Mieszkam w Szkocji ale ślub będzie w Polsce. Będąc tutaj o wiele trudniej zorganizować tę imprezę życia. Jestem dopiero na początku mojego planowania. Mama dziś jedzie w moim imieniu oglądać salę ale mam taki rozgardiasz w głowie chyba powinnam odciąć Internet bo co zobaczę jakąś nową salę to zaraz pojawiają się wątpliwości, Wy też tak miałyście? Pomęczę Was trochę co? Będę szukać fotografa, kamerzysty, auta itp... wszystkiego no i sukienki to mnie przeraża chyba najbardziej. Pomóżcie proszę. Wielkie dzięki. Karolina.
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 22:56   #1473
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez feldzensztajn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa, podczas szukania różnych informacji na tematy o których tutaj dyskutujecie nie pierwszy raz wylądowałam na tej stronie więc uznałam że po prostu dołączę i zapytam wprost Planuję wesele jak pewnie wiele z was albo już ma to za sobą albo jesteśmy w tej samej rozkmince. Pierwsza rzecz o którą chciałam zapytać to sala weselna Zajazd Bąk w Sękocinie. Czy ktoś coś wie o tym miejscu? Widzę że dziewczyny w miarę możliwości sobie pomagacie, także i ja liczę na wasze wsparcie. Mieszkam w Szkocji ale ślub będzie w Polsce. Będąc tutaj o wiele trudniej zorganizować tę imprezę życia. Jestem dopiero na początku mojego planowania. Mama dziś jedzie w moim imieniu oglądać salę ale mam taki rozgardiasz w głowie chyba powinnam odciąć Internet bo co zobaczę jakąś nową salę to zaraz pojawiają się wątpliwości, Wy też tak miałyście? Pomęczę Was trochę co? Będę szukać fotografa, kamerzysty, auta itp... wszystkiego no i sukienki to mnie przeraża chyba najbardziej. Pomóżcie proszę. Wielkie dzięki. Karolina.
Raczej odradzam tę salę. Kilka lat temu była naprawdę godna polecenia, ale od tego czasu nic się w niej nie zmienia, prócz kierowców tirów i pań z pobocza. Ale niedaleko - w Łazach jest Hotel Poniatowski. Naprawdę wart polecenia, ewentualnie nieco wcześniej Hotel Groman z3 salami o różnej pojemności.
Jeśli chodzi o auto to jeśli chciałabyś mieć coś retro to http://autoslubne.org/ Chłopak jest pasjonatem, auto jest od 2 pokoleń w rodzinie. Cena jest także bardzo przystępna jak na takie autko w Warszawie.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 10:24   #1474
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja odradzam Małgorzatę koło Nadarzyna, byłam na weselu w zeszłym roku. Kelnerzy ruszają się wybitnie wolno (chyba było ich za mało jak na 150os wesele) jedzenia dośc mało (podawane na pólmiskach i nie wiem czy rzeczywiście było go mało, czy ludzie tacy głodni ale my siedzieliśmy na końcu sali i rzadko cokolwiek do nas docierało ;/)

Nie wiem w jakim stylu sali szukasz i ilu będziesz miała gości. Rozumiem,że musi być sporo pokoi na noclegi. W stylu dworkowo-pałacowym pod Warszawą niedaleko Sękocina jest Pałacyk Otrębusy i pod Pruszkowem Venecia Palace
(w obu można zorganizować ślub cywilny w ogrodzie )
Mniejsza sala, ale bardziej w stylu który mi się podoba równiez w Otrębusach to Siedlisko Jasminum (niestety na stronie nie mają zdjęć;/) tyle,że właściciel jest takim cwaniaczkiem, niezbyt miło mi się z nim rozmawiało.

Mam dość dużą listę sal pod Warszawą w okolicach Sękocina
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 16:32   #1475
kalina233
Przyczajenie
 
