Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-14, 09:48   #1531
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

jestem całkowitym wrakiem psychicznym. help..
ja nie mam szans się obronić..
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 09:49   #1532
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
jestem całkowitym wrakiem psychicznym. help..
ja nie mam szans się obronić..
dasz radę będziemy mocno trzymać kciuki
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 09:57   #1533
caperucitaroja
Rozeznanie
 
Avatar caperucitaroja
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 937
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
jestem całkowitym wrakiem psychicznym. help..
ja nie mam szans się obronić..
Et-ko, ja Cie normalnie . Przestan sie zalamywac, trzeba myslec pozytywnie! Jestes swietnie przygotowana i obronisz sie spiewajaco. Bez zalamek mi tu !
caperucitaroja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 10:08   #1534
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
jeszcze nie koniec zostały jeszcze:
-4 zaliczenia
-1 egzamin

a co do wyjazdu to już chce mi się ryczeć bo to aż 2 miesiące
Buuu..to slabo, myślaalm ze bedziecie mieli chociaż te 2 tygodnie laby i czas Tylko dla siebie.
Ja sie nei dziwię ze Ci smutno...i nie umiem pocieszyć

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
jestem całkowitym wrakiem psychicznym. help..
ja nie mam szans się obronić..
jezuuuu..ja się zastrzelę. Najpierw buczaalś, ze nie zdążysz, a zdążylas. Teraz to samo z obrona. Ja Ci mowię ze obronisz sie pięknie. Obrona to pikuś. Ja mam 2 za sobą...i bardzo miło wspominam.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 10:30   #1535
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
Cześć
ja wczoraj zaliczyłam 2 ciężkie egzaminy u najgorszego chłoppa na szczęście ostatnie 2 (ogólnie mieliśmy u niego 2 zaliczenia i egzamin) cieszę się bardzo bo kilka osób uwalił głupek teraz odpoczywam bo spędziłąm wczoraj w szkole 10godzin czekająć aż szanwny pan mnie zawoła do odpowiedzi(mniejsza o to, że najpierw pisaliśmy egzam a później nas pytał jeszcze)

a tak poza tym to mój TZ za 2 tygodnie wyjeżdza
Gratuluję! Teraz będzie już z górki

Wyobrażam sobie co czujesz... Ja przez tydzień bez TŻ-a zatęsknię się na śmierć, a 2 miesiące

Cytat:
Napisane przez et-ka Pokaż wiadomość
jestem całkowitym wrakiem psychicznym. help..
ja nie mam szans się obronić..
A ta od samego rana pitoli! No nie, idę stąd!
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 13:57   #1536
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cześć, dziewczyny!

Ines, Et-ko, zaprosiłam Was na NK

Ja mam załamanie z dyplomem. Nic mi nie wychodzi, nic mi się nie chce, a jak już wkurzona i zniechęcona usiądę do tych cholernych kalek, to wymyślam same pokraki W takim tempie to mogę nawet na wrzesień się nie wyrobić. Mam już dosć, a mamusia namawia mnie na studia podyplomowe z acrhitektury wnętrz Nie wiem sama. Nie chcę już brać kasy od rodziców, a sama nie dam rady sfinansować sobie tego przedsięwzięcia.

A propos meczu, oglądałam go w knajpie. Zalożyłam moją czerwoną koszulkę z polską flagą, miałam pomalowany jeden policzek (na drugi nie starczyło farbki ), a i tak nic z tego Atmosfera była fajna, śpiewaliśmy, klaskaliśmy, przeklinaliśmy Szkoda, że taki rezultat.
Przed meczem byłam na spotkaniu w poradni parafialnej Upiekło nam się i w czasie tych jednych zajęć zrealizowaliśmy cały program, więc mam spokój. Była mowa o metodach naturalnych i o powrocie płodności kobiety po porodzie. Wszystko dla mnie ciekawe, ale nie do końca przekonujące

Dobieram tapetę do kuchni (zamiast kafelek). Mam kilka upatrzonych, ale nie wiem, jak to się sprawuje W tej starej kuchni kafle już są (rzygawiczno-różowe ), są jednak trochę podniszczone i brzydkie po prostu, jednak nie chcemy ich całkowicie skuwać, lecz położyć tapetę (lub coś innego) właśnie na nich.

