pomysł na ścianę - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-05, 18:03   #1501
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez margot 87 Pokaż wiadomość
Po długim namyśle postanowiłam wrzucić nieśmiało fotki mojego ostatniego ( ostatniego jak i pierwszego) dzieła. Dopiero zaczynam swoją przygodę z wizazem ale od czegos trzeba zacząć

p.s.
na zdjęcie załapała się też Jadźka
Bardzo fajnie Ci to wyszło! Naprawdę spoko, kojarzy mi się z... Kaszubami taki trochę folklor
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:10   #1502
PannaX
Rozeznanie
 
Avatar PannaX
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: z przeszłości
Wiadomości: 947
GG do PannaX
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez margot 87 Pokaż wiadomość
Po długim namyśle postanowiłam wrzucić nieśmiało fotki mojego ostatniego ( ostatniego jak i pierwszego) dzieła. Dopiero zaczynam swoją przygodę z wizazem ale od czegos trzeba zacząć

p.s.
na zdjęcie załapała się też Jadźka
Witamy!
wyszło świetnie zdradzisz kulisy powstawania dzieła? mi też skojarzyło się folklorystycznie wygląda naprawdę bardzo fajnie. I dobrze, że się Jadźka załapała - słodziak z niej !
PannaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:20   #1503
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: pomysł na ścianę

Jadźka rządzi pasuje do poduszek
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 18:47   #1504
margot 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: pomysł na ścianę

jej, nie spodziewalam sie tak szybkich odpowiedzi dzieki


hmmmm... kulisy...
wiec tak: wrocilam razu pewnego do domu z pracy i sciana wydala mi sie jakas pusta, zimna i czegos mi brakowalo
przypomnialo mi sie ze w piwnicy mam resztke emulsji bialej do scian, polecialam do sklepu i kupila dwa pigmenty: czerwony i granatowy. rozrobilam je z emulsja i gotowe. wzorowalam sie na szablonie znalezionym w necie, troche go przerobilam i wyszlo tak jak wyszlo
margot 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 16:18   #1505
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez margot 87 Pokaż wiadomość
jej, nie spodziewalam sie tak szybkich odpowiedzi dzieki


hmmmm... kulisy...
wiec tak: wrocilam razu pewnego do domu z pracy i sciana wydala mi sie jakas pusta, zimna i czegos mi brakowalo
przypomnialo mi sie ze w piwnicy mam resztke emulsji bialej do scian, polecialam do sklepu i kupila dwa pigmenty: czerwony i granatowy. rozrobilam je z emulsja i gotowe. wzorowalam sie na szablonie znalezionym w necie, troche go przerobilam i wyszlo tak jak wyszlo
świetnie Ci to wyszło naprawdę! nie stosowałaś żadnego szablonu?

ja też ostatnio z nudów namalowałam kilka obrazków na ścianie ;D nic szczególnego, Twoje ładniejsze.. i Też podobnie jak Ty wzorowałam się na necie...drogie są te szablony wiec sama malowałam...najpierw naszkicowałam ołówkiem a potem poprawiałam farbą(także rozrabiałam z pigmentem)ale gdzieniegdzie widac małe niedociągnięcia albo ciut za gryba linia;/..wiadomo malowanie od ręki..w dodatku nie miałam tak cieniutkiego pędzelka i malowałam takim od paznokci;D
te dwa na żółtej ścianie w Łazience, i kontakt w korytarzu..
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 16:31   #1506
margot 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez MaalinowaaMamba Pokaż wiadomość
świetnie Ci to wyszło naprawdę! nie stosowałaś żadnego szablonu?

ja też ostatnio z nudów namalowałam kilka obrazków na ścianie ;D nic szczególnego, Twoje ładniejsze.. i Też podobnie jak Ty wzorowałam się na necie...drogie są te szablony wiec sama malowałam...najpierw naszkicowałam ołówkiem a potem poprawiałam farbą(także rozrabiałam z pigmentem)ale gdzieniegdzie widac małe niedociągnięcia albo ciut za gryba linia;/..wiadomo malowanie od ręki..w dodatku nie miałam tak cieniutkiego pędzelka i malowałam takim od paznokci;D
te dwa na żółtej ścianie w Łazience, i kontakt w korytarzu..

