Miłośniczki Zary - część III - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 17:01   #1501
alusia511
Raczkowanie
 
Avatar alusia511
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka..
Wiadomości: 393
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
spodenki kosztują już 99 , ale u mnie sa tylko pudrowe elki . udało mi się kupić bluzeczke w jaskółki 20 pln taniej
oooo nie mogę no!!! Dziewczyny proszę Was już obojętnie jaki kolor tylko żeby były S- ki
alusia511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 17:05   #1502
alusia511
Raczkowanie
 
Avatar alusia511
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka..
Wiadomości: 393
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Bardzo proszę o pomoc w zakupie tych spodni co już są podobno po 99 zł obojętnie jaki kolor najlepiej granatowy ale teraz to już obojętnie rozmiar S bardzo proszę!!!!!:pro si::pli z:
alusia511 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:03   #1503
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
dziewczyny, przepraszam, że tak męczę ale bardzo zależy mi na poniższej torebce... znajdzie się jeszcze jakaś dobra duszczyka, która mogłaby ją dla mnie zakupić?

na allegro "kochane" wizażanki mocno przeginają z cenami tych torebek...
koniecznie ten kolor? widziałam dzisiaj czarną...
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 18:51   #1504
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez shadow_cat Pokaż wiadomość
Dziękuję za wiadomość o fali obniżek Przeczytałam wieczorem i już rano zameldowałam się w Galerii Mokotów A wróciłam z tą brązową spódnicą z kieszeniami z działu Women [Jeanne chyba pisała, że się gniecie, ale tak mi się podoba, że postaram się zapomnieć jak bardzo nie lubię prasować ]. Kupiłam też granatową kamizelkę z basic.

Możesz wkleić jej zdjęcie? Czy chodzi o taką z guziczkami na przodzie, co jest też w kolorze granatowym i czarnym? Bo mnie się wydaje, że cena tych spódnic nie spadła w II turze ale może nie o te spódnice chodzi

Ja kupiłam sobie dzisiaj ładny beżowy pulowerek za 29,90
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:04   #1505
vanity__
Raczkowanie
 
Avatar vanity__
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 288
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Marynarki z bufkami z Woman nie kosztują już 289 a 229 Spodni 7/8 w ogóle już nie widzialam ani w Galerii Mokotów, ani w ZT
vanity__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:20   #1506
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
uuuu wróciłam kupiłam co następuje:
z wyprzedaży
- torba myślałam że jej już nigdzie nie dostanę a tu sobie jedna sierotka leżała i czekała na mnie
- marynarka - wahałam się czy tę czy tę granatową - ostatecznie stwierdziłąm że w jasnej mi ładniej
niewyprzedażowe:
buty - miłośc od pierwszego założenia
spodnie (wstyd się przyznac ale nie miałam zwykłych dżinsów)

niezarowe - szpilki z berszki i koronkowa sukienka nude z cubusa

reasumując - dzisiejszy wyjazd uznaję za bardzo udany
więcej nie planuję już nic z wyprzedaży nabyc bo nic mi się więcej nie podoba

Gaaaaaaaaaabi buty są extra! brałaś swój standardowy rozmiar? one są ze skóry?
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 19:51   #1507
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

A ja wracam dzisiaj z Zary bardzo zadowolona

W końcu udało mi się dorwać upatrzony beżowy płaszczyk z Woman za 199zł. Złapałam również jedwabną koszulę z Woman w kolorze cappucino, czarne jeansy, bardzo oryginalny top w odcieniu brzoskwiniowego różu oraz spódniczkę w stylu marynarskim z nowej kolekcji
Niestety nie udało mi się dorwać pudrowej pikowanej torebki
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 19:58   #1508
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
Gaaaaaaaaaabi buty są extra! brałaś swój standardowy rozmiar? one są ze skóry?
oooo witaj pralinko buty wzięłam 39 ale i 40 była ok (ha ha szczerze mówiąc do przymierzalni wzięłam jeden but 39 a drugi 40 i zauważyłam to dopiero jak poszłam płacić różnicy chyba zanadto nie było wydaje mi się że są ze skóry
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:19   #1509
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
A ja wracam dzisiaj z Zary bardzo zadowolona

