Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 18:24   #1471
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

kochanie super, teraz mam wszystko wielkie dzieki! opisy to nie problem.
ale bosko wyglada twoj kolor na duzych fotkach
na dniach opublikuje.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość

ja używałam wcześniej 8 w 1,ale mi się skończyła i teraz używam diamentowej... jak dla mnie ta diamentowa jest tragiczna, odpryskuje po 1 dniu, i jak nakłada się na to kolejną warstwę wygląda nie estetycznie musiałabym ją codziennie zmywać.
Za to ta 8 w 1 jest boska
a ta 8w 1 nie odpryskuje po jednym dniu?
miałam ją kupić oststnio, ale babka w sklepie mi tak namieszła ,że wzięłam inną i jest do niczego a wogole to chciałam tą sos
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
spoko ja dzisiaj robilam wellatonem 12/1 i tez mam zolte ostatni raz uzylam tej farby
no i czym teraz będziesz robić? może wróć do londy?
Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość


Tak , platyne nawet popiel bo jakos to lepiej współgra z moja indiańska twarzą - tzn. czerwieni sie strasznie.

Co proponujesz ??
a może spóbuj tej mieszanki co ja teraz robiłam + 12% oks mi wyszło chłodniutko i to na 9% oks, a też mam ciemną naturę

kupiłam kozaki bo stare (kupione przed zimą) mi się rozklejają a cena była mega obniżona z 99zł na 39zł młodemu tez musiałam nowe kupić bo się rozwaliły i też w promo z 99zł na 59zł mam nadzieje że zostaną jeszcze na przyszły sezon

teraz muszę polować na torebkę ,jakieś półbuty na płaskim niestety ,coś na obcasie i sukienkę na komunię :rolleyes
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:25   #1472
7Paulina7
Zadomowienie
 
Avatar 7Paulina7
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 407
GG do 7Paulina7
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Czy moze któras z Was nosi clip on naturalne? Mam w planach kupic sobie zestawik chociaz potrzebneby mi były tylko 2 tasmy szerokie na 20cm długie na 46cm ale takich kupic nie mozna.Dzis mi przyszły pojedyncze pasemka remy indyjskie 613 i 60 - obydwa identyczne - przy okazji farbnełam je wellatonem i wyszły popielate identyczne jak moje kurcze ale struktura włosa jest naprawde rewelacyjna bo włos sam w sobie jest gruby w porównaniu do moich ''słowiańskich''.
Tęsknie za moimi długimi włosami w tej długosci co mam czuje sie prawie naga..... całe życie w długich włosach chodziłam teraz moje włosy maja 31cm długości...wczesniej minimum 50cm ...
__________________
Walka o długie włosy ....
7Paulina7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 18:49   #1473
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

A w ogóle to powiem Wam kochane jaka dzis mialam sytuacje ktora poprawila mi humor na caluski dzien
Bylam u znajomej dlugoletniej fryzjerki, w sumie prawie juz emerytki, ma swoj salon od dawna, jest egzaminatorka cech i oke... babeczka ustawiona, jak na kariere fryzjerka to szczyty i w ogole- kobieta z prawdziwa fryzjerska pasja... wchodze, a ona mnie nie poznala miala 2 klientki... jak powiedzialam kim jestem i ze sie przeciez znamy to zaczely tak mi wlosy wychwalac ze malo ze wstydu nie splonelam- ze jakie wlosy, jak modelka itp. i ze na pewno doczepiane- ja mowie ze moje i prosze dotknac- to zaczely wszystkie 3 macac je, gladzic, przebierac przy glowie czy czasem gdzies nie ma ringow, clipow itp myslalam ze jaja se robia... a z drugiej strony bylam mega dumna ze swoich wloskow no jak juz ludzie mysla ze sa sztuczne bo nie mozliwe miec tak dlugich i jasnych i mieciutkich! (ach ten j&j ) i nawet taka figura jak Pani J.O sie nabrala... to jestem spełniona! moge umierać
kocham dzis wszystkich i wszystko- i nawet @ nie popsula mi humoru

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość


a ta 8w 1 nie odpryskuje po jednym dniu?
miałam ją kupić oststnio, ale babka w sklepie mi tak namieszła ,że wzięłam inną i jest do niczego a wogole to chciałam tą sos

no i czym teraz będziesz robić? może wróć do londy?

a może spóbuj tej mieszanki co ja teraz robiłam + 12% oks mi wyszło chłodniutko i to na 9% oks, a też mam ciemną naturę

kupiłam kozaki bo stare (kupione przed zimą) mi się rozklejają a cena była mega obniżona z 99zł na 39zł młodemu tez musiałam nowe kupić bo się rozwaliły i też w promo z 99zł na 59zł mam nadzieje że zostaną jeszcze na przyszły sezon

teraz muszę polować na torebkę ,jakieś półbuty na płaskim niestety ,coś na obcasie i sukienkę na komunię :rolleyes
asiu jakie plany zakupowe!
ja poki co osiagnelam stan ze nie potzrebuje kompletnie niczego nowego chyba jestem chora...


lady jesli jestes i mnie czytasz... tzn wrocilas do nas ,
to bylam w ccc i niestety nie ma tych nowych bucikow z kolekcji same bezowe, nude, szare, czarne i brazy bleee....
no i widzialam te kopytka rozpychacze. sa w deichmanie ale nie widzialam ceny bo przechodzilam.
a w ogole to w de lipa i zero ladnych bucikow...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:04   #1474
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Asia właśnie ta 8 w 1 jak dla mnie była super, nic nie odpryskiwało ja w pracy cały czas pracuje w rękawiczkach, dodatkowo płyny do sterylizacji strasznie mi wysuszają dłonie,a paznokcie miałam już w stanie tragicznym,a ta odżywka mi je ładnie wyprowadziła

Bunny no to gartuluję spełnienia
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:06   #1475
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Katty Pokaż wiadomość
Cześć

Mam do Was pytanie: czy farbowałyście włosy wellatonem 9/0 (rozświetlony blond)? Czy finalny odcień jest ciepły czy zimny? Wychodzi naturalny? I czy można go porównać do opakowania? Będę wdzięczna za wszelkie komentarze, ponieważ zastanawiam się czy sięgnąć po tę farbę.
nie kojarzę żeby któraś z nas robiła ale Infuśka ostatnio jakimś wellatonem robiła, niech ona się wypowie bo ja nie pamiętam którym

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
spoko ja dzisiaj robilam wellatonem 12/1 i tez mam zolte ostatni raz uzylam tej farby
no na moja włosy też ona jest do dupy teraz spróbuję garniera color sensation