ślicznie ale ja chyba ślepa jakaś jestem bo niedociągnięć nie widzę świetny pomysł na kontakty, chyba go odgapie bo mam kilka takich parek w mieszkaniu:dziekuje :
p.s.
ja malowałam pędzlem do nakładaniu żelu na paznokcie
margot 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 19:18   #1507
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez margot 87 Pokaż wiadomość
ślicznie ale ja chyba ślepa jakaś jestem bo niedociągnięć nie widzę świetny pomysł na kontakty, chyba go odgapie bo mam kilka takich parek w mieszkaniu:dziekuje :
p.s.
ja malowałam pędzlem do nakładaniu żelu na paznokcie
bo tak na zdjęciach nie widac, ale jak się bliżej przyjrzeć,to jednak niektóre te linie są takie nierówne widać, że mi się lekko ręka zatrzęsła;D no i mogły by byc cieńsze.. ale muszę jeszcze cieńszy pędzelek..myślalam o takim cieniutkim jak do zdobienia paznokci są też w lakierach..;] może jeszcze kiedyś coś stworze, chociaż to dużo cierpliwości wymaga Twoje ładniejsze! i trudniejsze..
a co do kontaktów to właśnie widziałam też w necie takie naklejki rózne i też zgapiłam z tego cieszę się, że Ci się spodobały dzięki
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 20:46   #1508
margot 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez MaalinowaaMamba Pokaż wiadomość
bo tak na zdjęciach nie widac, ale jak się bliżej przyjrzeć,to jednak niektóre te linie są takie nierówne widać, że mi się lekko ręka zatrzęsła;D no i mogły by byc cieńsze.. ale muszę jeszcze cieńszy pędzelek..myślalam o takim cieniutkim jak do zdobienia paznokci są też w lakierach..;] może jeszcze kiedyś coś stworze, chociaż to dużo cierpliwości wymaga Twoje ładniejsze! i trudniejsze..
a co do kontaktów to właśnie widziałam też w necie takie naklejki rózne i też zgapiłam z tego cieszę się, że Ci się spodobały dzięki


oj tam, oj tam u mnie tez pelno nierownosci dlatego zdjecie takie nie wyrazne wrzucilam
margot 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-08, 12:30   #1509
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

;]
dziewczynki a macie może jakieś pomysły na mały korytarz? żeby coś fajnego zrobić? bo niedługo będę malowała na jasnozielony taki pistacjowy, bo farby zostało..i myślę o czymś żeby nie było tak zwykło tylko wiecie..nie wiem może jakieś pasy w ciemniejszym kolorze dać...
macie jakieś propozycje?
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 12:42   #1510
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez margot 87 Pokaż wiadomość
polecialam do sklepu i kupila dwa pigmenty: czerwony i granatowy. rozrobilam je z emulsja i gotowe. wzorowalam sie na szablonie znalezionym w necie, troche go przerobilam i wyszlo tak jak wyszlo
Heh, gdyby wszystkim w Polsce tak szybko przychodziło wprowadzenie zmian, to dawno bylibyśmy gotowi na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Przepięknie i bardzo profesjonalnie zrobione.

Cytat:
Napisane przez MaalinowaaMamba Pokaż wiadomość
;]
dziewczynki a macie może jakieś pomysły na mały korytarz? żeby coś fajnego zrobić? bo niedługo będę malowała na jasnozielony taki pistacjowy, bo farby zostało..i myślę o czymś żeby nie było tak zwykło tylko wiecie..nie wiem może jakieś pasy w ciemniejszym kolorze dać...
macie jakieś propozycje?
Skoro jest to mały (i zapewne bez okien) korytarz, to ja bym proponowała połączenie pistacjowo-białego/kremowego, jak na wizualizacji (paski niekoniecznie w takim stylu, bo nie są tradycyjne, więc nie każdemu mogą pasować )
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 12:20   #1511
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: pomysł na ścianę

Hej Dziewczyny!

mam maly problem z "ukryciem" kabli w kuchni. Jako ze kabel od satelity jest pociagniety przez kuchnie chcialabym go jakos zakryc, przede wszystkim wzgledu na 5 miesiecznego, gryzacego wlasnie kable Labradorka. Wymyslilam sobie cos w podobie:



i chcialabym zeby bylo podwieszone na wysokosci ok. 170cm od ziemi i podswietlone jak tu:



i teraz pytanie: gdzie moge znalesc sztukaterie gipsową lub styropianową? albo cos co moglabym uzyc zamiast niej?

z gory dziekuje!

aska
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 17:06   #1512
KasDi
Rozeznanie
 
Avatar KasDi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam:)
Wiadomości: 652
Dot.: pomysł na ścianę

Są sklepy specjalne z dekoracją gipsową, sztukateria. Ale myślę że w zwykłej castoramie coś takiego dostaniesz.

