Październikowe mamy 2017 ❤ - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-13, 17:23   #1531
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
spodnie i leginsy ciążowe


Ja jeszcze przed ciąża kupiłam w H&M na wyprzedaży parę fajnych ciążowych ciuchów za ułamek ceny
Bylam w sobote w h&m i było sporo modeli spodni w cenie 70-100 zł, w sumie spodnie "nie ciążowe" są też w podobnej cenie. A jak się trafi na promocje to można się niezle obkupić. Odwiedziłam też sklep typowo ciążowy nazwy nie podam, bo nie pamiętam i tam ceny to były z kosmosu. Zwykła bawełniana bluzka w cenie prawie 100, jeansy prawie 250 - jakaś masakra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:26   #1532
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
ja zamiast ciążowych to trochę szersze będę kupować. Chyba, że urosnę i wygodniej będzie kupić ciążowe... Ehh sama nie wiem, nie znam się jeszcze na tym wszystkim...

Mnie głowa boli wieczorem przed snem
Mnie tez. Dodatkowo mnie ssie w żołądku i jest mi niedobrze. Zjedzenie czegoś rzadko pomaga. I tak co noc.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 17:34   #1533
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Mnie tez. Dodatkowo mnie ssie w żołądku i jest mi niedobrze. Zjedzenie czegoś rzadko pomaga. I tak co noc.
Mam to samo, ogólnie to 80 % czasu w ciągu dnia mam ssanie i ból żołądka. Dziś przed wyjściem do pracy zwróciłam śniadanie. Jeszcze mój mąż zaraził mnie przeziębieniem. Masakra
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:23   #1534
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja wygrzebię ciuchy z poprzedniej ciąży - jedna para spodni, dwie sztuki legginsów, kilka koszulek i sukienek. Z nieciążowych nosiłam dresowe spodnie 3/4 z decathlona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:48   #1535
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja mam parę rzeczy z poprzedniej ciąży ale nie wiem co się będzie nadawało po leżeniu w piwnicy. Coś ciążowego muszę kupić, bo rzeczy które teraz noszę to myślę że posłużą w większości oprócz spodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:51   #1536
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dottta Pokaż wiadomość
spodnie i leginsy ciążowe


Ja jeszcze przed ciąża kupiłam w H&M na wyprzedaży parę fajnych ciążowych ciuchów za ułamek ceny
Wyprzedaże? To coś dla mnie 😊
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 18:53   #1537
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Ja mam parę rzeczy z poprzedniej ciąży ale nie wiem co się będzie nadawało po leżeniu w piwnicy. Coś ciążowego muszę kupić, bo rzeczy które teraz noszę to myślę że posłużą w większości oprócz spodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To jest plus bycia drugi raz w ciąży Ja kurczę większość rzeczy, które noszę będę musiała odłożyć, bo są obcisłe! Więc czeka mnie praktycznie całkowita wymiana garderoby na czas dużego brzucha :<
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 18:57   #1538
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
To jest plus bycia drugi raz w ciąży Ja kurczę większość rzeczy, które noszę będę musiała odłożyć, bo są obcisłe! Więc czeka mnie praktycznie całkowita wymiana garderoby na czas dużego brzucha :<
Ja niestety nie wróciłam do rozmiaru z przed ciąży S/M, tylko M/L bardziej nawet L także teraz trochę więcej luźnych rzeczy miałam, bo okropnie woda się we mnie zbierała i wygladalam okropnie. Teraz trochę lepiej ale ubrania przynajmniej luźniejsze mam na dłużej 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:11   #1539
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja mam w domu same jeansy jedna para leginsow może się znajdzie. Ale akurat w zeszłym miesiącu dostałam dwie pary jeansów trochę za dużych w pasie więc będą akurat. Mam nadzieję, że aż tak się nie roztyje i będę mogła chodzić jak najdłużej w normalnych spodniach
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:23   #1540
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Ja też na szczęście mam ubrania z poprzedniej ciąży a latem będę chodzić po prostu w szerokich sukienkach, teraz modne są takie luźne, więc na pewno coś znajdę.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:24   #1541
dottta
Zakorzenienie
 
Avatar dottta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 999
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Ja mam parę rzeczy z poprzedniej ciąży ale nie wiem co się będzie nadawało po leżeniu w piwnicy. Coś ciążowego muszę kupić, bo rzeczy które teraz noszę to myślę że posłużą w większości oprócz spodni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też mam trochę ciuchów z poprzedniej ciąży ale nie wszystko się nadaje, trochę też posłałam w świat.

