Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-28, 13:17   #1531
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny jestem Mamą październikową i pozwoliłam sobie do Was napisać, ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej i mam pytanko, a u Was na forum też są Podwójne Mamusie znaczy chyba jedna zaginęła z tego co widzę na pierwszej stronie. No oczywiście do Mam spodziewających się jednego Dzieciaczka również kieruję to pytanie - może któraś miała taką sytuację.

Otóż chciałam zapytać, czy którejś z Was były podawane po 30 tc leki na rozwój płuc u Dziecka/Dzieci mimo, że nic się nie działo - w sensie, że ciąża przebiegała prawidłowo ? Bo mi lekarz powiedział, że jak skończę 30 tc to skieruje mnie do szpitala żeby podali mi właśnie te leki w razie, gdyby moje dzieci chciały się rodzić wcześniej. Póki co nic mi nie dolega, wszystko jest dobrze i on chce te leki podać tak asekuracyjnie. No i ja już nie wiem co robić - jedni mówią, że to dobrze, bo bliźnięta mogą się urodzić wcześniej, drudzy, że to nie potrzebne i zbędna ingerencja skoro jest wszystko prawidłowo. Możecie coś doradzić ? Co sądzicie ? Będę wdzięczna za każdą radę


Ja mam pojedyncza ciąże celestone dostałam w 32/33tc choć bezpośredniego zagrożenia przedwczesnym porodem nie było.
Szczerze powiedziawszy nie orientowałam sie jakie skutki maja te zastrzyki. Po prostu leżałam w szpitalu, przyszedł ordynator i oświadczył położnej co ma mi podać


Z tego co pamietam nasza Kasia (czeka na bliźniaki) tez jest po zastrzykach moze ona bedzie potrafiła Tobie udzielić odp. na Twoje pytania.


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość

O, może by jakiś kryminał dał radę u mnie.
Jak będę w przyszłym tygodniu w szpitalu, to może będzie tak nudno, że w końcu ogarnę jakąś książkę w całości. Chyba kupię papierową - kindla pewnie lepiej nie brać? Chociaż bardzo on stary i mało wartościowy raczej. :P


Ja tam kindla ciągam wszędzie... tylko co chwile etui muszę zmieniać bo sie zdziera ;(


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Eh, właśnie sobie uświadomiłam że został dokładnie miesiąc do TP... Strach się bać


Napisze cos co Piernikowi podniesie ciśnienie
Mamy 24dni do terminu, a to prawie tyle co roczny urlop


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 13:33   #1532
kasia_ruda
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_ruda
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny jestem Mamą październikową i pozwoliłam sobie do Was napisać, ponieważ jestem w ciąży bliźniaczej i mam pytanko, a u Was na forum też są Podwójne Mamusie znaczy chyba jedna zaginęła z tego co widzę na pierwszej stronie. No oczywiście do Mam spodziewających się jednego Dzieciaczka również kieruję to pytanie - może któraś miała taką sytuację.

Otóż chciałam zapytać, czy którejś z Was były podawane po 30 tc leki na rozwój płuc u Dziecka/Dzieci mimo, że nic się nie działo - w sensie, że ciąża przebiegała prawidłowo ? Bo mi lekarz powiedział, że jak skończę 30 tc to skieruje mnie do szpitala żeby podali mi właśnie te leki w razie, gdyby moje dzieci chciały się rodzić wcześniej. Póki co nic mi nie dolega, wszystko jest dobrze i on chce te leki podać tak asekuracyjnie. No i ja już nie wiem co robić - jedni mówią, że to dobrze, bo bliźnięta mogą się urodzić wcześniej, drudzy, że to nie potrzebne i zbędna ingerencja skoro jest wszystko prawidłowo. Możecie coś doradzić ? Co sądzicie ? Będę wdzięczna za każdą radę
hej, mój gin podaje te zastrzyki każdej ciężarnej w ciąży bliźniaczej. Twierdzi, ze za dużo już ich prowadził i wie, ze w każdej chwili może się coś zadziać, więc lepiej podać, nawet jak ciąża przebiega prawidłowo. Ja dostałam, ale nie w szpitalu, normalnie wykupiłam zastrzyki na receptę i po wizycie u lekarza położna zrobiła mi zastrzyk, a drugi dzień później już w domu mama mi robiła (jest pielęgniarką). W sumie wychodzi na to, ze nie były mi one potrzebne, bo jestem już już 36t0d, więc jeszcze ttylko tydzień i będę mieć donoszoną ciążę, no ale prawda jest taka, ze nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć. Ja nie żałuję, ze je wzięłam, skutków ubocznych poza bólem pośladka nie miałam.
kasia_ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 13:50   #1533
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Ooo tluszczyk z mięsa i wędliny do dziś odkrajam
Ja też a filet z kurczaka czy inne mięso jak zaczynam czyścić z błonek i różnych takich, to jest po wszystkim o co najmniej 1/4 lżejszy

