Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-01-01, 12:53   #1531
jente1984
Bookworm ;)
 
Avatar jente1984
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 1 266
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Olushka Pokaż wiadomość
Szukam ciepłego polaru. Jaki polecacie?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja lubiłam bardzo te z Decathlonu. Trwałe i ciepłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"People who wonder
if the glass is half empty or half full
miss the point.
The glass is refillable."

jente1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 13:42   #1532
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
Ja lubiłam bardzo te z Decathlonu. Trwałe i ciepłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez polecam. Zwlaszcza jak sie jest osobą, ktora tragicznie wygląda w polarach (jak ja), bo mozna tam wybrac fajniejsze wizualnie.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 14:17   #1533
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez polecam. Zwlaszcza jak sie jest osobą, ktora tragicznie wygląda w polarach (jak ja), bo mozna tam wybrac fajniejsze wizualnie.
Potwierdzam, też tragicznie wyglądam w polarach a w Decathlonie mają duży wybór, na przykład fajnie taliowane
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 14:18   #1534
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez jente1984 Pokaż wiadomość
Ja lubiłam bardzo te z Decathlonu. Trwałe i ciepłe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Tez polecam. Zwlaszcza jak sie jest osobą, ktora tragicznie wygląda w polarach (jak ja), bo mozna tam wybrac fajniejsze wizualnie.


Dzięki, sprawdzę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 17:59   #1535
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89453449]Ooo no to ciekawie, bo ten szampon z sola morska ma i jedno i drugie.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Ale, chcialam dodac, ze slyszalam dobre opinie o kwasie glikolowym. To peeling chemiczny, ktory naklada sie na skore glowy. Znajoma ma mocna egzeme i to jedyne co jej pomaga.
Sama jeszcze nie stosowalam.[/QUOTE]Każda skóra jest inna, więc możliwe że Ciebie podrażniają akurat jakieś inne składniki. Większość kosmetyków ma w składzie od kilkunastu do kilkudziesięciu substancji, czasem znalezienie tej która szkodzi może być bardzo trudne. Ważne że trafiłaś na kosmetyk który Ci odpowiada
Ja z szamponów najbardziej lubiłam Natura Siberica, niestety są już niedostępne w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 18:35   #1536
andra
Wtajemniczenie
 
Avatar andra
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: A kto to wie
Wiadomości: 2 884
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
(...)
Ja z szamponów najbardziej lubiłam Natura Siberica, niestety są już niedostępne w drogeriach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie też dobre, są nieliczne nadal na internecie a w Rossmanie ich seria 'pro' ICE. Polecam, bdb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
andra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 18:40   #1537
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Jak mogę zwolnić miejsce na dysku w MacBooku? Jest zaznaczone, że 4,95 GB jest do zwolnienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Zrzut ekranu 2023-01-1 o 11.08.36.png (430,6 KB, 122 załadowań)
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-01-01, 20:35   #1538
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Kiedy najlepiej rezerwować wakacje przez biuro podróży na styczeń 2024 roku?
Kiedy jest najkorzystniejsza cena i jaka kierunki polecacie o tej porze roku?
All inclusive oczywiście.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
Zawsze kupujemy na last minute czyli parę tygodni przed wylotem. Raz jedyny kupiliśmy w first minute pół roku przed i to był błąd, bo później wycieczka potaniała.
Odnośnie kierunków na styczeń to egzotyka czyli Zanzibar, Madagaskar, Dominikana, Wyspy Zielonego Przylądka. Bliżej to Madera, Wyspy Kanaryjskie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-01, 20:45   #1539
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Dla mnie też dobre, są nieliczne nadal na internecie a w Rossmanie ich seria 'pro' ICE. Polecam, bdb

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiedziałam że ta marka to ich szampony, dziękuję za podpowiedź, muszę się im przyjrzeć.
Swoją drogą ciekawe że ta seria jest, a poprzednich już nie ma. Z tego co czytałam były to jedne z produktów wycofanych po inwazji Rosji na Ukrainę, bo mimo że są produkowane w Estonii to właścicielka firmy jest Rosjanką. A tu nowa seria i już nie ma takich wątpliwości, trochę dziwne jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 07:37   #1540
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=a5b2f04c728b42871bc12f2 c24211f88ae37ff8d_643f213 43ae75;89451804]Stron nie znam, ale koty mialam/mam wiec na pewno osiatkować balkon, posprawdzać czy nie masz trujących roślin w domu, przygotować spokojne miejsce na kuwetę, miejsce na miski (broń boże nie obok kuwety), jakiś drapak z pieterkami do leżenia i wspinania, kilka zabawek.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Na stronie 30 pytałam o kocie sprawy i dostałam dużo cennych rad od dziewczyn,więc może Cię zainteresują.
Dziękuję - już biegnę czytać
[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89452039]Gratki, rodzina Ci się powiększa[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Gratulacje!