Edytowane przez dottta
Czas edycji: 2017-03-13 o 19:26
dottta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-13, 19:28   #1542
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
To jest plus bycia drugi raz w ciąży Ja kurczę większość rzeczy, które noszę będę musiała odłożyć, bo są obcisłe! Więc czeka mnie praktycznie całkowita wymiana garderoby na czas dużego brzucha :<
Pod warunkiem, że nie ma dużej różnicy wieku
Moje ciążowe ciuchy miałyby 12lat ...gdybym je miała 😄
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:38   #1543
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez alla83 Pokaż wiadomość
Pod warunkiem, że nie ma dużej różnicy wieku
Moje ciążowe ciuchy miałyby 12lat ...gdybym je miała

Haha to akurat prawda! u Ciebie to prawie jak pierwszy raz
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:59   #1544
alla83
Wtajemniczenie
 
Avatar alla83
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2 325
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Haha to akurat prawda! u Ciebie to prawie jak pierwszy raz
Uwierz mi tak się czuję 🙄
Przeżywam wszystko jak dziecko
alla83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 19:59   #1545
kasiastka
Raczkowanie
 
Avatar kasiastka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 330
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
cześć z rana, czytam cały czas wątek ale nie mam kiedy pisać.
wczoraj przeleżałam cały dzień z bólem głowy, mam czasem takie napady w czwartek zapytam lekarza co mogę brać.

powiedziałam dziś w pracy o moim stanie, wysciskali mnie, pogratulowali, już się zaczeły żarty.- kurcze a tak sie bałam
Zazdro! U mnie na pewno będzie akcja, foch szefa murowany. Ale te atrakcje zostawiam sobie na koniec marca, gdy już będę wiedziała po prenatalnych, jak się sprawy mają.

Ja też jestem troszkę szersza wieczorem, ale bez szału jakiegoś. Nadal sama mam wątpliwości, czy to brzuch ciążowy, czy po prostu efekty mojego pofolgowania z jedzeniem Uspokaja mnie fakt, że piszecie, że też nie widzicie jeszcze jakiś spektakularnych zmian
kasiastka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 20:16   #1546
very niceee
Zadomowienie
 
Avatar very niceee
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 257
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Dziewczyny? Zaczęła Wam waga rosnąć, czy spadać? Bo u mnie pomimo wymiotów waga w górę... A z częścią ulubionych ciuchów już mogę się pożegnać
Ja póki co ok. 4-5 kg mniej, więc patrząc na mnie nikt by nie powiedział, że jestem w ciąży. Co do ciuszków ciążowych dostałam już trochę od siostry, bo akurat rodziła jesienią zeszłego roku. Nie zamierzam wydawać kasy na nowe, ciążowe rzeczy. Chyba, że wpadnę do jakiegoś ciucholandu. Póki co w sklepie kupiłam tylko 2 pary leginsów, koszulę do spania i szlafrok.
__________________
14.06. 2010
14.02.2015
13.08.2016
Ex Au pair De
very niceee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:18   #1547
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Mnie właśnie cisną moje spodnie od piżamy . A ciuchy ciążowe na pewno częściowo dostanę w spadku, to mnie pociesza po tym jak czytam co piszecie o ich cenach :O
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-13, 21:47   #1548
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

W moim przypadku, mama i siostra to też dobry sponsor Kupiły mi już kilka ciuszków, jak spojrzałam na ceny, to aż zaczęłam krzyczeć, że kto to widział, żeby tyle pieniędzy wydawać.. Ja, jako pierwsza w najbliższej rodzinie (mama, tata, siostra, brat) zaszłam w ciążę, to kobiety szaleją. Następnym razem powiem, że żadnych ciuchów nie chcę, żadnego wydawania pieniędzy na przedrogie ciążowe ciuchy. Szkoda mi, że musiały tyle wydać, kiedy pieniądz taki potrzebny... O ciuchach dowiedziałam się po fakcie, nie miałam jak interweniowac przed. Nu, ale chociaż mam sukienkę, taką bardziej dresową, bawełnianą, legginsy ciążowe i dwie bluzki. Jak zobaczyłam ceny, to zbierałam szczękę z podłogi.. Rozbój w biały dzień!
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 05:36   #1549
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Zważyłam się i jestem 1 kg na plusie w porównaniu do wagi początkowej.

