U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2012-26 - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 22:18   #1531
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 5 897
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Fablous

Kawa wyglądasz mega czarny to Twój kolor!

Dorka z tyłu super, ale przód jakiś taki niedopracowany

Mam dzisiaj jakiś taki wnerw (głównie w pracy mnie tak wkurzyli), więc idę spać, dobranoc wszystkim

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:14 ----------


kiciu a działa już poczta?
odpowiem w imieniu kici:
0fa303f516315febafe3d9dd3f31e3911a3c772a_61c3bc0235435 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 22:27   #1532
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

dzięki dziewczyny za radę
ogólnie to jestem zadowolona z fryzury - mam kilka zastrzeżeń po całym dniu noszenia jej ale to się spokojnie da uwzględnić przy już ostatecznej fryzurze - myślę że fryzjera innego nie będę już szukać tylko zostanę przy tej
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 23:30   #1533
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

padam na pyszczek

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez gosza_m Pokaż wiadomość
Dobry wieczór!!!!

O widze remonty na tapecie- u nas też wieczny bałagan...
mi się remonty zazębiły i już mam tego serdecznie dość
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 05:16   #1534
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
Tak, widziałam już odnalazłam się w wiadomościach..po prostu nie nadążam za Wami! za rzadko tu wchodzę, bo nie mogę za bardzo w pracy, po pracy późno wracam do domku i nie mam juz siły. Fajne te karty drinków...sama robiłaś czy na allegro gdzie u kogoś zamawiałas projekt?
sama
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 06:03   #1535
Anulka_p
Zakorzenienie
 
Avatar Anulka_p
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 803
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Dzień dobry Dziś fryzura próbna Moja Pani fryzjerka idzie na urlop żeby pożądnie wypocząć przed moim ślubem, dlatego mogłam się z nią umówić na dzisiaj na godzinę 8 rano. Później biegnę do pracy, więc nie wiem czy uda mi się od razu wrzucić zdjęcia, ale już wieczorem na pewno wstawię


Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
dziękuję dziewczynki

właśnie wyczaiłam u kolegi na fb jedno nasze zdjęcie za stołem- zaraz je tutaj wmontuję

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:33 ----------

http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater

mam nadzieję, że uda Wam się podejrzeć

Udało się, udało

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem czarnaaaaaaaaaaaaaaaaa
wrzucam zdjecia z przymiarki z fryzury probnej woalki pofarbowanych wlosow a to wszystko dzisiaj a i jeszcze kiecka na panienski

a na sam koniec tesciowa ☠☠☠nela fochem ze jej zdjecia w kiedy nie pokazalam (byłam ja odwiedzic zobaczy jej kiecki na wesele)

Wow, świetnie wszystko ze sobą współgra

Cytat:
Napisane przez Dorka__00 Pokaż wiadomość
obiecałam zdjęcia z próbnej fryzurki więc wklejam - komentujcie bo jeszcze wszystko można zimnic
Tył bardzo mi się podoba, ale przód wydaje mi się nieco niedopracowany.
__________________
28.07.2012- I ślubuję Ci miłość...
09.07.2013 g. 4:55- Wreszcie jesteś- Michaś   
Anulka_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 06:10   #1536
morelka1987
Zadomowienie
 
Avatar morelka1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 213
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Kawo- ślicznie wyglądasz

Dzisiaj zaliczyłam kolejny koszmar slubny i to było tak realistyczne, że byłam pewna że to jest prawda. Już którys raz z kolei sniło mi się że była msza ale ksiądz zapomniał o przysiedze, przypomniało nam sie dopiero w domu ( nie wiem czemu nie jechalismy na sale tylko do domu ) i jeszcze mówiłam do TŻ, tyle razy mi sie sniło że nie załozylismy sobie obrączek a na slubie i tak zapomnielismy

