Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz. IX - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-29, 16:15   #1531
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Aż zrobiłam test z ciekawości. Rolowałam koło ucha i na przedziałku i spoko, wszystko zależy jak mocno się przytknie roller do skóry, nie będę nim robiła całego zabiegu, bo jednak igły nie są do tego ale kiedyś przy okazji kupię mniejsze.

Na pewno nie po samym rollerze nie było takich efektów, najlepiej coś pod niego dać jakieś ampułki, krem zależy co chcesz uzyskać. Jak na blizny to roller 5 lub 7 mm ale to już zaboli, najlepiej kupić Emlę, to maść znieczulająca, kupisz bez recepty ale swoje kosztuje. Używałam do zabiegów laserowych i na prawdę o niebo mniej boli Poza tym jak na twarz to wysokie filtry trzeba stosować SPF 50. Ciekawa jestem jak by Twój TŻ zareagował jakbyś go zaatakowała takim narzędziem
Mój roller kupowałam za mniej niż 40 zł grubo ponad pół roku temu i spokojnie wystarcza, nie widzę potrzeby żeby płacić te 100 zł czy więcej (nie patrzyłam jakie tam są teraz ceny).

No właśnie a na skalp trzeba by mieć takie małe igiełki, podejrzewam, że to zupełnie nie boli nawet wrażliwców
są takie specjalne wąskie akurat na przedziałek ( a przynajmniej kiedyś sprzedawali) . Włosów by nie powyrywały.

Ciekawe jakie byłyby efekty na skalpie. Na tych zdjęciach które wcześniej przesłałaś było widać ogromną różnicę, ale ile w tym prawdy

Znając jego to by się poddał Ale czytałam o tym troche i dziewczyny pisały że żeby utrzymać efekt poprawy trzeba rolować się regularnie, bo jak się przestaje to wszystko wraca do normy
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:02   #1532
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Też myślałam o rollerze ( na twarz, bo na skalp nie bardzo miałabym co aplikować, no chyba, że na sucho) ale niestety mam skłonność do pękania naczynek

Dziewczyny czy Wam też tak włosy lecą? Tak się cieszyłam z burzy bejbików, ale jak patrzę ile włosów gubię to ostateczny bilans i tak wyjdzie na zero , jak nie na minusie. Żal, smutek, głód i rozpacz
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 17:38   #1533
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Też myślałam o rollerze ( na twarz, bo na skalp nie bardzo miałabym co aplikować, no chyba, że na sucho) ale niestety mam skłonność do pękania naczynek

Dziewczyny czy Wam też tak włosy lecą? Tak się cieszyłam z burzy bejbików, ale jak patrzę ile włosów gubię to ostateczny bilans i tak wyjdzie na zero , jak nie na minusie. Żal, smutek, głód i rozpacz
Ja się męczyłam z wypadaniem, ale uporałam się z tym za pomocą kozieradki i szamponu z czarną rzepą
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 20:38   #1534
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ciekawe jakie byłyby efekty na skalpie. Na tych zdjęciach które wcześniej przesłałaś było widać ogromną różnicę, ale ile w tym prawdy

Znając jego to by się poddał Ale czytałam o tym troche i dziewczyny pisały że żeby utrzymać efekt poprawy trzeba rolować się regularnie, bo jak się przestaje to wszystko wraca do normy
Co do ujędrniania czy cellulitu to pewnie tak. Robiłam rollerem twarz i dekolt i efekty były fajne ale potem przeszłam na kwasy i ciężko powiedzieć. Inna sprawa z bliznami czy skalpem, bo przecież jak będą efekty to pozostaną.
Usuwałam bliznę laserowo a to też polega na nakłuwaniu (wiadomo efekt przy laserze dużo lepszy i szybszy) ale efekty pozostały a dopiero po kilku miesiącach były najlepsze.