Z książek proponuję Kocie mojo, fajnie opisuje takie podstawy Kocie od strony zabawowej.
I nadal polecę grupę na fb ze względu na infografiki - o kotach merytorycznie.

Poczytaj o cyklu łowieckim, rozkmiń karmy (wysokomiesne puszki lub barf). Kuweta im większa, tym lepsza, najlepiej odkryta. Jeśli chodzi o żwirek, to polecam kukurydziany lub pellet, nie kurzy się jak bentonit.

Na yt polecam kanał Jasona Galaxy, ma trochę fajnych materiałów.

Z takich rzeczy do kupienia to jedzenie i miski (najlepiej płaskie talerze, żeby wibrysy nie dotykały), warto mieć pod nimi jakąś mate, żeby się podłoga nie brudziła, kuweta i żwirek, kilka zabawek na start i smaczki (z zabawek polecam na start patyk, wędka i kilka myszek, żeby sprawdzić, co lubi) - smaczki polecam cosma snackies, pomogą w odpowiedniej motywacji kota do pewnych zachowań.

Jak już było wyżej, zabezpiecz okna, balkon, rośliny. Zobacz, czy nic nie zwali z półek, jeśli będzie chciał chodzić.

Poszukaj weterynarza w okolicy, kup transporter.

Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kuweta, transporter, drapak zamówione. Mieszkanie pomału przygotowuję. Jestem na etapie poszukiwania miseczek, ale kiepsko mi to idzie Dziękuję za polecenie firmy od smaczków - przyda się na pewno !
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:06   #1541
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Gdzie kupię porządną zimową kurtkę, taka żebym mogła ją zabrać w góry i żeby była ciepła? Mam zwykla puchową,ale obawiam się,że będzie mi w niej za zimno. Na necie jest tego pełno,ale nie wiem na co patrzeć?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Szukać pod hasłem narciarstwo?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-02, 08:13   #1542
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość


Dziękuję - już biegnę czytać





Kuweta, transporter, drapak zamówione. Mieszkanie pomału przygotowuję. Jestem na etapie poszukiwania miseczek, ale kiepsko mi to idzie Dziękuję za polecenie firmy od smaczków - przyda się na pewno !
Oprócz Kociego Mojo polecam też Co jest, kocie? Wszystko co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć swojego kota ,
Biegańska-Hendryk Małgorzata.
Nie wiem skąd bierzesz kota, ale często hodowla/dt daje od siebie rozpiskę co kot potrzebuje, czym był karmiony, co wsypać do kuwety. Warto na początku trzymać się tego co kot już zna.
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:18   #1543
Imperfecta
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 37 060
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię porządną zimową kurtkę, taka żebym mogła ją zabrać w góry i żeby była ciepła? Mam zwykla puchową,ale obawiam się,że będzie mi w niej za zimno. Na necie jest tego pełno,ale nie wiem na co patrzeć?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Szukać pod hasłem narciarstwo?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
To zależy czy chcesz taką stricte sportową, czy casual ale ciepły. Jak stricte sportową, to kilka lat mam 3w1 z Decathlona i jest super daje radę przy temperaturze -20 i silnym wietrze. Jest bardzo uniwersalna, można ją nosić z podpiętym polarem zimą, sam polar jesienią i wiosną, a latem brać samą wierzchnią warstwę, jako po prostu przeciwdeszczową. Mój najlepszy trekkingowy zakup ever

https://www.decathlon.pl/p/kurtka-tr...a/_/R-p-324287
Imperfecta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:24   #1544
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość
To zależy czy chcesz taką stricte sportową, czy casual ale ciepły. Jak stricte sportową, to kilka lat mam 3w1 z Decathlona i jest super daje radę przy temperaturze -20 i silnym wietrze. Jest bardzo uniwersalna, można ją nosić z podpiętym polarem zimą, sam polar jesienią i wiosną, a latem brać samą wierzchnią warstwę, jako po prostu przeciwdeszczową. Mój najlepszy trekkingowy zakup ever

https://www.decathlon.pl/p/kurtka-tr...a/_/R-p-324287
Sportowa, dzięki

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:27   #1545
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość


Dziękuję - już biegnę czytać





Kuweta, transporter, drapak zamówione. Mieszkanie pomału przygotowuję. Jestem na etapie poszukiwania miseczek, ale kiepsko mi to idzie Dziękuję za polecenie firmy od smaczków - przyda się na pewno !
Szukaj prędzej w sklepach typu action, tedi - ale w sumie to nawet talerzyk deserowy są radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:43   #1546
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;89452490]*Czy mogę podobne trampki jak poniżej wrzucić do pralki żeby wyprac? Czy mogą się zniszczyć i trzeba jakoś inaczej?

*Czy jak zablokuję czyjś numer z poziomu telefonu, to czy ta osoba będzie dalej mogła mi wysyłać sms-y, tzn. czy będę dostawała jakieś powiadomienia? I co ta osoba będzie widziała, jakieś powiadomienie, że wiadomość niedostarczona czy będzie jej się wydawało, że sms do mnie doszedł? Załącznik 7784457

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Ja bym skórzanych i skóropodobnych nie prała. Jedyne jakie piorę to szmaciane.


Cytat:
Napisane przez Laief Pokaż wiadomość
Przypomnialyscie mi. Mam grube, ciezkie, proste, przetłuszczające się włosy - jaki szampon (lagodny oraz mocny)/peeling/odzywka/maska będą warte wypróbowania?
Dodam, że mam bardzo sucha skórę głowy. Kiedys wypróbowywałam Murky od Hairy Tail Cosmetics, ale średnio się sprawdzal. Reszty kosmetyków niestety nie kojarzę.

Z rossmanowych łagodny to np. Petal Fresh, z mocnych np. Alterra. Ogólnie mi nie służą szmapony z cocamidopropyl betaine. Bez tego składnika są np. szampony Chodakowskiej. One nie są całkiem łagodne, ale mi służą. Peeling możesz spróbować jakiś enzymatyczny np. Bandi, Onlybio. Maski to ciężko coś doradzić, mi nie zawsze się sprawdza to, co często jest polecane.


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Kiedy najlepiej rezerwować wakacje przez biuro podróży na styczeń 2024 roku?
Kiedy jest najkorzystniejsza cena i jaka kierunki polecacie o tej porze roku?
All inclusive oczywiście.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Ciężko powiedzieć. Kiedyś bardziej opłacało się last minute, teraz ponoć first minute i możliwe, że coś w tym jest. Ja ogólnie latam na własną rękę, ale zawsze z ciekawości patrzę na ofertę biur i ogólnie przed samym wylotem ostatnimi czasy była lipa. Co do kierunku zależy jak daleko chcesz lecieć i jakim budżetem dysponujesz. No i co chcesz tam robić. Czy bardziej zwiedzać czy leżeć na plaży. Turcja, Egipt, Cypr, Wysypy Kanaryjskie, Madera, Dominikana, Meksyk, Zanzibar, Tajlandia, Wyspy Zielonego Przylądka.


Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
Sprzedałam na Vinted nowa rzecz z metka która jest dosyć wartościowa. Kupiła ja osoba bez komentarzy. Mam trochę obawy bo naczytałam się ze ludzie potrafią zniszczyć rzecz i zadac zwrotu, a tego bym nie chciała. Czy ja jako sprzedająca tez mam jakaś ochronę?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Możesz nagrać filmik jak pakujesz.


Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię porządną zimową kurtkę, taka żebym mogła ją zabrać w góry i żeby była ciepła? Mam zwykla puchową,ale obawiam się,że będzie mi w niej za zimno. Na necie jest tego pełno,ale nie wiem na co patrzeć?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Szukać pod hasłem narciarstwo?