---------- Dopisano o 07:10 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
lady, powiedz co jeszcze trzeba ogarnąć???
a tak poza tym, czym będziecie pachnieć w dniu ślubu??
Ja przyznam, że dziś zaszaleliśmy z zakupami perfumeryjnymi. Tzn ja już od dawna wiedziałam czego chcę, ale Tż chyba godzinę wybierał odpowiedni zapach.
Mam więc Thierry Mugler Angel (podobno idealnie do mnie pasują) i do tego balsam angela.
Tż Issey Miyake L'eau D'issey.
Własnie jestem na etapie szukania idelanego zapachu na ślub i zamawiam sobie rózne testery, bo tak łatwiej się wybiera niz w sklepie i chciałam ten angel bo czytałam że jest bardzo trwały ale jest kilka rodzajów np la rosa... który Ty uzywasz?
__________________
Nasz dzień: 18.08.2012
morelka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 06:39   #1537
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2


Jaką mikrofalówkę polecacie?
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 06:49   #1538
olajakzam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 454
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

my mamy samsunga od wielu lat i jest bez zarzutów
__________________
czekamy <3
olajakzam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:04   #1539
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

hejka
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:11   #1540
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez olajakzam Pokaż wiadomość
my mamy samsunga od wielu lat i jest bez zarzutów
Tak pytam, bo sobie chyba w pracy zażycze w ramach prezentu ślubnego Kazali mi wymyślić, więc teraz usilnie myślę
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:15   #1541
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2


Boziu Boziu mój organizm nie wytrzymał tempa i się rozchorował. Wprawdzie siedzę w pracy, ale tylko czekam na szefa i biorę robotę do domu.

Widzę, że temat remontu na tapecie. Do tej pory w zasadzie nie wiedziałam o czym piszecie. Ten temat był poza mną. Do czasu...
Okazało się że mój Tż architekt nie umie pomalować na biało ścian. Wałek nie taki, kupiony pędzel również nie taki, więc musi być wina farby. Kolejne warstwy pomalowane nową farbą również dowiodły, że z nią też jest coś nie tak. To był ciężki okres, na szczęście więcej remontów nie przewidujemy w najbliższym czasie, bo chyba doszlo by do rozwodu przed ślubem.
Ale uwaga, Tż coś kombinuje i zakazał mi wchodzenia do jednej części mieszkania. Jest to pomieszczenie na poddaszu, zamówił schody, wczoraj podobno były montowane. Jako ze ta część jest nad taką pseudo garderobą stawiam na garderobę z prawdziwego zdarzenia a zwłaszcza na rzędzy półek na buty

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
to wszystko przez wizażowe podforum Perfumy dzięki niemu się dowiedziałam ze perfumy to nie tylko to co w Douglasie i Sephorze tylko dużo dużo więcej i ciekawiej
trochę tego mam, ale to i tak nic w porównaniu do co niektórych tam maniaczek
ja jestem jakaś lewa, bo nigdy nie zdążam tam się wcisnąć z zamówieniem na coś, co mnie interesuje. Z Kate mam podobnie.

Dorka - fryzurka bardzo romantyczna, wyglądasz jak rusałka

Kawo - piękny kolor włosów no i spójna kompozycja ze wszystkim

Cytat:
Napisane przez morelka1987 Pokaż wiadomość
Własnie jestem na etapie szukania idelanego zapachu na ślub i zamawiam sobie rózne testery, bo tak łatwiej się wybiera niz w sklepie i chciałam ten angel bo czytałam że jest bardzo trwały ale jest kilka rodzajów np la rosa... który Ty uzywasz?
ja mam klasyka, ale jeśli nigdy ich nie używałaś, to radzę wcześniej kilka razy przetestować (w dzień i na wieczór). zapach jest dość ciężki i niektórych mdli. Ale zdaje się że jest też edt która jest łagodniejsza
Co do trwałości, to potwierdzam. To najtrwalsze perfumy jakie miałam
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 07:15   #1542
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

czołgiem, dziękuje dziewczyny
Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
Kaaaaaaaawuuuuuuuuuuuuńci uuuuuuu
Mój Ty piękny Zasraku wyglądasz zajeku&^&*wabiście!
a jakie masz ząbki białe to ta pasta o której pisałaś kiedyś?
zrobilas mi dzien
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:17   #1543
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

10 dni!
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:21   #1544
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

Boziu Boziu mój organizm nie wytrzymał tempa i się rozchorował. Wprawdzie siedzę w pracy, ale tylko czekam na szefa i biorę robotę do domu.