Avatar kalina233
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Witam jestem florystką jeśli któraś z was potrzebowałaby porady piszcie a na pewno pomogę
jeśli szukacie kogoś kto udekorowałby salę oraz kościół lub zrobił by wam piękny bukiet ślubny-kalinaorchidea@wp.pl zapraszam wszystkie chętne przyszłe panny młode taniej niż w warszawskich kwiaciarniach
ponad 2000 bukietów slubnych do wyboru
pozdrawiam
kalina233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 20:41   #1476
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej dzięki za Wasze opinie Oglądając te sale mam wrażenie że wszystko wygląda jakoś ciasno. No nic mama zapłaciła zaliczkę cieszę się bo bardzo mi wychwaliła przez Skype tą salę że oświetlenie świetne etc no i Pani właścicielka powiedziała że jak zrezygnujemy to oddaje całą zaliczkę i nie ma problemu bo ona i tak kogoś znajdzie, zresztą jak dzwoniłam do Niej ustalając kiedy mama może w moim imieniu obejrzeć salę to mówiła że najlepiej w sobotę kiedy jest wesele i zaczęła wymieniać że mama może przyjść w najbliższą sobotę kolejną i następną więc byłam w szoku że ma takie oblężenie. No nic teraz pozostaje czekać czy te kucharki ugotują coś dobrego i czy będzie wszystkim smakowało... Cena też grała rolę bo 190zł/ os w tym wliczone obsługa, 5 dań gorących, od 12-15 zimnych przekąsek, 5 rodzajów ciast, tort, apartament dla nowożeńców, chlebek na powitanie, kieliszki dla młodych, napoje tj soki woda i napoje gazowane bez ograniczeń no i kawa herbata bez ograniczeń wszystkie posiłki są przygotowywane na miejscu, cena za nocleg 60zł/os cena za poprawiny 30zł/ os w to wliczony ciepły posiłek ( chyba żurek) nie pobierają korkowego sala klimatyzowana no i ładnie się prezentuje na zdjęciach. Myślę że jest to dobra cena zresztą dobra zabawa będzie nie od sali zależała a od orkiestry i samych gości. A wesele szykujemy na 100- 120 os. Pozdrawiam aha i dzięki za link do autka Tak się zastanawiamy z moim "mężem " czy nie przyjechać do Polski własnym autem byłoby inaczej bo kierownica po drugiej stronie no i myślimy jeszcze czy może sami byśmy się do ślubu zawieźli w sumie po co nam kierowca? Czy są jakieś zabobony że Pan Młody np nie może prowadzić ? ? Co o tym myślicie?
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 22:18   #1477
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Blacky - z idmultimedia też można wziąść samego fotografa, też gorąco polecam Co jakiś czas mają różne promocje więc i ceny są też różne w zależności od promocji i pewnie pory roku Itp.


Cytat:
Napisane przez feldzensztajn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa, podczas szukania różnych informacji na tematy o których tutaj dyskutujecie nie pierwszy raz wylądowałam na tej stronie więc uznałam że po prostu dołączę i zapytam wprost Planuję wesele jak pewnie wiele z was albo już ma to za sobą albo jesteśmy w tej samej rozkmince. Pierwsza rzecz o którą chciałam zapytać to sala weselna Zajazd Bąk w Sękocinie. Czy ktoś coś wie o tym miejscu? Widzę że dziewczyny w miarę możliwości sobie pomagacie, także i ja liczę na wasze wsparcie. Mieszkam w Szkocji ale ślub będzie w Polsce. Będąc tutaj o wiele trudniej zorganizować tę imprezę życia. Jestem dopiero na początku mojego planowania. Mama dziś jedzie w moim imieniu oglądać salę ale mam taki rozgardiasz w głowie chyba powinnam odciąć Internet bo co zobaczę jakąś nową salę to zaraz pojawiają się wątpliwości, Wy też tak miałyście? Pomęczę Was trochę co? Będę szukać fotografa, kamerzysty, auta itp... wszystkiego no i sukienki to mnie przeraża chyba najbardziej. Pomóżcie proszę. Wielkie dzięki. Karolina.
Kochana co do sali....moim zdaniem są troszkę lepsze niż ta w Sękocinie....osobiście jej nie znam ale mój kolega nie byl z niej zadowolony ze swoja żoną. I tak jak mówi koleżanka....to już miejsce bardziej dla przydrożnych niż na wesele bo już nie przykladaja się tam jak kiedyś...
To już bardziej Dom Weselny Korona w Nadarzynie jest bardziej do polecenia.....
Co do fotografa i kamerzysty jak mówiłam wyżej polecam idmultimedia.pl, mają różne promocje itp. i ceny Koleżanki też pewnie polecą i dadzą dobre namiary
My też miałyśmy latania i zalatwiania kochana więc to samo czekało nas i czeka też co niektóre przyszle panny mlode
Co do sukienki to już musisz sama pomyśleć i popatrzeć w jakim fasonie najlepiej będziesz się czula i tak dalej
No i jakim autkiem chcesz pojechać do ślubu z przyszlym mężulkiem Ja mam tylko namiary do limuzyn a jak jakieś autko tradycyjne czy starszej daty a z klasą to już kwestia gustu i chwili podpytania
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 07:23   #1478
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

buu co się stało z moim postem ?? kurde tak się rozpisałam a nigdzie tutaj tego nie widzę

