Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-14, 12:00   #1501
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
to super wynik to ile teraz masz na liczniku i ile amsz wzrostu? ja robię placki z cukinii właśnie
Smacznego !

Teraz jest 77,6 kg /164 cm wzrostu.
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 12:08   #1502
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Hej. Okropna pogoda dzisiaj, spać się chce, ale staram się jakoś pobudzać głośną muzyką. Całe szczęście, ze jeść mi się nie chce I koniec z podjadaniem, jeszcze chwilka i się zmuszam do ćwiczeń. Po wczorajszych mam zakwasy Jak ja kocham ten ból
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:25   #1503
plastikowa biedronka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 622
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Hej, ja tak na szybko, bo zaraz wybywam z domu. Dietowo dziś było ok:
I: tradycyjnie omlecik z dodatkami (pieczarki, ogórek, ziarna, łosoś), kiełki, pomidor z oliwą i bazylią
II: kefir, jabłko
III: sałatka z sałaty lodowej, soi, łososia, ogórka, oliwy i kiełków
IV: leczo z kiełbasą
V: tego nie wiem - pewnie piwko

Nie ważyłam się dziś ani nie mierzyłam, ale zauważyłam, że spodnie z tyłka mi spadają Chyba szybko muszę nabyć nowy pasek, bo wszystkie które mam są za duże (albo nie da się dorobić dziur). Z kupnem nowych spodni poczekam, zobaczę jak dalej będzie szła mi ta redukcja.
Dobra uciekam. Miłego popołudnia i wieczoru
__________________

"... idź własną drogą ... bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć..."


plastikowa biedronka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:33   #1504
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Hej, ja tak na szybko, bo zaraz wybywam z domu. Dietowo dziś było ok:
I: tradycyjnie omlecik z dodatkami (pieczarki, ogórek, ziarna, łosoś), kiełki, pomidor z oliwą i bazylią
II: kefir, jabłko
III: sałatka z sałaty lodowej, soi, łososia, ogórka, oliwy i kiełków
IV: leczo z kiełbasą
V: tego nie wiem - pewnie piwko

Nie ważyłam się dziś ani nie mierzyłam, ale zauważyłam, że spodnie z tyłka mi spadają Chyba szybko muszę nabyć nowy pasek, bo wszystkie które mam są za duże (albo nie da się dorobić dziur). Z kupnem nowych spodni poczekam, zobaczę jak dalej będzie szła mi ta redukcja.
Dobra uciekam. Miłego popołudnia i wieczoru

super uczucie, jak spodnie robią się luźne, a niedawno jeszcze opinały pupsko i uda
ja pifffkuję w przyszłym czwartek, bo mam spotkanko

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36522452]Hej. Okropna pogoda dzisiaj, spać się chce, ale staram się jakoś pobudzać głośną muzyką. Całe szczęście, ze jeść mi się nie chce I koniec z podjadaniem, jeszcze chwilka i się zmuszam do ćwiczeń. Po wczorajszych mam zakwasy Jak ja kocham ten ból[/QUOTE]

a ja mam ochotę zgrzeszyć, ale jeszcze 30 min i jakaś kolacyjka
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:45   #1505
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Darowałam sobie tą pizzę w pracy i grzecznie zjadłam owsiankę
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 17:51   #1506
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Darowałam sobie tą pizzę w pracy i grzecznie zjadłam owsiankę
no proszę
ja idę jajca na miękko robić
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 18:17   #1507
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Jakoś wytrwałam dzisiaj w diecie, ale bez szału. Musiałam się cały dzień dosładzać, więc na owocowo.

