Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13 - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 22:01   #1501
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Odp: Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 1

Ja będę mieć coś starego, niebieskiego, nowego i pożyczonego. Ale bardziej uważam to za tradycję niż jakiś zabobon. Moja mama miała własnie wszystkie te rzeczy.

A kładziecie torebkę na stole, żeby kasa nie uciekła? Ja jakoś do tego nie przywiązuję wagi, ale C. mi zwraca uwagę Co jedynie to mam czerwony portfel bo podobno kasę trzyma
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:02   #1502
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Odp: Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 1

W piątek będę miała autko zastępcze
Seat Leon
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:04   #1503
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Odp: Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 1

Cytat:
Dziecko urodzone w niedzielę będzie leniwe.

Dziecko urodzone w poniedziałek będzie zawsze blade, o jasnej karnacji.

Dziecko urodzone tuż po północy w dorosłym życiu będzie jasnowidzem.

Dziecko urodzone w Bożego Narodzenie będzie szczęśliwe, urodzone zaś w Wielki Piątek – pechowe.

Dziecko urodzone w Święto Zmarłych będzie niezwykle wrażliwe i nerwowe.

Jeśli dziecko zaciska pięści we śnie – będzie skąpe.
Źródłó
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:05   #1504
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Nie można stawiać nawet nowych w pudełku, bo przynosi to pecha. Słyszałam, że wróży to pewną śmierć kogoś bliskiego
Pierwsze slysze!


Sent from my iPad using Tapatalk
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:05   #1505
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Odp: Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 1

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Ja będę mieć coś starego, niebieskiego, nowego i pożyczonego. Ale bardziej uważam to za tradycję niż jakiś zabobon. Moja mama miała własnie wszystkie te rzeczy.

A kładziecie torebkę na stole, żeby kasa nie uciekła? Ja jakoś do tego nie przywiązuję wagi, ale C. mi zwraca uwagę Co jedynie to mam czerwony portfel bo podobno kasę trzyma
To u mnie chyba był wyjątek potwierdzający regułę - dwa lata temu miałam czerwony i kasa średnio się trzymała (nawet straciłam wtedy pracę).


Ja w absolutnie żadne przesądy nie wierzę.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:12   #1506
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Odp: Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 1

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
eh, mam zły humor, oddałam drugiego kotka, z babcią tż wcale nie lepiej


Trzymaj się Kochana

a co do kotków, zostawiasz sobie jakiegoś?
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:16   #1507
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez ParisParisienne Pokaż wiadomość
dziekuje za porady
problem polega na tym, ze mieszkam ze francji a tu nie ma studiow zaocznych, wiec musialabym latac co dwa tygodnie na studia do polski ( a to tez bedzie kosztowac)....

Tutaj moge dalej spokojnie studiowac, zreszta to bylo zawsze moim marzeniem. Ale taka propozycja jak teraz juz sie wiecej nie powtorzy

wiec jak? praca?
praca, tymbardziej, że pisałaś, że w zawodzie. Doświadczenie i umiejętnośći moim zdaniem jest ważniejsze
zawsze podaje przykład mojego TŻta, który nie skończył studiów informatycznych, a pracuje w jednym z największych banków na świecie jako programista (a dokładniej inspektor do spraw systemowych cokolwiek to znaczy ), a jego koledzy po studiach pracują np w sklepie z komputerami za najniższą krajową
ale faktem jest, że TŻ bardzo dużo siedzi przed komputerem i sam się uczy, rozkminia wiele rzeczy itp
imponuje mi tym, że jest taki mądry szkoda, że w życiu prywatnym trochę gorzej

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
może więcej znajomych zaprosić
my zapraszamy tylko najbliższą rodzinę, a trochę więcej znajomych nawet nasi rodzice powiedzieli, że lepiej jak będzie młode towarzystwo a nie stare ciotki
u nas z kolei jest tak, że ja mam kuzynów, ale dużo starszych ode mnie (mają np po 40-50 lat) ale mam z nimi świetny kontakt. A np z ich dziećmi, którzy są mniej więcej w naszym wieku to prawie w ogóle
więc u nas pewnie będzie przewaga ludzi w średnim wieku i starszych, ale jestem z nimi bardzo zżyta w ogóle łatwiej kontakty nawiązuje z osobami starszymi ode mnie niż z rówieśnikami, nie wiem czemu tak mam