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 06:53 ----------

o teraz działa szkoda że nie skopiowałam tamtej wiadomości. Eh no nic ... Dzięki dziewczyny za wasze opinie na temat Bąka. Miałam dosyć spore wymagania co do lokalu, raz musi być z hotelem dwa cena w miarę przestępna i wygodna sala do tańczenia bo wesele na 100- 120 os, najlepiej żeby było jak najwięcej wliczone w cenę ponieważ nie mam głowy do załatwiania drobiazgów. Obydwoje z przyszłym mężem mieszkamy za granicą i ciężko mi podjąć dobrą decyzję dotyczącą w pierwszej kolejności sali. No wiecie będąc na urlopie nie miałam możliwości objeżdżenia kilku sal właściwie to byliśmy zdecydowani na inną salę ale babeczka wiedząc że do kontaktu będę przede wszystkim używać Internetu najzwyczajniej nie odpisywała na moje maile z całym szeregiem pytań eh no nic... Został Bąk wybrany wiem że może przy trasie i może być hałas ale kiedyś byłam na weselu też przy trasie była sala i nic nie było słychać z zewnątrz...Moja mama pojechała obejrzeć tą salę i mówiła same dobre rzeczy zapłaciła zaliczkę i podpisała umowę. Właścicielka powiedziała wprost że jeżeli zmienię zdanie to oddaje całą zaliczkę bo ona i tak i tak kogoś znajdzie i to dla niej nie problem więc myślę że nie ma tam zastoju... Zresztą kiedy umawiałam z nią mamę powiedziała sama że najlepiej jest przyjść w sobotę kiedy jest wesele i mówi może być ta sobota następna albo kolejna bo mamy wesela ... Więc na mnie to wywarło dobre wrażenie widać babka ma ruch. Przekonała mnie też cena już Wam wszystko piszę Cena w Bąku to 190zł/ os w to wliczone : obsługa, chlebek na powitanie, kieliszki dla młodych, 5 dań gorących, 12-15 zimnych przekąsek, tort, napoje tj soki woda i napoje gazowane bez limitu, 5 rodzajów ciast, kawa herbata bez limitu, apartament dla nowożeńców cena za poprawiny 30zł/ os w tym jedno danie gorące, Cena za nocleg 60zł /os Wiejski stół 1400zł sala klimatyzowana, nie pobierają korkowego. Uznałam że oferta niezła bo widziałam takie gdzie cena wyższa i np 4 dania gorące albo cena nie zawierała tortu i napojów gazowanych... No nic w sumie to nie sala najważniejsza bo jak będzie dobra muzyka i wyluzowani goście to nikt nawet nie zwróci uwagi czy jest to przy trasie czy jakiś tam kotlet był niedosolony :/ pewnie że chciałabym idealnie ha kto by nie chciał,,, ale prawda taka że nawet na najlepiej przygotowanym weselu znajdzie się coś lub ktoś nie przypadający nam do gustu.

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:13 ----------

o teraz działa szkoda że nie skopiowałam tamtej wiadomości. Eh no nic ... Dzięki dziewczyny za wasze opinie na temat Bąka. Miałam dosyć spore wymagania co do lokalu, raz musi być z hotelem dwa cena w miarę przestępna i wygodna sala do tańczenia bo wesele na 100- 120 os, najlepiej żeby było jak najwięcej wliczone w cenę ponieważ nie mam głowy do załatwiania drobiazgów. Obydwoje z przyszłym mężem mieszkamy za granicą i ciężko mi podjąć dobrą decyzję dotyczącą w pierwszej kolejności sali. No wiecie będąc na urlopie nie miałam możliwości objeżdżenia kilku sal właściwie to byliśmy zdecydowani na inną salę ale babeczka wiedząc że do kontaktu będę przede wszystkim używać Internetu najzwyczajniej nie odpisywała na moje maile z całym szeregiem pytań eh no nic... Został Bąk wybrany wiem że może przy trasie i może być hałas ale kiedyś byłam na weselu też przy trasie była sala i nic nie było słychać z zewnątrz...Moja mama pojechała obejrzeć tą salę i mówiła same dobre rzeczy zapłaciła zaliczkę i podpisała umowę. Właścicielka powiedziała wprost że jeżeli zmienię zdanie to oddaje całą zaliczkę bo ona i tak i tak kogoś znajdzie i to dla niej nie problem więc myślę że nie ma tam zastoju... Zresztą kiedy umawiałam z nią mamę powiedziała sama że najlepiej jest przyjść w sobotę kiedy jest wesele i mówi może być ta sobota następna albo kolejna bo mamy wesela ... Więc na mnie to wywarło dobre wrażenie widać babka ma ruch. Przekonała mnie też cena już Wam wszystko piszę Cena w Bąku to 190zł/ os w to wliczone : obsługa, chlebek na powitanie, kieliszki dla młodych, 5 dań gorących, 12-15 zimnych przekąsek, tort, napoje tj soki woda i napoje gazowane bez limitu, 5 rodzajów ciast, kawa herbata bez limitu, apartament dla nowożeńców cena za poprawiny 30zł/ os w tym jedno danie gorące, Cena za nocleg 60zł /os Wiejski stół 1400zł sala klimatyzowana, nie pobierają korkowego. Uznałam że oferta niezła bo widziałam takie gdzie cena wyższa i np 4 dania gorące albo cena nie zawierała tortu i napojów gazowanych... No nic w sumie to nie sala najważniejsza bo jak będzie dobra muzyka i wyluzowani goście to nikt nawet nie zwróci uwagi czy jest to przy trasie czy jakiś tam kotlet był niedosolony :/ pewnie że chciałabym idealnie ha kto by nie chciał,,, ale prawda taka że nawet na najlepiej przygotowanym weselu znajdzie się coś lub ktoś nie przypadający nam do gustu.