I. Owsianka z jabłkiem, cynamonem i wieśniakiem, biała kawa
II. 3 kromki razowca z polędwicą drobiowo-warzywną i papryką, średni banan, nektarynka
III. Pół czerwonej papryki, pomidor
IV. Jajko sadzone, cały kalafior,
deser: jogurt naturalny+2 łyżeczki odtłuszczonego kakao nat., biała kawa
V. Twarożek domowy, nektarynka, 5 węgierek (ok.18.00)

ok.1550

Dzisiaj wychodzę, więc może i jakieś piwko wpadnie
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 19:01   #1508
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Hej Wam

Wczoraj zrobiłam to samo co w środę zasnęłam o 19 i obudziłam się dzisiaj o 5 rano dzisiaj dzień trochę niedietetyczny, no ale... nie poddaję się za 2 tyg wyjazd do Francji, trzeba zebrać du.pkę


Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
ojj nawet nie wiesz jakim ja łakomczuchem jestem... słodycze to moja największa zmora, musiałam się ich wyprzeć, bo to przez nie w tamtym roku 10 kg w 2-3 miesiące przytyłam, więc łatwo nie było o nich zapomnieć
Witaj w klubie ja też jestem łakomczuch straaaaszny chociaż ostatnio wyrabiam nawyk jedzenia np. jednego ciasteczka, jednego cukierka uważam, że to dobry nawyk nie odzwyczajam organizmu całkiem od takich rzeczy, coby się potem nie rzucić jak dzika świnia

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
PS: Pamiętacie jak jakiś czas temu prosiłam was o trzymanie kciuków?
Udało się! Tam gdzie miałam praktyki, zaproponowali mi zostanie na dłużej i za pieniążki
Zgodziłam się od razu, ale czekałam jeszcze na decyzję "szefa szefów".
Dzisiaj zadzwonili z potwierdzeniem. Zaczynam od wtorku. Póki co na miesiąc.
Pierwsza praca w zawodzie
Wiedziałam! Podświadomie czułam, że to o to chodzi i Cię przyjmą! Super! Gratuluuuuję!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry co tam u Was słychać? u mnie szaro, buro i do d. Jak ja nie lubię takiej pogody
U mnie też było dzisiaj okropnie na dworze no ale niestety... trzeba się przyzwyczajać powoli do jesiennej aury...

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Właśnie odwołałam swój wyjazd do Budapesztu no ale nie można mieć wszystkiego
Uuuu, szkoda no ale, czasem trzeba podejmować takie decyzje...

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Nie z groupona, Mam bilety z Ryanaira. Miał byc wypad na 5 dni w ostatni tydzień wrzesnia. Takie spotkanie z ludźmi, których poznałam na stypenium w Niemczech. Ale odwołuje, bo nie chce brać wolnego na tym stażu na samym początku. Różnie potem może być jak zajęcia zaczne z moją dyspozycyjności, a nie chce być gościem w pracy.
Ale troche mi szkoda megaaa imprezy no i w Budapeszcie nigdy nie byłam.
A zwrócili Ci pieniądze? Czy po prostu kasa przepadła?

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Przyszlam sie pochwalić Okres się kończy więc się zważyłam. Patrząc na ostatnie 2 tygodnie (od 1.09) na wadze ubyło 1,4 kg !
No pięknie!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:06   #1509
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez plastikowa biedronka Pokaż wiadomość
Hej, ja tak na szybko, bo zaraz wybywam z domu. Dietowo dziś było ok:
I: tradycyjnie omlecik z dodatkami (pieczarki, ogórek, ziarna, łosoś), kiełki, pomidor z oliwą i bazylią
II: kefir, jabłko
III: sałatka z sałaty lodowej, soi, łososia, ogórka, oliwy i kiełków
IV: leczo z kiełbasą
V: tego nie wiem - pewnie piwko

Nie ważyłam się dziś ani nie mierzyłam, ale zauważyłam, że spodnie z tyłka mi spadają Chyba szybko muszę nabyć nowy pasek, bo wszystkie które mam są za duże (albo nie da się dorobić dziur). Z kupnem nowych spodni poczekam, zobaczę jak dalej będzie szła mi ta redukcja.
Dobra uciekam. Miłego popołudnia i wieczoru
Mniam, mniam ale tak kolacja to wiesz

Lubię jak mi spodnie z tyłka lecą głupie, wiem ale jakie motywujące szkoda, że na razie nie lecą...

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Jakoś wytrwałam dzisiaj w diecie, ale bez szału. Musiałam się cały dzień dosładzać, więc na owocowo.