Miłego dnia Wam życzę. Zmykam, może za coś się jednak wezmę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 16:07   #1537
niuniuniau
Zadomowienie
 
Avatar niuniuniau
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 138
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Dziewczyny a ja właśnie mam kryzys
Na uczelni jak na razie wszystko do przodu, ale nie wyrabiam już fizycznie i psychicznie, zamiast ubywać zaliczeń to przybywa. A do tego koleś nie chciał dziś zrobić wpisów i trzeba jutro się stawić osobiście bo będzie dopytywał i na uczelni do 18 A już miałam nadzieję, że się zobaczę z Piotrkiem
Normalnie siedzę i ryczę
__________________
[vichy]263566[/vichy]
Niechaj Bóg ma w swej opiece człowieka, który Cię naprawdę pokocha. Złamiesz mu serce, śliczna moja, okrutna, psotna kotko, która tak jest nieuważna i pewna siebie, że nie stara się nawet osłaniać swoich pazurków.


http://suwaczki.waszslub.pl/img-2008080201001030.png
niuniuniau jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-14, 17:21   #1538
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

dziewczyny a ja juz nie wyrabiam psychicznie i fzycznie. tyle nauki, ze nie mam kiedy odpocząć

kaska wytrzymasz, ale wiem, ze bedzie cięzko. mój tez wyjechał rok temu w wakacje, ale na 3 miesiące. masakra.

kapturku pokaz foto włosków widze, ze TZ cie slicznie ropieszcza i dobrze hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:29   #1539
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cześć ja tylko na chwilę

cały dzień byłam na uczelni i nawet póki co wszystko do przodu zobaczymy co będzie jutro bo jeszcze 2 zaliczenia a na jedno nic nie umiem lecę do nauki
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 17:46   #1540
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

to gratuluje, ze wszytsko do przodu na uczelni
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-14, 19:08   #1541
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Chcę się uczyć, a wszyscy sąsiedzi robią jakieś imprezy na dworze i tylko piski dzieci, "sto lat...", głośne rozmowy przerywane "jeszcze jeden i jeszcze raz" itp. A pogoda taka fajna, że szkoda pozamykać okna
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 10:35   #1542
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

ooo jakie pustki weszłam na chwilkę bo myslałam, ze tu duzo czytania będzie, a tu nic
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 10:58   #1543
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
ooo jakie pustki weszłam na chwilkę bo myslałam, ze tu duzo czytania będzie, a tu nic
No to ja coś napiszę

Wczoraj zadzwonił do mnie TŻ i powiedział, że koledzy u niego byli i chcieli go wyciągnąć do jakiegoś klubu. Używali różnych argumentów. Oczwyście powiedzieli też, że jest pantoflarzem . Mój biedny TŻ powiedział mi "nie lubię gdy tak mówią". Aj, rozczuliłam się
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:43   #1544
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Ja już po szkole padnięta jak pies. Wszystkie zaliczenia mam jeszcze 3 egzaminy na tej uczelni i jeden na dziennych.


W ogóle to nienawidzę faceta od hiszpańskiego. Mieliśmy napisać wypracowanie czy istnieją w Polsce zanieczyszczenia środowiska. I moja koleżanka napisała że w porównaniu z innymi krajami Polska jest mało zanieczyszczona i usłyszała, że jest typową Polką , rasistką która nienawidzi innych krajów. Chyba ma facet kompleks.
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 16:51   #1545
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez pzs1 Pokaż wiadomość
W ogóle to nienawidzę faceta od hiszpańskiego. Mieliśmy napisać wypracowanie czy istnieją w Polsce zanieczyszczenia środowiska. I moja koleżanka napisała że w porównaniu z innymi krajami Polska jest mało zanieczyszczona i usłyszała, że jest typową Polką , rasistką która nienawidzi innych krajów. Chyba ma facet kompleks.
Moja przyjaciółka postanowiła powtarzać semestr (wspominałam o tym) i chciała tylko mieć zaliczenie z francuskiego. Na egzamin nie poszła. Kobieta przy całej grupie powiedziała, że moja przyjaciółka jest głupia, że tak robi. Przyjaciółka poszła po wpis i oprócz wpisu dostała jeszcze kazanie, że jest głupia i że przy niej to ja jestem geniuszem z francuskiego . Zasugerowała również, że może wybrała sobie zły kierunek studiów i pewnie wcale się nie nadaje do studiowania... Moja przyjaciółka potem ryczała w knajpie przy kawie...
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:46   #1546
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

a mój organizm jest już wykończony. w sesji go zawsze wspomagam napojami energetyzującymi, a jeśli nie, to sypiam popołudniami. i jeszcze 2 tygodnie nauki.
jutro idę po sesję i plusza active. może mnie podniosą trochę.