W końcu udało mi się dorwać upatrzony beżowy płaszczyk z Woman za 199zł. Złapałam również jedwabną koszulę z Woman w kolorze cappucino, czarne jeansy, bardzo oryginalny top w odcieniu brzoskwiniowego różu oraz spódniczkę w stylu marynarskim z nowej kolekcji
Niestety nie udało mi się dorwać pudrowej pikowanej torebki
gratulacje !!!! nic tak nie cieszy jak udane zakupy Bardzo żałuję, że nie mam czasu na wyprawę do Zary- strasznie kuszą mnie te spodnie z paskiem, ale chyba będę musiała obejść się smakiem

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
oooo witaj pralinko buty wzięłam 39 ale i 40 była ok (ha ha szczerze mówiąc do przymierzalni wzięłam jeden but 39 a drugi 40 i zauważyłam to dopiero jak poszłam płacić różnicy chyba zanadto nie było wydaje mi się że są ze skóry
hiya
aaaaaaaaa haha nie no ładnie kurde zastanawiam się czy nie powinnam mieć 36 bo mam krótkie paluszki i taki rozmiar noszę zazwyczaj z odkrytych butków Jako, że imieniny mi się zbliżają to myślę nad prezencikiem jakim są buciorki
Doczytałam, że wykonane są z zamszowej, delikatnej skórki
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:24   #1510
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

A ja dziś sobie zakupiłam dwa kardigany, jeden szary rekaw 3/4 z 89,90zl, a drugi klasyk czerwony rękaw długi 79zł. Oba po obniżce za 39zl i się cieszę, że tak ładnie je obnizyli mysle jeszcze nad bialym, bo byly rozne fasony
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:27   #1511
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

aaaaaaaa chłopak podjął za mnie decyzję i zamówił mi właśnie Twoje kopytka Gabi już nie mogę się ich doczekać

Edytowane przez praline
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:30
praline jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 20:29   #1512
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
gratulacje !!!! nic tak nie cieszy jak udane zakupy Bardzo żałuję, że nie mam czasu na wyprawę do Zary- strasznie kuszą mnie te spodnie z paskiem, ale chyba będę musiała obejść się smakiem


hiya
aaaaaaaaa haha nie no ładnie kurde zastanawiam się czy nie powinnam mieć 36 bo mam krótkie paluszki i taki rozmiar noszę zazwyczaj z odkrytych butków Jako, że imieniny mi się zbliżają to myślę nad prezencikiem jakim są buciorki
Doczytałam, że wykonane są z zamszowej, delikatnej skórki
nooo to nie masz sie nad czym zstanawiac sa naprawde fajne -wrzuce ci swoje zdjecie w nich, moze cie jeszcze bardziej do nich naklonie

wlasnie doczytalam ze buty zamowione super koniecznie sie w nich pokaz (byw co z twoim blogiem?? zagladam zagladam i nic nowego

Edytowane przez gabi1234
Czas edycji: 2010-07-01 o 20:31
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:31   #1513
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
nooo to nie masz sie nad czym zstanawiac sa naprawde fajne -wrzuce ci swoje zdjecie w nich, moze cie jeszcze bardziej do nich naklonie
zamówione hyhy
Aaaaa bardzo ładnie wyglądasz!Buciki prezentują się perfekcyjnie ... no nie...widzę jeszcze ten śliczny kuferek w tle Ja to naprawdę jestem uzależniona od zakupów....moja szafa już nie wyrabia
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:36   #1514
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
zamówione hyhy
Aaaaa bardzo ładnie wyglądasz!Buciki prezentują się perfekcyjnie ... no nie...widzę jeszcze ten śliczny kuferek w tle Ja to naprawdę jestem uzależniona od zakupów....moja szafa już nie wyrabia
ha ha a co ja mam powiedziec???????
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:40   #1515
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Zaczęła się II tura, ale u mnie w Zarze i tak nic fajnego nie zostało. Dosyć, że tylko jedna Zara, to jeszcze zaopatrzenie marne
Dlatego mogę liczyć tylko na Was miłe Wizażanki. Poszukuję śmietankowej marynarki z bufkami w rozmiarze M (podobno kosztuje już 229) i jeansów z Woman rozm. 42 (nr ref. 6042/450/400).
No i jeszcze rzeczy z działu dziecięcego, ale to już pisałam.
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 20:45   #1516
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Zaczęła się II tura, ale u mnie w Zarze i tak nic fajnego nie zostało. Dosyć, że tylko jedna Zara, to jeszcze zaopatrzenie marne
Dlatego mogę liczyć tylko na Was miłe Wizażanki. Poszukuję śmietankowej marynarki z bufkami w rozmiarze M (podobno kosztuje już 229) i jeansów z Woman rozm. 42 (nr ref. 6042/450/400).
No i jeszcze rzeczy z działu dziecięcego, ale to już pisałam.
ja jade jutro ew. w sobote (sic mialam juz siedziec z doopa) to sie rozgladne - ale smietankowej w lodzi nie widzialam z zadnej zarze a o ktore dzinsy chodzi??
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:00   #1517
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
koniecznie ten kolor? widziałam dzisiaj czarną...

