Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 12:18   #1531
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Już widzisz podobieństwo?
No ba
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Hm, nie zwróciłam na to uwagi, więc chyba nie miałam takiego wrażenia, ale przy mojej ministopie wydłużenie mi chyba specjalnie nie grozi.

Gratuluję udanych zakupów, koniecznie kup kolejne, jeśli dobrze leżą

O których kredkach z Avonu pisałaś, że są takie fajne? Dostałam katalog od koleżanki i może bym się skusiła na jakąś jedną małą kredeczkę, skoro są takiej dobrej jakości.

Zużyłam żel pod prysznic mango-marakuja YR, na wykończeniu jest też ananas-kokos (który początkowo mniej mi się podobał, a ostatecznie uznałam, że jest fajniejszy ). Do dna zbliżają się termalka Avene, krem do ciała MaXSlim z Lirene, płyn do demakijązu oczu z Kolastyny, mały tonik Clarinsa i krem Superdefense z Clinique - wreszcie będe mogła wyjąć coś z zapasów...

Wczoraj zrobiłam sobie maseczkę odżywczą AA, z tych Biedronkowych i bardzo przypadła mi do gustu - skóra zrobiła się miękka, bardzo gładka i ukojona, jak za 1 zł za saszetkę to naprawdę super efekt. Jeśli są jeszcze w waszych Biedronkach, to polecam zakup.
Moja też nie jest duża (nie pamietam cyz mierzyła 38 czy 39) może większe znaczenie ma figura

Już nie raz się przekonałam, że to dla mnie najlepsza metoda- jak coś pasuje kupić kilka sztuk w różnych kolorach, ciekawe jak bym wyglądała w tych w paski, strasznie mi się podobają! http://www.hm.com/pl/product/01559?a...rticle=01559-P

W ogóle się wynarzekałam, że nie lubię ciuchowych zakupów, ale dziś skoczyłam tak przy okazji do Orsaya i Reportera i jak są fajne rzeczy to jednak lubię

Z serii SuperShock, te opalizujące (obok jesli masz katalog 12) są podobne bardzo i te z je lubię

A ja już nigdzie nie mogę znaleźć serii mango-marakuja, chyba za długo czekałam od dziś żadne ograniczania się nie mają u mnie zastosowania do limitek!
Ładnie Ci idą zużycia, u mnie jakiś przestój mały

Ja polecam maseczkę, a właściwie żelo-pilingo-maseczkę (takie 3w1 jak Garnier niebieski do cery zanieczyszczonej) z Avon Solutions Freshest Pure, bardzo fajnie wygładza
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Oo, to coś dla mnie! Możesz napisać gdzie kupowałaś i gdzie wiszą?

Ja niestety mam ogromny problem z wyrzucaniem pamiątek, no nie umiem po prostu.
w Kaziu, na prawo od schodów, troszkę głębiej. Jak stoisz między schodami i kasą to bliżej schodów. Był jeszcze granat ciemny i chyba koral. Jutro poszukam w innych galeriach.

To zależy co upamietniają iw jakiej formie są
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
ice fajne zamówienie szykujesz Hydreane Extra Richie używałam w zimie, jeszcze mi jakaś resztka została. Całkiem fajny jako krem na noc, bo na dzień był dla mnie ciut za tłustawy
Mnie próbki zapchały- i starego i nowego.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jedyne, co chcę na pewno mieć na ślubie, to taki tort.
http://everycakeyoubake.blogspot.com...t-fiokowy.html

Tak mi się przypomniało.
O tak, jest piękny, wygląda jak obsadzony stadem małych motylków

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Wiem, np. konfiturę z płatków róż uwielbiam, nie przeszkadza mi, że to z kwiatka, ale z fiołka? Nieee
Ja bym z chęcią spróbowała, różę uwielbiam.
Przecież pije się herbatki z kwiatów (rumianek, bratek), kapusta i inne brokuły to też prawie kwiatki
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:25   #1532
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

em, piękny ten tort
Odnośnie jedzenia kwiatków to ja znalazłam niedawno przepis na smażone w cieście liście akacji bodajże, ale nie próbowałam tego

rzyrafko ja mam podobnie: jak coś mi z ubrań przypasuje a jest też w innym kolorze to kupuję Choć kiedyś było dla mnie to nie do pomyślenia żeby mieć po 2 identyczne ciuchy.
Ciekawe te spodnie w paski, ale ja bym się nie odważyła chyba ubrać takich wzorzystych.