---------- Dopisano o 07:18 ---------- Poprzedni post napisano o 07:17 ----------

usp sorki

---------- Dopisano o 07:23 ---------- Poprzedni post napisano o 07:18 ----------

co do auta ponieważ będziemy i tak do Polski jechać własnym autem, to pomysł był taki żeby jechać nim do ślubu, te wszystkie limuzyny wg mnie są jakieś przereklamowane, prędzej bryczką bym chciała z pięknymi białymi końmi no ale wracając do pomysłu to zastanawialiśmy się czy dużym szokiem dla gości byłoby gdyby Pan Młody sam prowadził ja po stronie pasażera a z tyłu świadkowie. Właściwie po co komu kierowca? Czy istnieją jakieś zabobony że auto do ślubu nie może być własne albo że Młody prowadzić nie może bo coś tam ? Jak myślicie fajny pomysł czy lepsza bryczka a może tradycyjnie z kierowcą?
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 07:54   #1479
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Feldzensztajn, co do sali to Ci nie pomogę, bo ja ślub i wesele brałam w Sterdyni (http://www.palacossolinskich.pl/).
Zajazdu Bąk nie znam, ale zastanów się nad tym jeszcze skoro tyle osób Ci go odradza. Może lepiej zapłacić trochę więcej za osobę a mieć pewność, że będzie ok.
My do ślubu też nie mieliśmy kierowcy. Jechaliśmy samochodem teściów (mieliśmy naszym, ale kilka dni przed ślubem gość nam w tył wjechał....). Tylko, że u nas prowadził świadek, świadkowa siedziała z przodu a my z tyłu
Bryczka z konikami to fajny pomysł, ale zapewne kosztowny.
__________________
"Człowiek posiadł sobie prawo do posiadania zwierzęcia. A powinien to być przywilej, który można odebrać."
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:11   #1480
kalina233
Przyczajenie
 
Avatar kalina233
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 4
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Hej ja jestem dekoratorką trochę jeżdżę po salach i troszkę już widziałam od kuchni że tak powiemjeśli chodzi o kucharza to moge ci polecić bo znam bardzo dobrego fotografkę też pisz jak coś mniej więcej w jakiej okolicy szukasz sali?
kalina233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 09:47   #1481
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cena rzeczywiście przyjemna, myślałam,że na przyszły rok to już wszędzie będzie powyżej 200zł/os i trzeba przyznać, że poprawiny niedrogie, no ale może dlatego,że tylko jedno danie ciepłe...
Suknie chcesz kupować w Polsce, czy tam w Szkocji?
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 11:10   #1482
Miniakh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 29
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez HerbADKA Pokaż wiadomość
Raczej odradzam tę salę. Kilka lat temu była naprawdę godna polecenia, ale od tego czasu nic się w niej nie zmienia, prócz kierowców tirów i pań z pobocza. Ale niedaleko - w Łazach jest Hotel Poniatowski. Naprawdę wart polecenia, ewentualnie nieco wcześniej Hotel Groman z3 salami o różnej pojemności.
Jeśli chodzi o auto to jeśli chciałabyś mieć coś retro to http://autoslubne.org/ Chłopak jest pasjonatem, auto jest od 2 pokoleń w rodzinie. Cena jest także bardzo przystępna jak na takie autko w Warszawie.
Hej Dziewczęta, sto lat mnie nie było...
Z całego serca polecam Hotel Groman, miałam tam wesele 13.08.2011 w najmniejszej sali. Było cudownie, kelnerzy świetnie dawali radę, jedzenia było dużo i bardzo dobre, sporo zabraliśmy do domu... Na prawdę trudno mi się jest do czegoś przyczepić... Może tylko do tego że nie miałam pokrowców na krzesła, bo wymienili na nowe i nie pasowały - ale krzesła były eleganckie więc było ok.
Miniakh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:22   #1483
AgatkaL
Wtajemniczenie
 