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
nie wiem czy coś robią, powiedzieli żeby się rodzina szykowała na najgorsze
trzeba być dobrej myśli, kochana!!
W ogóle denerwuje mnie opinia, że jak odchodzi ktoś starszy to niby nie jest tak żal dla mnie to bez znaczenia, jak ktoś jest dla mnie bardzo ważną osobą to czy ma 5, 20 czy 80 lat tak samo będę cierpieć po Jego odejściu

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A takie mam pytanie do dziewczyn od kotków:
czemu nie wysterylizujecie swojej kocicy, żeby nie mnożyć kotów, których całe mnóstwo jest w schroniskach?

Rozumiem ideę rozmnażania kotów, które są rasowe, jeździ się z nimi na wystawy etc. Ale po co rozmnażać dachowce, których tysiące żyje (i umiera ) w schroniskach?

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Dostałam na fejsie (jestem w pracy) wiadomość od TŻta:
"Ogłaszam iż jutro jest światowy dzień bez biustonosza!!! Także cycki na wolność "


Ja mam swoje dwie wysterylizowane a TŻ przygarnął kotkę z dworu i nie wiedział, że jest w ciąży jak doszła do siebie po porodzie to zaraz poszliśmy ją wysterylizować ja jednak słyszałam, że kotki, które są od razu wysterylizowane dłużej żyją i mają nikłe szanse, że zachorują na raka. Także ja jestem za sterylizacją i kastracją jak najbardziej!!!

Boże, ale jestem padnięta!!!!!!!! Już dawno nie miałam takiego aktywnego dnia jak dziś już Wam piszę co dziś zrobiłam: rano ogarnęłam z grubsza mieszkanie na przyjście hydraulika, poszłam do bankomatu po kasę. Pojechałam na zakupy. Posprzątałam kuchnię, tak dokładnie, wszystkie szafki itp dostałam pozwolenie od TŻta, że mam wyrzucać wszystko co chcę i uzbieram dwa wory 120 litrowe ja nie wiem po co Jego Mamie było z 15 blach do ciasta jakieś stare ruskie garnki itp wszystko wyrzuciłam zrobiłam 4 prania. Wysprzątałam salon, tez dokładnie jak kuchnię, no i na koniec łazienka. Ach, wszystko błyszczy a TŻ miał posprzątać nasz pokój i przedpokój i spał od 17 do 21 wkurzył mnie....

to naprawdę dużo jak na mnie... przez to deprechę to na nic nie mam siły
co do zabobonów to z Siostrą i Mamą czasami bardziej w formie żartu to traktujemy (czarny kot itp), ale nie żeby tak na śmierć i życie w to wierzyć a z nam parę takich osób

a jutro wybywam na cały dzień do Siostry. Tzn najpierw do Mamy, przyjdzie mój siostrzeniec i zabieramy Go jutro do siostry, pierwszy raz!! a właśnie bo ktoś kiedyś pisał jak On sobie radzi z tym....o dziwo, bardzo dobrze!! Dzwoni codziennie do mojej siotry (a Jego Mamy), ale dzielnie to znosi, nie płacze itd. Jest bardzo mądrym, poważnym chłopczykiem jak na swój wiek. Ale już się przygotowuje na Jej przyjazd ostatnio kupiliśmy balony w kształcie serca, zrobiliśmy wielki transparent z napisem: "Witaj w domu, Mamusiu", codziennie modli się i prosi o zdrowie dla Mamy. Bardzo mnie wzrusza to Jego podejście strasznie Go kocham...
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2013-05-29 o 22:22
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 22:23   #1508
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość
moja kotka bierze tabletki antykoncepcyjne, ale słyszałam że dobrze jest żeby kotka urodziła choć raz zresztą, sterylizacja też jest zalecana po pierwszej ciąży.
I przez głowę mi nie przeszło żeby oddawać koty do schroniska.
Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
wiesz coś w tym musi być bo też to słyszałam. Chociaż jeżeli nie ma się perspektyw wydania tych kotków, to moim zdaniem lepiej od razu wysterylizować. Dobrze, że Tobie się udało je wydać
Niestety albo i stety, to MIT.
I właśnie z takiego powodu ludzie bezsensownie rozmnażają koty czy psy, a to wcale tak nie jest i nigdy tego nie zrozumiem...
Moja suczka jest wysterylizowana i ma się świetnie.