Jadę jutro do koleżanki, odbiore sobie kosmetyki z Avonu
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:29   #1533
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Na urlopie miałam próbki Hydraphase Riche i też mi nie pasował. Najbardziej z ich kremów pasował mi Nutritic... Ale też bym do niego nie wróciła, o ile w ogóle jeszcze jest w sprzedaży.
Lubię Aqualię Thermal Riche. A jak się spisuje Idealia po dłuższym czasie?
Seria Hydraphase też tak średnio na dłuższą metę, ostatnio miałam Hydraphase Intense Riche i nie dawał rady z moja suchą cerą, Nutritic mi nie służył, był za słaby też.
Aqualię Thermal Riche też bardzo robię, świetny krem a Idealia... no wciąz bez szału, nie podchodzi mi za bardzo i chyba nie będę polecać. Nawilża właściwie średnio, zależy od dnia i kondycji skóry czy jestem zadowolona, a przez ten barwnik i zapach mam po niej czasami uwrażliwioną cerę, zwłaszcza po demakijażu. Żadnych innych działań nie odnotowałam, ale jeszcze poużywam, może się przekonam po jakimś czasie. Na pewno to trudny krem.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:38   #1534
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice: może spróbuj krem Physiogel? Byłam z niego bardzo zadowolona.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:46   #1535
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Już nie raz się przekonałam, że to dla mnie najlepsza metoda- jak coś pasuje kupić kilka sztuk w różnych kolorach, ciekawe jak bym wyglądała w tych w paski, strasznie mi się podobają! http://www.hm.com/pl/product/01559?a...rticle=01559-P
Ja tak często robię, mam w tym samym fasonie, a różnych kolorach sukienki, spódnice, marynarki, buty...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Z serii SuperShock, te opalizujące (obok jesli masz katalog 12) są podobne bardzo i te z je lubię
Jakaś jestem ślepa, bo nie mogę znaleźć tych Supershock, myślałam o tych glimmerstick z serii chromes albo diamonds.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A ja już nigdzie nie mogę znaleźć serii mango-marakuja, chyba za długo czekałam od dziś żadne ograniczania się nie mają u mnie zastosowania do limitek!
Ładnie Ci idą zużycia, u mnie jakiś przestój mały
U mnie też jej nie ma, został kokos w małych ilościach.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja bym z chęcią spróbowała, różę uwielbiam.
Przecież pije się herbatki z kwiatów (rumianek, bratek), kapusta i inne brokuły to też prawie kwiatki
Ja właśnie wiem, że to niby to samo, a jednak mam jakąś blokadę głupią.

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Seria Hydraphase też tak średnio na dłuższą metę, ostatnio miałam Hydraphase Intense Riche i nie dawał rady z moja suchą cerą, Nutritic mi nie służył, był za słaby też.
O, właśnie tego miałam próbki, Intense Riche. Słaby strasznie!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Aqualię Thermal Riche też bardzo robię, świetny krem a Idealia... no wciąz bez szału, nie podchodzi mi za bardzo i chyba nie będę polecać. Nawilża właściwie średnio, zależy od dnia i kondycji skóry czy jestem zadowolona, a przez ten barwnik i zapach mam po niej czasami uwrażliwioną cerę, zwłaszcza po demakijażu. Żadnych innych działań nie odnotowałam, ale jeszcze poużywam, może się przekonam po jakimś czasie. Na pewno to trudny krem.
Czyli u Vichy Aqualia jest jednak bezkonkurencyjna, to nawet nie będę kombinowała z Idealią, bo będzie za słabo nawilżała, zwłaszcza zimą... Poprzestanę na Flavo C i Hydracid na okres jesienno-zimowy plus to, co mam w zapasach.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:48   #1536
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: może spróbuj krem Physiogel? Byłam z niego bardzo zadowolona.
Ciekawy skład, same dobre dla mnie rzeczy może dorzucę do zamówienia zamiast tego Hydreane. Albo oprócz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 12:54   #1537
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