Ja zamiast tej dekoracji gipsowej, dałabym zwykły laminat (deska) . W zależności też czy Ci będzie pasować do kuchni/płytek paneli.

A może po prostu zwykła listwa:

http://c.meble.pl/gfx/uzytkownicy/15.../575554013.jpg

http://www.arbiton.com/uimages/produ...xima_kable.jpg
KasDi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 19:41   #1513
margot 87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 28
Dot.: pomysł na ścianę

[QUOTE=millia;23177338]Heh, gdyby wszystkim w Polsce tak szybko przychodziło wprowadzenie zmian, to dawno bylibyśmy gotowi na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Przepięknie i bardzo profesjonalnie zrobione.

hehe... w takiem razie musze pomyśleć nad zmianą fuchy
dzieki millia

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez aiofe Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

mam maly problem z "ukryciem" kabli w kuchni. Jako ze kabel od satelity jest pociagniety przez kuchnie chcialabym go jakos zakryc, przede wszystkim wzgledu na 5 miesiecznego, gryzacego wlasnie kable Labradorka. Wymyslilam sobie cos w podobie:



i chcialabym zeby bylo podwieszone na wysokosci ok. 170cm od ziemi i podswietlone jak tu:



i teraz pytanie: gdzie moge znalesc sztukaterie gipsową lub styropianową? albo cos co moglabym uzyc zamiast niej?

z gory dziekuje!

aska


myślę, że bez problemu znajdziesz coś w internecie
znalazłam dla Ciebie coś takiego:
http://sztukateria.com/


tez posiadam w domu gryzonia kabli i wiem co to oznacza, ale na sczescie wszystkie kable moge pochowac bez problemu
__________________
Czasem wystarczy jedna stokrotka, aby przywołać uśmiech kobiety..

Edytowane przez margot 87
Czas edycji: 2010-11-12 o 19:42
margot 87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 13:14   #1514
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: pomysł na ścianę

Dzieki!

wybralismy sie dzis z mezem na wycieczke do ikei i znalezlismy!
wzielismy 3 czarne - w sam raz na dlugosc kuchni. zwykle poleczki do trzymania zdjec, ale spokojnie mozna przez nie puscic kabel. pod spodem bede montowac swiatelka led'owe - tym samym zyskam dodatkowa poleczke (mam dwa obrazki na tej scianie) + dodatkowe oswietlenie

mam nadzieje ze jeszcze przed swietami bede mogla sie pochwalic swoja kuchnia. na razie czeka mnie jeszcze malowanie

polki wygladaja tak: (znalezione w necie)
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 16:57   #1515
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez millia Pokaż wiadomość
Heh, gdyby wszystkim w Polsce tak szybko przychodziło wprowadzenie zmian, to dawno bylibyśmy gotowi na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 2012. Przepięknie i bardzo profesjonalnie zrobione.



Skoro jest to mały (i zapewne bez okien) korytarz, to ja bym proponowała połączenie pistacjowo-białego/kremowego, jak na wizualizacji (paski niekoniecznie w takim stylu, bo nie są tradycyjne, więc nie każdemu mogą pasować )
dzięki za wizualizację.. tak to mały i wąski korytarzyk bez okien... jednak odechciało mi się pasków..i znowu bawiłam się w malowidła..ale to juz naprawdę ostatni raz...pół dnia straciłam na tym a ile nerwów..;/
i mam wrażenie, ze nie do końca mi to wyszło..bo ejdnak niedociągnięcia pewne są;/

no cóż..same oceńcie
ten drugi mi całkiem nie wyszedł;/ no cóż, już chyba tak to zostawię, ale dopiero na końcu zauważyłam, że góra jest zbyt rozłożysta do dołu i trochę nieproporcjonalna..;/

Aiofe świetny pomysł z tym podświetleniem...też tak chcę
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...