Avatar AgatkaL
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Konstancin-Jeziorna/Warszawa
Wiadomości: 2 935
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja polecam ELGROM w Falentach koło Janek. W sobotę będę tam miała swoje wesele. A poza tym jako wysłużona już emerytowana wokalistka weselna miałam przyjemność grać u nich wiele razy, dlatego zdecydowałam się tam zorganizować swoje wesle. Cena na ten rok 180 zł od talerzyka. W cenie 5 dań, przekąski, napoje, ciasta, dekoracja stołów z żywych kwiatów, pokój dla nowożeńców, ale bez tortu. Tort dodatkowo płatny 600 zł na 120 osób. http://www.elgrom.com.pl/?site=sala_bankietowa
__________________
Nie wszystko wychodzi tak, jak marzyliśmy...czasem bywa lepiej !!!


Jesteśmy zaręczeni !!!
http://s8.suwaczek.com/201102120926.png

♥NASZ ŚLUB♥ 03.09.2011
http://s5.suwaczek.com/20110903580113.png
AgatkaL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 06:58   #1484
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Takaya suknię chciałabym kupić w Polsce, chyba większy wybór no i językowo nie będę musiała szukać słów by określić moje myśli zdecydowanie w Polsce. Muszę chyba zorientować się jakie są kroje i fasony.

Kurcze no tak bym chciała już nie myśleć o tej sali ... No dziewczyny nie polecają ale czemu jedzenie nie takie czy co ? Bo w sumie nie wiem czemu mi odradzacie tą salę ? Czy te które się wypowiadały miały tam wesele były na jakimś czy po prostu tak słyszały? Jeśli sala tak niegodna polecenia to czemu babka ma taki ruch ? Tego nie rozumiem... Jak wcześniej pisałam salę śmiało mogę zmienić i dostanę zwrot kosztów tylko boję się że zamienię siekierkę na kijek że zamienią na mniejszą salę albo coś innego będzie nie tak... Szukam sali w okolicach Piaseczna w Nowej Iwicznej będzie ślub nie wiem czy Wam coś to mówi.
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 13:32   #1485
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja odradzam Małgorzatę koło Nadarzyna, byłam na weselu w zeszłym roku. Kelnerzy ruszają się wybitnie wolno (chyba było ich za mało jak na 150os wesele) jedzenia dośc mało (podawane na pólmiskach i nie wiem czy rzeczywiście było go mało, czy ludzie tacy głodni ale my siedzieliśmy na końcu sali i rzadko cokolwiek do nas docierało ;/)

Nie wiem w jakim stylu sali szukasz i ilu będziesz miała gości. Rozumiem,że musi być sporo pokoi na noclegi. W stylu dworkowo-pałacowym pod Warszawą niedaleko Sękocina jest Pałacyk Otrębusy i pod Pruszkowem Venecia Palace
(w obu można zorganizować ślub cywilny w ogrodzie )
Mniejsza sala, ale bardziej w stylu który mi się podoba równiez w Otrębusach to Siedlisko Jasminum (niestety na stronie nie mają zdjęć;/) tyle,że właściciel jest takim cwaniaczkiem, niezbyt miło mi się z nim rozmawiało.

Mam dość dużą listę sal pod Warszawą w okolicach Sękocina
Muszę Cię Takaya poprawić

Pałac w Otrębusach jest za Nadarzynem, trasa na Grodzisk Mazowiecki, a Venecia Palace jest w Michałowicach w gm. Raszyn (skręca się w prawo kilka km przed Jankami)

---------- Dopisano o 14:32 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez feldzensztajn Pokaż wiadomość
Takaya suknię chciałabym kupić w Polsce, chyba większy wybór no i językowo nie będę musiała szukać słów by określić moje myśli zdecydowanie w Polsce. Muszę chyba zorientować się jakie są kroje i fasony.