Widzę, że temat remontu na tapecie. Do tej pory w zasadzie nie wiedziałam o czym piszecie. Ten temat był poza mną. Do czasu...
Okazało się że mój Tż architekt nie umie pomalować na biało ścian. Wałek nie taki, kupiony pędzel również nie taki, więc musi być wina farby. Kolejne warstwy pomalowane nową farbą również dowiodły, że z nią też jest coś nie tak. To był ciężki okres, na szczęście więcej remontów nie przewidujemy w najbliższym czasie, bo chyba doszlo by do rozwodu przed ślubem.
Ale uwaga, Tż coś kombinuje i zakazał mi wchodzenia do jednej części mieszkania. Jest to pomieszczenie na poddaszu, zamówił schody, wczoraj podobno były montowane. Jako ze ta część jest nad taką pseudo garderobą stawiam na garderobę z prawdziwego zdarzenia a zwłaszcza na rzędzy półek na buty


ja jestem jakaś lewa, bo nigdy nie zdążam tam się wcisnąć z zamówieniem na coś, co mnie interesuje. Z Kate mam podobnie.

Dorka - fryzurka bardzo romantyczna, wyglądasz jak rusałka

Kawo - piękny kolor włosów no i spójna kompozycja ze wszystkim


ja mam klasyka, ale jeśli nigdy ich nie używałaś, to radzę wcześniej kilka razy przetestować (w dzień i na wieczór). zapach jest dość ciężki i niektórych mdli. Ale zdaje się że jest też edt która jest łagodniejsza
Co do trwałości, to potwierdzam. To najtrwalsze perfumy jakie miałam

wow ;D

az zazroszcze !!!


garderoba na buty
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:28   #1545
kindziulindzia
Zakorzenienie
 
Avatar kindziulindzia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 6 309
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
10 dni!
będzie pięknie zobaczysz
__________________
razem 31.10.2005
czy zostaniesz moją żoną... 04.08.2010
czy zostaniesz moją żoną II 26.11.2011
19.05.2012
kindziulindzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:33   #1546
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Witam

Cytat:
Napisane przez bejb200 Pokaż wiadomość
Robicie drink bar? czy robiłaś jakieś specjalne karty drinków sama czy zamawiałaś gdzieś? my już też zakupiliśmy alkohole do naszego drink baru ale własnie nie mam jeszcze karty drinków i zastanawiam się czy robić. Goście przynajmniej by wiedzieli jaki jest alkohol po tych kartach i nie wymyślali
Nie robimy, ale ostatnio widziałam i nie było kart tylko drinki jakie mieli były postawione na barze i wtedy mozna było sobie wybrać, a jesli ktos chciał wiedziec co jest w środku to pytał. Mozna było tez poprosić o co sie chciało.

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość


Widzę, że temat remontu na tapecie. Do tej pory w zasadzie nie wiedziałam o czym piszecie. Ten temat był poza mną. Do czasu...
Okazało się że mój Tż architekt nie umie pomalować na biało ścian. Wałek nie taki, kupiony pędzel również nie taki, więc musi być wina farby. Kolejne warstwy pomalowane nową farbą również dowiodły, że z nią też jest coś nie tak. To był ciężki okres, na szczęście więcej remontów nie przewidujemy w najbliższym czasie, bo chyba doszlo by do rozwodu przed ślubem.
Ale uwaga, Tż coś kombinuje i zakazał mi wchodzenia do jednej części mieszkania. Jest to pomieszczenie na poddaszu, zamówił schody, wczoraj podobno były montowane. Jako ze ta część jest nad taką pseudo garderobą stawiam na garderobę z prawdziwego zdarzenia a zwłaszcza na rzędzy półek na buty
To by była super niespodzianka Sama o takiej marze, ale to za kilka-naście lat
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:36   #1547
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
a tak poza tym, czym będziecie pachnieć w dniu ślubu??
Gucci Envy me

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Witajcie
Dawno mnie u was nie było ale miałam strasznie zawirowany tydzień. Przede wszystkim - obroniłam się!!!
Brawo! Gratuluję

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
mam do Was dziewczynki prośbę o kciuki dla mojego szanownego męża
jutro przed południem
zdaje egzamin na prawko
Czymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem czarnaaaaaaaaaaaaaaaaa
wrzucam zdjecia z przymiarki z fryzury probnej woalki pofarbowanych wlosow a to wszystko dzisiaj a i jeszcze kiecka na panienski
Wyglądasz obłędnie

Cytat:
Napisane przez Dorka__00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wpadam tylko na chwilę
nie dam rady was teraz nadrobić
obiecałam zdjęcia z próbnej fryzurki więc wklejam - komentujcie bo jeszcze wszystko można zimnic
Fryzurka świetna, tylko tak jak pisały dziewczyny, byłabym za podpięciem wiszących loczków. Po paru godzinach wesela moga wyglądac nieestetycznie.