dobrze, że jest TŻ, chociaż dzisiaj mu powiedziałam, że ma nie przychodzić do środy, bo mam w środę egzamin.
trzymajcie kciuki. ja wracam do nauki.
biia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 17:47   #1547
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Dziewczyny, co wy?? Macie takich wykladajacych na uczelniach? Moze pora to zglosic, to jest karygodne.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:05   #1548
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
a mój organizm jest już wykończony. w sesji go zawsze wspomagam napojami energetyzującymi, a jeśli nie, to sypiam popołudniami. i jeszcze 2 tygodnie nauki.
jutro idę po sesję i plusza active. może mnie podniosą trochę.

dobrze, że jest TŻ, chociaż dzisiaj mu powiedziałam, że ma nie przychodzić do środy, bo mam w środę egzamin.
trzymajcie kciuki. ja wracam do nauki.
Też tak mam. Jak były zaliczenia to się trzymałam bo stres robił swoje (adrenalina), ale jak już napięcie trochę opadło to taka senność mnie ogarnęła, że się nie mogę uczyć . Wstaję koło 11, a o 20 już mi się oczy zamykają (w międzyczasie też nie jestem w szczytowej formie).

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co wy?? Macie takich wykladajacych na uczelniach? Moze pora to zglosic, to jest karygodne.
Ta babka już nie jest pracowkiniem, pracuje tylko na umowę o dzieło, od następnego roku chyba już jej nie będzie. Z jednej strony nie potrafi nauczać, obraża nas (że niby żartobliwie albo dla naszego dobra), wyrabia sobie opinię i jedzie na niej do końca (potrafiła krzyknąć "wy w ostatniej ławce, też piszcie!" chociaż pisałyśmy, a że przed nami nikt nie siedział to trudno było przeoczyć ten fakt), a z drugiej strony mamy pewność, że zaliczymy i zdamy egzamin bo wymaga tyle ile nas nauczy (czyli minimum)... Moja przyjaciółka będzie się modlić by ta babka była za rok bo inaczej będzie miała dużo problemów ze zdaniem egzaminu. Babka nawet chciała by zdawała w tym roku (no, ale nie poszła) bo chciała jej przepisać ocenę za rok.
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:09   #1549
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

O ile pani opiekun roku zechce mnie w końcu wysłuchać to będziemy robić wszystko, żeby go zmienić bo niczego nas nie nauczył przez rok wymaga nie wiadomo czego i ja nie będę płacić za to żeby siedzieć i się niczego nie uczyć. Jakaś babka ucząca hiszpańskiego powiedziała mu, że nie może stawiać 5 więc tego nie robi. Dziewczyna, która 4 lata mieszkała w Madrycie i biegle mówi po hiszpańsku ma u niego 4.
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 18:45   #1550
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Jak czytam jakie Wy macie jazdy i jak jedziecie na wspomagaczach,to zastanawiam sie jak ja przezyłam te sesje. Nigdy nie piłam wspomagaczy,najwyżje czekolada i magnez.

W sesji letniej najlepiej mi się uczyła spacerując z notatkami po parku, w zime dreptałam po dywanie
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 18:51   #1551
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

ja tez jeszcze nigdy nie stoswałam wspomagaczy a uczyc, to sie zawsze na głos ucze i pod wieczór juz ledwo mówie, bo mam chrypkę hehe
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 19:13   #1552
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Jak czytam jakie Wy macie jazdy i jak jedziecie na wspomagaczach,to zastanawiam sie jak ja przezyłam te sesje. Nigdy nie piłam wspomagaczy,najwyżje czekolada i magnez.