Ciężko tak jednoznacznie stwierdzić ale można spróbować, jak ktoś ma ochotę
Zamówiłam dziś mydło cedrowe do ciała i włosów, balsam i wcierkę z enzymu z pijawek i wcierkę Agafii chyba...
Poszalałam bo okazało się, że obie rzeczy z pijawki po 10 zł tańsze bo wyprzedaż a sprzedawca ma bazę dosłownie kilometr od mojego domu czyli sama odbiorę
Wydając zaoszczędziła

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Też myślałam o rollerze ( na twarz, bo na skalp nie bardzo miałabym co aplikować, no chyba, że na sucho) ale niestety mam skłonność do pękania naczynek

Dziewczyny czy Wam też tak włosy lecą? Tak się cieszyłam z burzy bejbików, ale jak patrzę ile włosów gubię to ostateczny bilans i tak wyjdzie na zero , jak nie na minusie. Żal, smutek, głód i rozpacz
Biegnij po kozieradkę Mi pomogła błyskawicznie, po tygodniu- dwóch zapomniałam, że mi włosy wypadały. A na marginesie to dziś dolałam trochę do Jantaru, nie chce mi się codziennie bawić z wcierkami ale po umyciu będę stosowała.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 20:49   #1535
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Nie pamiętam kto ale chyba scrabble poleciła mi dodawanie oleju do maski/odżywki i nakładanie tego zamiast samego oleju.
O dzięęęęękii ci Boginiiii!
Włoski lejące, mięciutkie, nie plątają się tak szybko i błyszczą, a to na moich można było osiągnąć jedynie farbą. Najpierw myślałam że to kuracja z mariona tak zadziałała ale dzisiaj widzę to ta odżywka z olejem plus szampon z keratyną Joanny.

Dzisiaj pierwszy raz wtarłam odżywkę Anny, zaczynamy kuracyjkę nią.

Miałam napisać coś o tym oleju łopianowym z arganowym ale ciężko coś powiedzieć po pierwszym razie. Mam tylko wrażenie że to on tak nabłyszczył włosy bo dodałam go trochę do odżywki.
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 21:17   #1536
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez MassieDran Pokaż wiadomość
Ja się męczyłam z wypadaniem, ale uporałam się z tym za pomocą kozieradki i szamponu z czarną rzepą
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Biegnij po kozieradkę Mi pomogła błyskawicznie, po tygodniu- dwóch zapomniałam, że mi włosy wypadały. A na marginesie to dziś dolałam trochę do Jantaru, nie chce mi się codziennie bawić z wcierkami ale po umyciu będę stosowała.
Dzięki dziewczyny Kozieradkę mam. Planowałam rozpocząć wcieranie po zdenkowaniu brzozówki, ale chyba zacznę szybciej
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 21:26   #1537
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Nie pamiętam kto ale chyba scrabble poleciła mi dodawanie oleju do maski/odżywki i nakładanie tego zamiast samego oleju.
O dzięęęęękii ci Boginiiii!
Włoski lejące, mięciutkie, nie plątają się tak szybko i błyszczą, a to na moich można było osiągnąć jedynie farbą. Najpierw myślałam że to kuracja z mariona tak zadziałała ale dzisiaj widzę to ta odżywka z olejem plus szampon z keratyną Joanny.

Dzisiaj pierwszy raz wtarłam odżywkę Anny, zaczynamy kuracyjkę nią.

Miałam napisać coś o tym oleju łopianowym z arganowym ale ciężko coś powiedzieć po pierwszym razie. Mam tylko wrażenie że to on tak nabłyszczył włosy bo dodałam go trochę do odżywki.
A Wiesz, że swego czasu miałam to samo? Żadna odżywka nie dawała mi takiego efektu miękkich i mięsistych włosów jak farbowanie. Myślałam, że to normalne, teraz wiem, że używałam samych bomb silikonowych z wypełniaczami ubytków zamiast dobrych odżywek
Błędne koło i wiecznie suche i rozdwojone włosy.
Szukaj najlepszych dla siebie olei, niektóre działają cuda, chociaż lniany pasuje większości osób.
No i rób olejowanie z odżywką/ maską ale kiedyś jak nie będzie Ci się chciało dolej dosłownie kroplę olejku do odżywki bez spłukiwania. Efekt jest niesamowity, tylko nie przesadź i nakładaj od ucha w dół
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 21:31   #1538
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

a ja ciągle tej kozieradki nie kupiłam na pamięć coś muszę kupić oj starość nie radość
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 21:34   #1539
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny Kozieradkę mam. Planowałam rozpocząć wcieranie po zdenkowaniu brzozówki, ale chyba zacznę szybciej
Zacznij jak najprędzej, szkoda tych traconych każdego dnia włosów a do brzozówki wrócisz potem.
Musimy Massie dziękować, to ona jest największym orędownikiem kozieradki U nie pierwszy raz wypadały, myślałam, że samo przejdzie a włosy leciały i leciały, żałuję, że od razu nie użyłam kozieradki jak kazała.
U mnie nie ma dramatu, bo tak mam ich sporo, niemniej Massie

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwka37 Pokaż wiadomość
a ja ciągle tej kozieradki nie kupiłam na pamięć coś muszę kupić oj starość nie radość
Lecytynka mam pół opakowania, bo używałam do wcierek, wysłać Ci?