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość


Ale uwaga, Tż coś kombinuje i zakazał mi wchodzenia do jednej części mieszkania. Jest to pomieszczenie na poddaszu, zamówił schody, wczoraj podobno były montowane. Jako ze ta część jest nad taką pseudo garderobą stawiam na garderobę z prawdziwego zdarzenia a zwłaszcza na rzędzy półek na buty
Od razu mam przed oczami wizję Carrie i Biga jak leżą przytuleni w garderobie na buty
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:37   #1548
Cierpliwosc
Zadomowienie
 
Avatar Cierpliwosc
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 596
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Pierwszy raz do Was z pracy piszę Jeszcze nawet nie zaczęłam a już mnie wkurzyli, ale co tam zaraz z dzieciakami do kina jedziemy (gdzie mam zamiar spać, bo idziemy na Czarnobyl. Reaktor strachu, a ja się chyba boję horrorów)
Miłego dnia!
Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
10 dni!
No to zaczynamy prawdziwe odliczanie
__________________
"Gdyby wszyscy mieli po cztery jabłka (...)
nikt nikomu nie byłby potrzebny."
[ks. J.Twardowski]
Cierpliwosc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:39   #1549
ona8686
Zakorzenienie
 
Avatar ona8686
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 903
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez Gorska_Kozica Pokaż wiadomość
A teraz pytanko z innej beczki... muszę wymyślić sobie prezent ślubny za 300 zł, który mam dostać z pracy. Pomysłów brak Miejcie jakąś prezentową wenę
Np. talerze płaskie, głębokie, pościel....

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Witajcie
Dawno mnie u was nie było ale miałam strasznie zawirowany tydzień. Przede wszystkim - obroniłam się!!!
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez MARGIDA Pokaż wiadomość
mam do Was dziewczynki prośbę o kciuki dla mojego szanownego męża
jutro przed południem
zdaje egzamin na prawko
Kciuki są

Cytat:
Napisane przez party_girl7 Pokaż wiadomość
Witajcie

Tak wciagnal mnie szczesliwy stan malzenski ze nie mialam czasu do was zajrzec po slubie wiec moj slub odbyl sie 2.06 i bylo PRZEPIEKNIE!
Piekna relacja

Cytat:
Napisane przez melod_y Pokaż wiadomość
Dziewczyny zdałam ten egzamin wiec w tym tygodniu koniecznie musze jechac przymierzyc sukienke i dobrac dodatki
welon/pas/ rozglądnąć sie za butami..
i ciasto zamowic koniecznie ech


Cytat:
Napisane przez magdalennne Pokaż wiadomość
Zmieniliście na ten zespół, który wcześniej odrzuciliście z powodu ceny? Podziwiam Ja już zostawiam wszystko tak, jak jest
Własnie tak po prostu wzięliśmy tani zespół, aby zmniejszyć koszty, z czasem przestałam być z tego zadowolona. Zrezygnowaliśmy po drodze z wielu innych rzeczy. A że moja rozterka sięgnęła zenitu i po rozmowie z Tż, stwierdził że możemy sobie pozwolić na lepszy zespół i żebym była tylko szczęśliwa, także dokonała sie zmiana, z której jestem zadowolona

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez evoonia86 Pokaż wiadomość
oczywiście jest i relacja
Bardzo wzruszająca

Cytat:
Napisane przez justyna_b3 Pokaż wiadomość
Mogę się pochwalic zaproszeniami. Wybierałam je i dopieszczałam kupę czasu i niby sa takie jak chciałam, a i tak mnie nie zachwycają :/ chyba jestem zbyt wybredna i nie umiem sie cieszyc z tego co mam.
Bardzo ładne sa
__________________
Zawsze Ty...
Zawsze Ja...
Zawsze My... 11.08.2012


