Keratynowe prostowanie -część II - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-30, 17:52   #1531
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cześć dziewczyny.

Od dłuższego czasu zastanawiam się czy nie wypróbować tego sposobu i wyprostowac sobie włosów. Mam dosyć codziennego prostowania prostownicą, bo tylko się namęczę a po wyjściu na dwór włosy puszą się i kręcą (może być tylko wietrzny dzień, nie wspomnę o wyglądzie moich włosów jak jest wilgotne powietrze i pada deszcz;/) Obawiam się jednak że samej ciężko będzie mi go zrobić i mi nie wyjdzie. Polecacie jakiś dobry salon w Warszawie, który porządnie zrobi ten zabieg i jakie ma ceny.

Przeczytanie tego wątku trochę czasu by mi zajęło, mam nadzieję że nie macie mi za złe że znowu kolejna osoba pyta o to samo i udzielicie mi odpowiedzi.

z góry dziękuje za odp. Pozdrawiam
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 18:23   #1532
Agabi2011
Przyczajenie
 
Avatar Agabi2011
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 19
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

DMkAnia - dzięki wielkie!!!Akurat mam siemię lniane w domku więc już lecę zrobić sobie maskę
Agabi2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 20:47   #1533
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a ten glut sie spłukuje woda czy trzeba umyc szamponem?
Samą wodą można też na twarz nałożyć no i pić
Aaa, tylko bez ziarenek! Z włosów ciężko wypłukać!

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Agabi2011 Pokaż wiadomość
DMkAnia - dzięki wielkie!!!Akurat mam siemię lniane w domku więc już lecę zrobić sobie maskę
Daj znać czy pomogło
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."