icez jednej strony byłabym za opcją oprócz, ale jednak mam jakiś uraz do tych kremów LRP i może lepiej zamiast? W sumie Ty też się nimi nie zachwycasz.

Idę pooglądać sobie co tam w aptece, aż nabrałam ochoty już robić to zamówienie, w sumie niedługo by wypadało, jeżeli czeka się tydzień, a ja chcę mieć te kosmetyki na wrzesień
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 12:55   #1538
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ale śliczny! Chociaż nie zjadłabym fiołka.
Ja nigdy nie jadłam, ale bardzo chciałabym spróbować. Z tego co wyczytałam fiołki kwitną w kwietniu, więc już mam wybrany miesiąc, bo kandyzowane już nie wyglądają tak ładnie.

Mówię serio, naprawdę strasznie chcę taki tort.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
w Kaziu, na prawo od schodów, troszkę głębiej. Jak stoisz między schodami i kasą to bliżej schodów. Był jeszcze granat ciemny i chyba koral. Jutro poszukam w innych galeriach.

To zależy co upamietniają iw jakiej formie są
Dzięki, ja dziś będę z kolei w Bonarce to poszukam.

Wszystkie pamiętniki, notesiki z wpisami koleżanke, pele-mele, ale co gorsza, nie potrafię wyrzucić też niektórych zeszytów. Większości się oczywiście dawno temu pozbyłam, ale chyba do końca życia będę pewnie trzymać zeszyt do biologii z gimnazjum z wyrysowanymi kosteczkami i różnymi procesami fozjologicznymi, wszystko po francusku. Spędziłam nad tym zeszytem tyle czasu tłumacząc wszystko i zakuwając, że po prostu nie mam serce tak teraz wrzucić tego do kosza. A nie znosiłam tego przedmiotu. Jakoś z tymi z liceum nie miałam problemu, może przez brak traumy nie wryły mi się tak w pamięć.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:06   #1539
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

em, możesz dopisać na blogu, jeżeli jeszcze uaktualniasz tą listę, że we Wrocławiu to Essence Miami jest też w Pasażu Grunwaldzkim.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:11   #1540
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
icez jednej strony byłabym za opcją oprócz, ale jednak mam jakiś uraz do tych kremów LRP i może lepiej zamiast? W sumie Ty też się nimi nie zachwycasz.

Idę pooglądać sobie co tam w aptece, aż nabrałam ochoty już robić to zamówienie, w sumie niedługo by wypadało, jeżeli czeka się tydzień, a ja chcę mieć te kosmetyki na wrzesień
No nie zachwycam się, w zasadzie większych zastrzeżeń nie mam tylko do Active C, ale jakoś mnie kusi żeby testować następne, nie wiem skąd mi się to bierze. Jak widzę dobrą cenę na krem apteczny to mam ochotę brać w ciemno.