Franuś
29.06.2013 godz. 22:12
ona8686 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-27, 07:41   #1550
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Krakowianki, gdzie są fajne sklepy z wyposażeniem wnętrz? Bo ja niestety wiem tylko gdzie w krk jest ikea i maxfliz
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:41   #1551
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Garderoba
Zaraz po weselu będziemy szukac projektu domu więc napewno garderoba musi być
Dziewczyny nie mam jeszcze wizji na wystrój auta,będziemy jechać nową A8,będzie to auto wypożyczone z salonu(świadkowej maż pracuje w salonie Audi)dlatego musimy uważać z dekoracją...żeby nic nie podrapaćBo nie stać nas na A8 i długo nie będzie nas stać
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:45   #1552
megan713
Wtajemniczenie
 
Avatar megan713
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Paryżewo
Wiadomości: 2 315
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Heeeeej

Ale dziś pogoda... spałabym tylko i spała...
W dodatku przyszłam do roboty na lekkim kacu bo "smakujemy z TŻ winiacze;p
od wczoraj mamy faworyta na wesele : Finis Terra pyyyycha!

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
10 dni!
wooooow jak to zleciało... może pominęłam ale kojarzysz mniej więcej co będziesz robiła na panieńskim?


Cytat:
Napisane przez Post_Blue Pokaż wiadomość
Gucci Envy me
AAAAAAAAAA to moje najbardziej ukochane perfumy na świecie!!! Zrobiłaś zapas? wiesz że przestali je produkować.... nie ma już ich nigdzie w sephorach i diuglasach... też będę w nie "ubrana"...


Kawo - nie napisałam wcześniej - pięknie Ci w woalce... po tych zdjęciach nie wyobrażam sobie Ciebie w welonie!
__________________
piszę piszę


megan713 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:55   #1553
carmelova
Zakorzenienie
 
Avatar carmelova
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 18 325
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Hej
Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość

Boziu Boziu mój organizm nie wytrzymał tempa i się rozchorował. Wprawdzie siedzę w pracy, ale tylko czekam na szefa i biorę robotę do domu.

Widzę, że temat remontu na tapecie. Do tej pory w zasadzie nie wiedziałam o czym piszecie. Ten temat był poza mną. Do czasu...
Okazało się że mój Tż architekt nie umie pomalować na biało ścian. Wałek nie taki, kupiony pędzel również nie taki, więc musi być wina farby. Kolejne warstwy pomalowane nową farbą również dowiodły, że z nią też jest coś nie tak. To był ciężki okres, na szczęście więcej remontów nie przewidujemy w najbliższym czasie, bo chyba doszlo by do rozwodu przed ślubem.
Ale uwaga, Tż coś kombinuje i zakazał mi wchodzenia do jednej części mieszkania. Jest to pomieszczenie na poddaszu, zamówił schody, wczoraj podobno były montowane. Jako ze ta część jest nad taką pseudo garderobą stawiam na garderobę z prawdziwego zdarzenia a zwłaszcza na rzędzy półek na buty


ja jestem jakaś lewa, bo nigdy nie zdążam tam się wcisnąć z zamówieniem na coś, co mnie interesuje. Z Kate mam podobnie.

Dorka - fryzurka bardzo romantyczna, wyglądasz jak rusałka

Kawo - piękny kolor włosów no i spójna kompozycja ze wszystkim


ja mam klasyka, ale jeśli nigdy ich nie używałaś, to radzę wcześniej kilka razy przetestować (w dzień i na wieczór). zapach jest dość ciężki i niektórych mdli. Ale zdaje się że jest też edt która jest łagodniejsza
Co do trwałości, to potwierdzam. To najtrwalsze perfumy jakie miałam
O kurczę, mam nadzieję, że to tylko chwilowe osłabienie organizmu
A jeśli to faktycznie garderoba, to ...
powiedz mi proszę jaką kwotę wpisałaś w rubryce "wynagrodzenie wykonawcy" we wniosku ZAIKS? Mamy ten sam zespół i nie chcę, żeby wyszło głupio :P

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Krakowianki, gdzie są fajne sklepy z wyposażeniem wnętrz? Bo ja niestety wiem tylko gdzie w krk jest ikea i maxfliz
A o jakie wyposażenie Ci chodzi? Meble? Dodatki? Glazura?

megan a ile wina kupujecie i na ile osób?

