Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-08, 20:10   #1501
danekcolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Jakoś tak dzisiaj około 11 sobie pomyślałam, że kurde brakuje mi czegoś? Mam dziecko, prace, nie jestem garbata ani szczerbata jego strata... A co ma być to będzie... A od rana miałam taki beznadziejny nastrój
Oby jak najwiecej takich chwil godzin i dni...małymi kroczkami ale przodu mam nadzieje, że czas goi rany to święta prawda...
danekcolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 20:10   #1502
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez CorkaCzarownic Pokaż wiadomość
Edyta jeszcze długo będziesz tak robić...
Niestety wiem bo z pierwszego mojego poważnego zwiazku leczylam się bardzo dlugo. Nie pomagal fakt, ze mielismy wspolnych znajomych, wiec prawie kazda impreza razem a ja mialam bardzo slaba wole. Teraz jest inaczej, mamy wspolnych ale nie spotykamy sie czesto więc chociaż to. Gorzej ze pracuje u jego taty. No nic, dalam sobie czas na zastanowienie sie co zrobic
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 20:19   #1503
danekcolo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Niestety wiem bo z pierwszego mojego poważnego zwiazku leczylam się bardzo dlugo. Nie pomagal fakt, ze mielismy wspolnych znajomych, wiec prawie kazda impreza razem a ja mialam bardzo slaba wole. Teraz jest inaczej, mamy wspolnych ale nie spotykamy sie czesto więc chociaż to. Gorzej ze pracuje u jego taty. No nic, dalam sobie czas na zastanowienie sie co zrobic
Jak masz taką możliwość to poszukaj innej pracy bo będzie Ci bardzo ciężko...zero kontaktu, żadnych spotkań i powinno być lżej(mam taką nadzieje)
danekcolo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 21:53   #1504
konefka0
Przyczajenie
 
Avatar konefka0
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

dobry wieczor,
z potywynych rzeczy to taka ze dostałam pracę.
koniec plusów
z tych negatywnych to to ze mam ochote lezec caly dzien pod koldra i uzalac sie nad soba, tak bardzo tesknie
konefka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 23:18   #1505
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Dobrze mi z tym ze nie odpisuje exowi
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-08, 23:42   #1506
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Boze wspomnialam o bylym tutaj a dzis przyszedl do baru w ktorym pracuje
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 07:18   #1507
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Dziewczyny, mam pewne obawy czy nie dołączę do Waszego wątku... Znowu. Niby nic nie jest oficjalne, ale mam już dość czekania na smsy. I trwania w takim zawieszeniu nie wiedząc na czym stoję. Koniec z uzależnianiem swojego szczęścia od faceta. Już mi się to znudziło.
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 07:25   #1508
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Nie było mnie 5 dni a to już 10 stron doszło! Jestem w dole, ale jak tylko mam gorsze chwile to biorę kartkę i wypisuje co złego działo się w naszym związku. Sporo tego, ale mimo to niesamowicie tęsknię... Nie lubię budzić się sama. Zostałam bez wsparcia, ale tak jak piszecie, lepiej być samej niż w bylejakim związku ale ciężko przełknąć parę lat związku.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Jak poradzić sobie z cholerną tęsknotą?! W dodatku czeka mnie wyprowadzka ( nie wiem jeszcze dokąd) i chyba zmiana kierunku studiów. Jestem w tak trudnym momencie w moim życiu a jestem sama.
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 11:03   #1509
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez konefka0 Pokaż wiadomość
dobry wieczor,
z potywynych rzeczy to taka ze dostałam pracę.
Gratuluję!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 11:18   #1510
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

a ja dzisiaj w końcu się wyspałam, wykonałam serię ćwiczeń i tak mi... lepiej
zaraz do nauki
lubię mieć głowę wiecznie czymś zajętą, nie ma czasu na myślenie o głupotach
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 11:29   #1511
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez faeria Pokaż wiadomość
a ja dzisiaj w końcu się wyspałam, wykonałam serię ćwiczeń i tak mi... lepiej
zaraz do nauki
lubię mieć głowę wiecznie czymś zajętą, nie ma czasu na myślenie o głupotach
najgorzej jest w nocy, kiedy rozne mysli przychodza do glowy.. ja swojego napisałam po 2 pisaliśmy do 5 ehh
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 12:01   #1512
akswonillam
Raczkowanie
 
Avatar akswonillam
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

A ja dziś mam tak piekielnie zły humor jak nie miałam już dawno. Płacze od samego rana. Teraz w ciągu tego i przyszłego tygodnia rozgrywają się bardzo ważne rzeczy w moim życiu, które będą miały odzwierciedlenie w przyszłości, a zamiast się na tym skupić to płaczę za nim. Nie umiem się pozbierać.