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
dzięki!
Ja też się nie mogę doczekać Kasi
A wczoraj po przytulankach z mężem, jak już przysypiał prawie pytam go czy on też nie może się doczekać. Coś chyba źle zrozumiał bo mówi 'jak wrócisz do formy to dopiero zobaczysz' . Ja tu o córci a ten o harcach...

kciuki za pogodę i sesję!
co ciekawego zamówiłaś?
Głodnemu chleb na myśli

Przyszedł "Ja, inkwizytor. Kościany galeon" Piekary (ostatnia wydana z cyklu o inkwizytorze Madderdinie) - zaczytuję się od rana, bo uwielbiam ten cykl. A że pozycja ma 586 stron, to muszę czytać szybko, żeby doczytać przed rozpakowaniem Niestety mam w zwyczaju czytanie kilka książek równocześnie więc może być różnie
Przyszły jeszcze: "Kot w stanie czystym" Pratchetta, "Tylko martwi nie kłamią" i "Florystka" Bońdy.
A aktualnie jestem na ostatnich stronach "Sprawa Niny Frank" tej samej autorki i w połowie "Piątego Elefanta" Pratchetta (po raz któryś bo w oczekiwaniu na dostawę musiałam coś podczytywać, a mam wszystkie pozycje z uniwersum Świata Dysku więc zawsze do jakiejś mogę sięgnąć w ramach poprawiania sobie humoru).
Dopiero co skończyłam ostatniego Jo Nesbo i niezmiernie żałuję, że nic więcej w Polsce tego autora nie wydano (a może on nawet nic więcej nie napisał). Czaję się na Camille Lackberg, ale to po następnej wypłacie i o ile będę miała czas na lektury pomiędzy karmieniami.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Po prostu piersią G. Rapley i T. Murkett
Pan Lodowego Ogrodu t.4 Grzędowicza
Grzech aniołów Ch. Link
Pan Lodowego Ogrodu mi się podobał i wciągnął bardzo, choć nie jest to zdecydowanie najleżejsza lektura. I fakt, pierwsze tomy najlepsze, potem było coraz ciężej.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Teraz mam taki problem, że żadna książka nie chce mnie wciągnąć, długo trwa ten stan i mam pełno zaczętych i porzuconych - aż wstyd, że tak mało przeczytałam na L4 od stycznia, a taką niby jestem fanką literatury. ;P
Czytanie powinno byc przyjemnością i relaksem więc skoro akurat Cię nic nie wciąga, to może to nie jest odpowiedni czas?
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 13:54   #1534
aneks17
Raczkowanie
 
Avatar aneks17
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość


Ja tam kindla ciągam wszędzie... tylko co chwile etui muszę zmieniać bo sie zdziera ;(
Ja tak samo, zwłaszcza odkąd jestem w ciąży. Książki już za ciężkie Książki już tylko w domu

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Przyszedł "Ja, inkwizytor. Kościany galeon" Piekary (ostatnia wydana z cyklu o inkwizytorze Madderdinie) - zaczytuję się od rana, bo uwielbiam ten cykl. A że pozycja ma 586 stron, to muszę czytać szybko, żeby doczytać przed rozpakowaniem Niestety mam w zwyczaju czytanie kilka książek równocześnie więc może być różnie
Przyszły jeszcze: "Kot w stanie czystym" Pratchetta, "Tylko martwi nie kłamią" i "Florystka" Bońdy.
A aktualnie jestem na ostatnich stronach "Sprawa Niny Frank" tej samej autorki i w połowie "Piątego Elefanta" Pratchetta (po raz któryś bo w oczekiwaniu na dostawę musiałam coś podczytywać, a mam wszystkie pozycje z uniwersum Świata Dysku więc zawsze do jakiejś mogę sięgnąć w ramach poprawiania sobie humoru).
Dopiero co skończyłam ostatniego Jo Nesbo i niezmiernie żałuję, że nic więcej w Polsce tego autora nie wydano (a może on nawet nic więcej nie napisał). Czaję się na Camille Lackberg, ale to po następnej wypłacie i o ile będę miała czas na lektury pomiędzy karmieniami.