A sterylizacja odpowiednio wcześnie daje szansę na uniknięcie wielu chorób

A wydanie kotków jest ok, ale jakby pomyśleć ile kotów zostało w schroniskach, a mogły znaleźć nowe domy, zamiast tych rozmnożonych, których nie powinno być..
Ech, ja myślę pod tym względem dość 'szeroko', dlatego widzę nie tylko tego JEDNEGO małego kotka, ale mnóstwo innych,a rozmnażanie kotów/psów niestety to plaga..
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:24   #1509
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Byłam w rossmannie, co tam się dzialo normalnie 10 minut zajeło mi dopchanie się do konkretnej półki z kosmetykami.. półki wymiecione jak przed wojną, nie kupiłam wszystkiego co planowałam...ale i tak wydałam grubo ponad 100zł

Chciałam się pochwalić , że już niedługo mój rowerek będzie gotowy
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:30   #1510
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez pysia1987 Pokaż wiadomość
praca, tymbardziej, że pisałaś, że w zawodzie. Doświadczenie i umiejętnośći moim zdaniem jest ważniejsze
zawsze podaje przykład mojego TŻta, który nie skończył studiów informatycznych, a pracuje w jednym z największych banków na świecie jako programista (a dokładniej inspektor do spraw systemowych cokolwiek to znaczy ), a jego koledzy po studiach pracują np w sklepie z komputerami za najniższą krajową
ale faktem jest, że TŻ bardzo dużo siedzi przed komputerem i sam się uczy, rozkminia wiele rzeczy itp


Mój TŻ w ogóle nie poszedł na studia, a po szkole średniej od razu do pracy. Na chwilę obecną ma 12 lat doświadczenia w zawodzie i na prawdę dużo umiejętności - potrafi rozłożyć na części pierwsze i złożyć z powrotem drukarkę wielkości naszego salonu czego niestety nie uczą na studiach poligraficznych.


Ja sama pracuję w zawodzie w którym nie studiowałam - ciągnęło mnie do niego więc sama drążyłam, uczyłam się, próbowałam i nieskromnie przyznam, że pewnie więcej ogarniam niż osoby kończące studia w tym kierunku.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
Byłam w rossmannie, co tam się dzialo normalnie 10 minut zajeło mi dopchanie się do konkretnej półki z kosmetykami.. półki wymiecione jak przed wojną, nie kupiłam wszystkiego co planowałam...ale i tak wydałam grubo ponad 100zł
A co kupiłaś?

Ja weszłam dzisiaj trochę z marszu i myślałam, żeby coś więcej kupić, ale.. pustka w głowie - nie byłam przygotowana.
Wzięłam tylko tonik, płyn micelarny (bo oba akurat na wykończeniu) i błękitny lakier do paznokci.


W sumie z kolorówki wszystko mam (aż za nadto bym nawet rzekła), a z pielęgnacji na siłę też coś brać bez sensu.


U mnie też półki wymiecione jak po jakiejś zarazie.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-05-29 o 22:31
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:33   #1511
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość

A kładziecie torebkę na stole, żeby kasa nie uciekła? Ja jakoś do tego nie przywiązuję wagi, ale C. mi zwraca uwagę Co jedynie to mam czerwony portfel bo podobno kasę trzyma
1. nie, ja kładę najczęściej na podłodze - i tak, kasa mi ucieka

2. też mam czerwony portfel - i nie, niestety nie trzyma mi kasy

__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 22:33   #1512
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Ja kupiłam krem BB Under Twenty (ciekawe jak się sprawdzi, bo nie miałam BB jeszcze ), krem pod oczy Rival de Loop, mleczko do demakijażu, bo mi się kończy i żel pod prysznic dla TŻta Zapłaciłam jakieś śmieszne 24zł
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:35   #1513
KaMilka4891
Zadomowienie
 
