American & Polish Girl cz. XII - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-03, 10:35   #1561
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dobra, teraz moge odpisac, moze mi nie wyskoczy zaden glupi blad

Ja tez mam duza wade, bo -4,5 i -4,25. Nosze soczewki, bo w okularach czuje sie poprostu nieatrakcyjna Mam taka swoja jazde i juz
Teraz ubolewam, bo zawsze wieczorem jak juz wiedzialam, ze nigdzie nie ide, to zakladalam okulary. No i ostatnio je zlamalam i kicha. Wstaje, od razu soczewki, przed polozeniem sie zdejmowanie soczewek. Meczy mnie to, ale co zrobic. I jeszcze bede musiala zaplacic za naprawe z 60zl. Wolne zarty :P
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:43   #1562
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Dobra, teraz moge odpisac, moze mi nie wyskoczy zaden glupi blad

Ja tez mam duza wade, bo -4,5 i -4,25. Nosze soczewki, bo w okularach czuje sie poprostu nieatrakcyjna Mam taka swoja jazde i juz
Teraz ubolewam, bo zawsze wieczorem jak juz wiedzialam, ze nigdzie nie ide, to zakladalam okulary. No i ostatnio je zlamalam i kicha. Wstaje, od razu soczewki, przed polozeniem sie zdejmowanie soczewek. Meczy mnie to, ale co zrobic. I jeszcze bede musiala zaplacic za naprawe z 60zl. Wolne zarty :P

no to spora ja mam 2,5 i 2,75... Soczewki też planuję sobie kupic, ale póki co żyję na łasce i niełasce rodziców a jak soczewki to kolorowe brazowe
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 10:54   #1563
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
no to spora ja mam 2,5 i 2,75... Soczewki też planuję sobie kupic, ale póki co żyję na łasce i niełasce rodziców a jak soczewki to kolorowe brazowe
Ja tam lubie moje niebieskie ślepia
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 11:42   #1564
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

loooooooooj ale sie opisalyscie nie bylo mnie od wczoraj rano , teraz wstalam , patrze a tu tyyyle stron niezle tempo .

poison to widze ze mamy ten sam problem , piekna nieskazitelna cera .. ehh ja mam jeszcze do tego pootwoerane pory , powinnam w ogole sie nie malowac , zeby ich dodatkowo nie zapychac ale jak mam sie nie malowac

oo widze ze rozmawialyscie o kolczykach , ktos sie tam waha .. zycze powodzenia : to tylko chwilka bolu a potem sie ma kolczyk , ja takim to sposobem mam : w jezyku , w nosie , i mialam w pepku ale wyjelam bo .. nie pamietam czemu , teraz dziura mi zarosla a mi troche szkodaTz mnie jeszcze molestuje ze mam wyjac ten z jezyka

miucii POWODZENIA NA PRAWKU

a ja mam dylemat , Tz zadzwonil rano ze za kilka dni jak juz beda u nas szczepionki to sie szczepimy przeciw swinskiemu wirusowi (bo w miescie 50km w szpitalu umarly kolejne 3 osoby ) no i nie wiem , szczepic sie czy nie czarnuleczka pisala ze po szczepionce jeszcze gorzej sie lapie , nie wiem co myslec , a to powazna sprawa przeciez
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 11:53   #1565
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez kamciurka Pokaż wiadomość
hehehe no dokladnie ja ostatnio wystawilam super futerko nie noszone, dziewczyna kupila je za 45 zł, wystawilam jeszcze pare rzeczy ktore nie poszly i koszty mi przyszly 32 zl wiec w sumie na futerku za ktore dalam w zeszlym roku 90 zł zarobilam 13 zł nic tylko sie upic z radosci, jedyny plus to ze w szafie wiecej miejsca
akurat na tanie wino masz
Cytat:
Napisane przez zmija19 Pokaż wiadomość
fajnie masz... gdyby mój Tż chociaż raz w zyciu zasponsorował mi jakiś ciuszek... byłabym mega szczęśliwa- skompiradło z niego. ja nie wiem chyba tylko ja na takiego trafiłam- wkoło koleżakom Tż coś kupują
Tzn wiesz mój Tz mi dużo ciuchów nakupował, ale ja też mu kupiłam. Często nawet bez powodu
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 11:59   #1566
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