Ja zamawiam w tym tygodniu. Sumienie nakazuje mi dzisiaj chociaż zrobić fotki kosmetyków do wystawienia na Allegro, zanim kliknę to wszystko co bym chciała.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:20   #1541
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
em, możesz dopisać na blogu, jeżeli jeszcze uaktualniasz tą listę, że we Wrocławiu to Essence Miami jest też w Pasażu Grunwaldzkim.
Uaktualniam, dzięki.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 13:23   #1542
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Wszystkie pamiętniki, notesiki z wpisami koleżanke, pele-mele, ale co gorsza, nie potrafię wyrzucić też niektórych zeszytów. Większości się oczywiście dawno temu pozbyłam, ale chyba do końca życia będę pewnie trzymać zeszyt do biologii z gimnazjum z wyrysowanymi kosteczkami i różnymi procesami fozjologicznymi, wszystko po francusku. Spędziłam nad tym zeszytem tyle czasu tłumacząc wszystko i zakuwając, że po prostu nie mam serce tak teraz wrzucić tego do kosza. A nie znosiłam tego przedmiotu. Jakoś z tymi z liceum nie miałam problemu, może przez brak traumy nie wryły mi się tak w pamięć.
A ja właśnie żałuję, że w większości wyrzuciłam tego typu rzeczy kiedyś. Fajnie byłoby teraz sobie wziąć i poczytać
W zeszłym roku tata ze strychu ściągnął trochę śmieci i znalazły się też moje stare zeszyty, które nie zostały spalone wcześniej. Były tam też wypracowania z polskiego, przypomniałam sobie moją dawną twórczość
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:26   #1543
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
No nie zachwycam się, w zasadzie większych zastrzeżeń nie mam tylko do Active C, ale jakoś mnie kusi żeby testować następne, nie wiem skąd mi się to bierze. Jak widzę dobrą cenę na krem apteczny to mam ochotę brać w ciemno.

Ja zamawiam w tym tygodniu. Sumienie nakazuje mi dzisiaj chociaż zrobić fotki kosmetyków do wystawienia na Allegro, zanim kliknę to wszystko co bym chciała.
Faza na apteczne specyfiki przeszła mi jakiś czas temu, już nie kupuję ich tak dużo, jak kiedyś. I mniej mnie kuszą.

Mnie sumienie nakazuje jak najszybciej zrobić fotki, wystawić i modlić się o jak najszybszą sprzedaż.
Zwłaszcza, że mam ochotę dziś przy okazji wizyty na siłowni wstąpić do Rossmanna po masło wanilia-czekolada. Chciałabym już przekonać się, jak pachnie!

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Uaktualniam, dzięki.
Dziś będę chyba w jeszcze jednym, to też dam znać jakby co.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:42   #1544
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Mnie apteczne kuszą bardzo. Tym bardziej jak robię takie duże zamówienie i mam świadomość, że przyjdzie mi taka wielka paczka wypakowana nowiutkimi kosmetykami.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:44   #1545
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie apteczne kuszą bardzo. Tym bardziej jak robię takie duże zamówienie i mam świadomość, że przyjdzie mi taka wielka paczka wypakowana nowiutkimi kosmetykami.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 13:49   #1546
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie apteczne kuszą bardzo. Tym bardziej jak robię takie duże zamówienie i mam świadomość, że przyjdzie mi taka wielka paczka wypakowana nowiutkimi kosmetykami.
Jak tak o tym pomyślę, to faktycznie, uwielbiam otwierać taką wielką paczkę, najbardziej lubię, jak mam tam jakieś kosmetyki dla mnie nowe, jakich nie używałam wcześniej.

Ale lubię też zrobić duże zakupy w Sephorze, często wtedy dostaję jakieś fajne gifty.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:32   #1547
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mnie apteczne kuszą bardzo. Tym bardziej jak robię takie duże zamówienie i mam świadomość, że przyjdzie mi taka wielka paczka wypakowana nowiutkimi kosmetykami.
Też tak mam nawet jak zamawiam tylko 1 rzecz
Chyba się zawezmę i sobie kliknę zamówienie apteczne wcześniej niż we wrześniu. Może już w kolejnym tygodniu.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:37   #1548
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ehhh ależ mi smaka robicie zamówieniem aptecznym. Dawno takiego nie robiłam.
Ale mam tyle smarowideł do twarzy, że muszę się powstrzymać.