Melduję, że olej makowy jest bardzo fajny spisuje się u mnie podobnie do tego ze słodkich migdałów, włoski wygładzone, błyszczące, żyć nie umierać
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 21:36   #1540
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Lecytynka mam pół opakowania, bo używałam do wcierek, wysłać Ci?

Melduję, że olej makowy jest bardzo fajny spisuje się u mnie podobnie do tego ze słodkich migdałów, włoski wygładzone, błyszczące, żyć nie umierać


wysłać wysłać bo i tak pewnie zapomnę kupić
to się cieszę że pasuje ci
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-29, 22:08   #1541
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Wyślij adres na priva i tak muszę się po nią wybrać
A na marginesie to co dobrego można by jeszcze kupić w zielarskim?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-29, 22:25   #1542
sylwka37
koci świat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14 157
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wyślij adres na priva i tak muszę się po nią wybrać
A na marginesie to co dobrego można by jeszcze kupić w zielarskim?
spoko kochana - mam nadzieję że w tym tygodniu już na pewno kupię
można kupić mój ukochany krem do twarzy - sylveco - lekki krem brzozowy jeden z nielicznych które mnie nie uczulają
__________________
wszystkowątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 08:49   #1543
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Witam Piękne Panie
mamy wiosne


Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość

Dziewczyny czy Wam też tak włosy lecą? Tak się cieszyłam z burzy bejbików, ale jak patrzę ile włosów gubię to ostateczny bilans i tak wyjdzie na zero , jak nie na minusie. Żal, smutek, głód i rozpacz
właśnie weszłam , żeby napisać o tym. Mam poważny problem z wypadaniem
ostatnio nakładałam na włosy farbę, myślę , że to może jej sprawka ;/
włosy wypadają garściami
...a może to przesilenie wiosenne
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:14   #1544
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Wiosna, nie dość że zaspałam na spotkanie to jeszcze przestawili mi czas

Następna kandydatka do kozieradki, Wiecie może to rzeczywiście przesilenie? Nigdy w to nie wierzyłam ale skoro tylu osób dotyka może coś w tym jest
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 09:51   #1545
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

U mnie tez masowe linienie znow... teraz nie wiem, czy to seboradin, czy tarczyca sie sypnela znow, czy wiosna... I badz tu czlowieku madry...
Jutro jade na badania, zeby wykluczyc lub potwierdzic jedna z hipotez... i zahacze o zielarski i tez sobie kupie ta kozieradke, chociaz ostatnio odebralam moje zamowienie z jantarem, gliceryna, olejkiem rycynowym, nafta, szamponem pokrzywowym... i juz sie nie moge doczekac, kiedy zaczne tego uzywac... no, ale skoro Wam ta kozieradka tak pomaga, to nie omieszkam jeszcze tego dokupic..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 10:06   #1546
sreberko4
Zakorzenienie
 
Avatar sreberko4
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 3 797
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Dzień dobry dziewczyny

Czytam ten wątek codziennie ale się nie udzielam ale mam ten sam problem-wiosenne wypadanie włosów, dlatego przbywam z pytaniem-w jakiej formie kupujecie kozieradke? Dostane ja na allegro? Pytam bo już raz zamiast olejku BDFM kupiłam mleczko,ktoś w rosmanie źle ustawil, a ja nie byłam pewna i teraz kłade na włosy krem bo co z tym zrobie na szczęście moje włosy są mięciutkie po nim więc myślę, że go szybko zużyję
__________________
"I Was Born To Love You..."
sreberko4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:18   #1547
Constanca
Raczkowanie
 