Edytowane przez DMkAnia
Czas edycji: 2011-11-30 o 20:49
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:44   #1534
osheen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez pscoua Pokaż wiadomość
bezpieczna granica to 0,1 % .
Tak bezpieczna granica to 0,1% , juz w niektorych krajach produkty ktore zawieraj Formaldehyd sa zakazane w uzyciu. Opary Aldehydowe sa moga wplywac rakotworczo.
Na polskim rynku pojawily produkty w 100% wolne od tej substancji chemicznej i dzialaj rownie dobrze, gdzie efekt utrzymuje sie do 4 mc. Jednym z takic produktow jest KeraStraight, ja zabieg mialam 2,5mc temu i ciagle jestem zadowolona z efektu. Goraco Polecam!!!
osheen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-30, 22:46   #1535
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja kiedys nałożyłam len mielony na włosy... o matko zmyc szamponem nie mogłam nawet... na twarz działa super ale na włosy ja nigdy wiecej nie nałoże
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 08:37   #1536
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez xmorelkax Pokaż wiadomość
ja kiedys nałożyłam len mielony na włosy... o matko zmyc szamponem nie mogłam nawet... na twarz działa super ale na włosy ja nigdy wiecej nie nałoże
Musiałaś coś źle zrobić pewnie nie odcedziłaś...używam tego gluta od praktycznie roku, stosuję jako żel i sprawdza się świetnie
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 13:58   #1537
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny! Ja powiem tylko tyle że nie ma co gdybać i myśleć nad zabiegiem tylko poprostu się decydować. Zaszkodzić napewno sobie nie zaszkodzicie jedynie można zregenerować włosy. Wczoraj rozmawiałam na temat tej metody z moją fryzjerką. Kobieta naprawde zna się na rzeczy, zdobywa nagrody na konkursach fryzjerskich, jednym słowem nie jest to typowy ''rzeźnik'' tylko po zawodówce. To właśnie ona mi poleciła tą metode ponieważ to nie tyle jest zabieg prostujący co silnie regenerujący a efekt prostych włosów to jedynie skutek uboczny;p keratyna zawarta w kosmetyku uzupełnia wszystkie braki w naszych wlosach oraz zamyka otwarte łuski włosa dodatkowo otulając każdy włos ochronną warstwą. Po wczorajszej rozmowie zmartwiła mnie jedynie cena o której mówiła (ok 500zł)
Od razu stwierdziłam że mój skromny budżet nigdy nie wytrzyma taakiego obciążenia. W momencie kiedy natknęłam się na ten wątek od razu znalazłam zestaw na allegro zamówiłam i czekam na przesyłke Mam nadzieje ze tylko dam rade sama sobie to zaaplikować ;p
W końcu do odważnych świat należy^^
I nie uwierze w zarzuty o zniszczonych włosach bo skoro coś ma regenerować to niby jak ma zniszczyc? Chyba że w przypadku złego przeprowadzenia zabiegu. No nie wiem w każdym bądź razie jak tylko dostanę przesyłke i znajde kilka godzin wolnego czasu co napewno nie będzie łatwe napewno dam znać
POZDRAWIAM)
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 13:59   #1538
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny! Ja powiem tylko tyle że nie ma co gdybać i myśleć nad zabiegiem tylko poprostu się decydować. Zaszkodzić napewno sobie nie zaszkodzicie jedynie można zregenerować włosy. Wczoraj rozmawiałam na temat tej metody z moją fryzjerką. Kobieta naprawde zna się na rzeczy, zdobywa nagrody na konkursach fryzjerskich, jednym słowem nie jest to typowy ''rzeźnik'' tylko po zawodówce. To właśnie ona mi poleciła tą metode ponieważ to nie tyle jest zabieg prostujący co silnie regenerujący a efekt prostych włosów to jedynie skutek uboczny;p keratyna zawarta w kosmetyku uzupełnia wszystkie braki w naszych wlosach oraz zamyka otwarte łuski włosa dodatkowo otulając każdy włos ochronną warstwą. Po wczorajszej rozmowie zmartwiła mnie jedynie cena o której mówiła (ok 500zł)
Od razu stwierdziłam że mój skromny budżet nigdy nie wytrzyma taakiego obciążenia. W momencie kiedy natknęłam się na ten wątek od razu znalazłam zestaw na allegro zamówiłam i czekam na przesyłke Mam nadzieje ze tylko dam rade sama sobie to zaaplikować ;p
W końcu do odważnych świat należy^^
I nie uwierze w zarzuty o zniszczonych włosach bo skoro coś ma regenerować to niby jak ma zniszczyc? Chyba że w przypadku złego przeprowadzenia zabiegu. No nie wiem w każdym bądź razie jak tylko dostanę przesyłke i znajde kilka godzin wolnego czasu co napewno nie będzie łatwe napewno dam znać
POZDRAWIAM)
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 14:17   #1539
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez kropcia007 Pokaż wiadomość
i tak i tak
zrobiłam proste dla tż-ta a on po 2 tyg mi mówi że tęskni za lokami ;p
tęskno mi za lokami ale chyba powtórzę zabieg do tej fryzurki którą noszę ale tylko z 5 cm końcówek zrobię bo i tak mi się dopiero od ucha włosy kręcą kiedy mam loki, a teraz tylko końce się wywijają więc nie chcę znów tracić z góry objętości i wyglądać jak zmokła kura
usłyszałam dokładnie to samo
- a podobno to kobiecie ciężko jest dogodzić
Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Musiałaś coś źle zrobić pewnie nie odcedziłaś...używam tego gluta od praktycznie roku, stosuję jako żel i sprawdza się świetnie
teraz co prawda sobie odpuściłam tego gluta, ale też wydaje mi się Morelko że coś źle zrobiłaś, wychodzi z tego świetna maseczka! choc wrazenia wizualne sa raczej marne
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 17:38   #1540
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez malagosia89 Pokaż wiadomość
Na tych mazidłach czesto jest tak ze brakuje produktow przez długi okres czasu?;/ nie orientuję sie tam w ogóle szkoda, że keratyny nie sprzedaja na allegro
A nie mają? Zawsze pozostaje sklep Zrób Sobie Krem
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 21:06   #1541
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dzieki
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-01, 21:38   #1542
sara_03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam,
własnie doszła do mnie paczka z keratyną i w sobotę planowalam nalozyc ja na glowe.
Tych wpisów nt encanto jest sporo, wyczytalam tylko ze trzeba stosowac inny szmpon - najlepiej babydream z rosmana i że mozna nakladac ta keratyne dwa tyg przed lub po farbowaniu.
A mozecie podpowiedziec jaka odzywke zakupic?
I zasadnicze pytanie - czy przy tym zabiegu moga przebywac dzieci w tym samym pomieszczeniu, czy raczej niewskazane jest ze wzledu na zapach itd? Czy moga szczypac oczy?
Dostalam ulotkę jak zabieg przeprowadzic, a czy z waszych praktycznych rad mozecie cos napisac co ulatwiloby/przyspieszylo samo nakladanie?
Ile czasu to wam tak zajelo?
Ja mam wlosy za ramiona, na codzien prostuje i mam juz dosyc a bez prostych nie umiem wyjsc z domu
Przepraszam za taka mase pytan ale do soboty juz blisko a ja nie mam czasu tego wszystkiego przeczytac
sara_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-01, 23:30   #1543
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