Edytowane przez MaalinowaaMamba
Czas edycji: 2010-11-17 o 16:58
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 22:16   #1516
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: pomysł na ścianę

MaalinowaaMamba - przekonalam sie do gazet przegladam jak leci i wybieram "kawalki", ktore mnie interesuja. a co do zakupow - ebay

w weekend bedziemy montowac polke i niedlugo pewnie zamowie lampki (e-bay - 1/4 ceny sklepowej)
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 08:14   #1517
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez aiofe Pokaż wiadomość
MaalinowaaMamba - przekonalam sie do gazet przegladam jak leci i wybieram "kawalki", ktore mnie interesuja. a co do zakupow - ebay

w weekend bedziemy montowac polke i niedlugo pewnie zamowie lampki (e-bay - 1/4 ceny sklepowej)
ja często oglądam dekoratornie tam też są świetne pomysły...
podoba mi się to..ale powiedz mi jakz tym oświetleniem, nie trzeba gdzieś tych kabli przeciągać, chować..nie będzie problemu z tym??
fajnie bylo by przyczepić i juz niech świeci;D

co do e-baya to słyszałam właśnie, że tam ejst dużo taniej..
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 15:10   #1518
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: pomysł na ścianę

tasmy ledowe maja to do siebie ze sa tasiemka ze swiatelkami i mozna go spokojnie wetknac pod polke - idealnie wejdzie miedzy sciane a spod polki. Lub po prostu przyczepie do jednego z przegow polki - chociazby tego przy scianie ale to bedziemy kombinowac jak juz tasme zamowie.

w sobote bedziemy montowac polki - wiec postaram sie wrzucic pare zdjec z pierwszego etapu prac

co do ebay-a - kocham e-baya dla przykladu tasma led'owa w Ikea'i kosztowala ok €50 (mieszkam w Irlandii), na ebayu - taka sama kosztuje €23 (z przesylka) - fakt bedzie szla 2 tygodnie bo z Chin - ale jest tansza. Polecam na prawde - dodatkowo coraz wiecej produktow ma Przesylke Gratis - wiec to juz w ogole baaaardzo tanio.
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 13:48   #1519
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

aiofe: z niecierpliwością czekam na efekty tego podświetlenia..
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-21, 22:44   #1520
Mili4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 64
Dot.: pomysł na ścianę

niedawno skończyłam malować moje drzewo powiesiłam obrazki i oto efekt moze kogoś zainspiruje
Mili4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 10:24   #1521
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

Mili świetne drzewko! fajny pomysł, kiedys chciałam takie zrobic ze zdjęciami mojej rodzinki...ale jakoś potem wyszło mi to z głowy..naprawdę bardzo fajnie Ci to wyszło..
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 18:40   #1522
mia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: pomysł na ścianę

Hej
Mam duży problem ze ścianą i naprawdę nie mam pomysłu co z nią zrobić , także liczę na Waszą pomoc.. W pokoju mam tapetę, która ma taką fakturę jak czasem tynki itp ma takie grudki jakby, ale na jednej ze ścian były drzwi do drugiego pokoju, drzwi zostały zlikwidowane i zaklejone czymś, ale to coś jest zupełnie gładkie... i wygląda to tak, że na środku chropowatej ściany jest gładki kwadrat :/ Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, także nie mogę pozwolić sobie na to, żeby nakleić tam tapetę, chciałam powiesić tam mnóstwo obrazków, ale nie mogę narobić tyle dziur w ścianie.. i naprawdę nie wiem co mam z tym zrobić... ma ktoś jakiś pomysł?
mia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 08:55   #1523
MaalinowaaMamba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 180
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez mia23 Pokaż wiadomość
Hej
Mam duży problem ze ścianą i naprawdę nie mam pomysłu co z nią zrobić , także liczę na Waszą pomoc.. W pokoju mam tapetę, która ma taką fakturę jak czasem tynki itp ma takie grudki jakby, ale na jednej ze ścian były drzwi do drugiego pokoju, drzwi zostały zlikwidowane i zaklejone czymś, ale to coś jest zupełnie gładkie... i wygląda to tak, że na środku chropowatej ściany jest gładki kwadrat :/ Mieszkam w wynajmowanym mieszkaniu, także nie mogę pozwolić sobie na to, żeby nakleić tam tapetę, chciałam powiesić tam mnóstwo obrazków, ale nie mogę narobić tyle dziur w ścianie.. i naprawdę nie wiem co mam z tym zrobić... ma ktoś jakiś pomysł?
Witaj
Hmm,
szkoda, że nie możesz nic nakleić bo są teraz fajne fototapetki i tapety, i wyglądało by to na pewno fajnie..ale skoro nie masz takiej możliwości..
a może np powiesić jedną dużą ramę od obrazu, i powkładać zdjęcia np swoje, albo jeśli byłaś w jakimś kraju, to np zdjecia z podróży, ładne widoki...
ewentualnie,poszukać w sklepach typu CASTORAMA odpowiednio dużej tablicy korkowej.. wtedy też będzie tylko jedna ewentualnie dwie dziurki.. i obłożyć ją materiałem albo powiesić samą zależy jaki masz wystrój pokoju...i na tablicy możesz poprzyczepiać zdjęcia widoczki itp. bez martwienia sie o dużą ilość dziur w ścianie ewentualnie jakiś duży plakat..ale jego też trzeba było by jakoś przymocować...