Lady a Ty nawet nie żartuj tak
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:20   #1476
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Asiu i Paulinko, nie wiem czym zrobie, mam jeszcze londe w domu, ale nie wiem... coraz bardziej sie sklaniam ku przyciemnieniu. Nawet myslalam zeby zamowic koleston 12/89 ale skoro to ten sam poziom co wellaton, tylko produkt fryzjerski to sobie odpuszczam
albo zrobie londa, ale ona mysle ze niewiele zdziala, albo londa 17, ta co Kitka chce robic, albo kupie ktoras z 9,22, 8,2 lub 7,2 z majirel. To sa moje typy. Mam zolte wlosy wiec przydaloby sie cos fioletowego, a ze sklepowej raczej nic takiego nie dostane no ewentualnie londa 12/9, ktora jest perlowa, ale tak jak mowilam-watpie zeby poradzila sobie z ta zolcia, ktora dzisiaj osiagnela apogeum
w ostatecznosci poloze 542 n&e i bede miala spokoj z odrostami wszelkiego rodzaju
jestem w☠☠☠☠iona dzisiejszym farbowaniem, a zastanawialam sie czy nie polozyc londy- moze ona nie dalaby takiego zoltka. nawet mysle, ze moze jutro pojde po jakas szamponetke perlowa, bo nie wiem jak bede chodzic z takimi wlosami w sumie i tak nosze zwiazane w☠☠☠☠ia mnie ten kolor ze szok

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

wybaczcie te 'ale, albo' ale jestem zla i nie wiem co robic
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:22   #1477
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle to powiem Wam kochane jaka dzis mialam sytuacje ktora poprawila mi humor na caluski dzien
Bylam u znajomej dlugoletniej fryzjerki, w sumie prawie juz emerytki, ma swoj salon od dawna, jest egzaminatorka cech i oke... babeczka ustawiona, jak na kariere fryzjerka to szczyty i w ogole- kobieta z prawdziwa fryzjerska pasja... wchodze, a ona mnie nie poznala miala 2 klientki... jak powiedzialam kim jestem i ze sie przeciez znamy to zaczely tak mi wlosy wychwalac ze malo ze wstydu nie splonelam- ze jakie wlosy, jak modelka itp. i ze na pewno doczepiane- ja mowie ze moje i prosze dotknac- to zaczely wszystkie 3 macac je, gladzic, przebierac przy glowie czy czasem gdzies nie ma ringow, clipow itp myslalam ze jaja se robia... a z drugiej strony bylam mega dumna ze swoich wloskow no jak juz ludzie mysla ze sa sztuczne bo nie mozliwe miec tak dlugich i jasnych i mieciutkich! (ach ten j&j ) i nawet taka figura jak Pani J.O sie nabrala... to jestem spełniona! moge umierać
kocham dzis wszystkich i wszystko- i nawet @ nie popsula mi humoru

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


asiu jakie plany zakupowe!
ja poki co osiagnelam stan ze nie potzrebuje kompletnie niczego nowego chyba jestem chora...

e ...tam plany poprostu to muszę mieć
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Asia właśnie ta 8 w 1 jak dla mnie była super, nic nie odpryskiwało ja w pracy cały czas pracuje w rękawiczkach, dodatkowo płyny do sterylizacji strasznie mi wysuszają dłonie,a paznokcie miałam już w stanie tragicznym,a ta odżywka mi je ładnie wyprowadziła
no masz a miałam ją w ręce i mi tak zakręciła z tą drugą ,że co to to nie jest i głupia wzięłam tamtą , a ona odpryskuje w kilka godzin po nałożeniu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 19:27   #1478
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu i Paulinko, nie wiem czym zrobie, mam jeszcze londe w domu, ale nie wiem... coraz bardziej sie sklaniam ku przyciemnieniu. Nawet myslalam zeby zamowic koleston 12/89 ale skoro to ten sam poziom co wellaton, tylko produkt fryzjerski to sobie odpuszczam
albo zrobie londa, ale ona mysle ze niewiele zdziala, albo londa 17, ta co Kitka chce robic, albo kupie ktoras z 9,22, 8,2 lub 7,2 z majirel. To sa moje typy. Mam zolte wlosy wiec przydaloby sie cos fioletowego, a ze sklepowej raczej nic takiego nie dostane no ewentualnie londa 12/9, ktora jest perlowa, ale tak jak mowilam-watpie zeby poradzila sobie z ta zolcia, ktora dzisiaj osiagnela apogeum
w ostatecznosci poloze 542 n&e i bede miala spokoj z odrostami wszelkiego rodzaju
jestem w☠☠☠☠iona dzisiejszym farbowaniem, a zastanawialam sie czy nie polozyc londy- moze ona nie dalaby takiego zoltka. nawet mysle, ze moze jutro pojde po jakas szamponetke perlowa, bo nie wiem jak bede chodzic z takimi wlosami w sumie i tak nosze zwiazane w☠☠☠☠ia mnie ten kolor ze szok

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

wybaczcie te 'ale, albo' ale jestem zla i nie wiem co robic
nie chce cie bardziej wkurzac ale moglabys dac foty tego mega zoltka? bo wyobrazam sobie ze wyszlo ci jak zywy rozjasniacz i nie wiem czemu wam tak wychodzi skoro nie macie mega ciemnych naturali a ile trzymalas?
ten koleston 89 jest najchlodniejszy...
a moze sprobowalabys alfaparfem- on jeszcze nigdy nie polegl ani na rudych ani na zoltych?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:29   #1479
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Asiu i Paulinko, nie wiem czym zrobie, mam jeszcze londe w domu, ale nie wiem... coraz bardziej sie sklaniam ku przyciemnieniu. Nawet myslalam zeby zamowic koleston 12/89 ale skoro to ten sam poziom co wellaton, tylko produkt fryzjerski to sobie odpuszczam
albo zrobie londa, ale ona mysle ze niewiele zdziala, albo londa 17, ta co Kitka chce robic, albo kupie ktoras z 9,22, 8,2 lub 7,2 z majirel. To sa moje typy. Mam zolte wlosy wiec przydaloby sie cos fioletowego, a ze sklepowej raczej nic takiego nie dostane no ewentualnie londa 12/9, ktora jest perlowa, ale tak jak mowilam-watpie zeby poradzila sobie z ta zolcia, ktora dzisiaj osiagnela apogeum
w ostatecznosci poloze 542 n&e i bede miala spokoj z odrostami wszelkiego rodzaju
jestem w☠☠☠☠iona dzisiejszym farbowaniem, a zastanawialam sie czy nie polozyc londy- moze ona nie dalaby takiego zoltka. nawet mysle, ze moze jutro pojde po jakas szamponetke perlowa, bo nie wiem jak bede chodzic z takimi wlosami w sumie i tak nosze zwiazane w☠☠☠☠ia mnie ten kolor ze szok

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

wybaczcie te 'ale, albo' ale jestem zla i nie wiem co robic
oj to faktycznie kijowo
może połóż teraz tą londę 18? albo srebrny pył z joanny naturii? ja nim gasiłam żółtko dwa razy
przyciemniać Ci nie szkoda ? zobacz ja przyciemniłam a teraz wracam bo to nie dla mnie źle się czułam w ciemnych
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:36   #1480
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

buahhot patrze na te alfy i genialnie by ci wyszlo 11.21 , 11.20 albo 1020 ss...