Pan Lodowego Ogrodu mi się podobał i wciągnął bardzo, choć nie jest to zdecydowanie najleżejsza lektura. I fakt, pierwsze tomy najlepsze, potem było coraz ciężej.


Czytanie powinno byc przyjemnością i relaksem więc skoro akurat Cię nic nie wciąga, to może to nie jest odpowiedni czas?
Lackberg polecam! Lekkie i wciągające.
Mi koleżanka polecała książki na wszelkiego rodzaju spacery.
__________________
blog
aneks17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 13:58   #1535
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Przyszedł "Ja, inkwizytor. Kościany galeon" Piekary (ostatnia wydana z cyklu o inkwizytorze Madderdinie) - zaczytuję się od rana, bo uwielbiam ten cykl. A że pozycja ma 586 stron, to muszę czytać szybko, żeby doczytać przed rozpakowaniem Niestety mam w zwyczaju czytanie kilka książek równocześnie więc może być różnie
Przyszły jeszcze: "Kot w stanie czystym" Pratchetta, "Tylko martwi nie kłamią" i "Florystka" Bońdy.
A aktualnie jestem na ostatnich stronach "Sprawa Niny Frank" tej samej autorki i w połowie "Piątego Elefanta" Pratchetta (po raz któryś bo w oczekiwaniu na dostawę musiałam coś podczytywać, a mam wszystkie pozycje z uniwersum Świata Dysku więc zawsze do jakiejś mogę sięgnąć w ramach poprawiania sobie humoru).
Dopiero co skończyłam ostatniego Jo Nesbo i niezmiernie żałuję, że nic więcej w Polsce tego autora nie wydano (a może on nawet nic więcej nie napisał). Czaję się na Camille Lackberg, ale to po następnej wypłacie i o ile będę miała czas na lektury pomiędzy karmieniami.



Pan Lodowego Ogrodu mi się podobał i wciągnął bardzo, choć nie jest to zdecydowanie najleżejsza lektura. I fakt, pierwsze tomy najlepsze, potem było coraz ciężej.


Czytanie powinno byc przyjemnością i relaksem więc skoro akurat Cię nic nie wciąga, to może to nie jest odpowiedni czas?
Hahah to jesteś zaopatrzona Mi z Bondy została jeszcze Florystka, skończyłam trylogię Miłoszewskiego a teraz właśnie się za Lackberg zabrałam jakoś kryminały w ciąży najlepiej wchodzą na Jo Nesbo też się czaję
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:01   #1536
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:02   #1537
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to za szybka akcje
Odezwij sie po wszystkim.
Powodzonka

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 14:07   #1538
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość


Ja tam kindla ciągam wszędzie... tylko co chwile etui muszę zmieniać bo sie zdziera ;(


Wysłane za pomocą magii

To też biorę, nie będę wymyślać. :P I będzie dużo książek do wyboru. Etui fajne jest firmy Dura Gadget, po 5 latach oceniam jego stan na bdb z małym minusem.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Ja też a filet z kurczaka czy inne mięso jak zaczynam czyścić z błonek i różnych takich, to jest po wszystkim o co najmniej 1/4 lżejszy





Głodnemu chleb na myśli



Przyszedł "Ja, inkwizytor. Kościany galeon" Piekary (ostatnia wydana z cyklu o inkwizytorze Madderdinie) - zaczytuję się od rana, bo uwielbiam ten cykl. A że pozycja ma 586 stron, to muszę czytać szybko, żeby doczytać przed rozpakowaniem Niestety mam w zwyczaju czytanie kilka książek równocześnie więc może być różnie

Przyszły jeszcze: "Kot w stanie czystym" Pratchetta, "Tylko martwi nie kłamią" i "Florystka" Bońdy.

A aktualnie jestem na ostatnich stronach "Sprawa Niny Frank" tej samej autorki i w połowie "Piątego Elefanta" Pratchetta (po raz któryś bo w oczekiwaniu na dostawę musiałam coś podczytywać, a mam wszystkie pozycje z uniwersum Świata Dysku więc zawsze do jakiejś mogę sięgnąć w ramach poprawiania sobie humoru).