ufff wreszcie przeczytałam wszystko co naklikałyście
witam AG

ooodeta ja bym Ci jednak radziła nie szczepić się, słyszałaś o tych plotkach o ludobójstwie ?? ja tam uważam, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy, a to wszystko służy nabiciu kabzy tym na górze, taka prawda, że nigdy nie chodzi o nasze doboro
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:01   #1567
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
ufff wreszcie przeczytałam wszystko co naklikałyście
witam AG

ooodeta ja bym Ci jednak radziła nie szczepić się, słyszałaś o tych plotkach o ludobójstwie ?? ja tam uważam, że w każdej plotce jest ziarenko prawdy, a to wszystko służy nabiciu kabzy tym na górze, taka prawda, że nigdy nie chodzi o nasze doboro
wcale bym się nie zdziwiła jakby w ogóle ta grypa została sztucznie zrobiona (tzn. przez człowieka a nie od świnki).


Akurat mój ojciec musiał być szczepiony bo pracuje w spożywce, ale ja też nie wiem czy bym się miała szczepić
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 12:05   #1568
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

no ja tez dalam jakos rade przeczytac co napisalyscie. foxy nie podobaja mi sie te okulary w ogole mi sie zadne nie podobaja, dziekuje ze nie mam wady, bo chyba bym tydzien siedziala u optyka i nic nie wybrala... mam strasznie mala buzie, jak ide do dentysty to mi zawsze mowi ze mam buzie jak dziecko i ta rurka do slinotoku mi wylatuje
aha. tez musze sprzedac swoje futerko z tamtego roku, bo wcale nie nosilam, w sumie to nie wiem po co je kupilam, chcialam inne i jakos tak wyszlo... mam nadzieje ze zarobie wiecej niz 13 zl bo dalam za ni ok. 150zl

Edytowane przez blondi1041
Czas edycji: 2009-11-03 o 12:07
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:23   #1569
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

nillka slyszalam , a raczej czytalam teorie spiskowe , ale nikt przeciez nie zmusza do szczepionki , Tz chce mnie zaszczepic dla mojego dobra i za to zaplaci , tu w it za darmo (wg wlasnej woli ) szczepia grupy ryzyka , na poczatek , kbiety w ciazy , slube zdrowa itede , reszta jak uwaza , no i nie wiem , mam metlik w glowie

neheszta ale ta grypa nie pochodzi od swini przeciez , to zmutowany wirus normalnej grypy nazwany swinskim bo ataakowal wczesniej swinie , ale czlowiek od prosiaka ani miesa nie mmoze sie zarazic (tak zrozumialam przynajmniej )
jak juz bedziesz miec wlosy to sie chwal

a ja bym moich ciuchow nie mogla sprzedac , byloby mi ich szkoda , jak mam cos czego nie lubie , nosze rzadko lub w ogole to oddaje siostrze , ona jest wtedy szczesliwa a ja tez zadowolona ze ona sie cieszy i zawsze sa to tony ciuchow i butow bo widzimy sie tak rzadko wiec sie uzbiera ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:25   #1570
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
loooooooooj ale sie opisalyscie nie bylo mnie od wczoraj rano , teraz wstalam , patrze a tu tyyyle stron niezle tempo .

poison to widze ze mamy ten sam problem , piekna nieskazitelna cera .. ehh ja mam jeszcze do tego pootwoerane pory , powinnam w ogole sie nie malowac , zeby ich dodatkowo nie zapychac ale jak mam sie nie malowac

oo widze ze rozmawialyscie o kolczykach , ktos sie tam waha .. zycze powodzenia : to tylko chwilka bolu a potem sie ma kolczyk , ja takim to sposobem mam : w jezyku , w nosie , i mialam w pepku ale wyjelam bo .. nie pamietam czemu , teraz dziura mi zarosla a mi troche szkodaTz mnie jeszcze molestuje ze mam wyjac ten z jezyka

miucii POWODZENIA NA PRAWKU

a ja mam dylemat , Tz zadzwonil rano ze za kilka dni jak juz beda u nas szczepionki to sie szczepimy przeciw swinskiemu wirusowi (bo w miescie 50km w szpitalu umarly kolejne 3 osoby ) no i nie wiem , szczepic sie czy nie czarnuleczka pisala ze po szczepionce jeszcze gorzej sie lapie , nie wiem co myslec , a to powazna sprawa przeciez
haha moj mnie meczy zebym sobie w pepku zrobiła :P
co do szczepien, to ja mialam masakre i wszyscy kogo znam mieli... ale ty mozesz inaczej reagowac, hmm sama nie wiemm
Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
akurat na tanie wino masz