Avatar KaMilka4891
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 1 198
Odp: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Melduję, że żyję, wstałam dzisiaj w rosmanie mnóstwo pieniędzy, kupiłam też sobie japonki z inblu, które uwielbiam, a nie było ich w zeszłym roku nigdzie u mnie w mieście i mówię dobranoc, nadrobię jutro, bo w pracy będę
__________________
"Szczęście można znaleźć nawet w najciemniejszych czasach, trzeba tylko pamiętać, aby zapalić światło."
KaMilka4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:36   #1514
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Że też oni musieli tą promocję zrobić pod koniec miesiąca... Nie mogli zrobić około 10-tego jak jestem po wypłacie?
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:39   #1515
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam krem BB Under Twenty (ciekawe jak się sprawdzi, bo nie miałam BB jeszcze ), krem pod oczy Rival de Loop, mleczko do demakijażu, bo mi się kończy i żel pod prysznic dla TŻta Zapłaciłam jakieś śmieszne 24zł
A ja moje 3 rzeczy niecałe 14zł - takie zakupy to ja mogę robić.



W piątek wybieram się też na przemarsz po sklepach - muszę kupić buty. Coś lekkiego na lato.
Już nie telepie z lekka, bo to w moim przypadku zazwyczaj jest przeprawa - mało co i pasuje, bo mam małą stopę (35/36) i BARDZO wąską. Wszystko mi lata, spada, odstaje. Wrrrr!
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:39   #1516
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Odp: Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Oooo a wiesz, ze jest taki zabobon, ze swiadkowa musi byc panna?







Trzymam za Ciebie mocno kciuki, niesamowita jestes, podziwiam Cie! Mi po takich sensacjach pewnie raz na zawsze odechcialoby sie slubu.







Omg a jak Wy na to wyrobiliscie? :-D tyle wesel pewnie trzepnelo po kieszeni:-D







Ale super termin w srodku dlugiego weekendu! Heheh sama mam slub w dlugi weekend to sie tak przekonuje, ze to dobras decyzja







Eee wydaje mi sie, ze to slaba wymowka, wystarczyloby zeby w odstepie kilkunastu tygodni bylo:p ale bardzo milo z ich strony. Wlasnie mi kolezanka napisala ze jej przyjaciolka przelozyla slub na 30.08 ze wzgledu na nia bo miala slubowac w tym samym dniu co kolezanki brat (chyba 6 czy 7.08). I pytala przestraszona czy nasz slub na pewno 16.08. Ale bedzie miala imprez:-P
A inny moj przyjaciel ma wesele kolegi w Nowym Saczu 14.08 a nasze na Roztoczu 16.08. Sobie pojezdzi po kraju:-D

Wspolczuje Wam dziewczyny, ktore stracily ktoregos z rodzicow. Ja we wrzesniu stracilam Wujka, ktory z nami mieszkal i praktycznie mnie wychowal, jak rodzice pracowali to on mnie pilnowal. Brakuje mi go strasznie, juz prawie 9msc jak Go nie ma. Co dzien bardziej tesknie, to nieprawda ze czas leczy rany. Glupi rogalik mi sie z nim kojarzy bo on jak byl w sklepie to zwykle mi kupowal rogale. Ale czuje jego obecnosc, teraz mam koncowe egzaminy na studiach i czuje, ze mi z gory pomaga. Tez zechce odwiedzic Go na cmentarzu w dniu slubu albo dzien przed lub po.

trochę trzeba było wydać nie ukrywam
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:41   #1517
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez wenedka Pokaż wiadomość
Nie można stawiać nawet nowych w pudełku, bo przynosi to pecha. Słyszałam, że wróży to pewną śmierć kogoś bliskiego
ja w ogóle nie wierzę w żadne zabobony, dla mnie jest nie do pojęcia, że ktoś może wierzyć, że np. czarny kot który przebiegnie ulicę nagle sprawi, że coś nam złego się stanie... przecież to nawet głupio brzmi :P

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Niestety albo i stety, to MIT.
I właśnie z takiego powodu ludzie bezsensownie rozmnażają koty czy psy, a to wcale tak nie jest i nigdy tego nie zrozumiem...
Moja suczka jest wysterylizowana i ma się świetnie.