Z aptecznych nowych kosmetyków mam teraz Emolient Linum Dermedic (balsam, krem do twarzy, do rąk i olejek do kąpieli - dostałam do testowania). Balsam jest bardzo fajny, krem do twarzy - ok, ale nie zachwyca (bardziej podobał mi się Physiogel), krem do rąk jest dziwny (początkowo dłonie po nim są ... mokre ) a olejek fajny, ale w sumie zbyteczny.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 14:38   #1549
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dla mnie jedna rzecz to za mało na szał szczęścia.


Ja się chciałam zarejestrować w tej aptece i nic z tego, wywala mnie i nie przyjmuje kodu z obrazka. Spróbuję z domu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 14:54   #1550
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
(bardziej podobał mi się Physiogel)
Też lubię ten krem, właśnie go kończę.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 18:30   #1551
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dla mnie jedna rzecz to za mało na szał szczęścia.

Ja się chciałam zarejestrować w tej aptece i nic z tego, wywala mnie i nie przyjmuje kodu z obrazka. Spróbuję z domu.
Dla mnie też, lubię duuuże zakupy. Stan euforyczny gwarantowany.

I co, udało się zarejestrować? U mnie poszło bez problemów.

em, we Wrocławiu Essence Miami jest też w Sky Tower.

Nina, u mnie w Mohito znalazłam tą różową bluzkę z baskinką w rozmiarze 34, była faktycznie na wyprzedaży, za 59,99 - nawet pomyślałam, że Ci ją kupię i najwyżej oddam ją ja lub Ty, gdybyś chciała, żeby Ci ją wysłać, ale boczny zamek był nadpruty i to tak, ze ciężko byłoby coś z tym zrobić

Po siłowni poszłyśmy z mamą do Rossmanna, dumałam chwilę nad masłem Flos Lek. Mama zapytała, "ale ile masz tych maseł?", mówię szczerze, że "masło tylko jedno, balsamów sporo", na co mama stwierdziła, że "dwa masła to takie optymalne minimum!", więc wzięłam waniliowo-czekoladowe bez wyrzutów.

TŻ poszedł biegać, ale nie wiem, kiedy wróci, a już myślałam nad rozpoczęciem fotografowania zbiorów Chyba, że zaraz go wyśledzę na Endomondo.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 20:41   #1552
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
em, we Wrocławiu Essence Miami jest też w Sky Tower.


Byłam w galerii i mierzyłam te spodnie o których pisała rzyrafka. Rzeczywiście leżą nieźle, tylko czy nie będą się rozciągać? Już mam takie jedne rurki z H&M, które na tak się rozciągnęły, że nie da się w nich chodzić. Najbardziej spodobał mi się koralowy odcień , ale pewnie nigdy w życiu bym takich spodni nie ubrała. Inne kolory też nie dla mnie, a czarny pewnie będzie się obierał w jasne włosy mojego psa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:12   #1553
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Czemu nie ubrałabyś koralowych? ja mam jedne intensywnie błękitne rurki i uwielbiam je nosić, od razu mam lepszy nastrój.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 21:35   #1554
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie ta figura. Jakoś nie mogę się przekonać do siebie w kolorowych spodniach. Bardzo mi się podobają, ale boję się, że przeleżą w szafie jeśli je kupię.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:35   #1555
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja tak często robię, mam w tym samym fasonie, a różnych kolorach sukienki, spódnice, marynarki, buty...

Jakaś jestem ślepa, bo nie mogę znaleźć tych Supershock, myślałam o tych glimmerstick z serii chromes albo diamonds.

U mnie też jej nie ma, został kokos w małych ilościach.
Ja kiedyś tak robiłam a potem przestałam i trzeba powrócić do tego zwyczaju.