My wczoraj wreszcie kupiliśmy idealną koszulę dla Tżta Jest śmietankowa, slim fit, z krytymi guzikami, podwójnie tkana, na spinki, kołnierzyk 38 i długie rękawy. We wszystkich Wólczankach i Wisoorach 38 było na niego za wąskie w barkach i w cycach Do tego niektóre prześwitywały i było mu widać sutki A ta jest super! Tylko dosyć droga (220 zł), a potrzebujemy dwóch na zmianę.
carmelova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:56   #1554
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
Heeeeej

Ale dziś pogoda... spałabym tylko i spała...
W dodatku przyszłam do roboty na lekkim kacu bo "smakujemy z TŻ winiacze;p
od wczoraj mamy faworyta na wesele : Finis Terra pyyyycha!



wooooow jak to zleciało... może pominęłam ale kojarzysz mniej więcej co będziesz robiła na panieńskim?




AAAAAAAAAA to moje najbardziej ukochane perfumy na świecie!!! Zrobiłaś zapas? wiesz że przestali je produkować.... nie ma już ich nigdzie w sephorach i diuglasach... też będę w nie "ubrana"...


Kawo - nie napisałam wcześniej - pięknie Ci w woalce... po tych zdjęciach nie wyobrażam sobie Ciebie w welonie!
Na iperfumy.pl ostatnio chyba widziałam gucci envy me,ja bede mięc wypróbowany Dior pure elixir,mam prawie pół kolekcji Diora a raczej pustych flakonów i resztek,zawsze jak wracaliśmy do Pl promem to szalałam na promie w perfumerii

__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:56   #1555
sloneczko740
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 929
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

[1=0fa303f516315febafe3d9d d3f31e3911a3c772a_61c3bc0 235435;34950312]do dentysty

[/QUOTE]
nie mam kiedy
Cytat:
Napisane przez niusia_87 Pokaż wiadomość
dostaniesz naganę z wpisaniem do akt!
jak mogłaś TŻ wypuścić tylko z trzema kanapkami? <nono> Będzie...
i marsz do dentysty
a Tż zawsze bierze trzy kanapki... jak przyjechał po 21 wczoraj to zjadł dwa obiady hehe..
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem czarnaaaaaaaaaaaaaaaaa
wrzucam zdjecia z przymiarki z fryzury probnej woalki pofarbowanych wlosow a to wszystko dzisiaj a i jeszcze kiecka na panienski

a na sam koniec tesciowa ☠☠☠nela fochem ze jej zdjecia w kiedy nie pokazalam (byłam ja odwiedzic zobaczy jej kiecki na wesele)
ślicznie
Cytat:
Napisane przez Dorka__00 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wpadam tylko na chwilę
nie dam rady was teraz nadrobić
obiecałam zdjęcia z próbnej fryzurki więc wklejam - komentujcie bo jeszcze wszystko można zimnic
Dorotko tył przepiękny ale z przodu musisz coś zmienić
sloneczko740 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 07:59   #1556
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez Cierpliwosc Pokaż wiadomość
Pierwszy raz do Was z pracy piszę Jeszcze nawet nie zaczęłam a już mnie wkurzyli, ale co tam zaraz z dzieciakami do kina jedziemy (gdzie mam zamiar spać, bo idziemy na Czarnobyl. Reaktor strachu, a ja się chyba boję horrorów)
Miłego dnia!