Avatar Constanca
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 311
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Nie no...Dziewczyny. To musi być jakieś wiosenne wypadanie, bo niestety od 4 dni i ja tracę włosy na potęgę. Wszystko było w porządku, aż tu z dnia na dzień tak drastyczna zmiana. Aż jestem w szoku. Naprawdę.Wkurza mnie to. I tak mam mało włosów...
__________________
Constanca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 11:38   #1548
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Constanca Pokaż wiadomość
Nie no...Dziewczyny. To musi być jakieś wiosenne wypadanie, bo niestety od 4 dni i ja tracę włosy na potęgę. Wszystko było w porządku, aż tu z dnia na dzień tak drastyczna zmiana. Aż jestem w szoku. Naprawdę.Wkurza mnie to. I tak mam mało włosów...
Ja tez mam malo wlosow, dlatego kazdy jest u mnie na wage zlota... i jak widze na szczotce teraz te wlosy, to az czuje, ze mnie wszystko boli...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 13:08   #1549
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A Wiesz, że swego czasu miałam to samo? Żadna odżywka nie dawała mi takiego efektu miękkich i mięsistych włosów jak farbowanie. Myślałam, że to normalne, teraz wiem, że używałam samych bomb silikonowych z wypełniaczami ubytków zamiast dobrych odżywek
Błędne koło i wiecznie suche i rozdwojone włosy.
Szukaj najlepszych dla siebie olei, niektóre działają cuda, chociaż lniany pasuje większości osób.
No i rób olejowanie z odżywką/ maską ale kiedyś jak nie będzie Ci się chciało dolej dosłownie kroplę olejku do odżywki bez spłukiwania. Efekt jest niesamowity, tylko nie przesadź i nakładaj od ucha w dół
ja od czasu do czasu używam z silikonami bo mam paskudne końce, ogólnie całe mam rozjaśniane i przykryte ciemniejszą farbą.
Kiedyś lniany był idealny dla mnie ale po rozjaśnianiu niestety, ot taki, ni zły ni dobry. Dobrze się zwykła oliwa z oliwek spisuje.

dziewczyny, pisałyście gdzieś jakich odżywek używacie?
muszę sobie coś sprawić a kompletnie nie mam pomysłu co.
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-30, 13:29   #1550
meire
Zakorzenienie
 
Avatar meire
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 318
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość

dziewczyny, pisałyście gdzieś jakich odżywek używacie?
muszę sobie coś sprawić a kompletnie nie mam pomysłu co.
Ja mam garniera z awokado i karite, cece arganowa (uwielbiam ja ) i to sa moje typy ulubione na codzien.. no i kupilam tego jantara, ale dopiero czeka na uzycie... a tak, to mam jeszcze jakies maski (dwa razy w tygodniu nimi traktuje moje rozjasniane wlosy)..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Shouldn't let You torture me so sweetly... but I can't say "no" to You...





Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015


meire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 13:39   #1551
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Ja mam garniera z awokado i karite, cece arganowa (uwielbiam ja ) i to sa moje typy ulubione na codzien.. no i kupilam tego jantara, ale dopiero czeka na uzycie... a tak, to mam jeszcze jakies maski (dwa razy w tygodniu nimi traktuje moje rozjasniane wlosy)..


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mam już jakaś z arganem, a do garniera się przymierzam, dzięki
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:33   #1552
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Witam nowe zapuszczające towarzyszki

Co to za plaga wypadania? U mnie też zaczęło się z dnia na dzień, dziwne ale co? Trzeba się ratować. Jak ktoś ma w domu to polecam profilaktycznie dolać kozieradki do wcierki, jak to rzeczywiście przesilenie wiosenne to lepiej dmuchać na zimne
Sama dolałam do Jantaru i o chwała, zupełnie jej nie czuć.
Massie polecała też szampon z rzepy, ja akurat stosowałam wtedy z pokrzywy, może to też w jakimś stopniu pomaga?

Maski czy odżywki? U mnie Garnier A& K zawsze i Pottersa z aloesem jako nawilżacz pod olejowanie i jako b/s. Reszta jest wymieniana systematycznie, nie zachwycają tak żeby kupić ponownie. A i jeszcze Garnier Fruktis ten pomarańczowy Goodbye Damage do bardzo zniszczonych, jedwab z tej serii też b. fajny.

krzaki w stodole a kokosowy? Moje go uwielbiają tak samo ze słodkich migdałów.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2014-03-30 o 14:35
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 14:48   #1553
Krzaki_w_stodole
Zadomowienie
 
Avatar Krzaki_w_stodole
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 677
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Witam nowe zapuszczające towarzyszki

Co to za plaga wypadania? U mnie też zaczęło się z dnia na dzień, dziwne ale co? Trzeba się ratować. Jak ktoś ma w domu to polecam profilaktycznie dolać kozieradki do wcierki, jak to rzeczywiście przesilenie wiosenne to lepiej dmuchać na zimne
Sama dolałam do Jantaru i o chwała, zupełnie jej nie czuć.
Massie polecała też szampon z rzepy, ja akurat stosowałam wtedy z pokrzywy, może to też w jakimś stopniu pomaga?