Dopiero co skończyłam ostatniego Jo Nesbo i niezmiernie żałuję, że nic więcej w Polsce tego autora nie wydano (a może on nawet nic więcej nie napisał). Czaję się na Camille Lackberg, ale to po następnej wypłacie i o ile będę miała czas na lektury pomiędzy karmieniami.







Pan Lodowego Ogrodu mi się podobał i wciągnął bardzo, choć nie jest to zdecydowanie najleżejsza lektura. I fakt, pierwsze tomy najlepsze, potem było coraz ciężej.





Czytanie powinno byc przyjemnością i relaksem więc skoro akurat Cię nic nie wciąga, to może to nie jest odpowiedni czas?

To fajne knigi. Pratchetta jeszcze mam parę zaległych tych przetłumaczonych ostatnio, może za to by się zabrać. Ale faktycznie, lepiej nie cisnąć na siłę jak się nie chce.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Hahah to jesteś zaopatrzona Mi z Bondy została jeszcze Florystka, skończyłam trylogię Miłoszewskiego a teraz właśnie się za Lackberg zabrałam jakoś kryminały w ciąży najlepiej wchodzą na Jo Nesbo też się czaję

I Miłoszewski też na mnie czeka, tylko pierwszą część przeczytałam.
O Jo Nesbo dużo dobrych opinii słyszałam też.
Jest co wziąć na tego kindla. :P

---------- Dopisano o 15:07 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to trzymam kciuki!!!!
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:14   #1539
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez aneks17 Pokaż wiadomość
Pierwsze 3 tomy były ok, mam kłopot z 4 :O Utknęłam w połowie i czekam na wenę, żeby dokończyć
A ja czytam kryminały i mój budyniowy mózg odpoczywa, pełen relaks. ;D
Jeśli ktoś lubi to polecam serię o Sebastianie Begmania autorstwa Michaela Hjortha, Hansa Rosenfeldta - mega wciąga. Pojawił się kolejny tom i chcę go sobie kupić na ebooka, ale czekam na kasę od zusu...


I jak ta Link? Bo dopiero dzisiaj ją zaczęłam.
Link niezła, nawet ją lubię. Sama mam na półce 2 jej książki z biblioteki, 'Gra cieni' i 'Nieproszony gość'.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Głodnemu chleb na myśli

Przyszedł "Ja, inkwizytor. Kościany galeon" Piekary (ostatnia wydana z cyklu o inkwizytorze Madderdinie) - zaczytuję się od rana, bo uwielbiam ten cykl. A że pozycja ma 586 stron, to muszę czytać szybko, żeby doczytać przed rozpakowaniem Niestety mam w zwyczaju czytanie kilka książek równocześnie więc może być różnie
Przyszły jeszcze: "Kot w stanie czystym" Pratchetta, "Tylko martwi nie kłamią" i "Florystka" Bońdy.
A aktualnie jestem na ostatnich stronach "Sprawa Niny Frank" tej samej autorki i w połowie "Piątego Elefanta" Pratchetta (po raz któryś bo w oczekiwaniu na dostawę musiałam coś podczytywać, a mam wszystkie pozycje z uniwersum Świata Dysku więc zawsze do jakiejś mogę sięgnąć w ramach poprawiania sobie humoru).
Dopiero co skończyłam ostatniego Jo Nesbo i niezmiernie żałuję, że nic więcej w Polsce tego autora nie wydano (a może on nawet nic więcej nie napisał). Czaję się na Camille Lackberg, ale to po następnej wypłacie i o ile będę miała czas na lektury pomiędzy karmieniami.
Akurat wczoraj było po harcach (nazwał mnie czarownicą ) ale fakt, że po dłuższej przerwie, wyposzczony biedak . On strasznie się martwi, że Kasi coś się stanie, wczoraj bał się, że ją w ciemiączko puknie....

O widzę, że lubisz fantastykę i kryminały. Ja fantastykę niekoniecznie ale kryminały też bardzo. Nesbo wielbię, Lackberg też bardzo lubię. I też przeczytałam już wszystkie, oprócz 1 pozycji i Nesbo i Lackberg, jakie wydali w PL. Przymierzam się zaś do Bondy, nic jej jeszcze nie czytałam, polecasz?

Florence ja nawet kindle'a nie mam... Co weźmiesz do szpitala? U mnie jednym z plusów pobytu tam było właśnie to, że nadgoniłam trochę czytanie - przeczytałam 3 książki. Chociaż jakby nie net w telefonie to pewnie przeczytałabym z 5 .