nie wiem czy pomogłam, ale tylko to przyszło mi do głowy

PS.co do tego plakatu... to przyszło mi na myśl, że można go przecież włożyć też albo w dużą antyramę...zaley jaki format byś potrzebowała..albo eentualnie, podbić na górze i na dole listewkami, czy nakleić na tekturkę, żeby był sztywniejszy i przyczepić do niego haczyk na góze i wtedy też jedna dziurka w ścianie, gwoździk i plakat wisi a naprawdę wybór jest spory..znalazłam np. taki:
http://allegro.pl/widok-palm-hamak-p...6.html#gallery

jest niedrogi, można do tego dobrać antyramę...(zależy jakie masz na to fundusze)
__________________
A kiedy ona Cię kochać przestanie,
zobaczysz noc w środku dnia.
Czarne niebo zamiast gwiazd,
zobaczysz wszystko to samo co ja...

Edytowane przez MaalinowaaMamba
Czas edycji: 2010-11-28 o 09:02
MaalinowaaMamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 12:40   #1524
aggie82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 706
Dot.: pomysł na ścianę

Bardzo podoba mi się taki obraz - abstrakcja, ma ciepłe barwy, czy miałby ktoś linka do niego widzianego na wprost, albo ma w domu i mógłby zrobić zdjęcie?
Zdjęcie zapożyczone z internetu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (58,3 KB, 80 załadowań)
aggie82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 09:18   #1525
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: pomysł na ścianę

Dziewczynki pomocy
Znalazłamw innym temacie szablon który bardzo mi się podoba i idealnie by pasował do salonu. Nie wiem jednak gdzie taki można kupić
Byłabym wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szablonflora118multik10zd9.jpg (36,2 KB, 80 załadowań)
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-14, 17:47   #1526
iza73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 863
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez sniegowa7 Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomocy
Znalazłamw innym temacie szablon który bardzo mi się podoba i idealnie by pasował do salonu. Nie wiem jednak gdzie taki można kupić
Byłabym wdzięczna za pomoc
Na szablonerii.

Musisz poszukać dokładnie w kilku kategoriach - Fauna, motywy kwiatowe.
O ile się nie mylę, to może być dokładnie ten - http://www.szabloneria.pl/p561,szabl...ultikolor.html

Przeszukaj również ten dział - http://www.szabloneria.pl/k59,szablo...-roslinne.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szablon-flora-118-multik_381.jpg (38,0 KB, 15 załadowań)
iza73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 07:14   #1527
sniegowa7
Raczkowanie
 
Avatar sniegowa7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 362
GG do sniegowa7
Dot.: pomysł na ścianę

iza dziękuje bardzo ! buziak
sniegowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:50   #1528
millia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 414
Dot.: pomysł na ścianę

Cytat:
Napisane przez iza73 Pokaż wiadomość
Na szablonerii.

Musisz poszukać dokładnie w kilku kategoriach - Fauna, motywy kwiatowe.
O ile się nie mylę, to może być dokładnie ten - http://www.szabloneria.pl/p561,szabl...ultikolor.html
Ha, wiedziałam, że wydawał mi się znajomy, bo tyle razy odwiedzałam te stronę. Mój ulubiony wzór to jednak ten
http://www.szabloneria.pl/galerie/s/...galezi_644.jpg
http://img42.imageshack.us/img42/790...adakanapa3.jpg

Ostatnio nawet zaczęłam je wykorzystywać jako dekoracje do innych grafik (ikonek, tapet, bannerów) - skoro nie mogę okleić nimi wszystkich ścian w pokoju (taka przesada byłaby odrobinkę w złym guście ).
millia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.