W sesji letniej najlepiej mi się uczyła spacerując z notatkami po parku, w zime dreptałam po dywanie
A ja piję bo mi smakują te wszystkie napoje . W końcu picie ich jest wytłumaczone "potrzebą" . Tak na serio to pewnie mi to nic nie daje, ale skoro lubię to czemu mam się ograniczać?
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:45   #1553
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez Poemi Pokaż wiadomość
A ja piję bo mi smakują te wszystkie napoje . W końcu picie ich jest wytłumaczone "potrzebą" . Tak na serio to pewnie mi to nic nie daje, ale skoro lubię to czemu mam się ograniczać?
Skoro lubisz Ale to niezdrowe

ja wole naturalne- zielona herbata z imbirem
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:52   #1554
Poemi
Zakorzenienie
 
Avatar Poemi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 721
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Cytat:
Napisane przez lemoorka Pokaż wiadomość
Skoro lubisz Ale to niezdrowe

ja wole naturalne- zielona herbata z imbirem
Dlatego piję tylko wtedy gdy ku temu przesłanie .
Zielona herbata - to rozumiem. Ale imbir? Kupiłam raz herbatkę imbirową... Myślałam, że mnie wypali od środka... Zaprzestałam picia jej. Pewnego dnia chciałam zrobić niespodziankę TŻ-owi i zrobiłam dwie herbatki karmelowe (przynajmniej tak mi się wydawało). Powiedziałam mu, że to jest specjalna niespodziankowa herbata dla niego. Ja lubię letnią herbatę więc swoją odstawiłam, a TŻ pił... Jego mina wskazywała, że coś jest nie tak... Okazało się, że zrobiłam dwie imbirowe bo miały podobne opakowania i się pomyliłam . Biedactwo moje dzielnie piło to świństwo . W każdym razie niespodzianka się udała
Poemi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:56   #1555
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

a ja nawet nie próbowałam z imbirem musze kupić
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 21:57   #1556
lemoorka
Zakorzenienie
 
Avatar lemoorka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lemoorland
Wiadomości: 7 072
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Zielona z imbirem z apteki w formie sproszkowane w saszetkach Juz nie pamiętam nazwy firmy:/
lemoorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-15, 22:15   #1557
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

a wyobrażacie sobie ssać imbir? super specyfik na ból gardła
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 06:24   #1558
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

witam
dziewczyny prosze o trzymanie za mnie kciuków jutro jejku jutro juz obrona no normalnie tak sie denerwuje jak nigdy
dzis jade wieczorem do Olsztyna i nie biorę neta, ale jak tylko wróce, to wam napisze jak mi poszło
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 06:56   #1559
ANITKA79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 601
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Heyka

Madzialenka: Trzymam mocno kciuki jutro, wiem juz teraz ze obronisz sie spiewajaco

Etka: Nie marudz tyle, ty tez sie obronisz sama zobaczysz.. Ja tez bronilam sie dwa razy licencjat magisterka.. Wiadomo stres itp.. ale obrony wspominam bardzo miloDASZ RADE UWIERZ W SIEBIE!!!!!!!!!

Capri: Swietnie ze Tz cie zabral do fryzjera i na zakupki, rozpieszcza Cie i tak ma byc

Edit:

Tz w sobote zrobil mi wielka niespodzianke, wieczorem zadzwonil ale nie na skype tylko na komorke moja. bylo chyba po 23 Ja jeszcze nie spalam.. I rozmawialismy kilka minut.. I wiecie jak go uslyszalam, jego glos to poczulam takie cieploi taka radosc ze lzy mi ciekly po policzkach.. Tz to wyczul i powiedzial: Skarbie przestan bo i ja sie rozplacze, kocham cie.. Powiedzial mi tyle cieplych slow i mial taki spokojny kochajacy glos
Jeszcze 15 dni i juz bedziemy razem No i do powrotu zostaja tylko smsy i strzalki, bo Tz wyjechal w inne miejsce i tam nie maja netu Ale damy rade!!!!!!

A ja w sobote pomalowalam kaloryfer u siebie w pokoju, zamowilam tez fajny foto plakat Juz sie nie moge doczekac kiedy go powiesze hi hi
ANITKA79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-16, 06:59   #1560
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Wymarzony pierścionek, wymuszone zaręczyny cz. IX

Anitko nie dziekuję
kurcze bo ja mam non stop przeczucie, ze dostane pytanie na które nic nie odpowiem (szczególnie te z poza pracy )
oj kochana 15 dni, minie szybciutko
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.