Glimmerstick chromes właśnie to te podobne w używaniu do SS to pewnei masz katalog 11, bo tu i ja nie widzę

Jeszcze jutro nadzieja w jednym miejscu, ale nie liczę na wiele
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie jadłam, ale bardzo chciałabym spróbować. Z tego co wyczytałam fiołki kwitną w kwietniu, więc już mam wybrany miesiąc, bo kandyzowane już nie wyglądają tak ładnie.

Wszystkie pamiętniki, notesiki z wpisami koleżanke, pele-mele, ale co gorsza, nie potrafię wyrzucić też niektórych zeszytów. Większości się oczywiście dawno temu pozbyłam, ale chyba do końca życia będę pewnie trzymać zeszyt do biologii z gimnazjum z wyrysowanymi kosteczkami i różnymi procesami fozjologicznymi, wszystko po francusku. Spędziłam nad tym zeszytem tyle czasu tłumacząc wszystko i zakuwając, że po prostu nie mam serce tak teraz wrzucić tego do kosza. A nie znosiłam tego przedmiotu. Jakoś z tymi z liceum nie miałam problemu, może przez brak traumy nie wryły mi się tak w pamięć.
A to ja też mam takie rzeczy, z podstawówki zeszyt tylko z chemii zachowałam, a z liceum to chyba mam wszystkie, ale ja ciasno bardzo pisałam to nie ma tego dużo pele-mele żadne mi się nie zachowało, za to nie wiem gdzie posiałam pamiętnik z okresu nauczania początkowego i jego mi żal, na pewno nie poszedł do kosza jestem pewna.
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
em, we Wrocławiu Essence Miami jest też w Sky Tower.
Maziałam się dziś testerem tego cudaczka, śliczny jest i zła byłam, ze go już nie było, ale kolor przetrwał na ręce do powrotu do domu i po porównaniu z najbardziej pomarańczowym różem jaki mam doszłam do wniosku, że 2/3 bym w ogóle nie używała a pozostałą część spokojnie mam czym zastąpić

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość


Byłam w galerii i mierzyłam te spodnie o których pisała rzyrafka. Rzeczywiście leżą nieźle, tylko czy nie będą się rozciągać? Już mam takie jedne rurki z H&M, które na tak się rozciągnęły, że nie da się w nich chodzić. Najbardziej spodobał mi się koralowy odcień , ale pewnie nigdy w życiu bym takich spodni nie ubrała. Inne kolory też nie dla mnie, a czarny pewnie będzie się obierał w jasne włosy mojego psa.
A pasiaste były? Ja też nie mam idealnej figury, ale te spodnie wyjątkowo dobrze leżą więc kolor nie powinien rtu przeszkadzać za bardzo. O dziwo jak na posiadaczkę wielkiego tyłka to wolę siebie w rurkach niż prostych nogawkach
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:52   #1556
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A pasiaste były?
Nie, a specjalnie patrzyłam. Były tylko jakieś w kwiatki.
No nic, zastanowię się jeszcze nad nimi.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-13, 22:55   #1557
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Dzięki, to może spróbuję zapytać przy kasie gdzie ten wzór bedzie dostępny...
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:33   #1558
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice: może spróbuj krem Physiogel? Byłam z niego bardzo zadowolona.
ja też polecam Physiogel, ale dla mnie ma bardzo ciężki do zniesienia zapach, wyczuwam parafinę, jakbym smarowała się roztopioną świecą ale nawilżenie jest solidne
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Nina, u mnie w Mohito znalazłam tą różową bluzkę z baskinką w rozmiarze 34, była faktycznie na wyprzedaży, za 59,99 - nawet pomyślałam, że Ci ją kupię i najwyżej oddam ją ja lub Ty, gdybyś chciała, żeby Ci ją wysłać, ale boczny zamek był nadpruty i to tak, ze ciężko byłoby coś z tym zrobić