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.
Oho! Na porodówkę marsz! Trzymamy kciuki! I apdejtuj nas tutaj!
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:17   #1540
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Pytałam sie lekarza, powiedział ze teraz to raczej niewygodnie i ogólny dyskomfort... Nie zabronił co prawda ale jak sobie przypomnę ile sie muszę nasapać zeby przewrócić sie z lewego boku na prawy lub zeby odkleić 4 litery od kanapy to ochota na sex szybko przechodzi
Za to powiedział ze lepiej wyjdę na spacerach bardziej komfortowe uczucie niż sex




Wysłane za pomocą magii
nie wiem co by mnie bardziej zmęczyło-spacer czy seks

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
kasia dzięki za podpowiedzi, opuchliznę mam na nogach, i to w upały, jak jest chłodniej to nie ma, myślałam, że to normalne?
Virginia mi internista przy utrzymującym się dwa dni ciśnieniu w granicach 130/80 zwiększył dawkę leku..ale ja też czułam po swoim samopoczuciu,że takie ciśnienie mi nie sprzyja,choć początkowo nie zauważyłam żadnej zmiany - nie wyłapałabym bez ciśnieniomierza tego wzrostu..dopiero jak się utrzymywało i ja juz wiedziałam,że jest wyższe to poczułam je po sobie..także tak jak - kasia_ruda pisze - lepiej codziennie te dwa pomiary wykonać dla swojego świętego spokoju.. nie wiem jak jest opuchlizną,ale lekarz mnie o to zawsze pyta i jak leżałam w szpitalu to dziewczyny z tego powodu też kładli na obserwacje..

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Teraz mam taki problem, że żadna książka nie chce mnie wciągnąć, długo trwa ten stan i mam pełno zaczętych i porzuconych - aż wstyd, że tak mało przeczytałam na L4 od stycznia, a taką niby jestem fanką literatury. ;P
mam to samo..pozaczynanych kilka i nic nie dokończone..aż odbiera mi to chęć sięgnięcia po następną.. też nie mogę się skupić na tym co czytam albo zasypiam w trzym minuty podczas czytania..no ale walczę dalej..

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Eh, właśnie sobie uświadomiłam że został dokładnie miesiąc do TP... Strach się bać


Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość

Napisze cos co Piernikowi podniesie ciśnienie
Mamy 24dni do terminu, a to prawie tyle co roczny urlop


Wysłane za pomocą magii
dobrze,że dzisiaj mam niskie
aa i ja mam dłuższy urlop
ale tak serio to strasznie mało czasu- kiedy to zleciało? niedawno studniówka była..potem 50 parę.. a teraz 24? łożesz..

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Ja też a filet z kurczaka czy inne mięso jak zaczynam czyścić z błonek i różnych takich, to jest po wszystkim o co najmniej 1/4 lżejszy
ja m.in z tego powodu nie jem mięsa..jak czytam o tych błonkach, chrząstkach, żyłkach (jakie miłe zdrobnienia) to mi niedobrze..

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

przynajmniej nie dało się przegapić , że się zaczeło
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:20   #1541
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 493
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak ostatanio. Rozwarcie 8cm. Skurczy narazie brak. Czekam na tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ogolnie to leżę pod ktg na korytarzu bo brak sal. Uroki Polnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 14:24   #1542
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak ostatanio. Rozwarcie 8cm. Skurczy narazie brak. Czekam na tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ogolnie to leżę pod ktg na korytarzu bo brak sal. Uroki Polnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzymam mocno kciuki! za skurcze i za sprawną akcję porodową no i żeby Ci salę znaleźli!
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:28   #1543
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak ostatanio. Rozwarcie 8cm. Skurczy narazie brak. Czekam na tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ogolnie to leżę pod ktg na korytarzu bo brak sal. Uroki Polnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
bez wód nie będą Cię trzymać.. niebawem będziesz tulić córcię..
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:39   #1544
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powodzenia

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Ja po wizycie i endo.
Kontrola 6 tyg po porodzie.
Dostałam zaświadczenie do szpitala, które mam przedstawić przy przyjęciu.
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:43   #1545
Kruszynkaa86
Raczkowanie
 
Avatar Kruszynkaa86
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 484
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Krefetka, kasia_ruda bardzo Wam dziękuję za informacje
__________________
Żona 27.12.2014

Adaś 15.10.2015 25tc[*]
Zosia i Marysia 25.08.2016 31tc[*]