No to zaczynamy prawdziwe odliczanie
daj znać jak ten film, bo TŻt pogaduje żeby jechać

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Krakowianki, gdzie są fajne sklepy z wyposażeniem wnętrz? Bo ja niestety wiem tylko gdzie w krk jest ikea i maxfliz
ja kiedyś trafiłam do novaaterii na fabrycznej, to jest concept store, polskie rzeczy, można znaleźć piękne perełki
kupiliśmy tam świetną lampę znajomym na parapetówe.

na tomasza jest lululiving na I piętrze, też concept store.
widziałam tam fajne vintage rzeczy.

na szpitalnej wiem że jest d.o.m , ale tam ceny mają już chyba horrendalne.
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:00   #1557
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie mam jeszcze wizji na wystrój auta,będziemy jechać nową A8,będzie to auto wypożyczone z salonu(świadkowej maż pracuje w salonie Audi)dlatego musimy uważać z dekoracją...żeby nic nie podrapaćBo nie stać nas na A8 i długo nie będzie nas stać
a musicie czyms dekorować?? to takie piękne auto, że nie potrzebuje ozdób. Nasze nie będzie mialo żadnych

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość
wooooow jak to zleciało... może pominęłam ale kojarzysz mniej więcej co będziesz robiła na panieńskim?
ja już po panieńskim. Był hotel, picie, potem limuzyna i rajd po Krakowie a na końcu klub....a nie, na końcu był schabowy w koszulce na EURO


Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
powiedz mi proszę jaką kwotę wpisałaś w rubryce "wynagrodzenie wykonawcy" we wniosku ZAIKS? Mamy ten sam zespół i nie chcę, żeby wyszło głupio :P
ups nic nie wpisałam, ale ja tam nie miałam chyba takiej rubryki.
a co do sklepu to bardziej chodzi mi o lampy, dodatki, tekstylia. Bo większych mebli nie damy rady przewieźć. a i tak bierzemy terenówkę teściów
__________________



Edytowane przez nena1984
Czas edycji: 2012-06-27 o 08:02
nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:00   #1558
lolita25
Zakorzenienie
 
Avatar lolita25
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 111
GG do lolita25
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Hej


O kurczę, mam nadzieję, że to tylko chwilowe osłabienie organizmu
A jeśli to faktycznie garderoba, to ...
powiedz mi proszę jaką kwotę wpisałaś w rubryce "wynagrodzenie wykonawcy" we wniosku ZAIKS? Mamy ten sam zespół i nie chcę, żeby wyszło głupio :P

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------



A o jakie wyposażenie Ci chodzi? Meble? Dodatki? Glazura?

megan a ile wina kupujecie i na ile osób?

My wczoraj wreszcie kupiliśmy idealną koszulę dla Tżta Jest śmietankowa, slim fit, z krytymi guzikami, podwójnie tkana, na spinki, kołnierzyk 38 i długie rękawy. We wszystkich Wólczankach i Wisoorach 38 było na niego za wąskie w barkach i w cycach Do tego niektóre prześwitywały i było mu widać sutki A ta jest super! Tylko dosyć droga (220 zł), a potrzebujemy dwóch na zmianę.
My mieliśmy ten sam problem z koszulą aż udało się w Lavard równiez smietankowa z krytymi guzikami (też grubo ponad 200 zł)
__________________
ŻONA
MAMA LENKI
lolita25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:01   #1559
Post_Blue
Rozeznanie
 
Avatar Post_Blue
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 581
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez megan713 Pokaż wiadomość

AAAAAAAAAA to moje najbardziej ukochane perfumy na świecie!!! Zrobiłaś zapas? wiesz że przestali je produkować.... nie ma już ich nigdzie w sephorach i diuglasach... też będę w nie "ubrana"...
Cooooooo??? Jak oni mogliWystarczy, że zabrali Rush 2! Ja Cię ozłocę, biegnę dziś do douglasa po zapas, może w Białymstoku zapas się jeszcze nie wyczerpał...
Post_Blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:04   #1560
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: U kolejnych PMek już na palcu obrączka pozostałe czeka przedślubna gorączka PM2

Cytat:
Napisane przez a u d r e y Pokaż wiadomość
ja kiedyś trafiłam do novaaterii na fabrycznej, to jest concept store, polskie rzeczy, można znaleźć piękne perełki
kupiliśmy tam świetną lampę znajomym na parapetówe.

na tomasza jest lululiving na I piętrze, też concept store.
widziałam tam fajne vintage rzeczy.

na szpitalnej wiem że jest d.o.m , ale tam ceny mają już chyba horrendalne.
dzięki, zaraz poszukam na google maps gdzie to dokładnie jest. Ale Św tomasza to chyba stare miasto z tego co kojarzę
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:28.