a w jakiej cenie ją widziałaś? przecenili ją na 2 turze?
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:01   #1518
boszenka69
Zakorzenienie
 
Avatar boszenka69
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 4 278
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez praline Pokaż wiadomość
gratulacje !!!! nic tak nie cieszy jak udane zakupy Bardzo żałuję, że nie mam czasu na wyprawę do Zary- strasznie kuszą mnie te spodnie z paskiem, ale chyba będę musiała obejść się smakiem
Ja je dzisiaj przymierzałam, niestety Lkę (bo Mki nigdzie już nie mogłam dorwać) i wyglądałam w nich strasznie niekorzystnie Okropnie poszerzały mi biodra...
Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
nooo to nie masz sie nad czym zstanawiac sa naprawde fajne -wrzuce ci swoje zdjecie w nich, moze cie jeszcze bardziej do nich naklonie

wlasnie doczytalam ze buty zamowione super koniecznie sie w nich pokaz (byw co z twoim blogiem?? zagladam zagladam i nic nowego
Gabi kusicielko

Cytat:
Napisane przez Agnes18 Pokaż wiadomość
Zaczęła się II tura, ale u mnie w Zarze i tak nic fajnego nie zostało. Dosyć, że tylko jedna Zara, to jeszcze zaopatrzenie marne
Dlatego mogę liczyć tylko na Was miłe Wizażanki. Poszukuję śmietankowej marynarki z bufkami w rozmiarze M (podobno kosztuje już 229) i jeansów z Woman rozm. 42 (nr ref. 6042/450/400).
No i jeszcze rzeczy z działu dziecięcego, ale to już pisałam.
Ja również na nią poluję
boszenka69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:07   #1519
Agnes18
Zakorzenienie
 
Avatar Agnes18
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 969
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja jade jutro ew. w sobote (sic mialam juz siedziec z doopa) to sie rozgladne - ale smietankowej w lodzi nie widzialam z zadnej zarze a o ktore dzinsy chodzi??
jedź, jedź, bedziesz miała pretekst, że ja Cię bardzo prosiłam o zakupy na dziecięcym A te spodnie to nie wiem jak opisać, dlatego spisałam numer ref. Wiem, że są z Woman, nie są ciemno granatowe, raczej niebieskie, proste nogawki i u mnie w Zarze wszystkie z tego modelu były zaprasowane jakby w kant.
Agnes18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-01, 21:22   #1520
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Dla zainteresowanych z tych słynnych spodni z Basic z paskiem z mniejszych rozmiarów były dzisiaj dwie beżowe M-ki w Galerii Mokotów Poza tym z reszty kolorów jakieś pojedyncze L-ki i same XL-ki

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
gdybyś trafiła na granatowe L, to moge cię prosić o zakup?? od razu wplace ci pieniążki

bardzo wątpię, że gdzies jeszcze są
Dzisiaj widziałam jedną parę w rozmiarze L i kolorze granatowym w Galerii Mokotów Ja się tam póki co nie wybieram, ale może jakaś inna wizażanka będzie miała po drodze

Cytat:
Napisane przez shadow_cat Pokaż wiadomość
Dziękuję za wiadomość o fali obniżek Przeczytałam wieczorem i już rano zameldowałam się w Galerii Mokotów A wróciłam z tą brązową spódnicą z kieszeniami z działu Women [Jeanne chyba pisała, że się gniecie, ale tak mi się podoba, że postaram się zapomnieć jak bardzo nie lubię prasować ]. Kupiłam też granatową kamizelkę z basic.