http://allegro.pl/alfaparf-evolution...093897933.html

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

albo te ciemniejsze 9.21 lub 10.21...

http://allegro.pl/alfaparf-evolution...069674756.html

dziewczyny bardzo chwala alfe... jeszcze nie uslyszalam o niej zadnego negatywnego zdania...warto by sprobowac nim sie poddasz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:37   #1481
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
encha odradzila tlumaczac to moim innym wygladem po przyciemnieniu ja narazie nie mysle o tym ...poczekam do wiosny kiedy slonko przygrzeje i zobacze wtedy czy najdzie mnie cos czy nie


co do biegania psow to moj D jest okrutnie energicznym psem on wogole w dzien nie spi ,,nie polozy sie tylko stoi na nogach..teraz tz uczy go "daj lape" i "siad" sprawy czystosci sa juz zakonczone u nas wszystko robi na podworku i pokazuje kiedy chce wyjsc
tz zabiera go poza miasto i tam puszcza luzem w polu zeby sie wybiegaltak jak np dzis wlasnie z nim pojechal w miescie ,zwlaszcza w miejscu gdzie mieszkamy nie ma mozliwosci zeby pies chodzil bez smyczy zreszta kazdy ma psa na smyczy nigdy niewiadomo jak dany pies zareaguje i czy rzuci sie na innego psa czy na dziecko czy wpadnie pod samochod..patrol uliczny pilnuje aby psy byly na smyczy a psy ras groznych w kagancu dodatkowo tylko w parku psy moga latac luzem..
dlatego jak jestem w pl to jestem w szoku ze luzem lataja sobie pittbule czy amstaffy bez kaganca nawet bo wlasciciel twierdzi ze ma psa ulozonego
dlatego zawsze takim delikwentom zwracam uwage na to ze jesli lata luzem w miejscu gdzie pelno ludzi psow czy dzieci to prosze zalozyc mu kaganiec na pysk
no i w sumie dobrze mi też się wydaje, że w takim chłodnym kolorze jak popielewicz nie byłoby Ci dobrze, jak już to jakiś cieplejszy blond chyba
ale racja, przeczekaj kryzys do wiosny, wtedy pewnie nie będziesz chciała zmiany

no tak, u Was są inne zakazy, inny polityka niż tutaj u nas w Polsce mnie przeraża to, jak idę z Lajlą na spacer niedaleko domu, a tam sąsiadka idzie sobie z wielkim wilczurem, a on bez kagańca i bez smyczy, przecież mała byłaby dla niego deserem.. w sumie jeszcze się nie zdarzył jakiś atak z jego strony ale wiecie, różnie bywa.. tym bardziej, że Lajla jest zadziorna i szczeka na psy, szczególnie duże (a później się kuli i chowa), i chcąc nie chcąc mogłaby takiego bydlaka sprowokować..
dlatego pomyślę tak jak Wy o zabraniu jej na jakieś pole, bezludne, i wtedy ją będę puszczała na bieganie

siad i łapkę? już rozumie Wasz język?
Lajla siad, łapa, leżeć i poproś już zakumała jakiś czas temu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
encha ja ci powiem jeszcze cos...o psach.
lola jest typem kanapowca- absolutnie sie podporzadkowala mnie i mojemu tz. czyli- my kladziemy sie do lozka poodladac film- ona tez lezy z nami i spi wtedy lub oglada... my jemy obiad- ona je z nami, tz idzie do pracy ja spie do 9-10 jeszcze- ona spi ze mna.
ja ide na zakupy- ona juz czeka pod drzwiami...
robi totalnie to samo co my najczesciej.
od malego mamy swoja ciekawa zabawe- ze jak ja przywiaze pod sklepem to ona od razu sobie siada i czeka az wyjde, nie schizuje nie lata...jak wyjde z zakupami i odczepie ja to cala droge powrotna jakby ciagnie mnie do domu na smyczy- czyli lapie ja zabkami skaczac do niej- bo ja reke podnosze i odbiega ode mnie na cala dlugosc smyczy automat. caly czas patrzac na mnie i ciaganac za swoj koniec, czasem jeszcze łebkiem potrzasa po czym przybiega do mnie jak bumerang... jak jest przy mnie znow lapie sam koniec i znow odbiega na dlugosc i wraca i tak caluska droge do domu- z przerwa na kupe czy siusiu.
po takim wyjsciu jest mega zmeczona i rozladowana.
do tego jak sa znajome pieski to sie bawi z nimi, ale na smyczy.
dla mnie to niezbedna kontrola- bo juz nie raz jakis wielki agresywny pies by ja zagryzl a to ja uratowalo, bo na smyczy predko ja sciagnelam za swoje nogi a to dalo nam cenne sekundy albo obcy pies kapitulowal...albo mnie przewrocil wtedy ten amstaff... ale uratowalam ja.
dzis lola w chwili zagrozenia sama ucieka za moje nogi.
dla mnie to swietne.
w domu mamy swoja zabawe w aportowanie i kopanie sie po nogach- lola staje tylem do moich stop i mnie kopie tylna noga i czeka az stopa ja odkopne i tak godzinami uwielbia to.
takze ma jak spozytkowac energie, uwazam ze nic jej nie brakuje, moze tylko ciut ja rozpuscilismy i stara sie nami manipulowac
watpie by samotne spacery na spuszczeniu daly jej wiecej radosci niz kontakt aktywny z tz i ze mna na smyczy...
bo ja jak spaceruje to nie jak niektorzy- ze tylko chodniczkiem i ciagna tego psa za soba... ja sie nie brzydze stac kolo kupy ktora lola wacha, czy wlezc za nia w zywoplot
uwazam ze jestem dobra pania a lola jest szczesliwa i tyle
dla mnie puszczenie psa gdziekolwiek na terenie nieogrodzonym i nie wylacznie naszym jest niebezpieczenstwem... zawsze moze nadleciec inny pies, agresywny, jakies dziecko... i bedzie wypadek.
a nie oszukujmy sie- 90% psow gdy widzi innego to do niego leci a swojego pana ma wtedy w d i przyjdzie na wolanie, owszem, ale dopiero jak owego psa obwacha- czytaj moga sie juz pogryzc majac smycz- zawsze masz kontrole bo po prostu w zagrozeniu psa sciagasz na sile do siebie...albo rozdzielasz bo swojego ciagniesz i stajesz miedzy nie...
przemysl to prosze na spokojnie bo ilu ludzi tyle racji...

czyli teraz a10
już wiem, że w okolicy domu na pewno nie będę jej puszczała.. podkradłam sposób caskady i znajdę jakieś odludne pole i tam będziemy chodziły na sprinty, chociaż dwa razy w tygodniu tak na co dzień to przebiegi na osiedlu na smyczy 5metrowej mam nadzieję, że jej wystarczą nie chcę później sobie pluć w brodę, jakby niedajboziu coś się stało raz mi psiak zginął pod kołami samochodu i więcej nie pozwolę

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ja zjadłam jednego ale więcej nie zjem mimo, że są i tata mi ciągle wpycha ale ja za pączkami nie przepadam co innego owszem jem zawsze oczami czasami otwieram lodówkę popatrzę i zamykam wczoraj miałam ochotę na pączuszka a dziś już nie
ja też tak mam, i zdarza mi się też czasami ukraść malusieńką rzecz - np. kawałek szyneczki, albo parówkę

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Asia
OOOO SZOK, CUDOWNIE! Szczególnie te w dziennym świetle.