mozliwe ze cos zskociłam bo robiłam to intuicyjnie
moze jakis "przepisik" ?
tylko ze szczegółami bo jak widac to nie takie proste.. moze za duzo łyzek wsypałam albo za mało wody? powiem wam ze ja to swiństwo nawet piłam przez 2 miesiace 2 razy dziennie!
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 08:38   #1544
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez xmorelkax Pokaż wiadomość
mozliwe ze cos zskociłam bo robiłam to intuicyjnie
moze jakis "przepisik" ?
tylko ze szczegółami bo jak widac to nie takie proste.. moze za duzo łyzek wsypałam albo za mało wody? powiem wam ze ja to swiństwo nawet piłam przez 2 miesiace 2 razy dziennie!
Dobrze, że piłaś, bo to zdrowe bardzo
Łyżka siemienia na szklankę wody, gotować na małym ogniu 10-15 minut, zdejmujesz 'z ognia' i od razu przelewasz przez sitko [nie czekasz aż ostygnie, bo wtedy glut nie będzie tak płynny]. Gotowe. Oczywiście, jeśli potrzebujesz większą ilość to odpowiednio zwiększasz proporcje. Używam jako żel do włosów, maskę albo płukankę [rozwadniam z ciepłą wodą].
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 09:09   #1545
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez osheen Pokaż wiadomość
Tak bezpieczna granica to 0,1% , juz w niektorych krajach produkty ktore zawieraj Formaldehyd sa zakazane w uzyciu. Opary Aldehydowe sa moga wplywac rakotworczo.
Na polskim rynku pojawily produkty w 100% wolne od tej substancji chemicznej i dzialaj rownie dobrze, gdzie efekt utrzymuje sie do 4 mc. Jednym z takic produktow jest KeraStraight, ja zabieg mialam 2,5mc temu i ciagle jestem zadowolona z efektu. Goraco Polecam!!!

eeeeeeeeee ????????

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ja powiem tylko tyle że nie ma co gdybać i myśleć nad zabiegiem tylko poprostu się decydować. Zaszkodzić napewno sobie nie zaszkodzicie jedynie można zregenerować włosy. Wczoraj rozmawiałam na temat tej metody z moją fryzjerką. Kobieta naprawde zna się na rzeczy, zdobywa nagrody na konkursach fryzjerskich, jednym słowem nie jest to typowy ''rzeźnik'' tylko po zawodówce. To właśnie ona mi poleciła tą metode ponieważ to nie tyle jest zabieg prostujący co silnie regenerujący a efekt prostych włosów to jedynie skutek uboczny;p keratyna zawarta w kosmetyku uzupełnia wszystkie braki w naszych wlosach oraz zamyka otwarte łuski włosa dodatkowo otulając każdy włos ochronną warstwą. Po wczorajszej rozmowie zmartwiła mnie jedynie cena o której mówiła (ok 500zł)
Od razu stwierdziłam że mój skromny budżet nigdy nie wytrzyma taakiego obciążenia. W momencie kiedy natknęłam się na ten wątek od razu znalazłam zestaw na allegro zamówiłam i czekam na przesyłke Mam nadzieje ze tylko dam rade sama sobie to zaaplikować ;p
W końcu do odważnych świat należy^^
I nie uwierze w zarzuty o zniszczonych włosach bo skoro coś ma regenerować to niby jak ma zniszczyc? Chyba że w przypadku złego przeprowadzenia zabiegu. No nie wiem w każdym bądź razie jak tylko dostanę przesyłke i znajde kilka godzin wolnego czasu co napewno nie będzie łatwe napewno dam znać
POZDRAWIAM)
a co innego miała powiedzieć?? Książkowo - producentowskie teksty. Mało która fryzjerka miała to na własnych włosach i może coś więcej powiedzieć jak to wyglada pozniej po 6-12 miesiacach....