Chciałabym spytać, czy widziałyście gdzieś w Warszawie marynarki [zarówno basic jak i women] w rozmiarze xs? Na Marszałkowskiej, w ZT i w GM niestety nie ma...
Wiesz, że ja też wzięłam dzisiaj do przymierzalni tą spódnicę? Jednak nie kupiłam, bo mam mocne postanowienie, że wezmę ją dopiero jak cena spadnie do 99 zł Aż tak potrzebna mi nie jest, ładna, to fakt, ale wiem, że przez to gniecenie nie nosiłabym jej zbyt często

Jeśli chodzi o marynarki w rozmiarze XS, to ja dzisiaj koło południa widziałam przynajmniej po dwa modele z tego rozmiary właśnie we wszystkich trzech wymienionych przez Ciebie Zarach
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:28   #1521
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

czy jest u was na wyprzedażach słomkowy kapelusz z czarnym rondem ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:38   #1522
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
a w jakiej cenie ją widziałaś? przecenili ją na 2 turze?
chyba coś w okolicy 150zł ale nie jestem pewna
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:41   #1523
budgetka
Zakorzenienie
 
Avatar budgetka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Śląskie - pozytywna energia
Wiadomości: 3 216
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość



Dzisiaj widziałam jedną parę w rozmiarze L i kolorze granatowym w Galerii Mokotów Ja się tam póki co nie wybieram, ale może jakaś inna wizażanka będzie miała po drodze


dzięki jeanny

w takim układzie jeśli jakaś miła wizażanka będzie jutro w galerii mokotów, to bardzo proszę o zakup granatowych spodenek w rozmiarze L (fotki w załączeniu)
__________________
Fitnesuję od 12.10.2009. teraz 3 razy w tygodniu
Codziennie godzinny spacerek z Abi
Bez słodyczy od 07.04.2010
budgetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 21:45   #1524
shadow_cat
Raczkowanie
 
Avatar shadow_cat
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 171
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Możesz wkleić jej zdjęcie? Czy chodzi o taką z guziczkami na przodzie, co jest też w kolorze granatowym i czarnym? Bo mnie się wydaje, że cena tych spódnic nie spadła w II turze ale może nie o te spódnice chodzi

Ja kupiłam sobie dzisiaj ładny beżowy pulowerek za 29,90
Nie, chodzi o taką jak w załączniku ze zdjęcia katalogowego (nie mam zdjęcia swojej, bo bateria mi padła, ale już się ładuje ). A co do tych z guzikami, to pewnie chodzi Ci o te? Ją już w kwietniu kupowałam, ale jeszcze trochę ich wisi

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość

Wiesz, że ja też wzięłam dzisiaj do przymierzalni tą spódnicę? Jednak nie kupiłam, bo mam mocne postanowienie, że wezmę ją dopiero jak cena spadnie do 99 zł Aż tak potrzebna mi nie jest, ładna, to fakt, ale wiem, że przez to gniecenie nie nosiłabym jej zbyt często

Jeśli chodzi o marynarki w rozmiarze XS, to ja dzisiaj koło południa widziałam przynajmniej po dwa modele z tego rozmiary właśnie we wszystkich trzech wymienionych przez Ciebie Zarach
Ja niedługo wracam do domu na wakacje a tam Zary niestety nie ma więc dlatego tak się cieszę, że zdecydowali się na kolejne obniżki tak szybko
A co do marynarek to albo jestem ślepa albo akurat wszystkie były akurat przymierzane, ale pewnie to pierwsze jest bardziej prawdopodobne No nic, jutro kolejna runda, zacznę chyba od Blue City, może będę mieć więcej szczęścia

A tak w ogóle wygląda na to, że miałyśmy dziś podobną trasę

Edytowane przez shadow_cat
Czas edycji: 2010-07-01 o 21:49
shadow_cat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-01, 22:27   #1525
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 166
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

cena tej spódnicy ze złotymi guzikami spadła do 99zł tydzień temu kosztowała jeszcze chyba 130zł sama ją dzisiaj kupiłam
a co do tej z kieseniami to bardzo fajna, ale ja wyglądałam w niej strasznie jak w spódnicy po jakiejś starej ciotce co mnie zdziwiło to to, że te kieszenie nie są zaszyte nic w nie nie można włożyć tylko naszyte na spódnice dziwne trochę...
e8568007f733d5544c729bc90367d4fe20d6da38_65540b4a0b460 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 07:16   #1526
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ha ha a co ja mam powiedziec???????
musimy się wzajemnie wspierać bo nikt tak nie rozumie zakupoholiczki jak druga zakupoholiczka

Cytat:
Napisane przez gabi1234 Pokaż wiadomość
ja jade jutro ew. w sobote (sic mialam juz siedziec z doopa) to sie rozgladne - ale smietankowej w lodzi nie widzialam z zadnej zarze a o ktore dzinsy chodzi??
Gabi mogłabym mieć do Ciebie w związku z tym malutki romansik ? czy mogłabyś zobaczyć mi beżowe spodnie z paskiem w rozm S, ewentualnie granatowe? Na paseczkową jasną torebkę nie mam chyba co liczyć?