Przypomniałam sobie, że kiedyś mi się udało wygrzebać w outlecie t-shirty ciążowe za jakieś grosze. Z luźnych ubran jakie mam w szafie to aż 1 sweter i 1 bluzka, więc na pewno dokupię jeansy, jakiś sweter rozpinany, sukienkę, spodenki i bluzki na lato. Na pewno będę czatować na promocje, bo jeśli chodzi o ubrania, to mam taką życiową zasadę, że nigdy nie kupuję w normalnych cenach niczego.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-14, 05:49   #1550
Katka20
Rozeznanie
 
Avatar Katka20
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: tam nie tutaj
Wiadomości: 945
GG do Katka20
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez letstry Pokaż wiadomość
Obie nazwy tego badania są poprawne Mamaginekolog akurat używa nazwy NIPT

Chodziło mi o te badania na własną rękę, więc skierowanie mnie nie obchodzi .
Tak ja chcę zrobić na własną rękę w Vitalabo i wymagane jest skierowanie od lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:49 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Cytat:
Napisane przez very niceee Pokaż wiadomość
Ja póki co ok. 4-5 kg mniej, więc patrząc na mnie nikt by nie powiedział, że jestem w ciąży. Co do ciuszków ciążowych dostałam już trochę od siostry, bo akurat rodziła jesienią zeszłego roku. Nie zamierzam wydawać kasy na nowe, ciążowe rzeczy. Chyba, że wpadnę do jakiegoś ciucholandu. Póki co w sklepie kupiłam tylko 2 pary leginsów, koszulę do spania i szlafrok.
U mnie to samo. Nie dość, że ogólnie niska waga to przez wymioty i ciągłe nudności 5kg poszłoooooo.......

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:41   #1551
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Zważyłam się i jestem 1 kg na plusie w porównaniu do wagi początkowej.

Przypomniałam sobie, że kiedyś mi się udało wygrzebać w outlecie t-shirty ciążowe za jakieś grosze. Z luźnych ubran jakie mam w szafie to aż 1 sweter i 1 bluzka, więc na pewno dokupię jeansy, jakiś sweter rozpinany, sukienkę, spodenki i bluzki na lato. Na pewno będę czatować na promocje, bo jeśli chodzi o ubrania, to mam taką życiową zasadę, że nigdy nie kupuję w normalnych cenach niczego.
Mam tak samo z tymi promocjami. W życiu nie kupuje nic za normalną cenę. Promocje zawsze gdzieś jakieś się znajdą. W moim przypadku cierpliwość popłaca.
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 07:53   #1552
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Mam tak samo z tymi promocjami. W życiu nie kupuje nic za normalną cenę. Promocje zawsze gdzieś jakieś się znajdą. W moim przypadku cierpliwość popłaca.
Teraz w h&m były spodnie ciążowe na promocji za 18eu i co? U mnie nie ma działu ciążowego a w ciemno nie zamówie. Normalnie kosztują ponad 40eu. Bluzki też w okolicy 10eu. Wkurzyłam się, bo nawet nie ma jak sprawdzić gdzie są te działy w sklepach...

Mało kiedy kupuje sobie coś bez promocji, w zeszłym roku kurtkę kupiłam ale też na przecenie z 400 na 200zl. A tak to mało na siebie wydaje.


Głowa mi dzisiaj pęka aż do wymiotów. Byle do 15 i powrotu męża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:06   #1553
joasiala
Zadomowienie
 
Avatar joasiala
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 399
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Pocieszające jest, że pewnie po wielkanocy zaczną się wyprzedaże i będzie można coś fajnego upolować 😃

A u mnie powoli mdłości chyba już mijają. Pozostała jeszcze senność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
joasiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:14   #1554
norka93
Wtajemniczenie
 
Avatar norka93
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 692
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Aleaa_ Pokaż wiadomość
Głowa mi dzisiaj pęka aż do wymiotów. Byle do 15 i powrotu męża...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie żebym była jakaś tego ten, ale jak to jest mieć wymioty w ciąży? Zawsze mnie to zastanawiało, myślałam, że będę musiała biegać do kibelka co chwilę, naoglądałam się tego w filmach, a potem gdzieś przeczytałam, że wymioty ma tylko niewielka część kobiet i ta nagonka na wymioty w ciąży, to takie bajki. W pierwszej ciąży też miałaś wymioty?
__________________




norka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:24   #1555
Aleaa_
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleaa_
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2 056
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Nie żebym była jakaś tego ten, ale jak to jest mieć wymioty w ciąży? Zawsze mnie to zastanawiało, myślałam, że będę musiała biegać do kibelka co chwilę, naoglądałam się tego w filmach, a potem gdzieś przeczytałam, że wymioty ma tylko niewielka część kobiet i ta nagonka na wymioty w ciąży, to takie bajki. W pierwszej ciąży też miałaś wymioty?
Ja przy migrenowym bólu niestety często pół dnia przytulam się do muszli. Tak typowo ciążowe z dwa czy trzy razy wymiotowalam ale to głównie przez jakieś zapachy 😑

W poprzedniej ciąży to samo co teraz, wymioty od bólu głowy. Typowo ciążowych nie miałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Aleaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:35   #1556
letstry
Rozeznanie
 
Avatar letstry
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 714
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Katka20 Pokaż wiadomość
Tak ja chcę zrobić na własną rękę w Vitalabo i wymagane jest skierowanie od lekarza.