I. Owsianka z jabłkiem, cynamonem i wieśniakiem, biała kawa
II. 3 kromki razowca z polędwicą drobiowo-warzywną i papryką, średni banan, nektarynka
III. Pół czerwonej papryki, pomidor
IV. Jajko sadzone, cały kalafior,
deser: jogurt naturalny+2 łyżeczki odtłuszczonego kakao nat., biała kawa
V. Twarożek domowy, nektarynka, 5 węgierek (ok.18.00)
Owoce nie są złe ja też wcinam na okrągło nawet w godzinach wieczornych Ładny jadłospis
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:13   #1510
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Hej Wam

Wczoraj zrobiłam to samo co w środę zasnęłam o 19 i obudziłam się dzisiaj o 5 rano dzisiaj dzień trochę niedietetyczny, no ale... nie poddaję się za 2 tyg wyjazd do Francji, trzeba zebrać du.pkę




Witaj w klubie ja też jestem łakomczuch straaaaszny chociaż ostatnio wyrabiam nawyk jedzenia np. jednego ciasteczka, jednego cukierka uważam, że to dobry nawyk nie odzwyczajam organizmu całkiem od takich rzeczy, coby się potem nie rzucić jak dzika świnia

U mnie też było dzisiaj okropnie na dworze no ale niestety... trzeba się przyzwyczajać powoli do jesiennej aury...
no cześć to organizm domaga się wypoczynku
ja chyba też małymi kroczkami będę jakiegoś słodycza wprowadzać np na II śniadanie no właśnie ja w tamtym roku rzuciłam się, jak świnia, tyle wyrzeczeń, ważyłam już 60 kg, nawet było 59,9 i wszystko poszło się je*** imieniy w domu, stół pełen łakoci, a ja jak ten odkurzacz, potem na dietę długo nie mogłam wrócić to jest straszne, dletego tego błędu nie mogę powtórzyć, a na utrzymanie przechodzić powoli zwiększając kcal i wprowadzając inne póki co zakazane rzeczy no ale póki co redukcja
kurczę ta jesień jest straszna i myślę czy jakiś płaszcz sobie kupić ciepły czy ecoskórę
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:18   #1511
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
no cześć to organizm domaga się wypoczynku
ja chyba też małymi kroczkami będę jakiegoś słodycza wprowadzać np na II śniadanie no właśnie ja w tamtym roku rzuciłam się, jak świnia, tyle wyrzeczeń, ważyłam już 60 kg, nawet było 59,9 i wszystko poszło się je*** imieniy w domu, stół pełen łakoci, a ja jak ten odkurzacz, potem na dietę długo nie mogłam wrócić to jest straszne, dletego tego błędu nie mogę powtórzyć, a na utrzymanie przechodzić powoli zwiększając kcal i wprowadzając inne póki co zakazane rzeczy no ale póki co redukcja
kurczę ta jesień jest straszna i myślę czy jakiś płaszcz sobie kupić ciepły czy ecoskórę
no chyba... czuję się tak, jakby mnie ktoś w łeb zdzielił

No właśnie, to jest najgorsze... to niepohamowanie w jedzeniu... zgubne jak nie wiem ja kiedyś schudłam bardzo, ale odmawiałam sobie wszystkiego potem poszło jak lawina... może nie przytyłam Bóg wie ile, no ale czuję się źle

Musisz pomierzyć w sklepach i zobaczyć jak co leży mi osobiście nic się nie podoba ostatecznie mam płaszczyk, który kupiłam na wiosnę... może na jesień też się nada. Jak zrobi się zimniej to kupię jakąś kurtkę zimową
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 19:29   #1512
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
no chyba... czuję się tak, jakby mnie ktoś w łeb zdzielił

No właśnie, to jest najgorsze... to niepohamowanie w jedzeniu... zgubne jak nie wiem ja kiedyś schudłam bardzo, ale odmawiałam sobie wszystkiego potem poszło jak lawina... może nie przytyłam Bóg wie ile, no ale czuję się źle