Tzn wiesz mój Tz mi dużo ciuchów nakupował, ale ja też mu kupiłam. Często nawet bez powodu
Mój też skąpcem nie jest.. oj nie nie :P Ale właśnie... on lubi mi robic prezenciki, ja lubię robić mu koszule, biżuteria, kosmetyki, portfele, boksery, skarpety.. nieraz idziemy na zakupki i ja za wszystko płace.. nieraz on (tzn, w większosci )
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:33   #1571
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
nillka slyszalam , a raczej czytalam teorie spiskowe , ale nikt przeciez nie zmusza do szczepionki , Tz chce mnie zaszczepic dla mojego dobra i za to zaplaci , tu w it za darmo (wg wlasnej woli ) szczepia grupy ryzyka , na poczatek , kbiety w ciazy , slube zdrowa itede , reszta jak uwaza , no i nie wiem , mam metlik w glowie

neheszta ale ta grypa nie pochodzi od swini przeciez , to zmutowany wirus normalnej grypy nazwany swinskim bo ataakowal wczesniej swinie , ale czlowiek od prosiaka ani miesa nie mmoze sie zarazic (tak zrozumialam przynajmniej )
jak juz bedziesz miec wlosy to sie chwal

a ja bym moich ciuchow nie mogla sprzedac , byloby mi ich szkoda , jak mam cos czego nie lubie , nosze rzadko lub w ogole to oddaje siostrze , ona jest wtedy szczesliwa a ja tez zadowolona ze ona sie cieszy i zawsze sa to tony ciuchow i butow bo widzimy sie tak rzadko wiec sie uzbiera ..
To ja nie wiem Mi się po prostu kojarzy że świńska to od świni

Ja wystawiłam moje buciki na gumtree przynajmniej jest za darmo ogłoszenie


Narazie kupować będę emu Potem kupię golarkę Tztowi a dopiero potem włosy Ale sądzę, że jak są tak tanie to szybko je kupię I napewno się pochwalę

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2009-11-03 o 12:34
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 12:35   #1572
madzia167722
Raczkowanie
 
Avatar madzia167722
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 131
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Dobra, teraz moge odpisac, moze mi nie wyskoczy zaden glupi blad

Ja tez mam duza wade, bo -4,5 i -4,25. Nosze soczewki, bo w okularach czuje sie poprostu nieatrakcyjna Mam taka swoja jazde i juz
Teraz ubolewam, bo zawsze wieczorem jak juz wiedzialam, ze nigdzie nie ide, to zakladalam okulary. No i ostatnio je zlamalam i kicha. Wstaje, od razu soczewki, przed polozeniem sie zdejmowanie soczewek. Meczy mnie to, ale co zrobic. I jeszcze bede musiala zaplacic za naprawe z 60zl. Wolne zarty :P

Też noszę soczewiki, ale moja wada jest chyba niewielka -1.5 i -0.75
madzia167722 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:36   #1573
LilyHoney
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 988
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Czarnuleczka jeju jaka z Ciebie laleczka normalnie chyba nr 1 z Polek bez kitu, wyglądasz jakbyś prosto z LA albo z Las Vegas do PL przybyła mój ideał
LilyHoney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:40   #1574
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

ja nosiałam okularki kiedys, teraz mam soczewk, tez mam ogromnie małą buzię i naprawde ciężko dostać ładne okularki.. a dziecięce to przeważnie w kwiatki itp:P
ale soczewki załatwiają sprawę.
Co do nerdów to tak średnio mi sie to podoba a to z tego powodu że widze ze strasznie duzo osób je nosi, to mnie odrzuca( nie lubie miec tego samego co inni)...
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 12:58   #1575
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