A sterylizacja odpowiednio wcześnie daje szansę na uniknięcie wielu chorób

A wydanie kotków jest ok, ale jakby pomyśleć ile kotów zostało w schroniskach, a mogły znaleźć nowe domy, zamiast tych rozmnożonych, których nie powinno być..
Ech, ja myślę pod tym względem dość 'szeroko', dlatego widzę nie tylko tego JEDNEGO małego kotka, ale mnóstwo innych,a rozmnażanie kotów/psów niestety to plaga..
zgadzam się z Tobą w 100% zwłaszcza, że sama mam psa ze schroniska i wiem, że każdy kolejny zwierzak w moim domu będzie właśnie ze schroniska. skoro są tam te biedne zwierzaczki, których nikt nie kocha, które są głodne, pogryzione, zmarznięte - to czemu im nie pomóc?
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:44   #1518
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
A co kupiłaś?
W sumie, to z tej promocji - 40% kupiłam :
- podkład x2
- tusz do rzęs
- mleczko do demakijażu
- eyeliner
...a tak to kupiłam jakieś kosmetyki tż, mamie farbę do włosów..itd. i naleciało złotówek..
Czaiłam się na żółty lakier do paznokci...ale..zrezygnow ałam, bo nie jestem jeszcze opalona... i tyle.. a miałam cała listę zakupów na -40% , aleto co chciałam rozkupione

---------- Dopisano o 23:44 ---------- Poprzedni post napisano o 23:41 ----------

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
W piątek wybieram się też na przemarsz po sklepach - muszę kupić buty. Coś lekkiego na lato.
Już nie telepie z lekka, bo to w moim przypadku zazwyczaj jest przeprawa - mało co i pasuje, bo mam małą stopę (35/36) i BARDZO wąską. Wszystko mi lata, spada, odstaje. Wrrrr!
witam w klubie, też mam 35/36...zazwyczaj 35 za małe 36 za duże... masakra..
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:45   #1519
missmalezji
Wtajemniczenie
 
Avatar missmalezji
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 099
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

U mnie też w rosmanie szaleństwo. ja kupiłam bb rimmela, zobaczymy jak się sprawdzi zrobiłam trening, spadam się kąpać i spać. już mi mija miesiąc z ćwiczeniami
__________________
26.07.2014

missmalezji jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 22:52   #1520
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez Verunka Pokaż wiadomość
praca



Tosia daj do szycia
W sensie, żeby mi krótką uszyli?

Ja kupiłam w ramach -40% farbę i tusz do rzęs
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:55   #1521
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Nic nie wiedziałam o tym -40%

a dzisiaj planowałam wstąpić do Rossmana po samą hennę, ale chwała Bogu, że tego nie zrobiłam, bo bym wydała moje ostatnie 100zł które mi zostało na koncie
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 22:59   #1522
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
W sumie, to z tej promocji - 40% kupiłam :
- podkład x2
Jaki, jaki?
Ciekawa jestem, bo wciąż poszukuję idealnego.


Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
witam w klubie, też mam 35/36...zazwyczaj 35 za małe 36 za duże... masakra..
Dokładnie.


Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Ja kupiłam w ramach -40% farbę i tusz do rzęs
Farby też miały -40%?
Nie planowała kupować, bo się nie farbuję, ale zaskoczona jestem - mnie tylko kolorówka i pielęgnacja twarzy.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Tycikata Pokaż wiadomość
Nic nie wiedziałam o tym -40%
Ja dzisiaj - ostatni dzień, zobaczyłam szyld, to weszłam.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:01   #1523
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

to był skrót myślowy, akurat garnier był wtedy obniżony bardziej niż zwykle, stąd połączyłam fakty
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:02   #1524
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
to był skrót myślowy, akurat garnier był wtedy obniżony bardziej niż zwykle, stąd połączyłam fakty
Aaaa widzisz.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-05-29 o 23:03
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:05   #1525
kulbensikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar kulbensikowa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: tam gdzie maki, chabry i bociany
Wiadomości: 2 326
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Jaki, jaki?
Ciekawa jestem, bo wciąż poszukuję idealnego.