Musisz pomierzyć w sklepach i zobaczyć jak co leży mi osobiście nic się nie podoba ostatecznie mam płaszczyk, który kupiłam na wiosnę... może na jesień też się nada. Jak zrobi się zimniej to kupię jakąś kurtkę zimową
właśnie i ja ponad 2 miesiące na takiej rygorystycznej, bez kawałka ciasteczka, a potem pooooszło... witaj w klubie
też mało rzeczy mi się podoba, jak nie upatrzę nic w sklepach to z allegro zamówię, o ile tam coś będzie no i jakiś sweter fajny cieplutki, ale te ceny też nie zachęcają, drogie teraz to wszystko, a do SH trzeba mieć szczęście
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 19:44   #1513
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Moje wyjście wieczorne zostało przełożone, więc będzie film.
Podjadłam sobie jeszcze 3 pomidory, żeby więcej warzyw w jadłospisie było :p

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Wiedziałam! Podświadomie czułam, że to o to chodzi i Cię przyjmą! Super! Gratuluuuuję!


A zwrócili Ci pieniądze? Czy po prostu kasa przepadła?
dzięki

No niestety to naciągacz Ryanair, więc pieniędzy mi nie zwrócą. Na szczęście nie jest to jakaś duża suma, bo bilet były po 19 zł+opłata za płatność kartą to wyszło koło 80zł, no ale już coś konkretnego za to można kupić.

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
kurczę ta jesień jest straszna i myślę czy jakiś płaszcz sobie kupić ciepły czy ecoskórę
jak ciepły to płaszcz. ekoskóra nie zgrzeje niestety.
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:02   #1514
Myszunia19
Zakorzenienie
 
Avatar Myszunia19
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 241
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

witajcie
Ewelina gratulacje

co do mnie to dziś było tak srednio:
ś: bułka pełnoziarnista z pastą z tuńczyka ( śpieszyłam sie bardzo)+ szklanka soku marchewkowego
IIś: jogurt + jabłko
o: tortilla z warzywami i kurczakiem
p: 1 ptasie mleczko łaciate
k: pełnoziarnista bułka z twarożkiem i 4 sucharki + szklanka soku marchewkowego


dziś siedziałam pół dnia w salonie na zastępstwie kolezanki. Boże jak mi brakuje pracy w zawodzie. to straszne ale ja tak kocham to wszystko robić a nie mogę

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

a i powiedzcie pilates mi cos da na ten brzuch? nie znam sie na tym więc pytam
Myszunia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:54   #1515
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
Od noclegów w KRk specjalistką niestety nie jestem, bo tu mieszkam.

CS= couch surfing. Fajna opcja, ale raczej odpada jak chcecie zająć się sobą.

Z fajnych miejsc to polecam:
*Bunkier sztuki- kawiarnia w namiocie na plantach (przy Szewskiej). Super zwłaszcza jak nie pada, bo otwierają namiot i siedzi się na plantach przy babcinych meblach. Dobre kanapki
*Mleczarnia- mała, przytulna kawiarenka na Kazimierzu (Meisellsa), stare meble, lustro weneckie w toalecie i dość romantyczny klimat. W lecie otwarty jest też ogródek po drugiej stronie ulicy (najpiękniejszy w Krakowie)
*Zaułek niewiernego Tomasza- gdzieś czytałam, że to jedno z najbardziej romantycznych miejsc w Krakowie Faktycznie fajny zaułek, ale właściciele tamtejszych kawiarni i restauracji mają baaardzo zawyżone ceny. Polecam, więc na spacery
*Philo- na drugim końcu ul. Tomasza. jak was najdzie na nocne spacery to to jest jedyna otwarta całą noc kawiarnia Przytulna i fajni ludzie i ceny nie odstraszają. Polecam gorące czekolady! Np. z likierem kokosowym
*Omerta (Kazimierz ul. Kupa) pub gdzie wypijecie wyjątkowe i trudno dostępne piwa z lokalnym polskich browarów. Cena jak za normalne piwo w knajpie. Fajnie zrobiona karta, bo każde piwo jest opisane dość poetycko
*House of beer- (róg Szpitalnej i Tomasza) zwykły pub, ale słynie z piw z całego świata.
*Cupcake corner (Bracka lub Michałowskiego) jak was najdzie na słodkości. Polecam
*Polecam jeszcze ulicę Bracką. Moja ulubiona i kilka fajnych miejsc, zwłaszcza jak wejdziecie w bramy (np. po prawej Spokój), albo słynna Prowincja (chociaż już nie ta co kiedyś, swego czasu ulubione miejsce Turnaua), albo Botanika.
*w ramach spacerków to kazimierz- plac wolnica- mostowa- kładka bernatka- stare podgórze