Kurcze no tak bym chciała już nie myśleć o tej sali ... No dziewczyny nie polecają ale czemu jedzenie nie takie czy co ? Bo w sumie nie wiem czemu mi odradzacie tą salę ? Czy te które się wypowiadały miały tam wesele były na jakimś czy po prostu tak słyszały? Jeśli sala tak niegodna polecenia to czemu babka ma taki ruch ? Tego nie rozumiem... Jak wcześniej pisałam salę śmiało mogę zmienić i dostanę zwrot kosztów tylko boję się że zamienię siekierkę na kijek że zamienią na mniejszą salę albo coś innego będzie nie tak... Szukam sali w okolicach Piaseczna w Nowej Iwicznej będzie ślub nie wiem czy Wam coś to mówi.
Nie polecam Zajazdu Bąk, ze względu na okolicę, na to, że przyjeżdżają tam kierowcy TIRów z tirówkami i bawią się na parkingu bez skrępowania (autentyczna sytuacja z tego roku z maja - ciotka robiła komunię dla synów); wystrój jest taki sobie, jedzenie podobno też bez szału. Kilka lat temu byłam tam na weselu, obsługa marna, nawet herbaty nie można się było doprosić. Jedzenie takie sobie. Zdecydowanie nie zdecydowałabym się na wesele w tym lokalu. Zobacz jeszcze salę Korona . W tym roku została odnowiona, cena była przystępna, otoczenie bardzo ładne, zielone, właściciel przyjemny i konkretny. Słyszałam, że jedzenie b. dobre.

W okolicach Piaseczna masz jeszcze Villę Juliannę , Fantazja przy ul. Geodetów niedaleko Auchan, no i jeszcze Oycowiznę ale tam słyszałam o kiepskim jedzeniu.

To, że masz ograniczony budżet, nie znaczy, że musisz się zgadzać na pierwszą lepszą salę. Poszukaj, popatrz, popytaj.

Edytowane przez HerbADKA
Czas edycji: 2011-08-31 o 13:33 Powód: błąd stylist.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 14:04   #1486
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Herbadka no fakt jest w Michałowicach, ale one podlegają pod Pruszków, bo ślubów tam udziela dr US Pruszków

Dla mnie to wszystko okolice Nadarzyna i Sękocina co prawda bardzo rozległe okolice, ale okolice . Natomiast Małgorzata jak i Korona są w zasadzie w Nadarzynie.

Oycowizna jest droga i to nie tylko kwota za talerzyk, ale i multum kosztów dodatkowych Właściciel mocno cwaniaczy

Jeśli takie rzeczy wyprawiane są na parkingu k oło sali to rzeczywiście niezbyt przyjemny ten Bąk, ale skoro feldzensztajn i jej mamie się podoba... Z resztą rozumiem problem z przyjazdami do kraju...
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:06   #1487
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Herbadka no fakt jest w Michałowicach, ale one podlegają pod Pruszków, bo ślubów tam udziela dr US Pruszków

Dla mnie to wszystko okolice Nadarzyna i Sękocina co prawda bardzo rozległe okolice, ale okolice . Natomiast Małgorzata jak i Korona są w zasadzie w Nadarzynie.

Oycowizna jest droga i to nie tylko kwota za talerzyk, ale i multum kosztów dodatkowych Właściciel mocno cwaniaczy

Jeśli takie rzeczy wyprawiane są na parkingu k oło sali to rzeczywiście niezbyt przyjemny ten Bąk, ale skoro feldzensztajn i jej mamie się podoba... Z resztą rozumiem problem z przyjazdami do kraju...
Pruszków? A wydawało mi się, że Raszyn :P

To nieźli są, mój tato był tam na imprezie integracyjnej z pracy i opowiadał, że wystrój super, ale jedzenie niezbyt, mówił też, że wódka była lewa tzn. kiepska w smaku i chyba bez banderoli.

Właścicielami Małgorzaty i Korony jest podobno małżeństwo. Z tym, że jak dzwoniłam do tej pierwszej sali to pani była mega niemiła i niezainteresowana klientem. Natomiast właściciel Korony zrobił na mnie dobre wrażenie, ale był jeden minus sali - nie miała klimatyzacji. Teraz podobno ma.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:49   #1488
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

chciałam przede wszystkim podziękować tym którzy napisali mi na priv dzięki wielkie za na pewno pomocne linki teraz mam 3 dni wolnego to się bliżej zapoznam jeszcze raz dziękuję. A do tej sali kurcze tak mnie zniechęcacie jeszcze dwa posty i się uskuteczni chyba
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:30   #1489
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

feldzensztajn trzymam kciuki za wszystko!