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

Puchowa jest kiepska, jak jest wilgotno albo pada, to nie zdaje egzaminu. Ja bym polecała tak jak Imperfecta jakąś 3w1. Ważne żeby była nie przemakalna i dobrze chroniła od wiatru. To czy będzie Ci w niej ciepło, to kwestia co założysz pod spód. Na pewno przyda Ci się koszulka termiczna i polar.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:51   #1547
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość




Dziękuję - już biegnę czytać











Kuweta, transporter, drapak zamówione. Mieszkanie pomału przygotowuję. Jestem na etapie poszukiwania miseczek, ale kiepsko mi to idzie Dziękuję za polecenie firmy od smaczków - przyda się na pewno !
Miseczki to wystarczy płaski talerz na jedzonko. Ma wodę fajnie jak jest dosyć szeroką miseczka aby wygodnie się piło. My mamy takie ceramiczne ludzkie i się świetnie sprawdzają

Ze smaczków prócz Cosmy polecam też Purizona - smierdziuszki, ale mój szaleje jeszcze lepiej niż Cosma

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez kasiunia788742
Czas edycji: 2023-01-02 o 08:53
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 08:58   #1548
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Ja bym skórzanych i skóropodobnych nie prała. Jedyne jakie piorę to szmaciane.





Z rossmanowych łagodny to np. Petal Fresh, z mocnych np. Alterra. Ogólnie mi nie służą szmapony z cocamidopropyl betaine. Bez tego składnika są np. szampony Chodakowskiej. One nie są całkiem łagodne, ale mi służą. Peeling możesz spróbować jakiś enzymatyczny np. Bandi, Onlybio. Maski to ciężko coś doradzić, mi nie zawsze się sprawdza to, co często jest polecane.





Ciężko powiedzieć. Kiedyś bardziej opłacało się last minute, teraz ponoć first minute i możliwe, że coś w tym jest. Ja ogólnie latam na własną rękę, ale zawsze z ciekawości patrzę na ofertę biur i ogólnie przed samym wylotem ostatnimi czasy była lipa. Co do kierunku zależy jak daleko chcesz lecieć i jakim budżetem dysponujesz. No i co chcesz tam robić. Czy bardziej zwiedzać czy leżeć na plaży. Turcja, Egipt, Cypr, Wysypy Kanaryjskie, Madera, Dominikana, Meksyk, Zanzibar, Tajlandia, Wyspy Zielonego Przylądka.





Możesz nagrać filmik jak pakujesz.





Puchowa jest kiepska, jak jest wilgotno albo pada, to nie zdaje egzaminu. Ja bym polecała tak jak Imperfecta jakąś 3w1. Ważne żeby była nie przemakalna i dobrze chroniła od wiatru. To czy będzie Ci w niej ciepło, to kwestia co założysz pod spód. Na pewno przyda Ci się koszulka termiczna i polar.
Raczej więcej chcemy odpocząć,ale zwiedzać też jak będzie okazja to będziemy chcieli. Budżet...hm ciężko powiedzieć, to będzie podróż poślubna,więc raczej nie będziemy aż tak patrzeć na ceny.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 09:04   #1549
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
Oprócz Kociego Mojo polecam też Co jest, kocie? Wszystko co musisz wiedzieć, żeby zrozumieć swojego kota ,
Biegańska-Hendryk Małgorzata.
Nie wiem skąd bierzesz kota, ale często hodowla/dt daje od siebie rozpiskę co kot potrzebuje, czym był karmiony, co wsypać do kuwety. Warto na początku trzymać się tego co kot już zna.


Tak, tak. Co do jedzenia, żwirku to nie będę zmieniać na początku. Będzie to samo co w hodowli
Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Szukaj prędzej w sklepach typu action, tedi - ale w sumie to nawet talerzyk deserowy są radę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie na zdjęciach u ludzi widzę fajne płaskie, duże miseczki a jak szukam to nie potrafię znaleźć
Cytat:
Napisane przez kasiunia788742 Pokaż wiadomość
Miseczki to wystarczy płaski talerz na jedzonko. Ma wodę fajnie jak jest dosyć szeroką miseczka aby wygodnie się piło. My mamy takie ceramiczne ludzkie i się świetnie sprawdzają

Ze smaczków prócz Cosmy polecam też Purizona - smierdziuszki, ale mój szaleje jeszcze lepiej niż Cosma

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka


Też się rozglądam za "ludzkimi"
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-01-02, 09:33   #1550
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

mój kot je z płaskich ludzkich talerzy
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 09:59   #1551
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Raczej więcej chcemy odpocząć,ale zwiedzać też jak będzie okazja to będziemy chcieli. Budżet...hm ciężko powiedzieć, to będzie podróż poślubna,więc raczej nie będziemy aż tak patrzeć na ceny.