Aleee zjadłam wielkie drugie śniadanie!

Jej. Dziękuję kochana Jednak szczerze mówiąc wybraliśmy Wisłę- większe prawdopodobieństwo, że znajdziemy tani nocleg. Poza tym stwierdziliśmy, że nie liczy się miejsce tylko towarzystwo
Jednak po Twoim poście zrobiłam sobie ogromnego smaka na ten Kraków Może w następny weekend...?

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny ! Przyszlam sie pochwalić Okres się kończy więc się zważyłam. Patrząc na ostatnie 2 tygodnie (od 1.09) na wadze ubyło 1,4 kg !
SuperOby tak dalej

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
Darowałam sobie tą pizzę w pracy i grzecznie zjadłam owsiankę
Twarda jesteś

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
kurczę ta jesień jest straszna i myślę czy jakiś płaszcz sobie kupić ciepły czy ecoskórę
Też mam ten dylemat, ale chyba się zdecyduję w tym roku na ciepły płaszczyk. Skóra jest do w zimne dni.



Wróciłam do domku jakąś godzinkę temu po całym dniu szkoły i pracy.
Teraz się spowiadam:
Śniadanie: 2kromki grahama z dżemem niskosłodzonym+kawa z mlekiem
2Śniadanie: jogurt naturalny z musli
Przekąska: jabłko+2 kostki gorzkiej czekolady
Obiad: kajzerka+sałatka warzywna
Kolacja: troszkę pstrąga w panierce + surówka z kiszonej kapusty

Średnio to wygląda. Niestety od razu po szkole jechałam do pracy, więc w sumie wszystkie posiłki jadłam w biegu... ale się starałam...
Co powiecie?
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 20:57   #1516
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Letina rozumiem, że byłaś zabiegana tylko ten obiad do poprawki
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:02   #1517
Orlica
Zakorzenienie
 
Avatar Orlica
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 20 817
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

U mnie dziś też średnio, ale nie ma tragedii chyba
- śniadanie - kromka pszennego chleba z niskosłodzonym dżemem brzoskwiniowym
- drugie śniadanie - owsianka 'owoce leśne'
- trzecie śniadanie - dwie kromki pszennego chleba z niskosłodzonym dżemem brzoskwiniowym
- obiad - dwa małe kawałki ryby w panierce, kilka ziemniaków, kapusta kiszona
- kolacja - wieśniak

Nie miałam żytniego chleba, a mama zrobiła rybę w panierce z rozpędu :<

Edytowane przez Orlica
Czas edycji: 2012-09-14 o 21:29
Orlica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 21:41   #1518
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Wsiadłam na rowerek po dłuższej przerwie, w końcu 17,5 km (45 min) zaliczone kiepsko


Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
właśnie i ja ponad 2 miesiące na takiej rygorystycznej, bez kawałka ciasteczka, a potem pooooszło... witaj w klubie
też mało rzeczy mi się podoba, jak nie upatrzę nic w sklepach to z allegro zamówię, o ile tam coś będzie no i jakiś sweter fajny cieplutki, ale te ceny też nie zachęcają, drogie teraz to wszystko, a do SH trzeba mieć szczęście
No tylko, że u mnie to był dłuższy okres czasu i to niestety zakrawało już na zaburzenia odżywiania jadłam mało, zero tłuszczu, broń Boże słodyczy czy alkoholu no masakra jednym słowem schudłam tak, że wyglądałam jak dziecko z Afryki a co najmniej jakbym była chora