Wczoraj znajomy urządzał grilla, dużego, bo na 30 osób. On też tam oczywiście był, bo mamy wspólnych znajomych. I nie potrzebnie poszłam. On bawił się świetnie, a ja po prostu nie mogłam na to patrzeć. Nie umiem się pogodzić z tym, że go nie ma. Nie umiem przestać robić sobie nadziei, że wróci.
__________________
Było: 75 kg

Jest: 64.3 kg

Będzie: 59 kg
akswonillam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 12:20   #1513
konefka0
Przyczajenie
 
Avatar konefka0
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Dziewczyny powiedźcie mi , czy to ,że nie życzę mojemu byłemu szczęścia u boku innej oznacza, że jestem złym człowiekiem? Nie robię tego dlatego, że go nienawidzę tylko po prostu nie wyobrażam sobie go u boku innej i mi się na wymioty zbiera jak pomyślę, że mógłby się jej zwierzać czy do niej przytulać. Podobno jak się kogoś kocha to chce się jego szczęścia itd. Jestem okropną egoistką, która myśli tylko o sobie ale naprawdę chciałabym, aby był sam. Nie zniosę jak sobie kogoś znajdzie i ta osoba zajmie moje miejsce .
konefka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 12:25   #1514
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez akswonillam Pokaż wiadomość
A ja dziś mam tak piekielnie zły humor jak nie miałam już dawno. Płacze od samego rana. Teraz w ciągu tego i przyszłego tygodnia rozgrywają się bardzo ważne rzeczy w moim życiu, które będą miały odzwierciedlenie w przyszłości, a zamiast się na tym skupić to płaczę za nim. Nie umiem się pozbierać.

Wczoraj znajomy urządzał grilla, dużego, bo na 30 osób. On też tam oczywiście był, bo mamy wspólnych znajomych. I nie potrzebnie poszłam. On bawił się świetnie, a ja po prostu nie mogłam na to patrzeć. Nie umiem się pogodzić z tym, że go nie ma. Nie umiem przestać robić sobie nadziei, że wróci.
Q życiu bym nie poszła na takiego grilla gdzie on by miał być...






Cytat:
Napisane przez konefka0 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedźcie mi , czy to ,że nie życzę mojemu byłemu szczęścia u boku innej oznacza, że jestem złym człowiekiem? Nie robię tego dlatego, że go nienawidzę tylko po prostu nie wyobrażam sobie go u boku innej i mi się na wymioty zbiera jak pomyślę, że mógłby się jej zwierzać czy do niej przytulać. Podobno jak się kogoś kocha to chce się jego szczęścia itd. Jestem okropną egoistką, która myśli tylko o sobie ale naprawdę chciałabym, aby był sam. Nie zniosę jak sobie kogoś znajdzie i ta osoba zajmie moje miejsce .
Według mnie na tym etapie nie. Ja nadal nie życzę mu szczęścia a moje uczucia do niego już coraz bardziej stygna. Tylko ze mój jest z inna
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 12:38   #1515
akswonillam
Raczkowanie
 
Avatar akswonillam
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 182
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Corka czarownic - tylko ja nie mam wyjścia, w takim sensie, że moi wszyscy znajomi to są także jego znajomi, bo popełniłam błąd będąc w związku. Nie było mojej części życia i naszej wspólnej części tylko on stanowił całe moje życie. I dlatego teraz, jeśli miałabym nie chodzić w miejsca, gdzie on będzie, to nie mogłabym za bardzo ruszyć się z domu.
__________________
Było: 75 kg

Jest: 64.3 kg

Będzie: 59 kg
akswonillam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 15:25   #1516
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez akswonillam Pokaż wiadomość
Corka czarownic - tylko ja nie mam wyjścia, w takim sensie, że moi wszyscy znajomi to są także jego znajomi, bo popełniłam błąd będąc w związku. Nie było mojej części życia i naszej wspólnej części tylko on stanowił całe moje życie. I dlatego teraz, jeśli miałabym nie chodzić w miejsca, gdzie on będzie, to nie mogłabym za bardzo ruszyć się z domu.
Ja też tak miałam, że jego stali się moimi. Ale to akurat na moja korzysc, bo bardzo się lubimy. Teraz on nie ma znajomych, bo tutaj nie zna nikogo ...