Cytat:
Napisane przez boszenka69 Pokaż wiadomość
Ja je dzisiaj przymierzałam, niestety Lkę (bo Mki nigdzie już nie mogłam dorwać) i wyglądałam w nich strasznie niekorzystnie Okropnie poszerzały mi biodra...

Gabi kusicielko


Ja również na nią poluję
hmmm może dlatego, że były za duże? na fotkach wyglądają tak faaajnie Niestety rzecywistość czasem potrafi rozczarować
praline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 08:35   #1527
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez shadow_cat Pokaż wiadomość
Nie, chodzi o taką jak w załączniku ze zdjęcia katalogowego (nie mam zdjęcia swojej, bo bateria mi padła, ale już się ładuje ). A co do tych z guzikami, to pewnie chodzi Ci o te? Ją już w kwietniu kupowałam, ale jeszcze trochę ich wisi
Dziękuję , tak chodziło mi o tę spódnicę z guziczkami, myślałam, że właśnie o niej mówisz.


[1=e8568007f733d5544c729bc 90367d4fe20d6da38_65540b4 a0b460;20406118]cena tej spódnicy ze złotymi guzikami spadła do 99zł tydzień temu kosztowała jeszcze chyba 130zł sama ją dzisiaj kupiłam
[/QUOTE]

Ja chodzę wokół beżowej (w grę wchodziłaby jeszcze ewentualnie czerń) ale czekam aż jeszcze stanieje do 69-79 zl
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 08:40   #1528
agusia642
Zakorzenienie
 
Avatar agusia642
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 559
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

zastanawiam się czy nie pojechać za chwile do którejś Zary
jeanne, jestes tu? którą byś radziła ?
agusia642 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 10:12   #1529
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
czy jest u was na wyprzedażach słomkowy kapelusz z czarnym rondem ?
W Manufakturze przedwczoraj widziałam, chyba 3 sztuki były. tylko nie jestem pewna czy mamy te same na myśli -tamte miały nieduże rondo i kształt taki trochę ala męski. były przecenione na 59,90zł
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 10:19   #1530
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: Miłośniczki Zary - część III

Cytat:
Napisane przez shadow_cat Pokaż wiadomość
Ja niedługo wracam do domu na wakacje a tam Zary niestety nie ma więc dlatego tak się cieszę, że zdecydowali się na kolejne obniżki tak szybko
A co do marynarek to albo jestem ślepa albo akurat wszystkie były akurat przymierzane, ale pewnie to pierwsze jest bardziej prawdopodobne No nic, jutro kolejna runda, zacznę chyba od Blue City, może będę mieć więcej szczęścia

A tak w ogóle wygląda na to, że miałyśmy dziś podobną trasę
Też się cieszę, bo jest jeszcze jako taki wybór rzeczy i rozmiarów, a za tydzień nawet jakby nie było teraz II tury, to na pewno było by już odpowiednio skromniej
Były na pewno, bo zwróciłam uwagę, że są właśnie albo XS albo L, XL. Tylko nie wiem, jaki konkretnie model Cię interesuje

A widzisz, może nawet się minęłyśmy gdzieś po drodze
I wiesz, że ja też myślałam o tym, żeby podjechać dzisiaj do Blue City?

Cytat:
Napisane przez agusia642 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy nie pojechać za chwile do którejś Zary
jeanne, jestes tu? którą byś radziła ?
Jestem, jestem
Pod względem największego asportymetu polecam Galerię Mokotów i Marszałkowską
Ja dzisiaj wybieram się do Blue City (ostatnio nic tam dla siebie nie znalazła, ale może mieli jakąś większą dostawę? ) i może Wola Parku, bo nie było mnie tak strasznie długo..
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:40.