Pamiętacie może co mi w londzie kitkulkowej nie pasowało? ;d Bo ja nie pamiętam, a kolor zaraz po farbowaniu był zarąbisty wg mnie.
to nie było to smerfiątko?

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
O god
ogień ja bym tak nie wyszła z domu

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
wrzucam tak na szybko fociaki i uciekam narazie
oczywiscie jak zwykle samorobki
loczki loczki loczki przepiękne
ale ja też widzę jakby ciemne włosy na odroście to mi właśnie zawsze w pasemkach przeszkadzało, że wychodziłam od fryz, a odrost nie duży, ale jednak zawsze był

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tata przytargał w poniedziałek katar no i dupa, dzisiaj ja i mama obudziłyśmy się pociągające, łeb mi pęka
mnie też rozkłada, zaczynam siąkać i gardło mnie boli chyba mama mnie zaraziła..

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Kitka ładny ten twoj znajomy chyba ze to makeup

Lady Asia odnoscnie tego wałka

Snow ,a z got2be mialam kiedys taki sprej w fioletowej butelce
też go miałam i był dla mnie okropny robił mi sztywne, śmierdzące, klejące włosy

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a Lady! wczoraj pisałaś, że ja chciałam śnieg, ale ja go chciałam tylko na ŚWIĘTA! później też pisałam, że go nie potrzebuję
ja pisałam, że chcę śnieg i nie zmieniam zdania, na czas zimy nadal go chcę ale jak wiosna zawita, taka z prawdziwego zdarzenia, to ją będę chciała jeszcze bardziej

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Encha
Tak mama odwiedzila mnie i naprawde nie mialam na nic czasu
Rano basen,potem praca albo zakupy z mama a wieczory kolacje z tz i mamka
Teraz bede juz wolniejsza
jasne, rozumiem, wiadomo, że jak rodzinka odwiedza to trzeba się nimi nacieszyć

Cytat:
Napisane przez anngeli Pokaż wiadomość
Zjadłam tylko/aż 2,5 pączka w tym 1 domowej roboty.

Obkupiłam się w maseczki mariona do blondu, nie wiem czy znacie. U mnie sprzedawane tylko w jednej małej drogerii.
Włosy po niej fajne, a do tego chłodnego odcienia nabierają.


Nie wiem dokładnie na jaki temat się kłócą co niektóre, bo nie czytam szczegółowo skoro mnie nie dotyczy i nie chce się wtrącać ale dajcie sobie dziewczyny spokój.
Złość piękności szkodzi! Los nie raz niestety każdej z nas przysporzy smutków i stresów, więc tym bardziej nie warto samemu go sobie namnażać kłótniami wg mnie o mało istotnych rzeczach.
też bardzo sobie chwalę te maski moje włosy je lubią, dlatego zaopatrzyłam się na all chyba w 20 saszetek

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
o mamo ja już dziś nie mogę patrzeć na pączki


właśnie ile zjadłyście? ja 3 ale takie duże
ja dwa, na dwie nogi

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a u mnie w chacie zamiast obrazów na ścianach będą wisiały buty
jesteś niemożliwa

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
Czołem Laseczki
na ch** mi seriale w tv oglądać jak wystarczy blondyny ponadrabiać miłość, nienawiść - wszystko na naszym wątku

Lady, zostaw album chociaż, muszę sobie zerknąć na Twoje usta czasem

leżę sobie w łóżku i choruję, Dżona sprzedałam dziadkom i się lenie prychając

gładziłam odrost wczoraj alfą again i jest cudnie, jak zwykle



używałam i polecam jakościowo super, ale na moje naturale ciemne poziom 11 nie dawał rady
Asiu, świetnie podsumowałaś z tymi serialami
Jaką alfą kochana? zrobiłaś tego mixa? mnie też za niedługo czeka farbowanie

w ogóle to dużo zdrówka mnie też coś zaczyna rozpruwać od środka
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 19:42   #1482
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Witam
widze,ze piszecie o Alfie,ja właśnie planuje uzyc 11.13 . Do tej pory farbowałam włosy kolestonem 12/0 ale chce miec bezowy odcien włosow,czy wystarczy mi malaks na kilka minut czy musze dac farbe z nizsza woda na koniec na pare minut?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:45   #1483
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie chce cie bardziej wkurzac ale moglabys dac foty tego mega zoltka? bo wyobrazam sobie ze wyszlo ci jak zywy rozjasniacz i nie wiem czemu wam tak wychodzi skoro nie macie mega ciemnych naturali a ile trzymalas?
ten koleston 89 jest najchlodniejszy...
a moze sprobowalabys alfaparfem- on jeszcze nigdy nie polegl ani na rudych ani na zoltych?
no jasne, ze wstawie. trzymalam conajmniej 50 minut, moze nawet 55 (wg ulotki 50)
zdjecia robione w roznym swietle, nie wiem ktory najbardziej przypomina moj, ale
1zdj- mistrzostwo! nie pytajcie mnie, bo nie wiem skad ten kolor, robilam w swietle dziennym z lampa/bez nie pamietam, na zywo absolutnie tak nie wyglada, nie mam 'mango' na glowie wstawilam dla ciekawostki
2zdj- tez na mokro
kolejne- już suche, ale popielatego koloru tutaj nie widze,
dla porownania- ostatnie zdjecie to bylo moje pierwsze farbowanie wellatonem 12/1
nie wiem co sie stalo, ale kolor na odroscie nie wychodzi juz tak jak za pierwszym razem

moze faktycznie alfa, ale tez musialabym zrobic z fioletem prawda?