mm dziewczyny jaka chu*** wka za oknem , pada , a ja wlasnie sobie ogladam resorty w sharm Tz wczoraj powiedzial ze nie ma na co czekac i myslec gdzie jechac (chcielismy do mex ) i pojedziemy znow do sharm , wylot ok 5 grudnia , tak zeby 9.12 tam byc (tz ma urodziny wiec bedziemy tam swietowac ) juz wczoraj widzielismy kilka hoteli , a jutro Tz idzie do agencji zobaczyc jakie maja mozliwosci na taki okres , ale sie cieszeeeeeeeee , uwielibiam jezdzic do goracych krajow kiedy u mnie jest zimno

czarnulka ty masz clipy ? widzialam wlasne nowe zdjecia laseczko ty moja musisz jednak troche zaposcic wloski z przodu bo jest sporawa roznicaa , te z przodu krociotkiie i dlugasne od polowy , ale i tak slicznie
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:01   #1576
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

ooodeta u ciebie zimno? chodz do polski.. tu mroz jest rano to dopiero przechlapane mieszkac w takim kraju w zime . a jeszcze sie zima nawet nie zaczela, wyjsc nigdzie nie mozna bo glowe urywa taki wiatr jest . masakra, zazdroszcze wyjazdu
blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 13:21   #1577
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mm dziewczyny jaka chu*** wka za oknem , pada , a ja wlasnie sobie ogladam resorty w sharm Tz wczoraj powiedzial ze nie ma na co czekac i myslec gdzie jechac (chcielismy do mex ) i pojedziemy znow do sharm , wylot ok 5 grudnia , tak zeby 9.12 tam byc (tz ma urodziny wiec bedziemy tam swietowac ) juz wczoraj widzielismy kilka hoteli , a jutro Tz idzie do agencji zobaczyc jakie maja mozliwosci na taki okres , ale sie cieszeeeeeeeee , uwielibiam jezdzic do goracych krajow kiedy u mnie jest zimno

czarnulka ty masz clipy ? widzialam wlasne nowe zdjecia laseczko ty moja musisz jednak troche zaposcic wloski z przodu bo jest sporawa roznicaa , te z przodu krociotkiie i dlugasne od polowy , ale i tak slicznie
Sharm El Shaike czy jakoś tak? o to chodzi?

My pewnie z Tz weźmiemy jakieś last minute we wrześniu tak tuż przed studiami

A w czerwcu na hel

Jak jego ojciec naprawi Aerostara to pożyczamy i zwiedzamy Europę Taką objazdowe

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2009-11-03 o 13:23
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:08   #1578
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
Czarnuleczka jeju jaka z Ciebie laleczka normalnie chyba nr 1 z Polek bez kitu, wyglądasz jakbyś prosto z LA albo z Las Vegas do PL przybyła mój ideał
hehehe miło mi ale bez przesady
Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

czarnulka ty masz clipy ? widzialam wlasne nowe zdjecia laseczko ty moja musisz jednak troche zaposcic wloski z przodu bo jest sporawa roznicaa , te z przodu krociotkiie i dlugasne od polowy , ale i tak slicznie
Ehe, mam A ta fota z retuszem to stara jest hehehe rok czasu ma :P Wstawiłam teraz fotkę która ma 15 minut Przyszła mi dzisiaj gruba lokówka i musiałam ją wypróbować :P A co do włosów... miałam ścięte na boba więc wiadomo... teraz mam do ramion więc się nie rzuca w oczy jak umiejetnie ułoże kłaczki
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:09   #1579
kamciurka
Zakorzenienie
 
Avatar kamciurka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 220
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość

neheszta
jak juz bedziesz miec wlosy to sie chwal

..
ale to brzmi heheheh przepraszam ale nie mogłam się powstrzymać
__________________
Być może Bóg chciał, abyś poznał wielu złych ludzi zanim poznasz tę dobrą, abyś mógł ją rozpoznać kiedy ona się w końcu pojawi


Niki

Alex
kamciurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-03, 14:17   #1580
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