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Znów cisza :p
Nadal mu nic nie napisałam. Ależ jestem z siebie dumna!
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 16:08   #1517
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Odpisze mu w ktorys dzien . Ale nie wiem co napisac ... ??
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 16:26   #1518
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez inspiron2 Pokaż wiadomość
Odpisze mu w ktorys dzien . Ale nie wiem co napisac ... ??
Nic nie odpisać. Po co odpisywać byłemu i rozdrapywać rany?
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 16:31   #1519
Darja_M
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 28
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Dziewczyny jestem świeżo po rozstaniu.Właśnie zakończył się mój 2letni związek na odległość.Sprawialiśmy sobie dużo bólu a do tego kochaliśmy się bez opamiętania.Wiem,że to samo sobie przeczy...
Płacze,nic nie jem,nie wychodzę z łóżka,palę papieros za papierosem..
Przeżywam straszną rozpacz,nie jestem w stanie sobie wyobrazić że nie będzie już go w moim życiu.

Nie mam siły by żyć a do tego to był mój pierwszy chłopak.
Darja_M jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-09, 17:15   #1520
konefka0
Przyczajenie
 
Avatar konefka0
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 22
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Darja_M Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem świeżo po rozstaniu.Właśnie zakończył się mój 2letni związek na odległość.Sprawialiśmy sobie dużo bólu a do tego kochaliśmy się bez opamiętania.Wiem,że to samo sobie przeczy...
Płacze,nic nie jem,nie wychodzę z łóżka,palę papieros za papierosem..
Przeżywam straszną rozpacz,nie jestem w stanie sobie wyobrazić że nie będzie już go w moim życiu.

Nie mam siły by żyć a do tego to był mój pierwszy chłopak.

Miałam tak samo.
Początki najgorsze. Musisz jakoś to przetrwać. Nie napiszę nic , co sprawi, że humor Ci się poprawi, bo nie ma takich słów na tym etapie. Jesteśmy tu my, pisz śmiało wszystko co czujesz.
konefka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 17:31   #1521
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez inspiron2 Pokaż wiadomość
Odpisze mu w ktorys dzien . Ale nie wiem co napisac ... ??
Nie pisz nic, naprawdę. Mówię to ja co pisze i jak napisze to żałuję...
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 17:55   #1522
ewelatosck
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 53
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Darja_M Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem świeżo po rozstaniu.Właśnie zakończył się mój 2letni związek na odległość.Sprawialiśmy sobie dużo bólu a do tego kochaliśmy się bez opamiętania.Wiem,że to samo sobie przeczy...
Płacze,nic nie jem,nie wychodzę z łóżka,palę papieros za papierosem..
Przeżywam straszną rozpacz,nie jestem w stanie sobie wyobrazić że nie będzie już go w moim życiu.

Nie mam siły by żyć a do tego to był mój pierwszy chłopak.
Znam ten ból, ale zastanów się, czy faktycznie takie trwanie w czymś, co Cię raniło było dobre? Wiem, że ciężko jest wyrzucić go ze swoich myśli, sama z tym cały czas się borykam. Tak jak wyżej też napisano, mamy do tego wspólnych znajomych, wczoraj siedziałam z koleżanką, która jest dziewczyną jego kumpla, a on do niej zadzwonił. Nawiasem mówiąc nie wiedziałam, że można tak zatęsknić za czyimś choćby głosem... ;/ Trzymaj się dzielnie !
ewelatosck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 21:11   #1523
bialaRoza
Wtajemniczenie
 