No ja oglądałam sweterki w sieciówkach to mało na zawał nie zeszłam ceny z kosmosu a w lumpkach jakoś nigdy nie mogę się odnaleźć

Cytat:
Napisane przez gaia Pokaż wiadomość
No niestety to naciągacz Ryanair, więc pieniędzy mi nie zwrócą. Na szczęście nie jest to jakaś duża suma, bo bilet były po 19 zł+opłata za płatność kartą to wyszło koło 80zł, no ale już coś konkretnego za to można kupić.
Szkoda, ale dobrze, że tylko tyle

Cytat:
Napisane przez Myszunia19 Pokaż wiadomość
co do mnie to dziś było tak srednio:
ś: bułka pełnoziarnista z pastą z tuńczyka ( śpieszyłam sie bardzo)+ szklanka soku marchewkowego
IIś: jogurt + jabłko
o: tortilla z warzywami i kurczakiem
p: 1 ptasie mleczko łaciate
k: pełnoziarnista bułka z twarożkiem i 4 sucharki + szklanka soku marchewkowego
Może być, tylko kolacja średnia

Cytat:
Napisane przez letina Pokaż wiadomość
Teraz się spowiadam:
Śniadanie: 2kromki grahama z dżemem niskosłodzonym+kawa z mlekiem
2Śniadanie: jogurt naturalny z musli
Przekąska: jabłko+2 kostki gorzkiej czekolady
Obiad: kajzerka+sałatka warzywna
Kolacja: troszkę pstrąga w panierce + surówka z kiszonej kapusty

Średnio to wygląda. Niestety od razu po szkole jechałam do pracy, więc w sumie wszystkie posiłki jadłam w biegu... ale się starałam...
Co powiecie?
Ten obiad to wiesz no ale każdemu się zdarza zwariowany dzień

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
U mnie dziś też średnio, ale nie ma tragedii chyba
- śniadanie - kromka pszennego chleba z niskosłodzonym dżemem brzoskwiniowym
- drugie śniadanie - owsianka 'owoce leśne'
- trzecie śniadanie - dwie kromki pszennego chleba z niskosłodzonym dżemem brzoskwiniowym
- obiad - dwa małe kawałki ryby w panierce, kilka ziemniaków, kapusta kiszona
- kolacja - wieśniak

Nie miałam żytniego chleba, a mama zrobiła rybę w panierce z rozpędu :<
Całkiem ładnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:35   #1519
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

hej dziewczyny!
jednak zważyłam się mimo tej @, waga w normie, bo wahania o 0,1- 0,3 to żadna różnica... waga 58,3, w brzuchu trochę przytyłam, ale to wina @, pewnie wszystko wróci do normy po niej...

niestety, jutro kolejny imprezowy weekend- panieński kuzynki, a za tydzień jej wesele-to dopiero będzie

powiem Wam, że ten miesiąc a propos ćwiczeń wypadł fatalnie- tylko 4 razy ćwiczyłam, ehhh;/
moje postanowienie na ten miesiąc to 15 dni, czyli tak co drugi dzień pasowałoby ćwiczyć!!!

dziś byłam u lekarza z moimi bolącymi kolanami, byłam na rtg kolan, a w poniedziałek jadę do ortopedy
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 06:22   #1520
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez kasia77177 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
jednak zważyłam się mimo tej @, waga w normie, bo wahania o 0,1- 0,3 to żadna różnica... waga 58,3, w brzuchu trochę przytyłam, ale to wina @, pewnie wszystko wróci do normy po niej...

niestety, jutro kolejny imprezowy weekend- panieński kuzynki, a za tydzień jej wesele-to dopiero będzie

powiem Wam, że ten miesiąc a propos ćwiczeń wypadł fatalnie- tylko 4 razy ćwiczyłam, ehhh;/
moje postanowienie na ten miesiąc to 15 dni, czyli tak co drugi dzień pasowałoby ćwiczyć!!!