Herbadka no nasza Polsk geografia potrafi zadziwiać, a to, że Michałowice podlegają pod Urząd Pruszkowski wiem bo chcieliśmy ślub w plenerze to nam powiedzieli, że właśnie Pani Urzędnik z Pruszkowa takich udziela ale tylko na terenie Pruszkowa i Michałowic (czyli właśnie w Venecji i w Villa Ricona ) ale cena i wystrój sali nas zniechęciły Już nie mówię o tym, że byśmy musieli wziąć gości nie wiadomo skąd,albo robić wesele w środku tygodnia bo nawet w pt i niedz mają limity (powyżej 100os a my mieliśmy 86)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-31, 19:57   #1490
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
feldzensztajn trzymam kciuki za wszystko!

Herbadka no nasza Polsk geografia potrafi zadziwiać, a to, że Michałowice podlegają pod Urząd Pruszkowski wiem bo chcieliśmy ślub w plenerze to nam powiedzieli, że właśnie Pani Urzędnik z Pruszkowa takich udziela ale tylko na terenie Pruszkowa i Michałowic (czyli właśnie w Venecji i w Villa Ricona ) ale cena i wystrój sali nas zniechęciły Już nie mówię o tym, że byśmy musieli wziąć gości nie wiadomo skąd,albo robić wesele w środku tygodnia bo nawet w pt i niedz mają limity (powyżej 100os a my mieliśmy 86)
Moim zdaniem Venezia jest przereklamowana i mnie się za bardzo nie podobała nigdy. Fajnie tam pójść ale na czyjeś wesele, własnego tam bym nie chciała.

Feldzen w okolicach Nowej Iwicznej i Piaseczna masz jeszcze AI Catering na Karczunkowskiej, Fryderyk przy Baletowej i Sarabandy, no i Adamczyk Center przy Farbiarskiej.

Edytowane przez HerbADKA
Czas edycji: 2011-08-31 o 19:58
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:27   #1491
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Ja tam nigdy nie byłam, nawet nie jechaliśmy oglądać, więc nie wiem
Podobały mi się zdjęcia ze ślubów w plenerze właśnie tam bo mają przeogromny plac!
Myśleliśmy nawet o tym by sam ślub tam zorganizować, ale oczywiście się nie zgodzili (normalnie jak ma się tam wesele to trzeba dopłacić 3tys za ten ślub w ogrodzie!)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 02:17   #1492
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

co do Adamczyka podobno cieszy się dobrą opinią pisałam maila i wygląda to tak 220zł/ os W cenie zawarte są:
- obiekt do Państwa dyspozycji ( jedyne przyjęcie weselne organizowane w danym dniu)
- dekoracje stołów ( świeże kwiaty, świece, draperie, serwetki materiałowe, kryzy)
- obsługa kelnerska
- menu, które zawiera:
* chleb na powitanie Młodej Pary
*wino musujące dla gości
* 5 posiłków gorących
* 9 rodzajów przekąsek
* ciasta
*owoce
* kawa, herbata soki owocowe, woda

W cenie nie są zawarte:
- alkohol
- napoje gazowane
- tort

Nie pobieramy dodatkowych opłat za serwowanie alkoholu lub tortu.

Przyjmujemy, że przyjęcie weselne trwa do godziny 05.00 rano o ile nie rozpoczyna się wcześniej niż o godz 17.00.
Dzieci do lat 3 - bezpłatnie
Dzieci do lat 7 - 50% ceny
Osoby obsługujące z Państwa strony (orkiestra, foto, kamerzysta) 100% ceny, możliwe jest również ustalenie zredukowanego menu w niższej cenie.

W sali głównej (klimatyzowana) odbywa się konsumpcja oraz tańce.
W bocznej części sali organizujemy bufety z gorącymi napojami oraz słodkościami ( ciasta, owoce) a także stołem wiejskim ( na życzenie od 1760 do 2000 zł)

pokoje gościnne (pięć dwuosobowych w cenie 150 zł/pokój) oraz pokój Państwa Młodych ( gratis).