[1=9ae544c8ed618748ef1b3bf 710ce6405c703bba9_5d8e948 b3a8b4;15002231]Dobry wieczór. No wreszcie jestem w domu, teraz mnie sprzątanie czeka. Ja też się nie dostałam chyba do testowania. Niestety. Może innym razem się coś trafi. A jak tam Wasi TŻci?[/QUOTE]
do dupy!!! jestem zła załamana czasem mysle ze przesadzam na samą mysl o jego zdradzie z moja ciotka (42l) na wymioty mnie zbiera a brak dowodów tylko pomowienia całkowicie mnie rozwala
Cytat:
Napisane przez ToTyLkoJa2 Pokaż wiadomość
fałszywy alarm jutro napisze wiecej ale zapraszam :d

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=377652
to super!!

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
siwa jak nie wiedzialas ze jest na wizazu konkurs , od miesiaca jak sie wlaczalo wizz to wyskakiwalo fioletowe tlo z blondynka i brynetka z dlugimi wlosami i obok napisy BRAUN cos tam , nie dalo sie nie widziec , az pewnego razu kliknelam , wypalenilam ankiete , myslac a co mi tam , przeciez nic nie trace , zapomnialam o tym , dzis rano taram taram , mail ze zostalam wybrana do testowania suszarki , suszarka ta kosztuje 200 zl na all ale mi sie trafilo , a zawsze mam takie glupie szczescie , ciagle znajduje pieniadze na ulicy , z 2 miesiace temu 20e w autobusie , w zeszlym roku 50e pod sklepem gdzie pracowalam , w pl tez duzo razy po 100 zl sie znajdywalo na spacerze z psem hihi nie narzekam oczywiscie

nie podoba mi sie ta ewwwa modelka , taka pospolita tendetna , blondyna w ponczochach i lateksie , na dodatek ten strasznyy kolor wlosow , faceci pewnie leca na takie 'cos' ale jak dla mnie tragisz , cos jak kendra , jordan czy doda np nasza siwa bije te ewcie utleniona na glowe
miucii ale masz los z tym tz twoim , ale nie martw sie , to pewnie przejsciowy etap , nie moze byc ciagle zle , a co do konkursu to raz sie wygra raz nie

a ja sie ucieszylam bardzo ze na dysko halloweenowe ide jutro , to juz poszlam , tz dzis mi oznajmil ze w tv ostrzegaja aby unikac zatloczonych , dusznych miejsc jak kina , dyski metra bla bla ze wzgledu na swinskiego wirusa i ze dla naszego dobra sobie odposcimy , ma racje ale szkoda mi troszki zabawy , w ogole to myslalam juz jakis czas temu aby sprawic sobie maske na buzie a wy jakie macie do tego podejscie ??
nie pamietam kiedy na dyskotece byłam zazdroszcze Ci tych przygotowan od miesiaca namawiam znajomych a oni nie chca isc i c sama mam pojść? I mnie nie wylosowali do testowania

Cytat:
Napisane przez Ciii Pokaż wiadomość
no ja się własnie boje że ta świnska grypa do nas przyjdzie z ukrainy
a hrubieszów jest miastem wysunietym najbardziej na wschod do granicy z ukraina mam bliziutko trzeba było nie wracac do domu na swieta ;p i jesc cukierków z Ukrainny heheh ale ja sie nie boje złego licho nie bierze

Cytat:
Napisane przez Poison27 Pokaż wiadomość
Ładne niektóre te dziewczyny, szvzególnie ta Monika z fotki
Dzisiaj właśnie rozmawiałam z TŻtem i oboje uzgodniliśmy, że nigdy już nie zafarbuję się na jaśniejszy kolorek niż ciemny blond, tzn mniej wiecej taki piaskowy z stylu Beyonce czy J.Lo. I szczerze mówiąc blondynki wg mnie są mniej charakterystyczne, chociaż ostatnio strasznie dużo czarnulek też...