Encanto jest w Polsce od około 1,5roku, a nadal taka uboga wiedza w śród fryzjerów... I po co im te dyplomy i wyróżnienia? ;] (porażka)

Bardzo dobrze że sobie sama kupiłaś!! Mi cały zestaw na włosy za ramiona starcza na 3 zabiegi! Co matematycznie 3*500zł=1500zł!! A na all 250
Ładną robią przebite fryzjerzy nie ma co...
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!


Edytowane przez pszczola2000
Czas edycji: 2011-12-02 o 09:10
pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 09:21   #1546
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no wiesz nie ma co sie dziwic, maja opłaty niezłe, zusy pracownicy lokal i inne media.. sam zakup kosmetyków itp. i tez oczywiscie musza na tym zarobic bo po co mialiby otwierac salony i miec tyle spraw do załatwienia, to nie jest prosta sprawa w dzisiejszych czasach.
A wiem o tym z własnego doświadczenia

tak wogole to dzis mijają moje dwa tyg ale w weekend nie bede miec niestety czasu na encanto ;(
moze w tygodniu znajde te bagatela 6 godzin wolnego
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej

Edytowane przez xmorelkax
Czas edycji: 2011-12-02 o 09:24
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 09:36   #1547
pszczola2000
Rozeznanie
 
Avatar pszczola2000
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 833
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no ja wiem że wszystko trzeba opłacić, prąd wynajem ludzi i jeszcze zarobić, ale ludzie na allegro dobrze na nas przycinają a co dopiero fryzjerzy, którzy ściągając produkty od producenta, mają jeszcze taniej niż my kupując na allegro ;]

aaaaj tam nie ma co się na ten temat rozwodzić ;p;p rób zabieg i nie gadaj!! Szybko pokazuj zdjęciochy przed i po!
__________________
Zapuszczamy i dbamy o włoski

Go włoski Go!

(70cm)

Po ENCANTO można myć włosy już po 3h!!

pszczola2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 15:44   #1548
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Niestety, ale za usługi tego typu trzeba płacić. Wiadomo, fryzjerzy prócz opłat jeszcze chcą zarobić. Z tymi produktami, to dobrze wiem, że często dolewają różnych rzeczy, żeby jeszcze zarobić. Sama widziałam jak praktykantki w bardzo ekskluzywnych salonach to robiły na polecenie fryzjerek i właściciela. Niestety, takie czasy.

A i taka ciekawostka :P Ja ostatnio sobie podliczyłam ile średnio prostowałam włosy co 2-3 dzień. Wychodziło po minimum 30 minut. Jak policzyłam ile energii pobiera prostownica i przeliczyłam sobie ile to wychodzi na pieniądze, to zabieg encanto mi się zwraca z nawiązką. Odejmując od tego jeszcze masę kosmetyków jakie kupowałam, by utrzymać włosy w ryzach, żeby były zdrowe, plus wizyty u fryzjera co miesiąc lub dwa, by podciąć końcówki, to robi się spora sumka. Teraz mi wystarczy szampon Fitomed za 12 zł i odżywka do 20 zł i jest OK. Nie wspominając już ile czasu na tym też zaoszczędzam teraz. Mogę swój zaoszczędzony czas przeznaczyć na sen, albo inne przyjemności

Ja po półtorej tygodnia od zabiegu uważam, że moje włosy są takie same jak po zabiegu, a myłam już 3 razy. Dalej są świeże i mogę je myć co 3 dni Jak dobrze jest umyć włosy, rozczesać zostawić do wyschnięcie i codziennie rano je tylko uczesać Deszcz, wiatr i zero elektryzowania się, czy napuszenia
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 16:33   #1549
maxima90
Raczkowanie
 
Avatar maxima90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 252
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

To raczej nie był producentowski tekst bo w tym salonie fryzjerskim nie mają wogóle oferty prostowania keratynowego. przynajmniej narazie ale prawda jest taka że salony fryzjerskie faktycznie narzucają straszną marżę... ale w sumie oni z tego żyją.
maxima90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 22:36   #1550
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 234
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

2,5 miesiąca minęło od zabiegu i już widzę, że muszę niebawem się zabrać za następny

włosy mi się nie puszą, ale są brzydko nienaturalnie powyginane, najbardziej z tyłu głowy

tym razem, będę stosowała odżywki bez cetrimonium chloride i zobaczymy czy dłużej będę miała efekt

no i mam pytanie, jeśli keratyna mi się do końca nie wypłukała, to czy jak powtórzę zabieg będę miała jeszcze bardziej płaskie włosy niż mam teraz??