Termin mają wolny ale cena mnie miażdży no bez przesady nie chcę brać kredytu :/ no i odpada bo mają za mało miejsc noclegowych.
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 09:44   #1493
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Ja tam nigdy nie byłam, nawet nie jechaliśmy oglądać, więc nie wiem
Podobały mi się zdjęcia ze ślubów w plenerze właśnie tam bo mają przeogromny plac!
Myśleliśmy nawet o tym by sam ślub tam zorganizować, ale oczywiście się nie zgodzili (normalnie jak ma się tam wesele to trzeba dopłacić 3tys za ten ślub w ogrodzie!)
To prawda, plener robi wrażenie, ale też tylko jak jest pogoda. Mój kuzyn 2 lata temu trafił na ziąb niesamowity w czerwcu! i niestety urok tego otoczenia całkiem znikł
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:02   #1494
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Aaa no właśnie pogoda w Polsce nie rozpieszcza, chociaż maj był chyba najbardziej wakacyjnym miesiącem w tym roku Pamiętam jakie upały były tydzień przed moim ślubem jak musiałam biegać i załatwiać wszystko i 21go była piękna pogoda
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:16   #1495
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

to pewnie w małżeństwie słońce świeci każdego dnia ) no powiedz powiedz świeżaku jak się czujesz w roli żony ?
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-02, 10:18   #1496
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

każdy mnie o to pytał po ślubie
U nas to w sumie żadnych zmian (poza noszeniem obrączek ) bo mieszkamy ze sobą ponad 3 lata, ale miło jest jak mi mówi żonko
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 00:56   #1497
feldzensztajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

pisałam wcześniej posta takiego dłuższego i znowu kur... nie dodano go tutaj, moje zapytanie w nim było : Dlaczego tak mi odradzacie Bąka czy ze względu na jedzenie czy co? obsługę ? Czy tych panów zabawiających się? hmm w nocy dziewczyny śpią stoją przy trasie w ciągu dnia z tego co widziałam

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

wciąż rozglądam się za innymi lokalami tym razem wpadłam na pomysł żeby np wynająć salę i katering osobno podobno można zaoszczędzić sporo. Czy któraś z Was robiła taki myk ?
feldzensztajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 10:19   #1498
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Cytat:
Napisane przez feldzensztajn Pokaż wiadomość
pisałam wcześniej posta takiego dłuższego i znowu kur... nie dodano go tutaj, moje zapytanie w nim było : Dlaczego tak mi odradzacie Bąka czy ze względu na jedzenie czy co? obsługę ? Czy tych panów zabawiających się? hmm w nocy dziewczyny śpią stoją przy trasie w ciągu dnia z tego co widziałam

---------- Dopisano o 00:56 ---------- Poprzedni post napisano o 00:55 ----------

wciąż rozglądam się za innymi lokalami tym razem wpadłam na pomysł żeby np wynająć salę i katering osobno podobno można zaoszczędzić sporo. Czy któraś z Was robiła taki myk ?


To ja powiem swoje zdanie....z własnego doświadczenia....Bąk - nie polecam....wiele tirowców, nawet jak było wesele, to auta stawały i kierowcy wypytywali o noclegi... sala nie w moim typie ale to akurat najmniej ważne...jedzenie jak dla mnie wogóle bez smaku i kiepawa obsługa...jakby znudzona, nie lubiąca tego czym sie zajmuje....

No ale może być tak, że akurat taki kiepski dzień był...może inne wesela trafiają się lepsze ale mojej znajomej bylo niezbyt wesolo przez te ich "wpadki".

A dom weselny Fantazja w Piasecznie? Chociaż musza być pokoje a tam niestety nie wiem czy mają.... Lub Hotel Hrabski w Raszynie/Falentach...Sielanka nad Pilicą...niedaleko Piaseczna...Restauracja z noclegami Maluch w Tarczynie chyba jest ale nie znam tego.... Troszkę tego by sie też znalazło No ale najlepiej samemu podejmować decyzje jak serce dyktuje, bo my możemy tylko swoje zdanie powiedzieć a wiadomo, że należy robić tak jak się sądzi..
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 21:59   #1499
cherrry2009
Zakorzenienie
 
Avatar cherrry2009
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 164
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

Potrzebuję fotografa i kamerzystę, czy mogłybyście kogoś polecić?
__________________
RAZEM
cherrry2009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 11:11   #1500
ToxicGirl86
Raczkowanie
 
Avatar ToxicGirl86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 172
Dot.: Warszawskie Panny Młode II

cherrry2009- www.idmultimedia.pl polecam....tylko warto najpierw zadzwonić spytac o terminy bo są bardzo rozchwytywani na różne wesela, plenery i gale. Koleżanka 5 miesięcy przed ślubem ich chciała jak widziała moje fotki i film ale niestety już za późno było bo mieli terminy zajęte ale warto zawsze podpytać, często mają różne promocje cenowe itp.
__________________
05.czerwiec 2010 - żona ahh jakie nowe doświadczenie
ToxicGirl86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-24 10:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.