Nasz Największy Cud Jasiu 13.07.2018

Bo jak się czegoś niewiarygodnie mocno pragnie to walczy się do upadłego
Kruszynkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:44   #1546
Origa
Rozeznanie
 
Avatar Origa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.
Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak ostatanio. Rozwarcie 8cm. Skurczy narazie brak. Czekam na tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ogolnie to leżę pod ktg na korytarzu bo brak sal. Uroki Polnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z daleka Tż jedzie? rozwarcie 8 cm i brak skurczy - chyba się spełniają przewidywania o prawie bezbolesnym porodzie

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Link niezła, nawet ją lubię. Sama mam na półce 2 jej książki z biblioteki, 'Gra cieni' i 'Nieproszony gość'.


Akurat wczoraj było po harcach (nazwał mnie czarownicą ) ale fakt, że po dłuższej przerwie, wyposzczony biedak . On strasznie się martwi, że Kasi coś się stanie, wczoraj bał się, że ją w ciemiączko puknie....

O widzę, że lubisz fantastykę i kryminały. Ja fantastykę niekoniecznie ale kryminały też bardzo. Nesbo wielbię, Lackberg też bardzo lubię. I też przeczytałam już wszystkie, oprócz 1 pozycji i Nesbo i Lackberg, jakie wydali w PL. Przymierzam się zaś do Bondy, nic jej jeszcze nie czytałam, polecasz?
Mój też się boi, że małej się coś stanie (ale co) i jak mu zapowiedziałam, że za tydzień zaczynamy wyganianie seksem, to w jego oczach zobaczyłam przerażenie

Co do Bońdy to "Sprawa Niny Frank" jest pierwszą jej pozycją, którą czytam, ale na tyle fajnie/lekko napisaną, że zamówilam kolejne dwie. Zupełnie inny styl pisania niż jestem przyzwyczajona u innych autorów, pewnie nie każdemu spasuje. Dla mnie ok jako w miarę lekki kryminał w porównaniu z gęstą jak smoła atmosferą u Nesbo na przykład
Origa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 14:47   #1547
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Dziewczyny spalam i odeszly mi wody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To trzymam kciuki zeby szybko poszło
i aby było wszystko Ok.

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
To też biorę, nie będę wymyślać. :P I będzie dużo książek do wyboru. Etui fajne jest firmy Dura Gadget, po 5 latach oceniam jego stan na bdb z małym minusem.


I Miłoszewski też na mnie czeka, tylko pierwszą część przeczytałam.

Masz jakiś link go sklepu gdzie mogę kupić etui? Te z Allegro starczają na 2-3 mc...

Miłoszewskiego "Domofon" mocno podział mi na psyche... Do tej pory jak jadę do rodzicow boje sie wejść do piwnicy w ich bloku... I pierwszy raz cieszyłam sie ze w moim jej nie ma i ze mamy nowoczesna windę z której nie muszę korzystać. Ale to książka nie z serii...

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
nie wiem co by mnie bardziej zmęczyło-spacer czy seks


Virginia mi internista przy utrzymującym się dwa dni ciśnieniu w granicach 130/80 zwiększył dawkę leku..ale ja też czułam po swoim samopoczuciu,że takie ciśnienie mi nie sprzyja,choć początkowo nie zauważyłam żadnej zmiany - nie wyłapałabym bez ciśnieniomierza tego wzrostu..dopiero jak się utrzymywało i ja juz wiedziałam,że jest wyższe to poczułam je po sobie..także tak jak - kasia_ruda pisze - lepiej codziennie te dwa pomiary wykonać dla swojego świętego spokoju.. nie wiem jak jest opuchlizną,ale lekarz mnie o to zawsze pyta i jak leżałam w szpitalu to dziewczyny z tego powodu też kładli na obserwacje..


mam to samo..pozaczynanych kilka i nic nie dokończone..aż odbiera mi to chęć sięgnięcia po następną.. też nie mogę się skupić na tym co czytam albo zasypiam w trzym minuty podczas czytania..no ale walczę dalej..


dobrze,że dzisiaj mam niskie
aa i ja mam dłuższy urlop
ale tak serio to strasznie mało czasu- kiedy to zleciało? niedawno studniówka była..potem 50 parę.. a teraz 24? łożesz..
Bałabym sie se usunęłabym podczas sexu

Lubie czytać kilka książek jednocześnie ale musza byc rożne (kryminał z reportażami, thiller z czymś lekkim)
Ostatnio opuściłam sie w czytaniu bo ciagle śpię albo zawieszam sie na jakimś bezsensownym programem TV..,