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Cytat:
Napisane przez maxima90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Ja powiem tylko tyle że nie ma co gdybać i myśleć nad zabiegiem tylko poprostu się decydować. Zaszkodzić napewno sobie nie zaszkodzicie jedynie można zregenerować włosy. Wczoraj rozmawiałam na temat tej metody z moją fryzjerką. Kobieta naprawde zna się na rzeczy, zdobywa nagrody na konkursach fryzjerskich, jednym słowem nie jest to typowy ''rzeźnik'' tylko po zawodówce. To właśnie ona mi poleciła tą metode ponieważ to nie tyle jest zabieg prostujący co silnie regenerujący a efekt prostych włosów to jedynie skutek uboczny;p keratyna zawarta w kosmetyku uzupełnia wszystkie braki w naszych wlosach oraz zamyka otwarte łuski włosa dodatkowo otulając każdy włos ochronną warstwą. Po wczorajszej rozmowie zmartwiła mnie jedynie cena o której mówiła (ok 500zł)
Od razu stwierdziłam że mój skromny budżet nigdy nie wytrzyma taakiego obciążenia. W momencie kiedy natknęłam się na ten wątek od razu znalazłam zestaw na allegro zamówiłam i czekam na przesyłke Mam nadzieje ze tylko dam rade sama sobie to zaaplikować ;p
W końcu do odważnych świat należy^^
I nie uwierze w zarzuty o zniszczonych włosach bo skoro coś ma regenerować to niby jak ma zniszczyc? Chyba że w przypadku złego przeprowadzenia zabiegu. No nie wiem w każdym bądź razie jak tylko dostanę przesyłke i znajde kilka godzin wolnego czasu co napewno nie będzie łatwe napewno dam znać
POZDRAWIAM)
wierzysz w każde obietnice producenta???

zabieg daje wrażenie regeneracji, natomiast później włosy wracają do poprzedniego stanu i nie są a ni bardziej zniszczone ani bardziej zniszczone - przynajmniej tak jest w moim przypadku

widzę dla siebie dwie opcje:
1. zapuscić włosy na keratynie i gdy będą miały odpowiednią długość powrócić do loków
2. ściąć włosy do łopatek, tak żeby łatwiej było mojej mamie robić mi zabieg i powtarzać go co 2-2,5 miesiąca

tak bardzo chciałabym mieć naturalnie proste włosy i nie musieć się z tym wszystkim chrzanić....
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-12-02 o 22:43
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:52   #1551
karen_walker
Raczkowanie
 
Avatar karen_walker
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: LA/Tarnów
Wiadomości: 157
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Z tego co wiem, a dowiadywałam się profesjonalisty w dziedzinie fryzjerstwa, to należy unikać głównie SODIUM CHLORIDE. A zaleca się też by unikać SLS i SLES.

Natomiast cetrimonium chloride nie wypłukuje keratyny, więc można stosować odżywki z tym składnikiem, sama to robię i nie widzę, by z włosami coś złego się działo. Dziewczyny, nie popadajmy w skrajność. Nie wszystkie czynniki z nazwą CHLORIDE będą szkodliwe. Przy każdym zabiegu keratynowym wspomina się zawsze o SODIUM CHLORIDE, a przy niektórych o SLS i SLES.
karen_walker jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 22:55   #1552
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 234
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez karen_walker Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, a dowiadywałam się profesjonalisty w dziedzinie fryzjerstwa, to należy unikać głównie SODIUM CHLORIDE. A zaleca się też by unikać SLS i SLES.