Nie wiem co to za ośrodek, ale skoro badanie jest płatne i nigdy nie jest refundowane, to NIE TRZEBA mieć skierowania . Może wprowadzili Cię w błąd

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Albo mają jakieś dziwne przepisy w tym ośrodku, bo ja się z tym pierwszy raz spotykam wszędzie gdzie pytałam, jasne było, że nie trzeba skierowania
letstry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:37   #1557
Ahoy
Wtajemniczenie
 
Avatar Ahoy
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2 082
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Dziewczyny co na ból zatok? Tak mnie boli głowa, że wykituje apap nie pomaga


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
10.02.2017 - dobry początek <3
Ahoy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:41   #1558
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez norka93 Pokaż wiadomość
Nie żebym była jakaś tego ten, ale jak to jest mieć wymioty w ciąży? Zawsze mnie to zastanawiało, myślałam, że będę musiała biegać do kibelka co chwilę, naoglądałam się tego w filmach, a potem gdzieś przeczytałam, że wymioty ma tylko niewielka część kobiet i ta nagonka na wymioty w ciąży, to takie bajki. W pierwszej ciąży też miałaś wymioty?
Co prawda pytanie nie do mnie, ale myślę, że przez ostatnie tygodnie jestem ekspertem w temacie. Na ogół w pierwszej połowie dnia wymioty prowokują u mnie zapachy kuchenne np. ze zlewu albo z szafki. Są to zapachy na ktore przed ciażą nie zwracałam wogóle uwagi. Wieczorem z kolei nie są związane z zapachami, tylko po prostu jem coś i nagle czuje, że o kęs za dużo i biegiem do wc. Poza tym jeszcze ciepła kąpiel powodowała wymioty, przez co musiałam zrezygnować z kąpieli w wannie. Czasem zdarzało mi się zwymiotować w trakcie dnia, na ogół po jeździe autem lub autobusem.Nigdy chyba nie wymiotowałam więcej niż 1 raz w ciągu dnia, natomiast wymioty powodują, że potem do końca dnia czuję się jak dętka.
Co ciekawe, mniej więcej 20 dnia cyklu w styczniu, czyli po zapłodnieniu miałam epizod 2-3 dniowy, kiedy właśnie wymiotowałam tak 'ciążowo'. Wtedy po raz pierwszy podejrzewałam, że jestem w ciąży, ale nie znalazłam żadnych informacji w internecie,żeby wymioty zaczęły się tak szybko.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:44   #1559
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 852
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Co prawda pytanie nie do mnie, ale myślę, że przez ostatnie tygodnie jestem ekspertem w temacie. Na ogół w pierwszej połowie dnia wymioty prowokują u mnie zapachy kuchenne np. ze zlewu albo z szafki. Są to zapachy na ktore przed ciażą nie zwracałam wogóle uwagi. Wieczorem z kolei nie są związane z zapachami, tylko po prostu jem coś i nagle czuje, że o kęs za dużo i biegiem do wc. Poza tym jeszcze ciepła kąpiel powodowała wymioty, przez co musiałam zrezygnować z kąpieli w wannie. Czasem zdarzało mi się zwymiotować w trakcie dnia, na ogół po jeździe autem lub autobusem.Nigdy chyba nie wymiotowałam więcej niż 1 raz w ciągu dnia, natomiast wymioty powodują, że potem do końca dnia czuję się jak dętka.
Co ciekawe, mniej więcej 20 dnia cyklu w styczniu, czyli po zapłodnieniu miałam epizod 2-3 dniowy, kiedy właśnie wymiotowałam tak 'ciążowo'. Wtedy po raz pierwszy podejrzewałam, że jestem w ciąży, ale nie znalazłam żadnych informacji w internecie,żeby wymioty zaczęły się tak szybko.
W ciąży powinno się ograniczać kąpiele. Z tego co pamiętam to max 15 minut i nie w mega gorącej wodzie.

Ja w poprzedniej ciąży byłam strasznie wrażliwa na zapachy na początku. Wymiotowałam trzy razy po zjedzeniu jajka. Tak to nic. W tej ciąży nic, ale dopiero od tygodnia jestem w stanie jeść normalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cb88dba0fc36678caba5734659402cd6408543f4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-14, 08:49   #1560
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Październikowe mamy 2017 ❤

Współczuję Wam dziewczyny. Ja na szczęście w żadnej ciąży nie wymiotowalam, a w poprzedniej to nawet mdłości nie miałam, w ogóle czułam się cudownie

Muszę się Wam pochwalić, mój synek (13 miesięcy) od kilku dni przesypia całe noce. Trzymajcie kciuki, żeby było tak dalej !
Miłego dnia!
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-10 17:40:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:46.