Pierwszy raz w tym roku zmarzłam tak jak dzisiaj brrr... I tez obawiam się świnskiej grypy
tez mi sie podoba

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Widziałam z nią wywiad- wydaje się być całkiem niegłupia i miła. Nawet ładna

Jestem umówiona dzisiaj na przedłużanie włosów i babsztyl się spóźnia już ponad godzinę i ma wyłączony telefon I jeszcze wczoraj do mnie pisała, czy na pewno aktualne i jakby mi coś wypadło, to żebym dała znać wcześniej, a sama nie raczy nawet smsa wysłać. Pół dnia mi zmarnowała
ładnie , nie poznałam Cie wogole w tym blondzie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
ja juz nosze pwnien czas aparacik i szczerze sie w nim na lewo i prawo ile wlezie jedyneczke mam tez tak ukruszoną jak ty, ale ja po sciagnieciu bede pilowac

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

dziewczyny jaki kwas nałozyłam sobie na noc maske Placnte na włosy, wstaje a tu nie ma wody
o kurcze;p wspolczuje, a jak bardzo mozna wypilowac zabki bo ja mam jedynki dłuższe i kły w porowaniu do dwujek nie nawidze tego wygladam jak zając i wampir w jednym

Cytat:
Napisane przez madzia167722 Pokaż wiadomość
myślę, że kolczyk w nosku jest w stylu AG i myślę, że jeśli bardzo go chcesz to rób )

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

LilyHoney a nie zastanawiałaś się nad zrobieniem kolczyka w pepku ?
a ja mysle ze obrzydliwie to wyglada jak nie ma sie ładnego zgrabnego i bez zadnych wągrów
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:33   #1581
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Czarnuleczkaaa śliczna jesteś

fajny ten efekt grubej lokówki, chyba Mikołaj będzie musiał mi przynieść taka
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:35   #1582
shane00
Zadomowienie
 
Avatar shane00
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 020
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Dziewczynki , mogę was pozapraszać do znajomych ?
__________________

________________.

Mój <3 Kotek ; *


Dążę do celów


shane00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:40   #1583
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez Eloska Pokaż wiadomość
Czarnuleczkaaa śliczna jesteś

fajny ten efekt grubej lokówki, chyba Mikołaj będzie musiał mi przynieść taka
Jest rewelacyjna! Mozna robic loczki i fale Ja mam lokówke z Remingtona i dałam 100 zł w promocyjnej cenie
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:53   #1584
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

a grubość 38mm ??
masz zdjęcie w prywatnym ?
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:53   #1585
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

marlenkarr co ty gadasz ?? albo ja przestaje po polsku rozumiec albo ty masz shizy , TZ ZDRADZIL CIE Z TWOJA CIOTKA 42 LATA ?? PRZECIEZ TO NIEMOZLIWEEEEEEEEEEE

a ja mam kolczyk w nosie , nos mam normalny , ladny , mi sie podoba (wiadomo ze to kwestia gustu ), mam kilka zasskorniakow przy zgieciach po bokach (jak chyba wiekszsc ) ale nie uwazam ze moj nos wyglada w polaczeniu kolczyka i wagrow obrzydliwie mmm ..wiecej w lato mam tez na nim kilka pieknych piegow od slonca
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 14:53   #1586
Eloska
Wtajemniczenie
 
Avatar Eloska
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 2 159
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez shane00 Pokaż wiadomość
Dziewczynki , mogę was pozapraszać do znajomych ?
jasne
Eloska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:00   #1587
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
marlenkarr co ty gadasz ?? albo ja przestaje po polsku rozumiec albo ty masz shizy , TZ ZDRADZIL CIE Z TWOJA CIOTKA 42 LATA ?? PRZECIEZ TO NIEMOZLIWEEEEEEEEEEE

a ja mam kolczyk w nosie , nos mam normalny , ladny , mi sie podoba (wiadomo ze to kwestia gustu ), mam kilka zasskorniakow przy zgieciach po bokach (jak chyba wiekszsc ) ale nie uwazam ze moj nos wyglada w polaczeniu kolczyka i wagrow obrzydliwie mmm ..wiecej w lato mam tez na nim kilka pieknych piegow od slonca
mozliwe ze schizuje
zaraz opisze wszytko na blogu
bo nie wiadomo kto gdzie sie czai
__________________
AG
Wybielanie ząbków cz.II ( BP)
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:09   #1588
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
loooooooooj ale sie opisalyscie nie bylo mnie od wczoraj rano , teraz wstalam , patrze a tu tyyyle stron niezle tempo .

poison to widze ze mamy ten sam problem , piekna nieskazitelna cera .. ehh ja mam jeszcze do tego pootwoerane pory , powinnam w ogole sie nie malowac , zeby ich dodatkowo nie zapychac ale jak mam sie nie malowac

taka cera jest beznadziejna, dlatego unikam jej opalania - baa i tak twarz mi się nie opala, to zawsze w solarium zakrywam ją jakąś chustką żeby uniknąc nowych przebarwien i naczynek....


Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mm dziewczyny jaka chu*** wka za oknem , pada , a ja wlasnie sobie ogladam resorty w sharm Tz wczoraj powiedzial ze nie ma na co czekac i myslec gdzie jechac (chcielismy do mex ) i pojedziemy znow do sharm , wylot ok 5 grudnia , tak zeby 9.12 tam byc (tz ma urodziny wiec bedziemy tam swietowac ) juz wczoraj widzielismy kilka hoteli , a jutro Tz idzie do agencji zobaczyc jakie maja mozliwosci na taki okres , ale sie cieszeeeeeeeee , uwielibiam jezdzic do goracych krajow kiedy u mnie jest zimno

zazdroszczę wyjazdu
Cytat:
Napisane przez marlenkarr Pokaż wiadomość
mozliwe ze schizuje
zaraz opisze wszytko na blogu
bo nie wiadomo kto gdzie sie czai
na pewno to nie tak Mój brat po zerwaniu z dziewczyną spotykał się z jej matką, wypady do kawiarni, wizyty w domu, czasem nawet kino, ale to dlatego żeby jej zrobić na złość, a przy okazji kolegom zaimponować
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:11   #1589
Czarnuleczkaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 795
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Cytat:
Napisane przez nillka88 Pokaż wiadomość
a grubość 38mm ??
masz zdjęcie w prywatnym ?
Tak. Tak.
Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
marlenkarr co ty gadasz ?? albo ja przestaje po polsku rozumiec albo ty masz shizy , TZ ZDRADZIL CIE Z TWOJA CIOTKA 42 LATA ?? PRZECIEZ TO NIEMOZLIWEEEEEEEEEEE

a ja mam kolczyk w nosie , nos mam normalny , ladny , mi sie podoba (wiadomo ze to kwestia gustu ), mam kilka zasskorniakow przy zgieciach po bokach (jak chyba wiekszsc ) ale nie uwazam ze moj nos wyglada w polaczeniu kolczyka i wagrow obrzydliwie mmm ..wiecej w lato mam tez na nim kilka pieknych piegow od slonca



.. Ja chyba też nie do końca zrozumiałam... Odetko, a może to dlatego, że blondynkami jesteśmy?
Chyba źle jej się napisało..
Nota bene ja bym chwasta zgnoiła gdyby chociaż miał jeden zadatek z jakąś pindą... Zapowiedziałam mu, że autka swojego ukochanego nie będzie miał... konto wyczyszczone.. a na końcu zostanie z jednym jajem w gaciach.. Miałby nauczkę... pterodaktyl jeden...
Czarnuleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-03, 15:20   #1590
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: American & Polish Girl cz. XII

Wkurzyłam się dzisiaj przez idiotki z roku. Idę sobie korytarzem, a te na całą japę się drą: "ooooooooo, włooooooooooooooosyyy przedłużyłaaaaaaaaaaaaaaa aaś!!!". Cały korytarz (ok. 40 osób) wzrok momentalnie na mnie. Specjalnie chodizłam przez miesiąc w związanych włosach, żeby się później w oczy nie rzucało a one specjalnie taki numer wykręciły. I jeszcze jakieś głupie miny robiły. Odeszłam 3 kroki, a tu 3 chopaków do nich podchodzi i nawet się nie specjalnie kryjąc "ooo, co sie stalo, co ona zrobila blabla" i ploteczki na mój temat. Ludzie chyba na prawdę nie mają co robić i o czym rozmawiać..
Za to sąsiad mnie podwiózł na 2 przystanki za moim, bo autobus mi zwiał Dobrze jest być długowłosą blondynką
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.