dziś byłam u lekarza z moimi bolącymi kolanami, byłam na rtg kolan, a w poniedziałek jadę do ortopedy
to mimo @ to dobra waga ale masz teraz imprez ciężka próba
to zacznij ćwiczyć, przynajmniej co drugi dzień, znajdź chwilę rano albo wieczorem

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Wsiadłam na rowerek po dłuższej przerwie, w końcu 17,5 km (45 min) zaliczone kiepsko




No tylko, że u mnie to był dłuższy okres czasu i to niestety zakrawało już na zaburzenia odżywiania jadłam mało, zero tłuszczu, broń Boże słodyczy czy alkoholu no masakra jednym słowem schudłam tak, że wyglądałam jak dziecko z Afryki a co najmniej jakbym była chora

No ja oglądałam sweterki w sieciówkach to mało na zawał nie zeszłam ceny z kosmosu a w lumpkach jakoś nigdy nie mogę się odnaleźć

to ile ważyłaś i przy jakim wzroście? ja nie chcę doprowadzić siebie do takiego stanu, o nie nie tylko chcę pozbyć się tłuszczyku z brzucha, bioder, ud, to tyle, niby wymiary ok, waga ktoś powie, że też, ale ten tłuszcz tam jest i muszę się z nim rozstać
ooo tak ceny w sklepach są kosmiczne może coś znajdę w miarę przystęonego co do SH mam podobnie, niektórzy prawdziwe perełki znajdują, z resztą mało chodzę, może zacznę regularnie to coś się zmieni

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
U mnie dziś też średnio, ale nie ma tragedii chyba
- śniadanie - kromka pszennego chleba z niskosłodzonym dżemem brzoskwiniowym
- drugie śniadanie - owsianka 'owoce leśne'
- trzecie śniadanie - dwie kromki pszennego chleba z niskosłodzonym dżemem brzoskwiniowym
- obiad - dwa małe kawałki ryby w panierce, kilka ziemniaków, kapusta kiszona
- kolacja - wieśniak

Nie miałam żytniego chleba, a mama zrobiła rybę w panierce z rozpędu :<
średnio średnio, do poprawki, ale ominęłaś pizzę to by było gorzej

ja już po owsiance, za godzinę, dwie poćwiczę, a potem trochę pracy mi się szykuje, nareszcie! bo wczoraj myślałam, że zejdę z nudów chciałam, żeby piątek, jak najszybciej się skończył, bo aby o żarciu myślałam przez to nic nierobienie nienawidzę takich dni
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:05   #1521
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Hej laski Melduję spadek z 76,6kg na 75,6kg i to w tydzień czyli jest dobrze
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:07   #1522
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36537583]Hej laski Melduję spadek z 76,6kg na 75,6kg i to w tydzień czyli jest dobrze[/QUOTE]

super oby tak dalej można ? można
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:15   #1523
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36537583]Hej laski Melduję spadek z 76,6kg na 75,6kg i to w tydzień czyli jest dobrze[/QUOTE]
jest super klaski:

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość

ja już po owsiance, za godzinę, dwie poćwiczę, a potem trochę pracy mi się szykuje, nareszcie! bo wczoraj myślałam, że zejdę z nudów chciałam, żeby piątek, jak najszybciej się skończył, bo aby o żarciu myślałam przez to nic nierobienie nienawidzę takich dni
Niestety tak jest, że gdy się nudzimy, nagle stajemy się dziwnie głodni a żeby ruszyć tyłek i poćwiczyć to się nie chce
..przynajmniej mnie

Idę za 2h do pracy i jeszcze muszę podzwonić w sprawie tego noclegu w Wiśle. Trzymajcie kciuki żeby się udało coś znaleźć!
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:17   #1524
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

letina a no wczoraj rano ćwiczyłam, zaraz muszę ruszyć pupsko, bo potem w domu też mnie nie będzie, czuję się taka bez mocy, siły i wszystkiego innego, muszę się ogarnąć, dajcie mi jakoegoś kopa motywacyjnego
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:23   #1525
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
letina a no wczoraj rano ćwiczyłam, zaraz muszę ruszyć pupsko, bo potem w domu też mnie nie będzie, czuję się taka bez mocy, siły i wszystkiego innego, muszę się ogarnąć, dajcie mi jakoegoś kopa motywacyjnego
może być bacik motywacyjny?
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:41   #1526
agatak87
Raczkowanie
 