Czyli wczoraj mogłyśmy mała ćwiarteczkę świętować


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:00   #1548
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość

Bałabym sie se usunęłabym podczas sexu

Lubie czytać kilka książek jednocześnie ale musza byc rożne (kryminał z reportażami, thiller z czymś lekkim)
Ostatnio opuściłam sie w czytaniu bo ciagle śpię albo zawieszam sie na jakimś bezsensownym programem TV..,

Czyli wczoraj mogłyśmy mała ćwiarteczkę świętować


Wysłane za pomocą magii
zawsze to 2w1

ja właśnie nie mogę czytać kilku jednocześnie,ale namówiłaś mnie na tego Miłoszewskiego..zapisuję do kupienia..

eh..taka okazja nam umknęła
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:03   #1549
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Link niezła, nawet ją lubię. Sama mam na półce 2 jej książki z biblioteki, 'Gra cieni' i 'Nieproszony gość'.

O widzę, że lubisz fantastykę i kryminały. Ja fantastykę niekoniecznie ale kryminały też bardzo. Nesbo wielbię, Lackberg też bardzo lubię. I też przeczytałam już wszystkie, oprócz 1 pozycji i Nesbo i Lackberg, jakie wydali w PL. Przymierzam się zaś do Bondy, nic jej jeszcze nie czytałam, polecasz?

Pytanie nie do mnie ale Bondy polecam Pochłaniacz. Mi sie bardzo podobała. Ciekawy wątek i zaskakujące dla większości zakończenie

Przeczytałam wszystko oprócz książki z przepisami Lacberg. Wszystko czytalam jednym ciągiem i w pewnym momencie jej styl pisania zaczął mi sie nudzić... Tzn nie fabuła ale w każdej z książek znajdziesz te same sformułowania. Moze to kwestia słabego tłumaczenia? Nie pamietam jakie to było zdanie ale w każdym tomie można było przeczytać cos w rodzaju... "To była myśl, ktora szybko uciekła ale wiedział ze jest cos nie tak.."
I to zdanie powtarzało sie co kilka stron...
Wiem czepiam sie

Osobiście polecam książki Larsa Kepplera (pod tym pseudo pisze duet kobieta i mwzczyzna) to kryminały.



Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
zawsze to 2w1

ja właśnie nie mogę czytać kilku jednocześnie,ale namówiłaś mnie na tego Miłoszewskiego..zapisuję do kupienia..

eh..taka okazja nam umknęła


Okazja zeby szukać stroju internetowego moze sie juz nie powtórzyć


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-28, 15:16   #1550
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość

Okazja zeby szukać stroju internetowego moze sie juz nie powtórzyć


Wysłane za pomocą magii
no to z okazji wczorajszej ćwiarteczki zapraszam na zabawę taneczną..pierwsi goście już doglądają:
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:16   #1551
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Georgia1976 Pokaż wiadomość
Cudownie Gratulacje





---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------

Czy którejś z Was wróciły wymioty moze?
Wczoraj po obudzeniu wymiotowałam żółcią dziś kwasem.....
Tak ja rzygam praktycznie codziennie po jakimś posiłku

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:18   #1552
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
no to z okazji wczorajszej ćwiarteczki zapraszam na zabawę taneczną..pierwsi goście już doglądają:


Można liczyć na Ciebie
I jak pięknie artystycznie ćwiarteczka dziecka ukazana



Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:18   #1553
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez navioe Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedzie tak jak ostatanio. Rozwarcie 8cm. Skurczy narazie brak. Czekam na tż

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ogolnie to leżę pod ktg na korytarzu bo brak sal. Uroki Polnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już niedługo przytulisz córeczkę trzymam kciuki
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:20   #1554
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
kończe dzieciową literaturę i zabieram się za "Historię pszczół"- jestem ciekawa tej książki

Ty byś chciała skurcze?

omomom ta kawa brzmi smacznie.. dobra kawa to będzie pierwsza przyjemność po porodzie (jeśli ciśnienie pozwoli)


za 36tydz.0d.. jesteście niesamowite we trójkę

tym niskim ciśnieniem podczas porodu to mnie zadziwiasz.. ja pewnie na wejściu będę miała palpitacje.. mam podobny plan, po porodzie zmierzyć ze dwa razy i wyrzucić ciśnieniomierz przez okno..