Avatar bialaRoza
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 287
GG do bialaRoza
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Wrocilam i ja. Badania wyszły bardzo złe, a od niego dostalam smsa (po1.5 tygodnia!), ze jego życie wraca do normalności...
__________________
studia

bialaRoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 21:35   #1524
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Wrocilam i ja. Badania wyszły bardzo złe, a od niego dostalam smsa (po1.5 tygodnia!), ze jego życie wraca do normalności...
I musiał Ci to obwiescic?
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 21:40   #1525
faeria
she-wolf
 
Avatar faeria
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: większe miasto
Wiadomości: 2 222
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Darja_M Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem świeżo po rozstaniu.Właśnie zakończył się mój 2letni związek na odległość.Sprawialiśmy sobie dużo bólu a do tego kochaliśmy się bez opamiętania.Wiem,że to samo sobie przeczy...
Płacze,nic nie jem,nie wychodzę z łóżka,palę papieros za papierosem..
Przeżywam straszną rozpacz,nie jestem w stanie sobie wyobrazić że nie będzie już go w moim życiu.

Nie mam siły by żyć a do tego to był mój pierwszy chłopak.
miałam dokładnie to samo, więc znam ten ból... no może prócz związku na odległość, ponieważ na studia wyniosłam się dopiero po ponad roku bycia ze sobą i on od razu zaczął jeszcze bardziej niż zwykle odwalać.. widać, że tak naprawdę mnie nie kochał..
też był moim pierwszym i też wiecznie robił mi przykrość, nie szanował a kochałam go jak nikogo innego...
będzie dobrze, zobaczysz, musi być
jeśli ma Ci pomóc wygadanie się to pisz do nas śmiało

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Wrocilam i ja. Badania wyszły bardzo złe, a od niego dostalam smsa (po1.5 tygodnia!), ze jego życie wraca do normalności...
co się dzieje??
__________________
"Stop thinking and just let things happen..."



tłumaczę
faeria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-09, 22:04   #1526
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez konefka0 Pokaż wiadomość
dobry wieczor,
z potywynych rzeczy to taka ze dostałam pracę.
koniec plusów
z tych negatywnych to to ze mam ochote lezec caly dzien pod koldra i uzalac sie nad soba, tak bardzo tesknie
Gratuluje pracy brawo. Kiedy zaczynasz ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

[1=0ded61e046991206639e8e1 572f46db6f3368a3a_62799cf 2a5728;51334365]Nie było mnie 5 dni a to już 10 stron doszło! Jestem w dole, ale jak tylko mam gorsze chwile to biorę kartkę i wypisuje co złego działo się w naszym związku. Sporo tego, ale mimo to niesamowicie tęsknię... Nie lubię budzić się sama. Zostałam bez wsparcia, ale tak jak piszecie, lepiej być samej niż w bylejakim związku ale ciężko przełknąć parę lat związku.

---------- Dopisano o 08:25 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Jak poradzić sobie z cholerną tęsknotą?! W dodatku czeka mnie wyprowadzka ( nie wiem jeszcze dokąd) i chyba zmiana kierunku studiów. Jestem w tak trudnym momencie w moim życiu a jestem sama.[/QUOTE]

Sama nie wiem jak poradzic sobie z tęsknota za nim.. Czeka Cię teraz coś dobrego. Zmiany mimo wszystko są dobre . Tak o tym myśl

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Cytat:
Napisane przez akswonillam Pokaż wiadomość
A ja dziś mam tak piekielnie zły humor jak nie miałam już dawno. Płacze od samego rana. Teraz w ciągu tego i przyszłego tygodnia rozgrywają się bardzo ważne rzeczy w moim życiu, które będą miały odzwierciedlenie w przyszłości, a zamiast się na tym skupić to płaczę za nim. Nie umiem się pozbierać.