Po siłowni poszłyśmy z mamą do Rossmanna, dumałam chwilę nad masłem Flos Lek. Mama zapytała, "ale ile masz tych maseł?", mówię szczerze, że "masło tylko jedno, balsamów sporo", na co mama stwierdziła, że "dwa masła to takie optymalne minimum!", więc wzięłam waniliowo-czekoladowe bez wyrzutów.
oj, to szkoda, że była w takim stanie bardzo Ci dziękuję, że o mnie pamiętałaś

ale masz fajną mamę
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Czemu nie ubrałabyś koralowych? ja mam jedne intensywnie błękitne rurki i uwielbiam je nosić, od razu mam lepszy nastrój.
ja swoje miętowe spodnie też bardzo lubię, a na początku wahałam się czy nie oddać, bo "do czego będą mi pasować" dobrze, że je zostawiłam - wcale nie czuję się w nich jakbym wyglądała na grubszą
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:41   #1559
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie ta figura. Jakoś nie mogę się przekonać do siebie w kolorowych spodniach. Bardzo mi się podobają, ale boję się, że przeleżą w szafie jeśli je kupię.
Myślę, że warto spróbować się przekonać. Zimą to niesamowity polepszacz nastroju, taki ciuch w optymistycznym kolorze, kiedy wszystko takie szarobure.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Glimmerstick chromes właśnie to te podobne w używaniu do SS to pewnei masz katalog 11, bo tu i ja nie widzę
Tak, mam 11 - dziękuję, wezmę na próbę tą granatową z linii chromes.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Maziałam się dziś testerem tego cudaczka, śliczny jest i zła byłam, ze go już nie było, ale kolor przetrwał na ręce do powrotu do domu i po porównaniu z najbardziej pomarańczowym różem jaki mam doszłam do wniosku, że 2/3 bym w ogóle nie używała a pozostałą część spokojnie mam czym zastąpić
Też sobie przetestowałam ten róż, ale mojego zachwytu nie wzbudził na dłoni - z moim kolorem skóry zupełnie nie współgra.

Posmarowałam wczoraj nogi masełkiem waniliowo-czekoladowym, ale cudo Zapach jest cudny, jeszcze rano był wyczuwalny, wchłania się szybko, nie zostawia tępej warstwy, tylko delikatny film. Po pierwszym użyciu jestem tak samo zachwycona, jak wersją z liczi. To chyba będą moje zdecydowane typy na zimę, TBS może się schować ze swoimi masłami!

Możliwe, że dokupię jeszcze tylko ten Iwostin Sensitię Zero, bo próbka sprawiła na mnie dobre wrażenie. Sprawdzi się, gdybym miała skórę podrażnioną przez mrozy lub nadmierne ogrzewanie...
Najpierw jednak wypróbuję balsam z linii AA Men, który kupiłam TŻ - jest bezzapachowy, a jak wypróbowałam na dłoni, to efekt był całkiem fajny.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-14, 08:44   #1560
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Nie ta figura. Jakoś nie mogę się przekonać do siebie w kolorowych spodniach. Bardzo mi się podobają, ale boję się, że przeleżą w szafie jeśli je kupię.
emuś przecież jesteś szczuplutka, pasowałyby Ci takie spodnie

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Po siłowni poszłyśmy z mamą do Rossmanna, dumałam chwilę nad masłem Flos Lek. Mama zapytała, "ale ile masz tych maseł?", mówię szczerze, że "masło tylko jedno, balsamów sporo", na co mama stwierdziła, że "dwa masła to takie optymalne minimum!", więc wzięłam waniliowo-czekoladowe bez wyrzutów.
Hehe, może Twoja mama do nas dołączy, bo dobry ma tok myślenia

Wymaseczkowałam się wczoraj maseczką AA z Biedronki i fajna ta nawilżająca, ale z ogórkiem matująca mi lepiej podeszła Faktycznie miałam po niej matową buźkę przez dłuższy czas a jedocześnie nie była ściągnięta. Nie chciało mi się za to próbować z żelatyną na włosach. Może dziś się uda.

W ogóle okropnie dziś za oknem, mam ochotę przespać cały dzień
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:19.