Farby też miały -40%?
Nie planowała kupować, bo się nie farbuję, ale zaskoczona jestem - mnie tylko kolorówka i pielęgnacja twarzy.

To tak jak ja , też wciąż poszukuję idealnego.. Ale jakoś jeszcze nic mnie nie zaskoczyło w 100% pozytywnie. Używam Astor Mattitude, ponieważ po nim nie mam wysypu krostek na buzi , jak po większości.. zawsze jak coś próbuję nowego i się nie sprawdzi to wracam do tego Astora. Ale nie jest wcale idealny...

Farby nie, aczkolwiek sporo było w promocji
__________________


POBIERAMY SIĘ !! 08.08.2015

Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.
kulbensikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:07   #1526
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Ja też poszukuję idealnego podkładu.
Mam cerę tłustą.

Obecnie używam podkładu Soraya Make Up matujący. Jestem zadowolona tak w 75-80%. Jak dotychczas to mój najlepszy podkład (poprzednie się nie sprawdziły). W czerwcu kupię sobie podkład z Inglot'a. Kuzynka używa i jest zadowolona. Mam koleżankę, która pracuje w Inglocie i już mi wspominała, że zaprasza, że mi doradzi i da rabat 30%
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:09   #1527
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
To tak jak ja , też wciąż poszukuję idealnego.. Ale jakoś jeszcze nic mnie nie zaskoczyło w 100% pozytywnie. Używam Astor Mattitude, ponieważ po nim nie mam wysypu krostek na buzi , jak po większości.. zawsze jak coś próbuję nowego i się nie sprawdzi to wracam do tego Astora. Ale nie jest wcale idealny...

Farby nie, aczkolwiek sporo było w promocji
To u mnie póki co (a przetestowałam wiele) wygrywa ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...vitamin-e.html

Ma świetny stosunek lekkości do krycia. Jest płynny, nie ciężki, nie tłusty, a jednocześnie na prawdę solidnie kryje - co jest mi potrzebne, bo leczę problemy skórne.

Nadal nie ideał, bo nie zawsze 'trzyma' się twarzy przy nakładaniu i ściera trochę za szybko, ale.. jest na prawdę w porządku.


Mam skórę mieszaną - broda i nos z wypryskami, w stronę tłustej, reszta - normalna.
Tendencja do suchych skórek przez leki które stosuję.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!

Edytowane przez ijaa
Czas edycji: 2013-05-29 o 23:11
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:12   #1528
KasiaK_080290
Zadomowienie
 
Avatar KasiaK_080290
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 169
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Jaki, jaki?
Ciekawa jestem, bo wciąż poszukuję idealnego.




Dokładnie.




Farby też miały -40%?
Nie planowała kupować, bo się nie farbuję, ale zaskoczona jestem - mnie tylko kolorówka i pielęgnacja twarzy.

---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:58 ----------



Ja dzisiaj - ostatni dzień, zobaczyłam szyld, to weszłam.

ja na przykład polecam REVLON Color Stay (są w 2 wersjach, do cery suchej i normalnej; do cery tłustej i mieszanej) sporo kolorów, bardzo trwały, nietłusty, kryjący, nie wyskakuje nic po nim, używam już chyba 6 "opakowanie, więc jak dla mnie się super sprawdza

Edytowane przez KasiaK_080290
Czas edycji: 2013-05-29 o 23:14
KasiaK_080290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:13   #1529
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Cytat:
Napisane przez KasiaK_080290 Pokaż wiadomość
ja na przykład polecam REVLON Color Stay (są w 2 wersjach, do cery suchej i normalnej; do cery tłustej i mieszanej) sporo kolorów, bardzo trwały, używam już chyba 6 "opakowanie, więc jak dla mnie się super sprawdza
A u mnie masakra!
Trwały faktycznie, ale.. za ciężki i za tłusty (zwłaszcza wiosną i latem). Zapychał mnie, ważył się, ogólna masakra.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 23:14   #1530
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Złotóweczka do złotóweczki aż uzbiera się pół kiecki! PM 2014 cz. 13

Revlon ma bardzo dobre opinie, ale też cenę wysoką...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:42.