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oj to faktycznie kijowo
może połóż teraz tą londę 18? albo srebrny pył z joanny naturii? ja nim gasiłam żółtko dwa razy
przyciemniać Ci nie szkoda ? zobacz ja przyciemniłam a teraz wracam bo to nie dla mnie źle się czułam w ciemnych
szkoda, ale nie chce chodzic z czyms takim na glowie
do joanny sie zrazilam po szlachetnej perle- nie bede juz nic z tej firmy do wlosow uzywac ale dziekuje za rade
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0213.jpg (17,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0209.jpg (36,8 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0221.jpg (31,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0226.jpg (28,5 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0280.jpg (29,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0268.jpg (31,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_9004.jpg (17,6 KB, 70 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 19:47   #1484
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
buahhot patrze na te alfy i genialnie by ci wyszlo 11.21 , 11.20 albo 1020 ss...

http://allegro.pl/alfaparf-evolution...093897933.html

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

albo te ciemniejsze 9.21 lub 10.21...

http://allegro.pl/alfaparf-evolution...069674756.html

dziewczyny bardzo chwala alfe... jeszcze nie uslyszalam o niej zadnego negatywnego zdania...warto by sprobowac nim sie poddasz.
dziekuje Bunny zaraz przejrze sobie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:05   #1485
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Buahhot, ja też Ci polecam alfę, z całego serca na wodzie 9% u Ciebie spokojnie sobie poradzi
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:06   #1486
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Buahhot rzeczywiście za pierwszym razem ślicznie, ale teraz tak żółto na odroście ja miałam bardzo podobnie :/
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:14   #1487
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle to powiem Wam kochane jaka dzis mialam sytuacje ktora poprawila mi humor na caluski dzien
Bylam u znajomej dlugoletniej fryzjerki, w sumie prawie juz emerytki, ma swoj salon od dawna, jest egzaminatorka cech i oke... babeczka ustawiona, jak na kariere fryzjerka to szczyty i w ogole- kobieta z prawdziwa fryzjerska pasja... wchodze, a ona mnie nie poznala miala 2 klientki... jak powiedzialam kim jestem i ze sie przeciez znamy to zaczely tak mi wlosy wychwalac ze malo ze wstydu nie splonelam- ze jakie wlosy, jak modelka itp. i ze na pewno doczepiane- ja mowie ze moje i prosze dotknac- to zaczely wszystkie 3 macac je, gladzic, przebierac przy glowie czy czasem gdzies nie ma ringow, clipow itp myslalam ze jaja se robia... a z drugiej strony bylam mega dumna ze swoich wloskow no jak juz ludzie mysla ze sa sztuczne bo nie mozliwe miec tak dlugich i jasnych i mieciutkich! (ach ten j&j ) i nawet taka figura jak Pani J.O sie nabrala... to jestem spełniona! moge umierać
kocham dzis wszystkich i wszystko- i nawet @ nie popsula mi humoru
tez to znam a co najgorsze zawsze takie akcje mam wlasnie u fryz siedza babeczki ,dziewczyny i kazdy pyta po co mi takie dlugie wlosy ,to tyle roboty no i ze zazdroszcza i tez by chcialy takie miec i wtedy sobie w duchu mysle " to po jaka cholere jedna z druga siedzisz i czekasz na ciecie kazdego miesiaca jak i tak masz juz do ucha te wlosy " najpierw scinaja a pozniej narzekaja, nie rozumiem juz tej populacji

dlatego zetne dopiero wtedy jak bede starsza kobitka a moze same wypadna do tego czasu nigdy nie zetne swoich wlosow chocby wszyscy sie scieli bo wiem jak dlugo pozniej rosna niestety i niema co sie oszukiwac ze jest inaczej bo czym czlowiek starszy ,tym te wszystkie procesy sa powolniejsze


lady wracaj juz zdazylam zatesknic
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:21   #1488
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Buahhot, ja też Ci polecam alfę, z całego serca na wodzie 9% u Ciebie spokojnie sobie poradzi
mysle ze sie zdecyduje

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
Buahhot rzeczywiście za pierwszym razem ślicznie, ale teraz tak żółto na odroście ja miałam bardzo podobnie :/
no wlasnie na pewno juz nie uzyje tej farby


dobra dziewczynki, ja poki co lece!
na razie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:25   #1489
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
no i w sumie dobrze mi też się wydaje, że w takim chłodnym kolorze jak popielewicz nie byłoby Ci dobrze, jak już to jakiś cieplejszy blond chyba
ale racja, przeczekaj kryzys do wiosny, wtedy pewnie nie będziesz chciała zmiany

no tak, u Was są inne zakazy, inny polityka niż tutaj u nas w Polsce mnie przeraża to, jak idę z Lajlą na spacer niedaleko domu, a tam sąsiadka idzie sobie z wielkim wilczurem, a on bez kagańca i bez smyczy, przecież mała byłaby dla niego deserem.. w sumie jeszcze się nie zdarzył jakiś atak z jego strony ale wiecie, różnie bywa.. tym bardziej, że Lajla jest zadziorna i szczeka na psy, szczególnie duże (a później się kuli i chowa), i chcąc nie chcąc mogłaby takiego bydlaka sprowokować..
dlatego pomyślę tak jak Wy o zabraniu jej na jakieś pole, bezludne, i wtedy ją będę puszczała na bieganie

siad i łapkę? już rozumie Wasz język?
Lajla siad, łapa, leżeć i poproś już zakumała jakiś czas temu


już wiem, że w okolicy domu na pewno nie będę jej puszczała.. podkradłam sposób caskady i znajdę jakieś odludne pole i tam będziemy chodziły na sprinty, chociaż dwa razy w tygodniu tak na co dzień to przebiegi na osiedlu na smyczy 5metrowej mam nadzieję, że jej wystarczą nie chcę później sobie pluć w brodę, jakby niedajboziu coś się stało raz mi psiak zginął pod kołami samochodu i więcej nie pozwolę


ja też tak mam, i zdarza mi się też czasami ukraść malusieńką rzecz - np. kawałek szyneczki, albo parówkę


to nie było to smerfiątko?


ogień ja bym tak nie wyszła z domu


loczki loczki loczki przepiękne
ale ja też widzę jakby ciemne włosy na odroście to mi właśnie zawsze w pasemkach przeszkadzało, że wychodziłam od fryz, a odrost nie duży, ale jednak zawsze był


mnie też rozkłada, zaczynam siąkać i gardło mnie boli chyba mama mnie zaraziła..


też go miałam i był dla mnie okropny robił mi sztywne, śmierdzące, klejące włosy


ja pisałam, że chcę śnieg i nie zmieniam zdania, na czas zimy nadal go chcę ale jak wiosna zawita, taka z prawdziwego zdarzenia, to ją będę chciała jeszcze bardziej


jasne, rozumiem, wiadomo, że jak rodzinka odwiedza to trzeba się nimi nacieszyć


też bardzo sobie chwalę te maski moje włosy je lubią, dlatego zaopatrzyłam się na all chyba w 20 saszetek


ja dwa, na dwie nogi


jesteś niemożliwa


Asiu, świetnie podsumowałaś z tymi serialami
Jaką alfą kochana? zrobiłaś tego mixa? mnie też za niedługo czeka farbowanie

w ogóle to dużo zdrówka mnie też coś zaczyna rozpruwać od środka
no wlasnie o to mi chodzi... ze mozna psa puszczac samego latami i nic sie nie wydarzy a pies taki szczesliwy jak sobie polata... ale los tak zachce, i przyjdzie taki dzien ze cos sie stanie naszemu maluszkowi i potem zal do siebie, pamietacie akcje kotki z ciapkiem chyba? ze go psy pogryzly czy pod samochod wpadl... bylo cos takiego i jak cierpiala
nie zyczylabym tego nikomu a to chwilka nieuwagi starczy i po wszystkim, zwlaszcza jak sie ma malego wielkosciowo psa...