Avatar agatak87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 111
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Letina a może odwiedzisz Bielsko-Białą?
Tu jest pięknie nocą!
bb.jpg

bb2.jpg

bb3.jpg

Nie bez przyczyny mowią o nas "mały Wiedeń"

Ja dziś po pracy idę na siłownię, nawet mi się chce :P Rano mierzyłam obwód na wysokości boczków - na początku diety było 90, teraz 85 (czy jeszcze spałam? :P)
__________________
A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej!
K.
agatak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:43   #1527
letina
Rozeznanie
 
Avatar letina
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 883
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agatak87 Pokaż wiadomość
Letina a może odwiedzisz Bielsko-Białą?
Tu jest pięknie nocą!
Załącznik 4883664

Załącznik 4883665

Załącznik 4883666

Nie bez przyczyny mowią o nas "mały Wiedeń"

Ja dziś po pracy idę na siłownię, nawet mi się chce :P Rano mierzyłam obwód na wysokości boczków - na początku diety było 90, teraz 85 (czy jeszcze spałam? :P)
Faktycznie jest ślicznie! Dzisiaj się już zdecydowaliśmy na Wisłę, ale Bielsko dodam do listy

No i brawa za 5cm w dół!!
__________________
I CAN BECAUSE I THINK I CAN
letina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:44   #1528
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agatak87 Pokaż wiadomość
Letina a może odwiedzisz Bielsko-Białą?
Tu jest pięknie nocą!
Załącznik 4883664

Załącznik 4883665

Załącznik 4883666

Nie bez przyczyny mowią o nas "mały Wiedeń"

Ja dziś po pracy idę na siłownię, nawet mi się chce :P Rano mierzyłam obwód na wysokości boczków - na początku diety było 90, teraz 85 (czy jeszcze spałam? :P)
pięknie jest uwielbiam miata nocą
gratukuję spadku

Cytat:
Napisane przez letina Pokaż wiadomość
może być bacik motywacyjny?
może być zaraz biorę się za cwiczenia
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 07:48   #1529
agatak87
Raczkowanie
 
Avatar agatak87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 111
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Dziękuję
__________________
A dziś Cię kocham o całe wczoraj mocniej!
K.
agatak87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 09:15   #1530
kasia77177
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 324
Dot.: Skuteczne odchudzanie - od 15.08 start!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
to mimo @ to dobra waga ale masz teraz imprez ciężka próba
to zacznij ćwiczyć, przynajmniej co drugi dzień, znajdź chwilę rano albo wieczorem

liczę na Twoje kciuki Agula, bo jesteś dla mnie guru a propos ćwiczeń
na imprezach nie będę trzymać diety, kuzynka ma raz panieński i jedno wesele w życiu, trzeba zaszaleć sama zresztą przygotowuję trochę jedzonka na panieński- skrzydełka na ryżu zapiekane w piekarniku, rurki z kremem i ciasteczka francuskie z jabłkiem i cynamonem
śniadanie wyszło dietetyczne, dalej też tak będzie, aż do 19

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

[1=57c4259f21315203964a8ed 20878b337431f4de9_625f3ef 28e370;36537583]Hej laski Melduję spadek z 76,6kg na 75,6kg i to w tydzień czyli jest dobrze[/QUOTE]
super, gratuluję takiego spadku

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez agatak87 Pokaż wiadomość
Letina a może odwiedzisz Bielsko-Białą?
Tu jest pięknie nocą!
Załącznik 4883664

Załącznik 4883665

Załącznik 4883666

Nie bez przyczyny mowią o nas "mały Wiedeń"

Ja dziś po pracy idę na siłownię, nawet mi się chce :P Rano mierzyłam obwód na wysokości boczków - na początku diety było 90, teraz 85 (czy jeszcze spałam? :P)
pięknie
gratuluję spadku cm
kasia77177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:41.