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka

To zastanówcie się gdzie chcecie jechać mniej więcej. Potem polecam np. dodać się do grup na fb z tym kierunkiem/kierunkami. Można się dowiedzieć dużo ciekawych informacji plus właśnie jaka cena to jest okazja i te ceny monitorować. Teraz to się wszystko bardzo zmienia.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 10:00   #1552
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
To zastanówcie się gdzie chcecie jechać mniej więcej. Potem polecam np. dodać się do grup na fb z tym kierunkiem/kierunkami. Można się dowiedzieć dużo ciekawych informacji plus właśnie jaka cena to jest okazja i te ceny monitorować. Teraz to się wszystko bardzo zmienia.
Dzięki!

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 10:03   #1553
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
mój kot je z płaskich ludzkich talerzy
Właśnie zamówiłam dwa takie https://www.sinsay.com/pl/pl/talerz-5968q-mlc
teraz tylko coś na wodę znaleźć
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 10:08   #1554
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Może nie najtańsza opcja, ale w zooplusie mają całkiem spoko miski i płaskie talerze, np.
https://www.zooplus.pl/shop/koty/aut...amiczna/627466
https://www.zooplus.pl/shop/koty/aut...amiczna/633557
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 10:17   #1555
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Właśnie zamówiłam dwa takie https://www.sinsay.com/pl/pl/talerz-5968q-mlc
teraz tylko coś na wodę znaleźć
A nie chcesz też takiego na wodę? Trochę się jej tam zmieści jednak, a koty tak czy siak nie pija dużo.

A później można zaszaleć i kupić fontannę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 10:51   #1556
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
A nie chcesz też takiego na wodę? Trochę się jej tam zmieści jednak, a koty tak czy siak nie pija dużo.

A później można zaszaleć i kupić fontannę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że za niska będzie na wodę Jak przyjdą to ocenię na żywo i w razie co zdążę jeszcze zamówić

Swoją drogą taka wyprawka dla kota to jednak trochę kosztuje
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 10:56   #1557
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Swoją drogą taka wyprawka dla kota to jednak trochę kosztuje
Posiadanie zwierzęcia to ogólnie droga zabawa. Zwłaszcza jak się chce być odpowiedzialnym właścicielem albo ma się pecha i trafi na chorowity egzemplarz.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 11:02   #1558
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Posiadanie zwierzęcia to ogólnie droga zabawa. Zwłaszcza jak się chce być odpowiedzialnym właścicielem albo ma się pecha i trafi na chorowity egzemplarz.
Wiem, wiem. Liczę się z tym. Pół życia miałam rottweilery, a to spore psy więc koszty żywienia/leczenia też nie były małe Po prostu czasami widzę jakieś posty na fb zachęcające żeby przygarnąć kota z takim wydźwiękiem, że przecież kot i jego utrzymanie nic nie kosztuje Tak jak by za kuwetę miał robić piasek w piaskownicy, a zje jak upoluje mysz
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 11:16   #1559
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Wiem, wiem. Liczę się z tym. Pół życia miałam rottweilery, a to spore psy więc koszty żywienia/leczenia też nie były małe Po prostu czasami widzę jakieś posty na fb zachęcające żeby przygarnąć kota z takim wydźwiękiem, że przecież kot i jego utrzymanie nic nie kosztuje Tak jak by za kuwetę miał robić piasek w piaskownicy, a zje jak upoluje mysz
Oj tak, ja sama długo tak myślałam będąc młodsza. Saszeta za 1.5 zł i lecisz A później przyszła odpowiednia wiedza a na końcu decyzja o futrze <3

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-01-02, 11:18   #1560
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 67.

Ja tylko w grudniu wydawałam 2500 na leczenie psa i to jeszcze nie koniec. Sama karma to ok 5 stów w miesiącu (2 nieduże psy).
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-26 15:05:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.