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
Witam
widze,ze piszecie o Alfie,ja właśnie planuje uzyc 11.13 . Do tej pory farbowałam włosy kolestonem 12/0 ale chce miec bezowy odcien włosow,czy wystarczy mi malaks na kilka minut czy musze dac farbe z nizsza woda na koniec na pare minut?
ja bym polozyla na dlugosci na 15 minut bo to 2 zupelnie rozne odcienie i moze byc tak ze bedziesz miec inny kolor odrostu od dlugosci po samym malaksie- malaks robimy wtedy gdy farbujemy odcieniami takimi samymi np same popielate- bo one sie uzupelnia.

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no jasne, ze wstawie. trzymalam conajmniej 50 minut, moze nawet 55 (wg ulotki 50)
zdjecia robione w roznym swietle, nie wiem ktory najbardziej przypomina moj, ale
1zdj- mistrzostwo! nie pytajcie mnie, bo nie wiem skad ten kolor, robilam w swietle dziennym z lampa/bez nie pamietam, na zywo absolutnie tak nie wyglada, nie mam 'mango' na glowie wstawilam dla ciekawostki
2zdj- tez na mokro
kolejne- już suche, ale popielatego koloru tutaj nie widze,
dla porownania- ostatnie zdjecie to bylo moje pierwsze farbowanie wellatonem 12/1
nie wiem co sie stalo, ale kolor na odroscie nie wychodzi juz tak jak za pierwszym razem

moze faktycznie alfa, ale tez musialabym zrobic z fioletem prawda?


szkoda, ale nie chce chodzic z czyms takim na glowie
do joanny sie zrazilam po szlachetnej perle- nie bede juz nic z tej firmy do wlosow uzywac ale dziekuje za rade
ojej... no jak rozjasniacz... mam wrazenie jakby wode obnizyli???
tealfy co ci podalam sa fioletowe, tylko nie wiem w jaki poziom bys chciala celowac to juz twoja decyzja- ale z woda 9% podolaja wszystkie
a nie wiem czy jest sens sie wkurzac kolejnymi sklepowymi farbami... a ze z majirelem mialas tez przeboje, to od odcienia ktory wybierzesz ze ci sie podoba, to zamow ton jasniejszy jakbys sie zdecydowala i do tego 9% i z glowy

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Buahhot, ja też Ci polecam alfę, z całego serca na wodzie 9% u Ciebie spokojnie sobie poradzi
wlasnie tez dlatego jej sugeruje ta alfe, bo asia od jasia tez zadowolona wreszcie, no i moja nowa modelka z wpisu o 11.11 nie wiem czy widzialyscie?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-17, 20:30   #1490
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tez to znam a co najgorsze zawsze takie akcje mam wlasnie u fryz siedza babeczki ,dziewczyny i kazdy pyta po co mi takie dlugie wlosy ,to tyle roboty no i ze zazdroszcza i tez by chcialy takie miec i wtedy sobie w duchu mysle " to po jaka cholere jedna z druga siedzisz i czekasz na ciecie kazdego miesiaca jak i tak masz juz do ucha te wlosy " najpierw scinaja a pozniej narzekaja, nie rozumiem juz tej populacji

dlatego zetne dopiero wtedy jak bede starsza kobitka a moze same wypadna do tego czasu nigdy nie zetne swoich wlosow chocby wszyscy sie scieli bo wiem jak dlugo pozniej rosna niestety i niema co sie oszukiwac ze jest inaczej bo czym czlowiek starszy ,tym te wszystkie procesy sa powolniejsze


lady wracaj juz zdazylam zatesknic
no akurat ta moja fryz, to ma wlosy do pasa, proste, grube zawiniete w koka banana- i balejaz melanzowy- czyli czarny, braz, rudy i zloty. ale te jej 2 klientki to wloski do szyi...

ja tez juz tesknie za lady, tak cicho bez niej...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:33   #1491
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

ja bym polozyla na dlugosci na 15 minut bo to 2 zupelnie rozne odcienie i moze byc tak ze bedziesz miec inny kolor odrostu od dlugosci po samym malaksie- malaks robimy wtedy gdy farbujemy odcieniami takimi samymi np same popielate- bo one sie uzupelnia.
to tak zrobie,dzieki
Czy alfaparf 11 to faktycznie pozim 11 czy po prostu maja taka numeracje ,ze 11 jest najjasniejsza i jest odpowiednikiem poziomu 12 w innych skalach?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:39   #1492
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
mysle ze sie zdecyduje


no wlasnie na pewno juz nie uzyje tej farby


dobra dziewczynki, ja poki co lece!
na razie

ja na dniach wypróbuję alfę 1010s to napiszę Ci o wrażeniach, jeśli będziesz chciała

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no wlasnie o to mi chodzi... ze mozna psa puszczac samego latami i nic sie nie wydarzy a pies taki szczesliwy jak sobie polata... ale los tak zachce, i przyjdzie taki dzien ze cos sie stanie naszemu maluszkowi i potem zal do siebie, pamietacie akcje kotki z ciapkiem chyba? ze go psy pogryzly czy pod samochod wpadl... bylo cos takiego i jak cierpiala
nie zyczylabym tego nikomu a to chwilka nieuwagi starczy i po wszystkim, zwlaszcza jak sie ma malego wielkosciowo psa...


ja bym polozyla na dlugosci na 15 minut bo to 2 zupelnie rozne odcienie i moze byc tak ze bedziesz miec inny kolor odrostu od dlugosci po samym malaksie- malaks robimy wtedy gdy farbujemy odcieniami takimi samymi np same popielate- bo one sie uzupelnia.


ojej... no jak rozjasniacz... mam wrazenie jakby wode obnizyli???
tealfy co ci podalam sa fioletowe, tylko nie wiem w jaki poziom bys chciala celowac to juz twoja decyzja- ale z woda 9% podolaja wszystkie
a nie wiem czy jest sens sie wkurzac kolejnymi sklepowymi farbami... a ze z majirelem mialas tez przeboje, to od odcienia ktory wybierzesz ze ci sie podoba, to zamow ton jasniejszy jakbys sie zdecydowala i do tego 9% i z glowy


wlasnie tez dlatego jej sugeruje ta alfe, bo asia od jasia tez zadowolona wreszcie, no i moja nowa modelka z wpisu o 11.11 nie wiem czy widzialyscie?
bunny, wiem jaki to ból, bo kilka lat temu też to przeżyliśmy, także przemyślałam sprawę - bez codziennego szaleństwa, biegania równie może być szczęśliwa, i myślę, że jest w sumie to jej największą radość chyba jedzenie sprawia, a tego ma pod dostatkiem pod tym względem jest rozpieszczana, szczególnie przez mojego tatę
znajdę jakieś pole, nawet jakby trzeba było dojeżdżać, i będziemy chodziły na takie intensywniejsze biegi chociaż 2 razy w tygodniu

wpis o alfie 11.11? nie widziałam, musiał mi umknąć.. zaraz lecę szukać
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:40   #1493
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jestem na jakis czas
czeko no nie musisz mnie chyba tlumaczyc
nie pamietam zeby ci sie oberwalo ode mnie, ja po prostu lałam ci kubel zimnej wody na łeb kiedy przesadzałas... i jak widac takie postepowanie wam pomaga- wlasnie ostro i bez litosci bo niektore wtedy zaczynaja myslec