Wczoraj znajomy urządzał grilla, dużego, bo na 30 osób. On też tam oczywiście był, bo mamy wspólnych znajomych. I nie potrzebnie poszłam. On bawił się świetnie, a ja po prostu nie mogłam na to patrzeć. Nie umiem się pogodzić z tym, że go nie ma. Nie umiem przestać robić sobie nadziei, że wróci.
I dlatego ja nie wychodze z tymi znajomymi. Jeśli wiem że on tak będzie. To wiele ulatwia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaRoza Pokaż wiadomość
Wrocilam i ja. Badania wyszły bardzo złe, a od niego dostalam smsa (po1.5 tygodnia!), ze jego życie wraca do normalności...
Bardzo źle z Twoim zdrowiem ? Trzymaj sie.. Z całych sił. I dbaj o siebie :-*

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 00:30   #1527
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 284
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

U mnie mijają dwa lata i zaczynam słuchać, że powinnam już mieć kogoś na oku. A ja...no jakbym nagle pustkę w sensie facetów zaliczała.
Dziewczyny, po jakim czasie od rozstaniu byłyście w nowym związku?
Bo zaczynam myśleć, że ze mną jest totalnie coś nie tak, skoro totalnie nic w tej kwestii się nie rusza. Poznaje nowych facetów itd... Ale nikt jakoś się mną zbytnio nie interesuje. I zastanawiam się, że może ze mną jest coś nie tak? Skoro były miał już dziewczyne 3 miesiące po zakończeniu spotkania się ze mną...
835313362e9486e3c9442f08647b1f88dd16e422_65652de798c50 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 07:51   #1528
letmego
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 206
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;51342895]U mnie mijają dwa lata i zaczynam słuchać, że powinnam już mieć kogoś na oku. A ja...no jakbym nagle pustkę w sensie facetów zaliczała.
Dziewczyny, po jakim czasie od rozstaniu byłyście w nowym związku?
Bo zaczynam myśleć, że ze mną jest totalnie coś nie tak, skoro totalnie nic w tej kwestii się nie rusza. Poznaje nowych facetów itd... Ale nikt jakoś się mną zbytnio nie interesuje. I zastanawiam się, że może ze mną jest coś nie tak? Skoro były miał już dziewczyne 3 miesiące po zakończeniu spotkania się ze mną...[/QUOTE]

W takich kwestiach nie ma reguł. Ją dwa razy przeszłam praktycznie płynnie z kilkuletniego związku do następnego. Ale to ja w obu przypadkach zostawialam. Teraz, jak ex odszedł wiem że długo mi zajmie zanim spojrzę na mężczyzne jako na potencjalnego partnera.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
if you're going through hell, keep going

Zawsze, gdy telefon nie dzwoni, wiem, że to Ty...
letmego jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 08:33   #1529
inspiron2
Zadomowienie
 
Avatar inspiron2
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Malbork
Wiadomości: 1 018
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Najlepsza forma kontaktu to brak kontaktu
__________________
Paradoksalnie - gdy masz depresyjną osobowość, lepiej dajesz sobie radę z przewlekłym bólem. Lepiej dajesz sobie radę z sytuacjami, które nie dają nadziei na poprawę.

Nie warto martwić się czymś, czego nie można uniknąć. Dość będzie zmartwień, kiedy to nastąpi.
inspiron2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-10, 08:48   #1530
nie_powiem
Wtajemniczenie
 
Avatar nie_powiem
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 893
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

[1=835313362e9486e3c9442f0 8647b1f88dd16e422_65652de 798c50;51342895]U mnie mijają dwa lata i zaczynam słuchać, że powinnam już mieć kogoś na oku. A ja...no jakbym nagle pustkę w sensie facetów zaliczała.
Dziewczyny, po jakim czasie od rozstaniu byłyście w nowym związku?
Bo zaczynam myśleć, że ze mną jest totalnie coś nie tak, skoro totalnie nic w tej kwestii się nie rusza. Poznaje nowych facetów itd... Ale nikt jakoś się mną zbytnio nie interesuje. I zastanawiam się, że może ze mną jest coś nie tak? Skoro były miał już dziewczyne 3 miesiące po zakończeniu spotkania się ze mną...[/QUOTE]

To nie zawody. Nie ma reguły kiedy można i wypada. Ten mijający czas od rozstania na leczenie się i wychodzenie z dołka to bardzo indywidualna kwestia. Głupotą jest porównywać się do innych i uzależniać siebie od zdania postronnych.

Dwa lata to sporo, ale lepiej być samemu szczęśliwym niż z jakimś dupkiem na siłę

U mnie minął niecały rok od rozstania i zaczęłam się z kimś spotykać, ale to nie jest typowy związek tylko raczej luźna relacja.
__________________
A tam, od jutra.
nie_powiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 19:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.