ja biorę dopegyt od 31tc


zupa owoocowa to mój koszmar przedszkolny..

i chyba rozwiązałaś zagadkę dlaczego ja uwielbiam śmietanę..ja z podobych czasów
Tez Lubie śmietanę a zupa owocowa ? Co to? Na ciepło czy zimno ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Dzień dobry


Leżenie w szpitalu nigdy nie jest fajne, ale czasem potrzebne. Będziesz przynajmniej pod stałą opieką


No mi szwy z pleców ściągają w najbliższy wtorek, a z uda w czwartek i też się trochę obawiam, bo zapewne chwilę póxniej będę rodzić. Najwyżej połozna zamiast krocza zszyje mi plecy


To na pewno od tego opryskowego syfu Dobrze, że szybko zareagowałaś.


Ładna waga Kasi


Pilnuj, żeby duzo pił, bardzo łatwo się odwodnić w takiej sytuacji.

znowuzapomnialamhasla nie martw się, jesteś już blisko, takie stany emocjonalne są normalne na tym etapie, już niedługo będziesz tulić swoje małe szczęście


Gratulacje!!!!kla ski:


Strasznie wcześnie to KTG Moja tydzień temu tak kopała w pelotkę, że zamiast kropek przy jej ruchach to się linia ciągła rysowała



Jak była dzieckiem, to w każdym mięsie były dla mnie żyły, a już w kotletach najwięcej A z tym ogórkiem i pomidorem to Zupy pomidorowej i innych przetworów tego typu tez nie jesz czy tylko surowych Ja uwielbiam pomidory pod każdą postacią

Pogoda się nie może zdecydować czy pozwolić nam na sesję czy nie Mam nadzieje, że do 16:00 sie wyklaruje.
A ponieważ przyszły mi zamówione książki, to opuszczam Was póki co, żeby zająć się lekturą
Zupy uwielbiam i przeciery ale na warzywa mam bardzo długie zęby

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:21   #1555
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Orange_tree1 Pokaż wiadomość
Tez Lubie śmietanę a zupa owocowa ? Co to? Na ciepło czy zimno ?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka


Zupa owocowa to taki kompot z makaronem. Z przedszkola pamietam ze była na ciepło


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:22   #1556
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Melduję się po wizycie! Lekarz stwierdził że przygotowuję się już do porodu szyjka skrócona kazał chodzić na ktg i sprawdzać czy nie ma skurczy Więc jutro pójdę od razu chociaż wczoraj było ok na twardnienia brzucha kazał mi brać nospę. Tylko nie mówił nic o gbs a ja zapomniałam zapytać
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:24   #1557
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie! Lekarz stwierdził że przygotowuję się już do porodu szyjka skrócona kazał chodzić na ktg i sprawdzać czy nie ma skurczy Więc jutro pójdę od razu chociaż wczoraj było ok na twardnienia brzucha kazał mi brać nospę. Tylko nie mówił noc o gbs a ja zapomniałam zapytać


Odnośnie GBS słyszałam opinie ze bezsensu lekarze je każą robić bo przy przyjęciu do szpitala i tak powinni zrobić swoje badanie


Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:26   #1558
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Melduję się po wizycie! Lekarz stwierdził że przygotowuję się już do porodu szyjka skrócona kazał chodzić na ktg i sprawdzać czy nie ma skurczy Więc jutro pójdę od razu chociaż wczoraj było ok na twardnienia brzucha kazał mi brać nospę. Tylko nie mówił nic o gbs a ja zapomniałam zapytać
Poczekaj bo nie ma miejsc ma porodowce. Dzis jest taki mlyn ze dostawili mi łóżko do pokoju, z sali porodowej kobiety wychodzą 15 min po porodzie bo czekają w kolejce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:27   #1559
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Odnośnie GBS słyszałam opinie ze bezsensu lekarze je każą robić bo przy przyjęciu do szpitala i tak powinni zrobić swoje badanie


Wysłane za pomocą magii
aha, to może dlatego jutro zapytam jeszcze położnej, ona zna te położne z mojego szpitala to się dowie czy u mnie jest wymagane czy nie
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-28, 15:28   #1560
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez zonamojegomeza Pokaż wiadomość
Poczekaj bo nie ma miejsc ma porodowce. Dzis jest taki mlyn ze dostawili mi łóżko do pokoju, z sali porodowej kobiety wychodzą 15 min po porodzie bo czekają w kolejce.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak samopoczucie? Jak synek?
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:59.