Maski czy odżywki? U mnie Garnier A& K zawsze i Pottersa z aloesem jako nawilżacz pod olejowanie i jako b/s. Reszta jest wymieniana systematycznie, nie zachwycają tak żeby kupić ponownie. A i jeszcze Garnier Fruktis ten pomarańczowy Goodbye Damage do bardzo zniszczonych, jedwab z tej serii też b. fajny.

krzaki w stodole a kokosowy? Moje go uwielbiają tak samo ze słodkich migdałów.
miałam przed rozjaśnianiem koksowy i jakoś niespecjalnie mi podchodził.
póki co zostanę przy tej oliwie z oliwek, jak ja wykończę to będę dalej myśleć.
__________________
Dotknij mnie!
Krzaki_w_stodole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 16:19   #1554
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6 543
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Hej jak tam? Trochę tu cicho my juz jedziemy po psa

Mi też włosy wypadają. Nie wiem czy te przedłużone się sypią albo łamią czy to moje te które nie są zczepione tulejkami muszę się przyglądnąć
_agg_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 17:35   #1555
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

heej
u mnie jantar stoi w szfce tkniety może 2 razy ;/ seboradin wcierałam a do tego nie mogę sie zmotywowac, chyba go wypsikam i znowu kupię tamtego śmierdziela hehe
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 18:11   #1556
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Hej agg, jak było?
Muszą Ci wypadać Twoje, bo gdyby to było przez doczepione to by zostały w ringach... poza tym zawsze jak się zdejmuje ringi czy tulejki są w nich włosy które by normalnie poleciały. Następna do kozieradki czy masz jakiś inny sposób?

Ja też się nie mogę zmotywować do wcierek, wiosna nie sprzyja siedzeniu nad włosami, szkoda życia
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-30, 19:16   #1557
MeredithGrey
Zadomowienie
 
Avatar MeredithGrey
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 468
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

A mnie jakos nie lecą wlosy.. może przez radicala chociaż akurat ja na gestosc nie narzekam, a na dlugosc;p
__________________
Książki 2015
5/52
ROLKOholizm! Jesien 2014. ..
MeredithGrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 07:44   #1558
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Co do ujędrniania czy cellulitu to pewnie tak. Robiłam rollerem twarz i dekolt i efekty były fajne ale potem przeszłam na kwasy i ciężko powiedzieć. Inna sprawa z bliznami czy skalpem, bo przecież jak będą efekty to pozostaną.
Usuwałam bliznę laserowo a to też polega na nakłuwaniu (wiadomo efekt przy laserze dużo lepszy i szybszy) ale efekty pozostały a dopiero po kilku miesiącach były najlepsze.

Ciężko tak jednoznacznie stwierdzić ale można spróbować, jak ktoś ma ochotę
Zamówiłam dziś mydło cedrowe do ciała i włosów, balsam i wcierkę z enzymu z pijawek i wcierkę Agafii chyba...
Poszalałam bo okazało się, że obie rzeczy z pijawki po 10 zł tańsze bo wyprzedaż a sprzedawca ma bazę dosłownie kilometr od mojego domu czyli sama odbiorę
Wydając zaoszczędziła
Kurcze no Jak znajdę chwile to sie wgłębie w temat, bo przez weekend nie było czasu. Może masz rację, że efekty zostaną

Miałam ten balsam z pijawek dwa razy Ale jakoś nic u mnie nie zdziałał Więc 3 opakowania już nie kupiłam I wcierke Agafii miałam... Boże czego ja nie miałam

Też bym chciała żeby w mojej okolicy były takie sklepy

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Krzaki_w_stodole Pokaż wiadomość
Nie pamiętam kto ale chyba scrabble poleciła mi dodawanie oleju do maski/odżywki i nakładanie tego zamiast samego oleju.
O dzięęęęękii ci Boginiiii!
Włoski lejące, mięciutkie, nie plątają się tak szybko i błyszczą, a to na moich można było osiągnąć jedynie farbą. Najpierw myślałam że to kuracja z mariona tak zadziałała ale dzisiaj widzę to ta odżywka z olejem plus szampon z keratyną Joanny.

Dzisiaj pierwszy raz wtarłam odżywkę Anny, zaczynamy kuracyjkę nią.