Natomiast cetrimonium chloride nie wypłukuje keratyny, więc można stosować odżywki z tym składnikiem, sama to robię i nie widzę, by z włosami coś złego się działo. Dziewczyny, nie popadajmy w skrajność. Nie wszystkie czynniki z nazwą CHLORIDE będą szkodliwe. Przy każdym zabiegu keratynowym wspomina się zawsze o SODIUM CHLORIDE, a przy niektórych o SLS i SLES.

sugerowałam się tym, że parę stron wcześniej dziewczyny pisały, że unikając cetrimonium chloride zabieg trzymał się nieco dłużej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-02, 23:16   #1553
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Ja gdy użyje jakiejkolwiek odżywki z chloride to jest tragedia. Włosy puszą się okropnie. Może to tylko u mnie tak jest
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 06:48   #1554
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wierzysz w każde obietnice producenta???

zabieg daje wrażenie regeneracji, natomiast później włosy wracają do poprzedniego stanu i nie są a ni bardziej zniszczone ani bardziej zniszczone - przynajmniej tak jest w moim przypadku

widzę dla siebie dwie opcje:
1. zapuscić włosy na keratynie i gdy będą miały odpowiednią długość powrócić do loków
2. ściąć włosy do łopatek, tak żeby łatwiej było mojej mamie robić mi zabieg i powtarzać go co 2-2,5 miesiąca

tak bardzo chciałabym mieć naturalnie proste włosy i nie musieć się z tym wszystkim chrzanić....
ja właśnie tak zrobiłam ściełam włosy do łopatek bo już miałam cienkie pióra wycieniowane, teraz mam jednej długości (prawie brakuje 3 cm )
jak zawsze chciałam ale przy lokach było to nierealne
powtorze teraz zabieg ale tylko do połowy włosów (od dołu bo kręcą się od ucha -teraz nie ale ogolnie gdy mam loki ) odrosną trochę i wracam do loków bo tęsknie za nimi
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 15:15   #1555
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

ja nie robilam encanto juz okolo pol roku i wlosy wrocily do poprzedniego stanu, tylko ze ja im pomoglam dekoloryzacja, rozjasnianiem, wiec szybko sie wyplukalo calkowicie tzn sama nie wiem bo jednak po wyciagneciu na szczotke mam ladniejsze niz kiedys
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-03, 17:33   #1556
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Pamiętacie boba Rihanny z czasów "Umbrelli"? Chciałabym się tak obciąć. Już kiedyś to zrobiłam i niestety, żeby włosy fajnie wyglądały musiałam je prostować codziennie, przez co bardzo się zniszczyły. Robił ktoś kiedyś keratynę na takich krótszych, cienkich włosach? Co myślicie o tym pomyśle? I jeszcze jedno: moje włosy są bardzo miękkie i lekkie. Czy po encanto staną się cięższe, sprężyste i będą się energicznie poruszać przy obrocie głową? xD
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-04, 10:41   #1557
dagamarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 28
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

złamanie zakazu handlu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-12-05 o 12:14
dagamarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 10:46   #1558
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

szukam 70ml encanto jesli ktoś posiada prosze o inofrmacje. Albo jesli ktoś chciałby zamówic po 1/3 to prosze o kontakt 2 osoby by sie przydały jesli 1/3 encanto
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 17:19   #1559
xmorelkax
Raczkowanie
 
Avatar xmorelkax
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 84
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

no dziewczyny musze sie pochwalic jestem juz po 1 fazie encanto poki co włosy jak to po prostownicy idealnie proste.
zaczełam o 16 do teraz robiłam i jutro zrobie 2 faze bo nie mam juz siły zeby je prostować reka mnie boli i szczypie mnie gardło i nos okrutnie
__________________
21.07.2012


06.12.2011 pierwsze Encanto
01.07.2012 drugie Encanto
kolejnych nie pamiętam ale co poł roku tak mniej więcej
xmorelkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-05, 19:03   #1560
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez xmorelkax Pokaż wiadomość
no dziewczyny musze sie pochwalic jestem juz po 1 fazie encanto poki co włosy jak to po prostownicy idealnie proste.
zaczełam o 16 do teraz robiłam i jutro zrobie 2 faze bo nie mam juz siły zeby je prostować reka mnie boli i szczypie mnie gardło i nos okrutnie
jutro?? ciekawe czy Ci zabieg wyjdzie przecież to się robi od razu ...
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.