No jeszcze tego by brakowalo Ja po prostu stwierdzam fakty,albo za duza analiza przez ta prace licencjacka mi sie wlacza

Wiesz Bunny ja jestem taką osobą ze często panikuje, często widze coś na wyrost, i to w sytuacjach z TŻ, i to z wlosami, z nauką. Naprawde ze wszystkim. Dlatego potrzebuje przy sobie mieć taką osobe która mi jawnie powie "weź się ogarnij kretynko bo przesadzasz".Tak już mam, ze mi takie coś czasami potrzebne. I takiej osoby mi teraz w życiu strasznie brakuje bo jak wpadam w taką panike to zwyczajnie nie ma mi kto w łeb palnąć Ale moja A. ostatnio dzielnie na posterunku :d Ona co prawda inny typ, ale tłumaczy, uspokaja, i jakoś te moje fanaberie próbuje uspokoic
Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość

kupiłam kozaki bo stare (kupione przed zimą) mi się rozklejają a cena była mega obniżona z 99zł na 39zł młodemu tez musiałam nowe kupić bo się rozwaliły i też w promo z 99zł na 59zł mam nadzieje że zostaną jeszcze na przyszły sezon

teraz muszę polować na torebkę ,jakieś półbuty na płaskim niestety ,coś na obcasie i sukienkę na komunię :rolleyes
Mi dzisiaj TŻ zafundował oxfordy na takim obcasie grubszym, z 6 cm może ma. Dyskusji nie było bo mi woda z butów wypadała już Teraz warto kupować bo przeceny są duże, a przecież to te same buty co pare miesiecy temu. A niektóre fasony będą modne zawsze
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
ja dwa, na dwie nogi
Ja sie dzisiaj śmiałam z kumpela ze ona zjadła 8 pączków, po 4 na jednego cyca
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
no jasne, ze wstawie. trzymalam conajmniej 50 minut, moze nawet 55 (wg ulotki 50)
zdjecia robione w roznym swietle, nie wiem ktory najbardziej przypomina moj,
szkoda, ale nie chce chodzic z czyms takim na glowie
do joanny sie zrazilam po szlachetnej perle- nie bede juz nic z tej firmy do wlosow uzywac ale dziekuje za rade
Kurcze faktycznie żółto.. tak samo jak u mnie wychodzi ci teraz A tubki pamiętasz w jakich kolorach miałaś? Bo 2 rodzaje są...

Ja bym ci też poradziła srebrny pył bo ja po kąpieli dawałam i te jasno żółte wychłodził przepięknie.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:41   #1494
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
A w ogóle to powiem Wam kochane jaka dzis mialam sytuacje ktora poprawila mi humor na caluski dzien
Bylam u znajomej dlugoletniej fryzjerki, w sumie prawie juz emerytki, ma swoj salon od dawna, jest egzaminatorka cech i oke... babeczka ustawiona, jak na kariere fryzjerka to szczyty i w ogole- kobieta z prawdziwa fryzjerska pasja... wchodze, a ona mnie nie poznala miala 2 klientki... jak powiedzialam kim jestem i ze sie przeciez znamy to zaczely tak mi wlosy wychwalac ze malo ze wstydu nie splonelam- ze jakie wlosy, jak modelka itp. i ze na pewno doczepiane- ja mowie ze moje i prosze dotknac- to zaczely wszystkie 3 macac je, gladzic, przebierac przy glowie czy czasem gdzies nie ma ringow, clipow itp myslalam ze jaja se robia... a z drugiej strony bylam mega dumna ze swoich wloskow no jak juz ludzie mysla ze sa sztuczne bo nie mozliwe miec tak dlugich i jasnych i mieciutkich! (ach ten j&j ) i nawet taka figura jak Pani J.O sie nabrala... to jestem spełniona! moge umierać
kocham dzis wszystkich i wszystko- i nawet @ nie popsula mi humoru

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------


asiu jakie plany zakupowe!
ja poki co osiagnelam stan ze nie potzrebuje kompletnie niczego nowego chyba jestem chora...


lady jesli jestes i mnie czytasz... tzn wrocilas do nas ,
to bylam w ccc i niestety nie ma tych nowych bucikow z kolekcji same bezowe, nude, szare, czarne i brazy bleee....
no i widzialam te kopytka rozpychacze. sa w deichmanie ale nie widzialam ceny bo przechodzilam.
a w ogole to w de lipa i zero ladnych bucikow...
Super Najlepszy komplement


Wiecie co, siedze u TŻ'a w domu i czekam aż z pracy wróci. Sama jak palec jestem, jego współlokatorki sie zmyły do domów. Ciemno jak w ... wiadomo gdzie Normalnie każdy dźwięk ma + 3 do straszności
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:42   #1495
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no akurat ta moja fryz, to ma wlosy do pasa, proste, grube zawiniete w koka banana- i balejaz melanzowy- czyli czarny, braz, rudy i zloty. ale te jej 2 klientki to wloski do szyi...

ja tez juz tesknie za lady, tak cicho bez niej...
a to ona tak na serio nas opuściła? może poszła tylko w tany i wróci jutro
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:45   #1496
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no akurat ta moja fryz, to ma wlosy do pasa, proste, grube zawiniete w koka banana- i balejaz melanzowy- czyli czarny, braz, rudy i zloty. ale te jej 2 klientki to wloski do szyi...

ja tez juz tesknie za lady, tak cicho bez niej...
Ja mam taka panią profesor, grube,gęste, dlugie czarne kudły. I robi sobie taką kite i nią ciągle macha
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
a to ona tak na serio nas opuściła? może poszła tylko w tany i wróci jutro
Prace poszła pisać i sie rozpędzi i z doktorem wróci o
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 20:49   #1497
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

encha ja ze swoim D biegam rano i wieczorem chodnikami zamiast isc zwyczajnie robie sobie bieganie dla mnie z pozytkiem i D sie wybiega dwa kolka zazwyczaj wystarcza wkolo mojej ulicy
a jesli jest mozliwosc to tz zabiera go na "pola" poza miasto ..wszystko tez zalezy od rasy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:11   #1498
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
to tak zrobie,dzieki
Czy alfaparf 11 to faktycznie pozim 11 czy po prostu maja taka numeracje ,ze 11 jest najjasniejsza i jest odpowiednikiem poziomu 12 w innych skalach?
tak jest to poziom 11 ale najjasniejsze sa ss-y i platyny alfy
niemniej sa to biale blondy z polyskiem...
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

ja na dniach wypróbuję alfę 1010s to napiszę Ci o wrażeniach, jeśli będziesz chciała


bunny, wiem jaki to ból, bo kilka lat temu też to przeżyliśmy, także przemyślałam sprawę - bez codziennego szaleństwa, biegania równie może być szczęśliwa, i myślę, że jest w sumie to jej największą radość chyba jedzenie sprawia, a tego ma pod dostatkiem pod tym względem jest rozpieszczana, szczególnie przez mojego tatę
znajdę jakieś pole, nawet jakby trzeba było dojeżdżać, i będziemy chodziły na takie intensywniejsze biegi chociaż 2 razy w tygodniu

wpis o alfie 11.11? nie widziałam, musiał mi umknąć.. zaraz lecę szukać
tak wpis o 11.11.
to ja zaklepuje nowe materialy na blogasa
bardzo madrze przemyslalas sprawe psiaczki mysle ze jestes swietna rozwazna psia pania