Miałam napisać coś o tym oleju łopianowym z arganowym ale ciężko coś powiedzieć po pierwszym razie. Mam tylko wrażenie że to on tak nabłyszczył włosy bo dodałam go trochę do odżywki.

A ja dalej nie wypróbowałam tego sposobu Dziś spróbuję skoro mówicie że efekty takie cudowne

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:38 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zacznij jak najprędzej, szkoda tych traconych każdego dnia włosów a do brzozówki wrócisz potem.
Musimy Massie dziękować, to ona jest największym orędownikiem kozieradki U nie pierwszy raz wypadały, myślałam, że samo przejdzie a włosy leciały i leciały, żałuję, że od razu nie użyłam kozieradki jak kazała.
U mnie nie ma dramatu, bo tak mam ich sporo, niemniej Massie
Kochana nie ma za co Kozieradka

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:39 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Wiosna, nie dość że zaspałam na spotkanie to jeszcze przestawili mi czas

Następna kandydatka do kozieradki, Wiecie może to rzeczywiście przesilenie? Nigdy w to nie wierzyłam ale skoro tylu osób dotyka może coś w tym jest
Jest, jest Ja co roku na początku wiosny linije Teraz marzec się już kończy i odpukać, włos z głowy nie leci i oby tak zostało No ale kozieradka na posterunku, więc może dlatego

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
U mnie tez masowe linienie znow... teraz nie wiem, czy to seboradin, czy tarczyca sie sypnela znow, czy wiosna... I badz tu czlowieku madry...
Jutro jade na badania, zeby wykluczyc lub potwierdzic jedna z hipotez... i zahacze o zielarski i tez sobie kupie ta kozieradke, chociaz ostatnio odebralam moje zamowienie z jantarem, gliceryna, olejkiem rycynowym, nafta, szamponem pokrzywowym... i juz sie nie moge doczekac, kiedy zaczne tego uzywac... no, ale skoro Wam ta kozieradka tak pomaga, to nie omieszkam jeszcze tego dokupic..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja dziś jadę odebrać wyniki tarczycy i prolaktyny Rany jak zawsze sie tego boje...

Kupuj kozieradkę, ale już

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:43 ----------

Cytat:
Napisane przez sreberko4 Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny

Czytam ten wątek codziennie ale się nie udzielam ale mam ten sam problem-wiosenne wypadanie włosów, dlatego przbywam z pytaniem-w jakiej formie kupujecie kozieradke? Dostane ja na allegro? Pytam bo już raz zamiast olejku BDFM kupiłam mleczko,ktoś w rosmanie źle ustawil, a ja nie byłam pewna i teraz kłade na włosy krem bo co z tym zrobie na szczęście moje włosy są mięciutkie po nim więc myślę, że go szybko zużyję
Najlepiej w aptece lub zielarskim Miałam kiedyś z allegro i też była dobra
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 07:49   #1559
MassieDran
Zakorzenienie
 
Avatar MassieDran
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 095
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Ja tez mam malo wlosow, dlatego kazdy jest u mnie na wage zlota... i jak widze na szczotce teraz te wlosy, to az czuje, ze mnie wszystko boli...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Hej agg, jak było?
Muszą Ci wypadać Twoje, bo gdyby to było przez doczepione to by zostały w ringach... poza tym zawsze jak się zdejmuje ringi czy tulejki są w nich włosy które by normalnie poleciały. Następna do kozieradki czy masz jakiś inny sposób?

Ja też się nie mogę zmotywować do wcierek, wiosna nie sprzyja siedzeniu nad włosami, szkoda życia
Wszystkie będziemy wcierać kozieradkę i pachnieć na wiosnę rosołkiem



Oooooooooooooooooo tak

---------- Dopisano o 08:49 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez MeredithGrey Pokaż wiadomość
A mnie jakos nie lecą wlosy.. może przez radicala chociaż akurat ja na gestosc nie narzekam, a na dlugosc;p
To tak samo jak ja, kiedy te włosy będą długie
__________________





MassieDran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-31, 08:09   #1560
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów - czyli porostomaniaczki w akcji! cz.

Znalazłam całkiem niedaleko sklep zielarski, kurka a myślałam, że mamy tylko jeden z prawdziwego zdarzenia.
Widziałam fotki i półki uginają się od towaru
Idę dziś na polowanie, spisałam sobie zioła do płukanek przyciemniających i na porost.
Chyba zostawię w domu połowę zawartości portfela, bo pewnie pół sklepu przyniosę do domu
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-02 11:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:17.