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No jeszcze tego by brakowalo Ja po prostu stwierdzam fakty,albo za duza analiza przez ta prace licencjacka mi sie wlacza

Wiesz Bunny ja jestem taką osobą ze często panikuje, często widze coś na wyrost, i to w sytuacjach z TŻ, i to z wlosami, z nauką. Naprawde ze wszystkim. Dlatego potrzebuje przy sobie mieć taką osobe która mi jawnie powie "weź się ogarnij kretynko bo przesadzasz".Tak już mam, ze mi takie coś czasami potrzebne. I takiej osoby mi teraz w życiu strasznie brakuje bo jak wpadam w taką panike to zwyczajnie nie ma mi kto w łeb palnąć Ale moja A. ostatnio dzielnie na posterunku :d Ona co prawda inny typ, ale tłumaczy, uspokaja, i jakoś te moje fanaberie próbuje uspokoic

Mi dzisiaj TŻ zafundował oxfordy na takim obcasie grubszym, z 6 cm może ma. Dyskusji nie było bo mi woda z butów wypadała już Teraz warto kupować bo przeceny są duże, a przecież to te same buty co pare miesiecy temu. A niektóre fasony będą modne zawsze

Ja sie dzisiaj śmiałam z kumpela ze ona zjadła 8 pączków, po 4 na jednego cyca

Kurcze faktycznie żółto.. tak samo jak u mnie wychodzi ci teraz A tubki pamiętasz w jakich kolorach miałaś? Bo 2 rodzaje są...

Ja bym ci też poradziła srebrny pył bo ja po kąpieli dawałam i te jasno żółte wychłodził przepięknie.
czeko dlatego ja wiem ze tobie czasem trzeba pomoc twarda decyzja... albo krzyknac i czuje sie w porzadku tak wobec ciebie jak innych.

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Super Najlepszy komplement


Wiecie co, siedze u TŻ'a w domu i czekam aż z pracy wróci. Sama jak palec jestem, jego współlokatorki sie zmyły do domów. Ciemno jak w ... wiadomo gdzie Normalnie każdy dźwięk ma + 3 do straszności
to jeszcze nie wiesz co robic? ja bym mu przygotowala naga niespodzianke

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
a to ona tak na serio nas opuściła? może poszła tylko w tany i wróci jutro
mysle ze serio sie wkurzyla...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam taka panią profesor, grube,gęste, dlugie czarne kudły. I robi sobie taką kite i nią ciągle macha


Prace poszła pisać i sie rozpędzi i z doktorem wróci o
mnie zawsze smieszy jak ktos ma grzywke na bok i nie jest przyzwyczajony to majta glowa na bok jak kon

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
encha ja ze swoim D biegam rano i wieczorem chodnikami zamiast isc zwyczajnie robie sobie bieganie dla mnie z pozytkiem i D sie wybiega dwa kolka zazwyczaj wystarcza wkolo mojej ulicy
a jesli jest mozliwosc to tz zabiera go na "pola" poza miasto ..wszystko tez zalezy od rasy
wlasnie jogging tez super sprawa dla psa i pana

dobra zmykam ja, na weekend wyjezdzam, jutro raniutko... i nie wiem kiedy wroce, moze z komorki cos skrobne.
buziaki i do sklikania najpozniej w poniedzialek...
udanego weekendu blondaski!
dobranoc!
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:13   #1499
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
buahhot patrze na te alfy i genialnie by ci wyszlo 11.21 , 11.20 albo 1020 ss...

http://allegro.pl/alfaparf-evolution...093897933.html

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

albo te ciemniejsze 9.21 lub 10.21...

http://allegro.pl/alfaparf-evolution...069674756.html

dziewczyny bardzo chwala alfe... jeszcze nie uslyszalam o niej zadnego negatywnego zdania...warto by sprobowac nim sie poddasz.
uwaga na 10.21 - jest mega chłodna
na moich białych wyszła siwo-fioletowo i ciemno na wodzie 4,5% !
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość

Asiu, świetnie podsumowałaś z tymi serialami
Jaką alfą kochana? zrobiłaś tego mixa? mnie też za niedługo czeka farbowanie

w ogóle to dużo zdrówka mnie też coś zaczyna rozpruwać od środka
czytałam dziś z wypiekami
zrobiłam mix z 11.11 i 11.20 i jest super tylko chyba coś za mocna woda mi wyszła, bo strasznie jasny mam odrost

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
to tak zrobie,dzieki
Czy alfaparf 11 to faktycznie pozim 11 czy po prostu maja taka numeracje ,ze 11 jest najjasniejsza i jest odpowiednikiem poziomu 12 w innych skalach?
11 to 11 alfa ma jeszcze serię rozjaśniającą z literą P, polecaną na podkład
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-17, 21:22   #1500
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak jest to poziom 11 ale najjasniejsze sa ss-y i platyny alfy
niemniej sa to biale blondy z polyskiem...

tak wpis o 11.11.
to ja zaklepuje nowe materialy na blogasa
bardzo madrze przemyslalas sprawe psiaczki mysle ze jestes swietna rozwazna psia pania


czeko dlatego ja wiem ze tobie czasem trzeba pomoc twarda decyzja... albo krzyknac i czuje sie w porzadku tak wobec ciebie jak innych.


to jeszcze nie wiesz co robic? ja bym mu przygotowala naga niespodzianke


mysle ze serio sie wkurzyla...


mnie zawsze smieszy jak ktos ma grzywke na bok i nie jest przyzwyczajony to majta glowa na bok jak kon


wlasnie jogging tez super sprawa dla psa i pana

dobra zmykam ja, na weekend wyjezdzam, jutro raniutko... i nie wiem kiedy wroce, moze z komorki cos skrobne.
buziaki i do sklikania najpozniej w poniedzialek...
udanego weekendu blondaski!
dobranoc!
udanego weekendu
ja tez mykam w okopy bo tz nadchodzi
dobranoc all
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.